Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak podkreślać na co dzień swoją urodę
Autor Wiadomość
Lidwina

Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 02:01   Jak podkreślać na co dzień swoją urodę

Czy same dobieracie sobie kosmetyki, czy może chodzicie do stylistek. Ja byłam kiedyś u wizażystki, która dobrała mi kolory dla mojej urody i wg. tego dobieram ciuchy i kosmetyki do makijażu. Trochę mi się na początku myliło, ale się nauczyłam. Nie boje się nawet kupować takich dużych zestawów cieni

Karen_80

Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 02:12   

Uważam, że jeżeli ma się trochę wyczucia, to można sobie poradzić bez pomocy stylistek.

pogodny 

Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 10:57   

Pewnie, że można, ale o to chodzi, że wiele osób nie ma tego wyczucia.

Srebrny

Wysłany: Śro Wrz 23, 2015 13:26   

Jeśli ktoś faktycznie ma problem z doborem kolorów czy kosmetyków do swojego typu urody to skorzystanie z pomocy stylistki będzie na pewno korzystne. Później już trzeba się tylko trzymać pewnych zasad :) Z resztą, dużo na YT jest tutoriali dotyczących wykonywania makijażu i stylizacji.

paulka68

Wysłany: Śro Paź 14, 2015 12:39   

Ja preferuję naturalnośc więc tylko tusz i róż do policzków.

Iwan 
Surojad

Wysłany: Śro Paź 14, 2015 13:34   

paulka, a jak chcesz mieć różowe polika to je poszczyp odrobinę ;)
szkoda pieniedzy na róż :P

fitolinka

Wysłany: Pią Mar 11, 2016 10:31   

Wszystko trzeba kontrolować z lekarzem. Ja postanowiłam się odchudzać to wybrałam się najpierw na badania. Potem zamóiłam catering dietetyczny z Krakowa, który przygotowuje mi posiłki i przywodzi do pracy. Ten wybrałam http://www.fitdiet.pl.I tak wiedziałam, że sama nie będę mieć czasu gotować więc to był oczywisty pomysł. I nie ma oszukiwania i wymówek!
Cytat:
MateuszVege [ 5 Posty ]
fitolinka [ 2 Posty ]
babygirl [ 2 Posty ]
pauladiet [ 2 Posty ]
dietetyczka [ 1 Post ]
dietetyczek [ 1 Post ]
sakiewkamarek [ 1 Post ]
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Pią Mar 11, 2016 19:19, w całości zmieniany 3 razy  

pogodny 

Wysłany: Pią Mar 18, 2016 10:03   

Jeżeli ktoś naprawdę jest urodziwy to nie musi robić nic, aby wyglądać świetnie :)

Polianna1

Wysłany: Śro Maj 11, 2016 11:58   

Ja polecam po prostu się usmiechać. Z pewnością każda kobieta dużo ładniej się prezentuje, a dodatkowo lepszy dzień ;)

pogodny 

Wysłany: Pon Maj 16, 2016 09:52   

Polianna1 napisał/a:
Ja polecam po prostu się usmiechać. Z pewnością każda kobieta dużo ładniej się prezentuje, a dodatkowo lepszy dzień ;)

No to jest akurat prawda :)

AnkaW

Wysłany: Wto Lis 29, 2016 10:23   

Ja również uważam, że uśmiech najlepiej podkreśli taka urodę. Ale nie taki sztuczny, musimy na prawdę starać się o to by czuć się dobrze. Szczęśliwe osoby zawsze wyglądają pięknie :)

agaa 

Wysłany: Śro Gru 07, 2016 12:36   

Ja nigdy nie byłam u wizażystki. Z kosmetyków wybieram raczej neutralne kolory cieni, ale z kredkami lubię czasem zaszaleć z kolorem - zresztą moda już nie jest taka restrykcyjna jak kiedyś - jeden kolor paznokci u rąk i nóg, torebka w takim samym kolorze butów...teraz możemy swobodnie bawić się kolorami i je łączyć:) zresztą projektanci i wizażyści na wybiegach również szaleją, więc czemu by nie na co dzień?:)

sucharek 

Wysłany: Czw Gru 08, 2016 10:33   

Na co dzień polecam delikatny makijaż, nie za mocno podkreślone oczy i brwi, może trochę bronzera i coś na ustach. Z przykrością obserwuję modę na teatralny makijaż na co dzień, wygląda to sztucznie. Co do pomocy wizażystki mam mieszane odczucia, bo większość jednak robiła na mojej twarzy tapetę.

jjusti18

Wysłany: Sob Mar 03, 2018 15:40   

Na co dzień nie trzeba sobie robić jakiegoś mocniejszego make up'u, ale jak chce się fajnie wyglądać można przykładowo postawić na paski rzęs które znajdziecie chociażby w sklepie Puderek. Taki mały element upiększy wasze oczy i moim zdaniem będziecie wyglądać naprawdę świetnie.

Sandra01

Wysłany: Pon Mar 19, 2018 22:44   

Osobiście ciuchy i kosmetyki dobieram sama,jakoś nawet mi to wychodzi ;-) Natomiast jeżeli chodzi o typowe zabiegi pielęgnacyjne to korzystam z porad kosmetyczki. Mam taki fajny salon do którego chodzę w Warszawie "Afrodyta Expert of Beauty" i jestem zadowolona.Mają tam fajny personel,kosmetyczkę ,masażystkę,stylistkę paznokci.Ostatnio byłam na depilacji laserowej NORDLYS,podobno jedna z najnowocześniejszych metod SWT. Zabieg jak dla mnie był bardzo komfortowy. Jeżeli ktoś ma niedaleko to warto zajrzeć.

nimb 

Wysłany: Pią Kwi 13, 2018 13:13   

Na co dzień? Uśmiechem - na prawdę drogie Panie to działa.

Agatemka 

Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 12:57   

To prawda, uśmiech dodaję dużo piękna. Mimo wielu trudności życiowych staram się wszystko pokrywać uśmiechem. To bardzo pomaga i zbliża do zjednywania sobie przyjaciół. Do tego dodaje sobie lekki makijaż i to wszystko. Tylko raz byłam u profesjonalnej kosmetyczki, ale tylko po poradę, co mogłabym stosować przy pojawiających się już zmarszczkach. Zaproponowała mi krem https://sklep.barwa.com.pl/pause/230-krem-do-twarzy-na-dzien-30-pause.html
który jest nowością, a już cieszy się dobrą opinią wśród jej klientek. Receptura kremu rzeczywiście jest znakomita, ponieważ zmarszczki, szczególnie mimiczne nie wychodzą tak szybko jak przed jego stosowaniem. Uśmiech upiększa, ale też pozostawia zmarszczki mimiczne, których jak wiemy ciężko się pozbyć. Dobrze, że w ich powstrzymywaniu w uwidacznianiu się mam sprzymierzeńca w tym kremie.

jjusti18

Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 15:05   

Myślę, że dzisiaj większość kobiet podkreśla swoją urodę makijażem. Stosują wszelkie preparaty, które pozwalają na zniwelowanie niektórych mankamentów związanych z cerą. Tak jak ja przykładowo planuję kupić teraz puder matujący http://goldenrose.pl/prod...olden-rose.html ponieważ u mnie sporym problemem jest błyszczenie się skóry na czole.

Odpowiedz do tematu