Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Czesc
Autor Wiadomość
Master_SS

Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 14
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 11:11   Czesc

Witam zwolenników DO.

Mam nadzieje, ze nie znajde tu informacji o reaktorze atomowym Mojzesza

Mam nadzieje, ze znajde tu info pomagające usprawniać indywidualną DO każdego z nas

Pozdro
_________________
Pozdrawiam
Master SS
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 18:24   

Witam. Mojżesz miał reaktor atomowy? :)
 
 
Master_SS

Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 14
Wysłany: Śro Gru 19, 2007 18:49   

No wyczytałam w ktorejs z ksiazek dr J. Kwasniewskiego, ze miał.....
_________________
Pozdrawiam
Master SS
 
 
ptaku


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 28
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 16:36   

hallo

to nie jest wymysl Kwasniewskiego
jezeli mnie pamiec nie myli, czytalem jakies 25 lat temu ksiazke z roznymi hipotezami bodajze Erika von Däniken (ale moge sie mylic), i tam byla mowa o malej maszynie z napedem atomowy do produkcji manny ktora dostal Mojzesz.
Cala ta bieganina narodu wybranego po pustyni, wedlug fantazji autora, miala sluzyc do testow tej maszyny dla astronatow na dosc dlugie loty miedzy gwiezdne.
Maszyna ta miala z chloreli (glonu ktory sie bardzo szybko rozmnaza), produkowac bialko.

Wyobraznia lucka nie zna granic
Moja pamiec jednak ma i nie wiem czy czegos nie pokrecilem :)

W ksiazce byla tez mowa o jeszcze jednej planecie naszego ukladu slonechnego ktora ma orbite bardziej jajowata i co 3 tysiace lat zbliza sie dosc znacznie do ziemi i jest zamieszkana przez cywilizacji znacznie wyzej rozwinieta niz my i to wlasnie ta cywilizacja robila sobie testy na naszej planecie.

Mozna sie nad czyms takim w sumie zastanawiac i polemizowac
Jednak jak dla mnie zagozalego fanatyka fantastyki ksiazka ta byla bardzo interesujaca

pozdrawiam
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 17:40   

Matti napisał/a:
Cześć "mistrzu" :) .

A myslicie ze by pożyczył??


Dzisiaj ta maszyna jest Tobie nie potrzebna wszystko możesz sobie kupic
a nawet dostarczą ci do domu.Ale mogą nadejśc jeszcze takie czasy że te białko z tej maszyny i niskowęglowodanowcą może życie ratowac ,tak jak żydom na pustyni.
 
 
Master_SS

Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 14
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 23:40   

ptaku napisał/a:
hallo

to nie jest wymysl Kwasniewskiego
jezeli mnie pamiec nie myli, czytalem jakies 25 lat temu ksiazke z roznymi hipotezami bodajze Erika von Däniken (ale moge sie mylic), i tam byla mowa o malej maszynie z napedem atomowy do produkcji manny ktora dostal Mojzesz.
Cala ta bieganina narodu wybranego po pustyni, wedlug fantazji autora, miala sluzyc do testow tej maszyny dla astronatow na dosc dlugie loty miedzy gwiezdne.
Maszyna ta miala z chloreli (glonu ktory sie bardzo szybko rozmnaza), produkowac bialko.

Wyobraznia lucka nie zna granic
Moja pamiec jednak ma i nie wiem czy czegos nie pokrecilem :)

W ksiazce byla tez mowa o jeszcze jednej planecie naszego ukladu slonechnego ktora ma orbite bardziej jajowata i co 3 tysiace lat zbliza sie dosc znacznie do ziemi i jest zamieszkana przez cywilizacji znacznie wyzej rozwinieta niz my i to wlasnie ta cywilizacja robila sobie testy na naszej planecie.

Mozna sie nad czyms takim w sumie zastanawiac i polemizowac
Jednak jak dla mnie zagozalego fanatyka fantastyki ksiazka ta byla bardzo interesujaca

pozdrawiam


Zrówno JK jak i Daeniken bazowali na interpretacji biblii, wiec trudno pokazac kto był pierwszy,

Tez lubie te hipotezy o kosmitach, fajnie sie czyta, ale mieszanie tego z DO ... fuj

Tylko obrzydzamy do optymalnych nowych chętnych
_________________
Pozdrawiam
Master SS
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 01:34   

To była "Maszyna do produkcji manny" autorów Rodney Dale, George Sassoon z lat siedemdziesiątych. Na tej książce opierali się później inni autorzy.
Skądinąd temat sam w sobie intrygujący, te znajdowane artefakty z przeszłości, które nie pasują do ówczesnego stopnia rozwoju technologii, jak np. mur zbudowany ze stutonowych obrobionych prostopadłościennie głazów.
Temat powitalny tak się nam pięknie rozwinął, że chyba przeniesiemy go
w bardziej odpowiednie miejsce.
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
Master_SS

Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 14
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 09:15   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
To była "Maszyna do produkcji manny" autorów Rodney Dale, George Sassoon z lat siedemdziesiątych. Na tej książce opierali się później inni autorzy.
Skądinąd temat sam w sobie intrygujący, te znajdowane artefakty z przeszłości, które nie pasują do ówczesnego stopnia rozwoju technologii, jak np. mur zbudowany ze stutonowych obrobionych prostopadłościennie głazów.
Temat powitalny tak się nam pięknie rozwinął, że chyba przeniesiemy go
w bardziej odpowiednie miejsce.
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz


qrcze ja z jednej strony narzekam, ze optymalni zamiast explorowac btw to gadaja o paleoastronautyce, ale z drugiej sam się tym interesują (ale nie łacze jednego i drugiego na raz, tak jak optymalny nie łaczy T i W).

A co do tajemnic, to jest tego troche: sam byłem kiedyś w Ekwadorze szukając tuneli pod Andami, o których pisał Moricz :) , albo ruiny puma pumku, jedyne ruiny chyba ktore przetrwaly potop.... Ech duzo by gadać, a wszystkie te tajemnice to Ameryka Pld.
_________________
Pozdrawiam
Master SS
 
 
Master_SS

Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 14
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 11:28   

Z tymi piramidami to bujda,

mam znajomego archeologa (znana postać, odkrywca domu Jana Kochanowskiego i murow Kartaginy) , i wreszcie mogłem usłyszeć ich interpretacje. niestety zadnych sensacji tam nie ma, maja swoje 3-4 tys lat Badania radiowęglowe i izotopowe potwierdziły wiek piramid.

Ale fajnie sie czyta, jak to piramidy odzwierciedlały oriona, czy zaszyfrowały odleglości do słońca czy inne rzeczy.
_________________
Pozdrawiam
Master SS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved