Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Suplementy na regenerację
Autor Wiadomość
ekt

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 69
Wysłany: Wto Gru 22, 2020 07:16   Suplementy na regenerację

Jakie suplementy polecacie na regenerację stawów i mięśni - ćwiczę 4x siłowo (problem ze stawami mam od dłuższego czasu)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Gru 22, 2020 09:06   

Miesa nie ale suplementy tak, no to ma gleboki sens :faint:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Wto Gru 22, 2020 15:51   

Na stawy suplementy z glukozamina i chondroityną

Na mięśnie najlepsze jest białko bo to budulec mieśni czyli po treningu najeść sie np mięsa
Także można zjeść odżywke białkową

To jest najlepsza jaką znam
bo 1 jest bez cukru 2 bez chemii dodatkowej 3 100% czyste białko serwatki 4 super niska cena 5 bez sztucznych smaków smak naturalny

https://allegro.pl/oferta/naturalne-bialko-wpc-80-instant-700g-bez-dodatkow-9320572049?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=NGViZjg1OGMtNTQ1NC00YWJkLTk5NDMtYmQzMTViMTQ1Yjg1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=c82e4372-3e74-4e78-84ce-afb394c4410e
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Wto Gru 22, 2020 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Czw Gru 31, 2020 17:11   

ostatnio znalazłem na allegro

czysta glukozamine 200g za chyba ok 20 zł
i czysta chondroityne 200g za chyba ok 80zł
obie firmy ostrovit

jedzac czyste nie płacisz za wpełniacze i inne dodatki i można mniej wydać nawet kilkukrotnie
gdybym miał problem ze stawami a nigdy nie miałem poza małymi kontuzjami po piłce to kupiłbym te dwa składniki i suplementował
albo znajde

https://allegro.pl/oferta/preparat-na-stawy-ostrovit-100-glucosamine-210-g-9883577057

https://allegro.pl/oferta/ostrovit-pure-chondroitin-200g-regeneracja-stawow-8616745085
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Sty 01, 2021 17:00   

Zryjcie chemie, zryjcie, dla zdrowia.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Agatemka 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Mar 2018
Posty: 4
Wysłany: Pon Kwi 12, 2021 10:43   

No cóż, w niektórych przypadkach tylko chemia może nas uratować. Często odczuwam zmęczenie, spadek sił oraz dolegliwości bólowe po treningu. Nie ukrywam, że odczuwam też satysfakcję, że dałam z siebie wszystko. Taki plan treningu [https://mojasilaruchu.pl/strefa-sprawnych-stawow jest kluczowy dla usprawnienia regeneracji, a tym samy jeszcze lepszego przygotowania do wysiłku
Ostatnio zmieniony przez Agatemka Pon Kwi 12, 2021 10:48, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Olgańka

Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 58
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 22, 2021 12:10   

A nie lepiej po prostu odpowiednio się odżywiać zależnie od potrzeb zamiast zawracać głowę sobie jakimiś suplementami? W rekreacyjnie uprawianym sporcie czy to siłownia czy coś innego szkoda pieniędzy na jakieś suplementy i inne cuda.
 
     
aquamarine

Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 21
Wysłany: Wto Cze 14, 2022 17:44   

Ja polecam peptydy. Aktualnie stosuję epitalon ale na regenerację mięśni i aktywny tryb życia najlepszy będzie peptyd BPC. :)
 
     
aquamarine

Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 21
Wysłany: Wto Gru 27, 2022 18:36   Re: Suplementy na regenerację

ekt napisał/a:
Jakie suplementy polecacie na regenerację stawów i mięśni - ćwiczę 4x siłowo (problem ze stawami mam od dłuższego czasu)


Zgodnie z opisem producenta, takie działanie wykazuje bpc. Jest to peptyd, który polecany jest właśnie osobom aktywnym, regularnie uprawiającym sport.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved