Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy włosy bęą wyglądać lepiej po occie jabłkowym?
Autor Wiadomość
igiełka 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Wrz 2017
Posty: 4
Skąd: Słubice
Wysłany: Sob Wrz 02, 2017 23:34   Czy włosy bęą wyglądać lepiej po occie jabłkowym?

Dla miłośniczek pięknych i lśniących włosów, czy stosowanie octu jabłkowego na włosy przynosi jakieś efekty? na różnych forach, dziewczyny piszą żeeee warto ale sama nie wiem, ocet sam w sobie jest mocny, robienie sobie z niego kąpieli może źle się skończyć dla skóry? :razz: :razz: stosował ktoś? :/

Dodam jeszcze, że nie chodzi o taki ocet ze sklepu/marketu, a o ocet jabłkowy ale organiczny, nie ma on dodatków jak zwykłe octy... :shoot:
Ostatnio zmieniony przez igiełka Sob Wrz 02, 2017 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Sentinel 

Wiek: 50
Dołączył: 05 Sie 2017
Posty: 1021
Wysłany: Nie Wrz 03, 2017 19:36   Re: Czy włosy bęą wyglądać lepiej po occie jabłkowym?

igiełka napisał/a:
nie chodzi o taki ocet ze sklepu/marketu, a o ocet jabłkowy ale organiczny

Patrz pan jakie te cholery z marketów sprytne. Nawet węgiel z kwasu octowego potrafią usunąć.
 
     
margollaa

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 28
Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 14:41   

Tak, ocet jabłkowy ma wiele zalet i z łatwością można go zrobic samemu http://soczystyekoblog.pl...e-dolegliwosci/
 
     
Justyna94 

Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2017
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 23, 2017 10:43   

zrobiłam sobie nim kilka kąpieli i moja włosy były straszne.... niby to tylko na początku bo muszą się przyzwyczaić ale stosowanie naprzemian szamponów/odżywek z drogerii i octu nie idzie w parze, lepiej się już poświęcić i caly czas stosować ocet jabłkowy, myć nim włosy itp. ja niestety nie dałam rady i używam teraz ziołowych naturalnych szamponów i odżywek do włosów zamiast tych drogeryjnych
 
     
agaa 

Dołączyła: 07 Gru 2016
Posty: 29
Wysłany: Wto Lis 07, 2017 16:27   

Ja płuczę włosy octem malinowym (kupuję w yves rocher) - jest on specjalnie przeznaczony do włosów. Efekty jakie zauważyłam (używam już tej płukanki grubo ponad pół roku): włosy są o jeden dzień świeże - jak umyję w niedzielę to we wtorek dalej są fajne, nie przetłuszczone; łatwiej mi rozczesać włosy; włosy są bardziej lśniące. Tylko trzeba go chwilę na włosach potrzymać przed spłukaniem. No i pachnie pięknie:D
 
     
Justyna94 

Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2017
Posty: 14
Skąd: Kraków
  Wysłany: Wto Lis 07, 2017 17:10   

dzięki, też spróbuje ten ocet malinowy bo moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają, muszę myć je codziennie.
 
     
Biomondo 

Dołączyła: 15 Wrz 2017
Posty: 27
Wysłany: Czw Lis 09, 2017 08:32   

Polecam zamiast samych ocetów, użyć olejków w szczególności arganowego oraz kokosowego, które w znaczny sposób poprawiają ich kondycję oraz przywracają naturalny blask.
 
     
Justyna94 

Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2017
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 28, 2017 12:29   

a olejki nie przetłuszczą bardziej moich włosów?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved