Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Depilacja laserowa
Autor Wiadomość
magda906 

Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 26
Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 11:58   Depilacja laserowa

Witajcie wszyscy. Chciałam zrezygnować z jednorazówek, ale depilator się nie sprawdził bo za bardzo boli. Czytałam dużo opinii o gabinecie Laser Glamour i zastanawiam się czy wybrać się na depilację laserową do Łodzi. Opinie wszystkie pozytywne, chwalą ich za najnowocześniejszy laser diodowy który wykorzystują. Ktoś korzystał z depilacji laserowej?
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Śro Paź 01, 2014 19:01   

No to teraz jestem na rozdrożu, nie wiem do którego ośrodka się wybrać. Wcześniej znalazłem takie coś: http://www.bostonclinic.pl/ i miałem się niedługo wybrać do tego centrum medycznego w Ursynowie. Ale teraz widzę tu podaną ofertę innego ośrodka i nie wiem który by mi to lepiej zrobił. Zaufam w ciemno że ten twój z Łodzi ma lepszy laser ;D
 
     
esteko

Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 9
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 20:27   

ja miałam depilację laserową ale w Warszawie w Elite. Bardzo fajna sprawa, efekt długotrwały. Też miałam dość maszynek, kremów. Tym bardziej, że włoski mi bardzo szybko odrastały :/ , teraz mam spokój już dobrych kilka miesięcy.
 
     
Moveo-Sport_pl

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 63
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Wto Lis 11, 2014 14:30   

Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się nad depilacją laserową oraz nad tym czy warto ją stosować to tutaj odpowiedź jest tylko jedna- oczywiście,że warto bo sam zabieg nie jest bolesny a za to bardzo skuteczny,polecam wszystkim.
 
     
agatoos 

Dołączyła: 23 Lip 2013
Posty: 8
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 14:54   

Mi wpadł w ręcę ostatnio adres strony internetowej ośrodka specjalizującego się w depilacji laserem - dla zainteresowanych podaję adres [URL=http://www. maragastrefaspa.com.pl/depilacja]http://www.maragastrefaspa.com.pl/depilacja[/URL] . Nigdy nie byłam w tym ośrodku, więc nie gwarantuje cudów. Jeśli, któraś z pań, (albo panów :P ) przetestuje ten ośrodek to chętnie poczytam opinie. :)
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Czw Lip 23, 2015 08:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lets

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 7
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 07:57   

Laser jest drogi a żeby przyniosił efekt trzeba z 10 razy iść.
 
     
sonic5 

Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 21:21   

Aż 10 razy? a w jakim odstępie czasu? Orientuje się ktoś?
 
     
Karen_80

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 22
Wysłany: Wto Wrz 08, 2015 00:44   

Konieczność wielokrotnego powtarzania zabiegu także wynikać także z braku kompetencji osoby wykonującej depilację. Warto przez zabiegiem zapoznać się z opiniami na temat salonu, w którym ma być on wykonany, bo w przeciwnym razie mogą pojawić się jeszcze poważniejsze problemy (blizny, przebarawienia).
 
     
izabelkka

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 4
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 15:40   

Mnie pomogło ale dlatego, że mam jasne włosy.
 
     
Salomon 

Dołączył: 05 Gru 2015
Posty: 1
Wysłany: Sob Gru 05, 2015 19:30   

Słyszałem same plusy jesli chodzi o tę metodę. Moja narzeczona własnie sie zastanawia i czytamy co tu wybrać żeby jej nogi świetnie wyglądały cały czas. Chyba się zdecydujemy:)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 07, 2015 10:35   

Metoda dobra, ale niestety kosztowna.
 
     
nono 

Dołączyła: 26 Paź 2015
Posty: 4
Wysłany: Czw Gru 10, 2015 16:35   

A dla mnie nie koniecznie taka dobra!
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 28, 2015 08:38   

A efekty utrzymują się na stałe czy na kilka lat tylko?
 
     
alamakota

Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 20
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 10:44   

Depilacja laserowa to świetne rozwiązanie. Ja miałam problem wrastających włosków i zdecydowałam się na zabiegi. Chodziłam do Vici Clinic w Krakowie, bo ich dwugłowicowy laser Light Sheer Duet jest praweie bezbolesny. Cenowo u nich też bardzo fanjnie, aktualnie mają najniższe ceny na depilacje laserową w mieście. Polecam śledzenie ich strony internetowej i korzystanie z voucherów rabatowych, które tam publikują.
 
     
Andżellii 

Dołączyła: 04 Lut 2016
Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 19:01   

nie powiedziałabym, że depilacja laserowa jest bezbolesna ;P boli jak cholera :/
 
     
hana334 

Wiek: 33
Dołączyła: 08 Mar 2016
Posty: 7
Wysłany: Wto Mar 08, 2016 20:31   

Andżellii napisał/a:
nie powiedziałabym, że depilacja laserowa jest bezbolesna ;P boli jak cholera :/

Tak samo jak paski do depilacji brwi? Podobno szczypie i piecze, prawda?
Ostatnio zmieniony przez hana334 Wto Mar 08, 2016 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kamilajo 

Dołączyła: 28 Cze 2016
Posty: 5
Skąd: Borucha
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 12:13   

Podobno piecze, ale dużo zależy od tego, czy ktoś potrafi dobrze się posługiwać laserem - w innym wypadku można nawet poparzyć skórę! Także trzeba znaleźć dobry salon i specjalistów.
_________________

 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lip 01, 2016 09:48   

kamilajo napisał/a:
Podobno piecze, ale dużo zależy od tego, czy ktoś potrafi dobrze się posługiwać laserem - w innym wypadku można nawet poparzyć skórę! Także trzeba znaleźć dobry salon i specjalistów.

Wiadomo, że trochę piecze, ale jest to do zniesienia. Poparzyć się można, ale to już ktoś wybitnie musiałby nie mieć o tym pojęcia.
 
     
sznert.katrina 

Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Zagórze
Wysłany: Nie Lip 17, 2016 18:41   

To wszystko zależy, ja np nie mogę zdecydować się na taką depilację ponieważ laser łapie tylko ciemne włosy, a ja mam jasne :/
 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 12:27   

Depilacja laserowa trochę boli. Nie jest to bardzo duży ból , da się to wytrzymać. Nie ma się jednak co oszukiwać i pisać,ze wcale to nie boli. Dużo na pewno zależy od konkretnej osoby. Jedna nie będzie to wcale bolało, druga już bardziej.

Dużo informacji na temat depilacji laserowej jest na tej stronie
http://www.laserdelux.pl/blog/tematyka-depilacja

Możecie sobie tutaj o tym poczytać. Laser jest w zasadzie najskuteczniejszy ( wybierzcie tylko light sheer a nie ipl).
Ostatnio zmieniony przez maslowska Pon Lis 07, 2016 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
hanna94.4

Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 6
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 09:45   

Depilacja laserowa przed ciążą w ogóle nie ma sensu. Młode dziewczyny panujące w przyszłości dzieci powinny dać sobie z tym spokój. Moja znajoma ją zrobiła, wydała masę kasy a w trakcie ciąży wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Hormony robią wtedy swoje. Także się zastanówcie zanim podejmiecie taka decyzje, bo zwyczajnie szkoda kasy ;)
 
     
klaraa91 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 31
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 15:18   

Dziewczyny! Czy korzystała któraś z laserowej depilacji w przypadku atopowego zapalenia skóry? Co prawda teraz skóra jest w niezłym stanie i tylko od czasu do czasu pojawiają się wysypki, ale zastanawiam się czy laser nie pogorszy jej stanu? Będę wdzięczna za info :)
 
     
Martika

Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 7
Wysłany: Czw Lut 16, 2017 15:34   

Klaraa91, nie dopuszczą Cię do depilacji, jeśli skóra będzie problematyczna. To się tyczy każdego - jak są podraźnienia, jakieś uszkodzenia, to nie podejmują się zabiegu.
 
     
moniczka23

Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 13
Wysłany: Pon Lut 27, 2017 13:11   

Z tego co wiem to jeśli skora jest w złej kondycji oraz jeśli atopowe zapalenie skóry się nasila to raczej nie będzie można się zapisać własnie na taki zabieg Każda kosmetyczka to odradzi... Najlepiej będzie się dopytać o to dermatologa. NIech obejrzy skorę i zdecyduje czy kwalifikuje się to do depilacji czy jednak lepiej jest nie zaczynać zabiegów. Nie polecam natomiast iść do kosmetyczki.
Taka osoba nie będzie orientowała się w chorobach.
Sama wykonywałam depilację laserową w Krakowie w gabinecie medycyny estetycznej
 
     
klaraa91 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 31
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 13:51   

Dzięki, tak myślałam.
 
     
kija 

Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 3
Wysłany: Śro Maj 31, 2017 13:59   

Przy depilacji laserowej musisz pamiętać, że laser chwyta tylko ciemne włosy. Im ciemniejsze tym lepiej. Ja np. nie mogłam sobie zrobić bo mam jasne włosy i to nie miało najmniejszego sensu. Nigdzie o tym nie piszą, ale niestety takie są fakty.
 
     
alamakota

Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 20
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 15:53   

Laser wcale tak nie boli jak niektórzy piszą. Nie ma co się bać na zapas. Moim zdaniem warto wypróbować na sobie, w Vici Clinic w Krakowie pierwszy zabieg macie zawsze za pół ceny. Oni mają dobry nowoczesny laser Light Sheer Duet. Spróbujcie, spokój do końca życia.
 
     
Biomondo 

Dołączyła: 15 Wrz 2017
Posty: 27
Wysłany: Czw Lis 09, 2017 08:35   

To uzależnione jest od kliku czynników, tym stopnia owłosienia czy samego studia kosmetycznego na jakie się zdecydujemy. Dla mnie osobiście depilacja laserowa to najlepsza i skuteczna opcja aby pozbyć się owłosienia z całego ciała.
 
     
krooos7

Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 5
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 16:58   

Ja bym się pochylił trochę nad Google i tam poszperał. Z całą pewnością znajdą się tam wartościowe informacje :)
_________________
Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki.
 
     
ekt

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 69
Wysłany: Pon Kwi 11, 2022 07:36   

IPL działa całkowicie inaczej, nie daje trwałych efektów, włoski po 2-3 tygodniach odrastają, u mnie niektórych miejsc w ogóle nie łapał, z wąsikiem dał rade ale zrobil mi przebarwienie zdecydowanie lepiej wykupić pakiet kilku depilacji w salonie lightsheerem.....

Będziesz bardziej zadowolona. Wydasz trochę wiecej ale bedzie to bardziej warte. W Krakowie na zabieg polecam zapisanie się do instytutu Bielenda. https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa/
 
     
patka

Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 16
Wysłany: Wto Maj 30, 2023 04:34   

Mnie od dluższego czasu po głowie chodzi zabieg depilacji brazylisjkiej. Udało mi się właśnie znaleźć namiar na gabinet https://easywaxing.pl/pl/depilacja-brazylijska/ który cieszy się bardzo dobrą renomą. Niemniej jednak, chętnie poznam też wasze zdanie na ten temat.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved