Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Trądzik jaki krem polecacie ?
Autor Wiadomość
elabarbara 

Dołączyła: 19 Kwi 2017
Posty: 11
Wysłany: Wto Sie 21, 2018 08:16   Trądzik jaki krem polecacie ?

Ten naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum marki Calluna Medica to po prostu produkt, który ofiarowuje piękno. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji problematycznej cery. To jedyny kosmetyk, który sprawił, że moja tłusta cera już tak brzydko nie błyszczy. Co za komfort stosowania! Jak wielka naturalna siła musi być z w nim zawarta. Wiecie, zę najlepiej stosować go z maseczką regulującą sebum Niemcy?
 
     
kruszynka

Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 6
Wysłany: Wto Sie 28, 2018 21:03   

U mnie z tą cera to jest tak, ze w zależności od sezonu jest albo bardzo błyszczaca albo zima mega przesuszona i automatycznie nie "wspólpracuje" z make up przez co tworzy sie okropny efekt maski ;/ Nienaturalnie to wyglada... Jakos w marcu bylam u nowej dermatolog bo no ile lat mozna miec na twarzy latem po prostu cos a'la tluszcz... No ewidentnie cos nie gralo. Jak sie okazalo motyw polegal na dobraniu kosmetykow. W tym roku pierwszy raz chodzilam bez makijazu i tony pudru po plazy - codziennie pielegnuje twarz tym kremem cetaphil da ultra z kompleksem 5 skladnikow dla ochrony i prawidlowego nawilzenia skory co rzeczywiscie pozwala jej utrzymac balans w zaleznosci od pory roku
 
     
Marysia_89

Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 7
Wysłany: Pon Paź 29, 2018 02:57   

Ja polecam udać się mimo wszystko do dermatologa :)

Moja siostra np używa maści cynkowej, która przyspiesza gojenie + wysusza zmiany trądzikowe i bardzo sobie go chwali.
Ja też czasami robię sobie peeling (używam do tego mojego ulubionego produktu - kawa etno i na jakiś czas to również pomaga).

+ dobrym pomysłem może też być używanie maski z węglem aktywnym (jest coraz popularniejsza w Polsce i można ją dostać w każdej drogerii), ale tutaj polecam uważam na włosy, ponieważ maska zasycha na twarzy i ciężko jest ją zmyć z włosów :)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 30, 2018 08:31   

Sudocrem mi swego czasu bardzo pomógł - na drugi dzień skóra wyglądała lepiej.
 
     
Weranda

Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 1
Wysłany: Pią Lis 30, 2018 10:35   

Ja osobiście polecam krem który zawiera w swoim składzie olejek konopny cbd Polecam takie produkty.
 
     
side 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 687
Wysłany: Pią Lis 30, 2018 22:40   

Lepszego nie ma :)
https://youtu.be/Dcogdn_IMGw?t=139
 
     
patrycja22

Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 9
Wysłany: Pią Sty 10, 2020 14:09   

Hej :)
Jeśli masz problem z trądzikiem to polecam Ci wybrać się do dermatologa lub skorzystać z profesjonalnego zabiegu na twarz w gabinecie kosmetycznym. Świetny jest zabieg złuszczający z kwasem migdałowym, który niweluje zaskórniki, krostki i zmniejsza widoczność rozszerzonych porów. Gorąco polecam! :)
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 858
Wysłany: Czw Sty 16, 2020 19:25   

w ciagu wielu lat poznałem 2 rzeczy dające wręcz cudotwórczy efekt jesli chodzi o kondycje skóry w tym też twarzy bo mówimy o trądziku

1-bomby witaminy C po minimum kilka gramów dziennie

2- odstawić rafinowany czysty cukier biały i wszystko co go zaiwera (naturalny w owocach warzywach jest ok)

w sumie to dwie najmocniejsze rzeczy jakie znam na poprawe wyglądu skóry twarzy

pozdrawiam
marcin
 
     
Mariuszek

Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 1
Wysłany: Śro Maj 06, 2020 07:39   

Ja pozwolę sobie zadać pytanie. Jaki naturalny kosmetyk/lek na trądzik polecacie? Mam naprawdę spory problem z cerą, praktycznie odkąd pamiętam mam naprawdę spory trądzik. Próbowałem już większości dostępnych lekarstw i stwierdziłem, że chyba najwyższy czas spróbować czego naturalnego pochodzenia. Jedna sprawa jeszcze. Naprawdę zależy mi, że preparat był dostępny w tej aptece: https://apteka.bonifratrzy.pl/ Mam do niej zwyczajnie najbliżej a w czasie epidemii nie mam za bardzo chęci na jakieś dalekie podróże
 
     
polyanna 

Dołączyła: 13 Lis 2016
Posty: 8
Wysłany: Pią Cze 19, 2020 17:26   

Mnie skończyły się problemy jak ręką odjął jak zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne. Same plusy tego są. Aktualnie to nawet nie trzeba wychodzić do ginekologa żeby dostać receptę bo w serwisie lekarzonlin.eu lekarz wypisze ją w ciągu max godziny.
 
     
ppaa

Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 10, 2020 12:19   

Polecam zapoznać się ze składem kosmetyków.Wbrew pozorom kosmetyki, które maja w sobie drażniący alkohol, nie są dobre na naszą cerę. Kosmetyki takie powodują chwilową poprawę, potem jednak mogą spowodować jeszcze wieksze nasilenie się trądziku. O czym sama się przekonałam. Obecnie samodzielnie robię sobie kosmetyki, dzięki temu mam większą kontrolę nad tym, co powinno się znaleźc w kosmetykach. Nie jest to takie trudne, w sieci jest wiele receptur.

No i kochani liczy się równeiż to jaki macie tryb życia, co jecie, czy pijecie na co dzień dużo wody. Jak się odżywiacie. Czy macie wyregulowane hormony (bardzo często trądzik na twarzy pokazuje, ze mamy problem ze zdrowiem). Dobrze jest rownież kupic sobie jakieś tabletki na uzupełnienie minerałów. Na trądzik polecam Normatabs, Dostałam zalecenie ich przyjmowania przez moją lekarz rodzinną, jak się jej żaliłam na trądzik. Na efekt musiałam trochę poczekać, ale jest lepszy niż w przypadku wiekszości kosmetyków stosowanych zewnętrznie, z jakimi miałam wcześniej do czynienia.
 
     
Olgańka

Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 58
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lip 28, 2020 09:33   

Zawsze staram się zwracać uwagę na skład kosmetyków. Ale ich samodzielne wytwarzanie? Nigdy nie przyszło mi to do głowy. Chyba jednak trzeba mieć odpowiednią wiedzę i dostęp do dobrych składników żeby sobie zrobić np. krem. O wolnym czasie na takie eksperymenty już nawet nie wspominam.
 
     
Torz 

Wiek: 53
Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 28, 2020 11:13   

Aby złagodzić objawy trądziku, trzeba zadbać o 3 filary pielęgnacji - złuszczanie, nawilżanie i oczyszczanie.
Jeśli chodzi o kremy to polecam La Roche‑Posay Effaclar Duo lub Cleanance Comedomed Koncentrat przeciw niedoskonałościom.
 
     
magdi

Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 6
Wysłany: Pią Lis 13, 2020 17:05   

Trądzik nie zniknie z dnia na dzień. Sama różnych rzeczy próbowałam. Co do efektu to szału nie było. Dopiero dzięki kumpeli dowiedziałam się o oleju z czarnuszki siewnej https://ecobotox.com/product/olej-z-czarnuszki-siewnej/ , który pomaga na trądzik, oczyszcza cerę, reguluje wydzielanie sebum. Jeszcze sobie w tym sklepie dokupiłam czarne mydło do mycia twarzy.
 
     
Filipek35 

Wiek: 22
Dołączył: 09 Lip 2023
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Gru 04, 2023 15:10   

Kremy to przeżytek. Sprawdź Acnederm ewentualnie droższy Skinoren
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved