Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Choroba betoniarzy
Autor Wiadomość
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 09:30   Choroba betoniarzy

Anekin i Jazzman z forum Kwasniewskiego macie poparcie od dziadka Kangura.
Słusznie zauważyliście, ze to forum to stara brudna knajpa. Syn ojca swoją arogancją i bufonadą odstrasza potencjalnych użytkowników swego forum.
Anakin z Jazzmanem bezskutecznie próbowali wprowadzić jakieś pozytywne zmiany. Aby zareklamować skuteczność diety optymalnej trzeba przedstawić udokumentowane fakty. Ja to zrobiłem na jednym z for zagranicznych i zamknąłem pysk przedstawicielom medycyny oficjalnej. Na forum leje się woda z udziałem trolli. Syn ojca tez lubi trollować na innych forach i myślał, ze optymalni wniosą go na rękach do parlamentu. Przekonał się jakie ma ich poparcie. Swoją bufonadą zaszkodził a nie pomógł w propagowaniu DO. JKM-a wnieśli na rekach do PE, ale on się nie zabetonowywał i nie banował swoich zwolenników. I to właśnie jego zwolennicy wnieśli go do parlamentu.

Moim zdaniem DO wymaga jeszcze dopracowania i dowodów naukowych mechanizmu jej działania. Tego doktor nie dokonał. Gdyby próbował to zrobić, to krowa dla niego nie byłaby wiecej warta od obrazu Picassa (Finlandia ze swoim spożyciem produktów mlecznych i chorobami jest tego dowodem), a i sadów nie zalecałby wycinać (w Hunzie w wielkich ilościach rosną jabłka, gruszki, brzoskwinie, morele czarne i czerwone wiśnie i morwy. Morele jada się surowe w lecie i suszone na słońcu w miesiącach zimowych). Mozna co roku nominować dra do nagrody Nobla, ale trzeba jeszcze udowodnić naukowo mechanizm działania DO, aby zwrócono na to uwagę.
W DO nie są uwzględnione napoje. Nasz organizm zawiera nie mniej niż 70% wody i jakość wody w dużym stopniu decyduje o naszym zdrowiu, a DO niestety tego nie bierze pod uwagę.
W oazach długowieczności woda gruntowa zawiera od 8 do 20 mg wapnia na litr, a dieta Hunzow bardzo się rożni od diety dlugowiecyznzych Jakutów. Za to oba obszary maja miękka wodę (małą zawartość wapnia), co powoduje kwaśną reakcje krwi. Kwaśna krew powoduje obfitsze uwalnianie tlenu z hemoglobiny i dostarcza potrzebnych organizmowi jonów wodoru.


P.S. Z tego miejsca dziękuję pani Reni za zbanowanie mnie z jej blogu. Co prawda nie zdążyłem napisać, to co zamierzałem, ale dowiedziałem się, ze to pani Renia zarejestrowała się na blogu Teresy pod nikim Kangur. Dziękuję Pani bardzo.
Również dziękuje Pani Teresie za usuniecie tego postu z jej blogu.
Życzę sukcesów w dalszym zabetonowywaniu sie.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 12:41   

straszne to co piszesz....
 
     
dany500

Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 13:59   

jest ledwo zrozumiały
_________________
dany
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 16:37   

dany500 napisał/a:
jest ledwo zrozumiały

dany500 [ 1 Post ]
Camron70 [ 1 Post ]
hassan123 [ 1 Post ]
syed20 [ 1 Post ]
Zhah001 [ 1 Post ]
Przy tak szybkiej zmianie nicków trudno cokolwiek zauważyć i zrozumieć.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 16:44   Re: Choroba betoniarzy

Kangur napisał/a:
Moim zdaniem DO wymaga jeszcze dopracowania i dowodów naukowych mechanizmu jej działania. Tego doktor nie dokonał.

To herezja i świętokradztwo. DO jest doskonale okrągła i skończona, jak jajo.
Wszelkie próby poprawiania jaja mogą tylko pogorszyć stan rzeczy.
JW
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 21:52   Re: Choroba betoniarzy

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Kangur napisał/a:
Moim zdaniem DO wymaga jeszcze dopracowania i dowodów naukowych mechanizmu jej działania. Tego doktor nie dokonał.

To herezja i świętokradztwo. DO jest doskonale okrągła i skończona, jak jajo.
Wszelkie próby poprawiania jaja mogą tylko pogorszyć stan rzeczy.
JW
Dokładnie, dieta optymalna to brednie wzajemnie się wykluczające. Doktor Kwaśniewski pisze że jego dieta alkalizuje, podczas gdy ona zakwasza. Trzeba uważać na przebiałczenie i zmniejszyć białko do 20 –30 gram, po przebudowie organizmu, a tłuszcz podnieść do 4-6 gram. Następnie trąbi że rak żywi się cukrem, podczas gdy na diecie poziom glukozy jest podwyższony, co jest niebezpieczne. Opisał to Ponomarenko, Pawłowski i niedawno Bednarczyk.
Najlepsza opcja to Lutz, Ponomarenko i 4s. Napisane rozsądnie i pomogło tym którym zaszkodziła dieta optymalna.
Kangur napisał/a:
Syn ojca tez lubi trollować na innych forach
A co mu pozostało? Próbuje dopasować konia do chomąta. :hah: :hah: :hah:
Kangur napisał/a:
dowiedziałem się, ze to pani Renia zarejestrowała się na blogu Teresy pod nikiem Kangur.
Łoj, to z optymalnymi już tak źle? :shock: że Regionalna Szefowa Optymalnych śrutująca witaminę B17, musi się ukrywać pod nikiem Kangura? Normalnie komedia. Ale cóż jaka dieta, takie zachowanie. :hah: :hah: :hah:
 
     
marekwisniewski

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 13:44   

Dieta ptymalna wymaga jeszcze dopracowania i wieloletniej analizy aby była skuteczna.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved