Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjasnienie
Autor Wiadomość
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 19:45   Wyjasnienie

Dotyczy watku "Moj wizerunek".

Mnie nie chodzilo o zamykaniu watku w sensie zakladania klodki na temat.

Chodzilo mi raczej o to by Jurek nie odpowiadal dalej na moj post i bysmy nie zbaczali z tematu.
Cel byl taki by nie gadac o Mattim w temacie pani Sikory.

Zostalem zle zrozumiany :)

Mysle ze temat moze spokojnie byc otwarty.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 20:56   

Wiem że nie o to Ci chodziło :) . Ale myślę, że już wystarczy dociekania kto czyją wypowiedzią się zraził i kto jest czyim mecenasem. Nawet sama zainteresowana już pewnie sobie poszła, bo coż ją obchodzi, że np Paweł nie lubi Agatki, a Robert to się obraził na Jurka itd.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 23:44   

molar napisał/a:
(...) a Robert to się obraził na Jurka itd.

chyba Jurek na Roberta się obraził :]
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 11:02   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

Od Roberta wara. :evil:
To nasz ziomal. 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 14:38   

molar napisał/a:
Wiem że nie o to Ci chodziło :) . Ale myślę, że już wystarczy dociekania kto czyją wypowiedzią się zraził i kto jest czyim mecenasem. Nawet sama zainteresowana już pewnie sobie poszła, bo coż ją obchodzi, że np Paweł nie lubi Agatki, a Robert to się obraził na Jurka itd.



Molar ja dobrze wiem o cco tobie chodziło,tylko nie mogę zrozumiec
dlaczego tak szybka reakcja jest z Twojej strony w stosunku do mnie.
w innych postach gdzie ja nie piszę są nie takie posty,jak mój.i nic nie przeciwdziałasz.Zobacz dobrze do tamtego tematu ,tam naprawdę nic się nie działo abyś zamykał temat,przeczytaj jeszcze raz moje odpowiedzi w tym temacie i zauważ że Krystyna nie doczekała się odpowiedzi,a to że nie odpowiadała to byc może nie było jej przez łykęd przy kompie.Myślę jeżeli mi wolno myślec że nie powinieneś zamykac tak szybko tematów można chyba zwrócic uwagę tak jak robią to na innych forach.Wiem że powiesz że inne fora Ciebie nie obchodzą Ty masz swoje i Ty jesteś gospodarzem.Jeżeli Ty możesz decydowac za nas kiedy zamykac a kiedy nie temat to napewno nikt z tego nie skorzysta,jeszcze zrozumię aby było w tym jakieś przekroczenie regulaminu ,ale ja czegoś takiego nie zauważyłem.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 14:49   

Hannibal napisał/a:
molar napisał/a:
(...) a Robert to się obraził na Jurka itd.

chyba Jurek na Roberta się obraził :]



Hanibal nie obraziłem się na Roberta bo nie miałem wogóle okazji z nim
polemizowac,a jeżeli bym to robił to chyba z korzyścią dla wszystkich .
bo tylko z merytorycznej dyskusji można uazyskac jakiś kompromis.
Nigdzie nie zauważysz abym ja cokolwiek krytykował,jeżeli nieznam tematu a jeżeli mnie zainteresuje to piszę i napewno nikogo nie obrażam tylko nie wiem dlaczego tak ostro reagujecie na moje posty,chyba nikomu nie przeszkadza że ja nie ukrywam że jestem na ŻO.Kweaśniewskiego,i z dnia na dzień nie zmieniam swoich przekonań.
Nie przeszkadza mi jest pisac z Wami szczególnie z Tobą ,JEŻELI JESTEM ZAINTERESOWANY TYM SAMYM TEMATEM TO PISZĘ I MYŚLĘ.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 15:01   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

zenon napisał/a:
Od Roberta wara. :evil:
To nasz ziomal. 8)



Zenon ja jednak zapytam Ciebie czy Ty naprawdę tak myślisz jak piszesz ,potrawisz jak widac na zabój bronic Roberta,tylko nie rozumię przed kim chyba nie zauważyłeś nigdzie abym miał szansę zadac mu jakieś pytanie.Bardzo czesto zauważam Twoje pytania do Mattiego,co On przez to co napisał rozumie,albo że wogóle nikt nie wie o co mu chodzi ,Ale jak ja zwrócę uwagę Mattiemu, to jesteś pierwszym jego obrońcą,Teraz jednak aby między nami była zgoda ja zobowiązuję się że jeżeli kiedykolwiek natknę się na takie nic nie mówiące posty będę ripostował ,ale bez żadnej merytorycznej wypowiedzi,dam trylko uśmieszek.Molar też chyba będzie z tym zgodny.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 15:02   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

Matti napisał/a:
zenon napisał/a:
Od Roberta wara. :evil:
To nasz ziomal. 8)

Popieram :)



:x
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 15:13   

jurek 1946 napisał/a:
Hanibal nie obraziłem się na Roberta bo nie miałem wogóle okazji z nim polemizowac,a jeżeli bym to robił to chyba z korzyścią dla wszystkich .bo tylko z merytorycznej dyskusji można uazyskac jakiś kompromis. Nigdzie nie zauważysz abym ja cokolwiek krytykował,jeżeli nieznam tematu a jeżeli mnie zainteresuje to piszę i napewno nikogo nie obrażam tylko nie wiem dlaczego tak ostro reagujecie na moje posty,chyba nikomu nie przeszkadza że ja nie ukrywam że jestem na ŻO.Kweaśniewskiego,i z dnia na dzień nie zmieniam swoich przekonań.
Nie przeszkadza mi jest pisac z Wami szczególnie z Tobą ,JEŻELI JESTEM ZAINTERESOWANY TYM SAMYM TEMATEM TO PISZĘ I MYŚLĘ.

Jurku, czy się rzeczywiście obraziłeś na Roberta to nie wiem, ale wiem to, że masz do niego sporo zastrzeżeń, o czym świadczy wiele Twoich postów.
Nikomu tu na pewno nie przeszkadza, że jesteś na ŻO i tego nie ukrywasz - pozostali też się przecież różnie odżywiają i jest spoko
przeszkadzają natomiast niektóre Twoje posty, jak choćby te z działu "Przedstaw się", gdy w ogóle bezsensownie zacząłeś zaczepiać Mattiego. Obalaj jego argumenty w tematach merytorycznych, tak jak ja to czynię. :)
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 16:37   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

jurek 1946 napisał/a:
zenon napisał/a:
Od Roberta wara. :evil:
To nasz ziomal. 8)



Zenon ja jednak zapytam Ciebie czy Ty naprawde tak myslisz jak piszesz ,potrawisz jak widac na zaboj bronic Roberta,tylko nie rozumie przed kim chyba nie zauwazyles nigdzie abym mial szanse zadac mu jakies pytanie.

Nie bierz wszystkiego co pisze tak powaznie.
Tu sobie akurat zartuje.
Cytat:
Bardzo czesto zauwazam Twoje pytania do Mattiego,co On przez to co napisal rozumie,albo ze wogole nikt nie wie o co mu chodzi ,Ale jak ja zwroce uwage Mattiemu, to jestes pierwszym jego obronca


Prosze, nie generalizuj.
Czasem sie z kims zgadzam - czasem nie. Zalezy od tematu, mojego pogladu i pogladu mojego rozmowcy.

Jezeli sie z uzytkownikiem X nie zgadzam to z nim polemizuje. Jezeli podzielam jego zdanie to go bronie.
I nie ma znaczenia jaki nick podstawimy pod "X"...

Ten konkretny post byl bardzo z sensem i mimo ze byl ciut nie na temat to mysle, ze nikomu nie zawadzal.
Matti zauwazyl ciekawe zjawisko spoleczne swoja droga.
Pamietam, ze podobne spostrzezenia mial Kwasniewski w tlustym zyciu czy tez pani Ewa "lekarka" z forum.dr-kwasniewski...
(o ten post sie rozchodzi - dla niekumatych:
http://dobradieta.pl/foru...p?p=74875#74875 )

Pozdrawiam wszystkich pokojowo
make peace not war
howgh
8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 19:54   Re: Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego te

No proszę, napisałem jedno zdanie a tyle emocji :) .

zenon napisał/a:
Od Roberta wara. :evil:
To nasz ziomal. 8)


OK zostawiam Roberta w spokoju i następnym razem w roli przykładu wystąpi kto inny :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved