Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
POWITANIE
Autor Wiadomość
olesia

Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 11:45   POWITANIE

Witam. Mam na imię Ola , mam 32 lata. Na stronę Dobra Dieta trafiłam przez życzliwą osobę , której serdecznie dziękuję jeśli będzie to czytała. O dietach trochę się naczytała i łeb mi puchnie od tych wiadomości . Jestem po dwóch ciążach, po pierwszej spadłam o 2 rozmiary chociaż po wadze nie było tego widać tylko po centymetrze a nie wiem dlaczego. 10 miesięcy temu urodziłam 2 dziecko ale musiałam poczekać jak przestanę karmić piersią by wziąć się za siebie. Od 2 tygodni ćwiczę codziennie rano 45 aerobiku , nie jem pieczywa , ziemniaków i potraw mącznych, w zasadzie jem potrawy lekkostrawne. Poza tym zażywam THERM LINE i powiem że widać efekty 2 kg ubyło. Tak samo robiłam po pierwszej ciąży i powiem że czuję się świetnie , lekko na żołądku. Chociaż chciałabym do wiosny zrzucić 10 kilo nie wiem czy mi się uda, wie że nie będę miała figury nastolatki po 2 ciążach, ale ten brzuch , biodra i pośladki mnie przerażają. Poradźcie jak to zgubić . :?
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 11:55   

czesc, jestem WiRAHA i bede tu Twoim ulubiencem

tkanka tluszczowa jest spalana w kolejnosci od "najmlodszej" do "najstarszej". wiec ta pierwotna spalic najtrudniej

jestes na dobrej drodze, nie wiem dokladnie co jesz ale wyglada to dobrze plus cwiczenia (najwazniejsze).

zostaw te "10kg do wiosny" w spokoju i rob swoje. Faceci i tak beda Cie podrywac. Taka nasza natura. A jesli nie beda obiecuje ze ja bede :)

PS - skakanka sprawi ze poczujesz sie i zaczniesz wygladac jak mala Ola :)

pozd
WiRAHA
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 14:29   

Matti napisał/a:
Hej cześć :) .

Heh ten niedobry wiraha zawsze musi wszystko zająć pierwszy.Co on ma czego ja nie mam chlip :D ? hahaha

No wiec witam i polecam lekture.Nie wiem czy obecnie jest bogatsze tak otwarte pełne bez zająknięcia mówionej prawdy miejsce i tak znane w polskim necie.Warto tu zagościć nawet na stałe zdrowie będzie nagrodą.

:) .

pzdr
marcin


Matti jeżeli naprawdę chcesz byc uczynny i udzielac rad 0lesi to w swoim poście ,napisz jeżeli cokolwiek w tym temacie potrafisz wymyślec.Ale nie dawaj swojej reklamy z banerem Twojej strony,bo niedaj Boże gdyby Olesie poszukując na twojej stronoie wiadomości,jaką metodę znależc aby miec jako młoda mama ładną sylwetkę,trafiła i otworzyła stronę tych zapisanych użytkowników z emiratów arabskich lub innych,w podobnym stylu,chociaż wszyscy wystawiają tam te same fotki,chyba że Twóje ego mówi że Olesia ma wybrac takie cwiczenia z tamtych zdjęc
i wtedy będzie miała odpowiednią figórę,a myślę że zauważyłeś że Ona nie jest panienką którą możesz naprowadzac na swoje wymysły tak jak prowadziłeś Paulinę,ale dla Pauliny to może się podobac bo ona ma 16 lat i to ją może pociągac.A dla Olesi radzę nie szukac tych wiadomości
bo może czsami się zachłystnąc oglądając te cwiczenia.

Matti ciekawe kiedy MODERATORZY innych forów przestaną pozwalac Tobie na wystawianie banerów naprowadzających na Twoją stronę.Ciekawe że to Tobie nie przeszkadza i jak widziałem zwracano Tobie uwagę na forum DO. Ale tam moderator na wniosek użytkowników
zlikfidował Twoje banery chociaż na naszą prośbę nie banował Twoich postów tak jak to ty robisz.A uważasz siebie za bardzo tolerancyjnego,
a gdzie Twoja tolerancja na moje posty krytykujące Twoje znajomości.Nie wystarczy nie pozwolic pisac na swoim forum,a na innych forach pisac że mnie usunełeś za to że ja wszystkich obrażałem.JEŻELI tak było to dlaczego tego nie pokazujesz w załączniku jak to robisz podając odnośniki do stron Anglojęzycznych.Czas już na to zebyś sam przestał wystawiac swoje banery do swojej strony.
Wiem że zaraz odezwie się Molar bo pisze że czyta wszystkie moje Posty
mam nadzieje że tym razem nie będzie zwracał mi uwagi ,że nie potrawię cytowac itp,pomału się uczę.Ale zwróci Mattiemu uwagę za te banery z rekłamą swojej strony.A matti zauważ że tu niestety nie możesz mnie usunąc a jedynie merytorycznie dyskutowac.Wiem że nie będzie się Tobie To podobało ale jak przemyślisz to chyba powiesz "on jednak ma racje"
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 23:11   

Witamy na forum :papa: .


PS. @jurek 1946, @Matti dajcie sobie wreszcie spokój. Wywlekacie tutaj jakieś swoje osobiste bzdury, które mnie osobiście nie interesują ani trochę i podejrzewam że innych też nie. Możecie się kontaktować w takich sprawach mejlem albo poprzez prywatne wiadomości i nie zawracać głowy innym. To miał być miły dział, gdzie każdy może wpaść i powiedzieć innym "dzieńdoberek", a Wy ciągle swoje. To jest już nudne. Tyle z mojej strony. NIE oczekuję odpowiedzi na to co napisałem.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 10:24   

Ja tam wiem co mówię.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 18:48   

A może buddyzm mówić coś na temat czytania ze zrozumieniem? Nic? No to jeszcze raz:
molar napisał/a:
NIE oczekuję odpowiedzi na to co napisałem.

Jak masz ochotę ciągnąć temat to zapraszam na priv. Nie obiecuję że odpiszę, bo mam mało czasu i dużo ważniejszych rzeczy do zrobienia ostatnio.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved