Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Coś dla kobiet :)
Autor Wiadomość
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Mar 04, 2009 13:04   Coś dla kobiet :)

Od zmywania naczyń rosną piersi
"Super Express": Zmywanie naczyń korzystnie wpływa na wielkość i jędrność piersi.
Gazeta powołuje się na badania niemieckich naukowców, którzy twierdzą, że podczas zmywania naczyń zostają uruchomione mięśnie, które mają wpływ na wygląd piersi. Chodzi o mięsień znajdujący się na żebrach i połączony z biustem za pomocą tkanki łącznej.

http://wiadomosci.onet.pl...iersi,item.html

PS.To narazie.Idę zmywać naczynia :what: :hah:
 
 
fenris

Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 30
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 13:20   

Oj ja jestem facetem ale nie zmywam przynajmniej po sobie ;)
Mam nadzieje że z tego powodu za rok nie będę miał miseczki D :D :D
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 15:11   

Mam nadzieję, ze mój Mąż tego nie zobaczy, bo mnie przykuje do zlewozmywaka i nic tylko każe zmywać i zmywać... :) :D :hah: Co ja biedna pocznę? Gdzie się potem z takim biustem - gigantem podzieję? :D
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Mar 04, 2009 15:17   

Yo_ga79 napisał/a:
...Gdzie się potem z takim biustem - gigantem podzieję? :D...


Spoko Yo, bedziesz miala miejsce zaklepane!!! 8) :P :what: :hah:
.
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 18:20   

heh grizzly ale pomysl co czas robi z takimi gigantami..nie ciakawie to potem wyglada :x
ja sie tam ciesze z tego co mam :D
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Mar 04, 2009 18:33   

Swoją drogą może to i prawda :) Dawniej kobitki szorowały przypalone garnki,prały ręcznie-także ćwiczenia były :)
Dziś w dobie pralek i zmywarek można się jedynie ratować "silikonami" jesli oczywiście komuś zależy na dużych piersiach :)
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Mar 04, 2009 18:38   

Abhilasha napisał/a:
...ja sie tam ciesze z tego co mam :D...

Ja sie rowniez ciesze, choc wiem
ze mozemy, cieszyc sie bardziej!!! 8) ;D :what: :hah:
.
 
 
Joanne

Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: UK, Lincolnshire
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 01:53   

Wczoraj w brytyjskiej tv byl program o dziewczynach powiekszajacych piersi (marzenie o tym zabiegu dotyczy ponad 30% zenskiej populacji tego kraju). Najmlodsza uczestniczka miala 16 lat, rodzice wspierali ja w realizowaniu marzen :) Inne mamy byly jakos niezainteresowane szeczesciem wlasnego dziecka i biedaczki musialy czekac do 18. urodzin. Jedna z nich wypowiedziala sie bardzo madrze (jedna z nastolatek): Nigdy nie jest za wczesnie na powiekszenie piersi! Ale, co tam wydawac 5 tysieciecy funtow, kiedy mozna naczynia pomyc :)
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 08:25   

Joanne napisał/a:
Ale, co tam wydawac 5 tysieciecy funtow, kiedy mozna naczynia pomyc :)

W zmywanie naczyń ,to trzeba włozyc trochę wysiłku,a niektórym się nie chce,dlatego kupują zmywarki-w sumie to tez się nie dziwię,bo przecież musimy ewoluować :P
Łatwiej połozyć się ,"zasnąć" i obudzić sie już z duzymi piersiami.
Szkoda,że media nie mówią o możliwych skutkach ubocznych takich zabiegów.
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:15   

I w ogóle po co poprawiać naturę. Już lepiej dziecko urodzić, bo w czasie karmienia biuścik podobo sam rośnie i nabiera pięknego kształtu, nawet jeśli poprzednio był niewielki.
Poza tym sportowe biusty są bardzo wygodne: można swobodnie chodzić bez stanika no i grawitacja nie działa na nie tak okrutnie...

Cieszmy się dziewczyny każda z tego, co ma!
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:25   

moj tam sportowy nie jest 8) ale tak nawiasem to piersi to chyba tluszcz a nie miesnie. miesnie moga jedynie poprawic ich stan.ja tam cwicze sobie wiec zmywac nie musze zeby bylo ok :) a na surowym miesie i tluszczu mam wrazenie ze sie powiekszyly wiec w ciaze zachodzic tez nie musze ;)
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:34   

Joanne napisał/a:
Wczoraj w brytyjskiej tv byl program o dziewczynach powiekszajacych piersi (marzenie o tym zabiegu dotyczy ponad 30% zenskiej populacji tego kraju). Najmlodsza uczestniczka miala 16 lat, rodzice wspierali ja w realizowaniu marzen :) Inne mamy byly jakos niezainteresowane szeczesciem wlasnego dziecka i biedaczki musialy czekac do 18. urodzin. Jedna z nich wypowiedziala sie bardzo madrze (jedna z nastolatek): Nigdy nie jest za wczesnie na powiekszenie piersi! :)


W Brazylii masz odwrotnie, na 16 urodziny dziewczyny dostają wymarzoną operację zmniejszenia biustu i powiększenia . :hah:
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:55   

a ja w sumie nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym.jak ktos jest plaski i mu zle z tym,ma kase...zycie jest jedno -jak mozna zmienic na lepsze to czemu nie.ryzyko oczywiscie jest.podczas ciazy tez..a nawet i po ciazy-np depresja poporodowa no i oczywiscie inne nieprzyjemne rzeczy jak np nieodwracalna zmiany naszego ciala na niekorzystne.a biust jak urosnie to po ciazy maleje i "klapnie" jak sie karmi.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 15:27   

Abhilasha napisał/a:
moj /../ ja tam cwicze sobie wiec zmywac nie musze zeby bylo ok :)


A umiesz tak jak ten gosciu?
http://www.youtube.com/watch?v=YLBV5WLG-vo

Facio kaze sobie wlozyc cwiercdolarowke miedzy cyce i przytrzymuje ja cycami 8)

czterdziesta sekunda :P :P :P
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 18:12   

Ja tam wziełam się ostro za zmywanie naczyń-już nie proszę męża,zeby mi pomógł.Ba! Jeszcze specjalnie przypalam jedzenie,żeby potem wiecej siły włozyć w szorowanie :what: :hah:
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 18:46   

Z przypalaniem jedzenia kiepski pomysl. Juz lepiej mezowi samochod nawoskowac, albo przerzuc sie z malarstwa na rzezbe. Najlepiej technika ciosana w drzewie. Tylko pracuj obiema rencoma by symetria byla.
Bo inaczej bedzie numer jak w "Allo `Allo!"
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 19:14   

zenon napisał/a:
Juz lepiej mezowi samochod nawoskowac...

:shock:
Jeszcze czego.Niech sobie sam woskuje.Nie po to wychodziłam za mąż,żeby samochody woskować :P :what:
 
 
Yo_ga79

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 170
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 14:44   

Iga napisał/a:
zenon napisał/a:
Juz lepiej mezowi samochod nawoskowac...

:shock:
Jeszcze czego.Niech sobie sam woskuje.Nie po to wychodziłam za mąż,żeby samochody woskować :P :what:


Ale może on się z Tobą żenił żeby mieć nawoskowany? :hah: :hah: :hah:

a tak poważnie: Zawsze można mężowi "nawoskować" coś innego ;) :P
 
 
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 14:52   

Yo_ga79 napisał/a:

Ale może on się z Tobą żenił żeby mieć nawoskowany? :hah: :hah: :hah:

A to by oznaczało,ze jesteśmy niedobraną parą :what: :hah:

Cytat:
a tak poważnie: Zawsze można mężowi "nawoskować" coś innego ;) :P

To musiałabym jeść dużo chleba,zeby mieć taki popęd ,coby codziennie ,kilka razy dziennie -coby z kolei efekt jakiś był :what:
Ale chyba raczej nie,bo potem bede w/g Waldka i Hannibala mało wartosciowa biologicznie :what:
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 14:29   

haha Zenonie co to za pytania :roll:
oj nie bede taka i zapokoje Twoja ciekawosc-tak potrafie tak. i nalezałoby zapytac czy Ty tez potrafisz taki bajer :]
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 18:20   

nie mam cwiercdolarowki wiec nie wiem..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Abhilasha 

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 362
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 20:29   

a to pech :hah:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved