Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Relakujący masaż
Autor Wiadomość
adel87 

Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 01, 2017 14:47   Relakujący masaż

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
 
     
Wajkud

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 2
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 13:07   

Myślę, że warto też o to zapytać znajomych. To się bardzo często sprawdza :)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 14:33   

Już od dawna wybieram się na taki masaż, ale się coś nie mogę wybrać. Przydałby mi się, bo plecy mnie bolą coraz bardziej.
 
     
poloqu 

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 2
Skąd: Karpacz
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 16:04   

Ja nie mam w tym temacie wiedzy. Dlatego też niestety nie będę w stanie pomóc...
_________________
Dla zemsty nawet królik może się nauczyć bycia wilkiem
 
     
Anecik

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 14
Wysłany: Nie Kwi 29, 2018 17:59   

Czytając powyższą opinie o gabinecie masażu w Warszawie zaraz przyszedł mi na myśl salon Spa w Poznaniu http://www.goodtimedayspa.eu/ Już po pierwszym pobycie i pierwszym masażu czerwonym winem wiedziałam, że nie będzie to moja jednorazowa wizyta. A powiedział mi o tym mój organizm, który świetnie zareagował po tak cudownym masażu. Samopoczucie znacznie mi się poprawiło, poczułam się tak odprężona jak nigdy dotąd i postanowiłam sobie, że wrócę na wypróbowanie jeszcze innych masaży. Klimat ośrodka, oferta zabiegów oraz promocyjne ceny są podobnie zachęcające jak jak w warszawskim ośrodku. Jeżeli ktoś pragnie dobrego odprężającego wypoczynku i mieszka w Poznaniu to ten ośrodek jest najlepszymi.
 
     
kerma 

Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 5
Wysłany: Wto Maj 22, 2018 14:48   masaż

Masaż fantastyczna rzecz ale tylko profesjonalnie wykonany
 
     
verka 

Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 3
Wysłany: Nie Maj 27, 2018 10:47   masaż

miałam kilka razy okazję korzystać z masażu, ciało jest po nim super zrelaksowane
 
     
dżoana

Dołączył: 06 Kwi 2021
Posty: 3
Wysłany: Śro Kwi 14, 2021 19:18   

O tak... Tylko wiecie nawet nie trzeba jeździć do profesjonalistów, jak chodzi o taki prosty i nawet zmysłowy masaż. W sieci jest wiele fajnych filmików co i jak robić, a tutaj https://madamnatura.pl/olejek-do-masazu-milosc/ znajdziecie super olejek do masażu. Także wszystko jest w zasięgu ręki...
 
     
katarina87 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Gru 2019
Posty: 8
Wysłany: Wto Kwi 20, 2021 10:11   

Masaże są świetne. Żałuję, że sama tak późno je odkryłam, bo dopiero kilka lat temu byłam na pierwszym i moje ciało je pokochało. Faktycznie kilka takich zabiegów i poczułam, że mięśnie zaczynają się rozluźniać i powoli zapominam o bólu, który męczył mnie miesiącami
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved