Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Sylwester - gdzie najlepiej spędzać ?
Autor Wiadomość
katogolas663a 

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lis 22, 2016 13:13   Sylwester - gdzie najlepiej spędzać ?

Witajcie
Jakie macie plany na tegorocznego sylwestra ? Spędzacie go w domu, czy w knajpce ? A może ktoś wyjeżdża za granice ? Może znacie fajne miejsca gdzie można by go spędzić i zaszaleć ? Ja właśnie ( oj wiem , trochę późno, ale wcześniej nie miałam czasu się tym zająć ) zaczynam planować i szukam inspiracji ?
 
     
Montiwanie98 

Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 24, 2016 15:08   

W domu bo w hotelach to ceny od 1000 zł za noc masakra a min. 2 trzeba zarezerwować

Montiwanie98 [ 3 Posty ] = marektrans [ 3 Posty ]
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Czw Lis 24, 2016 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
parys 

Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 4
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 08:02   

W tym roku sylwestrer w ulubionej restauracji, co by sie dobrze wybawic i zjesc ze smakiem :) Jestem z okolic Radomia, wiec restauracja z Radomia - Pasja. Fajne miejsce, bardzo przyjmne. Czesto tam bywam z ukochana. Na randki tam chadzamy. Dziewczyna uwielbia pizze, ja zas wole miesko i oboje dostajemy tam to co lubimy i zawsze wychodzimy z usmiechami na pyszczkach :) Mysle, ze taki sylwester w ulubionym miejscu to dobre rozwiazanie. Idziemy z grupka znajomych i wiem, ze bedziemy sie swietnie bawic :)
 
     
Piotr86 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 40
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 12:27   

parys napisał/a:
W tym roku sylwestrer w ulubionej restauracji, co by sie dobrze wybawic i zjesc ze smakiem :) Jestem z okolic Radomia, wiec restauracja z Radomia - Pasja.

Jak rozumiem miejsce tak niepopularne, że do dziś jest nadmiar wolnych miejsc na Sylwestra i trzeba trollować byle gdzie, nawet na forum "tłuszczożerców"?
 
     
bloniger 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 5
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 23:00   

Sylwester w podziemiach kopalni soli w Wieliczce lub Bochni, co roku ma swoich zwolenników, niektórzy przyjeżdżają na nie zza granicy. Solna sceneria, podziemny mikroklimat i kilkunastostopniowa temperatura sprawiają, że tu spotkanie z Nowym Rokiem może być niezapomnianym przeżyciem.
 
     
basiq 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Sty 2017
Posty: 8
Wysłany: Wto Lip 24, 2018 14:58   

już szukacie ofert na sylwestra?
 
     
Sandra01

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 16
Wysłany: Śro Lis 07, 2018 21:11   sylwester

Ja bardzo lubię organizowane bale albo zabawy sylwestrowe. Ostatnio miałam okazję być w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej. Przepiękne miejsce, duża elegancka sala, dużo miejsca do zabawy, świetna muzyka i bardzo smaczne jedzenie. Naprawdę zabawa pierwsza klasa. Góry i klimat. ;-)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 07, 2019 11:29   

I gdzie ostatecznie spędziliście sylwestra?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved