Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:01
Od czego duży brzuch?
Autor Wiadomość
1bubcia36

Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 15:10   Od czego duży brzuch?

Witam wszystkich milutko :) mam pytanie otóż na żywieniu optymalnym jestem od 8 lutego.br.schudłam juz 20kg.Ale mam jeden problem nie pomniejsza mi sie brzuch!!co to jest?wisi spory kawał brzusiska!nie samej skóry,tylko normalny a raczej nie normalny tłusty brzuch,i ani sie nie chce "wciągnąć"ani zmaleć,ćwicze codziennie na rowerku treningowym 3 razy w ciągu dnia po 30 minut,do tego ćwiczenia na biodra i uda,robie codziennie 20 brzuszków(nie bardzo one mi wychodzą)może ktoś tez ma takie przykre doświadczenia?1 i poradziłby mi jak sie pozbyć tego koszmaru!!!nie nadużywam białka ani tłuszczy ani węglowodanów,więc nie wiem co jest? acha nie pijam tez gazowanego i nie spożywam cukrów.Dziekuje i pozdrawiam.
_________________
NA ŻO OD 2 M-CY
 
 
ptaku


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 28
Wysłany: Śro Maj 02, 2007 10:26   

nie przejmuj sie :) ja jestem juz na low carb prawie dwa lata i zaobserwowalem ze chudne od gory i od dolu najitensywniej a moje "kolo ratunkowe" ubywa w slimaczym tempie, ale ubywa systematycznie. cwicze tez 2-4 razy w tygodniu. musisz po prostu uzbroic sie w cierpliwosc. to co robilas twojemu organizmowi prze kilka( kilkadziesiad lat) nie zniknie po 3 miesiacach :)

pozdrawiam
 
 
1bubcia36

Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: Śro Maj 02, 2007 19:13   OD CZEGO DUZY BRZUCH?!

Ptaku dzieki za pokrzepienie :) tyle tylko ze ten mój brzuch jakby wiekszy sie robił?!albi mi sie wydaje?1bo na wadze straciłam juz prawie 21kg.a więc sporo,to pojemnik klepowy pełen słoniny :) z tego jestem dumna :) tak myśle o skakance?może to jest dobry pomysł?idzie lato a ja z takim brzuchem :( szok!ale jak wczesniej bylam grubsza o 21kg to mi to jakos nie przeszkadzało?! dziwna jestem!ale mam nadzieje ze to koło ratunkowe :) powoli zejdzie :) dziekuje Ci i pozdrawiam
_________________
NA ŻO OD 2 M-CY
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 02, 2007 19:52   

Zastosuj cykl redukcyjny na siłce, w tym sporo ćwiczeń aerobowych. :)
 
 
LiliOpty
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 09:57   

Bubcia, myślę, że odpowiedź jest w Twoich własnych słowach. Odwaliłaś kawał roboty. Podziwiam Cie, że tak ostro ćwiczysz. Dlaczego więc nazywasz brzuch "kołem ratunkowym" - przed czym Cię ratuje? Przyszło mi do głowy, że może książka "Psychologia odchudzania" Szerstiennikowa pozwoliłaby Ci zrozumieć problem. Jest tam opisane mentalne "ćwiczenie z obręczą" i ponoć działa. Pozdrawiam
 
 
SławekW

Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 10:49   Re: Od czego duży brzuch?

.......robie codziennie 20 brzuszków(nie bardzo one mi wychodzą)może ktoś tez ma takie przykre doświadczenia?1 i poradziłby mi jak sie pozbyć tego koszmaru!!!
---------------------------------------------------------------------------------------
Żeby pozbyć się dużego brzucha, który zniekształca sylwetkę, jest nieestetyczny i aseksualny () musisz robić nie 20 brzuszków ale 300-400 brzuszków.
Nie musi to być codziennie, wystarczy co drugi dzień.
Na pozbycie się brzucha trzeba wykonywać kilka rodzajów ćwiczeń, każde w 2-3 seriach po 20-30 powtórzeń.
Inaczej nie pozbędziesz się nieestetycznego brzucha ;)
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 17:40   

Tkanka tluszczowa nie spala sie miejscowo.
Brzuszki sa jak najbardziej wskazane, dlatego, ze miejscowo mozemy formowac miesnie. A w gruncie rzeczy cel mamy taki by zamiast brzucha miec ladny ksztaltny brzuszek.

Ale efektywniej spala sie kalorie cwiczeniami aerobowymi. Spacer, bieg, plywanie, skakanka.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 13:32   Re: Od czego duży brzuch?

1bubcia36 napisał/a:
Witam wszystkich milutko :) mam pytanie otóż na żywieniu optymalnym jestem od 8 lutego.br.schudłam juz 20kg.Ale mam jeden problem nie pomniejsza mi sie brzuch!!co to jest?wisi spory kawał brzusiska!nie samej skóry,tylko normalny a raczej nie normalny tłusty brzuch,i ani sie nie chce "wciągnąć"ani zmaleć,ćwicze codziennie na rowerku treningowym 3 razy w ciągu dnia po 30 minut,do tego ćwiczenia na biodra i uda,robie codziennie 20 brzuszków(nie bardzo one mi wychodzą)może ktoś tez ma takie przykre doświadczenia?1 i poradziłby mi jak sie pozbyć tego koszmaru!!!nie nadużywam białka ani tłuszczy ani węglowodanów,więc nie wiem co jest? acha nie pijam tez gazowanego i nie spożywam cukrów.Dziekuje i pozdrawiam.



Bubcia36 mówisz że jesteś na DO od 8 lutego,czyli w przeciągu 10 miesięcy pozbyłaś się balastu 20kg,myślę że jest to Twój sukces.
Ale czy mogłabyś podac swoj wzrost wagę i BTW.
Może wtedy znajdziemy jakąś radę,
Podaj również jakie jest twoje menu,
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 12:07   

gratuluje 20 kilo w 10 miesiecy...wytrwaj dalej zeby to utrzymmac...powodzenia!
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 15:33   

niezly efekt mam nadzieje ze osogniesz wymarzona wage.jak teraz wyglada sytuacja?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved