Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak schudnąć po ciąży?
Autor Wiadomość
alamakota

Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 20
Wysłany: Wto Lut 09, 2016 09:31   Jak schudnąć po ciąży?

Macie jakieś pomysły, jak zrzucić trochę tłuszczyku po ciąży? Próbowałam już diet i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii :)
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Lut 09, 2016 10:08   

A nie prościej się żywić odpowiednio?
Można też zafundować sobie implanty zębów. Zanim się przyjmą, człowiek nie może za bardzo jeść i chudnie.
JW
 
     
konstantyna 

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 9
Wysłany: Pią Sie 19, 2016 10:01   

Bilansowana i racjonalna dieta, do tego ruch i gotowe. A i najważniejsze jest, żeby wszystko robić małymi kroczkami. I się nie szarpać na coś bo nic z tego nie wyniknie... :)
_________________
...Pójdziemy razem tam , a chaos nigdy nas nie dosięgnie...
 
     
aolka 

Dołączyła: 24 Paź 2016
Posty: 3
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 08:21   

Po ciąży najlepiej zacząć ćwiczyć już w momencie kiedy stan na to pozwala. Najpierw lekkie ćwiczenia, a potem noszenie dziecka też jest gimnastyką, lekka dieta ale pełnowartościowa. Ale ciało samo wraca do normy po pewnym czasie, wystarczy tylko trochę mu pomóc.
 
     
francuski44

Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 28, 2016 10:35   

A może skorzystaj z treningu personalnego? Trener personalny dobierze Ci trening do Twoich potrzeb i możliwości, a dodatkowo zmotywuje Cię, żeby te ćwiczenia wykonywać :)
 
     
maja90 

Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 11
Wysłany: Pią Lis 04, 2016 09:17   

Moim zdaniem najlepiej przede wszystkim zdrowo się odżywiać, a zwłaszcza starać się nie podjadać między posiłkami. Picie dużej ilości wody w tym pomaga. Najważniejsze to mieć dobre nawyki żywieniowe, a nie od razu przechodzić na jakąś restrykcyjną dietę. Ja staram się jeść jak najwięcej warzyw, dodaje je praktycznie do każdego posiłku. Ostatnio natrafiłam na artykuł o siemieniu lnianym http://www.biomedical.pl/...zanie-6408.html l i rzeczywiście bardzo dobrze wspomaga odchudzanie. Ja zazwyczaj dodaje łyżeczkę siemienia do owsianki i naprawdę widzę efekty. Polecam przetestować :)
 
     
parys 

Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 4
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 04:21   

Ja bardzo bałam się, że nie wrócę do formy po ciąży, bo zarówno moja mama, jak i starsza siostra po ciąży strasznie sie roztyły i w dodatku nabawiły się rozstępów. Dlatego przezornie dbałam o siebie już w trakcie ciąży tzn. zdrowa sieta, zero grzeszków i odpuszczania sobie, aktywność fizyczna w granicach rozsądku i kremy przeciwko rozstępom z serii mama's. To wszystko razem sprawiło, że szybciutko wróciłam do dobrej formy. Liczy się jednak systematycznośc i sporo samozaparcia. Trzymam kciuki za wszystkie kobietki próbujace zrzucić pociązowe kilogramy, napewno się uda :D
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 09:16   

Rozsądna dieta, plus jakieś ćwiczenia zrobią swoje. Nie ma nic czego nie dałoby się osiągnąć.
 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Śro Lis 23, 2016 15:34   

Jest bardzo wiele sposobów. Polecam szczególnie pływanie. Jest przyjemne, woda nie obciaża stawów oraz dzieki niemu mozna osiągnąć w krotkim czasie bardzo dobre rezultaty. Niezłe jest bieganie. Dieta również obowiązkowo powinna zredukować tłuste rzeczy.

Jeśli chodzi o rozstępy to niestety , ale żadnymi ćwiczeniami ich nie usunecie. W tym przypadku z pomocą przychodzi medycyna estetyczna Warto jest zapisać się na laserowe usuwanie rozstępów. Daje to dobre efekty, a rozstępy często zostają praktycznie całkowicie zredukowane:
http://lasercare.pl/pl/fa...-rozstepow.html
 
     
przodowniczka

Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 4
Wysłany: Czw Sty 12, 2017 15:00   

Haha a moja siostra tak ćwiczyła, diety jakieś wprowadzala, schudła i... zaszła w drugą ciażę :D
 
     
dawidsadzawicki

Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 20, 2017 09:29   

Bądź jak Ania Lewandowska ;) Jej się udało w kilka tygodni osiągnąć piękny, płaski brzuszek :)
 
     
Herbia_pl 

Dołączyła: 10 Lis 2017
Posty: 29
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 11:38   

Myślę, że na wszystko potrzeba czasu oraz cierpliwości, wytrwałości i dzięki własnemu uporowi osiągniemy efekt. Warto zadbać zarówno o odpowiednią dawkę aktywności fizycznej jak i dobrą dietę opartą na sprawdzonych produktach.
 
     
ekt

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 69
Wysłany: Pon Sie 26, 2019 06:46   

Warto też zastanowić sie nad jakimś zabiegiem ujędrniającym https://cliniqmed.pl/oferta/skin-tyte-ujedrnianie/ .

Zabieg ten wykorzystuje energię podczerwieni. Proces ten wspiera częściową denaturację i skurczenie kolagenu. Ciepło inicjuje również naturalny proces gojenia, który powoduje utworzenie nowego kolagenu, a to z kolei przyczynia się do zwiększania jędrności skóry. Silne chłodzenie pomaga utrzymać niską temperaturę zewnętrznej warstwy skóry przed, podczas i po każdym impulsie, zapewniając pacjentowi komfortowy i bezpieczny przebieg zabiegu.
 
     
Frania

Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 2
Wysłany: Wto Wrz 10, 2019 12:21   

W sumie jest to jakies rozwiazanie. Tylko dosc kosztowne..
 
     
MałaMi

Dołączył: 12 Lis 2019
Posty: 9
Wysłany: Śro Sty 22, 2020 15:40   

U mnie jeszcze za wcześnie na forsowne ćwiczenia ale samo chodzenie z dzieckiem na rękach po mieszkaniu to jak niezły spacer w 4-kilogrammowym obciążeniem. Byle tylko kręgosłup mi nie wysiadł od tych ciężarów. Ale jak tylko szwy mi się zagoją to będę próbować ćwiczyć ale z racji maleństwa pod opieką będą to ćwiczenia w domu na karimacie.
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 858

Wysłany: Śro Sty 22, 2020 15:51   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
A nie prościej się żywić odpowiednio?
Można też zafundować sobie implanty zębów. Zanim się przyjmą, człowiek nie może za bardzo jeść i chudnie.
JW


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
     
patka

Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 16
Wysłany: Wto Mar 02, 2021 12:19   

Wiesz co, ja na twoim miejscu wzięłabym pod uwagę terapię manualną. Znacznie więcej na ten temat przeczytasz na stronie: https://adrianbugno.pl/terapia-manualna/ Ja jestem niesamowicie zadowolona z tego, jakie korzyści i efekty przynosi mi ta terapia.
 
     
Olgańka

Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 58
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Mar 22, 2021 12:42   

Ta terapia niby pomaga w dolegliwościach bólowych. Co to ma wspólnego z odchudzaniem to nie mam pojęcia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved