Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 10:18
JAK W NATURALNY SPOSÓB SIĘ UPIĘKSZYĆ...?
Autor Wiadomość
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 22:45   

Molka , :D :D ,nie te czasy ,dzisiaj wałków dostatek
ale te gabczaste wygladaja na głowie jak dawne papiloty.
_________________
pozdrawiam
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 22:54   

figa napisał/a:
Molka , :D :D ,nie te czasy ,dzisiaj wałków dostatek
ale te gabczaste wygladaja na głowie jak dawne papiloty.

Ja mam długie proste włosy, nie raz nachodzi mnie by je trochę pokręcic, ale problem polega na tym że ja nie umiem spac w czymś takim na głowie, kilka razy założyłam wałki i efekt był taki że wstałam nie wyspana a loki po kilku godzinach były nieciekawe... :razz:
dlatego wyleczyłam się z takich praktyk, zresztą i tak najczęściej upinam włosy w koczka, ponoc najładniej mi w takiej fryzurze.... :)
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 23:03   

Ja też do niedawna miałam długie włosy .
Tak jest najwygodniej ,koczek ,kitka lub wymyślny warkocz. Lubiałam bawić sie pomysłami na fryzure .
wałki w niczym nie przeszkadzaja ,nawet te twarde plastykowe.
_________________
pozdrawiam
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 23:19   

figa napisał/a:
Ja też do niedawna miałam długie włosy .
Tak jest najwygodniej ,koczek ,kitka lub wymyślny warkocz. Lubiałam bawić sie pomysłami na fryzure .
wałki w niczym nie przeszkadzaja ,nawet te twarde plastykowe.

Mi ostatnio bardzo zgestiały włosy, z czego bardzo siem raduje, był okres tak z 2 lata temu gdzie potwornie mi wychodziły, o czym zreszta pisalam jeszcze na forum dr Kwasniewskiego , teraz pomimo tego ze sa długie wychodza w ilosci jakiej powinny wychodzic, nawet tego nie zauwazam.

Nie pamietam siebie z krótkimi włosami, pamietam na studiach miałam swietna fryzure, kolezanka mnie obcinała, swietnie potrafiła pocieniowac na całej długosci, wtedy chodziłam z rozpuszczonymi, uwielbiałam te fryzure, teraz nie cieniuje poniewaz nie chodze z rozpuszczonymi a do koka lepsze nie pocieniowane bo jest ich wiecej wiec koczek bardziej okazały. :P
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 23:36   

Ja odwrotnie -na korycie miałam twarde i gęste włosy .
teraz ,hmmm.... ścięłam ,zeby wzmocnić bo troche wypadają .
Myśle ,ze już nie ten zestaw hormonów.
Moja mama tez z wiekiem miała coraz rzadsze włosy.
_________________
pozdrawiam
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 23:55   

Figa zart z tym bobem ;) mam takiego

i dokladnie taki kolor. Zeby nie robilo sie gniazdo z tylu trzeba ostro zcieniowacod gory i jest ok. Dla mnie odpowiednia fryzura to tylko ta ukladana z reki, zadnych walkow, szczotek itp. prosto i elegancko.

ja z kolei mialam od czasow studenckich chyba wszystkie kolory na glowie oprocz zielonego, niebieskiego i rozowego ;) ostatnie 5 lat nosilam dlugie blond i juz mis ie znudzily
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 16:10   

Chcę Wam oznajmic iz przy długich włosach jest duzo mnie pracy niż przy krótkich, mam na myśli zwlaszcza poranek dnia powszedniego gdzie trzeba zbierac sie do pracy.... krótkie włosy takie jak na focie wyżej fajnie wyglądają na zdjęciu, rano budzisz się i każdy włos w inną strone (znam to z opowiadań koleżanek). Owszem , po umyciu , wymodelowaniu jest super ale nie jest to praktyczna fryzurka.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 23:28   

bo to wpomadowany i ulozony bob, a tu z reki woda czesany
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 23:29   

Fryzurka tej dziewczyny sliczna -taka niecodzienna wymodelowana .
No ale niezupełnie krótka -wymaga pracy
Molka ,no może nie masz do konca racji ,ale zgodze sie ,ze rano mozna
szybko spiąc włosy gumką albo troszke dłużekj koczka upichcić
Fryzura trzyma sie cały dzień
krótkie ,tylko przejechac grzebieniem [jak sie wieczorkiem wałeczki nałozy ]
oprawda fruwa ,ale jak podfiokowane -to chyba ok..
_________________
pozdrawiam
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 23:38   

ten cały BOB ,nawet podoba mi sie -u innych .
Mnie lecące włosy na twarz lub pętajace sie po karku -przeszkadzają
_________________
pozdrawiam
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 23:56   

oj dziewuchy ;) u mnie bob ma przednie pasma na tyle dlugie, ze z powodzeniem pasmo idzie za uszko i robi za opaske. Tyl wyciachany na tyle, ze nic sie nie paleta i ladnie uklada a nie jak u chlopa panszczyznianego.

dlugie wlosy na pewno sa ponadczasowe, ale mi sie na razie znudzily.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
kaskada 


Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 59
Skąd: Poland
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 13:15   

oj ja też już miałam dosyć długich włosów i teraz mam krótkie, jakoś mi łatwiej, fakt wcześniej wystarczyło spiąć w kitę i już, teraz trzeba cosik wymodelować, ale mam to szczęście, że naturalnie się układają.

Co do naturalnych sposobów na upiększenie, oprócz oczywiście diety, zawsze warto stosować kuracje oczyszczające, olej kokosowy na skórę to u mnie podstawa, czasem biorę kąpiel w korze z dębu, skóra nabiera ładny koloryt (zwłaszcza zimą), ale uwaga barwi wannę mocno :) u mnie świetnie zmywa ją soda oczyszczona (wannę). a i z sody stosuję peelingi na twarz. rewelacja. polecam :)
_________________
www.witarianie.pl
www.rawolucja.pl
DOBRA DIETA = SUROWA DIETA :)
 
     
kanapeczka 


Wiek: 39
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 33
Wysłany: Śro Sie 17, 2011 10:12   

nordica napisał/a:
ja naprzyklad uwielbiam masaz dloni...z olejkiem czeresniowym...odmladza i relaksuje:)


Też uwielbiam masaż dłoni! Niesamowite jest to uczucie rozluźnienia :) .
_________________

 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 00:18   

z czym mieszasz ten olejek .
Miałam ostatnio nieprzyjemnosc z olejkiem herbacianym i poparzyłam sie,
nie ma w instrukcji z jakim olejkiem mieszać ,
_________________
pozdrawiam
 
     
poppi

Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 4
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 19:29   

chyba trzeba znaleźć swój styl- wtedy wygląda się najładniej.
Ja ogólnie lubię ubierać się na sportowo, leginsy, sportowe butki. Polecam wszystkim o podobnych upodobaniach: www.kissmykicks.pl
 
     
poppi

Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 4
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 19:29   

chyba trzeba znaleźć swój styl- wtedy wygląda się najładniej.
Ja ogólnie lubię ubierać się na sportowo, leginsy, sportowe butki. Polecam wszystkim o podobnych upodobaniach: www.kissmykicks.pl
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 19:47   

poppi napisał/a:
chyba trzeba znaleźć swój styl- wtedy wygląda się najładniej.
Ja ogólnie lubię ubierać się na sportowo, leginsy, sportowe butki. Polecam wszystkim o podobnych upodobaniach: www.kissmykicks.pl

ale ch.u.j.n.i.a :D
Ostatnio zmieniony przez maniek669 Wto Lip 10, 2012 19:49, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Kasiula 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 20:42   

Neska napisał/a:
bo to wpomadowany i ulozony bob, a tu z reki woda czesany [url=http://img13.imagesh...b2m.jpg]Obrazek[/URL]


Co do włosów to mam właśnie teraz takie, może troszkę dłuższe z przodu. Zapuszczam, bo jeszcze niedawno miałam całkiem krótkie i powiem Wam, że to najgorsza długość. Ani nie mogę ich spiąć w kitkę, grzywka mi odrasta i wchodzi w oczy, opaska mnie ciśnie, poza tym przeszkadza mi jak zakładam okulary. W ten upał to szczególnie mi to wszystko przeszkadzało. Już się nie mogę doczekać kiedy odrosną. Zastanawiałam się nawet czy znowu nie obciąć, ale cały czas powtarzam sobie, że już tyle wytrzymała, to wytrzymam jeszcze trochę :D Chociaż dzisiaj widziałam panią w takiej fajnej krótkiej fryzurze...ale wytrzymam, wytrzymam... ;)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 23:15   

Ja jestem fanka długich włosów, nigdy krótkie, nigdy nie obciełabym sobie wlosów, to jeden z piekniejszych atrybutow kobiecosci.
 
     
Iziss80 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 33
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 11:33   

Molka napisał/a:
Ja jestem fanka długich włosów, nigdy krótkie, nigdy nie obciełabym sobie wlosów, to jeden z piekniejszych atrybutow kobiecosci.


Zgadzam się. Obcięcie włosów - 50%kobiecości.
Sama mam długie ale kręcone...wolałabym proste..
_________________
"Naszym ce­lem mu­si być wyz­wo­lenie się... pop­rzez roz­szerze­nie kręgu współczu­cia na wszys­tkie żywe is­to­ty i na cały cu­dow­ny świat natury"
Albert Einstein
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 11:55   

Iziss80 napisał/a:
Molka napisał/a:
Ja jestem fanka długich włosów, nigdy krótkie, nigdy nie obciełabym sobie wlosów, to jeden z piekniejszych atrybutow kobiecosci.


Zgadzam się. Obcięcie włosów - 50%kobiecości.
Sama mam długie ale kręcone...wolałabym proste..


A mi długie kręcone bardzo się podobają, tak łatwo upiąc pięknego koczka z kręconymi pejsikami, ja musze się nieraz nieźle namęczyc by upiąc ładnego koczka... bo w zasadzie chodze najczesciej w koku... :P , mam taką sąsiadke która tez nosi koka ale własnie ma naturalnie kręcone włosy, wystarczy że podepnie do góry w jakims nieładzie i zawsze ten kok jest świetny... poza tym mam cięzkie włosy, musze używac dużo spinek zeby to się trzymało jak należy...
 
     
Iziss80 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 33
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 12:24   

Molka napisał/a:
A mi długie kręcone bardzo się podobają, tak łatwo upiąc pięknego koczka z kręconymi pejsikami, ja musze się nieraz nieźle namęczyc by upiąc ładnego koczka... bo w zasadzie chodze najczesciej w koku... , mam taką sąsiadke która tez nosi koka ale własnie ma naturalnie kręcone włosy, wystarczy że podepnie do góry w jakims nieładzie i zawsze ten kok jest świetny... poza tym mam cięzkie włosy, musze używac dużo spinek zeby to się trzymało jak należy...


Mnie juz te koki bokami wychodzą:) Z prostych włosów mozna ciąć fajne fryzury, pozatym są bardziej seksi i odejmują lat. Kręcone są zazwyczaj słabsze od prostych dlatego szybciej mozna je zniszczyć no i te rozczesywanie i tzw pesz po rozczesaniu:) kolor mam praktycznie identyczny jak Twój z avatara i też nie zmieniam go od lat:)
_________________
"Naszym ce­lem mu­si być wyz­wo­lenie się... pop­rzez roz­szerze­nie kręgu współczu­cia na wszys­tkie żywe is­to­ty i na cały cu­dow­ny świat natury"
Albert Einstein
 
     
Kasiula 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 15:36   

Iziss80 napisał/a:
Molka napisał/a:
Ja jestem fanka długich włosów, nigdy krótkie, nigdy nie obciełabym sobie wlosów, to jeden z piekniejszych atrybutow kobiecosci.


Zgadzam się. Obcięcie włosów - 50%kobiecości.
Sama mam długie ale kręcone...wolałabym proste..


No nie powiecie mi, że krótkie włosy to -50%kobiecości.

http://www.google.pl/imgr...Q9QEwAg&dur=704
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 21:30   

Kasiula napisał/a:
Iziss80 napisał/a:
Molka napisał/a:
Ja jestem fanka długich włosów, nigdy krótkie, nigdy nie obciełabym sobie wlosów, to jeden z piekniejszych atrybutow kobiecosci.


Zgadzam się. Obcięcie włosów - 50%kobiecości.
Sama mam długie ale kręcone...wolałabym proste..


No nie powiecie mi, że krótkie włosy to -50%kobiecości.

http://www.google.pl/imgr...Q9QEwAg&dur=704

to jest moje subiektywne odczucie, to ja przede wszystkim siebie tak postrzegam , uwazam ze dodaja mi urody, sa kobiety ktore bardzo ladnie wygladaja w krótkich, ale nie wiadomo jak wygladalyby w dlugich, moze jeszcze piekniej, poza tym, tak prawde mówiac to tez kwestia fryzury, mozna miec dlugie i nie umiec tego ogarnac, najwazniejsze to dobrac fryzure do urody, twarzy..

ta kobieta do ktorej dałas link wyglada bardzo ladnie w tej fryzurce, ale wyobrazam ja sobie rowniez w gaszczu długich wlosow, mysle ze nie straciła by na urodzie.. :P
 
     
Argana

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 4
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 18:51   

Najważniejsze to czuć się dobrze w swojej fryzurze. Jednym pasują krótkie włosy, innym długie, jednym kręcone, a z kolei innym proste. Także myślę, że kwestia tego, czy ujmujemy sobie kobiecości czy nie absolutnie nie tkwi w długości włosów.
 
     
martilys

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 5
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 11:48   

Po przeczytaniu tego tematu skojarzyłam od razu książkę Najbardziej szokujące sposoby upiększania .
Niezle pomysły chodzą ludziom po głowach.
A tak na serio używam kosmetyków
OCEANIC albo NIVEA
 
     
majkaa28

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 14
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 14:30   

A nie wystarczy po prostu włożyć jakieś www.renee.pl/buty-na-obcasie? mnie tam od razu się poprawia samopoczucie:)
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Czw Mar 05, 2015 12:52   Re: JAK W NATURALNY SPOSÓB SIĘ UPIĘKSZYĆ...?

berta85 napisał/a:
może któraś z was zna jakies cudowne metody na upiekszenie się w naturalny sposób?:)piszcie!


Istnieje wiele domowych sposobów na upiększenie danej partii ciała :) . Nawet w większości nie zdajemy sobie sprawy,ze produkty, których na co dzień używamy mogą nam posłużyć np. do zrobienia peelingu zmniejszającego efekty cellulitu :) !
Jak go zrobic możecie przeczytać: http://ar.pl/zdrowe-odzyw...e-z-cellulitem/
 
     
elwira11

Dołączył: 09 Sty 2016
Posty: 5
Wysłany: Sob Sty 09, 2016 15:05   Re: JAK W NATURALNY SPOSÓB SIĘ UPIĘKSZYĆ...?

lovebefit napisał/a:
berta85 napisał/a:
może któraś z was zna jakies cudowne metody na upiekszenie się w naturalny sposób?:)piszcie!


Istnieje wiele domowych sposobów na upiększenie danej partii ciała :) . Nawet w większości nie zdajemy sobie sprawy,ze produkty, których na co dzień używamy mogą nam posłużyć np. do zrobienia peelingu zmniejszającego efekty cellulitu :) !
Jak go zrobic możecie przeczytać: http://ar.pl/zdrowe-odzyw...e-z-cellulitem/

aby poprawić ogólną kondycje skóry włosów i paznokci zdedycowałam się na royal collagen kapsulki właśnie z naturalnym składem. Uważam, że jak suplementacja - to tylko naturalna. Bo nie ma co się chemią faszerować.
 
     
alamakota

Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 20
Wysłany: Pon Sty 18, 2016 21:08   

Polecam naturalne kosmetyki Organic Series. Są to produkty, które w składzie nie zawierają żadnej chemii (pochodnych ropy naftowej, SLSów, PEGów). Kosmetyki są świetne, mi je poleciła kosmetyczka i jestem bardzo zadowolona. W ofercie mają produkty do twarzy, ciała i włosów.
 
     
Anecik

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 14
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 11:11   

m napisał/a:
4) pozbyć się stresu
5) wyspać się



To są najlepsze sposoby. Polecam! :)
 
     
Basiczek 

Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 17
Wysłany: Czw Sty 09, 2020 01:26   

Kiedyś kupowałam od Pani, która przynosiła kosmetyki do naszej firmy, ale kiedy jej zabrakło nie wiedziałam gdzie kupić mój ulubiony Kolagen po którym skórę miałam gładką i jędrną. Niedawno znalazłam https://kolagensklep.pl gdzie można kupic kolagen przez Internet.
 
     
aquamarine

Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 21
Wysłany: Czw Wrz 15, 2022 12:05   

peptydy są dobrym rozwiązaniem na naturalne upiększanie. Przykładowo ghk jest odpowiedzialny za poprawę kondycji skóry, wygładzenie i wyrównanie kolorytu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved