Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:01
DZIEKI
Autor Wiadomość
1bubcia36

Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 22:15   DZIEKI

HANNIBAL dzieki napewno poczytam o tej diecie LUTZA,chociarz na diecie KWAŚNIEWSKIEGO czuje sie ok,nie chodze głodna!a to najwarzniejze u grubasów!u mnie bynajmniej na pierwszym miejscu! :P ale jak CI mówiłam interesuje mnie stricte schudnięcie!wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze?! ze tutaj można liczyć na pomoc!!!!dzieki takim ludziom jak TY,mamy wsparcie!!!i za to Ci dziekuje :)
_________________
NA ŻO OD 2 M-CY
 
 
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 12:56   

Dieta Lutza jest spójna z dietą Kwaśniewskiego w zakresie likwidowania nadwagi - w początkowym jej etapie.
Niskoweglowodanowe - obie.
Tłuszcz - w zakresie nadwagi - trzymany w ryzach na obu dietach.
Różnice?
Może ktoś pomoże?
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
 
1bubcia36

Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 21:57   DIETA KWAŚNIEWSKIEGO

JESTEM NA DIECIE DR.KWAŚNIEWSKIEGO,JEST OK,WAGA SPADA :) ALE MAM JEDEN PROBLEM NIE MOGE POWIEDZIEĆ SOBIE NIE!!! BY NIE NAJEŚC SIE CIASTA JAKIE PIECZE MÓ MĄŻ,OCZYWIŚCIE ZJADAM 2 OBFITE KAWAŁKI TEJ SŁODYCZY,PO CZYM IDE DO TOALETY ZWYMIOTOWAĆ,NIE WIEM JAK TO JEST?CHODZI MI O TO CZY MÓJ ORGANIZM DOSTAJE DUŻĄ ILOŚĆ BTW PO ZJEDZENIU ALE I ZWYMIOTOWANIU TEGOŻ CIASTA!PROWOKUJE WYMIOTY PO OKOŁO 5-10 MINUTACH.CHCIAŁAM NADMIENIĆ ZE PRZEZ OKRES 2 MCY TAKIE SYTUACJE ZDARZYŁY SIE AŻ 2 RAZY!NIE CHCE TEGO ZJADAC!ALE JA PO PROSTU NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC!WIEM ZE TO OBRZYDLIWE TAKIE PODJADANIE!ALE......NIBY CHCE TYLKO POSMAKOWAĆ KREMU....I JUZ KONIEC TYLKO POSMAKUJE I ZJADAM 2 SPORE KAWŁY :( NIE MAM TAKICH OBJAWÓW PRZY INNYCH PRODUKTACH,TYLKO PRZY CIASTACH!CZY TO TYLKO ŁAKOMSTWO I OBŻARSTWO?PPEWNIE TAK BO ZAWSZE LUBIAŁAM SŁODKIE,NO CÓŻ MUSZE Z TYM WALCZYĆ,OBY TO NIE BYŁA WALKA Z WIATRAKAMI!
_________________
NA ŻO OD 2 M-CY
 
 
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 09:58   

2 x na 2 miesiące to nie za często. :(
Ile masz lat? Nie obwiniaj się.
Gdy sie jada coś ze zboża rzadko (np. co 10-14dni) nie ma już tylu enzymów do obsługi zjedzonego zboża. Nie idzie ono w "boki". Takie zezwolenie sobie na "szkodliwość" co jakiś czas jest ...leczeniem się.
Chroni przy okazji przed efektem jo-jo.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 15:50   

a trzymasz sie tej diety konsekwentnie?wspierasz sie jakimis ziolkami?
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 17:02   Re: DIETA KWAŚNIEWSKIEGO

1bubcia36 napisał/a:
JESTEM NA DIECIE DR.KWAŚNIEWSKIEGO,JEST OK,WAGA SPADA :) ALE MAM JEDEN PROBLEM NIE MOGE POWIEDZIEĆ SOBIE NIE!!! BY NIE NAJEŚC SIE CIASTA JAKIE PIECZE MÓ MĄŻ,OCZYWIŚCIE ZJADAM 2 OBFITE KAWAŁKI TEJ SŁODYCZY,PO CZYM IDE DO TOALETY ZWYMIOTOWAĆ,NIE WIEM JAK TO JEST?CHODZI MI O TO CZY MÓJ ORGANIZM DOSTAJE DUŻĄ ILOŚĆ BTW PO ZJEDZENIU ALE I ZWYMIOTOWANIU TEGOŻ CIASTA!PROWOKUJE WYMIOTY PO OKOŁO 5-10 MINUTACH.CHCIAŁAM NADMIENIĆ ZE PRZEZ OKRES 2 MCY TAKIE SYTUACJE ZDARZYŁY SIE AŻ 2 RAZY!NIE CHCE TEGO ZJADAC!ALE JA PO PROSTU NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC!WIEM ZE TO OBRZYDLIWE TAKIE PODJADANIE!ALE......NIBY CHCE TYLKO POSMAKOWAĆ KREMU....I JUZ KONIEC TYLKO POSMAKUJE I ZJADAM 2 SPORE KAWŁY :( NIE MAM TAKICH OBJAWÓW PRZY INNYCH PRODUKTACH,TYLKO PRZY CIASTACH!CZY TO TYLKO ŁAKOMSTWO I OBŻARSTWO?PPEWNIE TAK BO ZAWSZE LUBIAŁAM SŁODKIE,NO CÓŻ MUSZE Z TYM WALCZYĆ,OBY TO NIE BYŁA WALKA Z WIATRAKAMI!



Jeżeli jesteś na DO Kwaśniewskiego to jest tam tyle przepisów na ciasta optymalne i w dodatku bardzo smaczne beż wyżeczeń,z bardzo niską zawartością węglowodanów.A sernik z tych przepisów to marzenie .
Naprawdę mozesz do popołudniowej kawki taką porcyjkę zjeśc bez żadnych wyżeczeń,oczywiście tyle co zjesz po wyliczeniu odliczysz od dobowego zapotrzebowania i tyle.Przepisy są w książce kuchaeskiej Kwaśniewskiego.
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 00:23   

zainteresowalam sie tak poprostu i rzeczywiscie nie jest jakas straszna pozwala na male co nieco:)
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 20:44   

polecono mi sernik i powiem niezly ...:)
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 20:45   

berta wyslalam ci na privie moj blog odchudzania poczytaj posmiejesz sie troche :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved