Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:38
Szczepionki
Autor Wiadomość
Witold Jarmolowicz
Site Admin

Pomógł: 39 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 6335
Wysłany: Wto Lis 22, 2016 18:49   

http://philadelphia.legal...accine-testing/
Cytat:
Massive Fraud In Merck MMR Vaccine Testing
Representative Bill Posey (R-FL) – a known critic of the CDC whom is investigating the link between autism and vaccines – is reviewing hundreds of documents turned over by the CDC whistleblower.

According to the whistleblowers’ court documents, Merck’s misconduct was far-ranging: It “failed to disclose that its mumps vaccine was not as effective as Merck represented, (ii) used improper testing techniques, (iii) manipulated testing methodology, (iv) abandoned undesirable test results, (v) falsified test data, (vi) failed to adequately investigate and report the diminished efficacy of its mumps vaccine, (vii) falsely verified that each manufacturing lot of mumps vaccine would be as effective as identified in the labeling, (viii) falsely certified the accuracy of applications filed with the FDA, (ix) falsely certified compliance with the terms of the CDC purchase contract, (x) engaged in the fraud and concealment describe herein for the purpose of illegally monopolizing the U.S. market for mumps vaccine, (xi) mislabeled, misbranded, and falsely certified its mumps vaccine, and (xii) engaged in the other acts described herein to conceal the diminished efficacy of the vaccine the government was purchasing.”

JW
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Lis 23, 2016 12:05   

Rozmowa, której powinien wysłuchać każdy Polak !

Jerzy Zięba w znakomitej rozmowie "z tętnem historii", która się dzieje na naszych oczach.
Zaczyna się od tematyki książki, później jest dużo i konkretnie o szczepieniach, następnie jeszcze mocniej o patologii polskiej służby zdrowia. Na koniec o tym, żebyśmy wreszcie wstali z kolan i pozbyli się mentalności niewolniczej.
Wielkie brawa dla odwagi tego człowieka. Przyjechał z Australii, żeby ratować naród z którego pochodzi.

https://www.youtube.com/watch?v=KMrNqs7k9ms
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lis 24, 2016 15:51   

http://wolnemedia.net/szczepienia/

Cytat:
W latach 2003-2013, czyli w okresie, w którym wprowadzono na polski rynek wiele nowych szczepionek niemowlęcych (Hib, pneumokoki, meningokoki, rotawirusy, ospa wietrzna, grypa, szczepionki 5- i 6-cioskładnikowe), lawinowo wraz ze wzrostem „wyszczepialności” wzrastała liczba hospitalizowanych niemowląt, która w ciągu 10 lat wzrosła o 52% (ze 199 tys. do 320 tys. rocznie!). Organy odpowiedzialne nie podają przyczyn tej zapaści zdrowotnej, a zdarzenia te nie trafiają do rejestru NOP mimo, że w przypadku dzieci poniżej roku, szczepionych co kilka tygodni, w większości dzieją się w bezpośrednim związku czasowym ze szczepieniem.

To jest właśnie jak na dłoni widoczny „sukces” zdrowia publicznego i polityki szczepień, prowadzonej wobec dzieci w oparciu o przymus i z całkowitym pominięciem dobra każdego konkretnego dziecka indywidualnie. Jednocześnie środowisko medyczne udaje, że nic się nie dzieje, choć taka lawina nie mogła przejść niezauważona dla systemu opieki medycznej!

Dowody zaniedbań lekarskich zostały również przedstawione najwyższym urzędnikom już rok temu podczas debaty sejmowej „Obowiązek szczepień w Polsce” zorganizowanej we wrześniu 2015 r. przez obecnego wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego.

Oczekujemy podjęcia uczciwego dialogu na temat pełnej dobrowolności szczepień, gwarantowanej każdemu człowiekowi wieloma aktami międzynarodowymi i przepisami krajowymi, z jakiej od dziesięcioleci korzystają obywatele większości państw europejskich, oraz:

– oczyszczenia administracji publicznej z osób z konfliktem interesów, wykonujących płatne zlecenia na rzecz producentów szczepionek, co jest przyczyną wielu patologii systemu zdrowia

– otwartej dyskusji ze środowiskiem ofiar szczepień i systemu szczepień na temat założeń skutecznej zmiany niedziałającego z powodu wpływów w/w osób systemu diagnozowania, rejestracji i leczenia NOP,

– natychmiastowego uruchomienia systemu odszkodowań dla ofiar powikłań poszczepiennych.

Działania Naczelnej Izby Lekarskiej represjonującej lekarzy rzetelnie informujących pacjentów o ryzyku szczepień (trwają sprawy w sądach lekarskich), propaganda nienawiści przeciwko ofiarom szczepień oraz cenzorskie zachowania władz NIL i NRL, w celu utrzymania w Polsce przymusu szczepień w oparciu o podstawową niewiedzę społeczeństwa na temat możliwych powikłań poszczepiennych, stanowi dyskryminację i prześladowanie na podstawie prawa międzynarodowego, w celu pozbawienia obywateli Polski podstawowych praw.

W obliczu wyżej przedstawionych faktów, niedopuszczalnym jest, aby lekarze stali ramię w ramię z koncernami farmaceutycznymi przeciw ofiarom szczepień i systemu szczepień, których prawa i dobra zostały naruszone! To głęboko niemoralne, nieetyczne i świadczy o głębokiej demoralizacji przedstawicieli środowiska medycznego i urzędniczego.

W celu rozwiązania opisanych problemów, zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, lekarzy oraz reprezentantów odpowiedzialnych urzędów na debatę pt. „Nadzór społeczny nad systemem szczepień w Polsce”, która odbędzie się 8 grudnia o godz. 16:00 w Poznaniu (ul. Węgorka 20 w Centrum Konferencyjnym IOR), która odbędzie się po sprawie karnej za naszą petycję „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” (rozprawa odbędzie się o godz. 14:15 w sali nr 4 w Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce, Wydział VIII Karny przy ul. Kamiennogórskiej 26 w Poznaniu).
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lis 24, 2016 16:06   

Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej domaga się cenzury ws. szczepień

Cytat:
W sobotę 19 listopada w Telewizji Polskiej wyemitowano program „Studio Polska”, w którym dyskutowali zwolennicy i przeciwnicy szczepionek. Jako zwolennicy wypowiadali się głównie lekarze, a jako przeciwnicy rodzice, których dzieci zostały uszkodzone neurologicznie po przymusowym wstrzyknięciu metali ciężkich.
Mizeria argumentów zwolenników szczepień była tak zauważalna, że dla wielu osób aż szokująca. Można było odnieść wrażenie, że nie bronią oni niewyedukowanego, jak twierdzili, społeczeństwa przed możliwymi epidemiami, tylko raczej ochraniają wielomiliardowe wpływy koncernów farmaceutycznych niemal jak lobbyści.

Okazało się, że program obnażający prawdę na temat szczepionek i braku reakcji polskiej służby zdrowia na Negatywne Odczyny Poszczepienne – w skrócie NOP – bardzo nie spodobał się prezesowi Naczelnej Rady Lekarskiej, Maciejowi Hamankiewiczowi, który w piśmie do prezesa TVP, Jacka Kurskiego, nie tylko potępił publiczne dyskutowanie na temat ciemnej strony biznesu szczepionkowego, ale zażądał usunięcie zapisu tego programu ze stron internetowych TVP.

„Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i podziękowania za „odwagę, uczciwość, profesjonalizm, rzetelność, przełamanie tabu milczenia” skierowane do nas po programie „Studio Polska” na temat Niepożądanego Efektu Poszczepionkowego (NOP). To słowa dla całej Ekipy SP, przekazałem je Koleżankom i Kolegom. Mam natomiast ogromną prośbę: jeśli uznajecie Państwo, że ten program „Studio Polska” byt ważny, potrzebny i rzetelny – piszcie to proszę na stronie TVP.pl tam, gdzie jest kontakt z widzami. To ważne, bo szef Naczelnej Rady Lekarskiej właśnie zażądał od Prezesa TVP natychmiastowego zaprzestania emitowania tego rodzaju programów i usunięcia ich ze stron TVP” – pisze na profilu „Facebooka” Maciej Pawlicki, jeden z prowadzących „Studio Polska”.


http://wolnemedia.net/pre...y-ws-szczepien/
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Sob Lis 26, 2016 11:54   

WOJNA TO SZTUKA WPROWADZANIA W BŁĄD

Sung Tzu

(pierwszy i najważniejszy punkt dzieła Sung Tzu pt. Art of War)

Jaka wojna odbywa się aktualnie?
Wojna informacyjna.
Jakie szanse ma PRAWDA wobec informacyjnego sponsorowanego kłamstwa ?
Nikłe.
Ale jednak ma.

Dlaczego jest tak trudno znaleźć prawdziwe informacje, zweryfikować je ?
Dlatego, że w procesie edukacji wyeliminowano naukę LOGIKI.

Jedyną możliwością poruszania się w świecie nauki jest opieranie się na definicjach.
Tak powiedział śp. Józef Kossecki - cybernetyk.

Ponieważ mam wykształcenie biologiczne zaczęłam od początku tematu, który mnie CAŁE ZYCIE interesował. Z którym miałam styczność w pracy i życiu codziennym - WIRUSY.
Każdy może zajrzeć do definicji wirusa w Wiki.
Są tam dwie definicje, WYKLUCZAJĄCE się, jedna że jest to organizm prosty - ma budowę prostą (kwas nukleinowy), druga, że skomplikowany w budowie.

Jest XXI wiek i NIE MOŻNA NADAL USTALIĆ JEDNEJ DEFINICJI WIRUSA ?
Nie ma żadnych naukowych dowodów na ich istnienie ?
A prezentowane kolorowe "obrazki" wirusów są kreacją wyobraźni designerów.

Dalej to już każdy musi sam. Choć znajdywanie rzetelnych informacji jest coraz trudniejsze a za chwilę może być niemożliwe.

Medycyna konwencjonalna i jej paradygmat jest oparta na fałszywych teoriach (zarazka i "błędu")

Tymczasem wiadomo, że prawa matematyczne, chemiczne, fizyczne muszą być kompatybilne. Z biologicznymi. Wynika to z logiki.

A wszystkim steruje INFORMACJA.

Odbiorcą informacji u zwierząt posiadających mózg jest mózg. I mózg reaguje na poziomie świadomym lub nieświadomym na informacje ze środowiska.

Jak wynika z wypowiedzi niektórych osób, którym się wydaje, że myślenie jest zbrodnią, należy zakazać myślenia.

Cytat:
"Człowiek Sorosa wzywa Google by nadzorowało "Teorie spiskowe", podważanie globalnego ocieplenia i sceptycyzm dotyczący szczepień.
Paul Joseph Watson, 
 Prison Planet.com
USA
2012-01-26

Jewgienij Morozow były działacz Open Society Foundations Georgea Sorosa, będący obecnie pracownikiem Uniwersytetu Stanforda wezwał Google i inne wyszukiwarki, aby stały się nadzorcami “myślozbrodni”, poprzez umieszczanie ostrzeżeń przy stronach, które zawierają "teorie spiskowe",takie jak przeświadczenie, które dotyczy większości Amerykanów, że globalne ocieplenie nie jest efektem działalności człowieka.

Morozow, którego biografia potwierdza bogate koneksje wśród elit, potępia w swoim artykule to, że Internet stał się użytecznym narzędziem dla "ludzi, którzy zaprzeczają globalnemu ociepleniu", jak i ruchom "sprzeciwiającym się szczepieniom", wzywając Google, aby zapewniło "odpowiedzialne społecznie leczenie", które zmarginalizuje takie przekonania poprzez zmianę wyników wyszukiwania."

czytaj www.learninggnm.com
_________________
gea
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lis 26, 2016 18:21   

O szczepionkach i NOP-ach ostatnio w TVP.

https://www.youtube.com/watch?v=LThVjY-tXy8

https://www.dailymotion.c...-czy-nie_school
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 12:40   

Szczepienia – list otwarty STOP NOP do Najwyższej Izby Lekarskiej, Ministerstwa Zdrowia, Prezesa TVP i społeczeństwa

Cytat:
Nawiązując do listu otwartego Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej do społeczeństwa polskiego, w sprawie programu Studio Polska z 19.11.2016 r. oraz wcześniejszego listu do Prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego, w sprawie programu „Szeptem”, nie mamy wątpliwości, że nasilają się działania, które mają charakter cenzury medialnej, mającej na celu zamknięcie ust stronie społecznej, reprezentującej poszkodowanych pacjentów, w dyskusji nad tak ważnym społecznie tematem, jak bezpieczeństwo polskiego programu szczepień dzieci i dorosłych.

Celem programów było rozpoczęcie otwartej debaty nad zmianą systemu, którego złe funkcjonowanie naraża bezpieczeństwo oraz zdrowie dzieci i dorosłych pacjentów, a nie wywołanie lęku – jak to robią producenci szczepionek, wyolbrzymiając zagrożenie chorobowe i lekarze opierający swoją wiedzę na marketingowych materiałach, podsuwanych przez tychże producentów. W programie wysłuchano głosu wszystkich zainteresowanych dyskusją środowisk. Oprócz poszkodowanych przez powikłania poszczepienne wzięli w nim udział również przedstawiciele środowiska lekarskiego i najwyższy urzędnik odpowiedzialny za nadzór epidemiologiczny nad powikłaniami poszczepiennymi, jak również przedstawicielka kampanii finansowanej przez koncerny farmaceutyczne oraz założycielka stowarzyszenia, które propaguje szczepienia, dzięki znacznym środkom finansowym, otrzymanym od ich producenta.

Pragniemy zauważyć, że osoby uznawane za ekspertów, z premedytacją pozwalały sobie na niesmaczne żarty i aluzje w stosunku do osób poszkodowanych. Szczepionka została określona, przez jednego z nich, jako pozbawione innych składników i ryzyka powikłań, białko i cukier, co jest idealnym przykładem nieznajomości faktów naukowych, dotyczących działań niepożądanych szczepionek. Od łagodnych, przejściowych, poprzez zdolność wywołania nawet ciężkiej, pełnoobjawowej postaci choroby przez patogen szczepionkowy (tzw. żywe szczepionki m.in. odra, świnka, różyczka, ospa wietrzna, rotawirus, polio ze szczepionki OPV, gruźlica), po ciężkie uszkodzenia neurologiczne i immunologiczne. Odrzucał też niezaprzeczalny fakt istnienia oburzających w swej treści tzw. „standardów medycznych” w zakresie przeciwwskazań do szczepień, pozwalających lekarzom szczepić dzieci chore oraz podczas antybiotykoterapii, byle „nie zaburzać planu szczepień”.

Autor listu kompletnie ignoruje wątek poruszany przez pacjentów, którzy oświadczali, że mimo usilnych starań, nie udało im się doprowadzić do zarejestrowania niepożądanego odczynu poszczepiennego (NOP) przez lekarza, mimo, że jest to ustawowy obowiązek, którego nie wykonanie zagrożone jest karą grzywny. Rejestr NOP jest w Polsce jedyną podstawą do oceny bezpieczeństwa szczepień i konkretnych szczepionek, bądź ich poszczególnych partii a niefunkcjonujący w praktyce nadzór nad niepożądanymi odczynami, stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa, zdrowia i życia Polaków, a w szczególności masowo szczepionych dzieci. Fakt lekkomyślnego nie wywiązywania się z tego obowiązku przez lekarzy zauważył również prof. Andrzej Zieliński w apelu do lekarzy oraz prof. Jacek Wysocki i dr n. med. Hanna Czajka w publikacji dotyczącej rejestrowania powikłań po jednej ze szczepionek.

W związku z powyższym wzywamy Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej i wszystkich lekarzy, aby zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz zapisami najwyższej rangi prawa krajowego i międzynarodowego, rzetelnie wywiązywali się z obowiązku informowania pacjentów o każdym znanym ryzyku szczepień, zaczynając od obowiązkowego udostępnienia ulotki szczepionki przed zabiegiem, oraz aby tak jak prawo nakazuje rzetelnie rejestrowali zdarzenia poszczepienne.

Apelujemy do społeczeństwa polskiego o poparcie postulatów Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o szczepieniach „STOP NOP”, które działa w interesie każdego Polaka i Polki, a szczególnie tych najmniejszych i bezbronnych, których najwyższe dobro i zdrowie jest narażane szczepieniami już w pierwszych chwilach życia.

Stowarzyszenie „STOP NOP” nie jest „akcją antyszczepionkową”. Skupiamy ofiary szczepień i urzędniczego systemu przymusu szczepień funkcjonującego w Polsce. Walczymy o prawo do świadomej i dobrowolnej decyzji w kwestii szczepień, takiej jaka obowiązuje w 18 krajach europejskich. W Polsce w wyniku przymusu jest rekordowa na świecie tzw. wyszczepialność (co można sprawdzić na stronie WHO), ale odbywa się to kosztem zdrowia, a czasem i życia naszych dzieci. Urzędy z uporem skupiają się na analizowaniu liczby podanych dawek szczepionek (czyli sprzedanych przez producenta), zupełnie nie biorąc pod uwagę kosztów społecznych i ekonomicznych powikłań poszczepiennych, ponoszonych przez całe rodziny.

W latach 2003-2013, czyli w okresie, w którym wprowadzono na polski rynek wiele nowych szczepionek niemowlęcych (Hib, pneumokoki, meningokoki, rotawirusy, ospa wietrzna, grypa, szczepionki 5 i 6-cioskładnikowe), lawinowo wraz ze wzrostem „wyszczepialności” wzrastała liczba hospitalizowanych niemowląt, która w ciągu 10 lat wzrosła o 52% (ze 199 tys. do 320 tys. rocznie!). Organy odpowiedzialne nie podają przyczyn tej zapaści zdrowotnej, a zdarzenia te nie trafiają do rejestru NOP mimo, że w przypadku dzieci poniżej roku, szczepionych co kilka tygodni, w większości dzieją się w bezpośrednim związku czasowym ze szczepieniem.

To jest właśnie jak na dłoni widoczny „sukces” zdrowia publicznego i polityki szczepień, prowadzonej wobec dzieci w oparciu o przymus i z całkowitym pominięciem dobra każdego konkretnego dziecka indywidualnie. Jednocześnie środowisko medyczne udaje, że nic się nie dzieje, choć taka lawina nie mogła przejść niezauważona dla systemu opieki medycznej!

Dowody zaniedbań lekarskich zostały również przedstawione najwyższym urzędnikom już rok temu podczas debaty sejmowej „Obowiązek szczepień w Polsce” zorganizowanej we wrześniu 2015 r. przez obecnego wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego.

Oczekujemy podjęcia uczciwego dialogu na temat pełnej dobrowolności szczepień, gwarantowanej każdemu człowiekowi wieloma aktami międzynarodowymi i przepisami krajowymi, z jakiej od dziesięcioleci korzystają obywatele większości państw europejskich, oraz:

– oczyszczenia administracji publicznej z osób z konfliktem interesów, wykonujących płatne zlecenia na rzecz producentów szczepionek, co jest przyczyną wielu patologii systemu zdrowia

– otwartej dyskusji ze środowiskiem ofiar szczepień i systemu szczepień na temat założeń skutecznej zmiany niedziałającego z powodu wpływów w/w osób systemu diagnozowania, rejestracji i leczenia NOP,

– natychmiastowego uruchomienia systemu odszkodowań dla ofiar powikłań poszczepiennych.

Działania Naczelnej Izby Lekarskiej represjonującej lekarzy rzetelnie informujących pacjentów o ryzyku szczepień (trwają sprawy w sądach lekarskich), propaganda nienawiści przeciwko ofiarom szczepień oraz cenzorskie zachowania władz NIL i NRL, w celu utrzymania w Polsce przymusu szczepień w oparciu o podstawową niewiedzę społeczeństwa na temat możliwych powikłań poszczepiennych, stanowi dyskryminację i prześladowanie na podstawie prawa międzynarodowego, w celu pozbawienia obywateli Polski podstawowych praw.

W obliczu wyżej przedstawionych faktów, niedopuszczalnym jest, aby lekarze stali ramię w ramię z koncernami farmaceutycznymi przeciw ofiarom szczepień i systemu szczepień, których prawa i dobra zostały naruszone! To głęboko niemoralne, nieetyczne i świadczy o głębokiej demoralizacji przedstawicieli środowiska medycznego i urzędniczego.

W celu rozwiązania opisanych problemów, zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, lekarzy oraz reprezentantów odpowiedzialnych urzędów na debatę pt. „Nadzór społeczny nad systemem szczepień w Polsce”, która odbędzie się 8 grudnia o godz. 16:00 w Poznaniu (ul. Węgorka 20 w Centrum Konferencyjnym IOR), która odbędzie się po sprawie karnej za naszą petycję „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” (rozprawa odbędzie się o godz. 14:15 w sali nr 4 w Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce, Wydział VIII Karny przy ul. Kamiennogórskiej 26 w Poznaniu).Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”

Przemysław Cuske

Justyna Socha

Agnieszka Kutyłowska

Ewa Kucharska

Włodzimierz Pawelec


http://stopnop.com.pl/szc...-spoleczenstwa/
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 22:10   

https://astromaria.wordpress.com/2016/11/27/przerazajace-wiesci-o-polsce-w-swiatowych-mediach/

Przerażające wieści o Polsce w światowych mediach

Cytat:
Profesor Maria Dorota Majewska
Warto przeczytać, co się za granicą pisze o totalitarnym programie szczepień w Polsce.

Polska jest głównym poligonem doświadczalnym dla karteli farmaceutycznych i polskie dzieci od urodzenia są traktowane jak króliki doświadczalne. Polska jako jedyna w Europie nie ratyfikowała Europejskiej Konwencji Bioetycznej, która głosi, że życie i zdrowie każdego człowieka są wartościami nadrzędnymi w stosunku do iluzorycznego „dobra ogólnego”. To jest podstawą obowiązkowych szczepień w Polsce, których nie ma prawie nigdzie w Europie. Brak ratyfikacji tej konwencji to wielka hańba dla polskiego rządu. Stosowana w Polsce polityka szczepień stanowi ogromne egzystencjalne zagrożenie dla naszego narodu, z premedytacją przeznaczonego przez polityków i kartele farmaceutyczno-medyczne do depopulacji....
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 22:14   

https://astromaria.wordpress.com/2016/11/27/film-vaxxed-o-zbrodniach-szczepiennych-podbija-swiat/

Film Vaxxed o zbrodniach szczepiennych podbija świat

Cytat:
Ten link podesłała prof. Maria Majewska. Nawet jeśli nie znasz angielskiego obejrzyj te filmy. Obraz jest więcej wart niż 1000 słów. To wprost nie mieści się w głowie, jaką zbrodnię popełniono na narodzie amerykańskim. Mam nadzieję, że dzięki filmowi Vaxxed Ameryka wreszcie się przebudzi. My również potrzebujemy przebudzenia, choć raz w historii niech Polak będzie mądry przed, a nie po szkodzie!
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Pią Gru 02, 2016 11:33   

Moją uwagę przyciągnęły informacje z

https://faktyoszczepieniach.wordpress.com/szczepionki-nas-nie-uratowaly-cz-ii-polska/
Zawierające statystyki zachorowań przed i po wprowadzeniu szczepień i ich omówienia.

W szczególności dotyczące polio.
Do zastanawiających należy FAKT o wprowadzeniu kryteriów diagnostycznych, czyli dodanie do kryteriów klinicznych wymogu przeprowadzenia testów kału na obecność wirusa polio
Cytat: "Zob. Poliomyelitis w Polsce – pełne dane epidemiologiczne
Głównym problemem związanym z poliomyelitis nie była umieralność, ale wysoka liczba zachorowań z trwałymi powikłaniami w postaci porażeń wiotkich kończyn. Dodatkowe informacje:
Epidemia zachorowań i powikłań takich jak porażenia wiotkie i zapalenia mózgu wywołanych przez należący do rodziny enterowirusów wirus polio była tylko jedną częścią epidemii neuroinfekcji, która wystąpiła w Polsce od końca lat 40. Oprócz poliomyelitis wysoka była zachorowalność na porażenia diagnozowane jako GBS i porażenia wywołane innymi wirusami z rodziny enterowirusów lub innych wirusów.
Dane epidemiologiczne porażeń wiotkich z okresu przed szczepieniami przeciwko wirusowi polio zawierają również zachorowania wywołanie niepoliomyeliticznymi wirusami. Zmiana kryteriów diagnostycznych, czyli dodanie do kryteriów klinicznych wymogu przeprowadzenia testów kału na obecność wirusa polio automatycznie zmniejszyły liczbę diagnoz „polio” zarówno w Polsce jak i innych krajach np. USA.

Po wprowadzeniu w Polsce skutecznej szczepionki IPV w 1957/1958 roku i laboratoryjnej weryfikacji zachorowań z porażeniami wiotkimi od 1959/1960 r. roku „zaobserwowano” wzrost wirusowych neuroinfekcji innych niż polio. Rozważano nawet hipotezę o wymianie innych enterowirusów w miejsce wirusa polio.

Do tej pory dyskutowane są przyczyny zmiany przebiegu infekcji enterowirusowych, które przed okresem epidemii neuroinfekcji były równie częste, lecz bardzo rzadko kończyły się inwazją wirusów do centralnego układu nerwowego. Przed okresem epidemii szacowano zapadalność dzieci na porażenia wiotkie na 1 przypadek na 100.000 mieszkańców, a w okresie epidemii ok. 1 przypadek na 1000 infekcji. Najczęstsze stosowane obecnie wytłumaczenie takiej zmiany przebiegu infekcji, czyli „hipoteza higieniczna i brak matczynych przeciwciał” została odrzucona od momentu wystąpienia wysokiej liczby porażeń enterowirusowych w krajach trzeciego świata i wśród dorosłych mieszkańców krajów rozwiniętych.
Oficjalnie uznane czynniki przyczyniające się do wystąpienia porażeń wiotkich wywołanych wirusem polio to: interwencje medyczne takie jak szczepienia, iniekcje antybiotyków lub usuwanie migdałków i inne np. przerost bakterii gram ujemnych we florze jelitowej. W Polsce powojennej pierwsze przypadki dziecięcego porażenia wiotkiego zdiagnozowane jako poliomyelitis opisano następująco:
W związku z epidemią choroby Heinego-Medina w latach 1945-1947 donosiłem o urazach w postaci szczepienia ospy, błonicy, krztuśćca, ospy wietrznej, nagminnego zapalenia ślinianki, które mogą wyzwalać chorobę Heinego-Medina. Szereg opisanych przeze mnie przypadków polio-encephalomyelitis postvaccinalis, tj. występujących 2-3 tygodnie po szczepieniu ospy, stanowiło realny przyczynek do zagadnienia racjonalnego zapobieganiaw chorobie Heinego-Medina. Chodziło mi o potrzebę wstrzymania się w czasie panującej epidemii polio od przeprowadzenia zwykłych ochronnych szczepień ospy. Podobnie występowanie polio po wycięciu migdałków nakazywało zawieszenie i odroczenie tych zabiegów w sezonie panującej epidemii polio.”

Źródło: O problemie poliomyelitis w świetle współczesnej profilaktyki, epidemiologii i kliniki, Neurologia, Neurochirurgia i Psychiatria Polska 1964

Nie pytam się o rodzaj testu jakim badano w latach 1957 i 1958 oraz dalej obecność
WIRUSA POLIO W KALE. Czy był to Test Eliza, Western Blot, czy inny.
Może byłoby to nawet nietaktem z mojej strony.

Może okazałoby się, że medycyną i zdrowiem ludzi rządzi hucpa.
I nawet całym światem.
Skoro tak, nie ma po co żyć.
Tak to widzę.
_________________
gea
Ostatnio zmieniony przez gea Pią Gru 02, 2016 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Pią Gru 02, 2016 21:10   

http://wolna-polska.pl/wi...-polsce-2016-11

cytat:

"Warto przeczytać, co się za granicą pisze o totalitarnym programie szczepień w Polsce. Polska jest głównym poligonem doświadczalnym dla karteli farmaceutycznych i polskie dzieci od urodzenia są traktowane jak króliki doświadczalne.

Polska jako jedyna w Europie nie ratyfikowała Europejskiej Konwencji Bioetycznej, która głosi, że życie i zdrowie każdego człowieka są wartościami nadrzędnymi w stosunku do iluzorycznego „dobra ogólnego„. To jest podstawą obowiązkowych szczepień w Polsce, których nie ma prawie nigdzie w Europie. Brak ratyfikacji tej konwencji to wielka hańba dla polskiego rządu.

Stosowana w Polsce polityka szczepień stanowi ogromne egzystencjalne zagrożenie dla naszego narodu, z premedytacją przeznaczonego przez polityków i kartele farmaceutyczno-medyczne do depopulacji.

Prof. Maria Dorota Majewska

**************************

Witam wszystkich

Znalazłem poniższy artykuł gdzieś w internecie około 2 tygodnie temu, ale już go nie ma. Stronę usunięto z oczywistych względów, o których się dowiecie czytając ten artykuł. Udało mi się skopiować tekst i wkleić w Worda kiedy szukałem informacji o szczepieniach. Oto on:

POLSKA – TOTALITARNA POLITYKA SZCZEPIEŃ. PROSZĘ CZYTAJCIE TE INFORMACJE I PRZEKAZUJCIE DO TAK WIELU OSÓB JAK MOŻLIWE. RAZEM JEST WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO WPŁYNĄĆ NA PRZERAŻAJĄCĄ POLITYKĘ SZCZEPIEŃ W POLSCE.

a

Polska to kraj położony w Europie środkowej. Ale bez żadnych wątpliwości Polska znacznie różni się od ogromnej większości innych europejskich krajów i Rosji w tak ważnym i podstawowym aspekcie życia jak prawa człowieka. Te prawa człowieka dotyczą immunizacji.

Przyjrzyjmy się na politykę szczepień W POLSCE. Każda specyficzna rzecz poniżej celowo zawiera powtarzane słowa: W POLSCE albo POLSKA dużymi literami, żeby czytelnik mógł zapamiętać gdzie występują te nieludzkie praktyki.

W POLSCE szczepionki podaje się nowo narodzonym dzieciom w ciągu 24 godzin po urodzeniu! Te szczepionki są przeciwko GRUŹLICY i ZAPALENIU WĄTROBY B.

W POLSCE rzadko pobiera się wymazy z ucha, nosa czy gardła w przypadku skażenia chorobą, więc lekarz nie wie dokładnie co to jest za rodzaj choroby – wirusowa, bakteryjna, pasożytnicza czy alergiczna.

POLSKA jest jedynym krajem w Europie, który nigdy nie podpisał Europejskiej Konwencji Bioetycznej. Co to oznacza? W tej Konwencji jest niezwykle ważna rezolucja mówiąca, że ludzkie życie i zdrowie są wartościami najwyższymi, i w żadnym przypadku nie można ich poświęcać dla ogólnego dobrego samopoczucia. To W POLSCE swobodnie bada się na ludziach każdy nowy lek i szczepionki. Cóż, można powiedzieć, że POLSKA jest poligonem doświadczalnym dla każdej firmy farmaceutycznej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konwencja_o_prawach_cz%C5%82owieka_i_biomedycynie

Konwencja obowiązuje od 1 grudnia 1999 r., na razie tylko 19 państw europejskich (Polska nie jest jeszcze stroną tej Konwencji, choć już ją podpisała w 1999 r. – potrzebna jest jeszcze ratyfikacja)…]

W 16 krajach europejskich nie ma przymusu szczepień. W 13 krajach europejskich jak i w Rosji są odszkodowania dla ofiar za niepożądane skutki uboczne szczepionek, zaś W POLSCE szczepienia są nie tylko przymusowe, ale również nie ma żadnych odszkodowań dla ofiar niepożądanych skutków ubocznych szczepionek.

W POLSCE instytucja zwana Instytut Sanitarny i Epidemiologiczny (Sanepid) jest dystrybutorem szczepionek i ich nadzorcą. W POLSCE szkoleniem lekarzy i pielęgniarek kierują osoby współpracujące z firmami farmaceutycznymi.

W POLSCE członek Parlamentu Lidia Gądek, która należy do partii Platforma Obywatelska (PO) wprowadziła plan opracowany przez wymienioną partię włączenia 4 dodatkowych szczepionek do kalendarza przymusowych szczepionek. Szczepionki te są przeciwko pneumococcus, meningococcus, wietrznej ospie i bardzo kontrowersyjna szczepionka przeciwko HPV nazywana Gardasil (W POLSCE również pod nazwą Silgard = anagram od Gardasil). Mówi się, że jest przeciwko rakowi szyjki macicy, ale staje się coraz bardziej znana z wywoływania fatalnych skutków ubocznych. W POLSCE Gardasil ma być za darmo. Ale istnieje powód do obaw, bo, niestety, W POLSCE, jeśli chodzi o praktyki medyczne, „za darmo” oznacza „przymusowy”.Przerażające jest to, że POLSKA jako pierwszy i jedyny kraj na świecie wprowadza kontrowersyjną szczepionkę HPV jako przymusową. Szczepionkę HPV mocno krytykowano i oprotestowano w innych krajach. We Francji wielu lekarzy podpisało petycję przeciwko stosowaniu szczepionki Gardasil (http://sanevax.org/french-petition-hpv-vaccines/), a w Japonii Departament Zdrowia wycofał swoją zgodę na szczepionkę HPV (http://www.medscape.com/viewarticle/806645). Przerażające jest to, że liczba szczepionek HPV nadal się zwiększa.Więcej: http://womenagainststirru...d#ixzz4RArGOP7g

Wygląda na to, że następne w kolejce są polskie dziewczyny. W POLSCE istnieje tzw. FUNDACJA STOP NOP (NOP = Niepożądane Odczyny Poszczepienne). Co tydzień organizacja ta otrzymuje wiele raportów od rodziców / opiekunów dzieci i nastolatków jak również dorosłych o poważnych skutkach ubocznych szczepień (różnych). STOP NOP ciężko pracuje pomagając ofiarom i ich rodzinom w legalnych sprawach dotyczących procedur skutków ubocznych. Niemniej jednak STOP NOP ani nie są szanowani, ani nie traktowani poważnie w ogóle przez polski rząd. W lipcu 2015, kiedy przedstawiciele STOP NOP uczestniczyli w spotkaniu Krajowej Komisji Zdrowia na temat nowych przepisów o szczepieniach, nie pozwolono im mówić, mimo że mieli przepustki jako uczestnicy spotkania! Jeden z członków Parlamentu nawet kwestionował ich obecność na spotkaniu pytając co tam robili. To sugeruje, że raporty w liczbie aż 17.000 rodziców którzy poinformowali STOP NOP o poważnych skutkach ubocznych całkowicie zignorowano, wręcz wyrzucono.

Jednym z głównych stowarzyszonych członków związku pracodawców W POLSCE jest INFARMA. Składa się z 29 firm farmaceutycznych. W takiej sytuacji lobbowanie i presja o uchwalenie nowych przepisów szczepionkowych są nieuchronne. Ponadto INFARMA chce potajemnie przepchnąć prawo pozwalające na wprowadzanie szczepionek przeciwko grypie [influenza] w miejscach pracy W POLSCE. Ten przepis ma być także przymusowy. W POLSCE są plany szczepienia nowo narodzonych przeciwko grypie.

Rozważa się również sprawę szczepienia ciężarnych kobiet przeciwko grypie, o czym coraz częściej wspominają reklamy i zalecenia medyczne. Ale nie ma żadnej informacji w ulotkach do szczepionek na grypę o jakichkolwiek badaniach klinicznych o rozwoju prenatalnym. Nikt do tej pory tego nie zrobił i wygląda na to, że kobiety ciężarne maja być królikami doświadczalnymi. Niestety, szczepionka może wywoływać stałe uszkodzenia zarodka. Ale istotne wydaje się wspomnieć, że 95% PERSONELU MEDYCZNEGO W POLSCE NIE SZCZEPI SIĘ! Cóż, gdyby immunizowano 95%, to plan szczepionkowy zostałby wykonany, tak?

Wróćmy do tematu wprowadzenia szczepionki HPV – Gardasil (znanej także jako Silgard w Polsce). Kiedy 11- i 12-letnie dziewczynki zaszczepiono Gardasilem W POLSCE, wielkiej liczby ich rodziców nie poinformowano w ogóle o skutkach ubocznych! Mimo że rodzice informowali o skutkach ubocznych, często poważnych, personel medyczny ich zignorował. Oni tylko słyszą od lekarzy, że to co przydarzyło się ich córkom nie ma nic wspólnego ze szczepionką!

W Danii duża liczba dziewcząt doznała stałych uszkodzeń przez szczepionkę HPV.Podobnie 300 dziewcząt w Kolumbii doświadczyło poważnych skutków ubocznych tej samej szczepionki, kiedy wywołała tam paraliż i utratę przytomności.W POLSCE dzieje się to samo, ale O NICH SIĘ NIE MÓWI! Kiedyś nauczycielka jednej z mniejszych szkół W POLSCE była strasznie zszokowana widząc KILKADZIESIĄT dziewcząt, które zemdlały po szczepieniu przeciwko HPV, straciły przytomność i ostały drgawek po powrocie do szkoły. Wcześniej zabrano ich do przychodni i podano szczepionkę HPV. Kiedy nauczycielka chciała dzwonić po pogotowie, kierownik szkoły poinformował ją, że jeśli to zrobi zostanie natychmiast zwolniona z pracy! Cały ten incydent bezczelnie zakamuflowano! Nikt o nim się nie dowiedział! Jest wiele przypadków W POLSCE kiedy DZIEWCZĘTA, BEZ WIEDZY RODZICÓW, ZABIERA SIĘ DO PRZYCHODNI I SZCZEPI GARDASILEM (SZCZEPIONKA HPV)! Na domiar złego, W POLSCE tylko 1% lekarzy informuje o skutkach ubocznych szczepionek zgłaszanych im przez rodziców! Jak to się dzieje, że W POLSCE, zaledwie 1% lekarzy funkcjonuje zgodnie z zasadami etyki medycznej? Polskie dziewczęta mają być medycznymi królikami doświadczalnymi, na których testuje się HPV Gardasil. Duża liczba dziewcząt na całym świecie zaszczepiona Gardasilem doświadczyła dramatycznych skutków ubocznych, a są to w większości:

– bóle głowy
– tracenie nierównowag- omdlenia
– wyczerpanie
– zaburzenia pamięci i koncentracji
– problemy ze spaniem
– zmiana w rytmie snu.

Duża liczba dziewcząt doświadcza:

– nadwrażliwości na jasne światło i ma przyćmioną wizję
– duszności podczas ćwiczeń fizycznych, w połączeniu kołataniem serca
– zmęczenie mięśniowe utrudniające chodzenie.
Zmęczenie mięśni doświadczane przez ofiary szczepionki HPV odczuwa się jako drętwienie rąk i nóg, alby paraliż rąk, ramion i nóg, co uniemożliwia chodzenie.

Kolejne skutki uboczne szczepionki Gardasil to:

– nudności i ból brzucha
– wiele dziewcząt doświadcza szerokiego wachlarza alergii pokarmowej, co zmusza je do zmiany diety
– Duża liczba dziewcząt cierpi na niezamierzone ruchy, skurcze mięśni zwłaszcza w rękach i nogach. Wiele dziewcząt mówi o osłabieniu mięśni i wiele z nich porusza się na wózkach.

(http://nyhederne.tv2.dk/2015-08-31-hpv-saadan-er-symptomerne)

Bardziej przerażającą sprawą jest to, że szczepionkę HPV Gardasil ściśle wiąże się z przedwczesną menopauzą u dziewcząt i młodych kobiet, które nie mają miesiączki nawet już w wieku 16 lat. Gardasil sprawia, że przestają funkcjonować jajniki. Są dowody na to, że szczepionka HPV wywołuje uniemożliwiającą życie chorobę autoimmunologiczną. Jak straszne i bolesne musi być dla młodych kobiet to, że w przyszłości nie będą mogły mieć dzieci. [healthimpactnews.com/2013/studyhpv-vaccine-linked-to-premature-menopause-in-young/girls/]

Gardasil nie tylko wywołuje poważne szkody zdrowotne, ale powoduje też bezpłodność. Czy można wnioskować, że konkretną szczepionkę HPV CELOWO (a nie niezamierzenie!) WYPRODUKOWANO W CELU DEPOPULACJI NARODÓW (zwłaszcza słowiańskich)?

Pomimo tak wielu oświadczonych, wykazanych i potwierdzonych skutków ubocznych szczepionki HPV (Gardasil), POLSKI RZĄD PRZEGŁOSOWAŁ WPROWADZENIE TEJ FATALNEJ SZCZEPIONKI. Ważne jest by wspomnieć, że ogromna większość członków Parlamentu W POLSCE głosowała za ta kontrowersyjną szczepionką. Z pośród 432 parlamentarzystów, aż 406 zagłosowało za śmiertelną szczepionką HPV, 25 było przeciwnych, zaś tylko 1 wstrzymał się od głosu. Na dodatek Senat przegłosował ją także! I w końcu nowy prezydent POLSKI, Andrzej Duda, podpisał nowe prawo, zgodnie z którym szczepionka HPV (Gardasil) MA BYĆ PRZYMUSOWA W POLSCE OD POCZĄTKU 2017.

Co mogą zrobić ludzie W POLSCE teraz, którzy nie życzą sobie szczepić swoich dzieci? Trzeba podkreślić, że nie chcą zgodzić się na szczepienia nie dlatego, że sobie po prostu nie życzą z jakichś dziwnych powodów. Oni robią to z obawy bardzo poważnych i często przerażających skutków ubocznych, które wiele dzieci może doświadczać, czy dlatego, że ich dzieci maja skutki uboczne po wcześniejszej szczepionce. Co mogą zrobić rodzice W POLSCE, kiedy ich córki są zabierane do przychodni zdrowia. CZĘSTO POTAJEMNIE, żeby podać im szczepionkę HPV? Czego mogą się spodziewać w przypadku kiedy odmówią szczepionki? Co się stanie z nimi i ich dziećmi jeśli odmówią szczepionki HPV Gardasil i innych szczepionek? Zdają sobie sprawę z konsekwencji TOTALITARNEGO I CAŁKOWICIE ZGNIŁEGO SYSTEMU MEDYCZNEGO W POLSCE, z którym będą musieli walczyć. Jest to chory system, który karze ich ogromną sumą pieniędzy za nie zaszczepienie ich dziecka / dzieci. Praktyki medyczne W POLSCE można niewątpliwie nazwać absolutnie nieludzkimi.

Problem jest następujący: kiedy polscy rodzice mieszkający W POLSCE będą mieć legalne prawo decydowania o zdrowiu i dobrobycie swoich dzieci. Jak to możliwe, że W POLSCE ludzi zmusza się do stosowania procedury medycznej bez ich wcześniejszej zgody na takie procedury?!

PROSIMY O PRZEKAZYWANIE TEGO ARTYKUŁU TAK WIELU LUDZIOM JAK MOŻECIE. RAZEM MOŻEMY WPŁYNĄĆ NA PRZERAŻAJĄCĄ POLITYKĘ SZCZEPIEŃ W POLSCE.

Zrozpaczeni rodzice z POLSKI.

Więcej: http://womenagainststirru...d#ixzz4RArqQCe0 "
_________________
gea
 
     
pogodny 

Wiek: 27
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 241
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 05, 2016 11:17   

Wiadome, że różnie to bywa ze szczepionkami, jednak bez nich bylibyśmy jeszcze bardziej narażeni na wiele chorób i schorzeń.
 
     
Witold Jarmolowicz
Site Admin

Pomógł: 39 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 6335
Wysłany: Pon Gru 05, 2016 13:54   

pogodny napisał/a:
Wiadome, że różnie to bywa ze szczepionkami, jednak bez nich bylibyśmy jeszcze bardziej narażeni na wiele chorób i schorzeń.
Nikt nie żąda całkowitego wyeliminowania szczepionek. Ale żądamy skutecznej kontroli nad szczepieniami. A dziś z mocy ustawy, z odpowiedzialności za uszkodzenie zdrowia przez szczepionki obowiązkowe zwolnieni są wszyscy, także producenci, nie tylko urzędnicy medyczni.
Polski urząd dopuszczający szczepionki jest finansowy z opłat producentów za dopuszczenie szczepionek. Ta zalegalizowana w najczystszej postaci korupcja dotyczy oczywiście nie tylko szczepionek, ale wszystkich leków.
Rodzice dzieci nie mogą bezpośrednio zgłaszać powikłań do rządowego rejestru, ale muszą to robić za pośrednictwem "wykwalifikowanego personelu medycznego". Pomimo, że ten rejestr jest finansowany z naszych podatków, obywatele nie mają do niego dostępu, przeciwnie, niż w USA.
W karcie charakterystyki szczepionek pisze jak byk, że w pierwszym roku życia są one nieskuteczne, ponieważ niemowlę przed porodem otrzymuje przeciwciała od matki.

I o to chodzi, żeby ten brudny biznes szczepionkowy ucywilizować.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz
Site Admin

Pomógł: 39 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 6335
Wysłany: Nie Gru 11, 2016 09:33   

http://ukryteterapie.us8....fb&e=48ed103aa6
JW
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Gru 11, 2016 09:43   

Dzisiaj pan Witold mnie uprzedził o kilka minut. Ten sam link chciałam podać :)

Tylko 5 minut a ile prawdy. Jerzy Zięba jest ostatnio bardzo aktywny i rewelacyjnie komentuje na bieżąco wiedzę i wyczyny polskich lekarzy w mediach.
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Gru 11, 2016 10:25   

Ogólnopolski Dzień Szczepień – propaganda zamiast wiedzy

http://wolnemedia.net/ogo...-szczepionkach/

Cytat:
W Polsce oraz w innych krajach postkomunistycznych ludzie uważani są za żywy inwentarz i funkcjonuje tam tak zwany przymus szczepień. Wszędzie w Europie wstrzykiwanie zdrowym ludziom niezidentyfikowanych substancji jest zalecane, ale dobrowolne. Jednak w Polsce, rządzący uznają rytualnie, że szczepionki to dobro i zmuszają do wstrzykiwania naszym dzieciom coraz większej ilości podejrzanych substancji. Aktualnie trwa zmasowana akcja propagandowa, wymierzona w tak zwane ruchy antyszczepionkowe.
Wspierane przez prywatne korporacje „akcje informacyjne” chętnie zajmują się straszeniem rodziców rzekomo tragicznymi skutkami nieszczepienia swoich dzieci. Szczepionkowi propagandyści zupełnie nie rozumieją reakcji rodziców, którzy twierdzą, że ryzyko powikłań poszczepiennych jest tak większe niż zachorowanie na dawno poskromione choroby.

Dowodów na to, że rządzący traktują nas w kwestii szczepień jak stado baranów, jest aż nadto. Środowiska takie jak Stowarzyszenie STOP NOP wskazują nawet z imienia i nazwiska ludzi, którzy mają coś do powiedzenia w układaniu tak zwanego „kalendarza szczepień” i są uwikłani w rozmaite powiązania z koncernami farmaceutycznymi. Lekarze nie chcą o tym rozmawiać traktując jak idiotów wszystkich, którzy kwestionują wspaniałość szczepionek.

„Celem obchodów Ogólnopolskiego Dnia Szczepień jest propagowanie szczepień jako najskuteczniejszego sposobu zapobiegania chorobom oraz poprawa społecznej wiedzy na temat korzyści wynikających ze stosowania szczepień a także konieczności poszerzania dostępu do tego rodzaju profilaktyki.” – głosi strona internetowa Ogólnopolskiego Dnia Szczepień

Dzisiaj w polskich mediach można było zobaczyć wiele propagandowych materiałów na temat „niepokojącego trendu” polegającego na odmawianiu szczepienia swoich dzieci w obawie przed negatywnymi odczynami poszczepiennymi (NOP). Ludzie wiedzę na temat istnienia czegoś takiego jak NOP-y czerpią od znajomych, których dotknęło nieszczęście uszkodzenia neurologicznego dziecka, albo dowiadują się z mediów niezależnych, na przykład z Internetu. Media skupiają się wyłącznie na przedstawianiu argumentów sceptyków jako nieracjonalnych, ale zamiast konkretów, rzekomi eksperci potrafią tylko wydąć wargi i potępić „głupotę” rodziców, którzy nie chcą wstrzyknąć swoim dzieciom atenuowanych wirusów, związków rtęci i DNA z linii komórkowych pobranych z abortowanych płodów.

Szerzenie tej wiedzy bardzo nie podoba się szczepionkowym lobbystom. Swoją drogą akcja Ogólnopolski Dzień Szczepień jest wspierana między innymi przez producentów szczepionek. Jako partnerzy na dole strony widnieją logotypy przynajmniej kilku z nich. Co zatem można powiedzieć o akcji wspieranej przez firmy mające interes w sprzedawaniu szczepionek do naszego kraju? Oczywiście można wierzyć, że jest ona spontaniczna i w dobrej wierze, ale niesmak pozostaje.

Niewątpliwie jeśli będzie więcej opornych, zużycie preparatów spadnie i będzie to mogło odbić się na biznesie. Dlatego właśnie zwalczanie ruchów antyszczepionkowych jako ryzykownych dla tego biznesu ze względu na szerzenie wiedzy o negatywnym obliczu szczepień jest jak najbardziej racjonalne, a akcje jak ta są jednym z oblicz tego procesu. Nie bez znaczenia jest też przetarcie szlaków w wywalczeniu kosztownych odszkodowań za kalectwo w wyniku szczepień.

Współczesna medycyna dla zdrowych ludzi, bo przecież szczepi się zdrowych, jest pełna tajemnic. Gdyby szczepienia były takim zbawieniem nie trzeba by było ich reklamować w prasie czy telewizji. Koncerny farmaceutyczne główny interes robią jednak na kontraktach z państwami, które z pieniędzy podatnika stworzyły zinstytucjonalizowany system szczepień. Ostatecznym draństwem jest odmawianie przyjęcia odpowiedzialności za powikłania poszczepienne. Lekarze, w obawie o utratę grantów lub atrakcyjnych wycieczek zagranicznych, albo po prostu ze strachu i niewiedzy, po prostu nie zgłaszają negatywnych odczynów poszczepiennych. To tak jakby gorączkę leczyć przez stłuczenie termometru.

Niestety nasi politycy albo mocno wierzą w cudowność przymusowych szczepień, albo mają jakiś udział w prowadzeniu biznesu przez niektóre koncerny farmaceutyczne, bo potwierdzili ustawowo obowiązek szczepień na poziomie nieznanym w żadnym innym kraju świata i poprzez narzucenie kontrowersyjnej szczepionki na HPV spowodowali dziesięciokrotny wzrost budżetu na szczepionki. Oczywiście wszystko to rzekomo dla naszego dobra i z naszych pieniędzy.

Obowiązujące przepisy prawne przewidują obecnie nawet szczepienia z wykorzystaniem przemocy ze strony państwa. Oznacza to mniej więcej tyle, że jeśli jakieś koncerny farmaceutyczne będą chciały zarobić trochę pieniędzy na kolejnej wydumanej pandemii to każdy, kto będzie się opierał zarządzonemu szczepieniu zostanie doprowadzony siłą i zaszczepiony.

Być może niektóre szczepienia są rzeczywiście korzystne, tylko jak ustalić które? Co jakiś czas dowiadujemy się przecież o kolejnych wycofanych preparatach. Czy można zatem ryzykować zdrowiem dziecka licząc, że może tym razem nic złego się nie stanie? Coraz mniej w tym nauki, a coraz więcej wiary …
 
     
Witold Jarmolowicz
Site Admin

Pomógł: 39 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 6335
Wysłany: Nie Gru 11, 2016 11:20   

Cytat:
http://wiadomosci.wp.pl/k...l?ticaid=1183e4
Poznański sąd umorzył sprawę Justyny Sochy, działaczki antyszczepionkowego stowarzyszenia "Stop NOP". Pozwał ją dr Paweł Grzesiowski, sekretarz Zespołu Ekspertów do Spraw Programu Szczepień Ochronnych przy Ministrze Zdrowia. Ekspert w dziedzinie szczepień poczuł się urażony treścią petycji, którą stowarzyszenie skierowało do premier Beaty Szydło.

JW
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Pią Gru 16, 2016 20:10   

Cytat:

"Polska – kraj, w którym za petycję możesz trafić do więzienia.

Kraj, w którym maleńki noworodek jest kłuty ryzykowną szczepionką przeciw gruźlicy, wycofaną już 18 lat temu w Niemczech!
Kraj, w którym nawet wcześniaki szczepi się tanią koreańską szczepionką, niestosowaną nigdzie w Europie, przeciw zakażeniom WZW B z powodu ignorowania standardów higieny w placówkach medycznych!
Kraj, w którym ciągle podaje się wycofaną w Europie, dwa razy bardziej ryzykowną, pełnokomórkową szczepionkę przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi.
Kraj, w którym przetarg na szczepionkę przeciw pneumokokom wygrywa koncern, dla którego pracował wiceminister zdrowia.
Kraj, w którym szczepi się dzieci niedopuszczonymi do obrotu szczepionkami, stosując przepisy dotyczące… klęski żywiołowej.
Kraj, w którym zmuszą cię grzywną do zgody na podanie tych „dobrodziejstw” dziecku.
Kraj, w którym władza i korporacje cenzurują programy telewizji publicznej, bo do głosu dopuszczono w nich rodziny dzieci poszkodowanych przez obowiązkowe szczepienia.
Kraj, w którym lekarzom zakłada się sprawy w sądzie o odebranie prawa wykonywania zawodu za informowanie o działaniach niepożądanych produktów farmaceutycznych.
Kraj, w którym lekarze nie potrafią rozpoznawać odczynów i powikłań poszczepiennych.
Kraj, w którym szczepi się największy na świecie procent dzieci, mimo najmniejszej liczby szczepionych przeciw grypie lekarzy.
Kraj, w którym jedynym praktycznym przeciwwskazaniem do szczepienia jest zgon dziecka.
Kraj, w którym koncerny zamawiają medialne kampanie szczujące społeczeństwo przeciw jedynym adwokatom praw pacjenta, strasząc zmyślonymi epidemiami!
Kraj, w którym główny urzędnik rapuje, zamiast wykonywać swoje obowiązki, kpiąc z poszkodowanych przez jego zaniedbania obywateli*.
Kraj, w którym wycofuje się „ze skutkiem natychmiastowym” uznaną za niebezpieczną doustną szczepionkę przeciw polio, a jednocześnie zastrzega, że ma być zużyta „do wyczerpania zapasów” [to jest państwowe ludobójstwo – przyp. TAW].
Kraj, w którym nie ma odszkodowań dla ofiar, a lekarze i urzędnicy są ponad prawem.
Paradoks polega na tym, że Polska leży w Europie, gdzie szczepienia w większości państw są dobrowolne,

a rodzice mają wybór:

czy,

czym

i kiedy

zaszczepić dziecko.

W Europie, gdzie mogą również wybrać szczepionki pojedyncze i szczepić w dłuższych odstępach czasu. Mogą też zrezygnować ze szczepień bez żadnych konsekwencji prawnych i kar."
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Pon Sty 02, 2017 20:14   

Zobacz kto decyduje o wprowadzeniu szczepionek.
Od 1.01. 2017 doszła obowiązkowa szczepionka przeciwko pneumokokom


https://prawy.pl/43389-szczepionkowy-skansen-w-polsce-zobacz-kto-decyduje-za-ciebie/


cytat ze strony prawy.pl :
„W TVP ukazał się materiał filmowy promujący szczepienia dzieci, w tym przede wszystkim szczepienia przeciwko pneumokokom, w którym osoby ostrzegające przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi ukazane zostały jako „ruch antyszczepionkowy”, na dodatek składający się niemalże z samych szaleńców, ponieważ zdaniem autora tego materiału istnienie niepożądanych odczynów poszczepiennych nie zostało udowodnione. Co więcej, powyższy materiał w sposób niepozostawiający wątpliwości zarzucał owemu „ruchowi antyszczepionkowemu”, iż jest on rzekomo odpowiedzialny za pneumokokową epidemię wśród dzieci. O większą skalę manipulacji naprawdę trudno.
Przede wszystkim należy zacząć od tego, że – o czym już wielokrotnie pisałam, niemniej kłamstwo to powraca niczym bumerang – w Polsce nie mamy do czynienia z ruchem antyszczepionkowym, ale z ruchem na rzecz bezpiecznych szczepień i to właśnie w tym celu powstało stowarzyszenie STOP-NOP. Po drugie nie jest prawdą, że istnienie niepożądanych odczynów poszczepiennych nie zostało udowodnione – wystarczy poczytać trochę zagranicznej prasy branżowej, a oczy otworzą się szeroko. Jeżeli do tego zapoznamy się z wyrokami sądów w sprawie odszkodowań dla dzieci dotkniętych trwałą niezdolnością do normalnego funkcjonowania czy niepełnosprawnością w wyniku szczepień, to otworzą się jeszcze szerzej. Pytanie, czy autor materiału o szczepieniach wyemitowanego przez TVP wykazał się jedynie niekompetencją, czy też celowo i systemowo siał propagandę? Ale tej kwestii chyba nie rozstrzygniemy…
Co więcej w materiale nie znalazła się żadna informacja na temat rzeczywistego działania szczepionki przeciwko pneumokokom. Podane zostało jedynie twierdzenie, że im większa wyszczepialność, tym mniejsza liczba zachorowań, a to znowu nie jest prawdą.
Jak zauważa Dorota Sienkiewicz, lekarz pediatra od lat zajmująca się rehabilitacją dzieci „jeśli chodzi o pneumokoki to mamy 90 serotypów pneumokoków”. – Powstały szczepionki, pierwsza była siedmiowalentna, która w tej chwili jest nie stosowana i następne dziesięciowalentne i trzynastowalentna w Europie i Stanach Zjednoczonych. Ja chciałabym powiedzieć o takim zjawisku, które zostało opisane i jest opisywane w świecie w publikacjach, w czasopismach medycznych. Zjawisko, które się nazywa zastępowaniem szczepu. Z badań wynika, że wskutek stosowania szczepionek przeciw pneumokokom obniżyła się zapadalność na choroby pneumokokowe wywołane przez niektóre szczepy, ale jednocześnie wzrosła ilość przypadków wywołanych przez inne szczepy – zauważyła. – Niektóre z nowych szczepów są wysoce zjadliwe i oporne na działanie antybiotyków ponadto szczepienia dzieci przeciwko pneumokokom znacząco zwiększyły ryzyko występowania inwazyjnych chorób pneumokokowych u dorosłych – dodała.
– Epidemiology 2013 rok, tytuł „Konkurencja między szczepami Streptococcus pneumoniae. Implikacje dla indukowanych drogą szczepień serotypów zastępujących w procesie kolonizacji i rozwoju choroby. Nieco wcześniejsze, 2009 rok Pediatrix “Stały wpływ skoniugowanej szczepionki przeciwko pneumokokom na nosicielstwo wśród małych dzieci”. W tym badaniu stwierdzono, że pierwotny wskaźnik zapadalności na inwazyjne choroby pneumokokowe, uległ obniżeniu po powszechnych szczepieniach dzieci. Ale wzrósł, kiedy szczepy nieszczepionkowe zastąpiły te, na które szczepionki były ukierunkowane. Myślę, że badania kieleckie, które pokazały świetnie, że rzeczywiście po wprowadzeniu szczepionki pneumokokowej obniżyła się zapadalność na choroby pneumokokowe (inwazyjne, wśród dzieci), jednocześnie zmniejszyło się nosicielstwo. Także tutaj też to zaobserwowano, ale pytanie czy w Kielcach prowadzono badania dalsze, wieloletnie, czy nie było tego efektu. Dalszy wniosek z tego badania: istnieją dane wskazujące, że oporne na antybiotyki szczepy inwazyjnych chorób pneumokokowych powstały w wyniku rekombinacji szczepów szczepionkowych i nieszczepionkowych. Kolejne badanie, 2014 rok, prowadzone w Japonii na temat CPV7. Siedem szczepów pneumokoków, na które ukierunkowana jest szczepionka praktycznie zniknęło, ale w skutek zjawiska zastępowania szczepów całkowity wskaźnik występowania pneumokoków nie uległ zmianie. Badanie 2010 rok: ponowny wzrost zapadalności na pneumokokowe zapalenia opon mózgowych w północnej Francji wskutek zastępowania serotypów. Badanie 2014 rok ze Stanów Zjednoczonych: Wpływ 13-walentnej skoniugowanej szczepionki przeciwko pneumokokom na nosicielstwo Streptococcus pneumoniae u małych dzieci. W kwietniu 2010 roku szczepionka przeciwko pneumokokom 13-walentna zastąpiła wcześniejszą 7-walentną ukierunkowana na 7 szczepów. U zdrowych dzieci w wieku 6 – 23 miesiące wystąpił spadek nosicielstwa szczepów pneumokoków. I tutaj to też Kielce to obserwowały, prawda? Że nosicielstwo było kilkuprocentowe w przeciwieństwie do grupy nieszczepionej, gdzie było około pięćdziesięcioprocentowe (to były te badania Kieleckie), więc tutaj to tez obserwowano. Ale u wszystkich dzieci nastąpił wzrost nosicielstwa szczepów nieszczepionkowych. Szczepionka była nieskuteczna u dzieci starszych, a niektóre z nieszczepionkowych szczepów są oporne na antybiotyki. I to co się przewija w tych pracach, to te szczepy nieszczepionkowe, które się jakby uaktywniają, są bardziej oporne na antybiotyki i są bardziej zjadliwe. 2013 rok tutaj pokusili się autorzy o taki matematyczny model zastępowania serotypów w nosicielstwie pneumokoków po sczepieniu. Dane w tej pracy wskazują, że powszechne szczepienie PCV13, szczepionka ukierunkowana na 13 szczepów, nie obniży całkowitej prewalencji chorób pneumokokowych, ponieważ spadek liczebności szczepów szczepionkowych zostanie zneutralizowany wzrostem liczebności szczepów nieszczepionkowych – wyliczała Dorota Sienkiewicz.
– Chcę powiedzieć jeszcze jedno, już kiedyś mówiłam, że według Amerykańskiego Stowarzyszenia ds. Żywienia Enteralnego i Parenteralnego, bezpieczna dawka spożycia doustnego aluminium to jest 5 mikrogram na kilogram na dobę. W Synflorixie jest 500 mikrogram, które dziecko dostaje jednorazowo, a powtarza się dwu- lub trzykrotnie. W Prevenarze jest 13, jest mniej, czyli 0,125 miligrama, prawda? Czyli ta szczepionka Prevenar jest bezpieczniejsza. Tutaj państwo, w świetle jupiterów, czy w świetle kamer i pan minister i pan doktor Hamankiewicz szczepiliście się szczepionką, żeby pokazać, że nie ma się czego bać. Natomiast nie wzięliście państwo pod uwagę odniesienia do masy ciała. Małe dziecko waży 5 kilo, 4 kilo, więc myślę, że pan minister mógłby się zaczepić taką szczepionką 10-krotną, nie wiem ile pan waży, tak? – czy 15-krotną. Chcę powiedzieć, że rodzice to są inteligentni ludzie, oni natychmiast to wyłapali i tego typu akcja nie przysparza zaufania do systemu szczepień, tylko budzi jeszcze większe wątpliwości – wytknęła resortowi zdrowia, dodając iż może warto byłoby się zastanowić, czy jednak nie utrzymać szczepień przeciwko pneumokokom w grupach ryzyka szczepionką lepszą, czyli Prevenar 13, mniej reaktogenną, jako że ta zamówiona przez ministerstwo może – co wykazały doświadczenia Stanów Zjednoczonych – prowadzić nawet do zgonu dziecka.
Zresztą, jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości w kwestii szczepień, warto zapoznać się z dostępnymi na stronach internetowych ulotkami dotyczącymi składu poszczególnych szczepionek – wówczas wszystko stanie się zupełnie jasne.
Swoją drogą jest zastanawiające, że Ministerstwo Zdrowia, zamiast walczyć z koncernami farmaceutycznymi o bezpieczne szczepionki dla dzieci, to walczy z rodzicami, chcącymi uchronić swoje pociechy przed poważnymi powikłaniami zdrowotnymi.”
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Pon Sty 02, 2017 20:17   

Justyna Socha: Oczekujemy podjęcia uczciwej debaty na temat powikłań poszczepiennych i wad systemu ochrony zdrowia w Polsce


DO REDAKCJI WIADOMOŚCI TVP I PREZESA JACKA KURSKIEGO.

Jestem zbulwersowana poziomem dezinformacji na temat szczepień jaką zaserwowała widzom Pani Małgorzata Wiśniewska 27.12.2016 r. materiale pt. „Ryzykowne zaniechanie”.
https://wiadomosci.tvp.pl/28372544/ryzykowne-zaniechanie

Dowodem wyjątkowej ignorancji jest negowanie występowania niepożądanych odczynów i powikłań poszczepiennych, których niepodważalne występowanie udowadnia treść każdej ulotki dla pacjenta http://stopnop.com.pl/ulotki-i-sklad-szczepionek/ oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie NOP. http://isap.sejm.gov.pl/D...=WDU20102541711


Środowisko poszkodowanych przez powikłania poszczepienne i niekompetencję personelu medycznego w Polsce jest oburzone ignorowaniem i przemilczaniem naszych prawdziwych motywów oraz kierowaniem na nas agresji społecznej.

30 tysięcy osób chce koniecznych zmian w interesie wszystkich polskich dzieci:

1. Opracowania nowego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), włącznie z opracowaniem procedur gwarantujących opiekunom prawnym i dorosłym pacjentom pełny udział w tym procesie (oraz pełna informacja o powikłaniach potwierdzona przez pacjenta pisemnie i monitorowanie stanu zdrowia pacjenta po szczepieniu, przekazywanie zgłoszeń działań niepożądanych szczepionek zgłoszonych do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i Produktów Biobójczych automatycznie do organu prowadzącego rejestr NOP).

2. Utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań wzorem 14 państw europejskich współfinansowanego przez producentów szczepionek dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia NOP i powikłań poszczepiennych.

3. Utworzenia listy ekspertów – niezależnych od koncernów farmaceutycznych, w tym producentów szczepionek (z obowiązkiem złożenia oświadczenia o konflikcie interesów).

4. Zniesienia sankcji wynikających z ustawowego obowiązku szczepień i wprowadzenia dobrowolności wzorem 18 państw europejskich uznając jego konstytucyjną niedopuszczalność.

5. Utworzenia odrębnego organu odpowiedzialnego za nadzór nad powikłaniami poszczepiennymi w tym NOP. http://zmienmy.to/…...koro-je…/

Oczekujemy podjęcia uczciwej debaty na temat powikłań poszczepiennych i wad systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Poniżej załączam stenogram z posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych.
Zapis filmowy z posiedzenia rzeczonego zespołu znaleźć można na portalu Prawy.pl pod linkiem:

http://prawy.pl/43389-szc...duje-za-ciebie/
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 19:10   

Dziecięca eutanazja w majestacie „prawa”.
Dr Jerzy Jaśkowski
Polska
2016-12-22
Nauka i technologia Celare Fraudem fraus est - ukrywanie oszustwa jest oszustwem!
rzymska maksyma prawna

Jak już powszechnie, chyba, w Polsce wiadomo, tzw. Raport Klubu Rzymskiego, czyli dokument przygotowany przez CIA w latach 1968 – 1970, ustalił liczbę mieszkańców w kraju pomiędzy Odrą, a obecnie Bugiem, na 15 300 000. Z „krajowych” przedstawicieli w tym Klubie uczestniczył mjr UB, niejaki p. Kołakowski, oddelegowany potem do pionu propagandy i agitacji na stanowisko profesora filozofii uniwersyteckiej. Na stanowisku tym miał możność indoktrynacji wielu roczników rządnych wiedzy młodych ludzi. Skutki takiej i podobnych działalności obserwujemy do dnia dzisiejszego.

Proszę zauważyć, że opowiada się cały czas bajki o konieczności dekomunizacji byłych ubeków, odbieraniu emerytur, a nikt nie rusza dekomunizacji tzw. kadry „naukowej”. Zaraz po 1989 roku najbardziej protestowały przeciwko dekomunizacji takie uczelnie jak KUL, Uniwersytet Krakowski, czy Wrocławski. Po ostrości i skuteczności protestów możemy ocenić ilość agentów na tych uczelniach. Podobnie, jak o jakość pracy tych szkół, czyli poziomie merytorycznym, świadczy kompletny braku patentów. Innymi słowy, nadal utrzymywana jest zasada: „nie matura lecz chęć szczera czyni z ciebie ...”.

Przypomnę, Polska posiadając ponad 470 wyższych uczelni produkuje jakieś 100 patentów rocznie. Niemcy posiadając koło 80 uczelni, produkują ponad 17 500 patentów rocznie. Oczywiście prasa polskojęzyczna niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, pomija milczeniem ten temat, a nawet wręcz przeciwnie, chwali, pękając ze śmiechu, rzekome osiągnięcia niektórych placówek.

Poniżej przejdę do konkretów, jakie są faktyczne skutki takiego przemyślnego, a dopracowanego w szczegółach programu MK ultra, realizowanego w naszym Kraju. Zdziwienie budzą wszelkiego rodzaju artykuły i felietony twierdzące, że to jacyś Polacy coś wymyślili, czy przeprowadzili. Program powszechnej, państwowej, obowiązkowej edukacji ma jeden tylko i wyłącznie cel, takiej tresury młodych ludzi, aby nic innego, z wyjątkiem wykonania podanej instrukcji, czyli wytycznych, czyli procedur, nie tylko nie umieli przeprowadzić, ale aby nawet nie umieli pomyśleć o tym.

Jest to prosta realizacja planu niemieckiego z okresu wojny. Słowianie mają czytać i pisać oraz liczyć do 1000, Rosjanie tylko do 100. Proszę porozmawiać na ulicy i samemu się przekonać.
Poniżej podam konkretny przykład takiego tresowania ludności zamieszkałej pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem. W opisie oprę się na danych USA, ponieważ jak donosi prasa amerykańska, jesteśmy 52 stanem. Powinniśmy więc znać statystyki przymusowej „macierzy”, jeżeli nasze własne są niedostępne. O tym, że nasze statystyki nie istnieją, wie każdy zajmujący się badaniami naukowymi. W tym celu co kilkanaście lat dokonuje się korekcji granic poszczególnych województw, lub przeprowadza się nowy podział kraju. Stare roczniki przestają mieć większe znaczenie. Nic nie można porównać.

Przypomnę, w 1989 roku, po tzw. przemianach wykonanych przez Wojskowe Służby, rządzące naszym biednym krajem [St.Michalkiewicz] od 1944 roku, wprowadzono u nas rockefellerowski system medycyny. Szef WSI gen. Dukaczewski [szkolony w Moskwie] rządził służbami do 2006 roku. Miał więc czas i możliwości kontynuacji ustaleń wcześniejszych.

System reckefellerowski, w skrócie, sprowadza się do oskubywania ludności. Konkretnie, przed wprowadzeniem tego systemu w Ameryce w latach 80. ubiegłego wieku, wydatki na medycynę wynosiły 50 miliardów. Po około 30 latach stosowania tego systemu wydatki wzrosły do ponad 250 miliardów, oczywiście dolarów. Jakość świadczonych usług drastycznie obniżyła się. Konkretnie, pod względem umieralności niemowląt USA zajmują ostatnie miejsce wśród państw rozwiniętych. Drastycznie zwiększa się umieralność kobiet po porodach.

W Polsce negatywne skutki obserwujemy po pierwszej reorganizacji, tj. stworzeniu SOR-ów. Przeciętny czas oczekiwania na pomoc chorego w SOR-ach wynosi kilkanaście godzin. Jest to sytuacja niedopuszczalna. Przed 1989 roku czas pobytu chorego w Izbie Przyjęć np. chirurgicznej wynosił co najwyżej 1-2 godziny.

Jakie są proste przyczyny takiego stanu rzeczy? Otóż człowiek w tym systemie liczy się tylko wówczas, kiedy jest chory. Można obłożyć go dodatkowym podatkiem, np. zmusić do udania się do prywatnego szpitala, czy przychodni. A jak nie ma pieniędzy? A jak nie ma pieniędzy, to przyspiesza plan doprowadzenia ludności zamieszkującej teren pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem do wielkości zaplanowanej przez CIA, to jest 15 300 000.Podam konkretne przykłady z ostatniego okresu. Pewna znajoma z rozpoznaniem zakrzepu w tętnicy kończyny dolnej, w listopadzie była przewożona do szpitala chyba ze 6 razy. Po przetrzymaniu jej przez kilkanaście godzin odsyłano ją do domu z adnotacja : nie kwalifikuje się do hospitalizacji. Wreszcie 2 grudnia przyjęto ją. Czwartego grudnia obcięto jej chorą nogę z powodu sepsy. Obecnie jeszcze żyje na respiratorze. Jednym powodem takiego postępowania, tj. odsyłania, jak się wydaje był wiek, znacznie powyżej średniej statystycznej.

Inny przykład z ostatniego kwartału. Młoda 40-letnia kobieta przez 4 miesiące była przesyłana od jednego specjalisty do drugiego z rozpoznaniem raka piersi. Rak był ewidentny i bezwzględnie kwalifikowała się na natychmiastową operacje. Pomimo 4 miesięcy konsultacji, nie podjęto decyzji. Po co się spieszyć? Przecież jak chodzi po specjalistach, to przynosi zysk. Wiadomo, badania kosztują i NFZ płaci. Jedyne leczenie dające szansę wyzdrowienia w raku piersi jest chirurgiczne. W przypadku przerzutów leczenie chirurgiczne zawodzi oczywiście. Leczenie chirurgiczne jest 10-krotnie tańsze, aniżeli chemioterapia. I mamy odpowiedź, dlaczego szpitale zwlekają i wolą chemioterapię.

Przypomnę, chemio, czy radioterapia to średnie przeżycie 3.5 roku. Leczenie innymi metodami to średnie przeżycie 13.5 toku. Ale NFZ preferuje chemię. Sam musisz się domyśleć Dobry Człeku, dlaczego?

Poniżej kolejne przykłady. Do 1965 roku wskaźnik dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie wynosił w USA 4.5 %. Po wprowadzeniu w latach 80. medycyny rockefellerowskiej, w 2009 roku wzrósł do 32,9 %. Obecnie co trzecia kobieta w USA rodzi przez cesarskie cięcie. Jakie są tego skutki?
USA jest jedynym krajem wśród państw rozwiniętych, w których wzrasta umieralność kobiet po porodzie. Od 5 lat notuje się systematyczny wzrost nadumieralności kobiet do 40. roku życia. Śmiertelność matek po porodzie wzrosła do 14 na 100 000. Jest to znacząco wyższy współczynnik, aniżeli w Kanadzie, Niemczech, czy Wielkiej Brytani. Podobnie kształtuje się współczynnik umieralności niemowląt. Jest on dwukrotnie wyższy, aniżeli w Japonii, Finlandii, czy Portugalii.
Wyniki badań opublikowane w British Medical Journal jednoznacznie wskazują, że dzieci urodzone przez cesarskie cięcie [C-Ciecie], częściej zapadają na cukrzycę typu pierwszego, otyłość, astmę. Dr J. Blustein, autor tej pracy stwierdza:

„Oczywistym jest, że dzieci urodzone przez cesarskie ciecie mają gorszy stan zdrowia. Dokładne określenie czynnika wymaga dalszych badań.... Dla mnie oczywistym jest, że obecne wyniki są na tyle interesujące i jednoznacznie wskazujące, że c-ciecie ma długoterminowe skutki niekorzystne dla zdrowia dzieci”.

Badania medyczne wskazują, że porody naturalne mają pozytywny wpływ na zdrowie dziecka. Ten sposób porodu jest korzystny dla międzypokoleniowego transferu mikrobionu od matki do dziecka. To pozwala zbudować dziecku silny układ odpornościowy od chwili urodzenia. Proces narodzin jest pierwszą formą szczepienia przeciwko patogenom, nabywania drobnoustrojów z jelit matki. Z biegiem czasu system odpornościowy noworodka zaczyna rozróżniać pomiędzy dobrymi i złymi mikrobami i zaczyna atakować te szkodliwe. Canadian Med.Ass.Jour. opublikował pracę wykazującą jednoznacznie, że dzieci urodzone przez c-ciecie miały mniej kolonii dobrych bakterii, aniżeli te urodzone przez pochwę.
A co robi się w Polsce? Wzrasta liczba dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie. Oczywiście wszystko dzieje się w majestacie procedur. I proszę zauważ Dobry Człeku, że Ministerstwo nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia, zajmuje się głównie handlem szczepionkami, a zupełnie nie zwraca uwagi na c-ciecia.

Przechodząc do dalszego przedstawienia faktów jednoznacznie świadczących o depopulacji.
Powołano? tzw. „polską” grupę ekspertów ds. szczepień. szczególnie dzieci urodzonych przedwcześnie, z niską masą urodzeniową. I mamy dwa problemy. Jaka to polska grupa? Kto ją powołał? Ponieważ parę lat temu wszyscy konsultanci mający dwa etaty, z których jeden był finansowany przez formy farmaceutyczne, musieli z nich zrezygnować. A tutaj w Grupie „ekspertów” co najmniej u kilku osób występuje wyraźny konflikt interesów:
Do grupy tej należą m.in.

prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu
http://www.gsk.com.pl/o_f...ala_oferta.html (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK)
http://www.sciencedirect....03139391070010X
• (uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki)

dr hab. n. med. Teresa Jackowska – członek Zespołu oraz Krajowy Konsultant ds. Pediatrii, a także doradca ”społeczny” Rzecznika Praw Dziecka
http://www.bip.mz.gov.pl/...chronie-zdrowia (według swojego oświadczenia wykonuje zajęcia zarobkowe zlecone przez producentów szczepionek Pfizer, MSD, GSK i Novartis)

prof. dr hab. n. med. Leszek Szenborn – członek Zespołu
http://www.sciencedirect....03139391070010X (honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK), prowadzenie badań klinicznych (GSK))

Powstaje więc pytanie, kto więcej płaci i dla kogo oni pracują. I kolejne pytania: to już ¨Ministerstwo nie posiada innych specjalistów, nie uwikłanych konfliktem interesów? Dlaczego radni, czy posłowie muszą co roku składać kopie deklaracji skarbowych, a tzw. eksperci nie? To się ma nazywać przejrzystość?

Poza tym „Grupa” ta opiera się na Amerykańskiej Akademii Pediatrii - AAP. Co to znaczy w praktyce, wyjaśniają poniższe fakty. AAP otrzymała tylko w jednym roku 433 000 dolarów od firmy Merck, za zatwierdzenie szczepionki HPV dla dzieci. Dało to firmie Merck 1,5 miliarda zysku. Przypomnę, chodzi o rzekome szczepienie dzieci przeciwko rakowi szyjki macicy. Szczepionka ta wg twierdzenia odkrywcy dr Harper, nigdy nie była badana w tym kierunku. HPV w 98 % ulega samoistnemu wyleczeniu w okresie 6 - 9 miesięcy. Jedynym udowodnionym czynnikiem raka szyjki macicy wg podręcznika dla studentów medycyny, jest częsta zmiana partnerów wśród kobiet. Ale w dobie swobody seksualnej nie wolno o tym pisać.
AAP kolejne 342 000 dolarów otrzymała od firmy Wyeth, za zaakceptowanie szczepionki przeciw pneumokokom dla dzieci. Zysk firmy wynosi 2 miliardy rocznie. Obecnie będzie się do tego zysku dokładało polskie Ministerstwo. Więc chyba już wszystko się wyjaśniło. Ciekawe, dlaczego Polskie Towarzystwo Pediatryczne nie publikuje wziątek od firm farmakologicznych. Sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie, Szanowny Czytelniku.

Wymienieni osobnicy nigdy nie publikowali prac na temat tego, co się dzieje z dziećmi zaszczepionymi 15 - 30 szczepionkami po 10, 20, czy 30 latach. Jednocześnie cały czas twierdzą, że szczepionki są najlepiej przebadanymi preparatami. Żadnych dowodów nie próbują nawet przedstawić, cały czas powołując się na zalecenia rozmaitych dziwnych instytucji. A tymczasem fakty wskazują na zupełnie coś innego.


Kontakt do autora: jjaskow@wp.pl


| Szok: naukowcy niszczą na całym świecie szczepionki na polio po tym jak przyznali, że są one przyczyną polio! | Liczba szczepień wpływa na poziom śmiertelności niemowląt. | Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków podaje, że szczepenia wywołują "Autyzm". | Po śmierci dzieci i masowych negatywnych reakcjach w Meksyku zawieszono krajowe szczepienia niemowląt. | Informator z CDC przyznaje, że rtęć w szczepionkach powoduje autyzm! | Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei. | Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina. | Miliarderzy biorą populację na celownik.| Szokujący brak dowodów na skuteczność szczepionki przeciwgrypowej. „To skandal!”, 75 lat trucia! | Szczepionka odrowa w natarciu. Kolejne dzieci poszkodowane. | Kolejne zgony niemowląt po szczepionce przeciwko WZW B. Kiedy Polacy zmądrzeją? | Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei. | Związek szczepień z autyzmem udowodniony! | Małpy, którym podano standardowe dawki szczepionek zachorowały na autyzm. | Dlaczego więc nie powinno się szczepić dzieci? 3 x 10 Nie! | Kolejne dziecko umiera po szczepieniach! Kolejny niepotrzebny zgon w imię opętanej idei. | Dr Andrew Wakefield ma rację- autyzm!!! | Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne. | Trucie rtęcią w medycynie - autyzm. | Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim. | Meningokoki - Matko uważaj. Poszczepienne powikłania w Afryce. | LEKARZE OSTRZEGAJĄ! “Chcesz zachorować- szczep się przeciwko grypie. Nie chcesz chorować nie szczep się.” | Totalitaryzm medyczny i szczepienia w Polsce. | Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone - dosłownie wszystkie! | Stawiam na Tolka Banana - wirusa Zachodniego Nilu. Czyli Pranie mózgu samorządowcom. | Dlaczego Sejmowa komisja zdrowia tak szybko “załatwiła” sprawę nowelizacji ustawy o szczepieniach? | Mikroigły i szczepienia. | Poufne dokumenty wskazują na śmierć 36 dzieci po podaniu szczepionki GlaxoSmithKline. | FDA zatwierdziło pierwszą szczepionkę GMO przeciw grypie zawierającą przeprogramowanego wirusa insektów. | Gardasil czyli jak uszkadzać zdrowe dzieci. Nowo mowa w medycynie - Komisja Przejrzystości. | FDA zatwierdziło pierwszą szczepionkę GMO przeciw grypie zawierającą przeprogramowanego wirusa insektów. | Dziesiątki dzieci zmarły po podaniu szczepionki dostarczonej przez ONZ dla terenów okupowanych przez rebeliantów w Syrii. |
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Sob Sty 07, 2017 13:57   

SZEPTEM odc. 5 - Szczepionki. Usunięty z TVP i ocenzurowany!

https://www.youtube.com/watch?v=j5A3iI17qIk


Trwa wojna informacyjna. Komentarze pokazujące się na ekranie czasem świadczą o niczym niezmąconej WIERZE w 1/skuteczność, 2/ bezpieczeństwo, 3/ konieczność
szczepień.
Piszą te komentarze osoby które nie miały doświadczeń ze szczepieniem dzieci albo te, którym za te dezinformacje jest płacone.

Kontrastuje to z mrożącymi krew relacjami rodziców uszkodzonych a nawet zmarłych z powodu NOP dzieci.

W imię jakich i czyich "korzyści" istnieje w Polsce PRZYMUS szczepień. A odmowa poddania dziecka temu zbrodniczemu procederowi jest PENALIZOWANA.

Dziecko mojej sąsiadki zmarło po szczepieniu, drugie odchorowało długotrwałą biegunką.
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 20:37   

Amerykańskie badanie, które wkrótce po opublikowaniu zostało obrzucone anatemą i usunięte z internetowego czasopisma oraz innych stron Internetu, wykazało, że szczepienia zwiększają zachorowalność dzieci na zapalenie płuc, zapalenie ucha środkowego, alergie, choroby neurorozwojowe, w tym autyzm, ADHD, i niedorozwój umysłowy.

Vaccinations autism paper

(Badanie to zostało wykonane z wykorzystaniem prywatnych funduszy.) Zatem, by chronić dzieci przed zapaleniem płuc trzeba raczej unikać szczepień niż aplikować im okaleczające i zabójcze szczepionki pneumokokowe.

Warto sobie zachować kopię tego cennego abstraktu. Nauki medyczne są dziś tak skandalicznie skorumpowane, że trudno je nadal nazywać naukami. Są to już tylko głównie zakłamane reklamy leków, fałszerstwa medyczne i farmaceutyczna propaganda, którym zupełnie nie można ufać. Lekarze i rodzice muszą zdawać sobie z tego sprawę. Kartele farmaceutyczno-medyczno-wydawnicze oraz usłużne im rządy cofnęły nas więc do średniowiecza. Obserwowanymi skutkami tej medycznej szarlatanerii są skracanie się średniej życia ludzi w USA i w Polsce, wzrost umieralności ciężarnych kobiet i dzieci, oraz generacje chronicznie chorych, trwale okaleczonych dzieci i młodzieży. Można przewidywać, że XXI wiek będzie okresem regresu ewolucyjnego człowieka. Znaczny spadek inteligencji ludzi prawie we wszystkich krajach obserwuje się już od kilku dekad łącznie z epidemiami autyzmu, ADHD i upośledzeń umysłowych.

Prof. Maria Dorota Majewska
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 20:40   

Kolejny szczepienny atak na polskie dzieci. Prof. Maria Dorota Majewska

Polska jest jedynym krajem na świecie, który wprowadził obowiązkowe szczepienia wszystkich noworodków zabójczymi szczepionkami pneumokokowymi. Jest to ewidentny mengelowski eksperyment na całym narodzie, którego skutkiem będzie wzrost umieralności niemowląt i wzrost trwałych okaleczeń dzieci z padaczkami i autyzmem włącznie.

https://www.wprost.pl/kra...noworodkow.html

Rodzice, którzy chcą chronić swe niemowlęta przed szczepienną śmiercią lub kalectwem powinni przed porodem przedstawić w szpitalu pisemny zakaz wszelkich szczepień w dwóch kopiach, które muszą być podpisane przez lekarzy. Jedną kopię trzeba zachować dla siebie. W przypadku pogwałcenia przez lekarzy żądań rodziców, dokument ten będzie stanowić podstawę prawną do wytoczenia lekarzom i szpitalowi procesów o szczepienne okaleczenie lub zabicie dziecka.

Najbardziej zabójcze szczepionki dla dzieci do 2 r. życia (dane z VAERS). Szczepionki pneumokokowe są na czele tej niechlubnej listy. Przypadki zgonów zgłoszone do VAERS stanowią tylko od 1 do 5% wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc te liczby trzeba pomnożyć przez 20 lub 100.

Liczba zgonów poszczepiennych

9,125

HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (HIBV)
1,531

PNEUMOCOCCAL, 7-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC)
893

POLIOVIRUS VACCINE TRIVALENT, LIVE, ORAL (OPV)
888

HEPATITIS B VACCINE (HEP)
835

DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (DTAP)
793

DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND PERTUSSIS VACCINE (DTP)
732

POLIOVIRUS VACCINE INACTIVATED (IPV)
715

PNEUMOCOCCAL, 13-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC13)
382

ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL, PENTAVALENT (RV5)
343

DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + HEPATITIS B + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPHEPBIP)
330

DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS PERTUSSIS AND HAEMOPHILUS INFLUENZA B VACCINE (HEXAVAX) (DTPHIB)
259

MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE (MMR)
227

DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE + HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (DTAPIPVHIB)
214

COMVAX (HBHEPB)
188

ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL (RV1)
119

VARIVAX-VARICELLA VIRUS LIVE (VARCEL)
105

DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS ACELLULAR PERTUSSIS POLIOVIRUS INACTIVATED HAEMOPHILUS INFLUENZA B AND HEPATITIS B VACCINE (HEXAVAX) (6VAX-F)
91

INFLUENZA VIRUS VACCINE, TRIVALENT (INJECTED) (FLU3(SEASONAL))
71

Dane z VAERS pokazują, że szczepionki pneumokokowe są najbardziej zabójcze dla niemowląt poniżej 6 miesiąca życia. I to właśnie te najmłodsze niemowlęta polskie MZ planuje obowiązkowo szczepić. Ile ich umrze wkrótce po szczepieniach 3 szczepionkami na raz (WZW-B + BCG + pneumo)? Nikt nie wie, bo nikt tego nie badał. To będzie testowane na polskich dzieciach, które są królikami doświadczalnymi dla globalnych karteli farmacji. Mengele byłby dumny ze swych następców w polskim MZ, którzy bez wątpienia są sowicie wynagradzani przez te kartele za wysługi. Żadne inne państwo nie wystawia swego narodu na takie potencjalnie ludobójcze eksperymenty.

Zgony po szczepionkach pneumokokowych w różnych grupach wiekowych; VAERS.

Grupa wiekowa
Przypadki zgonów

%

< 6 months
948

52.46%

6-11 months
186

10.29%

1-2 years
171

9.46%

3-5 years
36

1.99%

6-17 years
26

1.44%

18-29 years
11

0.61%

30-39 years
7

0.39%

40-49 years
17

0.94%

50-59 years
25

1.38%

60-64 years
21

1.16%

65+ years
226

12.51%

Unknown
133

7.36%

Total

1,807

100.00%

Prof. Maria Dorota Majewska
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 13:15   

Należy WIERZYĆ I UFAĆ rządowi i mediom a wtedy rząd i media będą zadowolone.

YT: Silent Epidemic -Cicha epidemia


https://www.youtube.com/watch?v=GmkTR1oBXrA
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 22:47   

Zanim nowe pomysły bigfarmy trafią do Polski, dobrze wiedzieć, co nas czeka:


OPUBLIKOWANO STYCZEŃ 12, 2017PRZEZ NSW ZDROWIE
Depopulacji NWO ciąg dalszy – będą szczepić nienarodzone dzieci

Szczepionki są niebezpieczne dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci. Potwierdzeniem tego są liczne badania naukowe i wywiad z rodzinami okaleczonymi szczepionkami. Jednak teraz, koncerny farmaceutyczne chcą wprowadzić szczepienia na zupełnie nowy poziom. Samą głupotą jest szczepienie matki w ciąży, teraz dodatkowo zamiast szczepienia kobiet w ciąży, przemysł chce szczepićnienarodzone dzieci ich najnowszą miksturą.

a,1

Ustawa leczenia 21 wieku (The 21st Century Cures Act ) została podpisana przez Obame 13 grudnia 2016 roku. Ustawa ma przenieść medycynę do 21 wieku, co oznacza między innymi „polepszenie precyzji i adresowania ponadpartyjnych problemów zdrowotnych, jak i postęp w badaniach nad rakiem”.

Szczerze mówiąc wydaje się, że ta ustawa zmierza w dokładnie przeciwnym kierunku, czyli jeszcze większej propagandzie farmaceutycznej.

Jeden z bardziej martwiących aspektów tej ustawy leży w projekcie ustawy S. 2742 (Promowanie badań Biomedycznych l Ustawa Zdrowia Publicznego dla pacjentów), który wydaje się być bazą pod zmianę aktualnego harmonogramu szczepień. Ma obejmować matki w ciąży i ich nienarodzone dzieci.

Ten szczególny zapis brzmi następująco:

„Niezależnie od jakichkolwiek innych przepisów prawa, dla celów niniejszego przepisu, zarówno kobieta, która otrzymała szczepionkę podczas ciąży i każde dziecko, które było w macicy w czasie, gdy kobieta otrzymała szczepionkę są uważane osobami, którym administrowano szczepionkę i osobami, które otrzymały szczepionkę”.
To może być interpretowane na szereg różnych sposobów.

Może na przykład być przykrywką przed odpowiedzialnością za wynikłe niepełnosprawności po szczepionkach. Może również być wytrychem, aby nienarodzone dzieci były uznane za kwalifikujące się do szczepień.

Jeśli tak jest, to już wkrótce zobaczymy producentów rozwijających nowe linie szczepionek zaprojektowanych dla dzieci w łonie matki.

Centra Kontroli i Prewencji Chorób już sugeruje, że kobiety w ciąży powinny otrzymywać mnóstwo dodatkowych szczepień: na koklusz, na grypę i na WZW B. Szczepionki są pchane w stronę matek, jako… ochrona dla nienarodzonego dziecka.

Oprócz tych problemów, nowa ustawa może również otworzyć drzwi do zmian dla bieżącego harmonogramu szczepień, który może zostać przesunięty lub rozszerzony.

Otworzą się kolejne możliwości dla przemysłu do zwiększenia zysków.

Alliance for Natural Health (ANH) sugeruje w związku z nową ustawą:

„Może pierwsza dawka szczepionki DTaP (błonica, tężec, krztusiec ) zostanie podana do matki i płodu, a nie narodzonemu dziecku, które ma miesiąc. Może harmonogram szczepień zostanie rozszerzony”.
Istnieje wiele potencjalnych zagrożeń spowodowanych tą ustawą.

Na przykład, faktem jest, że szczepionki nigdy nie były badane pod kątem bezpieczeństwa dzieci, nie mówiąc o nienarodzonych dzieciach. I jak zauważa ANH, nie ma żadnych badań mówiących o bezpieczeństwie podawania wielu szczepionek w czasie ciąży, ani żadnych porównań pomiędzy potencjalnym ryzykiem a korzyściami.

To tylko jeden niepokojący aspekt nowej ustawy.

Są inne…

Na przykład, wiele krytyków twierdzi, że ustawa idzie za daleko, jeśli chodzi o poluzowanie standardów zatwierdzania leków i urządzeń. Na przykład, jeden przepis w ustawie leczenia pozwoli korporacji na uzyskanie zgody na drugie zastosowanie leku zatwierdzonego przez FDA… bez konieczności przeprowadzenia randomizowanego badania klinicznego.

Zamiast tego, firmy mogą korzystać z czegoś znanego jako “real world evidence” (dowody z prawdziwego życia). Jest to znacznie niższy standard dowodowy i nie podaje oceny ryzyka w porównaniu do korzyści. Jest bardziej podatny na odchylenia i łatwiejszy w manipulacji.

Senator Elizabeth Warren stanowczo sprzeciwia się ustawie. Nazwała ją licencją dla korporacji do: „oszustwa”, „przekupstwa” i „wymuszenia”.

W swoim wystąpieniu senator Warren stwierdziła:

„Wdrażanie form leczenia bez dowodów naukowych o ich skuteczności jest oszustwem”.
Niestety ustawa już została zatwierdzona.

W Polsce również przyszłe matki mogą być zagrożone. Polska jest czołówką państw wdrażających amerykańskie metody leczenia pacjentów.

Nadgorliwi politycy mogą w krótkim czasie przegłosować podobną ustawę…

źródło: naturalnews.com

źródło polskie: https://onalubi.pl/szczepienia/beda-szczepic-nienarodzone-dzieci/

Data publikacji: 12.01.2017
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 14:39   

Najwyższa instancja prawna w Niemczech, Federalny Trybunał Sprawiedliwości potwierdził wyrok Najwyższego Sądu ze Stuttgartu w kwestii czy istnieje wirus odry?
Według sądu nie ma naukowego dowodu potwierdzającego istnienie takiego wirusa. Wyrok jest ostateczny.
W trakcie procesu zostały zweryfikowane wyniki tzw. odcisku genetycznego wirusa odry. Dwa wiodące genetyczne laboratoria na świecie, niezależnie od siebie, doszły do tych samych wniosków, a mianowicie, że autorzy sześciu czołowych publikacji potwierdzających istnienie wirusa odry się mylą. W konsekwencji mylą się prawie wszyscy wirusolodzy, bo twierdzą że normalne części komórki są wirusami. Przez tę pomyłkę, w ciągu ostatnich dziesięcioleci powstał błędny model, w którym normalne części komórek zostały zinterpretowane jako wirusy. Badanie genetyczne wykluczyło w sposób naukowy istnienie wirusa odry.

http://wissenschafftplus.........f3b9d0813a
_________________
gea
 
     
Witold Jarmolowicz
Site Admin

Pomógł: 39 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 6335
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 17:01   

Coś ten link nie bardzo, ale na temat dr Stefana Lanka jest mnóstwo informacji w Internecie
Cytat:
http://www.gesundheitlich...n-lanka-gewinnt
Der Maseru-Virus-Prozess: Dr. Stefan Lanka gewinnt in 2. Instanz
Das Oberlandesgericht Stuttgart hat am 16.02.2016 entschieden: Der Virologe Dr. Stefan Lanka muss keine 100.000 Euro an den Arzt Dr. David Bardens zahlen.

Proces w sprawie twardych naukowych dowodów istnienia wirusa odry w 2 instancji wygrał dr Stefan Lanka i nie musi płacić 100 tys. EUR lekarzowi Davidowi Bardens. Dr Lanke twierdził, że nie ma takich dowodów.
JW

PS. https://szczepienia.wybudzeni.com/2016/12/09/wywiad-z-dr-stefanem-lanka
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 18:00   

Ofiara szczepienia p.HPV, u której rozwinął się RAK szyjki macicy!

https://www.youtube.com/watch?v=zlwqmZrKEak

Cytat:
Erin Crawford była zdrową studentką, kiedy zaproponowano jej szczepionkę Gardasil. W ciągu 24 godzin od jej otrzymania mocno zachorowała, a po pół roku już miała raka szyjki macicy III stopnia - dokładnie tego, przed czym miała chronić ją ta szczepionka! Leczenie alopatyczne nic jej nie pomagało, więc Erin postanowiła spróbować alternatywnej terapii według Gersona. W tym samym czasie, miała również wycięte migdałki, które wysłała do niezależnych laboratoriów, gdzie wykryto obecność szczepów wirus HPV 15 i 18 - czyli 2 z 3 szczepów, które znajdowały się w szczepionce! Po pół roku ciężkiej pracy nad sobą, wróciła do onkologa, który oznajmił jej, iż nastąpił CUD - raka już nie było. Kiedy Erin próbowała mu opowiedzieć o terapiach, jakie sama przeprowadziła, jego reakcją był uśmiech z politowaniem, jakby widział przed sobą naiwną osobę, która wierzy w alternatywną medycynę. Sam natomiast nie miał oporów przed nazwaniem remisji raka - "cudem". Kolejna bardzo ważna historia, którą powinni wysłuchać wszyscy, a zwłaszcza młode dziewczyny, przed podjęciem decyzji o szczepieniu.
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 22:30   

Dlaczego nie można oczekiwać uczciwości w sprawie szczepionek:

cytat z

https://www.hagmannreport...es-and-the-cdc/


"Think of it: the CDC has the power—backed by federal and state governments, and supported by the fake-news media—to buy and sell vaccines, while deciding how many vaccines the population should submit to. What salesman wouldn’t want to work for an outfit like that?

Here are Kennedy’s remarks. Read them, study them, and learn the truth:

“The CDC is a very troubled agency, and it’s not just me saying that. There have been four separate, intensive federal investigations by the United States Congress—a three year investigation, 2001, 2002, 2003, by the United States Senate, Tom Coburn’s committee, by the Inspector General of HHS in 2008, by the Office Integrity in 2014. All of them have painted the CDC as a cesspool of corruption, of an agency that has become an absolute subsidiary of the pharmaceutical industry, and that has become a sock puppet, a spokesperson, a shill for the industry.”

“CDC is not an independent agency. It is a vaccine company. CDC owns over twenty vaccine patents. It sells about $4.6 billion of vaccines every year. And its primary metric for success in all the departments in the agency are vaccine sales. The groups, for example the Immunization Safety Office, where the scientists who are supposed to be looking at efficacy and safety in vaccines, they are no longer a public service…agency. They are subsumed in that metric: We have to sell as many of these things as possible. And so they do things to their science to make sure that nothing interferes—no information—interferes with sales.

“Now there are two divisions of the vaccine branch where we worry about the corruption. The first one is called the Advisory Committee on Immunization Practices. That is the committee that makes the decision about what new vaccines to add to the schedule.”

“When I was a boy, I got three vaccines. My children got sixty-nine vaccines. It changed in 1989.”

“Why did it change in 1989?”

“Because in 1986, Congress, [was] drowning in pharmaceutical industry money—pharma puts more money into lobbying than any other industry—Pharmaceutical companies have more lobbyists on Capitol Hill than there are Congress people.”

“Do you think oil and gas has big influence in the Capitol? Well, that’s the next biggest. The pharmaceutical industry puts twice into lobbying, double the amount that the oil and gas, and four times what defense and aero space put in. So they control Congress.”

“In 1986, Congress passed the Vaccine Act, and there were good reasons for them to pass it. …At that time vaccine companies were being sued and were threatening to stop making vaccines. [Congress] said, okay, we’re going to insulate them from lawsuits. They made it illegal to sue a vaccine company in this country, no matter how reckless the behavior, no matter how negligent, no matter how toxic the product, no matter how grievous the injury to the child, you cannot sue.”
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Czw Lut 09, 2017 19:54   

"Jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nie była użyta"

http://wolna-polska.pl/wi...ajewska-2017-02

cytat:

Wszystkie szczepionki preparatami groźnymi dla życia i zdrowia. Prof. Maria Dorota Majewska

Przymusowe szczepienia celowym truciem, okaleczaniem i zabijaniem pod zasłoną ochrony zdrowia.

Włoscy badacze z National Council of Reserach zbadali 44 szczepionki powszechnie stosowane w Europie i USA na obecność nieorganicznych, zwłaszcza metalicznych zanieczyszczeń. Do badań wykorzystali najbardziej zaawansowane techniki mikro i nano analityczne – mikroskopię elektronową i spektroskopię rentgenowską z dyspersją energii. Badanie ujawniło, że wszystkie szczepionki zawierały znaczne ilości toksycznych zanieczyszczeń, które nie były wymienione w składzie. Znajdowały się tam cząstki, kryształy, osady, agregaty, nanocząstki takich metali/pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. (To wszystko w dodatku do rtęci, która jest dodawana do niektórych szczepionek jako konserwant.) Rozmiary tych cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.

Zanieczyszczenia te nie są biodegradowalne i nie są biokompatybilne, gromadzą się w tkankach, wywołują chroniczne stany zapalne, zatrucia, toksyczne reakcje immunologiczne, obrzęki, ziarniaki, procesy nowotworowe, choroby neurologiczne i inne. Nanoczątki uszkadzają też DNA.

Nie ma możliwości, żeby tak duże ilości i tak zróżnicowane zanieczyszczenia pochodziły z normalnych procesów produkcji szczepionek. Raczej wygląda, że celowo dodano do nich toksyczne odpady przemysłowe. Ponieważ dziś większość leków i szczepionek stosowanych w Europie i USA jest produkowana przez globalne koncerny w Chinach, Indiach, Wietnamie i Korei, prawdopodobnie tam dodano te zanieczyszczenia. Możliwe, że do produkcji szczepionek używano toksycznej wody ze ścieków przemysłowych. Tylko szczepionka przeznaczona dla kotów była pozbawiona tych zanieczyszczeń, co dowodzi, że można produkować czyste szczepionki.

Szczepionki są koktajlem rozmaitych mikrobów lub ich fragmentów, połączonych różnymi toksycznymi dodatkami i zanieczyszczeniami. Nie są badane pod względem bezpieczeństwa ani skuteczności. Toksyczne efekty tych zanieczyszczeń dodają się do szkodliwego działania innych składników, czyniąc praktycznie wszystkie szczepionki preparatami groźnymi dla życia i zdrowia, zwłaszcza dla niemowląt i starszych dzieci. Prawdą jest więc maksyma wypowiedziana przez jednego z wynalazców szczepionek, że jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nie wzięliśmy. W tej sytuacji obowiązkowe czy przymusowe szczepienia wydają się celowym truciem, okaleczaniem i zabijaniem zdrowych dzieci/osób dla zysków, obywającym się pod zasłoną ochrony przed chorobami. Żadne dziecko szczepione zgodnie ze współczesnymi programami szczepień nie będzie w pełni zdrowe, a znaczny ich procent przez całe życie będzie cierpieć na poważne choroby chroniczne. O straconym intelektualnym potencjale ludzkim nawet tu nie wspominam.

Prof. Maria Dorota Majewska
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Sob Lut 25, 2017 19:28   

Wnuczka znajomego dostała krwawienia miesiączkowego w wieku 3 lat.
Synowa szczepiła dziecko na wszystkie "obowiązkowe i zalecane".
Teraz dziecko jest stale na hormonach, ma 9 lat.

Zamiast powtarzać mantry o błogosławieństwie szczepień należy sprawdzić jakie niosą zagrożenie. W linku o zagrożeniach, jakie niosą szczepionki.
Zwłaszcza, ze producent nie musi ujawniać obecności Hg.

Cytat:
"Mercury-Drops-Quick-Silver
TIOMERSAL NADAL JEST W SZCZEPIONKACH I PRODUCENCI NIE MUSZĄ TEGO UJAWNIAĆ W ULOTCE DLA PACJENTA"
Czy wiesz że…

1. Rtęć z Tiomersalu zostaje w organizmie do 30 dni lub dłużej. Przeczytaj więcej.

2. Tiomersal jest też w wysokoskojarzonych szczepionkach typu 6 w 1. Źródło.

3. Śladowe ilości są nadal w większości szczepionek. Źródło.

Informacja o tiomersalu nie musi znaleźć się ulotce jeśli występuje w ilości poniżej 40 ng "

Cytat:
"Rtęć w szczepionkach dla dzieci może powodować przedwczesne dojrzewanie.
Wyniki niniejszego badania wskazują na związek między zwiększoną ekspozycją na rtęć pochodzącą z zawierających tiomersal szczepionek a przedwczesnym dojrzewaniem. Jak zaobserwowano, wystąpiły zaburzenia układu hormonalnego, które są typowymi skutkami ekspozycji na rtęć .

Geier D.A., Young H.A. i in., Thimerosal exposure and increasing trends of premature puberty in the vaccine safety datalink (Ekspozycja na tiomersal a rosnąca tendencja do przedwczesnego dojrzewania na podstawie informacji z bazy danych bezpieczeństwa szczepionek). Indian J Med Res, kwiecień 2010; 131: 500-507.

http://stopnop.com.pl/tio...e-dla-pacjenta/
_________________
gea
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3512
Skąd: www.is.gd/Sbrcle
Wysłany: Śro Mar 01, 2017 14:58   

Cytat:
Highlights

•When DTP and OPV were introduced in Guinea-Bissau in 1981, allocation by birthday resulted in a natural experiment of being vaccinated early or late.
•Between 3 and 5 months of age, children who received DTP and OPV early had 5-fold higher mortality than still unvaccinated children.
•In the only two studies of the introduction of DTP and OPV, co-administration of OPV with DTP may have reduced the negative effects of DTP.

https://www.google.ie/#q="Between+3+and+5+months+of+age+children+who+received+DTP+and+OPV+early+had+5-fold+higher+mortality+than+still+unvaccinated+children."

https://www.google.ie/#q=...children."

http://www.sciencedirect....352396417300464

8/
_________________
<DDP opis> <książka w sklep.danwit.pl>
  
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 00:11   szczepienie przeciwko pneumokokom

Cytat:

"To nie jest tak, że nagle wystąpił jakiś wyjątkowy przekręt. Jest po prostu jak zwykle. Gdyby nie kwota 160 mln, nikt by uwagi nie zwrócił.Sprawa wprowadzenia obowiązkowych szczepień przeciw pneumokokom jak w soczewce pokazuje działanie tego systemu. Kawałek tortu jest wart 160 mln. Dzielić, nie dzielić, a jeśli dzielić to jak?W Polsce mamy specyficzną sytuację, ponieważ szczepienia są obowiązkowe. I nie chodzi tu o kwestie związane z przymusem stosowanym wobec zdrowych osób (chociaż to też istotne).Co oznacza w Polsce, że przyjęcie preparatu jest obowiązkowe? Oznacza, że producent może mieć zagwarantowaną sprzedaż roczną, na poziomie równym urodzeniom. I to widać wyraźnie w dokumentach udostępnianych w ramach informacji publicznej. Śliczne tabelki z prognozowaną sprzedażą, równoznaczną z „wyszczepialnością”. I dopisek „Koszty powikłań poszczepiennych można pominąć”. Koszty utylizacji również, ponieważ w Polsce nic się nie marnuje.Producenci nie muszą się więc starać o klienta indywidualnego, zabiegać o jego przychylność, tracić pieniędzy na reklamę produktu, dbać o jakość, bezpieczeństwo czy dawać gwarancje. Klient indywidualny się tutaj nie liczy.Liczą się urzędnicy i „niezależni eksperci” rekomendujący produkt, organizujący przetargi. To oni są rzeczywistymi klientami dla producentów. To ich muszą przekonać, na nich wpłynąć, to oni muszą widzieć swoje bezpośrednie korzyści. I dlatego nigdy się nie zgodzą, aby w Polsce, tak jak w krajach zachodnich, szczepienia były refundowane, ale dobrowolne. Obowiązek wprowadzony w latach głębokiego socjalizmu ma się doskonale w kraju zżeranym przez korupcję. Bo który producent zrezygnuje z uregulowań, zapewniających mu gwarancję sprzedaży na poziomie urodzeń odbiorców indywidualnych ? Który z producentów będzie chciał wydawać miliony na reklamę? Który będzie chciał dobrowolnie dać gwarancję jakości i skuteczności produktu? Który zrezygnuje z braku konieczności wypłacania odszkodowań w razie szkód wywołanych przez produkt? Żaden, który umie liczyć. A koncerny farmaceutyczne potrafią liczyć doskonale. O wiele lepiej niż leczyć – bije na alarm Małgorzata Dźwikowska ze Stowarzyszenia „STOP NOP”.

Zastępowanie szczepów – samonakręcający się biznes
Kilka dni wcześniej reprezentacja stowarzyszenia brała udział w kolejnym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dorosłych i Dzieci. Tematem był przetarg na dostawę szczepionek przeciw pneumokokom a konflikt interesów urzędników i lekarzy, w tym ekspertów, odpowiedzialnych za polski system oraz program szczepień ochronnych.

Jak z tych badań wynika, wskutek stosowania szczepionek przeciw pneumokokom obniżyła się zapadalność na choroby pneumokokowe wywołane przez niektóre szczepy, ale jednocześnie wzrosła ilość przypadków wywołanych przez inne szczepy. Niektóre z nowych szczepów są wysoce zjadliwe i oporne na działanie antybiotyków. Ponadto szczepienia dzieci przeciwko pneumokokom znacząco zwiększyły ryzyko występowania inwazyjnych chorób pneumokokowych u dorosłych – wyjaśniła dr n. med Dorota Sienkiewicz. Pierwotny wskaźnik zapadalności na inwazyjne choroby pneumokokowe, uległ obniżeniu po powszechnych szczepieniach dzieci. Ale wzrósł, kiedy szczepy nieszczepionkowe zastąpiły te, na które szczepionki były ukierunkowane – kontynuowała. Czyli wygasają szczepy, które są zawarte w szczepionkach, natomiast obserwuje się, że niestety wzrasta ilość tych bardziej zjadliwych szczepów.

Aluminium w szczepionkach
Według Amerykańskiego Stowarzyszenia ds. Żywienia Enteralnego i Parenteralnego, bezpieczna dawka spożycia doustnego aluminium to jest 5 mikrogram na kilogram na dobę. W Synflorixie jest 500 mikrogram, które dziecko dostaje jednorazowo, a powtarza się to dwu- lub trzykrotnie. W Prevenarze 13 jest mniej, czyli 0,125 miligrama, prawda? Czyli ta szczepionka Prevenar jest bezpieczniejsza – tłumaczyła w sejmie dr Dorota Sienkiewicz.

Podczas gdy naukowcy związani z przemysłem farmaceutycznym oraz urzędnicy zapewniają o bezpieczeństwie szczepionek, inni ostrzegają. Szereg badań dowodzi, że aluminium jest neurotoksyczne i może zniszczyć neurony niezbędne dla prawidłowych funkcji kognitywnych i motorycznych. Po wstrzyknięciu do organizmu może pozostawać w nim przez kilka lat i przedostawać się do wielu narządów. Immunostymulujący wpływ adiuwantów aluminium może powodować niepożądane reakcje autoimmunologiczne i zapalne. Badania mówią, że adiuwanty aluminium zawarte w szczepionkach zwiększają ryzyko wystąpienia chorób immunologicznych i zaburzeń neurologicznych.

Przetarg a konflikt interesów
Poseł Jerzy Kozłowski, wyrażając wątpliwość co do wyboru gorszej szczepionki i kierowania się tylko ceną, zadał pytanie o to, kto decydował o wyniku przetargu i czy te osoby miały historyczne powiązania z koncernem, który jest producentem wybranej szczepionki. Dagmara Korbasińska z Ministerstwa Zdrowia zaprzeczyła, twierdząc, że nie posiada takich informacji, a przetarg nadzorowała podsekretarz stanu Katarzyna Głowala, natomiast nie miał z tym związku wiceminister Krzysztof Łanda, o którego bliskich związkach z przemysłem rozpisywały się media.

Rząd nie zareagował nadal na postulaty petycji „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej”. Sprawa karna za petycję przeciwko mnie, wytoczona przez jednego z wymienionych w niej ekspertów, została umorzona. Sędzia uznał, że jej jedynym celem była ochrona interesu społecznego w kwestiach związanych z obowiązkowymi szczepieniami. Dr P.G. odwołał się jednak od tej decyzji, więc będzie dalszy bieg tej sprawy.

Nadal palącym problemem jest niekontrolowany wpływ producentów szczepionek na decyzje urzędów, ponieważ wszelkie gremia eksperckie nie są zobowiązane do składania deklaracji o konflikcie interesów. A ich głos jest brany pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o rozszerzeniu kolejnego obowiązku nakładanego na obywateli, którzy za to zapłacą z własnej kieszeni.

Za rodziców decyduje urzędnik, nie biorąc odpowiedzialności za skutki
Na pytanie, gdzie jeszcze szczepionka przeciw pneumokokom jest obowiązkowa, odpowiedział przedstawiciel Głównego Inspektoratu Sanitarnego. U naszych sąsiadów na Litwie, Słowacji, w Czechach i na Łotwie. Są to kraje byłego bloku wschodniego. Dlaczego tam? Są przez producentów szczepionek traktowane szczególnie. Są specjalne cele marketingowe i utrzymanie obowiązku szczepień leży w ich interesie. Kosztem wolności i praw oraz zdrowia dzieci.

Jesteśmy w tym skansenie państw, gdzie jest ta wakcynologia totalna. Obojętnie czy nazwiemy ją obowiązkiem, czy przymusem, to moment kiedy państwo wydaje moje pieniądze z podatków, kupując szczepionkę i każąc mi zaszczepić moje dziecko tą szczepionką, wydaje mi się jakimś totalitaryzmem – podkreślił celnie poseł Paweł Skutecki prowadzący posiedzenie.

Co mnie szokuje, że państwo, że tak powiem, po drugiej stronie, nie macie dobrej woli, żeby się zastanowić, że może jednak coś w tym jest, że może jednak są działania niepożądane. Mam wielu kolegów, którzy się nad tym zastanawiają, widzą problem, ale nie mówią. Nie mówią, bo się boją. Proszę, zastanówcie się, Państwo, naprawdę można coś z tym zrobić. Większa Państwa otwartość i zrozumienie będzie skutkowała większym zaufaniem do systemu szczepień ochronnych. Nie będziecie wylewać dziecka z kąpielą, wraz z przymusowymi szczepieniami – apelowała na końcu posiedzenia do przedstawicieli GIS i Ministerstwa Zdrowia dr Dorota Sienkiewicz."

Justyna Socha
Dodatkowe informacje: Sprawozdania finansowe Fundacji Watch Health Care.

Źródło: http://stopnop.com.pl/obo...owym-skansenem/
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 19:59   

W filmie (pierwsza część "Uzdrawianie odrzucenia i opuszczenia") w 10 minucie jest mowa
o reakcji dziecka na szczepienie. Ile razy widzę dzieci z problemami motorycznymi, sparaliżowane, tyle razy kojarzę to z konsekwencją SZCZEPIENIA.

http://5prawnatury.pl/uzd...oline-markolin/
cytat
"Znając 5 Praw Natury wiemy, że są jeszcze inne czynniki, które powodują ww. objawy. Mianowicie związane są one z bardzo konkretnymi doświadczeniami życiowymi, które spowodowały przeżycie biologicznego konfliktu oraz uruchomienie konkretnego SBS-u.

2. problemy motoryczne – związane z mięśniami, które przestały zachowywać się we właściwy sposób: – stwardnienie rozsiane – ruchy atetotyczne mięśni – słabe napięcie mięśniowe – skurcze i drżenie mięśni – paraliż – porażenie Bella – choroba Parkinsona – porażenie mózgowe – epilepsja / drgawki – stwardnienie zanikowe boczne – zanik mięśni

Medycyna konwencjonalna podaje wiele różnych przyczyn, które powodują ww. choroby. Gdy nie potrafi zidentyfikować przyczyny (a z reguły na stronach większości schorzeń znajduje się informacja: “nie do końca wiadomo jakie są ich przyczyny”) – twierdzi, że pewne procesy dzieją się samoistnie, lub po prostu są dziedziczone. W świetle odkrycia dr Hamera, wiemy, że ww. choroby są wynikiem przeżycia bardzo konkretnych konfliktów biologicznych.

Link do oryginalnego wykładu > http://www.screencast.com...eos%20(English)

Żeby zobaczyć polskie tłumaczenie należy przejść na stronę YouTube i kliknąć ikonę napisów na listwie pod filmem!"
_________________
gea
Ostatnio zmieniony przez gea Nie Mar 05, 2017 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Sob Mar 18, 2017 15:48   

http://www.tokfm.pl/Tokfm...infekcjami.html

Co może ćwierkać prof. Wysocki jako szef Towarzystwa „wacków” ? Za co dostaje KASĘ ?
I to NIEMAŁĄ. Za prawidłowe ćwierkanie.
Napompowane takimi zwrotami jak: „świat się nie zgadza”
Rzeczywiście – ŚWIAT SIĘ Z GADZA. Ponieważ rządzi w nim hucpa i durnota, która te hucpę gadzią hoduje.
Podaję jeden z wielu cytatów dotyczących szczepień w Polsce. Jest w nim FAKT. (NIE FAKE ani wieszczba ani przypuszczenie). Fakt najzwyklejszy, niemedialny, niesponsorowany, po prostu FAKT – pytanie „dlaczego szczepi się OBOWIĄZKOWO dzieci przeciw tężcowi, skoro tężec NIE ZAGRAŻA”.
I każdy niedebil może sobie odpowiedzieć na to pytanie, czy pan za przeproszeniem professor z wielce szanownego polskiego „Towarzystwa Wacków” o tym nie wie.
A kłamstw dotyczących zawartości rtęci w szczepionkach nie chce mi się komentować.
„Dlaczego bardzo małe dzieci szczepi się na chorobę, która im nie zagraża?
Polska jest jednym z nielicznych krajów na świecie, w którym część szczepionek jest obowiązkowa. Tak jest między innymi ze szczepionką na tężec.
To rzeczywiście bardzo groźna choroba, ponieważ może być śmiertelna, ale co bardzo istotne, nie jest zakaźna i występuje bardzo rzadko.
Osoba chora na tężec nie może nikogo zarazić, a to oznacza, że ryzyko epidemii jest z definicji zerowe!
Jak więc wyjaśnić masowe szczepienia w całym kraju, skoro tężec nie może stanowić żadnego zagrożenia dla zdrowia publicznego?
Ogromne kontrowersje i mój głęboki sprzeciw budzą bardzo niebezpieczne skutki uboczne szczepionki na tężec.
W Stanach Zjednoczonych zostało przeprowadzone badanie, z którego wynika, że dzieci szczepione regularnie mogą zachorować na tzw. podostrą postać tężca, wywołującą różne zaburzenia zachowania, takie, jakie stwierdza się między innymi w autyzmie.”
Cytat z linku tokfm:
„Prof. Jacek Wysocki, szef Polskiego Towarzystwa Wakcynologii: – Dzisiaj świat nie godzi się na to, żeby dzieci o mniejszej odporności umierały w wyniku zakażeń, i to właśnie pomagają osiągnąć szczepionki – wyjaśniał w rozmowie z Gazeta.pl. – Na przestrzeni lat przeprowadzono szereg badań, które wykazały, że nie ma też związku między wprowadzeniem szczepionek a rosnącą liczbą alergii – mówi dalej Wysocki.
Rtęć, autyzm… – tego boją się rodzice. Ekspert obala mity nt. szczepionek >>>
Mitem są również pogłoski, jakoby szczepionki wywoływały u dzieci zaburzenie rozwoju. – Choć nigdy nie potwierdzono, by związki rtęci (tiomersal) zawarte w szczepionkach wywoływały szkodliwe objawy, społeczny lęk przed ich obecnością sprawił, że producenci praktycznie usunęli je ze wszystkich szczepionek. W Polsce związki rtęci występują tylko w starej, klasycznej szczepionce przeciwko błonicy, krztuścowi i tężcowi oraz ich pochodnych. Jeśli mimo to rodzic obawia się rtęci, może kupić szczepionkę skojarzoną (czyli taką, która jednocześnie uodparnia organizm na kilka chorób) z bezkomórkowym składnikiem krztuścowym. W jej składzie nie ma tiomersalu – tłumaczy Wysocki.”
Niech professor tłumaczy, niech zaklina, niech wieszczy. Kto chce niech wierzy.
Ja NIE WIERZĘ.
A ponieważ nie wierzę ( zastąpiłam wiarę wiedzą) uważam za kłamstwa informacje wszystkich profesorów wykazujący przynależność do „towarzystw” wakcynologicznych. Które uważam za gorsze niż szemrane.

Każdy posiadający resztki instynktu samozachowawczego może użyć ręki a nawet PALCA wskazującego i poszukać sobie ŹRÓDŁOWYCH informacji z życiorysów delikwentów – „wynalazców” szczepionek.
Kto był przez kogo sponsorowany i za co fanty-granty z nagrodami Bobla dostawał.
Od czasu do czasu jakiś red-aktor dostaje kasę za akcję nastraszania pospólstwa polskiego i zajmuje się stręczeniem szczepień dokooptowując „ałtorytet nałukowy”.
Od czasu zakłamania nauki przez hochsztaplera L. Pasteura, świat się stacza:
” Zwei und zwanzig Professoren, mein Land – bist verloren”*
* 22 profesorów, mój kraju, jesteś zgubiony.
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Sob Mar 18, 2017 15:59   

Bezczelność Hamankiewicza jest z gatunku onieśmielających mnie. Manipulacja, jakiej nie powstydziliby się mistrzowie fachu.
Wpakowanie słów Biblii jako tłumaczenia postaw antyszczepionkowców jest tak ordynarne i nachalne, że zostałam obezwładniona. Nie mogę wykrzesać z siebie nawet hejtu.
Ale za to przytaczam komentarz matki. Która zmieniła WIARĘ w szczepienia nie pod wpływem Biblii, tylko dramatycznego przeżycia.
Nie wiem, kto wpisuje komentarze pod sponsorowanymi bigfarmaceutycznie tekstami.
Przypuszczam, że 1/ piszący na zlecenie bigfarmy 2/ osoby, które nigdy nie przeżyły doświadczenia szczepienia swojego dziecka. A może nawet nie mają dzieci.

Moja matka powiada „kotek się zes rał, winna jest (wybrać odpowiednie:powódź na Saharze, lawiny w lasach równikowych, cykliści, globalne ocieplenie, forum dobra dieta, Biblia).

Próbka hucpy hamankiewiczowskiej.
„Narastanie popularności ruchów antyszczepionkowych ma też niewątpliwie swoje źródło w Biblii.
Jaki związek ma Biblia z ruchami antyszczepionkowymi?
W Biblii jest napisane, że najpierw było słowo, a potem słowo stało się ciałem. Nierozsądek polityka, który nie widział potrzeby zaszczepienia Polaków przeciwko grypie AH1N1, umocnił w Polsce ruchy antyszczepionkowe.
komentarz matki:
„Do piątku 27.02 byłam zwolennikiem szczepień kupowałam dodatkowe szczepionki bo jak każda matka chciałam jak najlepiej dla swego dziecka. Mój mały miś do tej pory zdrowy jak rybka, 2 mies. temu w domu wszyscy chorzy on nawet kataru nie miał. Do tej pory szczepionka 5w1 i rotawirus plus podstawowe, wszystko było ok .Piątek 27.02 pierwsza dawka pneumokoki i wzw, 5 godz. płaczu bez przerwy, noga w którą było wkłucie pneumokoka jak „balon” spuchnięta, dzwonie do pani dr opowiadam skutki szczepienia, ta mówi podawać paracetamol… w tym dniu mały miał 3 napady drgawek, w nocy o 1 podnoszę go nóżki i rączki opadają, 39.5 gorączki….nóżka z wkłuciem pneumokoka była 3dni sztywna, niewładna, każdy dotyk w nią sprawiał ból i płacz. Nie życzę żadnej matce żeby musiała patrzeć na takie cierpienie dziecka. Do tego biegunki dziecko przez 3 dni było prawie nieprzytomne. Dziś ponad tydzień po szczepieniu nie doszedł jeszcze do siebie, wczoraj prywatna wizyta dr w domu siatka leków… do tej pory miś był zdrowiutki… od tamtego dnia stałam się przeciwnikiem szczepień, bo najgorsze jest to jak matka patrzy na ból, cierpienie i łzy swojego dziecka…”


(…) żeby zaistnieć w świecie trzeba zrobić lub napisać coś, co ludziom się spodoba.

Uzupełniam tę wypowiedź słowami:

"za co będzie kasa"
_________________
gea
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Śro Kwi 12, 2017 23:37   

cytat:

"W szczepionkach znajdują się komórki niemowląt

Każda osoba lub organizacja, która wmawia Ci, że szczepionki przeciwko ospie wietrznej nie są produkowane z ludzkimi liniami komórek z tkanki płodu, zaprzecza nauce.Faktem naukowym jest to, że szczepionki przeciwko ospie wietrznej (varicella) są wytwarzane nie tylko z komórek tkanki zabitego ludzkiej płodu, ale także z komórek świnki morskiej i krów. W efekcie szczepionka przeciwko ospie jest wielopłodowym koktajlem DNA i chemikaliów, wstrzykiwanym do twojej tkanki i krwi.

To wszystko jest otwarcie przyznawane przez samo CDC (agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych wchodząca w skład Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej), która wymienia składniki stosowane w powszechnych szczepionkach, takich jak ospa wietrzna, MMR i TDaP.

Oto co CDC mówi na temat składników w szczepionce przeciwko ospie wietrznej:

„Ludzkie zarodkowe komórki płuc, komórki świnki morskiej, ludzkie komórki diploidalne (WI-38), ludzkie komórki diploidalne (MRC-5), sacharoza, hydrolizowana żelatyna, chlorek sodu, l-glutaminian monosodowy, dibasowy fosforan sodu, fosforan potasu Monoazotek, chlorek potasu, EDTA (kwas etylenodiaminotetraoctowy), neomycyna, płodowa surowica bydlęca” – możesz zobaczyć tę listę na stronie CDC.gov.
Oznacza to, że każdy rodzic dający dziecku szczepionkę przeciwko ospie wietrznej, wstrzykuje swojemu dziecku komórki pierwotnie zebrane z niemowląt usuniętych w czasie aborcji.

Oznacza to również, że w ten sposób wstrzykuje się dziecku neurotoksynę, która jest szkodliwa dla mózgu, MSG. Chlorek sodu i chlorek potasu są nieszkodliwe, ale linie komórek płodowych przywołują wiele pytań.

Czym są i skąd pochodzą?

Żywy wirus “uzyskany od dziecka z dzikim typem ospy wietrznej”

W następującym akapicie z raportu VARIVAX opublikowanego przez firmę Merck, producenta szczepionek, znajduje się sprawozdanie na temat, jak produkowane są szczepionki przeciwko ospie wietrznej (varicella):

„VARIVAX [szczepionka przeciwko wirusowi ospy wietrznej] jest preparatem Oka/Merck szczepu żywego, osłabionego wirusa varicella. Wirus był początkowo otrzymywany od dziecka z dziką odmianą varicelli, a następnie wprowadzany do kultur ludzkich komórek płuc płodu, przystosowany i rozmnażany w zarodkowych komórkach świnki morskiej, a następnie rozmnażał się w kulturach komórek diploidalnych ludzkich (WI-38). Następnie przeniesiono wirusa do szczepionki przeciwko wirusowej ospie wietrznej, co odbywało się w Merck Research Laboratories (MRL) w hodowlach komórek diploidalnych ludzkich (MRC-5). Ta żywa, osłabiona szczepionka przeciwko ospie wietrznej jest liofilizowanym preparatem zawierającym sacharozę, fosforan, glutaminian i przetworzoną żelatynę jako stabilizatory”.
Ten sam raport przyznaje również, że „nie przeprowadzono badań kontrolowanych placebo z VARIVAX przy użyciu obecnej szczepionki”.

I gdzie tu badania?

Szczepionki pochodzą z zabitego płodu matki cierpiącej na problemy psychiczne

Obie linie komórkowe WI-38 i MRC-5 pochodzą z ludzkiej tkanki zabitego płodu.

Linia komórkowa WI-38, „pochodzi z tkanki płucnej zabitego płodu żeńskiego białego koloru”.

Tak mówi Instytut Coriella Medical Resarch o linii komórkowej MRC-5/WI-38:

„Linia komórkowa MRC-5 została opracowana we wrześniu 1966 roku z tkanki płuc pobranej od czternasto tygodniowego płodu z przerwanej ciąży 27-letniej zdrowej kobiety mającej problemy psychiatryczne. Morfologia komórek jest podobna do fibroblastów. Kariotyp jest 46, XY; Normalny diploidalny mężczyzna. Izoenzymem G6PD jest typ B”.
Linia komórek WI-38 / MRC-5 jest stosowana we wszystkich następujących szczepionkach, zgodnie z wymogami CDC:

Adenowirusy.
DTaP/IPV/Hib.
Hep A.
Hep A / Hep B.
MMR (MMR-II).
MMRV.
Wścieklizna.
Wirus varicella powodujący ospę wietrzną i półpaśca.
Zwróć uwagę, że lista ta obejmuje szczepionkę MMR, bardzo powszechną szczepionkę podawaną dzieciom w Polsce.

Koncerny nie mają skrupułów…

Dzisiaj przemysł szczepionek dosłownie zbiera tkanki ludzkie z żywych płodów wewnątrz ludzkiej macicy, a następnie podaje te płynne tkanki bogate w substancje odżywcze, aby uprawiać „linie komórkowe” w sztucznym, przypominającym macice środowisku laboratoryjnym.

Stamtąd ponownie bierze nowo wyhodowane tkanki i miesza je razem w „homogenizatorze tkanek”, a następnie dodaje do innych składników biologicznych.

Oprócz niemowląt używają zwierzęta: krowy, świnki morskie, kurczęta, świnie, aby utworzyć roztwór szczepionki, który wstrzykuje się ludzkim niemowlętom.

Jest to niezaprzeczalna prawda o tym, jak szczepionki są wykonywane. Jest to otwarcie dopuszczane i opisywane na stronie CDC.

To jest „nauka”, technologia produkcji nowoczesnych szczepionek…"

źródło: naturalnews.com

Polskie źródło: https://onalubi.pl/badania-naukowe/w-szczepionkach-znajduja-sie-komorki-
niemowlat/


Osobiście jestem przekonana, że wszystkie organiczne - białkowe elementy szczepionek ulegają denaturacji, zniszczeniu podczas procesu technologicznego -produkcji.

Niemniej, autor/autorzy składu szczepionki to osoby chore umysłowo - tak uważam.

Uważam też, że osoby, które WIERZĄ w to, że szczepienia są potrzebne, są naiwne do bólu.
_________________
gea
 
     
Witold Jarmolowicz
Site Admin

Pomógł: 39 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 6335
Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 09:19   

Dobrze jest podawać linki do materiałów źródłowych, żeby każdy sobie mógł sprawdzić,
jak poważne są to sprawy.

Natural News

https://www.cdc.gov/vacci...ent-table-2.pdf

http://www.naturalnews.com/files/UCM142813.pdf

https://www.fda.gov/downl...s/UCM142813.pdf

https://catalog.coriell.org/0/Sections/Search/Sample_Detail.aspx?Ref=AG05965-C&PgId=166

http://vaccines.news/2017...s-vaccines.html

Cytat:
http://cdc.news/2017-04-0...e-research.html
If you don’t know the story of Poul Thorsen, CDC vaccine researcher, fraudster, con artist and international fugitive from justice, you don’t know the real story about the CDC at all.

story of Poul Thorsen
http://www.naturalnews.co...ific_fraud.html

JW
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 914
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 23:38   

http://sanevax.org/

Tylko link powyżej działa.

cytat:

"Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrów: Szczepionki HPV powodują niewydolność i obumieranie jajników. A chcą też podawać chłopcom!
Prof. Maria Majewska
Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrów wreszcie ogłosiło, że szczepionki HPV, agresywnie promowane przez kartele farmacji, skorumpowanych urzędników medycznych, lobbystów i wielu lekarzy, prawdopodobnie powodują niewydolność i obumieranie jajników. To znaczy, że większość zaszczepionych nimi dziewcząt i kobiet może stać się bezpłodna.
Do tego należy dodać tysiące przypadków zgonów poszczepiennych i miliony przypadków ciężkich, trwałych okaleczeń kobiet w skali świata.
Dla zwiększenia zysków, producenci tych szczepionek zaczęli usilnie promować ich podawanie także chłopcom, co u nich także zapewne skończy się bezpłodnością.
A więc nie bez kozery powinno się te szczepionki nazwać narzędziami medycznego ludobójstwa.
http://truthkings.com/201........an-cancer/
http://sanevax.org/
http://dakowski.pl/index....Itemid=53"
_________________
gea
 
     
xvk 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Kwi 23, 2017 14:06   

„Kto zabił Alexa Spourdalakisa?” – historia pokazująca, że lekarze stali się największym zagrożeniem dla ludzkości
Cytat:

Oczywiście nie wszyscy, bo jeden (tylko jeden!) lekarz, dr Arthur Kriegsman z Nowego Jorku, okazał się człowiekiem i medykiem z powołania – to prawdziwy wyjątek potwierdzający regułę. Gdyby matka Alexa go posłuchała zamiast ulegać naciskom konowałów i dilerów prochów z Chicago, Alex nie tylko by dziś żył, ale pewnie odzyskałby zdrowie i spokój ducha, na co dowodem było jego zachowanie na nowojorskim oddziale gastroenterologii.

Jeśli odpowiedzialność za czynniki ekonomiczne, które wywołały II wojnę światową – czyli kartel olejowy i narkotykowy – nie zostanie wywiedziona na światło dzienne, te same czynniki wywołają w przyszłych pokoleniach jeszcze więcej szkód niż naziści – Telford Taylor, amerykański oskarżyciel w Trybunale do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze przeciwko IG Farben, w 1947 r.

IG Farben to niemiecka chemiczno-farmaceutyczna korporacja, która na początku II wojny światowej otworzyła swoje zakłady chemiczne w Auschwitz. Produkowano tam „leki” alopatyczne, które testowano na więźniach jak na szczurach. To właśnie przed tym rodzajem „farmacji” i „medycyny” proroczo ostrzegał zacytowany wyżej Telford Taylor. Niestety, jego ostrzeżenie zostało zignorowane, a dowody zbrodni przemysłu farmaceutycznego ukryto w tajnych archiwach na długie dziesięciolecia. Obecne pokolenie jest tym właśnie, które doświadcza niewyobrażalnych szkód spowodowanych przez system medyczny, przekształcony w sztab sprawnie działających dilerów toksycznych prochów, niepotrzebnych zabiegów i zabójczych szczepionek.

Matka i ciotka Alexa zostały oskarżone o morderstwo z premedytacją i pewnie zgniłyby w ciężkim więzieniu gdyby nie film, którego producentem jest dr Andy Wakefield, znakomity i uczciwy lekarz pozbawiony prawa do wykonywania zawodu za ujawnienie prawdy o szkodliwości szczepionki MMR – tej właśnie, która doprowadziła Alexa Spourdalakisa do zapalenia jelit, uszkodzenia mózgu i ciężkiego autyzmu oraz konieczności „leczenia” przez alopatów i psychiatrów, co w końcu doprowadziło do jego śmierci.

Ile jeszcze dramatów potrzeba, żeby ludzie się przebudzili?


Poruszające historie 8/

https://www.youtube.com/watch?v=LMGuR_d4ueM

https://www.youtube.com/watch?v=PMdF-wOZWV4

źródło:
https://astromaria.wordpress.com/2017/04/20/kto-zabil-alexa-spourdalakisa-historia-pokazujaca-ze-lekarze-stali-sie-najwiekszym-zagrozeniem-dla-ludzkosci/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2017 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved