Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
OSBO continue
Autor Wiadomość
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 01:18   OSBO continue

Jako temat luźno związany ze zdrowiem przenoszę go tutaj.
JW


Hannibal napisał/a:
@brajan
nie chodzi o dowalanie jednemu, czy drugiego

Witam
W pełni się zgadzam, iż NIE POWINNO tak być, ale niestety też z pewnością wiesz o "drugim dnie" czyli tajemniczym konflikcie czy konfliktach Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bractw Optymalnych, z niektórymi ludźmi którzy współtworzyli Optymalnik.
Pozdrawiam
 
 
slawekopty

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 38
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 09:08   

brajan30 napisał/a:
Hannibal napisał/a:
@brajan
nie chodzi o dowalanie jednemu, czy drugiego

Witam
W pełni się zgadzam, iż NIE POWINNO tak być, ale niestety też z pewnością wiesz o "drugim dnie" czyli tajemniczym konflikcie czy konfliktach Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bractw Optymalnych, z niektórymi ludźmi którzy współtworzyli Optymalnik.
Pozdrawiam

No właśnie poczytaj niektóre wstawki naszego site admina ;) jest jak w dowcipie o Michniku i Wałęsie tz. Michnikowi wszystko kojarzy się z Wałesą np. taki kajak jest zrobiony z dykty a dykta to prawie dyktatura a to już wypisz wymaluj Wałęsa ;)
_________________
"Wnioski
1. Optymalni nie mają monopolu na agresję." Witold Jarmolowicz
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 10:34   

Panie Brajanie!

Statystyka niezupełnie jest nauką ścisłą, ale prawo wielkich
liczb pozwala dosyć dokładnie przewidywać i wyciągać wnioski.
Np. w pierwszej połowie miesiąca jest opłacane 2/3 prenumerat
Optymalnika, a w drugiej połowie 1/3. Na przestrzeni miesięcy nie występuje jakaś znaczna odchyłka od tej zależności.

W przypadku OSBO, dekada istnienia, również uprawnia do zastosowania prawa wielkich liczb. Przy tak dużej skali nie może być mowy o przypadku.

W przeciwieństwie do regionów, w Zarządzie Głównym rotacja członków
jest ogromna. To już nie kilkanaście, a kilkadziesiąt osób przewinęło się przez ten organ, przeciętnie przebywając tam około roku. Może ze dwie osoby zagościły tam na dłużej. Jedyną osobą, która jest w ZG od początku do dzisiaj, jest Pan Prezes Pułkownik, zawsze na strategicznym stanowisku Prezesa Głównego.

Środowisko optymalnych integrowało ludzi zaangażowanych
w poprawę zdrowia i prospołeczne działania. Do takich ludzi najbardziej trafiały słowa dra Kwaśniewskiego o poprawie ludzkości. Statystycznie nie jest możliwe, żeby wszyscy ci ludzie w liczbie kilkudziesięciu nie potrafili współpracować dla wspólnego dobra przez okres tych 10 lat.

TO JEST TAK SAMO NIEPRAWDOPODOBNE, JAK TO, ŻE PRENUMERATORZY NIE OPŁACĄ ŻADNEJ PRENUMERATY OPTYMALNIKA
W PIERWSZEJ POŁOWIE MIESIĄCA, A WSZYSCY ZAPŁACĄ W DRUGIEJ.

A z ZG wcześniej czy później odchodzili wszyscy, najczęściej skonfliktowani. Za wyjątkiem Pana Pułkownika.
To jest fakt niezaprzeczalny.

Jaworzno i Poznań nieustannie rozpowszechniały oszczerstwa, że każdy, kto chciał coś tam organizować w ramach OSBO, chce ukraść Doktorowi dietę i jest finansowy przez ciemne siły.
Trojanowski najpierw został wyrzucony z miesięcznika, a dopiero potem, po kilku miesiącach zaczął wydawać Optymalnik. Sam się nie wyrzucił.
Pomimo tego Trojanowski przez następne kilka lat chciał współpracować z dr. Kwaśniewskim.
Trzeba było wykorzystywać jego zdolności dla wspólnego dobra. Widocznie uznano, że korzystniej będzie zrobić z niego wroga, żeby łatwiej rządzić zastraszonymi. Teraz ci sami bredzą na mój temat.

Dr Kwaśniewski był przekonany, że chcą mu ukraść dietę. Z drugiej strony dopiero ja tutaj ujawniłem, że słowo OPTYMALNI jest własnością Doktora. Taki stan musiał generować paranoiczne obawy i domysły.
Gwałtowne zaprzeczenia i straszenie mnie kryminałem powinny Panu, Panie Brajanie dać do myślenia, gdzie jest to drugie dno. Leży tak samo płytko, jak na talerzu. Fakty o których piszę, nie są tajne, działy się tu na naszych oczach.
Prosty lud mawia, ryba psuje się od głowy.

Mnie to ani grzeje, ani ziębi, ale poruszył Pan kwestię, więc odpowiadam.

Może jednak powinienem umieścić tutaj te memuary Panów Morgano i Piątka, żeby czytelnicy przekonali się, że od lat nic się nie zmienia, niezależnie czy Trojanowski był, czy go tam nie ma.

Prawo wielkich liczb, ot co. Tego się nie da zakłamać.

Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 11:59   

Witam
O szczegółach "drugiego dna", nie dyskutuje gdyż nie znam szczegółów, również nie mam żanych pretensji do Pana, Panie Witoldzie.
Po prostu chodziło mi o pokazanie iż Panu Trojanowskiemu wcale nie chodziło tylko o jakąś krtytkę konstruktywną diety, czy proporcje białka.
Pozdrawiam
 
 
Mariusz Waszak 

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 68
Skąd: Puszczykowo
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 16:51   Dziś już tego się nie naprawi - za późno.

Proszę zwrócć też uwagę, że niemal wszystkie przedsięwzięcia komercyjne związane z tzw. żywieniem optymalnym i OSBO padły. Ileż było ośrodków, Arkadii, sklepów, producentów żywności. I gdzie to wszystko jest? To co pozostało ledwo zipie.
A jest to pomysł, na którym można było zarobić tylko należało się zabrać do całej sprawy profesjonalnie, z głową. Nie było to, jednak możliwe, bo w momencie chęci zrobienia czegoś z większym rozmachem ze strony OSBO rozlegał się kwik, skowyt, groźby i połajanki, a "niektórzy" przybiegali z wyciągniętą ręką po tantiemy "za znak" tak wysokie, że wszystko robiło się nieopłacalne. Natomiast jeżeli ktoś robił coś na własną rękę okrzykiwano go "oszustem", "szkodnikiem", "dzikusem", "złodziejem" itp. Dzięki temu normalni przedsiębiorcy trzymają się dziś od nich z daleka.
Druga sprawa, że książki JK sprzedawały się, przed laty, dobrze i myślano, że tak będzie już zawsze. Jednak prawa rynku są nieubłagane - nastąpiło jego nasycenie i dziś ta sprzedaż jest mikroskopijna.
Cokolwiek by powiedzieć o Atkins'ie to trzeba mu przyznać, że podszedł do sprawy bardzo komercyjnie i profesjonalnie dzięki czemu zbudował imperium. Cóż, ale on był Amerykaninem... - nie musiał borykać się z "polskim piekłem". I jego imperiumobraca milionami dolarów nie pobierając żadnych składek od swoich "wyznawców" i nie żebrząc o nędzny grosz z ich podatków.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz Waszak Śro Gru 19, 2007 17:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 16:52   

Brajan30 napisał:
Cytat:
O szczegółach "drugiego dna", nie dyskutuje gdyż nie znam szczegółów, również nie mam żadnych pretensji do Pana, Panie Witoldzie.

Wiem, ale czasem dobrze naświetlić problem,
żeby ci, którzy zakulisowo mieszają, nie czuli się bezkarnie.
W końcu to nie ja ukrywałem przez 5 lat prawa własności do słowa OPTYMALNI.
Pozdrawiam
JW
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 17:19   Rada: Style moga byc stosowane szybko do zaznaczonego tekstu

brajan30 napisał/a:


pan Trojanowski zrobil z "igly widly".


Byc moze.
Ale moze tak trzeba bylo..
Nie wiem.


Szczerze to nie znam optymalnika sprzed lat, wiec ciezko mi sie wypowiadac.
To nia moj spor..

O ktorym darmowym optymalniku mowisz?
Moglbys dac linka?

Chodzi moze o art. Ponomarenki "u zrodel diety niskoweglowodanowej"?

Zgadzam sie, ze w tym artykule autor przegial. Co gorsza jak pokazal czas w pewnych kwestiach pan Ponomarenko sie mylil ... (120g glukozy dla mozgu / dzien)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 18:27   Re: Dziś już tego się nie naprawi - za późno.

Mariusz Waszak napisał/a:
Proszę zwrócć też uwagę, że niemal wszystkie przedsięwzięcia komercyjne związane z tzw. żywieniem optymalnym i OSBO padły. Ileż było ośrodków, Arkadii, sklepów, producentów żywności. I gdzie to wszystko jest? To co pozostało ledwo zipie.



Panie Mariuszu komu jak komu ale Panu nie uwierzę że nie wie Pan dlaczego to padło lub poprostu pada.Odpowiedż na to jest prosta,nikt z optymalnych nie chce byc uzależniony od jakiejkolwiek organizacji,takie jest moje zdanie.

Cytat:
A jest to pomysł, na którym można było zarobić tylko należało się zabrać do całej sprawy profesjonalnie, z głową. Nie było to, jednak możliwe, bo w momencie chęci zrobienia czegoś z większym rozmachem ze strony OSBO rozlegał się kwik, skowyt, groźby i połajanki, a "niektórzy" przybiegali z wyciągniętą ręką po tantiemy "za znak" tak wysokie, że wszystko robiło się nieopłacalne. Natomiast jeżeli ktoś robił coś na własną rękę okrzykiwano go "oszustem", "szkodnikiem", "dzikusem", "złodziejem" itp. Dzięki temu normalni przedsiębiorcy trzymają się dziś od nich z daleka.


A tutaj się z Panem nie zgodzę bo właśnie jak zaczęto wokół diety wietrzyc dobre interesy to jak zwykle to bywa nikt nie jest głupi i widział te powstające ARKADIE gabinety lekarzy niby Optymalnych ale prowadzących leczenie w/g swoich pomysłów a wszystko pod sztandarem dr. Kwaśniewskiego,i te właśnie praktyki do dnia dzisiejszego szkalują zasadę DO I WYMYŚLAJĄ NOWĄ DO ze swoimi proporcjami niczym nie uzasadniającymi.Już gdzieś pisałem że jeden z autorytetów ,który był bardzo blisko Kwaśniewskiego,po rozpoczęciu własnego interesu nawet napisał Książkę chcąc krytykowac Kwaśniewskiego.Ale jeżeli przyjmował Pacjętów to zapisane proporcje niestety były takie jak u dr.Kwaśniewskiego,czyli co innego głosił a co innego zalecał.
Cytat:
Druga sprawa, że książki JK sprzedawały się, przed laty, dobrze i myślano, że tak będzie już zawsze. Jednak prawa rynku są nieubłagane - nastąpiło jego nasycenie i dziś ta sprzedaż jest mikroskopijna.
Cokolwiek by powiedzieć o Atkins'ie to trzeba mu przyznać, że podszedł do sprawy bardzo komercyjnie i profesjonalnie dzięki czemu zbudował imperium. Cóż, ale on był Amerykaninem... - nie musiał borykać się z "polskim piekłem". I jego imperiumobraca milionami dolarów nie pobierając żadnych składek od swoich "wyznawców" i nie żebrząc o nędzny grosz z ich podatków.


A to że rynek Polski nasycił się jego książkami to chyba jest Pan w błędzie.Gdyby tak było że po wejściu do księgarni ,prawie w każdej widział by Pan te opracowania to mógłby Pan tak twierdzic ale niestety tak nie jest.A szkoda bo myślę że nie do Kwaśnieskiego ma Pan żal ani do jego opracowań a do próby komercjalizacji tego ruchu tu napewno bym się z Panem zgodził.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 18:45   

Cytat:
Witold Jarmolowicz napisał/a:
Brajan30 napisał:
Cytat:
O szczegółach "drugiego dna", nie dyskutuje gdyż nie znam szczegółów, również nie mam żadnych pretensji do Pana, Panie Witoldzie.

Wiem, ale czasem dobrze naświetlić problem,
żeby ci, którzy zakulisowo mieszają, nie czuli się bezkarnie.
W końcu to nie ja ukrywałem przez 5 lat prawa własności do słowa OPTYMALNI.
Pozdrawiam
JW


Panie Witoldzie niech mnie Pan oświeci bo ja dalej nie mogę zrozumiec niech Pan napisze jaśniej,co ma wspólnego znak optymalny dr Kwaśniewskiego,i dlaczego niby on miałby to ukrywac .Pan kupił Optymalnik chyba nie po to aby nas bajerowac ,tylko w nim może Pan wyrażac swoje przemyślenia a nawet dowody stosowania DN A jak ja pamietam to Kwaśniewski pisał swoje ksiązki ,i na nich zarabiał ,ale jak dobrze wiem zanim zaczął zarabiac wydał pierwsze książki dla swoich Pacjętów aby mogli sami sobie czytac i się uczyc stosowania tego żywienia .A następne napisane przez Niego wydania były i są rozprowadzane w kraju i za granicą ale chyba nam nic do tego jest to jego twórczośc i ma prawo z niej korzystac.I niech mnie Pan wyprostuje może ja żle rozumię że znak towarowy Optymalnych Kwaśniewski zechciał opatentowac i nie pozwolic nikomu z niego korzystac-czy też nie pozwolił zadarmo i bez żadnej kontroli złego stosowania tego znaku pod jego szyldem.Niech sobie Pan pomyśli że ktoś otwiera sobie małą hałturkę i chce pod szyldem optymalnym piec bułeczki z napisem bułka optymalna ze składnikami wypisanymi na opisie jako towar optymalny,a wewnącz wkładac byle jakie badziewie.
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 22:19   

Panie Jerzy,
W kwestii zdrowia dyskutujemy w innych grupach tematycznych koncentrując się na meritum. W Optymalniku również.
Natomiast, gdy jakiś temat wykracza poza, jest przenoszony tutaj, do Hyde Parku, tak właśnie, jak ten. Gdzie indziej posty, które wykraczają poza przyjętą linię są kasowane przez administratorów, o czym Pan doskonale wie.
W tym się nie kryje żadne dno, od kilku miesięcy opisuję fakty, które każdy może sobie sprawdzić. Właśnie fakty z datami, a nie interpretacje czy inwektywy. Właśnie po to, żeby każdy mógł sprawdzić.

Jeżeli wszystko jest tak oczywiste i proste,
jak Pan sobie tłumaczy, to dlaczego wystąpiło straszenie kryminałem ze strony zauszników dr. Kwaśniewskiego w momencie, kiedy ujawniłem
prosty fakt, że dr Kwaśniewski opatentował słowo Optymalni?
Ten list tam jest na forum, proszę go jeszcze raz przeczytać, jeżeli Pan
mi nie wierzy. To jest fakt.
Gdyby było tak, jak Pan uważa, to takie zachowanie nie powinno mieć miejsca, bo niby po co?
A reakcja na mój post o opatentowaniu znaku Optymalni nastąpiła w ciągu dwóch godzin.
Sam się zastanawiam, dlaczego. Co jest nie tak z tym znakiem?
Przecież ja tego znaku nie podbieram Doktorowi, a odwrotnie,
piszę, że jest obecnie jego własnością. Znowu jako jedyny, działam na rzecz ochrony, utajnionej w sumie własności.
Więc co jest nie tak z tym znakiem?

Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
Master_SS

Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 14
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 13:43   Re: Dziś już tego się nie naprawi - za późno.

Mariusz Waszak napisał/a:
Proszę zwrócć też uwagę, że niemal wszystkie przedsięwzięcia komercyjne związane z tzw. żywieniem optymalnym i OSBO padły. Ileż było ośrodków, Arkadii, sklepów, producentów żywności. I gdzie to wszystko jest? To co pozostało ledwo zipie.
A jest to pomysł, na którym można było zarobić tylko należało się zabrać do całej sprawy profesjonalnie, z głową. Nie było to, jednak możliwe, bo w momencie chęci zrobienia czegoś z większym rozmachem ze strony OSBO rozlegał się kwik, skowyt, groźby i połajanki, a "niektórzy" przybiegali z wyciągniętą ręką po tantiemy "za znak" tak wysokie, że wszystko robiło się nieopłacalne. Natomiast jeżeli ktoś robił coś na własną rękę okrzykiwano go "oszustem", "szkodnikiem", "dzikusem", "złodziejem" itp. Dzięki temu normalni przedsiębiorcy trzymają się dziś od nich z daleka.
Druga sprawa, że książki JK sprzedawały się, przed laty, dobrze i myślano, że tak będzie już zawsze. Jednak prawa rynku są nieubłagane - nastąpiło jego nasycenie i dziś ta sprzedaż jest mikroskopijna.
Cokolwiek by powiedzieć o Atkins'ie to trzeba mu przyznać, że podszedł do sprawy bardzo komercyjnie i profesjonalnie dzięki czemu zbudował imperium. Cóż, ale on był Amerykaninem... - nie musiał borykać się z "polskim piekłem". I jego imperiumobraca milionami dolarów nie pobierając żadnych składek od swoich "wyznawców" i nie żebrząc o nędzny grosz z ich podatków.


Mam mniej wiecej podobne przemyslenia jak p. Waszak.

Atkins potrafił zrobić swoje atkins center i nutrition center.

Mysle, ze potrafimy i my, zywiący sie niskowęglanowo.

Chociaż smutne jest, jezeli powiedzmy otworze skleb z zywnoscią NW, to optymalni na mnie skoczą, że jestem od tych z optymalnika i odwrotnie.

W ten sposób zamiast promować DO to ogłupiamy potencjalnych nowych chetnych na diete optymalną.
_________________
Pozdrawiam
Master SS
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 14:57   

Cytat:
Chociaż smutne jest, jezeli powiedzmy otworze skleb z zywnoscią NW, to optymalni na mnie skoczą, że jestem od tych z optymalnika i odwrotnie.


I odwrotnie?
Wbrew wszystkiemu i wszystkim zawsze mówiłem, czytać należy wszystko i wyciągać własne wnioski.
Tam tego Pan nie usłyszy.

Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
Master_SS

Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 14
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 23:48   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Cytat:
Chociaż smutne jest, jezeli powiedzmy otworze skleb z zywnoscią NW, to optymalni na mnie skoczą, że jestem od tych z optymalnika i odwrotnie.


I odwrotnie?
Wbrew wszystkiemu i wszystkim zawsze mówiłem, czytać należy wszystko i wyciągać własne wnioski.
Tam tego Pan nie usłyszy.

Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz


Nie chodzi o to, optymalni są ogłupiani między jednymi zwolennikami i innymi. Bez sensu. Amerykanie mają jednego Atkinsa i jest ich na jego diecie podobno juz 20 mln. A tu co? Polacy mają już dwie opcje DO, które między sobą prowadzą wojnę.

Spójrzcie na to z tej strony...
_________________
Pozdrawiam
Master SS
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 02:20   

Witam!
Amerykanie mają Atkinsa, Mercolę, Searsa, Tallera, Bantinga, Ellisa,
Dufty'ego i wielu innych. Ameryka to duży kraj i jest tam miejsce dla wszystkich, którzy chcą coś robić.
W Polsce widocznie się nie da. Nie da się nawet powiedzieć tak malo odkrywczej rzeczy, jak to, że każdy nadmiar i każdy niedobór musi zaszkodzić, z tłuszczem i witaminą A włącznie. Od razu różni gwiazdorzy medyczni zaczynają się dąsać.
Kto tę wojnę prowadzi? Przecież nie ja straszę kryminałem, tylko Prezes Pułkownik, zaufany rodziny Kwaśniewskich, poczuł się w obowiązku
zaprzeczać oczywistemu faktowi, że dr Jan Kwaśniewski jest właścicielem słowa OPTYMALNI od pieciu lat w tajemnicy przed optymalnymi. Może Pan sobie tutaj przeczytać, na tym forum o tym, jak zausznik Doktora wymachuje straszakiem odpowiedzialności karnej. Polecam tę
ciekawą lekturę.
JW
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 19:02   

Jest taka scena w filmie gangsterskim.
Oficer policji prowadzący śledztwo próbuje wymanewrować przesłuchiwanego i wpuścić go w maliny.
Bohater w pewnym momencie mówi: proszę mnie pocałować.
(?) Zdziwienie!
Tak, niech mnie Pan pocałuje, lubię być całowany, kiedy mnie ktoś dyma.

Na początek proponuję wejść na stronę i pożeglować po linkach.

http://www.dieta-optymalna.info/

I co? Zdziwienie! Typowa nazwa o którą kruszyli kopie najemnicy dra Kwaśniewskiego z Trojanowskim, a tam ot tak sobie występuje ta nazwa strony, po cichu, bez rozgłosu.
Co więcej, jest to strona utajnionego właściciela, zupełnia anglojęzyczna.

Skąd polska nazwa strony w Anglii? Przecież tam są głównie Anglicy. Pomimo otwarcia Unii chyba jeszcze nie udało się spolonizować tak bardzo Brytanii jak kiedyś Litwy. Dopiero minęły dwa lata. Póki co, Anglicy gadają jeszcze po angielsku.

Może to przypadek, może jakiś angielski cwaniak podebrał nazwę nie rozumiejąc, o co chodzi?

Nie bardzo! Na stronie, obok typowych tekstów Healthy Meal Plans itd,
jest polski link: Dieta Przepisy

Ten link prowadzi na jakieś włoskie, badziewne strony. Czyli w porządku, przypadek.
Bzdura! Po co niby Anglicy, gadający po angielsku mieliby kierować innych Anglików na strony włoskie, używając polskiego języka?

To się kupy nie trzyma!
A jednak to jest fakt.
No i dziwić się Doktorowi, że, otoczony przez mundurowych, paranoicznie uwierzył, ze wszyscy chcą mu ukraść dietę. Też bym miał wrażenie, że jestem rolowany, żeby nie wyrazić się dosadniej.

Ciekawe, czy Prezes Pułkownik tym razem będzie mnie straszył kryminałem za ujawnienie strony internetowej, czy raczej zażąda zmiany nazwy tej strony od anonimowych właścicieli?
Przypomnijmy, że kiedyś handryczył się z Trojanowskim o tę nazwę. Jest to dokładnie tamta nazwa http://www.dieta-optymalna.info/

Panie Prezesie Pułkowniku, do dzieła, już nie Polacy, a Anglicy podszywają się pod nazwę dieta optymalna.

Liczymy, że z taką samą energią jak w Polsce ze studentem Trojanowskim, powalczy Pan w Brytanii z anonimowymi biznesmenami .

Będziemy na bieżąco informować forumowiczów o postępach sprawy.

JW
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 20:25   Re: Dziś już tego się nie naprawi - za późno.

Master_SS napisał/a:


Mam mniej wiecej podobne przemyslenia jak p. Waszak.

Atkins potrafił zrobić swoje atkins center i nutrition center.

Mysle, ze potrafimy i my, zywiący sie niskowęglanowo.

Chociaż smutne jest, jezeli powiedzmy otworze skleb z zywnoscią NW, to optymalni na mnie skoczą, że jestem od tych z optymalnika i odwrotnie.

W ten sposób zamiast promować DO to ogłupiamy potencjalnych nowych chetnych na diete optymalną.




Master ss myślę jednak że nie powinien Pan zwlekac i otworzyc swój mały interes np. sklep ze zdrową żywnością,i daję Panu glowę że nikt
z Optymalnych nie będzie Panu przeszkadzał a nawet pokwapię się o stwierdzenie że jeżeli będzie Pan miał dobry towar to nawet skorzystają
i kupią u Pana.Ale jężeli będzie Pan chciał w swoim sklepie używac znaku towarowego Optymalnych,to napewno będzie Pan musiał zapytac właściciela tego znaku czy nie ma nic przeciw temu.Ewentualnie wysłucha Pan co On Panu powie a napewno Tak będzie bo tak ja bym zrobił gdybym miał wykorzystywac czyjś znak,to wiadomo że musiałbym
się zastosowac do przestrzegania wytycznych zalecanych przez właściciela.co do jakości towarów i ich producentów.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 13:56   

Panie Witoldzie, odnosnie tej doment dieta-optymalna.info:
wydaje mi sie, ze po prostu umowa z firma serwujaca strone wygasla. A poniewaz domena jest oplacona do konca marca to podczepili pod d-o.info cos najbardziej zblizonego tematycznie.

A wlascicielem domeny jest jakas firma z Toronto.
wiec to nie angole tylko kanadyjczycy.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
slawekopty

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 38
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 09:21   

zenon napisał/a:


A wlascicielem domeny jest jakas firma z Toronto.

Ło Matko A/Hanna atakuje ;)
_________________
"Wnioski
1. Optymalni nie mają monopolu na agresję." Witold Jarmolowicz
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 16:16   

Master_SS napisał/a:


Nie chodzi o to, optymalni są ogłupiani między jednymi zwolennikami i innymi. Bez sensu. Amerykanie mają jednego Atkinsa i jest ich na jego diecie podobno juz 20 mln. A tu co? Polacy mają już dwie opcje DO, które między sobą prowadzą wojnę.

Spójrzcie na to z tej strony...



Master=ss jestem na Żywieniu Optymalnym,pisze na tym forum,nie czuję się jak to Ty piszesz ogłupiany,mam jednak nieodparte wrażenie
że chcesz dołączyc do grona tych którzy nie potrafia zrozumiec ze
dla wszystkich jest miejsce i każdy może sobie wybrac w co wierzy dzisiaj jest tyle różnych diet,że dla każdego jest miejsce do popisów .Tylko dobrze by było aby te popisy były uzasadnione,jezeli piszesz że Optymalni są ogłupiani,to pokaż gdzie ty to widzisz,chyba nie w tym że widzisz jak Pan Witold bez przerwy szuka
czegoś przy stosowaniu znaku towarowego,a jednocześnie nie chce nam dobitnie wyjaśnic o co właściwie chodzi.Bo chyba nie ma to nic wspólnego z tym co się opisuje jest tam chyba jakieś drugie dno. Masrers Co może miec wspólnego Atkins,Lutz z Kwśniewskim poza tym że są wszystkie Dietami niskoweglowodanowymi,ale żadna nie ma nic wspólnego z drugą,od dłuższego już czasu,szukam wspólnych cech w diecie Optymalnej oraz 4es,może spróbuj pogłowkowac i wydaj swoja opinię bedzie to dla nas napewno pouczające.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved