Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Oczyszczanie aury z toksycznych energii
Autor Wiadomość
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 873
Wysłany: Pon Kwi 22, 2019 18:48   Oczyszczanie aury z toksycznych energii

W ciągu 12 lat mojej ściezki duchowej odkryłem dwie najwieksze rzeczy poprawiające samopoczucie tysiące miliony a może i więcej razy

jedna to odstawienie cukru białego co daje boskie samopoczucie po 14 dniach cięzkich objawów odstawiennych

druga to właśnie oczyszczanie aury z toksycznych energii.po tym człowiek czuje sie milion razy lepiej

można stosować 3x10m dziennie lub dłuzej lub krócej

jednak efekt jest ogromny

teoria jest taka że nasza Boska część bytu wyższe ja (więc właściwie zindywidualizowany Bóg)
istnieje w rzeczywistości duchowej niebie i posiada doskonałą energie duchową

jest to doskonała energia pod każdym względem najwyższa najlepsza doskonała

Bóg posiada nieskończoność tej energii dla użytku swoich dzieci

Chodiz o to żeby za pomocą odpowiednich afirmacji przywołać tą energie od Boga od wyższego ja i napełnić własną aure i wtedy ta energia pochłonie wszelkie niższe niedoskonałe energie

ten proces może zająć miesiące gdyz latami kumulowaliśmy niedoskonałe energie tego świata w naszej aurze (energia ma skłonność sie kumulować)

Ta doskonała energia Boga jest nazywana także światłem.

każda energia ma swoja wibracje.Czym wyższa wibracja tym pozytywniejsza dobra energia czym niższa tym bardziej zła negatywna



Więc praktycznie

Afirmacja 3x10m /dz

Białe duchowe światło przesyłane mi przez Boga przemienia każdą niedoskonałą energie znajdującą sie w mojej aurze w energie o jak najwyższej wibracji

potem napisze wiecej

strasznei skrótowo i streszczająco to opisałem ale może wystarczy

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pon Kwi 22, 2019 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved