Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Reedukacja w temacie przybierania mięśni.
Autor Wiadomość
culturyzsta 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 30
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 15:48   Reedukacja w temacie przybierania mięśni.

Witam ponownie, od mojego ostatniego posta dużo się wydarzyło a między innymi zaprzestałem ćwiczeń, 2 miesiące temu postanowiłem wrócić silniejszy niż kiedykolwiek 8) .

Podczas mojej kariery siłowej udało mi się przybrać lekko ponad 10kg czystych mięśni, większość na diecie która można by nazwać medium carb, na low carbie typu Lutza nie udało mi się przybrać więcej niż kilogram choć nie wykluczam że mogło to być spowodowane za małą ilością kalorii wogóle.

Widzę że część z was ćwiczy więc proszę was abyście przedstawili swoje spostrzeżenia z czego budować.

Aktualnie zacząłem jeść medium carbowo tj. 100-150 węgli 150-200 białka i ok 300 tłuszczu przy wadze ok 78 kg.
Ostatnio zmieniony przez culturyzsta Nie Paź 26, 2014 15:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
daniel_K 


Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 311
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 22:46   

Za dużo tłuszczu. 200g ci spokojnie starczy i nawet to chyba za dużo.
Ja zjadam kilo mięcha dziennie to wychodzi koło 200g białka. Węgli myślę że jak przekroczę 120 w dzień treningowy to już jest sporo. Zazwyczaj mniej.
_________________
"Jeśli nie zainwestujecie w swoje zdrowie i zdrowie waszych bliskich, będziecie musieli wydać duże pieniądze na leczenie siebie i swojej rodziny u lekarzy ... Będziecie spłacać domy, mercedesy, wakacje swoich lekarzy i agentów ubezpieczeniowych."
 
 
     
culturyzsta 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 30
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 10:46   

No mam duże zapotrzebowanie ze względu na pracę fizyczną. Chociaż to tylko takie wytyczne staram się nie przejadać, jeść tak aby nie być głodnym.
200 g białka to sporo, oczywiście zależy to od wagi więc jak ktoś waży 100 kg to normalna dla niego ilość, spotkałem się z zalecaniami aby jeść powyżej 3g na kg masy ciała.

Czy myślicie że zapotrzebowanie kaloryczne to mit ?
http://edoergosumblog.blo...ii-ma-sens.html
http://edoergosumblog.blo...m-bilansie.html
http://edoergosumblog.blo...na-ujemnym.html
 
     
culturyzsta 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 30
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 17:47   

Chyba jednak 100-150 WW to za mało w moim przypadku, chyba zwiększe do 300 i będe jadł makarony: gryczane, jaglane, ryżowe. Do tego 200< fatu i 200> białka, więc i tak kalorycznie najwięcej wychodzi fatu...
Widziałem posty kolegi Rossignol, w moim przypadku takie jedzenie nie działa, masa nie idzie...
 
     
daniel_K 


Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 311
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 21:55   

I tak nie przekroczysz pewnego stopnia masy mięśniowej naturalnie więc po co się stresujesz. Ćwicz se powoli a efekty będą trwałe. Chyba że chcesz zawodowo uprawiać kulturystyke to od razu se aplikuj hormon wzrostu albo mete. Naturalnie nie przekroczysz pewnej granicy masy chyba że tłuszczowej ... więc po co się oszukiwać że będziesz rosnąc dalej. Żadne suplementy legalne i dieta nie sprawią że będziesz wielki.
_________________
"Jeśli nie zainwestujecie w swoje zdrowie i zdrowie waszych bliskich, będziecie musieli wydać duże pieniądze na leczenie siebie i swojej rodziny u lekarzy ... Będziecie spłacać domy, mercedesy, wakacje swoich lekarzy i agentów ubezpieczeniowych."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved