Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Co o tym sądzicie
Autor Wiadomość
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 10:13   Co o tym sądzicie

Zauważam ostatnio dziwne przedstawianie informacji ,na portalu Wirtualnej Polski,i w prywatnych mediach.
Podam na przykładzie najśświeższej wiadomości .
Wczoraj wieczorem spotkał się Prezydent i Premier w Juracie,pogadali 5godz.A wychodząc odmówili jakiejkolwiek informacji poza uśmiechem i zdawkowym słowem Premiera- "Wszystko wporządku".Jednak już w póżnych godzinach wieczornych podano informacje że dogadano się i uzgodniono wersję rządową podpisania TE.Oraz zauważyc można było zadowolenie dziennikarzy z tego tytułu,że mamy już Traktat taki jak chciał tego Premier i całe PO.Lekceważąc całkowicie wątpliwości jakie towarzyszyły prezydentowi i PiS.
Dzisiaj rano obudziły nas wieści,gdzie do tego porozumienia dołączono niektóre postulaty PiS,I ŻE BĘDĄ ONE OBOWIĄZYWAŁY W ODRĘBNEJ USTAWIE.Jezeli dobrze pamiętam To PiS cały czas usiłowało tą ustawę wprowadzic ,tylko przy wielkim krzyku PO,LiDU
a co Wy otym sądzicie.Zapraszam do dyskusji.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 11:28   

Nie wiem, nie czytalem tego traktatu.

Skoro sie orientujesz w sprawie to wyjasnij nam jakie byly zastrzezenia PISu i co chcieli osiagnac. Bo ja za bardzo nie rozumiem.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 15:59   

zenon napisał/a:
Nie wiem, nie czytalem tego traktatu.

Skoro sie orientujesz w sprawie to wyjasnij nam jakie byly zastrzezenia PISu i co chcieli osiagnac. Bo ja za bardzo nie rozumiem.


Dobrze że piszesz że nie rozumiesz,ale ja mieszkam na zachodnich rubierzach Polski,i widzimy jak pomału i bez UE Niemcy wykupują tereny i zabudowania.I nie było by w tym nic dziwnego,ale Erike Schtainbach,gra od lat o większą stawkę,i niby dlaczego nie powinniśmy zabespieczyc Swoich wartości Narodowych,inne państwa też to robią.A druga sprawa,to dla mnie też nic do tego że w kraju mamy gejów,ale dlaczego,
mamy,byc w stosunku do nich tak tolerancyjni ,skoro ich celem nie jest tylko pożycie,czego im nikt w tej chwili nie zabrania,ale wprowadzanie nauk o moralności gejowskiej do szkół.Nawet byśmy się nie obejżeli jak dla naszej młodzieży wciskali by kit że nie ma różnicy płci,ale my wiemy która dziura do czego służy.A tolerancja SLD owców ,wobec tego tematu jest tak wielka bo w ich szeregach chyba jest najwięcej takich innowierców ,bo nie mogę uznac tego za zdrowe,skoro to jest chore.
Może Ty Zenon masz inne zdanie,ale myślę że widziałeś już kiedyś geii którzy molestują młodziesz,namawiając ich na ten paskudny sex płacąc im za te orgie.Tego napewno nie popierasz ,czy jesteś też tolerancyjny.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 17:10   

No dobra, ale my tu nie mamy wyboru miedzy takimi dwoma opcjami.

To jest kompletnie wyimaginowany konflikt. Gdyby bylo tak, ze za sprawa traktatu cos nam grozi to przeciez PIS wykorzystalby to w kampanii wyborczej pol roku temu.

Wg mnie twoje obawy sa bezzasadne.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 17:40   

zenon napisał/a:
No dobra, ale my tu nie mamy wyboru miedzy takimi dwoma opcjami.

To jest kompletnie wyimaginowany konflikt. Gdyby bylo tak, ze za sprawa traktatu cos nam grozi to przeciez PIS wykorzystalby to w kampanii wyborczej pol roku temu.

Wg mnie twoje obawy sa bezzasadne.


A czy Ty nie widziałeś,że w grudniu Platforma wniosła i przegłosowała ustawę,że Rząd po ratyfikacji może samodzielnie odstąpic od karty Praw jak i małżenistwom gejowskim.A tego juz media nie nagłaśniają zastanawiam się za tym komu to wszystko ma służyc.Chyba oglądasz prywatne media w szczególności TVN24 tam jak na rączce widac jak się niepozwala swobodnej wypowiedzi przedstawicielom PiS.Ja lubię uczciwośc i zawsze zauważam Fałsz ,nie jestem ani PiSowcem ani POwcem,ale polityka Pis przynosiła Polsce rozwój,i widac to było wyrażnie.A teraz to tylko się dużo mówi,a mało robi,napewno ten Rząd daleko tak nie ujedzie,ludzie szybciej zrozumieją o co idzie ta gra.Wiem że powiesz zaraz a o co idzie,ubiegam twoje pytanie i odpowiadam,że jak nie wiadomo o co chodzi to zazwyczaj chodzi o kasę.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 18:58   

No i jeszcze ci wstrętni cykliści i masoni. I homoseksualiści, którzy chcą zaszkodzić naszej narodowej wierze. Ja bym ich spalił na stosie. Do tego ta Unia, co to nas zaraz wykupi w całości. Antykatolicyzm, antypolskość, antykoncepcja. Jeszcze tylko radio ojca dyrektora może nas uratować.
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 19:06   

molar napisał/a:
No i jeszcze ci wstrętni cykliści i masoni. I homoseksualiści, którzy chcą zaszkodzić naszej narodowej wierze. Ja bym ich spalił na stosie. Do tego ta Unia, co to nas zaraz wykupi w całości. Antykatolicyzm, antypolskość, antykoncepcja. Jeszcze tylko radio ojca dyrektora może nas uratować.

;D
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 21:49   

molar napisał/a:
No i jeszcze ci wstrętni cykliści i masoni. I homoseksualiści, którzy chcą zaszkodzić naszej narodowej wierze. Ja bym ich spalił na stosie. Do tego ta Unia, co to nas zaraz wykupi w całości. Antykatolicyzm, antypolskość, antykoncepcja. Jeszcze tylko radio ojca dyrektora może nas uratować.



PIĄTKA !! SWÓJ CHŁOP :D

co do gei i tolerancji...
Nie mam nic przeciwko gejom czy lesbijka. Moga sie zenic niech biora slub niech razem mieszkaja mam to gdzies ale ADOPCJA dzieci to juz nie jest normalne i jestem przeciwko. Po 2gie to nie jest choroba do cholery. Po 3cie co do tych orgi za pieniadze pfff jezli ktos jest materialista i potrafi oddac swoje cialo za pieniadze to jego sprawa. Jakby domnie podszedl jakis koles i oferowal sex za kase powiedzial bym mu spier...alaj. Proste.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 22:48   

Hehe, Rossi, w konteksie TEGO tematu nierozsadnie jest mowic, ze ma sie to gdzies :)

A tak na powaznie:
jestem zwolennikiem wolnosci, wiec jesli ktos chce zyc z osoba tej samej plci to prosze bardzo - o ile nie narusza to wolnosci tego drugiego czlowieka.
Jezeli chca jakiegos sformalizowania zwiazku - OK. Rozumiem, ze jest problem z dziedziczeniem czy wspolnym zaciaganiem kredytow. Wprawdzie mozna juz teraz zalozyc sobie spolke i z punktu prawnego sprawa bylaby rozwiazana, ale rozumiem, ze to komplikacja.
Chca zwiazkow partnerskich niech je maja. Byleby to sie nie nazywalo malzenstwem.

Co do orgii to zes Jurek palnal. :hah:

Co do adopcji: hmmm... sprawa nie jest prosta. Gdybym byl dyktatorem Polski to bym tego w ogolnosci nie zalegalizowal. Ale w konkretnych przypadkach byc moze bym dopuscil.
Na przyklad: w moim liceum 2 nauczycieli bylo ponoc homo para.
Ponoc, bo przeciez nie afiszowali sie z tym po szkole. Ale kazdy wiedzial ze to para gejow, na 99% tak wlasnie jest.
To sa ludzie o wielkiej klasie, swietni nauczyciele i fajni ludzie.
Kilka znajomych osob bylo z nimi na wycieczce. Mimo, ze przeciez byli para to w trakcie wycieczki mieszkali oddzielnie i nigdy nie bylo jakiegos kontrowersyjnego momentu. Bo byli w pracy i maja zasady.
Znam tych ludzi i im byc moze pozwolilbym na adopcje. Bo dziecko mialoby u nich lepiej niz w domu dziecka, bo zdobyloby wyksztalcenie i byloby pod opieka fachowcow.

Co do tego czy to choroba: hmmm.... wcale nie jest powiedziane... Z listy zaburzen psychicznych (DSM-3 -> DSM-3R DSM - diagnostyczno statystyczny podrecznik zaburzen psychicznych amerykanskiego towarzystwa psych.) homoseksualizm zniknal w wyniku wlasciwie ... glosowania. byla to decyzja raczej polityczna niz merytoryczna. No i glownym uzasadnieniem jest to, ze nikomu jeszcze nie udalo sie tego wyleczyc...

Homoseksualizmu wsrod dzikich zwierzat nie ma, sa jedynie zachowania pseudo homoseksualne ktore tak na prawde sa wyrazem empatii. np u dzikich krow - podobno sa takie. Krowa wspina sie na plodna krowe. Po co? bo krowy zyja w monoplciowych stadach, byki przez wiekszosc roku pasa sie osobno. Byk z daleka widzi "ta krowa jest plodna, idz ja bzyknij". Krowy nawzajem w ten sposob sobie pomagaja. (Ciekawostka jest fakt, ze byk moze miec 70 ejakulacji 1 dnia!.)

Ja przynajmniej nie slyszalem o takich doniesieniach.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 23:16   

zenon napisał/a:
Ciekawostka jest fakt, ze byk moze miec 70 ejakulacji 1 dnia!.

czyli jeszcze więcej niż Vonderplanitz :D
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 09:15   

[/quote],inne państwa też to robią.A druga sprawa,to dla mnie też nic do tego że w kraju mamy gejów,ale dlaczego,
mamy,byc w stosunku do nich tak tolerancyjni ,skoro ich celem nie jest tylko pożycie,czego im nikt w tej chwili nie zabrania,ale wprowadzanie nauk o moralności gejowskiej do szkół.Nawet byśmy się nie obejżeli jak dla naszej młodzieży wciskali by kit że nie ma różnicy płci,ale my wiemy która dziura do czego służy.A tolerancja SLD owców ,wobec tego tematu jest tak wielka bo w ich szeregach chyba jest najwięcej takich innowierców ,bo nie mogę uznac tego za zdrowe,skoro to jest chore.
Może Ty Zenon masz inne zdanie,ale myślę że widziałeś już kiedyś geii którzy molestują młodziesz,namawiając ich na ten paskudny sex płacąc im za te orgie.Tego napewno nie popierasz ,czy jesteś też tolerancyjny.
Cytat:


1.dlaczego mamy nie być tolerancyjni?
2.kto chce wprowadzać "moralność gejowską" do szkół?
3.co to jest "moralność gejowska"?
4.Co to znaczy "SLD ma innowierców"?
5.Czy mam rozumieć ,że jak stary dziadyga molestuje dziewczynkę albo płaci 18-letnim prostytukom za orgię to jest to jak najbardziej OK "bo dziura jest właściwa"?
6.Jaki niby postęp przyniósł PIS?
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 09:16   

Miało być odwrotnie , heh , cytat jest na górze , moje pytania do Jurka na dole :D
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 11:21   

[quote="Bruford"]

Cytat:
1.dlaczego mamy nie być tolerancyjni?
2.kto chce wprowadzać "moralność gejowską" do szkół?
3.co to jest "moralność gejowska"?
4.Co to znaczy "SLD ma innowierców"?
5.Czy mam rozumieć ,że jak stary dziadyga molestuje dziewczynkę albo płaci 18-letnim prostytukom za orgię to jest to jak najbardziej OK "bo dziura jest właściwa"?
6.Jaki niby postęp przyniósł PIS?


AD1 A kto powiedział,że nie jesteśmy?
ad 2 Były próby organizacji gejowskich w Polsce,o wprowadzeniu w szkołach i w książkach ten temat.
ad.3 O moralności w tym temacie nie chciał bym dyskutowac.
ad4. Może żle się wyraziłem,ale sld zrobi wszystko aby Ateizm był w naszym kraju góra.Nawet potrafią dogadac się z gejami aby nam udowodnic,że oni sa tolerancyjni.
ad5. powiem krótko TAK bo jeżeli ta młoda prostytutka za pieniądze to robi to w tym nie ucierpi jej moralnośc,bo kto powiedział ze ten stary w sprawach sexu nie może byc lepszy od młodego. A różnica wieku,a różnica płci to myślę ze nie podlega żadnej dyskusji,chyba że Ty jako lekarz,spróbujesz nam to inaczej przedstawic .A ja zapytam Ciebie czy w/g Ciebie homoseksualizm jest choroba ,czy nie?
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 12:19   

ad1.To , że ludziom homo łaskawie sie pozwala "uprawiać ich seks" to nie jest tolerancja.Karanie ich za to to już byłoby przestępstwo.Tolerancja jest gdzie indziej.
ad2.Jakie próby???.Powtórzę bardzo istotne pytanie - co to jest moralność gejowska???
ad4 A co , kraj musi być wyznaniowy??
ad5 a rozumiem ,znaczy hetero może robić co chce np płatnym seksem wykorzystywać kobietę uprawiającą ten zawód nie z wyboru jeno np z nędzy.Wolno mu i jest to moralnie w porządku bowiem wkłada do właściwej dziury??Co ma do rzeczy "jaki stary jest w seksie" , do diabła.
ad6 homoseksualizm nie jest chorobą.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 22:17   

Panowie, prosiłbym jednak o pewien poziom kultury w wypowiedziach. Jak sądze czytają to również Panie i mimo, że Wam taki język nie przeszkadza, to zapewne im już mniej się podoba.
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 00:09   

Mówię za siebie - mnie nie przeszkadza, zrobiło się gorąco, dyskutanci zakasali rękawy.
Zobaczymy jaki będzie tego efekt. :]
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 09:41   

molar napisał/a:
Panowie, prosiłbym jednak o pewien poziom kultury w wypowiedziach. Jak sądze czytają to również Panie i mimo, że Wam taki język nie przeszkadza, to zapewne im już mniej się podoba.



Molar nie bardzo rozumiem gdzie Ty zauważasz w naszych wypowiedziach brak kultury.To jak w/g Ciebie mamy nazywac ten temat oględniej czy "Dziurka" jest dla Ciebie niecenzuralnym słowem wobec tego jakie słowo było by bardziej na miejscu.
A może temat o którym rozmawiamy jest nieodpowiedni ale jak słyszę prawie szyscy tutaj są tolerancyjni,a ja zapytałem lekarza czy w/g niego chomoseksualizm jest czy nie jest choroba.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 09:49   

Sylka napisał/a:
Mówię za siebie - mnie nie przeszkadza, zrobiło się gorąco, dyskutanci zakasali rękawy.
Zobaczymy jaki będzie tego efekt. :]


A moze włącz sie do dyskusji bardzo by się przydała Twoja opinia co o tym sądzi kobieta ,i czy w/g Ciebie chomoseksualizm jest normalnym zdrowym objawem,czy jest to poprostu chore.Zadam nowe pytanie czym właściwie różni się określenie zboczenie płciowe,od chomoseksualizmu.?
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:12   

[
Cytat:
quote="Bruford"]ad1.To , że ludziom homo łaskawie sie pozwala "uprawiać ich seks" to nie jest tolerancja.Karanie ich za to to już byłoby przestępstwo.Tolerancja jest gdzie indziej.



jezeli ten seks uprawiają w we własnej alkowie nie na arenie całego kraju,to nikt im przeciez tego nie broni,tak jak Ty jako lekarz nie masz nic przeciwko temu że ktoś chory niechce skorzystac z Twojej porady.
Ale jeżeli wokół tego robi się wielkie halo to myślę że każdy chociaż powinien sie zastanowic czy to jest normalne.Rówie dobrze można powiedziec że jakiś wariat obnażony latający po ulicy nie jest chory,bo my musimy byc tolerancyjni.

Cytat:
ad2.Jakie próby???.Powtórzę bardzo istotne pytanie - co to jest moralność gejowska???


Bruford nie umię powiedziec bardziej dosadnie ,ale może ten przykład bedzie wyjaśnieniem .Czy oglądałes ostatnią Paradę Wolności w Warszawie ,tam mogłeś zobaczyc ich moralnośc.

Cytat:
ad4 A co , kraj musi być wyznaniowy??


Nigdzie o tym nie pisałem ,ale myślę że zauważyłeś że żyjemy w kraju gdzie znakomitą większośc stanowią katolicy.


Cytat:
ad6 homoseksualizm nie jest chorobą.


To może napisz czym jest? Pytałem już w innym poście ale zapytam i Ciebie czy "Zboczenie płciowe jest chorobą czy nie?
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 11:53   

jurek 1946 napisał/a:
Cytat:
ad6 homoseksualizm nie jest chorobą.

To może napisz czym jest? Pytałem już w innym poście ale zapytam i Ciebie czy "Zboczenie płciowe jest chorobą czy nie?


Proponuję przeczytać książkę pt. "Płeć mózgu". Sporo odpowiedzi na podstawowe pytania.
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 13:47   

1. Różni ludzie robią różne rzeczy czasami ale to nie powód by wykluczać z pełni praw obywatelskich całą grupę.Hetero np (niektórzy) uprawiają dogging.

2.No i co na tej paradzie wolności bo nie widziałem.

3.Znakomita większość to jest zapisana jako katolicy w księgach parafialnych.Dla ułatwienia dodam - od chrztu.A jak sprawdzić ile osób w pełni identyfikuje się z polityką społeczną kościoła to już ten procencik zleci na łeb.Ale nawet nie o to chodzi ile o to ,że "większość katolicka" nie żadnego prawa narzucania swoich norm religijnych innowiercom lub ludziom niewierzącym.

4.Zasadniczo pojęcie" zboczenie płciowe" to anachronizm funkcjonujący jedynie na poziomie języka potocznego.Tak naprawdę to można mówić o istnieniu parafilli.Wracając do sedna : homoseksualizm nie wyczerpuje ani definicji choroby w ogóle a już na pewno nie wyczerpuje definicji parafilli.Jest inną orientacją seksualną ale nie jest chorobą.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 14:05   

Sylka napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
Cytat:
ad6 homoseksualizm nie jest chorobą.

To może napisz czym jest? Pytałem już w innym poście ale zapytam i Ciebie czy "Zboczenie płciowe jest chorobą czy nie?


Proponuję przeczytać książkę pt. "Płeć mózgu". Sporo odpowiedzi na podstawowe pytania.


Sylka ja zaproponowałem Tobie udział w dyskusji i wyrażenie własnego zdania,a Ty zadajesz dla mnie literature do poczytania ,odpowiem Tobie że nie czytałem tego dzieła.Ale jeżeli w nim opisane jast taki przykład że ktoś rodzi sie męższczyzną a wewnątrz własnego ciała ma również wszystkie organy kobiety to czytałem kiedyś o tym .A jezeli dana osoba podda się operacji i w wyniku tego zmieni płec to w/g mnie nie jest to niczym dziwnym,czytałem że taki ktoś kto był kobietą dzisiaj właśnie jest w 7 miesiącu ciąży.A więc nie widzę w tym żadnych dewiacji,albo zboczenia.Ale żadna wojna mózgów mnie nie przekona aby mężczyzna szukał zadowolenia w "współżyciu seksualnym "z innym mężczyzną.Mogę zrozumiec przyjażn dwójki mężczyzn ,na śmierc i życie,ale nie współżycie.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 14:41   

[quote="Bruford"]
Cytat:

4.Zasadniczo pojęcie" zboczenie płciowe" to anachronizm funkcjonujący jedynie na poziomie języka potocznego.Tak naprawdę to można mówić o istnieniu parafilli.Wracając do sedna : homoseksualizm nie wyczerpuje ani definicji choroby w ogóle a już na pewno nie wyczerpuje definicji parafilli.Jest inną orientacją seksualną ale nie jest chorobą.


Mogę zrozumiec,że np. mąnstruacja nie jest zboczeniem,bo jest lub może byc potrzebą chwili,albo możliwości spełnienia się dwójki partnerów dwojga płci,albo nawet samozadowolenie się czego doświadcza bardzo duża częśc młodzieży,jak i więżniów
Jednak "posiadanie niezwykłych, rzadkich preferencji seksualnych nie należy traktować jako patologii - o stanie parafilii mówimy dopiero wtedy, gdy preferencje uniemożliwiają zdolność utrzymania afektywno-emocjonalnego związku z drugą osobą".A czy mówi sie tytaj kim ma byc ta druga osoba?
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 14:49   

jurek 1946 napisał/a:

[Mogę zrozumiec,że np. mąnstruacja nie jest zboczeniem,".A czy mówi sie tytaj kim ma byc ta druga osoba?


1Menstruacja :hah: Chyba masturbacja.Jezu...

2.No właśnie się nie mówi bo to nie ma znaczenia
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 16:41   

jurek 1946 napisał/a:
Molar nie bardzo rozumiem gdzie Ty zauważasz w naszych wypowiedziach brak kultury.To jak w/g Ciebie mamy nazywac ten temat oględniej czy "Dziurka" jest dla Ciebie niecenzuralnym słowem wobec tego jakie słowo było by bardziej na miejscu.

No to Ci wyjaśnię. Pisanie, że wiemy która dziura do czego służy albo że człowiek jest maszynką do przerabiania miesą na g****, zwłaszcza na forum publicznym, jest dla mnie poniżej poziomu kultury, który jest akceptowalny. To jest moja osobista i subiektywna opinia.
jurek 1946 napisał/a:
A może temat o którym rozmawiamy jest nieodpowiedni ale jak słyszę prawie szyscy tutaj są tolerancyjni,a ja zapytałem lekarza czy w/g niego chomoseksualizm jest czy nie jest choroba.

Nie ma to związku z tolerancją, jak próbujesz sugerować. Po drugie to myślę, że żeby o czymś dyskutować, to wypadałoby chociaż umieć poprawnie to napisać.
jurek 1946 napisał/a:
mąnstruacja

:pada:

Pewnikiem to coś o potworach. Albo potwornościach.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 16:58   

Bruford napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:

[Mogę zrozumiec,że np. mąnstruacja nie jest zboczeniem,".A czy mówi sie tytaj kim ma byc ta druga osoba?


1Menstruacja :hah: Chyba masturbacja.Jezu...

2.No właśnie się nie mówi bo to nie ma znaczenia


Na pierwsze pytanie nie będe dyskutował bo jeżeli sie przejęzyczyłem,to widzę ,że i tak zrozumiałeś o co chodzi.A wzywanie imienia Boga przez Ciebie ni jak się ma z Twoimi zapatrywaniami i z Twoją tolerancją.
A drugie to daje mi dużo do myślenia, jeżeli to nie ma dla Ciebie znaczenia.To pozwól że ja będę miał w tym względzie własne zdanie,skoro ,jesteś tak tolerancyjny wobec Homoseksualistów,badż też tolerancyjny i w stosunku do moich poglądów.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 18:26   

molar napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
Molar nie bardzo rozumiem gdzie Ty zauważasz w naszych wypowiedziach brak kultury.To jak w/g Ciebie mamy nazywac ten temat oględniej czy "Dziurka" jest dla Ciebie niecenzuralnym słowem wobec tego jakie słowo było by bardziej na miejscu.

No to Ci wyjaśnię. Pisanie, że wiemy która dziura do czego służy albo że człowiek jest maszynką do przerabiania miesą na g****, zwłaszcza na forum publicznym, jest dla mnie poniżej poziomu kultury, który jest akceptowalny. To jest moja osobista i subiektywna opinia.
jurek 1946 napisał/a:
A może temat o którym rozmawiamy jest nieodpowiedni ale jak słyszę prawie szyscy tutaj są tolerancyjni,a ja zapytałem lekarza czy w/g niego chomoseksualizm jest czy nie jest choroba.

Nie ma to związku z tolerancją, jak próbujesz sugerować. Po drugie to myślę, że żeby o czymś dyskutować, to wypadałoby chociaż umieć poprawnie to napisać.
jurek 1946 napisał/a:
mąnstruacja

:pada:

Pewnikiem to coś o potworach. Albo potwornościach.


Molar widzę że w/g Ciebie jestem blużniercą ale skoro tak jest to należy odpowiedziec jak niby byłoby przyzwoiciej o tej dziurce napisac czy potrafisz to określenie nam przybliżyc.
Czy pisanie z błędami wyklucza mnie z Twojego forum,jeże;li tak to wiesz co powinnieneś zrobic,piszę na wielu forach i zgadzam sie że są i takie ,w których można p......yc o byle czym aby wszystko było napisane tylko gramatycznie,i znajduja sie tam poligloci którzy tego pilnują ale jeżeli i Ty chcesz o to zabiegac to ,takich jak ja na tym forum znajdziesz więcej co niezbyt gramotnie piszą,ale to Ciebie nie przeraża,kołkiem w oku jednak jestem ja dla Ciebie.Uwazaj jeżeli wszystkich nas powyganiasz to może dojśc do tego że będziesz sam z sobą pisał i polemizował,a wszyscy znajda sobie BARDZIEJ TOLERANCYJNE FORA.Zawsze pisałem że mam już swoje lata i ciężko uczyc gramatyki kogoś komu bliżej jest juz do grobu niz do nauki.Ale zobowiązuję się jak najmniej brac udział w dyskusjach ale za to pokazywac lol :x u każdego innego gdzie właśnie Ty nie ingerujesz.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 19:16   

Dobra, dobra już przerabialiśmy robienie z siebie ofiary w Twoim wykonaniu. To forum nie jest moje, tylko wszystkich osób, które mają ochotę pisać tutaj cokolwiek. Nie jestem właścicielem, nie opłacam hostingu z własnej kieszeni. Ja tu mam akurat najmniej do gadania, ponieważ nie posiadam zbytnio wiedzy merytorycznej. Jestem takim samym użytkownikiem jak Ty, tak samo jak Ty mam prawo tutaj dyskutować i wyrażać swoją krytykę, aprobatę czy też dezaprobatę. Właściwie to mam nawet gorzej, bo ja muszę cztać Twoje posty i sprawdzać, czy aby np nie używasz wulgaryzmów i przenosić takie rzeczy do kosza. Ty moich nie musisz czytać. Chcesz to pisz, nie chcesz to nie pisz. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, a nie ode mnie. Jak chcesz być bluźniercą, czy kim tam sobie wymyślisz, proszę bardzo. Możesz się też obrażać na każdą krytykę, mnie to nie przeszkadza. Twój wybór, nie mój. Nikt Ci tu Twojego konta nie skasuje, co najwyraźniej sugerujesz. A wręcz oczekujesz z tego co widzę, coby potem zostać jakimś męczennikiem. Odnośnie meritum, napisałem że to moja subiektywna i osobista opinia, dlatego nie będę tego rozwijał. Po prostu ja bym tak się nie wyraził, ponieważ jest to dla mnie niekulturalne.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 20:15   

molar napisał/a:
Dobra, dobra już przerabialiśmy robienie z siebie ofiary w Twoim wykonaniu. To forum nie jest moje, tylko wszystkich osób, które mają ochotę pisać tutaj cokolwiek. Nie jestem właścicielem, nie opłacam hostingu z własnej kieszeni. Ja tu mam akurat najmniej do gadania, ponieważ nie posiadam zbytnio wiedzy merytorycznej. Jestem takim samym użytkownikiem jak Ty, tak samo jak Ty mam prawo tutaj dyskutować i wyrażać swoją krytykę, aprobatę czy też dezaprobatę. Właściwie to mam nawet gorzej, bo ja muszę cztać Twoje posty i sprawdzać, czy aby np nie używasz wulgaryzmów i przenosić takie rzeczy do kosza. Ty moich nie musisz czytać. Chcesz to pisz, nie chcesz to nie pisz. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, a nie ode mnie. Jak chcesz być bluźniercą, czy kim tam sobie wymyślisz, proszę bardzo. Możesz się też obrażać na każdą krytykę, mnie to nie przeszkadza. Twój wybór, nie mój. Nikt Ci tu Twojego konta nie skasuje, co najwyraźniej sugerujesz. A wręcz oczekujesz z tego co widzę, coby potem zostać jakimś męczennikiem. Odnośnie meritum, napisałem że to moja subiektywna i osobista opinia, dlatego nie będę tego rozwijał. Po prostu ja bym tak się nie wyraził, ponieważ jest to dla mnie niekulturalne.


Jednak jezeli jest to możliwe to pokaz i podkreśl moje wulgaryzmy bo ja ich nie widzę.A jezeli tak dobrze znasz te forum a piszesz że moja odpowiedz dla tego użytkownika była nie prawdziwa,to pragnę zauważyc że w dziale DIETY INNE jest miejsce gdzie pisze się o wegetarianiżmie
I tam jego odsyłałem ,bo to co on pisał nie było DO tylko wegetarianską.
I to tyle.Chyba że Ty masz inne zdanie.A skoro jest na tym forum miejsce na inne Diety to tak samo mogę komuś proponowac właśnie ten styl żywienia,a On wcale tego może nie stosowac,może skorzystac z Twoich krytyki DO.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 22:14   

Wulgaryzmy to był przykład.

Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że jest coś jeszcze oprócz diety niskowęglowodanowej i wegetariańskiej. Dział Diety pozostałe to dział poświęcony dietom innym niż niskowęglowodanowe, a nie tylko i wyłącznie diecie wegetariańskiej. Już Ci to kiedyś pisałem.

Nie krytykuję żadnej diety w tym optymlanej, ponieważ nie znam się na dietach. Napisałem to już kilka razy. Raczej czytam i wynoszę coś dla siebie z różnych dyskusji.

Na tym forum jest miejsce na każdą dietę jaką sobie tylko wymyslisz. Możesz proponować co tylko zechcesz. Natomiast ja jako ja, personalnie i osobiście, nie skorzystałbym z Twoich rad w stylu "to nie jest dieta optymlana, jedz se pan co chcesz, jak nie to wyjazd do innego dzialu".
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 09:10   

molar napisał/a:
Wulgaryzmy to był przykład

Na tym forum jest miejsce na każdą dietę jaką sobie tylko wymyslisz. Możesz proponować co tylko zechcesz. Natomiast ja jako ja, personalnie i osobiście, nie skorzystałbym z Twoich rad w stylu "to nie jest dieta optymlana, jedz se pan co chcesz
jak nie to wyjazd do innego dzialu"
=======================




Sam sobie zaprzeczasz,piszesz że na tym forum jest miejsce na każdą dietę,jaką sobie wymyślisz .Tylko ja jej wcale nie muszę wymyślac gdyż ona istnieje,została wymyślona ponad 30 lat temu a wielu piszących na tym forum ,pierwsze swoje kroki w stosowaniu żywienia niskowęglowodanowego,rozpoczynało właśnie od Diety Optymalnej.
Widzę że Ty personalnie i osobiście nie skorzystał byś z moich rad.Powiem tak Molar NIGDY NIE MÓW NIGDY,bo jeszcze nie wiesz co w życiu może Tobie byc potrzebne.
W tym wątku i mojej radzie gdzie podawałem jak najbardziej prawdziwą informacje temu koledze ,że to co on zjada "To wcale nie jest Dieta Optymalna. I taka jest prawda a to co ja podkreśliłem w Twojej wypowiedzi "Jak nie to jazda do innego działu" to niestety nie są moje słowa.Widzę że zaczynasz dorabiac fakty ,których nie było,coś mi to przypomina siłę mediów w naszym kraju,ale myślę że to nie powinno wpłynąc na prawdę która jest prawdą napisaną.
Molar może otwórz dział o Diecie Optymalnej i wszystko co dotyczy tego drażliwego tematu będziemy pisali tylko w tym dziale i będziemy mogli tam odsyłac po informacje tych którzy szukają takiej informacji i pomocy.
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 11:05   

sam sie ocenzurowalem :)
Ostatnio zmieniony przez wiraha Śro Kwi 02, 2008 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 12:26   

jurek 1946 napisał/a:
Sylka napisał/a:
Mówię za siebie - mnie nie przeszkadza, zrobiło się gorąco, dyskutanci zakasali rękawy.
Zobaczymy jaki będzie tego efekt. :]


A moze włącz sie do dyskusji bardzo by się przydała Twoja opinia co o tym sądzi kobieta ,i czy w/g Ciebie chomoseksualizm jest normalnym zdrowym objawem,czy jest to poprostu chore.Zadam nowe pytanie czym właściwie różni się określenie zboczenie płciowe,od chomoseksualizmu.?


To ja jeszcze może troszke od siebie.

Naczelną zasadą jaka mi przyświeca jest "Nie rób drugiemu co tobie niemiłe".

Bardzo łatwo jest mi wyobrazić sobie świat w którym orientacja homoseksualna byłaby tą "normalną" a hetero byliby w mniejszości. Dzieci rodziłyby się z probówek a te które urodziłyby się w sposób naturalny byłyby piętnowane i wyszydzane.
Co wtedy byłoby ze mną?

To o co walczą homoseksualiści (nie tylko geje ale i lesbijki - o nich jakoś zapomniałeś Jurek) to prawo do samostanowienia, do kochania bez wstydu.
Czy wiedziałeś o tym że jeżeli jeden z takich partnerów ma wypadek to drugiego moga nie wpuścić do szpitala gdyż nie jest on rodziną.
Wszystkie takie sytuacje powinny mieć jakieś zabezpieczenie prawne a sprowadzanie całego problemu do kwestii łóżkowych jest poniżej poziomu.

A propos mentalności gejowskiej ocenianej na podstawie Parady Równości - to tak jakby każdego hetero oceniać na podstawie marszów Młodzieży Polskiej, argument nie mający żadnej merytorycznej wartości.


Cytat:
zamknijcie juz ten temat bo zaczyna zalatywac zenada

ludzie bez pojecia o low-carb wchodza na to forum, czytaja i widza takie kwiatki. swietna reklama
przejdzcie na priv i tam sobie odpisujcie


Wiraha - hyde park to hyde park ;)
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 13:09   

Sylka napisał/a:
Wiraha - hyde park to hyde park ;)


no moze masz racje
wiec niech i ja sie wypowiem bo nie dosc ze jestem inteligentny, rozsadny, oczytany i blyskotliwy to jeszcze na dodatek niezaleznie od tego czy sie staram czy nie to zawsze mam racje ;D :hah:

wiec ja wogole nie rozumiem niecheci heteroseksualnych facetow do homoseksualistow. totalny brak logiki. mi sie marzy zeby wogole 90% meskiej populacji bylo homo. Im wiecej gejow na swiecie tym wiecej wolnych kobiet dla mnie. wyobrazcie sobie - 90% gejow i 3mld kobiet na ziemi :)
to swiat ze snow. oczywiscie dobrze by bylo, zeby te pozostale 10%"heterykow" bylo mniej przystojnych i mialo mniejszego ode mnie :)

tak wiec z mojego punktu widzenia kazdy gej wyswiadczyl mi spora przysluge. i dziekuje mu za to. GAY OK :what:

pozd
WiRAHA
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 13:53   

[
Cytat:
quote="wiraha"]
Sylka napisał/a:
Wiraha - hyde park to hyde park ;)


no moze masz racje
wiec niech i ja sie wypowiem bo nie dosc ze jestem inteligentny, rozsadny, oczytany i blyskotliwy to jeszcze na dodatek niezaleznie od tego czy sie staram czy nie to zawsze mam racje ;D :hah:


:what:



Cytat:
wiec ja wogole nie rozumiem niecheci heteroseksualnych facetow do homoseksualistow. totalny brak logiki. mi sie marzy zeby wogole 90% meskiej populacji bylo homo. Im wiecej gejow na swiecie tym wiecej wolnych kobiet dla mnie. wyobrazcie sobie - 90% gejow i 3mld kobiet na ziemi


Mam nadzieję że do tej inteligencji,mądrości,oczytania,błyskotliwości,niezależności.Masz i tą częśc w spodniach tak sprawną aby wsszystkie te kobiety zadowolic bo jak nie to możesz spotkac się z tym,że któraś ci bużkę obije,za nieporadnośc

Cytat:
to swiat ze snow. oczywiscie dobrze by bylo, zeby te pozostale 10%"heterykow" bylo mniej przystojnych i mialo mniejszego ode mnie


Widzę że nie masz zbyt wiele doświadczenia ,ale może któras z kobiet Tobie powie że nie wielkośc a sprawnośc Twojego małego ,może ma większe znaczenie ;D


Cytat:

tak wiec z mojego punktu widzenia kazdy gej wyswiadczyl mi spora przysługę


Życzę powodzenia i uważaj abyś nie trafił czasami na te pięknie przebrane panie,co to też pod spudnicą cos ukrywają a wtedy może zmienisz zdanie,jak zrobią Tobie przegląd twojej tylniej części ciala. :hah:
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 19:18   

wiraha napisał/a:
sam sie ocenzurowalem :)

No i ja pójdę w Twoje ślady, bo jak widzę niektórzy tutaj zatracili umiejętność rozumienia tekstu pisanego, więc co się będę wywnętrzniał na darmo.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 20:00   

Cytat:
[quote="Sylka"]

Naczelną zasadą jaka mi przyświeca jest "Nie rób drugiemu co tobie niemiłe".
Bardzo łatwo jest mi wyobrazić sobie świat w którym orientacja homoseksualna byłaby tą "normalną" a hetero byliby w mniejszości. Dzieci rodziłyby się z probówek a te które urodziłyby się w sposób naturalny byłyby piętnowane i wyszydzane.
Co wtedy byłoby ze mną?


Właśnie dałaś doskonały przykład naprawdę gdyby tak było,to należało by współczuc takiej sytuacji,bo jeszcze 10 lat do tyłu o gejach nikt nie dyskutował,otwarcie żyli sobie w spokoju nikt im nic nie bronił,a Oni sami wstydzili się pokazywac swoją odmiennośc,Dzisiaj już jest inaczej mało jest dla nich swobody i miejsca w własnej alkowie,tak się rozpanoszyli że chca nam udowodnic że to my jesteśmy chorzy ,i że my jesteśmy tymi odmiencami,nie uszanują żadnej godności a nawet jedna para gejów ze swojego ślubu zrobiła międzynarodowy teatr,a teraz przyjechali do Polski pouczac Polskiego prezydęta że my jesteśmy mało tolerancyjni.


Cytat:
To o co walczą homoseksualiści (nie tylko geje ale i lesbijki - o nich jakoś zapomniałeś Jurek) to prawo do samostanowienia, do kochania bez wstydu.
Czy wiedziałeś o tym że jeżeli jeden z takich partnerów ma wypadek to drugiego moga nie wpuścić do szpitala gdyż nie jest on rodziną.
Wszystkie takie sytuacje powinny mieć jakieś zabezpieczenie prawne a sprowadzanie całego problemu do kwestii łóżkowych jest poniżej poziomu.


Piszesz że jest to poniżej godności a czy możesz określic czyjej godności jeżeli sposób jaki Oni obrali do przedstawiania urególowania swoich spraw i zabespieczenia sądownie, to czy w tym wypadku musi się to nazywac małżeństwo.A jak zapatrujesz się na to że już były próby starania się o uzyskanie dzieci na wychowanie
czy w tym wypadku nie współczuła bys Tym dzieciom,że wychowywane były by od razu na gei,bo jakie wartości mogły by te dzieci przyjąc od takich rodziców,tego już chyba nie wiesz.


Cytat:
ludzie bez pojecia o low-carb wchodza na to forum, czytaja i widza takie kwiatki. swietna reklama
przejdzcie na priv i tam sobie odpisujcie


Sama dałaś odpowiedż w tym temacie że jest to Hyde Park I taki temat nie powinien byc wstydliwy bo jest on dostępny na codzień w Telewizji.
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 21:54   

Cytat:
a nawet jedna para gejów ze swojego ślubu zrobiła międzynarodowy teatr,a teraz przyjechali do Polski pouczac Polskiego prezydęta że my jesteśmy mało tolerancyjni.


Przyjechali bo ktoś (nie jest ważne czy prezydent czy biskup czy sam papież) wykorzystał ich twarze bez ich zgody.
Też bym się wkurzyła jakby jakiś wysoko postawiony kolo z Burkina Faso powiedzmy wykorzystał moją twarz bez MOJEJ ZGODY.

Cytat:
Piszesz że jest to poniżej godności a czy możesz określic czyjej godności


Piszę że to poniżej poziomu - dla mnie godność dotyczy z lekka innej sfery życia.

Cytat:
.A jak zapatrujesz się na to że już były próby starania się o uzyskanie dzieci na wychowanie
czy w tym wypadku nie współczuła bys Tym dzieciom,że wychowywane były by od razu na gei,bo jakie wartości mogły by te dzieci przyjąc od takich rodziców,tego już chyba nie wiesz.


Gdyby wychowanie w związku homoseksualnym równało się wychowaniem na geja to w takim razie skąd się biorą geje wychowani przez heteroseksualnych rodziców?

I powiem dosadnie: gdyby kiedykolwiek stało się tak, że moje dziecko miałoby wylądować w domu dziecka (ja, moj facet, cała jego i cała moja rodzina nie żyją - taka to musiała by być sytuacja) to wolałabym aby moja córka była wychowana przez parę lesbijek, gejów, karłów, grubasów, niepełnosprawnych, cyklistów lub komunistów - kogokolwiek, kto by ją pokochał, dał poczucie bezpieczeństwa, wspierał i wychował na człowieka.
Domy dziecka tak nie działają.

Poza tym naprawdę to co widać na paradach to tylko wycinek, czy Tomasz Raczek na przykład jest jakimś demonicznym kolesiem latającym z penisem na wierzchu? To kulturalny, dobrze wychowany facet, posiadający takt i klasę - wierzę że większość homoseksualistów własnie takich jest.
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 13:44   

Mnie się wydaje , że uwagi Jurka1946 wynikają (z całym szacunkiem zresztą) z braku wiedzy na temat homoseksualizmu.To raczej zespół typowych uprzedzeń.
Natomiast pomijając powyższe to sprawą podstawową jest , że społeczeństwo ( w tym także jego katolicka część) nie ma żadnego prawa ograniczać praw obywatelskich tej grupie.Przypomnę ,że do praw obywatelskich należy prawo do formalizowania swojego związku oraz wynikające z tej formalizacji dalsze prawa cywilne (choćby spadkowe).Niezależnie zatem co sobie ktoś o gejach i lesbijkach myśli , nie ma prawa ograniczać z tego tytułu ich praw.
Przypomnę także , że żadne prace nie wykazały "dziedziczenia" homoseksualizmu w jakiejkolwiek formie.Co więcej ,% osób tej orientacji jest z grubsza taki sam w każdej populacji , nie wykazuje żadnej dynamiki wzrostu.I dodam też ,że jako zjawisko znany jest od zarania dziejów.Już chyba tylko dla porządku przypomnę ,że cywilizacje helleńska i romańska nie wykluczały homoseksualistów.Uczyniły to dopiero wielkie religie monoteistyczne tj judaizm , chrześciajństwo i islam.Ciekawe , ze podobnie wplynely one na pozycje kobiety w spoleczenstwie.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 16:10   

Cytat:
Bruford napisał/a:
Mnie się wydaje , że uwagi Jurka1946 wynikają (z całym szacunkiem zresztą) z braku wiedzy na temat homoseksualizmu.



Zgadzam się z Tobą ,właśnie dlatego pytam czy są jakieś badania które określają czy homoseksualizm jest zboczeniem seksualnym czy też nie.
Jeżeli są takie badania,bardzo bym prosił o to kto je wykonywał.


Cytat:
To raczej zespół typowych uprzedzeń.
Natomiast pomijając powyższe to sprawą podstawową jest , że społeczeństwo ( w tym także jego katolicka część) nie ma żadnego prawa ograniczać praw obywatelskich tej grupie.Przypomnę ,że do praw obywatelskich należy prawo do formalizowania swojego związku oraz wynikające z tej formalizacji dalsze prawa cywilne (choćby spadkowe).Niezależnie zatem co sobie ktoś o gejach i lesbijkach myśli , nie ma prawa ograniczać z tego tytułu ich praw.


Czy na to tez masz dowody że to jest zespół typowych uprzedzeń.
Widzę że potrafisz sięgac do czasów hellenów,i romanów a czy to czasami nie podobny okres ,lub wcześniejszy gdzie na skutek rospusty
w Sodomie i Gomorze szerzyły sie te sklonności nie tylko do pederastii ,ale również do "Sodomii"( "sodomia" stosunki płciowe ze zwierzętami; przest. pederastia, rozpusta. )i z tamtąd też pochodza chyba określenia"sodomita" człowiek oddający się sodomii.
Etym. - od Sodomy, w której mężczyźni mieli skłonności homoseksualne; por. Biblia (Gen., 19, 1-11); Bruford jeżeli mamy uznac wszystkie orientacje seksualne za prawidła ,to myślę że jesteś również za tym aby nie ograniczac ewentualnego zamożpójscia komuś o skłonnościach Sodomity.Np związek homoseksuality z kozą.A jeżeli jesteś innego zdania to oświec nas niedowiarków i zapewniam Ciebie że nie tylko katolików,bo zapytaj swoich rodziców jakie na ten temat mają zdanie.



Przypomnę także , że żadne prace nie wykazały "dziedziczenia" homoseksualizmu w jakiejkolwiek formie.Co więcej ,% osób tej orientacji jest z grubsza taki sam w każdej populacji , nie wykazuje żadnej dynamiki wzrostu.I dodam też ,że jako zjawisko znany jest od zarania dziejów.Już chyba tylko dla porządku przypomnę ,że cywilizacje helleńska i romańska nie wykluczały homoseksualistów.Uczyniły to dopiero wielkie religie monoteistyczne tj judaizm , chrześciajństwo i islam.Ciekawe , ze podobnie wplynely one na pozycje kobiety w spoleczenstwie.


Też można się z Tobą nie zgodzic ,częściowo napisałem o tym powyżej ,a tutaj zapytam czy te badania Biblioznawców
też są dla ciebie nie wiarygodne.Albo inaczej kto zrobił naten temat jakieś wiarygodne badania,.Czy jest to choroba,rozpusta,czy ??
Jako katolik ale nie praktykujący powiem ,czy dzisiejsza zajadła ,walka na forum mediów,aby się jak najbardziej pokazac,ludzi o orientacji homoseksualnej ( o dziwo ludzi jednak w większości wykrztałconych) nie przypomina czasami Sodomy i Gomory,ale chyba to osądzi tylko Bóg
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 17:34   

Takie badania przeprowadzały już chyba wszystkie katedry psychiatrii na
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 17:38   

Jeszcze raz.Sie mi klikło.
1.Takie badania przeprowadzały już chyba wszystkie katedry psychiatrii na świecie.Google- hasło homosexualism --wyniki.Można też na stronach WHO lub APA (american psychiatry association)

2.Rozmowa przy użyciu argumentów biblijnych nie ma sensu.Dla mnie Biblia to zbiór archaicznych legend powstałych w obrębie niewielkiej pasterskiej społeczności.Dyskusja kogoś kto opiera się na racjonalnych wynikach badań z kimś kto opiera się na biblii nie ma zwyczajnie sensu.
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 18:07   

dr. Richard Alpert potrzebowal w latach 6o-tych 3 sesji z homoseksualnym "pacjentem" i LSD zeby przeprogramowac go na heteroseksualiste. W wiekszosci przypadkow terapia okazywala sie sukcesem

pierwsza sesja obejmowala opracowanie programu terapii
druga - "programowanie" obrazami porno
trzecia - udzial seks-terapeutki, ktora wprowadzala odpowiedni, nowy wdruk w pacjenta

dodam tylko ze dzialo sie to w latach 60-tych kiedys LSD nie bylo nielegalne

zrodlo - Robert Anton Wilson, Kosmiczny spust, str 61

pozd
WiRAHA
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 20:37   

Bruford napisał/a:
Jeszcze raz.Sie mi klikło.

Możesz edytować post po jego wysłaniu.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 20:59   

Cytat:
Bruford napisał/a:
Jeszcze raz.Sie mi klikło.
1.Takie badania przeprowadzały już chyba wszystkie katedry psychiatrii na świecie.Google- hasło homosexualism --wyniki.Można też na stronach WHO lub APA (american psychiatry association)


Bruford mnie jednak zastanawia dlaczego dopiero niedawno te słynne katedry psychiatri uznały że chomoseksualizm nie jest chorobą,ja tego tez nie nazwał bym jako zwykła choroba ale jako zboczenie płciowe,bardzo proszę wypowiedz sie co w/g Ciebie można nazwac zboczeniem płciowym,jestem bardzo ciekawy Twojej opini.

2.Rozmowa przy użyciu argumentów biblijnych nie ma sensu.Dla mnie Biblia to zbiór archaicznych legend powstałych w obrębie niewielkiej pasterskiej społeczności.Dyskusja kogoś kto opiera się na racjonalnych wynikach badań z kimś kto opiera się na biblii nie ma zwyczajnie sensu.


A czy wiesz że wielu słynnych historyków ,badą dzieje bibli,i zafascynowanych jest odkrywaniem coraz to więcej dowodów na istnienie "Boga" możesz sobie nazwac Boga inaczej np.jakiejś siły,która o tym wszystkim już dawno wiedziała,spisała i zawarła na papirusach.
Czy nigdy nie przyszło Tobie uwierzyc że przed nami byli już Majowie ze swoja technika i rozumem,czy takie odkrycia jak ich budowle odnajdywane dzisiaj w dżungli,też Ciebie nie przekonują.
Dzisiaj słyszymy że naukowcom udało się zarodek zwierzęcia połączyc z zarodkiem człowieka,może niezbyt fachowo to określam ,ale chyba są to jakieś embriony,czy to nie da nic do myślenia jeżeli stworzą to co już jak ty piszesz w mitologii chrześcijańskiej było np Pegaz pół człowiek pół koń.
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 23:32   

wiraha napisał/a:
dodam tylko ze dzialo sie to w latach 60-tych kiedys LSD nie bylo nielegalne


ehhh, to se ne wrati.... ;(
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 23:44   

Sylka napisał/a:
wiraha napisał/a:
dodam tylko ze dzialo sie to w latach 60-tych kiedys LSD nie bylo nielegalne

ehhh, to se ne wrati.... ;(


co wiecej, prof Leary przy pomocy naukowych metod, swojej teorii wdrukow i LSD przeprogramowywal recydywistow. za przeprogramowanego uznawalo sie takiego, ktory przez nastepne 15lat nie dokonal przestepstwa. Leary mial skutecznosc rzedu 80%.

oczywiscie zaraz potem rzad USA zakazal tego typu "praktyk"

pozd
WiRAHA
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 08:23   

wiraha napisał/a:
Sylka napisał/a:
wiraha napisał/a:
dodam tylko ze dzialo sie to w latach 60-tych kiedys LSD nie bylo nielegalne

ehhh, to se ne wrati.... ;(


co wiecej, prof Leary przy pomocy naukowych metod, swojej teorii wdrukow i LSD przeprogramowywal recydywistow. za przeprogramowanego uznawalo sie takiego, ktory przez nastepne 15lat nie dokonal przestepstwa. Leary mial skutecznosc rzedu 80%.

oczywiscie zaraz potem rzad USA zakazal tego typu "praktyk"

pozd
WiRAHA


Widzisz i to jest zadziwiające,zamiast finansowac badania w kierunku leczenia,najlepiej stac się tolerancyjnym i pozwolic, uznac że to nie jest choroba.Czy seks ze zwierzęciem też jest objawem zdrowego umysłu.Albo czy normalnym byłoby aby taki ,ktoś wystąpił do władz o nadanie mu ślubu z jakimś misiem ,albo suką, tylko dlatego że On odczówa taką przyjemnośc?
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 12:27   

jurek 1946 napisał/a:
[,ktoś wystąpił do władz o nadanie mu ślubu z jakimś misiem ,albo suką, tylko dlatego że On odczówa taką przyjemnośc?


Wiesz co , ja sobie daruję tłumaczenie czym różni się związek partnerski dwojga ludzi od bzykania zwierzątka.Jeśli sam tej różnicy nie dostrzegasz to trudno.
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 12:28   

wiraha napisał/a:
dr. Richard Alpert potrzebowal w latach 6o-tych 3 sesji z homoseksualnym WiRAHA


No tia.Alpert ( obecnie noszący imię Ram Dass) sam jest homoseksualistą.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 18:43   

Bruford napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
[,ktoś wystąpił do władz o nadanie mu ślubu z jakimś misiem ,albo suką, tylko dlatego że On odczówa taką przyjemnośc?


Wiesz co , ja sobie daruję tłumaczenie czym różni się związek partnerski dwojga ludzi od bzykania zwierzątka.Jeśli sam tej różnicy nie dostrzegasz to trudno.


Powiem tak naprawdę ja tego nie rozumię i dlatego pytam.
Jeżeli jako lekarz odpowiesz na moje pytanie to ja jako niby nie tolerancyjny facet, może zrozumię czy:
"Bzykanie się ze zwierzątkiem" a bzykanie sie dwóch mężczyzn jest w obu przypadkach chore czy może potrafisz to wyjaśnic inaczej,ale bez obrazy,zrozum że ja nie moge tego pojąc jak nauka w ten sposób uznaje że jest to normalne.
Może przedstawię inaczej gdyby tych dwóch mężczyzn chciało życ ze sobą ale bez wspólnego seksu,to mógłbym to zaakceptowac i byc w pełni tolerancyjny,a tak??
 
 
wiraha


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 508
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 19:40   

nie wiem czy zauwazyliscie ciekawy fenomen - najbardziej "nimi" przejmuja sie kolesie, ktorych "oni" nie ruszyliby nawet na bezludnej wyspie. ciekawe zjawisko

na swiecie panuje glod, ludzi morduje sie setkami i tysiacami, wojny, fanatyzm, choroby, efekt cieplarniany, zatrucie srodowiska, wymieranie gatunkow a ludzi wciaz fascynuje to ze ktos lubi owlosiona dupe.

w sumie to moze i dobrze. podobno skala problemow wiele o kims mowi. szczegolnie jesli to sa czyjes problemy

pozd
WiRAHA
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 20:03   

mnie to średnio na jeża interesuje :]
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 20:32   

Cytat:
Może przedstawię inaczej gdyby tych dwóch mężczyzn chciało życ ze sobą ale bez wspólnego seksu,to mógłbym to zaakceptowac i byc w pełni tolerancyjny,a tak??


Co żeś się tak przyczepił tych facetów? A kobiety?

wiraha napisał/a:
nie wiem czy zauwazyliscie ciekawy fenomen - najbardziej "nimi" przejmuja sie kolesie, ktorych "oni" nie ruszyliby nawet na bezludnej wyspie. ciekawe zjawisko

na swiecie panuje glod, ludzi morduje sie setkami i tysiacami, wojny, fanatyzm, choroby, efekt cieplarniany, zatrucie srodowiska, wymieranie gatunkow a ludzi wciaz fascynuje to ze ktos lubi owlosiona dupe.

w sumie to moze i dobrze. podobno skala problemow wiele o kims mowi. szczegolnie jesli to sa czyjes problemy

pozd
WiRAHA


Podpisuję się obiema ręcyma. :)
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 21:02   

wiraha napisał/a:
nie wiem czy zauwazyliscie ciekawy fenomen - najbardziej "nimi" przejmuja sie kolesie, ktorych "oni" nie ruszyliby nawet na bezludnej wyspie. ciekawe zjawisko

na swiecie panuje glod, ludzi morduje sie setkami i tysiacami, wojny, fanatyzm, choroby, efekt cieplarniany, zatrucie srodowiska, wymieranie gatunkow a ludzi wciaz fascynuje to ze ktos lubi owlosiona dupe.

w sumie to moze i dobrze. podobno skala problemow wiele o kims mowi. szczegolnie jesli to sa czyjes problemy

pozd
WiRAHA


Wiracha widzę ze nie owijasz w bawełnę jednak ja nie mogę w prosty sposób napisac bo zaraz mam Molara na karku,dla mnie udziela reprymend za określenie dziurka,Ciebie jednak nie ściga za mówienie po imieniu jaka częśc ciała jest w zainteresowaniu homoseksualisty.
Jeżeli uważasz że mnie fascynuje czyjaś owłosiona "d..pa" to chyba
nie zauważasz ,że odpowiadałem na toczącą się dzisiaj dyskusje na ten temat we wszystkich mediach,jeżeli uważacie że temat nie jest wart dyskusji to może znajdzie się ktoś kto potrafi odpowiedziec na pytanie które może dużo wyjaśnic a mianowicie Czy homoseksualizm jest zboczeniem płciowym czy też nie?A odpowiedzi że dla mnie nic do tego i pilnuję własnej d..py jest śmieszne.Wytacza się wielkie Armaty przeciwko tym którzy niby nie są tolerancyjni,a ja zapytam się w takim razie co to za tolerancja .Czy mam rozumiec że np jakiś idiota biega z nożem w ręce i wszyscy się jego boją,to ja tez mam byc tolerancyjny i miec to gdzieś .Czy powinienem dążyc do tego aby go ktoś zbadał.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 21:15   

Sylka napisał/a:


Co żeś się tak przyczepił tych facetów? A kobiety?


A kobiety to myślę że ty powinnas nam o tym napisac


wiraha napisał/a:
nie wiem czy zauwazyliscie ciekawy fenomen - najbardziej "nimi" przejmuja sie kolesie, ktorych "oni" nie ruszyliby nawet na bezludnej wyspie. ciekawe zjawisko

na swiecie panuje glod, ludzi morduje sie setkami i tysiacami, wojny, fanatyzm, choroby, efekt cieplarniany, zatrucie srodowiska, wymieranie gatunkow a ludzi wciaz fascynuje to ze ktos lubi owlosiona dupe.

w sumie to moze i dobrze. podobno skala problemow wiele o kims mowi. szczegolnie jesli to sa czyjes problemy



Podpisuję się obiema ręcyma. :)


Sylka myślę ze stac Ciebie na więcej niż tylko podpisywanie się jeżeli się nic nie wnosi to po co pisac .Przecież to nie plebiscyt, ani sondaż kto jest za gejami ,a kto przeciw,kto lubi miłośc francuzką, a kto uważa że jest to domena tylko Lizbijek.
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 22:28   

Cytat:
Sylka myślę ze stac Ciebie na więcej niż tylko podpisywanie się jeżeli się nic nie wnosi to po co pisac


Pewnie że mnie stać, jestem znanym w świecie erudytą. Tylko że przebywanie i opieka 24/7 nad małą zgagą zwaną także niekiedy Córką uniemożliwia mi skutecznie rozwinięcie skrzydeł.
A że ekspertem w kwestii żywienia jeszcze nie jestem to sobie popiszę tutaj, nabiję trochę postów.

A tak na serio - rozumiem Twoje stanowisko ale go nie akceptuję. Trudno jest w Twoim wieku (niczego Ci nie ujmując) zmienić poglądy, przerabiam to z moją mamą, może nie w temacie homoseksualizmu, i bywa naprawdę ciężko. A i tak uważam że ona ma dość otwarty umysł.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 23:11   

Sylka napisał/a:
Cytat:
Sylka myślę ze stac Ciebie na więcej niż tylko podpisywanie się jeżeli się nic nie wnosi to po co pisac


Pewnie że mnie stać, jestem znanym w świecie erudytą. Tylko że przebywanie i opieka 24/7 nad małą zgagą zwaną także niekiedy Córką uniemożliwia mi skutecznie rozwinięcie skrzydeł.
A że ekspertem w kwestii żywienia jeszcze nie jestem to sobie popiszę tutaj, nabiję trochę postów.

A tak na serio - rozumiem Twoje stanowisko ale go nie akceptuję. Trudno jest w Twoim wieku (niczego Ci nie ujmując) zmienić poglądy, przerabiam to z moją mamą, może nie w temacie homoseksualizmu, i bywa naprawdę ciężko. A i tak uważam że ona ma dość otwarty umysł.


Sylka Ty jesteś znaną na świecie erudytką ,a ja starym zgredem.Piszesz że trudno jest w moim wieku zmienic poglądy,a ja cały czas pytam o jakie chodzi poglądy, ja wcale od Was nie otrzymuję odpowiedzi,zadaje pytanie i otrzymuje razy,takie jak: nic nie rozumiesz jesteś nietolerancyjny,a ja się pytam gdzie wobec tego jest wasza tolerancja,i z uporem Maniaka zadaje ponownie pytanie ."Czy homoseksualizm to jest choroba?
Myślę że jezeli potrafisz myślec ,że zdrowy rozsądek nie przynależy się takim jak np. ja czy jak piszesz Twoja mama to spróbuj nam wyjaśnic to zagadnienie a nie mówic tylko że my tego nie pojmiemy.
Zapewniam Ciebie że jak przekonująco to wyłożysz to może i ja się w tym temacie czegoś dowiem.
Bo inaczej to całe społeczeństwo pokątnie o tym gada ,media też węszą sensację że niby to Gej będzie pozywał naszego prezydenta do sądu,za wykorzystanie jego zdjęc ze ślubu które nota bene sam opublikował i rozzesłał do wszystkich telewizji, w dla mnie jednak znanym celu.I zauważ że nikt nie mówi tu o obronie godności głowy państwa,a wszyscy martwią się godnościa kogos kto swoje zachowania zamiast przenies do swojej alkowy przenosi na ekrany telewizji.I to niby jest moralne?
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 10:49   

jurek 1946 napisał/a:
Wiracha widzę ze nie owijasz w bawełnę jednak ja nie mogę w prosty sposób napisac bo zaraz mam Molara na karku,dla mnie udziela reprymend za określenie dziurka,Ciebie jednak nie ściga za mówienie po imieniu jaka częśc ciała jest w zainteresowaniu homoseksualisty.

Przecież piszesz co chcesz. Więc o co Ci chodzi?
Ja też mogę się z kimś nie zgadzać jeżeli mam odmienne zdanie. Odbierasz mi prawo do krytyki Twoich wypowiedzi?
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 11:31   

Cytat:
"Czy homoseksualizm to jest choroba?


Nie, gdyż wg definicji

Cytat:
Choroba jest takim stanem organizmu, kiedy to czujemy się źle, a owego złego samopoczucia nie można jednak powiązać z krótkotrwałym, przejściowym uwarunkowaniem psychologicznym lub bytowym, lecz z dolegliwościami wywołanymi przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Przez dolegliwości rozumiemy przy tym doznania, które są przejawem nieprawidłowych zmian struktury organizmu lub zaburzeń regulacji funkcji narządów.


Homoseksualizm jest preferecją seksualną. Są tacy co preferują buty a wysokim obcasie, wiązanie, kajdanki, oblewane się syropem klonowym, sex w wannie (mogłabym wymieniać w nieskończonść bo pomyslowość ludzka nie zna granic).
To samo dotyczy Twojego sposobu odżywiania się. Też jest to preferencja a nie choroba umysłowa przejawijąca się tym, że żywisz się tym co większość ludzkości uważa za zbyt tłuste.

Cytat:
Myślę że jezeli potrafisz myślec ,że zdrowy rozsądek nie przynależy się takim jak np. ja czy jak piszesz Twoja mama to spróbuj nam wyjaśnic to zagadnienie a nie mówic tylko że my tego nie pojmiemy.


Gruuuuba nadinterpretacja - nie lubię jak się w moje usta wkłada coś, czego nie powiedziałam i nawet nie miałam zamiaru sugerować.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 15:14   

[quote="Sylka"]
Cytat:


moseksualizm jest preferecją seksualną. Są tacy co preferują buty a wysokim obcasie, wiązanie, kajdanki, oblewane się syropem klonowym, sex w wannie (mogłabym wymieniać w nieskończonść bo pomyslowość ludzka nie zna granic).
To samo dotyczy Twojego sposobu odżywiania się. Też jest to preferencja a nie choroba umysłowa przejawijąca się tym, że żywisz się tym co większość ludzkości uważa za zbyt tłuste



Dziękuję poznałem już Twoją tolerancję i jeżeli w życiu swoim przypadkiem Twoje dziecko stanie przed takim dylematem to wtedy mam nadzieje też nie będziesz szukała porady u psychologa aby go z tego wyciągnąc tylko pozwolisz mu wejśc do grona tych którym kobieta nie jest do niczego potrzebna,a może to wtedy zabolec,ale co tam ,narazie nie masz takiego problemu to jesteś tolerancyjna i nic Ciebie to nie obchodzi,kto komu i gdzie wkłada.
A porównywanie homoseksualizmu do mojej preferencji w odżywianiu sie
jest tak śmieszne jak seks z tłustym członkiem w ustach,chociaż ja też tego nie uważam za zdrowe i preferencję.Zawsze można przedstawic coś co jest chore i dawac swoją opinie że jest to zdrowe.Z kĄD MY TO DZISIAJ ZNAMY,z przestępców robi się uciemiężonych a ścigających ich
przedstawia sie za winnych

Cytat:
Gruuuuba nadinterpretacja - nie lubię jak się w moje usta wkłada coś, czego nie powiedziałam i nawet nie miałam zamiaru sugerować.


Naprawde nie jestem zdolny wkładac Tobie coś w usta,nigdy bym siee do tego nie posunął
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 15:37   

O moje dzieci i mnie - nie martw się proszę, nie chcę dodawać siwych włosów na Twoich skroniach.

Starałam się coś wytłumaczyć ale Ty mi znowu wyjechałeś z tymi penisami w ustach. Zawiało nudą.
:zzz: :zzz: :zzz:
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 15:52   

No, no! Jak ciekawie nam się rozwinął temat. Od polityki do seksu.
Coś w tym jest. Jak świat światem, politycy zawsze uganiali się za, no tymi, yhm sex-terapeutkami.
Starsi forumowicze pewnie pamiętają aferę lorda Profumo, ministra spraw zagranicznych niezłomnej Brytanii w latach sześćdziesiątych. Jak najbardziej heteroseksualny minister dał się przyłapać fotografowi w towarzystwie dwóch całkiem do rzeczy sex-terapeutek. Czterdzieści lat temu był to taki skandal w pruderyjnej Anglii, że lord musiał oddać stołek innemu ministrowi.
Czasy się zmieniają. Dzisiaj coś takiego było by nie do pomyślenia.
Tzn. nie do pomyślenia było by, żeby minister dobrowolnie oddał stołek z tak błahego powodu, jak zabawianie się z sex-terapeutkami, czy smarowanie plecków zupełnie przypadkowo spotkanej posłance na plaży w Egipcie. Że nie wspomnimy o koszulce Moniki Levinsky i prezydenckich śladach, yhm tego tam... Cholera, potoczny język brzmi w takich kwestiach wulgarnie, a medyczny kojarzy się z wiezienną grypserą.
Chyba jednak Francuzi w kwestiach erotycznych są najbardziej frywolni.

W czasach wojny brytyjczyk Alan Turing opracował tzw. automat Turinga.
Automat Turinga stanowi do dzisiaj podstawę architektury najnowocześniejszych komputerów. Turing podczas wojny w tajnych służbach kontynuował prace polskich matematyków nad rozkodowaniem Enigmy. To nie Amerykanie, ale Brytyjczycy skonstruowali pierwszy komputer właśnie w oparciu o koncepcje Turinga. W głupocie utajniania, po wojnie poniszczyli wszystkie urządzenia i dane. Turing nigdy nie mógł ujawnić, że był jednym z najważniejszych żołnierzy na froncie walki z Hitlerem. Wszyscy, włącznie z rodzicami mieli mu za złe, że się dekuje. Pół wieku temu brytyjczyk, Alan Turing, twórca koncepcji automatu Turinga, popełnił samobójstwo, gdy prasa zorganizowała nagonkę na niego, jako homoseksualistę.

Miłość platoniczna, którą opisywał Platon, dotyczyła uczucia dwóch Greków. To była norma w tamtych czasach, że starszy mężczyzna otaczał opieką i uczuciem młodszego chłopca, dla którego był mentorem i przyjacielem, cokolwiek byśmy pod tym słowem rozumieli.
Pomimo takich preferencji Grecy jakoś przetrwali biologicznie do naszych czasów.

Osobiście nie przepadam za facetami i wolę mniej postępowy seks z kobietami, wszakże homoseksualizm niejedno ma oblicze. Wydaje się, że niektórzy politycy wojujący z homoseksualizmem walczą raczej ze swoimi własnymi skłonnościami homoseksualnymi niż dbają o powszechną moralność. Każdy sposób jest dobry, żeby zabłysnąć. Podobnie François Vidocq (1775-1857), były galernik, został szefem Brygady Bezpieczeństwa w policji, a potem prywatnym detektywem.

Tak więc z jednej strony mass media nieustannie oswajają nas z przekonaniem, że homoseksualizm jest naturalny i dotyczy kilkunastu procent społeczeństwa, co jest też przesadą, a z drugiej strony tropiciele wszelkiej rozpusty straszą upadkiem obyczajów.

No, rozgadałem się.
Granicą swobody powinien być okres wpajania. Występuje u wszystkich zwierząt wyższych. U człowieka okres wpajania trwa do szóstego roku życia. Polega na tym, że wszystkie struktury czynnościowe mózgu utworzone w tym okresie później kamienieją, jak wypalona tabliczka gliniana i są nie do zmiany.
Wpojone w tym okresie wzorce społeczne dziecka wychowywanego przez dwie kobiety albo dwóch mężczyzn będą odstawały od przeważającej większości i kierowały, co byśmy o tym nie mówili, zainteresowania seksualne w stronę własnej płci. Takie wpojone we wczesnym dzieciństwie zachowania będą niepodatne na jakąkolwiek zmianę z racji mechanizmu wpajania.
Moim zdaniem to jest ta granica, której nie należy przekraczać .
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz

PS. Panowie, nie bądźmy bigotami. Na wszystkie starożytne bogi z Priapem włącznie, odrobina uśmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a czasem na wojnie ratowała życie. Nawet najbardziej monogamiczny facet przynajmniej się obejrzy za inną kobietą jak żona nie widzi. To co się dziwić politykom, że oni tam z dala od żon, z tymi yhm, sex-terapeutkami w Hotelu Samotnego Parlamentarzysty...

Były kiedyś takie doświadczenia etologów.
Chomik po iluś tam razach spełnienia powinności prokreacyjnej oczywiście odczuwał przesyt, jak każdy samiec, z wyjątkiem lwa.
Po prostu działało prawo zależności arytmetycznej reakcji od geometrycznego wzrostu bodźca, powodujące przesyt. Wszakże nabierał ponownie wigoru, jeżeli w klatce pojawiła się nowa samiczka.

Trzeba zrozumieć naszych jurnych parlamentarzystów w sejmowych klatkach, pardon, ławach. Oni tam też, jak te chomiki w kołowrotku ciągle naciskają guzik.

JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Sob Kwi 05, 2008 17:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 17:11   

Sylka napisał/a:
O moje dzieci i mnie - nie martw się proszę, nie chcę dodawać siwych włosów na Twoich skroniach.

Starałam się coś wytłumaczyć ale Ty mi znowu wyjechałeś z tymi penisami w ustach. Zawiało nudą.
:zzz: :zzz: :zzz:


Myślę że spuścmy zasłonę milczenia.Zawsze można miec własne zdanie. :x
 
 
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 14:32   

Panie Witoldzie
:D :D :D :D :D -zycie jest piękne zwłaszcza na obcym sianku.
dlaczego z wyjatkiem lwa :? :? :? przeciez koty, to leniwe bestie.
Mam koty i widze co kotka wyprawia ,zeby zachęcić :D :D :D
cudowny widok :D
Jurek teraz tak sie porobiło ,ze nasze pokolenie nie przeskoczy
tych tolerancji . Ja tez staram sie zrozumieć owa inność
ale dostałam odruchu wymiotnego jak chłopcy na dworcu
ostentacyjnie całowali sie ..fuj..fuj..fuj... :) :o
Wcale nie zrazaja mnie pary hetero -wręcz przeciwnie -miłe
oku młode uczucie . ;)
_________________
pozdrawiam
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 19:03   

figa napisał/a:
Ja tez staram sie zrozumieć owa inność
ale dostałam odruchu wymiotnego jak chłopcy na dworcu
ostentacyjnie całowali sie ..fuj..fuj..fuj... :) :o
Wcale nie zrazaja mnie pary hetero -wręcz przeciwnie -miłe
oku młode uczucie . ;)


Ja na przykład dostaję odruchu wymiotnego na widok pijanych meneli spod budki z piwem, matek bijących na ulicy dzieci, relacji o zgwałconych kobietach w TV i tego typu rzeczy.

Ale każdy ma swój próg wrażliwości, mój jest chyba w innym miejscu niż Wasze.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 19:51   

Sylka napisał/a:
figa napisał/a:
Ja tez staram sie zrozumieć owa inność
ale dostałam odruchu wymiotnego jak chłopcy na dworcu
ostentacyjnie całowali sie ..fuj..fuj..fuj... :) :o
Wcale nie zrazaja mnie pary hetero -wręcz przeciwnie -miłe
oku młode uczucie . ;)


Ja na przykład dostaję odruchu wymiotnego na widok pijanych meneli spod budki z piwem, matek bijących na ulicy dzieci, relacji o zgwałconych kobietach w TV i tego typu rzeczy.

Ale każdy ma swój próg wrażliwości, mój jest chyba w innym miejscu niż Wasze.


To nie zmienia postaci rzeczy.Czym innym jest nie tolerowanie chomoseksualizmu,a czym innym patologii wsród pijanych matek czy ojców bijących dzieci.Ani nad jednym ,ani nad drugim problemem nie powinno się robic zasłony dymnej i uważac że nie ma tematu.Dlaczego niby jedno mamy tolerowac a drugiego np Nie.
 
 
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 20:54   

Sylka ,
wiesz -dzieci to nie świete krowy ,
a tak naprawde niewidze ,zeby matki ich biły
raczej jest odwrotnie Menele to już inna bajka-
Budek z piwem dawno juz niema.
Ci panowie to czesto nieszczęsnicy,ale
odprowadzaja duzy podatek dla państwa,które oprócz
obrzydzenia nic w tym temacie dla nich nie robi
Co do telewizyjnych przekazów -
-mafie , przemoc gwałty ,wyłudzenia ,oszustwa,wojny
Rydzyk , zydzi i homofobia i hipokryzja -
Drapieżna i pazerna i nietolerancyjna w nas natura drzemie
_________________
pozdrawiam
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 22:10   

Cytat:
wiesz -dzieci to nie świete krowy ,
a tak naprawde niewidze ,zeby matki ich biły
raczej jest odwrotnie


Pewnie tak ale od razu mi się ciśnie do głowy kilka mądrości ludowych takich jak "czym skorupka...", "czego Jaś....", "jak se pościelesz...." "słowa uczą - przykład wychowuje" itd.

Raczej nie widuję na ulicy dzieci bijących matki (histeryzujących i tarzających się po podłodze marketów - owszem) ale właśnie odpowiedzią na takie zachowanie dziecka jest szarpanie go i tarmoszenie, krzyk. Ale tak naprwdę dzieci wymuszaja na rodzicach pewne kwestie kiedy widzą że im wolno, bo najczęściej w zaciszu czterech ścian, ta sama mama co szarpie malucha, dla świętego spokoju pozwala mu na wszystko.

Cytat:
Menele to już inna bajka-
Budek z piwem dawno juz niema.


hehe, u nas są :) - nie ma to jak folklor

Cytat:
Co do telewizyjnych przekazów -
-mafie , przemoc gwałty ,wyłudzenia ,oszustwa,wojny
Rydzyk , zydzi i homofobia i hipokryzja -
Drapieżna i pazerna i nietolerancyjna w nas natura drzemie


Smutne ale prawdziwe, chociaż czasem dla równowagi TV powinna wyemitować coś pozytywnego (chodzi mi tu głównie o wiadomości) bo zaraz wszyscy zaczną myśleć że naprawdę żyjemy w świecie gdzie człowiek człowiekowi wilkiem.
 
 
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 21:52   

Na wychowanie dzieci mamy wpływ podobno w 35%
potem srodowisko i moim skromnym zdaniem mas media
wyjatkowe ogłupiacze .
Pózniej dzieci przechodza wiek chmurny i durny ...
Wtedy jest najtrudniej -ale kto o tym kiedyś wiedział.
no cóz rodzice pracuja bo musza . w szkołach -
zamiast etyki i przystosowania w rodzinie jest -niestety religia .
Taka młodziez jakie ich wychowanie -co tu wymagac od rodziców jak nikt ich nie uczył bycia rodzicem -ani mężem ani zona.
Te wszystkie psychologiczne madrości to ja dopiero teraz w necie wyczytałam -a dzieci jakos wychowałam ,chyba tak jak i mnie wychowywano .
_________________
pozdrawiam
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 08:21   

figa napisał/a:
Na wychowanie dzieci mamy wpływ podobno w 35%
potem srodowisko i moim skromnym zdaniem mas media
wyjatkowe ogłupiacze .
Pózniej dzieci przechodza wiek chmurny i durny ...
Wtedy jest najtrudniej -ale kto o tym kiedyś wiedział.
no cóz rodzice pracuja bo musza . w szkołach -
zamiast etyki i przystosowania w rodzinie jest -niestety religia .
Taka młodziez jakie ich wychowanie -co tu wymagac od rodziców jak nikt ich nie uczył bycia rodzicem -ani mężem ani zona.
Te wszystkie psychologiczne madrości to ja dopiero teraz w necie wyczytałam -a dzieci jakos wychowałam ,chyba tak jak i mnie wychowywano .


Zpierwszym punktem zgadzam się z Tobą,a nawet uważam że to media są pierszą władzą one zrobią i ukształtują co chcą i kogo chca wykreowac.
z drugim punktem też się zgodzę,że jest to wiek chmurny i durny
Ale nie mogę zgodzic się z Tobą ,że niby przez brak w szkole etyki,winna jest religia,
Pamiętam jak to było w dawnych latach,że na niektórych lekcjiach Biologii,chłopcy szli pograc w piłkę,a dziewczęta miały wykład o tym o czym mówisz.
Było też i na odwrót tylko,że dziewczeta wtedy nie grały w nożną jak chłopcy tylko w Dwa Ognie,a chłopcy mieli wykład z Biologiczką o dojrzewaniu,i życiu w rodzinie.A wszystko to wcale nie kolidowało z religią,bo i na religii odbierano naukę o dobrym wychowaniu.
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 13:15   

Teraz religia koliduje z wychowaniem do życia w rodzinie, biologia koliduje z religią, dzieci nie chodzą na WF i sa pokrzywione. :D

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie."
 
 
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 01:42   

Jurek
Ilez mozna tłuc ta religie? jak sie czuja uczniowie innych wyznań czy ateiści -. Nie mów ,ze społecznośc uczniowska nie wytyka inności .
Może lepsza byłaby etyka i religioznawstwo .
Katolickie szkoły ,czemu nie-ale w publicznych -religia :(
Po za tym, nie napisałam ,że przez religie nie ma etyki -
chociaż hmmm... Chyba nie ma szkół publicznych.
Nie wiem ,co biologia ma do nauki o dobrym wychowaniu ,
ale faktycznie dzielili nas nieraz na płcie -
ale nie widze w tym nic złego- troche hipokryzji ,dulszczyzny
-takie były czasy . Byliśmy bardziej cnotliwi nieświadomi
swojego ciała niz dzisiejsza młodzież .
_________________
pozdrawiam
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 13:22   

figa napisał/a:
Jurek
Ilez mozna tłuc ta religie? jak sie czuja uczniowie innych wyznań czy ateiści -. Nie mów ,ze społecznośc uczniowska nie wytyka inności .
Może lepsza byłaby etyka i religioznawstwo .
Katolickie szkoły ,czemu nie-ale w publicznych -religia :(
Po za tym, nie napisałam ,że przez religie nie ma etyki -
chociaż hmmm... Chyba nie ma szkół publicznych.
Nie wiem ,co biologia ma do nauki o dobrym wychowaniu ,
ale faktycznie dzielili nas nieraz na płcie -
ale nie widze w tym nic złego- troche hipokryzji ,dulszczyzny
-takie były czasy . Byliśmy bardziej cnotliwi nieświadomi
swojego ciała niz dzisiejsza młodzież .


Figa masz rację myślę że teraz lepiej sie poczujesz.
Ale gdyby było tak jak piszesz ze szkoły były by katolickie,i świeckie to wierz mi że większośc rodziców chciała by swoje dzieci posyłac do szkół
o profilu katolickim,mozesz byc tego pewna.
A z Twierdzeniem że cnotliwośc dzisiejszej młodzieży jest inna, to ja twierdzę, że jest uzależnione od wychowania ,i rodziców.
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 14:28   

jurek 1946 napisał/a:
Ale gdyby było tak jak piszesz ze szkoły były by katolickie,i świeckie to wierz mi że większośc rodziców chciała by swoje dzieci posyłac do szkół o profilu katolickim,mozesz byc tego pewna.


Skąd ta pewność? Pytam z ciekawości.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 18:04   

Sylka napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
Ale gdyby było tak jak piszesz ze szkoły były by katolickie,i świeckie to wierz mi że większośc rodziców chciała by swoje dzieci posyłac do szkół o profilu katolickim,mozesz byc tego pewna.


Skąd ta pewność? Pytam z ciekawości.


Wiesz ze nigdy nie można twierdzic na 100% bo są wyjątki,ale mogę przytoczyc przykład z zzaściany sąsiad ma syna w wieku 18lat chodzi do technikum,od roku mieszka razem ze swoja niby narzeczoną,która ma 16lat,mieszkaja razem z rodzicami,o ślubie nie myślą,ale wiem jak będzie wyglądało zycie tej dziewczyny jak ten chłopiec znudzi sie tym związkiem,teraz narazie nie jest żle ,ale juz objęci nie chodza ,a znając tego chłopaka jestem pewien że z tego flirtu nic nier będzie tylko ta dziewczyna już opini sobie w naszym mieście nie naprawi jeżeli on sie nią nasyci,a z drugiej strony mieszka chłopak w tym samym wieku,i całkiem inaczej ulożony jeszcze sie uczy w zawodówce ale juz całymi dniami pomaga ojcu w warsztacie ,który napewno w przyszłości bedzie jego ,za dziewczętami sie ogląda ale on poprostu na nie nie ma czasu,myślę ze jest dobrze wychowany przez rodziców.
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 19:06   

Ale ja pisałam odnośnie tych szkół katolickich, skąd pewność że większość rodziców chciałaby posyłać dzieci do szkół o profilu katolickim?
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 00:43   

jurek 1946 napisał/a:

...Ale gdyby było tak jak piszesz ze szkoły były by katolickie,i świeckie to wierz mi że większośc rodziców chciała by swoje dzieci posyłac do szkół
o profilu katolickim,mozesz byc tego pewna...


No prosze, jakie trafne obserwacyje :)
To tak jak w krainie talibow i ich (lepsiejszej wiary)
wszyscy chca do szkol koranicznych.

Tam najciekawsze sa lekcje religi i
praktyczne zajecia z metodologii utrwalania wiary
za pomoca C4 :) :hah:
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 11:49   

grizzly napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:

...Ale gdyby było tak jak piszesz ze szkoły były by katolickie,i świeckie to wierz mi że większośc rodziców chciała by swoje dzieci posyłac do szkół
o profilu katolickim,mozesz byc tego pewna...


No prosze, jakie trafne obserwacyje :)
To tak jak w krainie talibow i ich (lepsiejszej wiary)
wszyscy chca do szkol koranicznych.

Tam najciekawsze sa lekcje religi i
praktyczne zajecia z metodologii utrwalania wiary
za pomoca C4 :) :hah:


Grizli widzę że już nie masz się na czym odgryżc czyzby twoje szczęki były tak mocne dlatego,że w lesie zjadasz co potrafisz dogonic i zagryżc.
wiem że cała Twoja populacja jest pod ochroną ,ale pamiętaj że zastanawiają sie nad wprowadzeniem odstrzału.Musisz zacząc zmieniac swoje oblicze,może to Ciebie uratuje.
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 14:17   

jurek 1946 napisał/a:
[dzie tylko ta dziewczyna już opini sobie w naszym mieście nie naprawi


A on sobie naprawi??????
Co to znaczy , że ona sobie nie naprawi????
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 19:53   

Bruford napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
[dzie tylko ta dziewczyna już opini sobie w naszym mieście nie naprawi


A on sobie naprawi??????
Co to znaczy , że ona sobie nie naprawi????


Masz racje nie tylko dziewczyna ,ale to jest juz tak przyjęte że dziewczyna ,powinna byc cnotą.
I chyba każdy chłopiec by tak chciał,ale dzisiaj to już nie jest do pomyślenia ,a chce się nawet wmówic że lepiej jak za młodu się wyszaleje to w małżenstwie jest wierna,ja jednak w tym wypadku wolę byc starej daty.
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 01:15   

jurek 1946 napisał/a:
...ale to jest juz tak przyjęte że dziewczyna ,powinna byc cnotą...


Bo ja wiem? :/

Ja tam wole zeby miala "fikusne" ORGAZMY 8)
Cnoty to nawet "pingwiny" pewnie "zatracily w akcji" :hah:
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 01:26   

jurek 1946 napisał/a:
...I chyba każdy chłopiec by tak chciał...


Oj Jurek ;D Jaki z Ciebie "znawca chlopcow"
Myslalem, ze jestes "pierwszym interpretatorem"
Dr. J.K, a tutaj prosze!! Jaka wielka niespodzianka!!! :roll:

Jak Ty dokladnie wiesz "co kazdy chlopiec by chcial"
To pewnie wieloletnia praktyka! :what: :hah:
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:48   

Cytat:
grizzly napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
...ale to jest juz tak przyjęte że dziewczyna ,powinna byc cnotą...


Bo ja wiem? :/

Ja tam wole zeby miala "fikusne" ORGAZMY 8)
Cnoty to nawet "pingwiny" pewnie "zatracily w akcji" :hah:


Może podaj nam jakie to mają niby byc te fikuśne orgazmy czyżby chodziło o jakąś nową pozycję np. na Niedżwiedzia?
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:57   

grizzly napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
...I chyba każdy chłopiec by tak chciał...


Oj Jurek ;D Jaki z Ciebie "znawca chlopcow"
Myslalem, ze jestes "pierwszym interpretatorem"
Dr. J.K, a tutaj prosze!! Jaka wielka niespodzianka!!! :roll:

Jak Ty dokladnie wiesz "co kazdy chlopiec by chcial"
To pewnie wieloletnia praktyka! :what: :hah:


Dla Ciebie nie powinno to byc zadną niespodzianką,przecież dr.Kwaśniewski tez pisał o siłach witalnych,tych którzy zastosowali DO.Również o póżniejszym dojrzewaniu chłopców optymalnych
Ale ja jednak wolę czystośc ,i wolę nowy a nie ujeżdżony samochód :hah: :hah:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved