Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Medycyna i cuda uzdrawiania i miliard chrześcijan
Autor Wiadomość
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 863
Wysłany: Pią Cze 21, 2019 12:27   Medycyna i cuda uzdrawiania i miliard chrześcijan

Jedna rzecz mnie szokuje i dziwi niesamowicie

Od lat interesuje sie zdrowiem i spotkałem wiele wiedzy w tym zakresie.

Na świecie jest ponad miliard chrześcijan czyli jedna szóśta ludzi na świecie wierzy w jezusa i cuda uzdrawiania a przynajmiej powinni jeśli są porządnymi wierzącymi chrześcijanami

Jezus nigdy nie był jedynym który czynił te cuda co sam powiedział w biblii "I większe rzeczy niż ja czynić będziecie bo ja ide od ojca"

Dlaczego więc tak rzadko np w medycynie słyszy sie o leczeniu przez tak zwanych cudotwórców czy takie metody?

Jeśli miliard ludzi słyszało o jezusie powinno to być na porządku dziennym i te metody powinny być znane bardziej

naprawde bardzo mnie to dziwi

rozumiem że użytkownicy tego forum o tym nie słyszali bo administracja forum ciągle odmawia cudotwórczego działu hehehehe :P :D

ale żeby milaird chrześcijan?

DZIWI MNIE TO OGROMNIE

pozdrawiam
marcin
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Cze 26, 2019 06:16   

Panie Marcinie,
Za dużo tej duchowości przedstawianej jako rozmyty miszung transcendentalny.
Zareklamował Pan tutaj swój portal duchowy i wystarczy.
Muszę to przykrócić, bo nie jest to forum teologiczne czy New Age.
JW
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 863
Wysłany: Czw Cze 27, 2019 17:27   

Powiem tak

jeśli by mi chodziło o rekalme to ja mam miliony wyświetleń moich stron a tu jeden mój temat czyta 100 ludzi z czego wejdzie 10

ja tu wchodze bo wciąż ciekawi mnie tematyka zdrowia a dodaje duchowość całkowicie przy okazji bo tym żyje 24 na 7

są naprawd elepsze metody reklamy niż jeden tylko portal forum które znam

więc bierzcie te wartośćiowe nauki duchowe

a strone postanowiłem podać przy okazji bo można sie jeszcze bardziej uduchowić niż 10 cioma tematami tutaj to nie jest wszystko :)

wiec nie chodzi o reklame czy kase

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Czw Cze 27, 2019 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 863
Wysłany: Pią Cze 28, 2019 11:44   

WŁaściwie to racja po co robić coś co daje 1x jak można osiągąć 1 mlionów x

w sumie trace tu czas

chyba będe pisał tylko o zdrowiu a duchowosć rozpromuje sobie skuteczniej na większą skale innymi metodami skuteczniejszymi

pozdrawiam
marcin
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved