Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień dobry
Autor Wiadomość
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Śro Mar 19, 2008 14:10   Dzień dobry

Witam serdecznie.
O mnie? Prosze badzo...
Lat 30, od ponad roku matka w związku z tym tryb życia raczej nie-siedzący.
W związku z tym, że należę do tego odsetka kobiet których karmienie piersią nie odtłuszczyło w ogóle a wiosna za pasem trzebaby się wziąć za siebie.
Od kilku dni przeglądam Wasze dyskusje, część z nich rozumiem, części ni cholery. Kilka lat temu odżywiałam się zgodnie z wytycznymi diety optymalnej ale z tego co widzę nastąpiła ewolucja poglądów i zaleceń <troszkę się pogubiłam> :? Służyła mi ta dieta całkiem nieźle ale niestety wygrał pociąg do słodyczy - tego chyba nigdy nie uda mi się zniwelować, to pewnie coś w psychice. :/
Kramić już praktycznie nie karmię, wzrost 171cm, waga na dzień dzisiejszy 69kg, marzy mi 10kg mniej.
Moja gorąca prośba do Was - rzućcie kilkoma linkami w których wiedza na temat diet nskowęglowodanowych była skondensowana, siłą rzeczy nie mam czasu na przerzucanie dziesiątek stron z biochemiczym dyskusjami - może kiedyś...
Aha, w domu do odchudzenia jeszcze facet jest, na szczęcie on je to co ja mu na stół podam więc chyba nie będzie większego problemu.

Pozdrawiam
Sylwia
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Mar 19, 2008 15:59   Re: Dzień dobry

Sylka napisał/a:
Witam serdecznie.
O mnie? Prosze badzo...
Lat 30, od ponad roku matka w związku z tym tryb życia raczej nie-siedzący.
W związku z tym, że należę do tego odsetka kobiet których karmienie piersią nie odtłuszczyło w ogóle a wiosna za pasem trzebaby się wziąć za siebie.
Od kilku dni przeglądam Wasze dyskusje, część z nich rozumiem, części ni cholery. Kilka lat temu odżywiałam się zgodnie z wytycznymi diety optymalnej ale z tego co widzę nastąpiła ewolucja poglądów i zaleceń <troszkę się pogubiłam> :? Służyła mi ta dieta całkiem nieźle ale niestety wygrał pociąg do słodyczy - tego chyba nigdy nie uda mi się zniwelować, to pewnie coś w psychice. :/
Kramić już praktycznie nie karmię, wzrost 171cm, waga na dzień dzisiejszy 69kg, marzy mi 10kg mniej.
Moja gorąca prośba do Was - rzućcie kilkoma linkami w których wiedza na temat diet nskowęglowodanowych była skondensowana, siłą rzeczy nie mam czasu na przerzucanie dziesiątek stron z biochemiczym dyskusjami - może kiedyś...
Aha, w domu do odchudzenia jeszcze facet jest, na szczęcie on je to co ja mu na stół podam więc chyba nie będzie większego problemu.

Pozdrawiam
Sylwia


Sylwia moim skromnym zdaniem możesz ponownie wejśc w ŻO ,bo już je stosowałaś i wiesz co nieco,a i piszesz,że służyło Tobie.
Niestety zawsze płacimy za pociąg do łakoci,chociaż jeżeli to się zdaża sporadycznie to nie powinno Tobie przeszkadzac.Ale możesz również zastosowac się do innych sposobów niskowęglowodanowych.Napewno znajdziesz tutaj coś dla siebie,ja zawsze piszę o DO i ją stosuję.
 
 
Rossignol

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 303
Wysłany: Śro Mar 19, 2008 17:35   

Co do pociagu do słodyczy...

Chyba krotko stosowalas bardzo scisla diete.
Jak od kiedy sotsuje czyli wakacje 2007 nie mialem w ustach ani kawaleczka ciastka batonika etc. Na poczatku troche kusilo ale teraz pfff kompletnie mi tego nie brakuje czasem nawet sie zastanawiam jak mozna to jesc. Wole sie super czuc miec duzo sily niz jesc slodycze. Teraz nie jest dlamnie problemem przesiadywanie z przyjacółmi w cukierni kiedy oni jedza ciastka a ja pije wode mineralna :D
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Śro Mar 19, 2008 18:36   

Matti napisał/a:
A z ciekawości jak to jest być rodzicem? :)


Mój drogi, to tak jakby ci do domu wpuścili kosmitę :) ... Temat na osobny, baaaardzo długi wątek.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Mar 19, 2008 19:23   Re: Dzień dobry

Sylka napisał/a:
Witam serdecznie.

Witamy :papa:
 
 
Sylka

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 46
Wysłany: Śro Mar 19, 2008 22:09   

Matti napisał/a:
Ale w sumie to fajnie z kosmitą jest :D ?


Fajnie, trzeba poznawać świat na nowo :hihi:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved