Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajne przepisy
Autor Wiadomość
marysianka667 

Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 3
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 09:06   Fajne przepisy

Macie jakieś fajne przepisy na obiad i kolację ?
Ja inspiruje się dużo programami i filmikami z internetu. Ostatnio natknęłam się na świetny przepis na kotleciki ziemniaczane. Jest bardzo dobry, więc podsyłam link
http://www.glamki.pl/goto...aczane_214.html
Jeśli chodzi o filmiki to śledzę na bieżąco jego
http://www.glamki.pl/glam...gotowac_48.html
oglądacie to ?
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Lis 20, 2013 13:56   placki z marchewki

znalazłam dziś i pewnie zrobię niebawem :
http://www.samouzdrawianie.pl/placki-z-marchewki/
wiem, różne białka .
ale na jajka i orzechy ziemne i mąkę kukurydzianą tolerancja u mnie jest miła i bez nadęcia .
i uśmiechnięTym brzuuUszkiem ;D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 17:27   

a po co z tego samego smaku aż tyle używać ?
Z – 1 jajko, 4 ziemniaki, 2 marchewki, 2 łyżki mąki kukurydzianej, ½ szklanki mączki z orzechów ziemnych, 2 łyżki oliwy

można inaczej:

jajko i marchewki, i oliwa, marchewka na miazgę, do tego jajko i oliwa i też wyjdzie
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
Basiczek 

Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 17
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 17:51   

Ja mam od niedawna niesamowite urządzenie - Multicooker. Coś podobnego kiedyś sprzedawała moja koleżanka robiąca prezentacje po domach. Nawet mi się to podobało,bo wymagało wyłącznie włożenia do urządzenia składników na ciasto, czy mięsa, włączenia i poczekania aż się samo zrobi. Tyle, że tamto było okropnie drogie. Teraz, jak się przyjrzałam o co chodzi z Multicookerem i, że ma jeszcze więcej funkcji a kosztuje nioporównywalnie mniej, zdecydowałam się błyskawicznie. Zastępuje mi kombiwar, parowar i szybkowar, które wyniosłam do piwnicy. Przepisy są tak proste, że aż nie ma się o czym rozpisywać. Zobaczcie: http://multicooker.pl/przepisy/
 
     
magda906 

Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 26
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 13:36   Pyszna sałatka

Ja ostatnio znalazłam fajny przepis na sałatkę z roszpunką i mozzarellą . Palce lizać . Można tam też znaleźć sałatkę z tuńczykiem - ja wolę w sosie własnym, albo dodaję gotowanego na parze łososia.
 
     
SwojskaPiwniczk

Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 62
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Śro Lip 16, 2014 10:37   

Nawet tutaj na forum można znaleźć kilka bardzo fajnych przepisów,są też blogi kulinarne,wiec w zasadzie to kwestia wyszukania tego co Cie interesuje,jaką kuchnię najbardziej lubisz.
_________________
SwojskaPiwniczka.
 
     
emilkalove

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 25
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 10:26   

Najczęściej korzystam ze strony Kwestia Smaku - jest to moim zdaniem najlepsze miejsce z przepisami i co mnie zawsze dziwi - jest prowadzona przez jedną osobę ;) .
 
     
smakoszeq 

Dołączyła: 03 Paź 2017
Posty: 8
Skąd: Zabrze
Wysłany: Śro Paź 04, 2017 11:11   

Ja polecam tortillę z kurczakiem i warzywami - istna bomba!
Inspirację czerpię z:
Tortilla z kurczakiem i warzywami
Wszyscy w domu są nią zachwyceni, szczególnie faktem, że placki są robione od podstaw, a nie kupowane w sklepie. :)
Polecam!

Pssst, dziś chyba też je zrobię. :)
 
     
Biomondo 

Dołączyła: 15 Wrz 2017
Posty: 27
Wysłany: Czw Lis 09, 2017 08:59   

bardzo fajny przepis na szybkie i smaczne danie, dzięki za link i na pewno w wolnej chwili wypróbuję. Oprócz kurczaka może być każde inne mięso w zależności od naszego gustu :)
 
     
Julian

Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 13:17   

Dzięki, na pewno przydadzą mi się te przepisy. Zrobię sobie w następnym tygodniu do pracy któryś z przepisów i wypróbuję
 
     
Imbryczek 

Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 16
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 14:17   

Faktycznie kilka z nich bardzo mi pomogło i dzięki temu codzienne obiady nie były monotonią, do tego zawsze smacznie i zdrowo, to przecież najważniejsze :)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 28, 2018 09:11   

Osobiście uwielbiam ziemniaki z piekarnika z kurczakiem, albo stekiem. Chyba moje ulubione danie na chwilę obecną :D
 
     
Koteł

Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: Wto Gru 11, 2018 18:41   

A na Wigilie? Mi sie kojarzy Wigilia i Święta Bożego Narodzenia z barszczem! Mam super przepis - podziele sie z Wami: http://domowejroboty.pl/przepisy/barszcz-czerwony - zawsze wychodzi i jest sprawdzony:) No i wiadomo - co swoj zakwas to swoj - wie sie co sie je, a nie jakis syf z torebki czy kartonu. I to jeszcze na Święta! Fuuu.
 
     
ania00

Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 1
Wysłany: Śro Sie 07, 2019 09:59   

Cześć, muszę się z Wami podzielić pomysłem na fajne i szybkie danie! Ostatnio trafiłam na przepis na sałatkę z makaronem razowym, która wprost skradła moje serce. Jest przepyszna, a do tego zdrowa i sycąca. Idealna dla fanów szparagów i łososia - mniam!
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Śro Sie 07, 2019 22:23   

ania00 napisał/a:
Idealna dla fanów szparagów i łososia

To co tam robi ten makaron ??? :shock:
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
kuchennie

Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 4
Wysłany: Nie Sie 25, 2019 19:38   

Ja ostatnio wypróbowałam przepis z bloga kulinarna Polska, gdzie robili test patelni tytanowej Woll wykonując kotleciki jogurtowe. Szybkie, smaczne i zdrowe, polecam! :P
 
     
magda906 

Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 26
Wysłany: Wto Lut 02, 2021 16:51   

Ciekawe
Ostatnio zmieniony przez magda906 Wto Lut 02, 2021 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved