Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Do Brajan wazne prosze!!!
Autor Wiadomość
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 22:54   Do Brajan wazne prosze!!!

identyfikuje Cie jqko Rajano w Forum dr Kwasniewski. Tamtejszy admin tj Toan mnie zbanowal po probie rejestracji w celu udzielenia info dziewczynie chorej na bialaczke / dowodem sa zrzuty z ekranu/ Nie o to jednak chodzi czy ten badziewiarz tak sie boi krytyki DO / heh niby prawdziwa cnota krytyjk sie nie boi podobno/ ile o to by nikt nie macil w glowie dziewczynie chorej na bialaczke.Przekqz jej ze jedyne skuteczne leczenie to takie jakie jej proponuja lekarze a nie zadne noni i inne badziewia.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 23:15   

@Bruford
Proszę nie załatwiać prywatnych spraw na forum publicznym. Od tego są Prywatne Wiadomości. Poza tym informacja kto kogo zbanował na jakim forum nijak się ma do dyskusji o diecie niskowęglowodanowej. Proszę, trzymajmy się odpowiednich działów.

Wątek przenoszę do Hype Parku zamiast do Kosza, ponieważ zakładam, że są to początki i nie każdy przyzwyczaił się jeszcze do nowych działów.

Z tego samego powodu nie przesuwam postu w dziale Przywitaj się.
Ostatnio zmieniony przez m Wto Wrz 04, 2007 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 23:32   

Odpowiedź na prośbę :)

Niczego nie wywalam i nie zamierzam nikogo w żaden sposób ośmieszać. Przesunąłem tylko temat, ponieważ nie dotyczy on działu w jakim został napisany. Zresztą został odnośnik.

Tak jak stoi w regulaminie, na forum nie ma i nie będzie żadnej cenzury. Chodzi jedynie o zachowanie pewnego porządku w celu ułatwienia wyszukiwania później potrzebnych informacji. Każdy może sobie tutaj pisać co chce, jednak jeżeli np. nawrzuca bluzgów w poście, to musi się liczyć z tym, że zostanie on przesunięty do działu Kosz. A kasowane nic nie będzie, ponieważ właśnie dla kasowanych postów został utworzony dział Kosz, gdzie można sobie je wszystkie przeczytać (mam nadzieję że nie będzie czego tam czytać).

Mam nadzieję, że nikt się nie obraża o takie rzeczy (również Bruford :) ).
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 00:01   

Po pierwsze "na początku", tzn miałem na myśli chwilę obecną, czyli po niedawnym podzieleniu forum na działy. Nie chodziło mi o poźniejsze przenoszenie tego tematu dokądkolwiek.

Po drugie "do kosza" znaczy do działu Kosz, a nie w nicość. Dział ten został utworzony specjalnie po to, żeby nie kasowac całkiem postów, które ewidentnie nie nadają się do niczego.

Po trzecie myślę że nia ma co się rozwodzić nad tematem. Ja tu jestem tylko po to, żeby nie powstawał nadmierny bałagan i staram się to robić. W całą resztę się nie wtrącam. Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek sugestie to naprawdę zachęcam do wypowiedzi. Ułatwi to wypracowanie pewnego konsensus co do działania forum. Takiego, który będzie odpowiadał wszystkim (no może prawie, wszystkich zadowolić się nie da :) ). Zresztą pisałem już o tym.
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 00:06   

Zgadzam sie z tym ze moja prosba narusza regulamin , mam tego swiadomosc , jestem tu zarejestrowany od kilku lat. dla mnie jednak sprawa ma wymiar wyjatkowy bo chodzi o autentycznie powaznie chora osobe.Chodzi o przekazanie jej ze decyzje o leczeniu ma podjac jedynie po uzyskaniu info od lekarzy o rokowaniu przezycia z i bez przeszczepu i o ilosci powiklan ( w procentqch) tylko to pomoze jej podjac sluszna decyzje dla jej dobra.Z cala pewnoscia nie pomoga jej dyrdymaly o Noni i tym podobnych.Wisi mi , ze Tomasz Kwasniewski ,nie banuje jeko krytyka DO.Chodi o porade dla chorej dziewczyny:.I tyle. Prosze o zrozumienie. Zwykle nie naruszam regulqminu.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 00:16   

Jak najbardziej rozumiem i przykro mi z powodu tej osoby.

Zostawiłem odnośnik, każdy trafi tu bez problemów, więc myślę, że nic złego się nie dzieje.

Abstrahując od tego, spróbowałbym jeszcze jakiejś innej drogi kontaktu (jeżeli masz taką możliwość), ponieważ nie każdy zagląda codziennie do internetu.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 07:52   

Bruford napisał/a:
Zgadzam sie z tym ze moja prosba narusza regulamin ,

Jeżeli uważasz że ta osoba miała podjąć decyzję o swoim leczeniu na podstawie orzeczenia lekarzy med-kon. to myślę że Oni postawili jej diagnozę na podstawie wszelkich badań.Jeżeli jednak Ona szuka ratunku w D.O to widocznie ma ku temu jakieś powody.Bruford mogę Ciebie zapewnić że robi dobrze,że chce ratować swoje życie.Ja w naszej miejscowości mam najlepszy przykład na uratowanie życia kobiecie,ktora żle się czuła i nie wiedziała co jej jest,W tym czasie w naszym mieście konsultował dr Wróbel,w czasach kiedy jeszcze był bardziej przy Kwaśniewskim.On własnie po lektórze wyników krwi wszczął alarm i powiedział jej że natychmiast powinna zgłosić się do Kliniki w Poznaniu.
i zalecił jej zjadanie jak największej ilości żółtek,nie omieszkał ją i jej rodzinę powiadomić że jest to białaczka.Możemy ten temat pociągnąć jeżeli będą zainteresowani.Powiem tylko że minęło już dwa lata nawet przebywając w klinice poznańskiej optymalni poznańscy zaopatrywali ją w jajka,wierzyła że to ją uratuje powiem krótko żyje i ma się coraz lepiej,jest w dalszym ciągu naD.O,Jeżeli chodzi o sok noni to napewno go nie brała i myślę że zrobiła dobrze.Ja ten sok piłem aby uzyskać przypisywane mu własności i stwierdziłem że uzyskalem stratę kasy i mic po zatym.


-- proszę o nieużywanie znacznika Kod (Code) w stosunku do tekstu. służy on do prezentowania kodów źródłowych programów. molar
 
 
monikaf 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 26 Cze 2007
Posty: 107
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 11:20   

Eksperymentowanie z sokiem noni w chorobie tak groznej jak bialaczka jest szalenstwem, to moje zdanie.
Do Bruforda :zalatwione, przez nasza wspolna znajoma :D
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 12:04   

monikaf napisał/a:
Eksperymentowanie z sokiem noni w chorobie tak groznej jak bialaczka jest szalenstwem, to moje zdanie.
Do Bruforda :zalatwione, przez nasza wspolna znajoma :D


Dzieki. :)
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 12:13   

jurek 1946 napisał/a:
Bruford napisał/a:
Zgadzam sie z tym ze moja prosba narusza regulamin ,

Jeżeli uważasz że ta osoba miała podjąć decyzję o


Ta osoba szuka odpowiedzi na pytanie czy ma poddac sie leczeniu.To nie sa zarty.
A co do pacjentki dr Wrobla nie wypowiadam sie bez obejrzenia dokumentacji.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 15:15   

Bruford ja nie mam zamiaru dyskutować w tym temacie ,zwróciłem tylko uwagę na fakt .Jak uważasz jeżeli ktoś otrzymuje od med-kon.diagnozę,to nie jest to jego decyzja co ma dalej zrobić ze swoim żywieniem .Chciałem tylko powiedzieć że prawie w 90% przypadków lekarz nawet słowem nie wspomni o tym że odpowiednią dietą też może sobie pomóc w leczeniu.A jeżeli padnie pytanie od pacjęta czy w jego przypadku może skorzystać z D.O,dostanie napewno wiesz jaką odpowiedz.Tak było i ze mną,mój lekarz prowadzący Pulmunolog dobrze wie że jestem na D.O początkowo miał opory,po jakimś czasie przestał o to pytać teraz wyciąga wnioski,bo praktycznie w/g medycznych wyników nie powinienem już dzisiaj pisać na tym Forum,A mija już 7 rok jak stosuje D.O,I dalej poszukuje,ale to już w innym temacie.Znamy się z forum Kwaśniewskiego,być może niektórzy na tym frum mają zbyt wiele niespalonej energii,i dlatego zbywają takich co dociekają.Ale mi to nie przeszkadza,myślę że sie nie mylę ,jesteś lekarzem i wszystko chciałbyś mieć na papierze w wynikach.


-- proszę nie cytować własnych wypowiedzi. molar
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 16:45   

jurek 1946 napisał/a:
,bo praktycznie w/g medycznych wyników nie powinienem już dzisiaj pisać na tym Forum,A mija już 7 rok


Aby Ci wytlumaczyc moja postawe mogmibysmy wyjsc z nastepujacego punktu : wytlumacz dlaczego nie powinienes juz zyc , co Ci lekarz powiedzial.
 
 
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 18:29   Re: Do Brajan wazne prosze!!!

Bruford napisał/a:
Przekqz jej ze jedyne skuteczne leczenie to takie jakie jej proponuja lekarze a nie zadne noni i inne badziewia.

Witam
Wiem o co Tobie chodziło, tamta dziewczyna chciała całkowicie zrezygnować z lekarstw i chemii. Już jej napisałem na forum (po Twojej prośbie) myślę że chyba dobrze napisałem.

P.S. Toan mówił na forum że Ciebie nie zbanował, że sam się wylogowałeś, ale możesz w kazdej chwili pisac jako gość.
Pozdrawiam
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 22:20   Re: Do Brajan wazne prosze!!!

brajan30 napisał/a:
P.S. Toan mówił na forum że Ciebie nie zbanował, że sam się wylogowałeś, ale możesz w kazdej chwili pisac jako gość.
Pozdrawiam


Toan , hmm , mija sie z prawda.Usunal moj post do owej dziewczyny i zalozyl mi bana.Mam zachowane zrzuty z ekranu na dowod.
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 22:21   Re: Do Brajan wazne prosze!!!

brajan30 napisał/a:
Witam
Wiem o co Tobie chodziło, tamta dziewczyna chciała całkowicie zrezygnować z lekarstw i chemii. Już jej napisałem na forum (po Twojej prośbie) myślę że chyba dobrze napisałem.



A za to oczywiscie dzieki :D
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Wrz 09, 2007 15:18   

Bruford napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
,bo praktycznie w/g medycznych wyników nie powinienem już dzisiaj pisać na tym Forum,A mija już 7 rok


Aby Ci wytlumaczyc moja postawe mogmibysmy wyjsc z nastepujacego punktu : wytlumacz dlaczego nie powinienes juz zyc , co Ci lekarz powiedzial.



Bruford on nie musiał mi nic mówić o stanie mojej choroby świadczyly wyniki,takie jak morfologia,gazometria.W domu wygłądam jak cyborg jestem popodłanczany do przewodów tlenowych ,stosuje jako jedną z metod rechabilitację tlenową 15 godz na dobę ,a więc śpię przez całą noc z tlenem dopiero teraz otrzymałem aparat tlenowy z którym wychodzę na świerze powietrze,biorę leki rozszerzające,nie piszę jakie bo jest ich kilka.I z własnego doświadczenia z D.O. poszukuję w jaki sposób zwiększyć wydolnośc pluc,aby dojśc do bespiecznego wysycenia w granicach 90 ml potrafi mi spaść nawet do 70ml.Jak pisałem medycyna konwencjonalna nie ma dla mnie żadnych nadziei,ja poprzez zastosowanie D.O,oraz odpowiednim ułożeniu menu próbuję nie twierdzę że skutecznie ale dalej dociekam i jest to temat napewno bardzo ciekawy że zawsze dowiadujęsię czegoś nowego co mogę zastosować dla siebie,i dalej szukam.Jeżeli chodzi o to jakie były wyniki kiedy określono że jest ze mną tragicznie , straciłem przytomność wysycenie tlenu spadło do 65ml,a dwutlenek węgla wzrósł do 83,leżałem na erce,po dłudim czasie jakoś się wykaraskałem i rozpoczełem przygodę z D.O.Teraz jestem cały czas pod kątrolą pulmunologa,który wie że jestem na D.O.,i nie ma zamiaru zmieniać coś w tym kierunku,bo sam widzi efekty które nota bene nie zalecał ,ani nie negował.Ja jednak poszedłem dalej bo poszukuję dalej.
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 09, 2007 18:25   

A przypominam sobie. No coz , POCHP. Medycyna oferuje to co potrafi.Nie mozesz powiediec zeby Ci nie pomagala. przebieg tej choroby jest wysoce zmienny osobniczo. Jak zreszta w wiekszosci chorob przewleklych.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 15:23   

Matti napisał/a:
Do molara i Pana Witolda Jarmołowicza.

Prośba

Nie wywalajcie tak łatwo. Mam prośbe w tej sprawie chociaż w Hyde Parku zostawiajcie takie rzeczy inaczej ludzie bez forów i nieznani w internecie będą nadal tam ośmieszani czy gdziekolwiek indziej i nie bedą mieli szansy powiedzieć co zaszło.Po prostu zamknie im sie usta.Niech bedą choć na wolnym forum mieli szanse powiedzieć co tam sie dzieje.Niech taki Kaczmarkowy :D Bruford tu ma szanse niech ludzie z komunistycznej Rosji w Polsce mówią co tam sie wyrabia by nas przestrzeć i by tu sie tak nie stało...

Takie porównania by jaśniej uświadomić co i jak :) .

pzdr
Marcin



Poniżej tylko fragment ,jaki ferment sieje Matti na róznych forach na tym forum też przedstawił się jako slynny mędrzec ,nikt go nie banuje nikt nie wywala a on caly czas udowadnia że z nim jest coś nie tak,najlepiej widać poniżej i do sprawdzenia na innych forach to poniżej na forum dr Kwaśniewskiego



Matti napisał/a:
Cytuj z: Matti 2007-08-29, 23:01:41
Ewaaaaaa....?????

Ewaaaaaaaaaa...??????

...Ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...????????

jesteś tu gdzieś? mam sprawe... ;D

Matti widzisz i tutaj jestem i znajduję Twoje wynurzenia.Mam nadzieję, że niedługo wszyscy się na Tobie poznają ,napisz w koncu czego poszukujesz na D.O.,napewno znajdziesz tutaj merytoryczną odpowiedż na swoje pytania ,ale jeżeli chcesz tak jak na Swojej stronie udzielać komuś rad to tak jak radziłem Tobie na Twoim forum najpierw poznaj temat, a najlepiej zastosuj w praktyce, to pomoże w rozwinięciu Twoich chorych komórek mózgowych.Nikt przy zdrowych zmyslach nie wyprawia tego co widać powyżej.I widzisz usilnie chcesz udowodnić, że zostaniesz usunięty z tego forum,a do Toana prośba pozwól temu czlowiekowi jeszczze trochę może się rozwinie On na forum dobra dieta własnie wypisuje bzdury,że niby Toan szanuje jego wiedzę i się z nią zgadza .Zostalem zaproszony na Jego forum "szczęśliwa strona",po kilku postach w których zwróciłem jemu uwagę że jeżeli nie zna tematu niech nie udziela rad ,z ktorych z wielkim przejęciem korzystała szesnastolatka szukająca pomcy w trądziku,a właśnie Matti w prostej drodze prowadził ją na tamten świat swoimi głupimi radami i stosowaniem najpierw głodowek trzytygodniowych,a po kilku już takich głodówkach ,kiedy dziewczyna pisala że już ją rodzice nie poznają tak wychudla,i ze nie ma już sił. To nasz bohater Matti zalecił jej oczyszczanie organizmu.Dalszych losow nie poznalem bo napisałem tej dzewczynie ,aby natychmiast zaprzestała słuchac rad Mattiego,i rozpoczęla żywienie oparte na jajeczkach babuni bo tak była spragniona jadła ,że nie omieszkała o nim wspominać.ale ja zostałem już usunięty z jego Forum,ale jak widzę jestem jego złym duchem i spotykam jego wynurzenia na innych forach,ale coraz to bardziej zaczynam muśleć że z Nim jest coś nie tak.Z opisu jego forum dowiedziałem się że jest studentem żywieniówki,ale to też chyba jakieś banialuki ,On rzeczywiście z tego co wyrabia ,albo ćpa ,albo jak zauważył to Morgana ma coś z glową.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 17:21   

Napisałem już o tym wyżej: jeżeli chcecie rozmawiać o chorobie swoich szarych komórek, zdrowych zmysłach i o tym kto co ma z głową, to zapraszam w jakieś inne miejsce w internecie. Pomocna może też być Poczta Polska, jeżeli nic innego się nie znajdzie. To nie jest miejsce do tego.

@jurek 1946 zacznij się proszę stosować do regulaminu w kwestii redagowania postów, ponieważ zaczyna mi się nudzić poprawianie każdego Twojego posta.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Wrz 12, 2007 15:08   

molar napisał/a:
Napisałem już o tym wyżej: jeżeli chcecie rozmawiać o chorobie swoich szarych komórek, zdrowych zmysłach i o tym kto co ma z głową, to zapraszam w jakieś inne miejsce w internecie. Pomocna może też być Poczta Polska, jeżeli nic innego się nie znajdzie. To nie jest miejsce do tego.

@jurek 1946 zacznij się proszę stosować do regulaminu w kwestii redagowania postów, ponieważ zaczyna mi się nudzić poprawianie każdego Twojego posta.



Widzę że zostalem skarcony.Ale skoro piszesz że poprawiasz moje posty,to znaczy że je czytasz ,a naprawdę nie widzisz , jak zachowuje się Matti, który notabene nie tylko na swoim ,ale i na tym forum udziela rad,na które nie tylko ja reaguję. Być może ja trochę za ostro,jeżeli rzeczywiście złamałem regulamin to przepraszam, odnośnie Twoich uwag przy moich postach to być może ,że nie wszystko rozumię ,jak mam używać te odnośniki wobec powyższego od teraz nie używam ich wcale.Mam 61 lat i nie wszystko jest dlamnie tak proste w korzystaniu z internetu,ale się uczę.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Wrz 12, 2007 16:08   

Cytat:
Widzę że zostalem skarcony.

Ja nikogo nie karcę, nie ośmieszam, ani nie chcę nikomu ubliżać. Po prostu staram się utrzymać pewien porządek i poziom wypowiedzi. Jeżeli poczułeś się urażony, to przepraszam.

Cytat:
to znaczy że je czytasz

Czytam wszystkie posty na forum.

Cytat:
a naprawdę nie widzisz , jak zachowuje się Matti

Napisałem "jeżeli chcecie rozmawiać", więc moim celem było zwrócenie się do wszystkich, a nie personalnie do Ciebie.

Cytat:
który notabene nie tylko na swoim

Każdy może sobie administrować swoje, cudze czy jakiekolwiek forum, ja w to nie wnikam. Każdy może również wypowiadać się tam, gdzie mu to dopowiada. Ja jestem odpowiedzialny za to forum, inne mnie nie interesują.

Cytat:
udziela rad,na które nie tylko ja reaguję

Jak już chyba wcześniej napisałem, w kwestiach merytorycznych nie wypowiadam się, ponieważ mam za małą wiedzę na temat (szeroko pojętego) zdrowia i moje posty nic by nie wniosły do dyskusji, a wręcz przeciwnie. Aczkolwiek muszę przyznać, że jak tak sobie czytam forum, to z zaciekawieniem podchodzę do wielu wypowiedzi i (mam nadzieję) wynoszę z nich trochę wiedzy.

Cytat:
wobec powyższego od teraz nie używam ich wcale

Nie jest to konieczne. Polecam lekturę tego http://pl.wikipedia.org/wiki/BBCode lub tego http://mozillapl.org/forum/faq.php?mode=bbcode. Krótko i na temat.

Cytat:
ale się uczę

To tak jak my wszyscy.

PS. mam nadzieję, że się nie obrażasz ;)
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 19:18   

Drodzy Panowie!

Zważcie, że głos Szekspira porusza serca tysięcy ludzi.
Wszakże tysiąc Szekspirów recytujących swoje utwory jednocześnie na boisku, nieznośny tylko rumor i chaos wytwarza.

Dla dobra wspólnego i pożytku wspólnej nauki musi być administrator.
Tę niewdzięczną rolę i Krzyż Pański przyjął na siebie Molar. Nie szczędzi sił
w zaganianiu rozbrykanej trzódki forumowiczów na właściwe pola. Dzięki niemu możemy kompetentne prowadzić rozhowory bez wymachiwania młotkiem i poszukiwania się w gąszczu tematów nawzajem.
Szekspirami zdyscyplinowanymi więc bądźmy.
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 12:26   

Temat zamykam bo widzę, że do niczego konkretnego nie prowadzi i robi się o niczym, a sprawa w celu której został założony jest już chyba załatwiona.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved