Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytannie do jurka 1946
Autor Wiadomość
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 18:53   Pytannie do jurka 1946

Bez złośliwości pytam czy dieta optymalna nie pomogła czy też zaszkodziła,że leżysz w szpitalu. To samo pytanie zadałem na forum Kwaśniewskiego ale zaistniało tylko przez 5 min. później jakiś gorliwiec je wykasował. Wobec powyższego pytam na tym forum.
Przecież ta dieta leczy wszystkie choroby więc jakim sposobem Ty w szpitalu?
Ostatnio zmieniony przez Molka Sob Paź 15, 2011 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 19:16   Re: pytannie do jurka 1946

jerzyk napisał/a:
Bez złośliwości pytam czy dieta optymalna nie pomogła czy też zaszkodziła,że leżysz w szpitalu. To samo pytanie zadałem na forum Kwaśniewskiego ale zaistniało tylko przez 5 min. później jakiś gorliwiec je wykasował. Wobec powyższego pytam na tym forum.
Przecież ta dieta leczy wszystkie choroby więc jakim sposobem Ty w szpitalu?


Ale co ja Tobie odpowiedziałem łacznie z Twoim niby pytaniem nie zostało wykasowane.Podpowiem Tobie ,ze najpierw zapoznaj się z tematem a póżniej wydawaj swoje sądy.W mojej odpowiedzi Twój post
jest zachowany,możesz to sprawdzic i sam zobaczysz że czas już najwyższy abyś wzmocnił swój mózg najlepiej do tego zastosuj DO.
może ona Tobie da życie wieczne,ja o swoim pobycie w szpitalu piszę i na tym i na tamtym forum a temat sam założyłem w pierwszym dniu
pobytu w szpitalu i jak dotychczas nie znalazł się nikt ,kto by o tym nie wiedział że nawet dr.Kwaśniewski o tym pisze że niestety życie nie terwa wiecznie .Obejżyj się wokół siebie i zobacz ilu już Twoich przyjaciół nie ma na tym świecie chociaż oni nie byli na diecie.W temacie ODMA na tym forum poczytaj i jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości,z mprzyjemnością Tobie odpowiem.Jednak jak zechcesz używac głupich i nie sprawdzonych teorii zawsze najpierw sprawdż o czym jest mowa.
 
 
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 19:16   

proszę admina o wykasowanie tego posta gdyż mimo wszystko dostałem odpowiedź od jurka 1946
 
 
 
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 19:22   Re: pytannie do jurka 1946

jurek 1946 napisał/a:
jerzyk napisał/a:
Bez złośliwości pytam czy dieta optymalna nie pomogła czy też zaszkodziła,że leżysz w szpitalu. To samo pytanie zadałem na forum Kwaśniewskiego ale zaistniało tylko przez 5 min. później jakiś gorliwiec je wykasował. Wobec powyższego pytam na tym forum.
Przecież ta dieta leczy wszystkie choroby więc jakim sposobem Ty w szpitalu?


Ale co ja Tobie odpowiedziałem łacznie z Twoim niby pytaniem nie zostało wykasowane.Podpowiem Tobie ,ze najpierw zapoznaj się z tematem a póżniej wydawaj swoje sądy.W mojej odpowiedzi Twój post
jest zachowany,możesz to sprawdzic i sam zobaczysz że czas już najwyższy abyś wzmocnił swój mózg najlepiej do tego zastosuj DO.
może ona Tobie da życie wieczne,ja o swoim pobycie w szpitalu piszę i na tym i na tamtym forum a temat sam założyłem w pierwszym dniu
pobytu w szpitalu i jak dotychczas nie znalazł się nikt ,kto by o tym nie wiedział że nawet dr.Kwaśniewski o tym pisze że niestety życie nie terwa wiecznie .Obejżyj się wokół siebie i zobacz ilu już Twoich przyjaciół nie ma na tym świecie chociaż oni nie byli na diecie.W temacie ODMA na tym forum poczytaj i jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości,z mprzyjemnością Tobie odpowiem.Jednak jak zechcesz używac głupich i nie sprawdzonych teorii zawsze najpierw sprawdż o czym jest mowa.

O.K przemyślałem sprawę. Popełniłem błąd. Przepraszam Cię. Tak jest zawsze gdy człowiek coś robi szybciej niż myśli. Mam nadzieję że wybaczysz.
 
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 23:54   Re: pytannie do jurka 1946

[quote="jerzyk"]
jurek 1946 napisał/a:

O.K przemyślałem sprawę. Popełniłem błąd. Przepraszam Cię. Tak jest zawsze gdy człowiek coś robi szybciej niż myśli. Mam nadzieję że wybaczysz.

Jerzyk widzę ze jeszcze coś z człowieczeństwa w Tobie zostało nie jesteś jeszcze stracony zawsze możesz to zmienic.Ja jednak wcale się nie gniewam jak jeszcze kiedyś na forach się spotkamy to myślę ze merytoryczny odpowiedzi nam nie zabraknie.
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 13:52   Re: pytannie do jurka 1946

jerzyk napisał/a:
ale zaistniało tylko przez 5 min. później jakiś gorliwiec je wykasował. Wobec powyższego pytam na tym forum.
Przecież ta dieta leczy wszystkie choroby więc jakim sposobem Ty w szpitalu?


Wbrew oburzeniu Jurka to całkiem zasadne pytanie jest.
A co do kasowania postów to już chyba codzienna praktyka tamtejszego admina , Tomasza K 8) .Trudno się dziwić , wszak nie wolno krytykować DO :x
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 15:29   Re: pytannie do jurka 1946

Bruford napisał/a:
jerzyk napisał/a:
ale zaistniało tylko przez 5 min. później jakiś gorliwiec je wykasował. Wobec powyższego pytam na tym forum.
Przecież ta dieta leczy wszystkie choroby więc jakim sposobem Ty w szpitalu?


Wbrew oburzeniu Jurka to całkiem zasadne pytanie jest.
A co do kasowania postów to już chyba codzienna praktyka tamtejszego admina , Tomasza K 8) .Trudno się dziwić , wszak nie wolno krytykować DO :x


Bruford ja się wcale nie oburzyłem ale próbuję stosowac się do zasad panujących na innych forach i nie dopuszczac do tego abym wyrażał sie pogardliwie do kogoś.A co się Tyczy wycofania postu Jerzyka to myślę ze sam byś tak uczynił jeżeli ktoś wchodzi na Twoje forum i pisze niby w swojej gwarze i uważa że nikogo nie obraża On pisał do mnie i podawał że jak to mogło się optymalnemu przytrafic że lerzę w szpitalu,i nie to było przyczyną wycofania jego postu bo w dalszej części napisał że przecież" u kwacha "niby byc tego nie powinno i podejrzewam że chodzi o tego" kwacha"Ja zrobił bym tak samo jeżeli ktoś wchodzi na moje Forum to może się niezgadzac z tym o czym ja piszę ale nie powinien używac inwektyw które chyba nie są moim nazwiskiem.,Ale jego post całkiem nie zaniknął bo został skasowany dopiero po mojej odpowiedzi ,w której wpis ten jest tak jak na tym forum w koszu.Sam chyba nie powiesz że jest gdzieś u Kwaśniewskiego napisane ze będąc na DO życie trwa wiecznie a moje pęknięte płuco i ODMA Z TEGO TYTUŁU ni jak się ma do tego problemu ,który jerzyk próbował wcisnąc na forum.Ale powiem i więcej on uznał moje argumenty i mnie przeprosił a niewiem dlaczego Ty nie znając tematu stajesz się jego obrońcą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved