Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta pudełkowa
Autor Wiadomość
klaraa91 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 31
Wysłany: Śro Lut 08, 2017 16:43   Dieta pudełkowa

Cześć, zastanawiam się nad zamówieniem diety pudełkowej - 1000 lub 1500 kalorii. Czy ktoś korzystał z takiej usługi? Zastanawiam się czy faktycznie pomoże zgubić zbędne kilogramy, czy posiłki są urozmaicone i sycące. To dość drogi interes i zastanawiam się czy warto spróbować :) Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
 
     
Ryszard 
RW

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 75
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Lut 08, 2017 20:37   

Może ta strona będzie dla Ciebie właściwa:
http://www.akademiawitalnosci.pl/o-akademii/.
_________________
RWP
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 10, 2017 11:05   

To polega na czymś podobnym co catering dietetyczny? Zawsze ciekawiło mnie jak to wygląda.
 
     
mantra

Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 10:53   

Moja znajoma korzystała przez jakiś czas, to było 1000 kalorii na dzień, chwaliła sobie że mimo ze było to nie wiele to nie czuła głodu, z tym że na dłuższą metę ciężko wytrzymać ;)
 
     
gaba_lewa

Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 4
Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 13:32   

Ja korzystałam z takiej diety, byłam bardzo zadowolona no i efekty były widoczne :viva:
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 12, 2017 13:11   

A 1000 kalorii dziennie to nie za mało?
 
     
Czekoladka 

Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 7
Wysłany: Wto Maj 30, 2017 13:38   

1000 kalorii, to zdecydowanie za mało niezależnie od tego jaki tryb życia prowadzisz. Będziesz ciągle głodny i nie wytrzymasz. Ja wybrałam dietę 1500 kalorii i byłam najedzona. Dużo jeszcze zależy od cateringu, ja korzystam z Lightdiet, bo mają smaczne jedzenie. W ciągu pierwszego miesiąca schudłam jeden rozmiar.
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Maj 31, 2017 18:12   

Terefere...
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 11:29   

Nawet 1500 to mało. 2000-2200 to tak optymalnie dla osoby, która ma jakąś tam aktywność w ciągu dnia. Za niskie kalorie spowalniają metabolizm i prowadzą do odkładania się tłuszczu.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 18:41   

Dieta pudełkowa to jest po prostu catering odchudzający.
JW
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 11:26   

No dokładnie :) moja szefowa swego czasu korzystała z czegoś takiego. Widziałem te jej posiłki ułożone pod 1200kcal... O cenie może nie będę wspominał, lepiej nie denerwować ciężko pracujących ;)
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 16:50   

Dlaczego? Wychodzi tak z 800 PLN miesięcznie.
I smakuje odwrotnie do ceny.
JW
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 10:46   

800 miesięcznie? :D to chyba jakaś promocja :D Szefowej na msc wychodziło 3x tyle :) Nie żartuję.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 13:12   

pogodny napisał/a:
800 miesięcznie? :D to chyba jakaś promocja :D Szefowej na msc wychodziło 3x tyle :) Nie żartuję.
I schudła skutecznie? Bez menadżerskiej depresji?
JW
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 29, 2017 10:04   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
pogodny napisał/a:
800 miesięcznie? :D to chyba jakaś promocja :D Szefowej na msc wychodziło 3x tyle :) Nie żartuję.
I schudła skutecznie? Bez menadżerskiej depresji?
JW


Przecież znasz odpowiedź :D A depresja hmm, chciałbym :D (i koleżanki z biura też). Raczej rzucanie przedmiotami o ścianę - tu też nie żartuję :)
 
     
Majkaaa

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: Śro Lip 12, 2017 14:23   

Ja korzystam z cateringu Wygodna dieta i jestem bardzo zadowolona. Posiłki są na prawdę smaczne i zdrowe i zawsze świeże! Wszystko bardzo urozmaicone więc się nie nudzi;) A do tego dowożą pod dom więc mam więcej czasu dla siebie odkąd nie muszę gotować!
 
     
Weronikatym 

Wiek: 28
Dołączyła: 17 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 08:59   

polecam tą dietę, wg mnie jest to najwygodniejsze rozwiązanie :papa:
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 07, 2017 11:57   

No ok, tylko jaka jest cena takiej przyjemności?
 
     
Justyna94 

Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2017
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 23, 2017 10:13   

wytrzymałam tylko kilka dni na takiej diecie bo i tak podjadałam między posiłkami ;p nie zawsze dostarczone mi posiłki odpowiadały moim kubkom smakowym dlatego tak to wyglądało... a cena takiej "przyjemności" jest dość wysoka w porównaniu do samodzielnego gotowania.
 
     
marysiu

Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 8
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 17:37   

Niestety diety pudełkowe są drogie. Ludzie zamawiają, chudną, a potem rezygnują i tyją. Bez edukacji i wypracowania nawyków takie diety są bez sensu.
 
     
sabinka22 

Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 8
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 15:56   

Ja jak zobaczyłam ceny tych pudełek z obiadami itd. to teoretycznie jedna porcja drogo nie wychodzi, ale jak ktoś chciałby cały miesiąc na tym jechać to się niezła sumka zbiera.
 
     
Wika

Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 7
Wysłany: Śro Gru 20, 2017 21:00   

Ja zamawiam catering z WygodnejDiety! W końcu ze smakiem zjadam wszystkie posiłki. Dzięki nim zaczęłam też jeść regularnie a dania są na prawdę syte ;)
 
     
Damien Thorn 

Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 6
  Wysłany: Czw Mar 15, 2018 09:43   

Patrząc na to, że zarobki ludzi idą raczej w górę, a nie w dół oraz na to, że o dobrze płatną pracę w większych miastach wcale nie jest tak trudno, to okolice 1000 złotych (nierzadko mniej) wcale nie są wygórowaną kwotą. Tak jak koleżanka wyżej, również miałem styczność z firmą Wygodna Dieta i ich catering dietetyczny sprawdza się całkiem nieźle. W przypadku miast takich jak Kraków, Warszawa, Katowice i kilka innych, można dodatkowo liczyć na darmową dostawę, więc koszta dodatkowo lecą w dół. A wygoda jaką taka dieta zapewnia jest nie do podrobienia. Jakby kogoś interesowała dieta pudełkowa, to zachęcam do odwiedzenia strony https://www.wygodnadieta.pl/. ;)
 
     
kruszynka

Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 6
Wysłany: Sob Mar 17, 2018 19:00   

Ja jestem dokładnie tego samego zdania... Zreszta mam porównanie bo sama korzystam z cateringu dietetycznego z macro bios bar i w sumie jak zaczynalam to oczywiscie standardowo zrobilam podsumowanie i okazalo sie ze tak naprawde biorac pod uwage moje wymyslanie z dietami, kupowanie skladnikow, ktore sie marnowaly bo bralam np. z jogurtu za ponad 5 zł tylko 3 lyzki do przygotowania jednego posilki a reszte odstawialam zeby isc zgodnie z planem zywieniowym to catering to niebo a ziemia. A jaka wygoda - wracam z pracy o 21 i nie zastanawiam sie czy mam produkty na jedzienie na drugi dzien do pracy i co najwazniejsze sily, zeby cokolwiek przygotowac
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Mar 23, 2018 13:05   

1000zł niewygórowana cena? Za jedzenie dobrej jakości płacę miesięcznie 300-350zł, a uwierz, że nie jem mało...
 
     
kristiankostov 

Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 15
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 00:40   

ja korzystałem z cateringu dietetycznego, opcja 7 dni w tygodniu po 5 posiłków i wychodziło mi 1500 zł miesięcznie. To jest dużo, ale za wysoką jakość trzeba płacić. Posiłki były smaczne i zróżnicowane, ale po 5 miesiącach przestało być mnie stać na to, aby opłacać kolejne drogie dostawy jedzonka
_________________
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 07:27   

Dla czteroosobowej rodziny wychodzi 6 tysia PLN. Powodzenia.
Bez ministerialnych nagród nawet premier Gowin nie wyrabia takiego żywienia.
JW
 
     
kristiankostov 

Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 15
Wysłany: Czw Maj 03, 2018 00:52   

no to prawda, bardzo duże koszta. Dlatego mimo skuteczności tej diety, musiałem zrezygnować bo nie stać mnie na płacenie co miesiąc 1500 zł. Dieta była dla mnie bardzo fajna, wygodna, bo posiłki dostarczano mi pod drzwi, ale za 1500 zł to można zrobić dużo więcej, niż te 3 kartoniki jedzenia dziennie.
_________________
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!
 
     
Zukontr

Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 1
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 12:40   Dieta pudełkowa - Catering

Siema, co sądzicie o firmach cateringowych i oferowanych przez nich produktach ? bo moja firma teraz zamawia taki catering do biura poznań. Sam nie mam czasu za bardzo w domu gotować a tak zjem sobie ze znajomymi tutaj fit catering w pracy i będzie , co myślicie nad takim rozwiązaniem jeśli chodzi o redukcje wagi ? Mi się wydaje że będzie to dobre rozwiązanie, korzystaliście byliście na takiej diecie pudełkowej ?
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 23, 2018 14:09   

Cały temat o tym a on się pyta :| Nigdy nie słyszeliśmy o czymś takim, przybliżysz temat?
 
     
Gadernss

Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 1
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 11:26   

Też myśle o takiej pudełkowej diecie, która ułatwi mi chudnięcie ale trzeba mieć dobrą firmę która zrobi i przygotuje posiłki z wszystkim potrzebnymi składnikami ja na przykład potrzebuje witamina c duże dawki takie mam zalecenie od lekarza i szukam firmy która się tego podejmie bo większość robi wszystko jednakowo dla każdego klienta przygotowują menu i dają to samo wszystkim.
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 20:10   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Dla czteroosobowej rodziny wychodzi 6 tysia PLN. Powodzenia.
Bez ministerialnych nagród nawet premier Gowin nie wyrabia takiego żywienia.
JW


;D
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
JowitaP

Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 3
Wysłany: Wto Cze 05, 2018 23:16   

Na pewno jest to wygodne, ale koszty też niczego sobie.

Jeżeli ma to być dieta na dłużej, to pytanie o faktyczną jakość takich posiłków. Jak się idzie raz do restauracji i zje obiad np. smażony na przepalonym oleju, to jeszcze nic się nie dzieje. Gorzej jeżeli to będzie regularny posiłek.
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Cze 20, 2018 21:11   

JowitaP napisał/a:
Na pewno jest to wygodne, ale koszty też niczego sobie.

Jeżeli ma to być dieta na dłużej, to pytanie o faktyczną jakość takich posiłków. Jak się idzie raz do restauracji i zje obiad np. smażony na przepalonym oleju, to jeszcze nic się nie dzieje. Gorzej jeżeli to będzie regularny posiłek.

"Koszty niczego sobie" ? ;D To żart?
Jak chce się mieć wysoką jakość posiłków to trzeba sobie samodzielnie zakupić produkty, albo wynająć kucharza z odpowiednią wiedzą, który zrobi zakupy, ugotuje itd. Knajpy? Przepalony "olej"? Może jak się chodzi do złych knajp. Tak czy siak, diety pudełkowe są cienkie, niesmaczne, robione zgodnie z tym co mówi IŻŻ itp. są nie warte swojej ceny (mówie to z pełną odpowiedzialnością, bo sprawdziłem organoleptycznie kilka takich ofert). Może pojawi się kiedyś jakaś konkretna firma na naszym rynku, jak na tę chwilę bida Panie, bida...
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
Tomek_Romek

Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: Wto Lip 10, 2018 13:24   Dieta pudełkowa

Działa dużo tych firm od diet pudełkowych. Mi smakuje to co dostaję ze strony wygodnadieta.pl. Wcześniej kupowałam pudełka gdzie indziej i totalnie mi nie podeszły, miałam wrażenie że jem takie tanie jedzenie z taniej knajpy..teraz jest dużo lepiej, jedzenie jest jak w domu, smaczne, świeże, to czuć w smaku że mięso choćby długo nie leżało.
 
     
elabarbara 

Dołączyła: 19 Kwi 2017
Posty: 11
Wysłany: Pon Paź 29, 2018 14:25   

Najprostszym sposobem na zrzucenie wagi jest catering pudełkowy. Dzięki temu macie wszystkie posiłki przygotowane i odpowiednio zbilansowane. Najlepiej sami sprawdźcie sobie catering dietetyczny jak niesamowite daje to możliwości. Jestem przekonana, że przypadnie to Wam do gustu . Wielu moich znajomych korzysta z takiej diety pudełkowej i chwalą sobie.
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Wto Paź 30, 2018 09:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Paź 30, 2018 09:42   

Ten reklamowany catering dietetyczny, to świetny samograj. Zalecania skupiają się na szczegółach, a nie mówią o istocie problemu. I o to chodzi, niech klient pije kawę z poczuciem winy i nieustannie walczy ze zgagą z usłużną pomocą diety z pudła.
JW

Cytat:
Catering dietetyczny
CO POMAGA A CO SZKODZI W CHOROBIE REFLUKSOWEJ PRZEŁYKU?
Zanim przejdziemy do wyboru fit cateringu, który pomoże nam w walce z objawami choroby musimy zastanowić się co może nam pomóc a co zaszkodzić? Szukając odpowiedzi na to pytanie warto zwrócić uwagę na to, że z GERD zmagają się przede wszystkim mieszkańcy krajów wysoko rozwiniętych. W krajach tych odnotowuje się wysokie spożycie potraw tłustych, przede wszystkich obfitujących w tłuszcze zwierzęce. Jest to pierwsza informacja dotycząca tego, czego powinniśmy unikać. Jeśli chcemy uchronić się przed chorobą refluksową przełyku oraz walczyć z jej objawami musimy unikać potraw o dużej zawartości tłuszczu, a także ograniczyć ilość tłuszczów zwierzęcych. To jednak nie koniec zaleceń.


1. Produkty, które powodują zaostrzenie objawów:

alkohol (szczególnie piwo i białe wino)
wysoko węglowodanowe napoje dla sportowców
napoje gazowane
owoce cytrusowe i soki z nich przygotowane
czekolada
produkty tłuste i smażone


2. Produkty, które mogą prowadzić do zaostrzenia objawów (jest to kwestia indywidualna):
kawa
herbata
ostre przyprawy
pomidory oraz przetwory pomidorowe
słone pokarmy


3. Produkty, które mogą złagodzić objawy:
woda mineralna niegazowana
mleko i produkty mleczne (jednak należy uważać, ponieważ u niektórych osób ich spożycie może przynieść odwrotny efekt)
napar z siemienia lnianego
migdały
banany

Bardzo ważną kwestią w profilaktyce i leczeniu GERD jest utrzymywanie prawidłowej masy ciała. Otyłość trzewna może prowadzić do zwiększenia ciśnienia śródbrzusznego co prowadzi do nasilenia objawów refluksu. Ponadto tłuszcz trzewny jest miejscem produkcji cytokin prozapalnych, które dodatkowo wpływają na nasilenie objawów choroby.


CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE DIETY PUDEŁKOWEJ?

Znamy już produkty niezalecane i zalecane w profilaktyce i leczeniu GERD. Teraz czas odpowiedzieć na pytanie czym powinniśmy kierować się przy wyborze diety pudełkowej skutecznej w profilaktyce i leczeniu tej choroby?
Dieta pudełkowa stosowana w celu profilaktyki i łagodzenia objawów choroby refluksowej przełyku powinna:

składać się z 4-5 posiłków (możemy zamówić dietę pudełkową zawierającą mniejszą ilość posiłków, ale musimy wtedy pamiętać o tym by pozostałe z nich przygotować samodzielnie)
posiadać cechy diety łatwo strawnej, która nie powoduje obciążenia przewodu pokarmowego
zawierać fit posiłki o łagodnym smaku, których temperatura nie przekracza temperatury naszego ciała
zawierać ograniczoną ilość błonnika pokarmowego, najlepiej na poziomie 20-30 g (niewskazane są surowe warzywa i owoce, grube kasze oraz przetwory zbożowe z pełnego przemiału)
zawierać fit posiłki przygotowywane poprzez gotowanie w wodzie, gotowanie na parze, pieczenie w folii lub na pergaminie (zalecane jest również rozdrabnianie, miksowanie lub przecieranie potraw, które sprawia, że pokarm szybciej opuszcza żołądek)
 
     
Skipper

Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 11:11   

elabarbara napisał/a:
Najprostszym sposobem na zrzucenie wagi jest catering pudełkowy. Dzięki temu macie wszystkie posiłki przygotowane i odpowiednio zbilansowane. Najlepiej sami sprawdźcie sobie catering dietetyczny jak niesamowite daje to możliwości. Jestem przekonana, że przypadnie to Wam do gustu . Wielu moich znajomych korzysta z takiej diety pudełkowej i chwalą sobie.

Cytat:
Czy to jedzenie odgrzewane "z pudełek" za równowartość 4-5 miesięcznych wydatków na "zwyczajne" jedzenie to naprawdę dobry pomysł? Nie ma dróg na skróty, co po tych kilku-kilkunastu miesiącach, za które dacie kilkanaście tysięcy złotych? Powrót do normalnego jedzenia, za normalną cenę, które trzeba samemu przygotować.
_________________
https://www.bez-diety.pl
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 16:05   

Dieta pudełkowa zwana też kartonową czy też dietą kloszardów

Je sie na niej wszystko co zostało znalezione w kartonie

:D :D :D

pozdrawiam
marcin
 
     
Joannica

Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 2
Wysłany: Pią Wrz 13, 2019 11:26   

Ja korzystam z cateringu firmy Łódzkie Pudełko :) Dla mnie idealna okazała sie dieta bez laktozy warszawa Od momentu zastosowania diety nie mam żadnych problemów :) i schudłam 3 kg także jak najbardziej polecam --> https://lodzkiepudelko.pl/miasta/dieta-pudelkowa--warszawa
 
     
Olgańka

Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 58
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Wrz 20, 2019 11:20   

Cytat:
Czy to jedzenie odgrzewane "z pudełek" za równowartość 4-5 miesięcznych wydatków na "zwyczajne" jedzenie to naprawdę dobry pomysł? Nie ma dróg na skróty, co po tych kilku-kilkunastu miesiącach, za które dacie kilkanaście tysięcy złotych? Powrót do normalnego jedzenia, za normalną cenę, które trzeba samemu przygotować.


Głos rozsądku:-)
Ostatnio zmieniony przez Olgańka Pią Wrz 20, 2019 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
anitenka

Dołączył: 13 Maj 2020
Posty: 2
Wysłany: Czw Maj 14, 2020 08:43   

Dieta pudełkowa musi być odpowiednio dobrana, by przynosiła oczekiwane efekty. Kaloryczność też ma duże znaczenie, także zwróć dużą uwagę na to, co oferuje firma albo porównaj sobie kilka ofert :)
 
     
mineblue

Dołączył: 27 Wrz 2020
Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 27, 2020 10:37   

ja jestem na pudełkach od wygodnadieta już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. posiłki wyglądają ładnie, są dobrze zapakowane i smakują bardzo dobrze, są sycące i nie powtarzają się co tydzień, także polecam :)
 
     
Lidwina

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 22
Wysłany: Sob Lis 07, 2020 04:12   

Dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie o ile znajdziesz dobrą dietę. Dla mnie odpowiednia to https://lekkakaloria.pl/ Posiłki zrównoważone. Co drugi tydzień zmieniam na dietę wegetariańską + ryby. Dla zachowania systematyczności optymalne jest 5 posiłków. Zaczynam od 2000kcal dziennie a jak się przyzwyczaję przejdę na 1500.
 
     
aquamarine

Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 21
Wysłany: Czw Kwi 21, 2022 17:40   Re: Dieta pudełkowa

klaraa91 napisał/a:
Cześć, zastanawiam się nad zamówieniem diety pudełkowej - 1000 lub 1500 kalorii. Czy ktoś korzystał z takiej usługi? Zastanawiam się czy faktycznie pomoże zgubić zbędne kilogramy, czy posiłki są urozmaicone i sycące. To dość drogi interes i zastanawiam się czy warto spróbować :) Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)


hej :) ja korzystałam z diety pudełkowej Zdrowa5 - 1000 kalorii, następnie przerzuciłam się na Maczfit - też 1000 kalorii. I muszę przyznać szczerze - te porcje w Maczfit są dużo większe niż Zdrowej, także nie wiem jak oni to licza i od czego zależy. Aczkolwiek, korzystając z obu kateringów, czułam się bardzo najedzona - czasem posiłki oddawałam innym domownikom bo już nie mogłam ich zmieścić :-x
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved