Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:43
Jak szybko rzucić okiem na forum w obliczu spamu.
Autor Wiadomość
_____

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 128
  Wysłany: Wto Gru 11, 2012 17:44   Jak szybko rzucić okiem na forum w obliczu spamu.

Jak rzucić okiem na forum, by ogarnąć wszystko i nie przewijać mechooptyka.

Rozwiązanie:

Oto skrót, który używa wyszukiwarki forumowej
by pokazać pierwsze 50 znaków każdego postu
wysłanego w ciągu ostatnich 24 godzin.
Merry Xmas.

oto skrót: http://tiny.pl/hk8bn

przykładowy początek wygląda tak:


:D
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Gru 12, 2012 19:15   

Co z tego ze rzucisz okiem, jak trzeba to kasowac a brak ku temu narzedzi...
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 04:21   

dario_ronin napisał/a:
sześć sześć sześć

Albo magiczna ręka rynku:
http://oferia.pl/zlecenie/item456524-zakladanie-kont-na-forach
http://oferia.pl/zlecenie...-kont-na-forach
Cytat:

(...)
Zlecę założenie 50 kont i wykonanie 250 postów na róznych forach.

Osoba podejmująca się zlecenia zarejestruje 50 kont na różnych forach (listę forów podam wygranej osobie)

Każdy z zarejestrowanych nicków powinien mieć inny avatar.

Każdym z zarejestrowanych nicków należy wykonać po 50 wpisów. Nie chodzi tutaj o reklamowanie czegokolwiek a po prostu o zwykłe wpisy na forach podstrzymujące dyskusje. Wpisy oczywiście muszą mieć sens i muszą być związane z dyskusją.

Więcej szczegułów na priv.
(...)
Firma ? chętnie pojmie się tego zlecenia. Możliwość otrzymania faktury VAT. Szybka realizacja to nasz atut. Kontakt: biuro@?.pl, tel. ?. Zapraszamy na naszą stronę http://?.pl
(...)
Witam. Chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia. Marketingiem szeptanym zajmuję się na co dzień. KONTAKT: ?@onet.p
(...)
Oje uszanowanie! Jako grupa ?.pl bardzo chętnie podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Jesteśmy firmą która łącznie działa ponad 5 lat na rynku! Gwarantujemy pełną realizację projektu. Podana cena nie jest ceną wiążącą, jedynie orientacyjną. Prosimy o wysłanie maila z informacją, czego Państwo dokładnie potrzebują, a ja przygotuję najlepiej dopasowaną ofertę, która przyniesie gwarantowane zadowolenie. Płacą Państwo tylko za efekty ! ?@?.pl / ? / ?
(...)
Witam, występuje pewna niezgodność w podanych przez Pana danych. w pierwszym zdaniu pisze Pan 50 kont i 250postów, a chwilę niżej 50 kont i z każdego po 50 postów (2500postów razem). przy 50 kontach i 250postach łącznie, koszta wykonania wyniosą 108zł. W przypadku 2500postów i 50 kont - 720zł. Kontakt. mail. biuro@?.pl / Skype : ?
(...)
Agencja reklamy ? z przyjemnością zajmie się wykonaniem zlecenia. Mamy duże doświadczenie w podobnych zadaniach. Cena za post to 3zł. Wystawiamy fV, kontakt: info@?.pl www.?.pl
(...)
Cena za post 30 gr [hurtowo;)]. Czas realizacji 2-3 tyg [lub dluzej, rownolegle na wszystkich forach]. Chcialbym jednak poznac przed podjeciem wspolpracy liste for na ktorych mialbym wykonywac wpisy -nie na wszystkie tematy jestem w stanie tworzyc interesujace wpisy. Osobiście [z doswiadczenia] proponowal bym podzielenie zlecenia miedzy kilka osob -w celu uzyskania wpisow lepszej jakosci [i roznorodnosci]
(...)
Jestem copywriterem i chętnie podejmę się tego zlecenia. Gwarantuję ciekawe wpisy na formach ożywające dyskusję. Zapraszam do współpracy: kontakt@?.pl www.?.pl
(...)
Na oferii dajemy Ci ceny niższe o VAT 23% Chcesz to zrobić profesjonalnie, w korzystnej cenie? Zrób to z nami
►?.pl. Zbudowaliśmy silną pozycję wielu biznesów, zobacz referencje i portfolio: ?.pl/ref/ ► Zobacz PROMOCJE na naszej stronie. Świadczymy konkretne rozwiązania, których głównym celem jest podniesienie tak zwanej konwersji, czyli po prostu sprzedaży.
►Jeśli zdajesz sobie sprawę, że nie stać Cię na brak profesjonalizmu, który w przyszłości generuje tylko większe koszta - my to rozumiemy.
►Jeśli chcesz, aby coś, co jest dla Ciebie najważniejsze było zrobione dobrze - ta oferta jest dla Ciebie.
► Kompleksowe rozwiązania w Internecie - PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE! NAJLEPSZE CENY! NAJWYŻSZA JAKOŚĆ! Skontaktuj się z nami: biuro tel: ?
(...)
Chętnie podejmę się współpracy. Terminowo i rzetelnie. Z powodzeniem realizowałam już podobne zlecenia. Proponuję 0,25 zł za post długości ok. 300 znaków.
(...)
Witam podejme się zlecenia za 20 gr za post. Obecnie rozkręcam jednemu Panu forum.wiec wiem o co chodzi:) prosze o kontakt ?@wp.pl
(...)
Jesteśmy zainteresowani tym zleceniem. Prosimy o kontakt mailowy w sprawie zlecenia - ?@gmail.com - Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Realizujemy zlecenia do uzyskania pełnego zadowolenia klienta. Podchodzimy profesjonalnie do sprawy. Wystawiamy faktury VAT! ?
(...)
Witam, jestem zainteresowana realizacją zlecenia. Posiadam spore doświadczenie w pracy z tekstem. Moja praca związana jest z internetem. Kontakt: ?@interia.eu
(...)
Witam, jestem zainteresowana. Mam już wprawe w wykonywaniu takich zadan, rozkrecałam i pisalam posty na wielu roznych forach. Z przyjemnością podejme się również i tego zlecenia. kontakt: ?@op.pl
(...)
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8789
Wysłany: Sob Maj 24, 2014 09:25   

Molka napisał/a:
Co z tego ze rzucisz okiem, jak trzeba to kasowac a brak ku temu narzedzi...
Przecież moderatorzy mogą kasować posty, chyba że coś się zmieniło.
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved