Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Odświeżenie kuchni
Autor Wiadomość
norde

Wysłany: Śro Paź 31, 2018 12:20   Odświeżenie kuchni

Cześć, czesto gotujemy w kuchni w związku z tym zastanawiamy się czy nie zrobić jej troche przyjemniejszej, planujemy ją odświeżyć w bardziej nowoczesny sposób, zastanawiamy się nad szkłem hartowanym do kuchni, takim jak tutaj https://prolinea.eu/oferta/szklo-hartowane-do-kuchni czy ktoś z Was ma takie coś u siebie? Jakie to jest w utrzymaniu? I czy faktycznie prezentuje się tak ładnie?

Sandra01

Wysłany: Śro Lis 07, 2018 21:16   

Ja ostatnio odnawiałam kuchnię i zdecydowałam się na meble pod zabudowę i taki sam sprzęt. Znalazłam bardzo fajną i solidną firmę. "WiórPłyt meble na wymiar. Bardzo fajnie to wyszło. Uzyskałam dużą przestrzeń. Ogólnie bardzo sprawnie im to poszło zarówno jak i pomiar i pózniej całe wykonanie.Naprawdę mam kuchnię nie do poznania.

Franka

Wysłany: Śro Lis 21, 2018 15:07   

Również remontowałam kuchnie :D Pierwszą rzeczą jaką kupiłam był odkurzacz centralny super urządzenie i świetnie ułatwia sprzątnie w kuchni.

Fryderyko

Wysłany: Czw Lis 22, 2018 11:20   

Fajnym sposobem na odświeżenie kuchni są nowe lampy sufitowe spotline które dają idealne światło. Zamontowałam sobie takie kilka tygodni temu i jestem bardzo zadowolona.

Jagodzianka

Wysłany: Pią Lis 23, 2018 08:51   

Ja po remoncie w mojej kuchni miałam uczucie, że brakuje mi trochę kolorów i znalazłam w internecie obrazy na szkle akrylowym, które powiesiłam nad blatem. Efekt jest niesamowity widoki na obrazach od razu ożywiły całe pomieszczenie.

pogodny 

Wysłany: Pon Sty 07, 2019 11:25   

Obawiałbym się nieco takich szklanych dekoracji. Pewnie łatwo jest je przypadkiem zniszczyć.

maslowska

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 10:57   

No właśnie sama jakiś czas temu zastanawiałam się nad szkłem. Czy jednak nie jest to już trochę przeszła moda i czy nie trąci to myszką? Poza tym w przypadku tradycyjnych kuchni szkło średnio mi pasuje... I o wiele lepsze będzie położenie na ścianie kafelków. Aktualnie mamy tak duży wybór rożnego rodzaju kafelków, że nie ma problemu z wyborem.

Najbardziej uniwersalne są moim zdaniem białe cegiełki:

W dobrej cenie mozna zamówić na przykład tutaj https://home100.pl

Olgańka

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 17:27   

Bardzo fajna kuchnia na zdjęciu powyżej. Miałam kiedyś szklane fronty w szafkach i było na nich widać najmniejsze zabrudzenie. Beznadzieja.

stomed01

Wysłany: Śro Sty 23, 2019 17:50   

Fajnym pomysłem na odświeżenie może być także zmiana płytek. Ja szukałam gresowych i znalazłam piękne w salonie Dagma. Gres jest coraz bardziej popularny. można wybrać szkliwiony lub naturalny. Oba mają sporo zalet i przepięknie się prezentują. Moja kuchnia wygląda teraz świetnie, wszyscy chwalą. Zastanawiam się też nad położeniem gresu w łazience, co myślicie? :)

Sandra01

Wysłany: Śro Sty 23, 2019 22:51   

Mojej kuchni nie wystarczyło odświeżenie. Musiałam całą zrobić od nowa.Koleżanka mi poleciła fajną firmę Wiór Płyt, która projektuje meble. Przyjadą zrobia cały pomiar gratis, potem wyślą projekt. Świetnie zabudowali mi każdy kąt w kuchni. Prawie wszystkie mam niewymiarowe. Ale dla nich to nie problem, gdyż z tego co pytałam to wykorzystują technologię CNC. takie przycinanie na wymiar ,można zrobić różne wielkości szafek i to jest u nich fajne. Cenowo też są przystępni.

stalowadama

Wysłany: Pon Mar 04, 2019 08:02   

Fajny pomysł z tym szkłem hartowanym w kuchni. Myślę, że do odświeżenia będą się nadawać.

Odpowiedz do tematu