Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Posiłki z firmy cateringowej
Autor Wiadomość
sakiewkamarek 

Wiek: 50
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 4
Wysłany: Pon Sty 05, 2015 11:09   Posiłki z firmy cateringowej

Witajcie, jak w temacie zastanawiam się nad rozpoczęciem korzystania z usług firmy cateringowej specjalizującej się w przygotowywaniu dietetycznych posiłków Zdecydowałem się na to z uwagi na wygodę. Wiem, że nie byłbym w stanie przygotowywać posiłków wcześniej pakować, planować, robić zakupów itp. Będę wdzięczny za wszelkie Wasze opinie na ten temat, może ktoś korzystał z tej firmy. Interesuje mnie m.in. czy te posiłki sa smaczne, można się nimi najeść, jak wygląda organizacyjnie kwestia dowozu posilków itp. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi:)
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Czw Sty 15, 2015 11:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Śro Sty 14, 2015 12:41   Re: Posiłki z firmy cateringowej

Na pewno jest to wygodne rozwiązanie 8) , jeśli faktycznie nie masz czasu układać sobie planu żywieniowego i go przygotowywać na co dzień. Taka forma cateringu zapewni Ci regularność wartościowych posiłków, ponieważ tego typu usługi są nastawione na sporządzanie posiłków wg. zbilansowanej diety.
Niestety co do samej firmy, ciężko powiedzieć bo działa tylko w trzech miastach ( u mnie niestety nie), ale tego typu formy dowozu posiłków z mojej obserwacji robią się coraz popularniejsze. Na zachodzie to już standard wśród osób zapracowanych.
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Śro Sty 14, 2015 14:35   

lovebefit napisał/a:
tego typu usługi są nastawione na sporządzanie posiłków wg. zbilansowanej diety

Dobry bilans wymaga dobrego księgowego ;D
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Sty 14, 2015 16:05   

bi-lansować

może chodzi tu o lansowanie i w takiej i w takiej orientacji dietetycznej.

Cytat:
bi- «pierwszy człon wyrazów obcego pochodzenia wskazujący na występowanie czegoś dwukrotne, podwójne, obustronne»
Cytat:
lansować «propagować coś lub promować kogoś»

:oops:
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Gru 23, 2015 18:33   

majkaa28 napisał/a:
A zdarza wam się chodzić od czasu do czasu do jakieś restauracji? Zobacz czy byliście na przykład w tym miejscu? faktycznie podają kuchnię regionalną?

Złe doświadczenia. Bardzo złe jedzenie, brud i nieczysta pościel i drogo
Bluediamond-hotel bardzo źle, brud, drogo. Taka moja opinia
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
Ostatnio zmieniony przez gudrii Śro Gru 23, 2015 18:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Majkaaa

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: Śro Lip 12, 2017 14:26   

Ja korzystam z cateringu Wygodna dieta;) Świeże i smaczne posiłki, bardzo sycące więc nie chodzę głodna, i przede wszystkim zdrowe;) Z możliwością dostawy pod dom! Dla mnie idealne rozwiązanie;)
 
     
Wika

Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 7
Wysłany: Śro Gru 20, 2017 21:03   

Również zamawiam wygodnąDietę. Dobrze karmią, posiłki są urozmaicone i ciekawie podane. Ja w końcu nie muszę gotować a przez to mam więcej czasu dla siebie ;)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Gru 28, 2017 12:38   

Moim zdaniem nie warto, drogo i jest to zupełnie nieopłacalne
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved