Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
dlaczego?
Autor Wiadomość
uda sie

Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 18:05   dlaczego?

mam pytanie dlaczego jest tutaj taka nagonka na DO? ja osobiście zdecydowałam się przejśc na DO i jest super.W rodzinie mamy 2 optymalnych z których jeden na DO jest 16 lat,bez chorób,z dobrym samopoczuciem i dobrymi wynikami.Jesli ktoś tu na forum pisze cos o plusach DO to nalatujecie na niego jak dzikie zwierzęta na padlne.Sorki ale to o Was zle swiadczy.ja nie znam optymalnego z taka agresja jaką się widzi tu na forum.Czy tu nie wolno mieć SWOJEGO zdania? O co wam chodzi? z kąd tyle nienawiści do ludzi których nawet nie znacie?Jest tu wiele nie milych śłów.jeden drugiemu oko by wydrapał by udowodnić mu SWOJĄ prawde.Pewnie ten post zostanie szybko usunięty,bo wielu nie będzie pasował??Zal mi was bo tyle w was zlosci i nienawiści do ludzi których nawet nie znacie.Nie zauwazylam zey jakiś optymalny pisał o was w taki sposób jak wy piszecie o nich.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 13:25   

Ja nie znam? Wolne żarty!
Proszę sobie przeczytać ze zrozumieniem Optimal story.
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=22727
Co do nagonki, akurat to Prezes pułkownik policji przed laty organizował takie nagonki na wszystkie oddziały, w których próbowano coś pozytywnego robić. Pan jest za młody stażem, żeby znać te historie. Ale uwiąd 8 tysięcznej organizacji do 80 członków, stukrotnie, powinien Panu dać do myślenia. Podobno mózg najlepiej działa na DO.
JW
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 12:13   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Ja nie znam? Wolne żarty!
Proszę sobie przeczytać ze zrozumieniem Optimal story.
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=22727
Co do nagonki, akurat to Prezes pułkownik policji przed laty organizował takie nagonki na wszystkie oddziały, w których próbowano coś pozytywnego robić. Pan jest za młody stażem, żeby znać te historie. Ale uwiąd 8 tysięcznej organizacji do 80 członków, stukrotnie, powinien Panu dać do myślenia. Podobno mózg najlepiej działa na DO.
JW



Panie Witoldzie to czy dieta optymalna jest nie zdowa i jak szkodliwa to każdy może sobie przeczytać na silę nik nikogo nie zmusi do zmiany sylu zywienia wręcz przeciwnie. Ale nie o top mi chodzi. Wątek o którym Pan pisze czyli optimal story oraz bialki ile?? to istne pole bitwy i to nie niestety coraz mniej w nich argumentów a coraz więcej chamstwa, agresji i chyba coraz mniej chodzi o to kto ma rację ale kto komu bardziej przyloży........
_________________
Myslovitz - Nienawiść
 
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 13:20   

gusia_29 napisał/a:
dieta optymalna jest nie zdowa i jak szkodliwa to każdy może sobie przeczytać na silę nik nikogo nie zmusi do zmiany sylu zywienia wręcz przeciwnie. Ale nie o top mi chodzi. Wątek o którym Pan pisze czyli optimal story oraz bialki ile?? to istne pole bitwy i to nie niestety coraz mniej w nich argumentów a coraz więcej chamstwa, agresji i chyba coraz mniej chodzi o to kto ma rację ale kto komu bardziej przyloży........
A wystarczyłoby żeby Doktor przyznał się do swoich błędnych teorii, które szkodzą ludziom, a nie idzie w zaparte. Zwłaszcza że od czasów pioniera Tallera sporo napisano fachowo przez Lutza, Ponomarenkę, jak i praktykę metody 4s. A tak trzeba Doktorowi „pomagać” i pokazywać drugą stronę diety optymalnej, której on nie pokazał, a optymalni tłumaczą to jednym „na coś trzeba umrzeć” nawet jeśli umierają osoby w sile wieku, a dieta miała im zapewnić zdrowie po późną starość.
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 13:35   

COOLER napisał/a:
gusia_29 napisał/a:
dieta optymalna jest nie zdowa i jak szkodliwa to każdy może sobie przeczytać na silę nik nikogo nie zmusi do zmiany sylu zywienia wręcz przeciwnie. Ale nie o top mi chodzi. Wątek o którym Pan pisze czyli optimal story oraz bialki ile?? to istne pole bitwy i to nie niestety coraz mniej w nich argumentów a coraz więcej chamstwa, agresji i chyba coraz mniej chodzi o to kto ma rację ale kto komu bardziej przyloży........
A wystarczyłoby żeby Doktor przyznał się do swoich błędnych teorii, które szkodzą ludziom, a nie idzie w zaparte. Zwłaszcza że od czasów pioniera Tallera sporo napisano fachowo przez Lutza, Ponomarenkę, jak i praktykę metody 4s. A tak trzeba Doktorowi pomagać i pokazywać drugą stronę diety optymalnej, której on nie pokazał, a optymalni tłumaczą to jednym na coś trzeba umrzeć nawet jeśli umierają osoby w sile wieku, a dieta miała im zapewnić zdrowie po późną starość.



Idzie w zaparte ponieważ ma swoich wiernych wyznawców i nie może ich zawieść, a poza tym oznaczało by że przez tyle lat żył w błędzie, musiał by również przyjąć odpowiedzialność za swoje słowa. Ale czy trzeba zaraz tak bezczelnie czy chamsko??? Dla mnie jeśli ktoś nie ma argumentów to jest po prostu agresywny. Bo jak nie można kogoś przekonać słownie to się w pysk daje. A przekonywanie kogoś na silę że coś nie jest dobre jest syzyfową pracą, dopóki sam do tego nie dojdzie nie przekona się można zasypać dowodami i nic z tego powie że on wie lepiej. Człowiek to istota przekorna jak ktoś chce go do czegoś zmusić to i tak zrobi swoje. Na złość mamie odmrożę sobie uszy.......... Jak dla mnie jeśli ktoś chce i wierzy to niech wierzy, nie można uszczęśliwić kogoś na siłę. Na koniec tylko dodam że Kaszpirowski też leczył ludzi
_________________
Myslovitz - Nienawiść
 
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 13:57   

gusia_29 napisał/a:
Idzie w zaparte ponieważ ma swoich wiernych wyznawców i nie może ich zawieść, a poza tym oznaczało by że przez tyle lat żył w błędzie, musiał by również przyjąć odpowiedzialność za swoje słowa.
No więc co jest ważniejsze przyznanie się do błędu czy pójście w zaparte kosztem czyjegoś zdrowia?
gusia_29 napisał/a:
Ale czy trzeba zaraz tak bezczelnie czy chamsko??? Dla mnie jeśli ktoś nie ma argumentów to jest po prostu agresywny. Bo jak nie można kogoś przekonać słownie to się w pysk daje. A przekonywanie kogoś na silę że coś nie jest dobre jest syzyfową pracą
Zgoda, i ani ja, ani dyskutujący podobnie nie wchodzą na forum Doktora i tam nikogo nie nawracają, to zwolennicy Doktora przychodzą tutaj i wszystkich nawracają, udając bezczelnie że nie ma ludzi którym dieta optymalna zaszkodziła.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 14:36   

gusia_29 napisał/a:
Wątek o którym Pan pisze czyli optimal story oraz bialki ile?? to istne pole bitwy i to nie niestety coraz mniej w nich argumentów a coraz więcej chamstwa, agresji i chyba coraz mniej chodzi o to kto ma rację ale kto komu bardziej przyloży........
Teraz te dyskusje, to po prostu szkółka niedzielna. Takie tam przekomarzanki kombatantów. :) Osiem lat temu, to były emocje. W ciągu trzech dni wykładów musiałem w ortodoksyjnych głowach zapalać światełko wątpliwości, żeby coś dotarło. Albo stanąć oko w oko z setką rozsierdzonych prezesów i powiedzieć, że żółtka, to nie wszystko. Albo użerać się ze sprzedajnym ścierwem robiącym zamęt. Doktor tak zamulił fanatyzmem umysły, że nawet dyplomowani lekarze unikali jak ognia zacietrzewionych optymalnych, którzy wszędzie, gdzie się pojawili, urządzali awantury, że ich cudnej idei otoczenie nie rozumie. Dziś, to tylko pomruki odległej burzy, która dawno przeszła.
JW
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 14:53   

Dokładnie, z tym że byli prezesi już dawno na oczy przejrzeli i nie dadzą się wciągnąć w „cudowną dietę optymalną”, byłe ośrodki optymalne leczące dietą optymalną widząc jej efekty dawno z niej zrezygnowały.
Obecny Zarząd Optymalnych doskonale wie o tym, i puścił odezwę, do Prezesów (byłych prezesów) „Powróćmy jak za dawnych lat”: http://optymalni.org.pl/?dzial=news&id=219
Tylko zapomnieli o jednym że ludzie też potrafią myśleć i na bełkot się nie nabiorą.
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 15:02   

COOLER napisał/a:
No więc co jest ważniejsze przyznanie się do błędu czy pójście w zaparte kosztem czyjegoś zdrowia?[/quote]

Myślę że to pytanie retoryczne. Ale sam przyznaj czy ludzie postępują tak jak powini??
_________________
Myslovitz - Nienawiść
 
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 15:04   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
gusia_29 napisał/a:
Wątek o którym Pan pisze czyli optimal story oraz bialki ile?? to istne pole bitwy i to nie niestety coraz mniej w nich argumentów a coraz więcej chamstwa, agresji i chyba coraz mniej chodzi o to kto ma rację ale kto komu bardziej przyloży........
Teraz te dyskusje, to po prostu szkółka niedzielna. Takie tam przekomarzanki kombatantów. :) Osiem lat temu, to były emocje. W ciągu trzech dni wykładów musiałem w ortodoksyjnych głowach zapalać światełko wątpliwości, żeby coś dotarło. Albo stanąć oko w oko z setką rozsierdzonych prezesów i powiedzieć, że żółtka, to nie wszystko. Albo użerać się ze sprzedajnym ścierwem robiącym zamęt. Doktor tak zamulił fanatyzmem umysły, że nawet dyplomowani lekarze unikali jak ognia zacietrzewionych optymalnych, którzy wszędzie, gdzie się pojawili, urządzali awantury, że ich cudnej idei otoczenie nie rozumie. Dziś, to tylko pomruki odległej burzy, która dawno przeszła.
JW


Rozumiem, że poziom dyskusji świadczy o poziomie mówców.
_________________
Myslovitz - Nienawiść
 
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 15:46   

gusia_29 napisał/a:
Myślę że to pytanie retoryczne. Ale sam przyznaj czy ludzie postępują tak jak powini??
Sprowadzasz dyskusję do poziomu „a u was biją też murzynów” czy „jak ktoś nie myje zębów to ja też”. Skoro Doktor tak w książkach pisze przejmująco o zdrowiu ludzi, i pokazuje jak medycyna im je niszczy, to widząc efekty swojej diety powinien zareagować natychmiast i skorygować swoje błędne teorie.
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 16:48   

COOLER napisał/a:
Dokładnie, z tym że byli prezesi już dawno na oczy przejrzeli i nie dadzą się wciągnąć w cudowną dietę optymalną, byłe ośrodki optymalne leczące dietą optymalną widząc jej efekty dawno z niej zrezygnowały.
Obecny Zarząd Optymalnych doskonale wie o tym, i puścił odezwę, do Prezesów (byłych prezesów) Powróćmy jak za dawnych lat: http://optymalni.org.pl/?dzial=news&id=219
Tylko zapomnieli o jednym że ludzie też potrafią myśleć i na bełkot się nie nabiorą.


Z tego co piszesz to dieta optymalna to caly przemysl przynoszący złote jaja, a kto chce stracić taki interes......... Tak napiszesz teraz ale to szkodzi!! Oczywiście szkodzi ludziom ale ludzie mają rozum i mają prawo wyboru. To tak samo jakby zapytać dlaczego producenci alkoholu nie zamkną fabryk w końcu to szkodzi zdrowiu?? Szkodzi rodzinie bo w końcu ile tragedi rodzinnych dzieje się przez alkoholu???

COOLER napisał/a:
Skoro Doktor tak w książkach pisze przejmująco o zdrowiu ludzi, i pokazuje jak medycyna im je niszczy, to widząc efekty swojej diety powinien zareagować natychmiast i skorygować swoje błędne teorie.



Dlaczego uparcie tkwi w tych teoriach ponieważ ten biznes urzymuje jego i jego rodzinę, poza tym przy tym korycie o naweie dieta optymalna jest jeszcze kilka wieprzy którzy zarabiają na tym duże pieniądze. Tak samo można zapytać dlaczego nasze jedzenie jest tak sztuczne i chemiczne i niszczy nam zdrowie, a firmy farmacełtyczne sprzedja nam suplementy diety??? PIENIĄDZE KASA MAMONA .......... czy jakkolwiek tego nie nazwiemy.
Czy zdowie jest ważniejsze od pieniędzy?? Trzeba zapytać tych , którzy chodzą do pracy z grypą, a na powikłania po grypie umiera pewnie więcej ludzi niż od diety optymalnej.


Myślę że Kwaśniewski na początku wierzył w swą dietę dopiero z czasem wyszlo jakie to nie zdowe i szkodliwe- optymalni żyją na diecie lata. każdą bzdurę można udowodnić nauka pokazała że różne teorie byly obalane - zaczynając od tej że ziemia jest płaska.

Jak Ty sobie wyobrażasz że Pan Kwaśniewski mial napisać słuchajcie pomyliłem dieta optymalna, którą tworzyłem latami to bzdura. Wiele lat mojej pracy to zmarnowane lata bo to wszystko bzdura?? Każdy ma swoje przekonania nie zawsze słuszne, to tak z homofobami- nie nawidzą homoseksualistów bo ich nie znają nie wiedzą kim są ale stasiek to równy chlopak a że mieszka z kuzynem oszczędny.....
_________________
Myslovitz - Nienawiść
Ostatnio zmieniony przez gusia_29 Pią Sty 10, 2014 16:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 17:09   

gusia_29 napisał/a:
Dlaczego uparcie tkwi w tych teoriach ponieważ ten biznes urzymuje jego i jego rodzinę, poza tym przy tym korycie o naweie dieta optymalna jest jeszcze kilka wieprzy którzy zarabiają na tym duże pieniądze. Tak samo można zapytać dlaczego nasze jedzenie jest tak sztuczne i chemiczne i niszczy nam zdrowie, a firmy farmacełtyczne sprzedja nam suplementy diety??? PIENIĄDZE KASA MAMONA .......... czy jakkolwiek tego nie nazwiemy.
Czyli wychodzi na to że jedni i drudzy postępują identycznie i zupełnie niepotrzebnie jedni drugich krytykują.
gusia_29 napisał/a:
Myślę że Kwaśniewski na początku wierzył w swą dietę dopiero z czasem wyszlo jakie to nie zdowe i szkodliwe- optymalni żyją na diecie lata. każdą bzdurę można udowodnić nauka pokazała że różne teorie byly obalane - zaczynając od tej że ziemia jest płaska.
Jak Ty sobie wyobrażasz że Pan Kwaśniewski mial napisać słuchajcie pomyliłem dieta optymalna, którą tworzyłem latami to bzdura. Wiele lat mojej pracy to zmarnowane lata bo to wszystko bzdura??
Nie interesuje mnie w co wierzył Dr. Kwaśniewski i jak on to wszystko powinien odkręcić, to jest jego problem moralny i etyczny. Wiem jedno wielkością człowieka jest przyznać się do błędu, błędy popełniamy wszyscy, najgorzej jak ktoś uważa się ze nieomylnego, wszystkowiedzącego i zamkniętego na wszelką polemikę, jak to gdzieś tutaj pisał Pan Jarmołowicz.
A swoją drogą, Ponomarenko, też poparł w latach 70-tych dietę optymalną, ale on jako obiektywny naukowiec potrafił przyznać się do błędu, dlaczego to zrobił, racjonalnie wszystko wytłumaczyć dlaczego i jak sam napisał, został w błąd wprowadzony przez Doktora Kwaśniewskiego, gdyż tak naprawdę to on nie poparł Doktora Kwaśniewskiego, tylko Lutza i jego poprzedników czyli pionierów diety niskowęglowodanowej.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 18:20   

gusia_29 napisał/a:
Jak Ty sobie wyobrażasz że Pan Kwaśniewski mial napisać słuchajcie pomyliłem dieta optymalna, którą tworzyłem latami to bzdura. Wiele lat mojej pracy to zmarnowane lata bo to wszystko bzdura??
Nie chodzi o pokajanie się, tylko o zdrowie tysięcy ludzi. Wystarczyło przesunąć trochę akcenty dietetyczne i nie upierać się sztywno przy dogmatach. Byłoby dobrze. Przecież wyciągaliśmy pomocną dłoń, Doktor był zapraszany na wszystkie ważne konferencje i seminaria. Bezskutecznie. 10 lat temu osobiście wydrukowałem podziękowanie za to, co zrobił dobrego. Bo zrobił wiele dobrego. Niestety, wolał, czy też nie potrafił przeciwstawić się temu, że najbliższe otoczenie manipulowało nim i nakręcało go do działań upartych a szkodliwych. O czym obaj doskonale wiemy z p. Tomkiem. Prawda, p. Tomku? Poza tym myślę, że ś.p. Prezes realizował swoją politykę na swój strój i Pana też trochę wydymał. A przydałoby się 8 tysięczne stowarzyszenie, skoro poszedł Pan teraz w politykę. Nawet PiS nie miał tak głęboko zaangażowanych członków.
JW
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 17:24   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
gusia_29 napisał/a:
Wątek o którym Pan pisze czyli optimal story oraz bialki ile?? to istne pole bitwy i to nie niestety coraz mniej w nich argumentów a coraz więcej chamstwa, agresji i chyba coraz mniej chodzi o to kto ma rację ale kto komu bardziej przyloży........
Teraz te dyskusje, to po prostu szkółka niedzielna. Takie tam przekomarzanki kombatantów. :) Osiem lat temu, to były emocje. W ciągu trzech dni wykładów musiałem w ortodoksyjnych głowach zapalać światełko wątpliwości, żeby coś dotarło. Albo stanąć oko w oko z setką rozsierdzonych prezesów i powiedzieć, że żółtka, to nie wszystko. Albo użerać się ze sprzedajnym ścierwem robiącym zamęt. Doktor tak zamulił fanatyzmem umysły, że nawet dyplomowani lekarze unikali jak ognia zacietrzewionych optymalnych, którzy wszędzie, gdzie się pojawili, urządzali awantury, że ich cudnej idei otoczenie nie rozumie. Dziś, to tylko pomruki odległej burzy, która dawno przeszła.
JW



Mam pytanie skoro w innych wątkach jest dozwolone ostre slownictwo i to tylko male potyczki słowne dlaczego w temacie gender zostały usunięte, Czyżby kobiety nie mialy prawa wyrażać w bardziej agresywny sposob swoich poglądów tak jak to robią mężczyźni??? Zrównanie płci i batman w różnowych spodenkach może eyglądać slodko a widać że nie ogląda aPan bajek bo już był jeden ninja w bajce ninjago w różowym stroju :)
_________________
Myslovitz - Nienawiść
 
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 17:43   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
gusia_29 napisał/a:
Jak Ty sobie wyobrażasz że Pan Kwaśniewski mial napisać słuchajcie pomyliłem dieta optymalna, którą tworzyłem latami to bzdura. Wiele lat mojej pracy to zmarnowane lata bo to wszystko bzdura??
Nie chodzi o pokajanie się, tylko o zdrowie tysięcy ludzi. Wystarczyło przesunąć trochę akcenty dietetyczne i nie upierać się sztywno przy dogmatach. Byłoby dobrze. Przecież wyciągaliśmy pomocną dłoń, Doktor był zapraszany na wszystkie ważne konferencje i seminaria. Bezskutecznie. 10 lat temu osobiście wydrukowałem podziękowanie za to, co zrobił dobrego. Bo zrobił wiele dobrego. Niestety, wolał, czy też nie potrafił przeciwstawić się temu, że najbliższe otoczenie manipulowało nim i nakręcało go do działań upartych a szkodliwych. O czym obaj doskonale wiemy z p. Tomkiem. Prawda, p. Tomku? Poza tym myślę, że ś.p. Prezes realizował swoją politykę na swój strój i Pana też trochę wydymał. A przydałoby się 8 tysięczne stowarzyszenie, skoro poszedł Pan teraz w politykę. Nawet PiS nie miał tak głęboko zaangażowanych członków.
JW



Ma Pan całkowitą rację i to co pisze COOLER też jest prawdą ale w życiu tak nie jest. I za pewne dobrze Pan wie z własnego doświadczenia jak czasami trudno przyznać się do winny, na pewno doktor Kwaśniewski zyskał by zwolenników gdyby swoją dietę zmodyfikował oraz przyznal się do błędow. Ale ...... jest wiele powodów dla których tego nie zrobil i tego nie zrobi i to na pewno są cechy charakteru i osobowości niż kwestia skuteczności diety. Myślę że dobrze Pan wie że jest wiele ludzi, którzy po trupach pójdą aby cos udowodnić cenna ich nie będzie obchodziła, skótki również. A na drugim biegunie są ludzie, którzy pod wpływem innych zrobią wszystko co inni chcą. To tylko dwie skrajne przyczyny a jest ich dużo więcej.
_________________
Myslovitz - Nienawiść
 
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 10:31   

uda sie napisał/a:
mam pytanie dlaczego jest tutaj taka nagonka na DO? ja osobiście zdecydowałam się przejść na DO i jest super.
To rzewna i rozczulająca wypowiedź początkującego naiwnego.
Tymczasem okazuje się, że nikt spośród luminarzy DO nie wie, na czym ta dieta polega. sic! We wrześniu 2006 wysłałem do ważnych osób zapytanie, na czym polega żywienie optymalne. Do dziś otrzymałem tylko jedną prywatną odpowiedź.
Może dlatego otrzymałem tak skąpe odpowiedzi, że w międzyczasie niektórzy adresaci zmarli. Ale, na Boga, nie wszyscy przecież!
http://www.dobradieta.pl/...p?p=89111#89111

Były tam jeszcze inne pierepałki o których naiwni początkujący nie wiedzą.
http://www.dobradieta.pl/...p?p=89221#89221
http://www.dobradieta.pl/...p?p=89314#89314
http://www.dobradieta.pl/...p?p=89431#89431
http://www.dobradieta.pl/...p?p=90193#90193

JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 10:50   Re: dlaczego?

uda sie napisał/a:
mam pytanie dlaczego jest tutaj taka nagonka na DO? ja osobiście zdecydowałam się przejśc na DO i jest super.
Z trochę innej beczki, dla naiwnych początkujących.
http://www.dobradieta.pl/...p?p=73821#73821
JW
 
     
Grzegorz Rec 

Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 1852
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 11:43   

Teksty sprzed lat pokazują że faktycznie było ostro a to co się dzieje teraz to szkółka niedzielna.
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 12:06   

Najlepsze były u nich wybory do władz Stowarzyszenia, jak opisuje Pan Witold. Ludzie przyjechali na wybory, a wybory były już z góry ustalone (zarejestrowali potajemnie drugie Stowarzyszenie) na wypadek gdyby nie wygrał ten kogo ustalili. Normalnie przebili Łukaszenkę: :hah: :hah: :hah:
http://www.dobradieta.pl/...p=229377#229377
http://www.dobradieta.pl/...p=229374#229374
A tu się dowiadujemy że a inne myślenie Prezes odbierał legitymacje: http://forum.dr-kwasniews...4.msg923#msg923
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 12:09   

Grzegorz Rec napisał/a:
Teksty sprzed lat pokazują że faktycznie było ostro a to co się dzieje teraz to szkółka niedzielna.


Nie ma to jak inteligetna wypowiedź.......................
_________________
Myslovitz - Nienawiść
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved