Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:35
Co do oczyszczania twarzy?
Autor Wiadomość
kika75 

Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 23:03   Co do oczyszczania twarzy?

próbowałam toników i mleczka a ostatnio odkryłam piankę oczyszczającą do cery tłustej z mary cohr jest świetna szybko usuwa pozostałości po makijażu odświeża i głęboko oczyszcza.
Ostatnio zmieniony przez Molka Sob Wrz 24, 2011 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sana 
mateistka

Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 243
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 13:10   

Znów mielonka :what:
http://www.youtube.com/watch?v=ODshB09FQ8w
_________________
Ważne wydarzenia na świecie rozgrywają się w mózgu
- Oscar Wilde
 
     
kaskada 


Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 59
Skąd: Poland
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 12:19   

peelingi raz na 2-3 dni z sody, cukru brązowego z miodem, maseczki z awokado ze stwewią. makijaż zmywam olejami zimnotłoczonymi, mój ulubiony to kokosowy i winogronowy.
_________________
www.witarianie.pl
www.rawolucja.pl
DOBRA DIETA = SUROWA DIETA :)
 
     
heniu007 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 385
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 13:44   

Te "zimnotłoczone" oleje najczęściej są rafinowane, czyli oczyszczane rozpuszczalnikami metodą chemiczną.
Oleje Zlotopolskie - Polecam
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 21:48   

Polecam również na twarz nałożyć grubą warstwę kremu którego używacie na 10 minut , następnie krem wytrzeć i spłukać letnią wodą. Nie nakładać ponownie kremu! Efekt bardzo dobry. Trzeba wypróbować by się przekonać. ;)
 
     
Kasiula 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 19:13   

Ja polecam Wam peeliong gruboziarnisty z Perfekty. Można kupić w małej torebce, kosztuje około 1,5 zł. Bardzo fajna jest po nim twarz, odżywiona i gładka.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 16, 2012 23:54   

ada225 napisał/a:
Ja ostatnio znalazłam ciekawy artykuł z przepisami na domowe toniki. Wypróbowałam już tonik różany i ogórkowy. Oba sprawiły,że wygląd cery się poprawił, a przebarwienia zniknęły. Szczerze mówiąc, to wolę domowe kosmetyki. Przynajmniej nie ma w nich żadnej chemii :) Link do toników podaję TUTAJ

Eee,to sie nie nadaje,nie testowane na zwierzętach.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Sie 17, 2012 07:42   

ada225 napisał/a:
Ja ostatnio znalazłam ciekawy artykuł z przepisami na domowe toniki. Wypróbowałam już tonik różany i ogórkowy. Oba sprawiły,że wygląd cery się poprawił, a przebarwienia zniknęły. Szczerze mówiąc, to wolę domowe kosmetyki. Przynajmniej nie ma w nich żadnej chemii :) Link do toników podaję TUTAJ

Wyprobuj ada tonik cebulowo-czosnkowy, wysmaruj nim cale cialo, przegryz troche czosnku z cebula i posiedz przez godzine. Znakomita kuracja z naszych dziadow-pradzidow. Potem skora gladziutka jak u niemowlaka i mozesz smialo sie ladowac w kazde towarzystwo.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Kasiula 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Sie 29, 2012 12:20   

Ja ostatnio stosuje krem antybakteryjny z Ziaja, super:)
 
     
Martynika 


Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 13:55   

woda termalna:)
myją twarz rano a syfki hm...wyciskam, ot
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 16:53   

Ale peeling to jakis horror jest dla twarzy, moze najpierw usun przyczyne tych krost, stawiam, ze jestes studenciakiem spamujacym za kase stad te krosty.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 17:16   

zyon napisał/a:
Ale peeling to jakis horror jest dla twarzy, moze najpierw usun przyczyne tych krost, stawiam, ze jestes studenciakiem spamujacym za kase stad te krosty.

Mało kasy=zupka chyńska + kajzerka z margaryną=krosty.
Tylko skąd na peeling?
I na wódę?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 17:36   

Slyszalem, ze czeska wodka skutecznie konczy problemy z krostami
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 17:51   

serenity napisał/a:
myje tylko w przegotowanej.

a czemu przegotowana woda?
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 17:59   

Molka napisał/a:
serenity napisał/a:
myje tylko w przegotowanej.

a czemu przegotowana woda?

Mnie też to urzekło :)
Gotowanie sprawia,że jakość wody się podnosi?
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 18:05   

Może twardość wody się zmienia?
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 18:17   

Mariusz_ napisał/a:
Może twardość wody się zmienia?

Tylko węglanowa.
Ale jakość?
A co to w ogóle znaczy w przypadku wody?
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 19:23   

Ze strony firmy sprzedającej filtry:

Cytat:
Gotowanie wody służy wyłącznie do zlikwidowania bakterii i wirusów, które mogą się w niej znajdować. Jednocześnie zagęszczamy ilość związków chemicznych w niej rozpuszczonych, bo przez parowanie ubywa wody czystej.


:faint:
 
     
serenity

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 8
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 10:51   

http://www.vitalab.pl/blo...woja-skore.html - tutaj artykul o wplywie twardej wody na nasza skore.

woda przegotowana jest miekka :-)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 11:41   

Gavroche napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:
Może twardość wody się zmienia?

Tylko węglanowa.
Ale jakość?
A co to w ogóle znaczy w przypadku wody?


Pewnie nic. Choc faktem jest, widzialem rozne kranowy i czasami sie zastanawialem sie jak ci ludzi moga pic i zyc w ogole jeszcze. Moj znajomy ma firme od filtrow RO i jak sie spotkamy to pokazuje co ciekawsze zdjecia :D Czasami wyglada to jak horror.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 12:21   

zyon napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:
Może twardość wody się zmienia?

Tylko węglanowa.
Ale jakość?
A co to w ogóle znaczy w przypadku wody?


Pewnie nic. Choc faktem jest, widzialem rozne kranowy i czasami sie zastanawialem sie jak ci ludzi moga pic i zyc w ogole jeszcze. Moj znajomy ma firme od filtrow RO i jak sie spotkamy to pokazuje co ciekawsze zdjecia :D Czasami wyglada to jak horror.

Ale ludzie zawsze mieli dostęp do wód powierzchniowych, zasyfiałych najbardziej, głębinówki to nowomoda :)
A RO?!Ho,ho,ho!
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 12:45   

Moda moda ale dzisiaj jak sie pije wode z oczyszczalni sciekow i przez stare rury czesto pamietajace lata 70 to jednak co innego.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 15, 2012 21:00   

zyon napisał/a:
Moda moda ale dzisiaj jak sie pije wode z oczyszczalni sciekow i przez stare rury czesto pamietajace lata 70 to jednak co innego.

Innego tak, no i co?
Raki w tym żyją i kijanki rosną :)
I nawet się w żaby zmieniają ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 07:37   

Tak czy siak, dzisiaj mamy inne czasy, petycydy, herbicydy, opryski i inne takie sztuczne chemikalia ida w ziemie. To juz nie to co kiedys.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 19:38   

Bardzo ciekawy temat, jednak jak widzę - do tej pory potraktowany bardzo pobieżnie. Wspomniano minimalistycznie o myciu twarzy olejami, niestety bez dokładnego opisu. Sama, jako że jestem kobietą (niech nikogo nie zmyli mój nick) Może tutaj wyjaśnię: Herkimer się nie odmienia, nie ma Herkimerki :) a co chodzi - wystarczy wpisać w google. Wracając do tematu, do zmywania makijażu stosuję od roku metodę OCM, do większego oczyszczenia w połączeniu z peelingiem używam czarne mydło, czyli mydło z miazgi z czarnych oliwek Alepia Savon Noir. Oto najlepsze wyjaśnienie moich metod, chociaż swoje dostosowałam do siebie i własnych, skutecznych zastosowań:

http://www.youtube.com/watch?v=PdFFKZDy7os

http://www.youtube.com/wa...&feature=fvwrel

i o czarnym mydle: http://www.youtube.com/watch?v=3-Xa224OeV8
 
     
ShinyMoon

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 15:46   

Jaka jest dobra maseczka do twarzy do cery naprawdę suchej? Próbowałam kilku i nic :/ ... nadal czuje sie jakbym żyła na pustyni ;/
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 20:21   

Putynia to jest stan twojego umyslu. To dlatego tak czujesz.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
serenity

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 8
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 11:07   

maseczke polecam: bioderma hydrabio masque. w ogole kosmetyki biodermy dobrze nawilzaja!
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 09:20   

Do demakijazu polecam tonik dla niemowlat Babydream z Rossmana, ktory ma bardzo malo chemii.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 16:27   

mydło.
można sobie zrobić
;)
http://kosmetyki-naturaln...ydlo-naturalne/
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 14:47   

Wszyscy tu piszą o oczyszczaniu zewnętrznym skóry a co z oczyszczaniem wewnętrznym układu pokarmowego? Co stosujecie? Ja koktajle błonnikowe.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:26   

Piotrx napisał/a:
Wszyscy tu piszą o oczyszczaniu zewnętrznym skóry a co z oczyszczaniem wewnętrznym układu pokarmowego? Co stosujecie? Ja koktajle błonnikowe.

Ja nie brudzę.
Ostatnio zmieniony przez Wto Sty 29, 2013 15:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:31   

Ja z kolei do oczyszania ukladu pokarmowego uzywam tego. Tyle, ze wczesniej czyszcze tym uklad wydalniczy.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Wto Sty 29, 2013 15:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:43   

A ja stosuje wizualizacje, odsuwam zamek na moim korpusie, wyciągam swoje kiszki na stół, biorę żyłkę hydrauliczną, wkładam w jelita, czyszcze , przepłukuje wodą z Ludwikiem, po czym wkładam z powrotem do brzucha, zasuwam zamek i po sprawie.. :viva:
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 18:16   

Tak jak myślałem same śmichy, chichy. Tyle uwagi do zewnętrznego oczyszczenia, które ma niewielkie znaczenie z punktu widzenia zdrowia a wewnętrznie nic.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 19:40   

Piotrx napisał/a:
Tak jak myślałem same śmichy, chichy. Tyle uwagi do zewnętrznego oczyszczenia, które ma niewielkie znaczenie z punktu widzenia zdrowia a wewnętrznie nic.

W moim przypadku to nie sa smichy, to działa.. to jedna z wizualizacji z ksiazki Wandy Wegener.. :)
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 19:42   

Piotrx napisał/a:
piszą o oczyszczaniu zewnętrznym
Jeśli można w temacie forum
Ostatnio zmieniony przez vvv Wto Sty 29, 2013 19:46, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 19:55   

Ja też nie żartuję.
Jem tylko pokarmy niebrudzące.
To robota głupiego: brudzić, potem sprzątać :)
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 19:58   

Gavroche napisał/a:
To robota głupiego: brudzić, potem sprzątać

Czyli buraczków nie tykasz? ;)
Ubrudzić ręce, a potem jeszcze na czerwono sikać... ;) :]
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 20:01   

Molka napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Tak jak myślałem same śmichy, chichy. Tyle uwagi do zewnętrznego oczyszczenia, które ma niewielkie znaczenie z punktu widzenia zdrowia a wewnętrznie nic.

W moim przypadku to nie sa smichy, to działa.. to jedna z wizualizacji z ksiazki Wandy Wegener.. :)

Uuu, wyzsza szkola jazdy...... ja tez musze sprobowac.....trzeba sobie wyobrazic wielka szczotke, ktora czysci z sila wodospadu?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 20:03   

Mariusz_ napisał/a:
Gavroche napisał/a:
To robota głupiego: brudzić, potem sprzątać

Czyli buraczków nie tykasz? ;)
Ubrudzić ręce, a potem jeszcze na czerwono sikać... ;) :]

Nie tykam i nie łykam.
Rośliny to pokarm dla zwierząt ;)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 20:28   

zyon napisał/a:
Molka napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Tak jak myślałem same śmichy, chichy. Tyle uwagi do zewnętrznego oczyszczenia, które ma niewielkie znaczenie z punktu widzenia zdrowia a wewnętrznie nic.

W moim przypadku to nie sa smichy, to działa.. to jedna z wizualizacji z ksiazki Wandy Wegener.. :)

Uuu, wyzsza szkola jazdy...... ja tez musze sprobowac.....trzeba sobie wyobrazic wielka szczotke, ktora czysci z sila wodospadu?

;D mozesz i szczotke z siła wodospadu, byle usuwało wszystkie brudy, toksyny, polipy, itd..

własnie przesłuchałam jedna z płyt Wandy a w niej jedna z wizualizacji, "wiatr", czuje sie rewelacyjnie, uwazam ze zrobiła to bardzo dobrze, wprowadziła mnie w lekki trans i uzywala takich słów ze bardzo dobrze działały na moja wyobraznie, umiałam z łatwoscia wyobrazic sobie to o co prosiła... przed chwila byłam nad skalistym wybrzeza oceany gdzie konfrontowałam sie z uzdrawiajaca siła oceanicznego wiatru.. to bylo piekne!... polecam kazdemu :P
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 21:30   

Warto to kupic? Czy plyty daja cos czego nie daje jej ksiazka?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 21:52   

zyon napisał/a:
Warto to kupic? Czy plyty daja cos czego nie daje jej ksiazka?

uwazam ze warto, mam zamiar skompletowac wszystkie plyty, ja przeczytalam ksiazke, wizualizowalam sobie na swoj sposób, a po uslyszeniu jej na plycie, mam taki lepszy obraz tego w jaki sposob to robic,...
uwazam ze mozna sobie odmowic jakiegos firmowego ciucha na rzecz tych plyt w mysl, ze zdrowie najwazniejsze.. :P
mozna sobie kupowac jedna plyte miesiecznie,,
Ostatnio zmieniony przez Molka Wto Sty 29, 2013 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 11:03   

A w ogole czy oczyszczacie umysl? To tez jest wazne a wy tu smichy chichy o zewnetrznym i wewnetrznym oczyszczaniu, ktore ma niewielkie znaczenie z punktu widzenia zdrowia. Nalezy oczyszczac umysl, najlepiej specjalnym eliksirem.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 30, 2013 11:29   

zyon napisał/a:
A w ogole czy oczyszczacie umysl? To tez jest wazne a wy tu smichy chichy o zewnetrznym i wewnetrznym oczyszczaniu, ktore ma niewielkie znaczenie z punktu widzenia zdrowia. Nalezy oczyszczac umysl, najlepiej specjalnym eliksirem.

Jam mam taki w pięknej butelce, z zamorskiego kraju, dżin się nazywa ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 11:36   

;D

niektorzy podobno stosuja metode wizualizacyjna, tzw "metode Oleksego"
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 30, 2013 12:08   

zyon napisał/a:
;D

niektorzy podobno stosuja metode wizualizacyjna, tzw "metode Oleksego"

Nie znam, jaka to?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 12:24   

No jak to, nie slyszales jak sobie byly premier po wpadce z gudzowatym ostrzyl to i owo i mial byc "k....jak brzytwa" ?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 30, 2013 12:53   

zyon napisał/a:
No jak to, nie slyszales jak sobie byly premier po wpadce z gudzowatym ostrzyl to i owo i mial byc "k....jak brzytwa" ?

Aaaa, nie załapałem :(
Polityka jest śmiertelnie nudna :zzz:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 13:07   

Eee tam ostatnie dni ciekawe :D Posel Pawlowicz podobna do piotrax z moralnosci fajne jaja daje :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 14:35   

zyon napisał/a:
Eee tam ostatnie dni ciekawe :D Posel Pawlowicz podobna do piotrax z moralnosci fajne jaja daje :D


czy posłanka grodzka korzysta z męskiej szatni na basenie czy damskiej?
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 14:52   

Piotrx napisał/a:
korzysta z męskiej szatni na basenie czy damskiej?
To nie jest banalne pytanie:
http://radio.foxnews.com/...oung-girls.html :faint:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 14:52   

Piotrx napisał/a:
czy posłanka grodzka korzysta z męskiej szatni na basenie czy damskiej?

Grzebanie w cudzej poscieli, alkowie, lazience i sypialni to tradycyjnie twoja domena i niech tak juz pozostanie. Hank to jakis czas temu celnie podsumowal

hank napisał/a:

Małemu Piotrusiowi jak zwykle wszystko kojarzy się z jednym - z męską (owłosioną?) d..pą. Tak się wypytujesz tutaj wszystkich czy są "homosiami". Zapewne podświadomie masz wielką ochotę na jakieś gorące męsko-męskie figo-fago (w innym wypadku nie wplatałbyś wątków o homoseksualizmie niemal przy każdej dyskusji, w której zabierasz głos), ale twój bigoteryjny światopogląd nie pozwala ci się pogodzić z tymi "niezdrowymi" i "mrocznymi" fascynacjami. Kryptohomoseksualizm bywa całkiem zabawny. Zwłaszcza w twoim wydaniu. 8)
PS. Myślałeś o wstąpieniu do seminarium duchownego?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Śro Sty 30, 2013 14:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 15:07   

Ale trzeba przyznac, ze argument posłanki Pawlowicz, iz chromosom y determinuje płec meską jest dosc mocny, zastanawia mnie, dlaczego u niektórych osób tenze chromosom determinujacy meskie cechy fizyczne, nie jest tożsamy z cechami psychicznymi, tzn dlaczego odczuwanie swjej własnej płci w takich przypadkach nie idzie w parze z rozwojej cech fizycznych.. co takiego dzieje sie z mózgiem tych osób , że nie ma tej spójnosci psycho-fizycznej... czy aby napewno to jest wrodzone?
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 15:07   

hank napisał/a:
Małemu Piotrusiowi jak zwykle wszystko kojarzy się z jednym - z męską (owłosioną?) d..pą. Tak się wypytujesz tutaj wszystkich czy są "homosiami". Zapewne podświadomie masz wielką ochotę na jakieś gorące męsko-męskie figo-fago (w innym wypadku nie wplatałbyś wątków o homoseksualizmie niemal przy każdej dyskusji, w której zabierasz głos), ale twój bigoteryjny światopogląd nie pozwala ci się pogodzić z tymi "niezdrowymi" i "mrocznymi" fascynacjami. Kryptohomoseksualizm bywa całkiem zabawny. Zwłaszcza w twoim wydaniu. 8) PS. Myślałeś o wstąpieniu do seminarium duchownego?
Zbanować za seksualny atak personalny. !!!
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Sty 30, 2013 17:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 15:17   

Molka napisał/a:
Ale trzeba przyznac, ze argument posłanki Pawlowicz, iz chromosom y determinuje płec meską jest dosc mocny

To tez fakt :D

Molka napisał/a:
zastanawia mnie, dlaczego u niektórych osób tenze chromosom determinujacy meskie cechy fizyczne, nie jest tożsamy z cechami psychicznymi, tzn dlaczego odczuwanie swjej własnej płci w takich przypadkach nie idzie w parze z rozwojej cech fizycznych.. co takiego dzieje sie z mózgiem tych osób , że nie ma tej spójnosci psycho-fizycznej... czy aby napewno to jest wrodzone?

Wiesz, wg niektorych homoseksualizm to choroba, ktora mozna leczyc wiec pewnie i z tego daloby sie wyleczyc, tylko, ze to tak male zjawisko w skali, ze pewnie nie ma na to srodkow, klinik, specjalizacji... :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Śro Sty 30, 2013 15:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 15:31   

Molus, temu zaraz pod twoim postem cos sie w kodzie pokickalo i sie przypadkiem zmanipulowalo. To nie moja wytpowiedz. Moglabys poprawic, tak zeby to wygladalo jak oryginalny cytat? :) Dziekuje :)

A grizzly kiedys gadal "ub to nie byla tylko praca - to stan umyslu". Mial stary niedzwiedz racje hehe
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 15:41   

zyon napisał/a:
Molus, moglabys poprawic

@Molka Jak zaczniesz edytowac posty to zatrzesz oryginalność na podstawie której Amin może wycenić intencje piszącego.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 30, 2013 15:50   

vvv napisał/a:
zyon napisał/a:
Molus, moglabys poprawic

@Molka Jak zaczniesz edytowac posty to zatrzesz oryginalność na podstawie której Amin może wycenić intencje piszącego.

Amin nie jest ślepy, Amin widzi intencje z kilometra, a intencje niektórych to nawet z kilometra bez okularów.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 19:53   

vvv napisał/a:
Amin
Złośliwy chochliku, napisałem Admin, a to wielka różnica akurat jest !!!
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 21:31   

Molka napisał/a:
Ale trzeba przyznac, ze argument posłanki Pawlowicz, iz chromosom y determinuje płec meską jest dosc mocny, zastanawia mnie, dlaczego u niektórych osób tenze chromosom determinujacy meskie cechy fizyczne, nie jest tożsamy z cechami psychicznymi, tzn dlaczego odczuwanie swjej własnej płci w takich przypadkach nie idzie w parze z rozwojej cech fizycznych.. co takiego dzieje sie z mózgiem tych osób , że nie ma tej spójnosci psycho-fizycznej... czy aby napewno to jest wrodzone?

"Płeć mózgu" Anne Moir i David Jessel
Grzebanie w hormonach kobiet musiało zwiększyć ilość potomstwa u którego występuje rozdźwięk pomiędzy płcią biologiczną, a płcią mózgu. Nawet w Tamizie, jakieś gatunki ryb, dzięki rozpowszechnieniu pigułek hormonalnych, mają zaburzoną płeć.
JW
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 22:12   

zyon napisał/a:
Piotrx napisał/a:
czy posłanka grodzka korzysta z męskiej szatni na basenie czy damskiej?

Grzebanie w cudzej poscieli, alkowie, lazience i sypialni to tradycyjnie twoja domena i niech tak juz pozostanie.


Widzę, że ty prostego tekstu nie pojmujesz, albo starasz się go przekręcić. Nie chodziło o cudze łazienki, pościele, tylko o wspólne. Czyli te gdzie korzystają wszyscy.
Gdyby homosie robili to tylko w swoim domu i nie obnosili się z tym na ulicach czy salach Sejmu, to nie miałbym nic przeciwko temu, ale skoro włażą z tym świństwem w publikę, to nie można tego tak zostawić.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 30, 2013 22:25   

Piotrx napisał/a:
zyon napisał/a:
Piotrx napisał/a:
czy posłanka grodzka korzysta z męskiej szatni na basenie czy damskiej?

Grzebanie w cudzej poscieli, alkowie, lazience i sypialni to tradycyjnie twoja domena i niech tak juz pozostanie.


Widzę, że ty prostego tekstu nie pojmujesz, albo starasz się go przekręcić. Nie chodziło o cudze łazienki, pościele, tylko o wspólne. Czyli te gdzie korzystają wszyscy.
Gdyby homosie robili to tylko w swoim domu i nie obnosili się z tym na ulicach czy salach Sejmu, to nie miałbym nic przeciwko temu, ale skoro włażą z tym świństwem w publikę, to nie można tego tak zostawić.

A heterycy mogą?
Mogą się obnosić ze swoją orientacją?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 22:29   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Molka napisał/a:
Ale trzeba przyznac, ze argument posłanki Pawlowicz, iz chromosom y determinuje płec meską jest dosc mocny, zastanawia mnie, dlaczego u niektórych osób tenze chromosom determinujacy meskie cechy fizyczne, nie jest tożsamy z cechami psychicznymi, tzn dlaczego odczuwanie swjej własnej płci w takich przypadkach nie idzie w parze z rozwojej cech fizycznych.. co takiego dzieje sie z mózgiem tych osób , że nie ma tej spójnosci psycho-fizycznej... czy aby napewno to jest wrodzone?

"Płeć mózgu" Anne Moir i David Jessel
Grzebanie w hormonach kobiet musiało zwiększyć ilość potomstwa u którego występuje rozdźwięk pomiędzy płcią biologiczną, a płcią mózgu. Nawet w Tamizie, jakieś gatunki ryb, dzięki rozpowszechnieniu pigułek hormonalnych, mają zaburzoną płeć.
JW

No własnie, byc moze tu tkwi problem..
http://www.sciaga.pl/teks..._i_david_jessel
Cytat:
Przeprowadzono szereg badań, które odpowiadają na pytanie czemu niektóre dziewczynki wykazują cechy typowe dla chłopców i odwrotnie. Stwierdzono na przykładzie dziewczynki, że wpływ może mieć nieprawidłowość działania gruczołu nadnercza, który wydziela substancję podobną do męskiego hormonu, który oddziałuje na żeński mózg. Narodzona dziewczynka ma więc mózg ukształtowany według wzorca męskiego. Nieprawidłowość ta powoduje także wykształcenie się niedorozwiniętych męskich męskich narządów płciowych z równoczesnych ukształtowaniem prawidłowych żeńskich. Męskich narządów można się pozbyć chirurgicznie. lecz zmian, które zaistniały już w mózgu niestety nie da się odwrócić.
Innym schorzeniem jest zespół Turnera, który polega na tym, że kobietom brak jednego z chromosomów X (X0), kobiety te zachowują się przesadnie po kobiecemu.
Wpływ na zachowanie może mieć także przyjmowanie hormonów syntetycznych. Jeśli kobieta w czasie ciąży przyjmowała hormony żeńskie, a urodziła dziecko płci męskiej, to mózg uformował sie według żeńskiego wzorca. Tak samo wpływa przyjmowanie przez matkę hormonu męskiego na płód żeński, urodzona dziewczynka będzie miałą cechy typowe dla chłopców.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 09:50   

Molka napisał/a:
Ale trzeba przyznac, ze argument posłanki Pawlowicz, iz chromosom y determinuje płec meską jest dosc mocny,

Tyle, ze Pawlowicz mowila, ze to geny decyduja, o chromosomach wspomnial Niesolowski.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 31, 2013 10:15   

Molka napisał/a:
Witold Jarmolowicz napisał/a:
Molka napisał/a:
Ale trzeba przyznac, ze argument posłanki Pawlowicz, iz chromosom y determinuje płec meską jest dosc mocny, zastanawia mnie, dlaczego u niektórych osób tenze chromosom determinujacy meskie cechy fizyczne, nie jest tożsamy z cechami psychicznymi, tzn dlaczego odczuwanie swjej własnej płci w takich przypadkach nie idzie w parze z rozwojej cech fizycznych.. co takiego dzieje sie z mózgiem tych osób , że nie ma tej spójnosci psycho-fizycznej... czy aby napewno to jest wrodzone?

"Płeć mózgu" Anne Moir i David Jessel
Grzebanie w hormonach kobiet musiało zwiększyć ilość potomstwa u którego występuje rozdźwięk pomiędzy płcią biologiczną, a płcią mózgu. Nawet w Tamizie, jakieś gatunki ryb, dzięki rozpowszechnieniu pigułek hormonalnych, mają zaburzoną płeć.
JW

No własnie, byc moze tu tkwi problem..
http://www.sciaga.pl/teks..._i_david_jessel
Cytat:
Przeprowadzono szereg badań, które odpowiadają na pytanie czemu niektóre dziewczynki wykazują cechy typowe dla chłopców i odwrotnie. Stwierdzono na przykładzie dziewczynki, że wpływ może mieć nieprawidłowość działania gruczołu nadnercza, który wydziela substancję podobną do męskiego hormonu, który oddziałuje na żeński mózg. Narodzona dziewczynka ma więc mózg ukształtowany według wzorca męskiego. Nieprawidłowość ta powoduje także wykształcenie się niedorozwiniętych męskich męskich narządów płciowych z równoczesnych ukształtowaniem prawidłowych żeńskich. Męskich narządów można się pozbyć chirurgicznie. lecz zmian, które zaistniały już w mózgu niestety nie da się odwrócić.
Innym schorzeniem jest zespół Turnera, który polega na tym, że kobietom brak jednego z chromosomów X (X0), kobiety te zachowują się przesadnie po kobiecemu.
Wpływ na zachowanie może mieć także przyjmowanie hormonów syntetycznych. Jeśli kobieta w czasie ciąży przyjmowała hormony żeńskie, a urodziła dziecko płci męskiej, to mózg uformował sie według żeńskiego wzorca. Tak samo wpływa przyjmowanie przez matkę hormonu męskiego na płód żeński, urodzona dziewczynka będzie miałą cechy typowe dla chłopców.

To wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
Niedostosowanie ciało-mózg to transseksualizm i może lekko zahacza o transwestytyzm.
Homoseksualista doskonale wie kim jest względem płci.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 14:27   

Gavroche napisał/a:

To wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
Niedostosowanie ciało-mózg to transseksualizm i może lekko zahacza o transwestytyzm.
Homoseksualista doskonale wie kim jest względem płci.


Jak wie, skoro geja ciągnie do facetów? Czyli czuje się kobietą gdy fizycznie jest facetem? Wszystko musi mieć rozregulowane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 31, 2013 14:34   

Piotrx napisał/a:
Gavroche napisał/a:

To wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
Niedostosowanie ciało-mózg to transseksualizm i może lekko zahacza o transwestytyzm.
Homoseksualista doskonale wie kim jest względem płci.


Jak wie, skoro geja ciągnie do facetów? Czyli czuje się kobietą gdy fizycznie jest facetem? Wszystko musi mieć rozregulowane.

Sam masz rozregulowane pod kopułką.
Poczytaj trochę, bo widzisz, z tych Twoich obserwacji to takie głupoty Ci wychodzą :)
Właśnie dlatego nazywa się homoseksualistą, ponieważ odczuwa pociąg do tej samej płci, będąc w pełni świadomym swojej i nie chcąc jej zmieniać.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 15:08   

zyon napisał/a:
Molka napisał/a:
Ale trzeba przyznac, ze argument posłanki Pawlowicz, iz chromosom y determinuje płec meską jest dosc mocny,

Tyle, ze Pawlowicz mowila, ze to geny decyduja, o chromosomach wspomnial Niesolowski.

tutaj nie ma jakies roznicy, geny, czy chromosom, Ona nie jest genetykiem, wiec ujeła to ogólnie, chromosom zawiera geny, a w tym konkretnym przypadku chodzi o geny płci zawarte w chromosomie Y, X.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 15:09   

Gavroche napisał/a:

To wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
Niedostosowanie ciało-mózg to transseksualizm i może lekko zahacza o transwestytyzm.
Homoseksualista doskonale wie kim jest względem płci.

Nie mówiłam ze chodzi mi o homo.. miałam na mysli ludzi, którzy nieakceptuja swojej płci, i pragną ją zmienic bo źle się czują we własnej skórze..
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 31, 2013 15:17   

Molka napisał/a:
Gavroche napisał/a:

To wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
Niedostosowanie ciało-mózg to transseksualizm i może lekko zahacza o transwestytyzm.
Homoseksualista doskonale wie kim jest względem płci.

Nie mówiłam ze chodzi mi o homo.. miałam na mysli ludzi, którzy nieakceptuja swojej płci, i pragną ją zmienic bo źle się czują we własnej skórze..

Nie do wyobrażenia taki stan, co?
Współczuję, takim ludziom i wcale się nie dziwię, że wykorzystują pomoc medycyny by się jakoś połatać...
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 18:20   

Gavroche napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Gavroche napisał/a:

To wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
Niedostosowanie ciało-mózg to transseksualizm i może lekko zahacza o transwestytyzm.
Homoseksualista doskonale wie kim jest względem płci.


Jak wie, skoro geja ciągnie do facetów? Czyli czuje się kobietą gdy fizycznie jest facetem? Wszystko musi mieć rozregulowane.

Sam masz rozregulowane pod kopułką.
Poczytaj trochę, bo widzisz, z tych Twoich obserwacji to takie głupoty Ci wychodzą :)
Właśnie dlatego nazywa się homoseksualistą, ponieważ odczuwa pociąg do tej samej płci, będąc w pełni świadomym swojej i nie chcąc jej zmieniać.


To dlaczego jedna z osób w takim związku dwóch mężczyzn udaje kobietę, nosi np. torebki, zachowuje się jak kobieta? Wygląda, że to twoja głowa jednak nie pracuje, bo taki głupi chyba nie jesteś?
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 31, 2013 18:54   

Piotrx napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Gavroche napisał/a:

To wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
Niedostosowanie ciało-mózg to transseksualizm i może lekko zahacza o transwestytyzm.
Homoseksualista doskonale wie kim jest względem płci.


Jak wie, skoro geja ciągnie do facetów? Czyli czuje się kobietą gdy fizycznie jest facetem? Wszystko musi mieć rozregulowane.

Sam masz rozregulowane pod kopułką.
Poczytaj trochę, bo widzisz, z tych Twoich obserwacji to takie głupoty Ci wychodzą :)
Właśnie dlatego nazywa się homoseksualistą, ponieważ odczuwa pociąg do tej samej płci, będąc w pełni świadomym swojej i nie chcąc jej zmieniać.


To dlaczego jedna z osób w takim związku dwóch mężczyzn udaje kobietę, nosi np. torebki, zachowuje się jak kobieta? Wygląda, że to twoja głowa jednak nie pracuje, bo taki głupi chyba nie jesteś?

Ale to z obserwacji Ci wyszło?
Ile takich "par" widziałeś?
Czy powtarzasz takie brednie jak szczeniaki z piaskownicy?
I czemu tylko gejów się czepiasz?
U lesbijek też jedna udaje "męża"?
Boże, chłopie ile Ty masz lat i gdzie ty żyjesz?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 19:54   

Piotrx napisał/a:
To dlaczego jedna z osób w takim związku dwóch mężczyzn udaje kobietę, nosi np. torebki, zachowuje się jak kobieta? Wygląda, że to twoja głowa jednak nie pracuje, bo taki głupi chyba nie jesteś?

Widzialem Biedronia ze swoim facetem albo Raczka, zaden z nich nie mial torebki ani sukienki.

Masz lepetyne nabita sterotypami, ale tutaj znowu sypialnia sie klania, do ktorej tak lubisz zagladac ludziom. Pewnie torebke ma ten co udaje kobiete podczas aktu kopulacji, tak? Sredniowiecze chlopie, sredniowiecze.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 19:54   

Gavroche napisał/a:
Boże, chłopie ile Ty masz lat i gdzie ty żyjesz?

Zasadne pytanie.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 10:37   

zyon napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Boże, chłopie ile Ty masz lat i gdzie ty żyjesz?

Zasadne pytanie.


Sądząc po waszych wypowiedziach więcej niż wy razem.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 10:38   

Ciekawe co ma wpisane w dowodzie osobistym dziecko Anny Grodzkiej vel Krzysztof Bęgowski (ur. 16 marca 1954 w Otwocku). Czy ojciec Krzysztof czy dwie matki? Pewnie to tragedia życiowa dla takiego dziecka.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 03, 2013 10:45   

Piotrx napisał/a:
zyon napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Boże, chłopie ile Ty masz lat i gdzie ty żyjesz?

Zasadne pytanie.


Sądząc po waszych wypowiedziach więcej niż wy razem.

Tym gorzej to o Tobie świadczy, sądząc po Twoich :)
Ostatnio zmieniony przez Nie Lut 03, 2013 10:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 11:03   

Piotrx napisał/a:
Ciekawe co ma wpisane w dowodzie osobistym dziecko Anny Grodzkiej vel Krzysztof Bęgowski (ur. 16 marca 1954 w Otwocku). Czy ojciec Krzysztof czy dwie matki? Pewnie to tragedia życiowa dla takiego dziecka.

Wyjdz z czyjegos zycia chlopie, wszystkim zagladasz pod koldre i w majtki, takie hobby?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 11:04   

Gavroche napisał/a:
Piotrx napisał/a:
zyon napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Boże, chłopie ile Ty masz lat i gdzie ty żyjesz?

Zasadne pytanie.


Sądząc po waszych wypowiedziach więcej niż wy razem.

Tym gorzej to o Tobie świadczy, sądząc po Twoich :)

Faktycznie tym gorzej, dziwne, ze pisac jescze potrafi jezeli sie cofa do kamienia lupanego w takim tempie
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 03, 2013 11:12   

Piotrx napisał/a:
Ciekawe co ma wpisane w dowodzie osobistym dziecko Anny Grodzkiej vel Krzysztof Bęgowski (ur. 16 marca 1954 w Otwocku). Czy ojciec Krzysztof czy dwie matki? Pewnie to tragedia życiowa dla takiego dziecka.

Do stworzenia potomstwa na tej planecie potrzebne są dwie płcie.
Ma tak samo jak każdy.
Dzieci akceptują zastaną rzeczywistość zupełnie na luzie.
Myślę, że tragedią życiową jest mieć rodzica, co przywiązuje wagę do nieistotnych rzeczy i czyni z nich problemy...
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 14:45   

zyon napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Ciekawe co ma wpisane w dowodzie osobistym dziecko Anny Grodzkiej vel Krzysztof Bęgowski (ur. 16 marca 1954 w Otwocku). Czy ojciec Krzysztof czy dwie matki? Pewnie to tragedia życiowa dla takiego dziecka.

Wyjdz z czyjegos zycia chlopie, wszystkim zagladasz pod koldre i w majtki, takie hobby?


jakie majtki? Śmieję się po prostu z przebierańca, który lata z torebką po Sejmie ;)
Mam nadzieję, że nie ośmieszymy się na cały świat wybierając tego komedianta na marszałka.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 03, 2013 15:20   

Piotrx napisał/a:
zyon napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Ciekawe co ma wpisane w dowodzie osobistym dziecko Anny Grodzkiej vel Krzysztof Bęgowski (ur. 16 marca 1954 w Otwocku). Czy ojciec Krzysztof czy dwie matki? Pewnie to tragedia życiowa dla takiego dziecka.

Wyjdz z czyjegos zycia chlopie, wszystkim zagladasz pod koldre i w majtki, takie hobby?


jakie majtki? Śmieję się po prostu z przebierańca, który lata z torebką po Sejmie ;)
Mam nadzieję, że nie ośmieszymy się na cały świat wybierając tego komedianta na marszałka.

Na szczęście cały świat nie składa się z takich zaściankowych matołków.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 16:18   

Gavroche napisał/a:

Na szczęście cały świat nie składa się z takich zaściankowych matołków.


Matołów to ja widzę tu na forum dwóch, strasznie produkujących się w tym temacie.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 03, 2013 16:42   

Piotrx napisał/a:
Gavroche napisał/a:

Na szczęście cały świat nie składa się z takich zaściankowych matołków.


Matołów to ja widzę tu na forum dwóch, strasznie produkujących się w tym temacie.

To obserwuj dalej, jeden Ci umyka...
Z ludzi na wózku inwalidzkim też się śmiejesz?
I kamieniami rzucasz?
U tych co mają pod czaszką tylko pożywkę dla włosów, śmiech to częsta reakcja maskująca lęk niezrozumienia.
Ojciec dzieciom, a taki prymityw...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 18:39   

Gavroche napisał/a:
Z ludzi na wózku inwalidzkim też się śmiejesz?
I kamieniami rzucasz?

No tak normalnie, po katolicku. A potem do kosciola komunii sie najesc z tej dobroci.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 22:21   

Gavroche napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Gavroche napisał/a:

Na szczęście cały świat nie składa się z takich zaściankowych matołków.


Matołów to ja widzę tu na forum dwóch, strasznie produkujących się w tym temacie.

To obserwuj dalej, jeden Ci umyka...
Z ludzi na wózku inwalidzkim też się śmiejesz?


Najlepiej zróbmy jednego marszałka niewidomego, jednego niemego. Co za ludzie? Szkoda gadać, bo zero przejawów myślenia.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 23:29   

Gavroche napisał/a:
Molka napisał/a:
Gavroche napisał/a:

To wszystko fajnie, tylko co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
Niedostosowanie ciało-mózg to transseksualizm i może lekko zahacza o transwestytyzm.
Homoseksualista doskonale wie kim jest względem płci.

Nie mówiłam ze chodzi mi o homo.. miałam na mysli ludzi, którzy nieakceptuja swojej płci, i pragną ją zmienic bo źle się czują we własnej skórze..

Nie do wyobrażenia taki stan, co?
Współczuję, takim ludziom i wcale się nie dziwię, że wykorzystują pomoc medycyny by się jakoś połatać...

Jak to nie do wyobrazenia?
Na tym forum to jest zjawisko bardzo powszechne. Zdarza sie, ze podmiot traci orientacje plciowa.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
Ostatnio zmieniony przez Kangur Nie Lut 03, 2013 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 00:15   

Piotrx napisał/a:
Śmieję się po prostu z przebierańca
Ale zabieg chirurgiczny był, więc ubranie nie ma tu już roli maskującej za przeproszeniem genitalia, orzeczenie sądu o płci jest, formalnie wszystko gra, no cóż awatar każdy ma taki jaki sobie wybrał by jak najwięcej doświadczyć.

Lekcja tolerancji:
Tomasz Lis na żywo - Anna Grodzka:
http://www.youtube.com/watch?v=g3PFCjSxdpo


Za każdą lekcję należy być wdzięcznym i starać się z niej wystarczająco dużo wynieść by nie powtarzać klasy.

I co młody prawdziwy mężczyzna, który oznaczył teren nawą klubu sportowego na nowych elewacjach jest niby w jakimkolwiek aspekcie lepszy od tej Pani?
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 04, 2013 09:01   

vvv napisał/a:
Piotrx napisał/a:
Śmieję się po prostu z przebierańca
Ale zabieg chirurgiczny był, więc ubranie nie ma tu już roli maskującej za przeproszeniem genitalia, orzeczenie sądu o płci jest, formalnie wszystko gra, no cóż awatar każdy ma taki jaki sobie wybrał by jak najwięcej doświadczyć.

Lekcja tolerancji:
Tomasz Lis na żywo - Anna Grodzka:
http://www.youtube.com/watch?v=g3PFCjSxdpo


Za każdą lekcję należy być wdzięcznym i starać się z niej wystarczająco dużo wynieść by nie powtarzać klasy.

I co młody prawdziwy mężczyzna, który oznaczył teren nawą klubu sportowego na nowych elewacjach jest niby w jakimkolwiek aspekcie lepszy od tej Pani?


Drugi lub trzeci raz w historii muszę Ci przyklasnąć :shock:
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 13:12   


http://img26.imageshack.us/img26/350/166kfy.jpg
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Lut 04, 2013 13:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 15:00   

Ale trzeba przyznac Annie Grodzkiej, ze porusza sie bardzo ładnie, ładnie chodzi, ładnie siedzi, niejedna kobieta robi to o wiele bardziej topornie....
Kiedys widziałam jak w sejmie tak wdziecznie dygnęła, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi.. wyglądało to troche groteskowo ze względu na jej posturę, ale sympatycznie w ogólnym rozrachunku.. :P
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 04, 2013 15:05   

Molka napisał/a:
Ale trzeba przyznac Annie Grodzkiej, ze porusza sie bardzo ładnie, ładnie chodzi, ładnie siedzi, niejedna kobieta robi to o wiele bardziej topornie....
Kiedys widziałam jak w sejmie tak wdziecznie dygnęła, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi.. wyglądało to troche groteskowo ze względu na jej posturę, ale sympatycznie w ogólnym rozrachunku.. :P

Teraz kobiety nie umieją dygać i się rumienić :)
Ale to ładnie, jak kobieta mówi o kobiecie, że jest kobieca...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 15:44   

O tak mi sie skojarzylo z.....no wlasnie, zapraszam do zgadywania.

Cytat:
Kołtun polski nie może, nie chce zaakceptować niczego, co wydaje mu się inne, dziwne. Facet, który stał się kobietą? Małpa. Facet z facetem ? Sodoma. Ale też kołtun jest zdziwiony, że ktoś na wózku inwalidzkim chce jechać autobusem albo że rodzice dzieci z zespołem Downa wychodzą z nimi na spacer.


http://www.polskatimes.pl...tunow,id,t.html
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 04, 2013 15:46   

zyon napisał/a:
O tak mi sie skojarzylo z.....no wlasnie, zapraszam do zgadywania.

Cytat:
Kołtun polski nie może, nie chce zaakceptować niczego, co wydaje mu się inne, dziwne. Facet, który stał się kobietą? Małpa. Facet z facetem ? Sodoma. Ale też kołtun jest zdziwiony, że ktoś na wózku inwalidzkim chce jechać autobusem albo że rodzice dzieci z zespołem Downa wychodzą z nimi na spacer.


http://www.polskatimes.pl...tunow,id,t.html

Kołtuny we włosach można próbować rozczesać, ale zazwyczaj się je wycina :)
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 14:58   

Wybraliście do Sejmu nieudaczników, którzy wyciągają teraz byle g... jak związki partnerskie, Grodzki żeby zatuszować swoją indolencję a króluje w tym podstawiony przez PO Palikot. Gdyby nie wyrzucili kilku milionów ludzi za chlebem z kraju to bezrobocie sięgałoby już 40%. Wyrzucając młodych, prężnych ludzi doprowadzą do kolosalnych problemów demograficznych już za kilkanaście lat. Mam nadzieję, że ci ludzie staną za jakiś czas przed Trybunałem Stanu za szkody dla Polski i spędzą resztę życia w więzieniu.
Ostatnio zmieniony przez Piotrx Wto Lut 05, 2013 14:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 15:14   

Gavroche napisał/a:
zyon napisał/a:
O tak mi sie skojarzylo z.....no wlasnie, zapraszam do zgadywania.

Cytat:
Kołtun polski nie może, nie chce zaakceptować niczego, co wydaje mu się inne, dziwne. Facet, który stał się kobietą? Małpa. Facet z facetem ? Sodoma. Ale też kołtun jest zdziwiony, że ktoś na wózku inwalidzkim chce jechać autobusem albo że rodzice dzieci z zespołem Downa wychodzą z nimi na spacer.


http://www.polskatimes.pl...tunow,id,t.html

Kołtuny we włosach można próbować rozczesać, ale zazwyczaj się je wycina :)

To chyba najlepsze wyjscie, zeby sobie poradzic z koltunami. Pelno ich teraz wszedzie
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 16:39   

Piotrx napisał/a:
Wybraliście do Sejmu nieudaczników, którzy wyciągają teraz byle g... jak związki partnerskie, Grodzki żeby zatuszować swoją indolencję a króluje w tym podstawiony przez PO Palikot. Gdyby nie wyrzucili kilku milionów ludzi za chlebem z kraju to bezrobocie sięgałoby już 40%. Wyrzucając młodych, prężnych ludzi doprowadzą do kolosalnych problemów demograficznych już za kilkanaście lat. Mam nadzieję, że ci ludzie staną za jakiś czas przed Trybunałem Stanu za szkody dla Polski i spędzą resztę życia w więzieniu.


rozumiem, że mówisz o tej mendzie Kaczyńskim(?) - to przez tą mendę ludzie głosują na Tuska, gdyby nie ta menda, inni mieliby szanse a tak - głosujemy na Tuska bo boimy się mendy
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 17:18   

Piotrx napisał/a:
Wybraliście do Sejmu nieudaczników, którzy wyciągają teraz byle g... jak związki partnerskie, Grodzki żeby zatuszować swoją indolencję a króluje w tym podstawiony przez PO Palikot. Gdyby nie wyrzucili kilku milionów ludzi za chlebem z kraju to bezrobocie sięgałoby już 40%. Wyrzucając młodych, prężnych ludzi doprowadzą do kolosalnych problemów demograficznych już za kilkanaście lat. Mam nadzieję, że ci ludzie staną za jakiś czas przed Trybunałem Stanu za szkody dla Polski i spędzą resztę życia w więzieniu.

:zzz: :zzz: :zzz:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 18:58   

Piotrx napisał/a:
Wybraliście do Sejmu nieudaczników, którzy wyciągają teraz byle g... jak związki partnerskie, Grodzki żeby zatuszować swoją indolencję a króluje w tym podstawiony przez PO Palikot. Gdyby nie wyrzucili kilku milionów ludzi za chlebem z kraju to bezrobocie sięgałoby już 40%. Wyrzucając młodych, prężnych ludzi doprowadzą do kolosalnych problemów demograficznych już za kilkanaście lat. Mam nadzieję, że ci ludzie staną za jakiś czas przed Trybunałem Stanu za szkody dla Polski i spędzą resztę życia w więzieniu.

Oooooo tak.
Zupelnie tak jak "zbawca" narodu polskiego towarzysz general Wojtek J.
A ile jeszcze kretow sowieckich jest zakamuflownych w Polsce? Sa jak kameleony, nawet plec potrafia zmieniac.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 08:27   

Gavroche napisał/a:
Właśnie dlatego nazywa się homoseksualistą, ponieważ odczuwa pociąg do tej samej płci, będąc w pełni świadomym swojej i nie chcąc jej zmieniać.
Rozumiem, że jest Pan homoseksualistą i dokładnie wie Pan, że homoseksualista na pytanie, czy chcesz w prosty sposób, bez bólu i ryzyka, stać się heteroseksualnym, odpowie: nigdy w życiu!
Problem polega na tym, że takiej terapii nie ma i homoseksualiści wiedzą o tym. To co mają robić? Nie akceptować siebie przez pół wieku albo targnąć się na sznurek albo wykastrować?
JW
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 06, 2013 08:44   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Właśnie dlatego nazywa się homoseksualistą, ponieważ odczuwa pociąg do tej samej płci, będąc w pełni świadomym swojej i nie chcąc jej zmieniać.
Rozumiem, że jest Pan homoseksualistą i dokładnie wie Pan, że homoseksualista na pytanie, czy chcesz w prosty sposób, bez bólu i ryzyka, stać się heteroseksualnym, odpowie: nigdy w życiu!
Problem polega na tym, że takiej terapii nie ma i homoseksualiści wiedzą o tym. To co mają robić? Nie akceptować siebie przez pół wieku albo targnąć się na sznurek albo wykastrować?
JW

Nie, jestem hetero i na pytanie czy w prosty sposób, bez bólu i ryzyka, chciałbym stać się homo, odpowiem: nigdy w życiu!
Pan nie akceptuje swej seksualności?
Skąd pomysł, że osoba homoseksualna jej nie akceptuje?
Presja otoczenia, to inne zagadnienie.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 10:59   

Gavroche napisał/a:
Nie, jestem hetero i na pytanie czy w prosty sposób, bez bólu i ryzyka, chciałbym stać się homo, odpowiem: nigdy w życiu!
Pan nie akceptuje swej seksualności?
Skąd pomysł, że osoba homoseksualna jej nie akceptuje?
Presja otoczenia, to inne zagadnienie.
Ja nie muszę się zastanawiać nad sobą, bo należę do heteroseksualnej większości. Ale próbuję, bez tromtadracji i rzewnych historyjek o samoakceptacji, samorealizacji itp. wczuć się w sytuację mniejszości. I nigdy nie napisałbym autorytatywnie coś takiego:
Cytat:
Gavroche napisał/a:
Właśnie dlatego nazywa się homoseksualistą, ponieważ odczuwa pociąg do tej samej płci, będąc w pełni świadomym swojej i nie chcąc jej zmieniać.
bo niby, skąd miałbym wiedzieć. Pan to napisał w sposób autorytatywny. Rozumiem teraz, że tak naprawdę nie ma Pan pojęcia, co na prawdę sądzą o tym homoseksualiści.
Pańskie odwrócenie sytuacji, tzn. przerobienie hetero na homo jest chwytem erystycznym. Sytuacja nie jest symetryczna ponieważ heteroseksualistów jest przeważająca ilość i przerabianie ich na homoseksualistów odbiega od większości. A człowiek zwierzęciem stadnym jest.
JW
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 06, 2013 11:19   

Panie Witoldzie, 12 lub 13 par homoseksualnych obu płci oraz kilku singli należy do moich bliższych znajomych, niektórych można by zaliczyć do przyjaciół.
Jesteśmy dorosłymi ludźmi, więc rozmawiamy na wszelkie tematy bez zahamowań.
Więc znam sprawy na tyle by się tak wypowiadać.
Jeśli natomiast zakładamy, że homo są szczerzy tylko we własnym gronie, a kłamią heteroseksualnym, wchodzi to na moją błędną ocenę znajomych, a w ten sposób wolałbym o sobie nie myśleć...
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 12:43   

Rzuciłem niechcący okiem, czym żyje Polska i zaraz pożałowałem:

Cytat:
- Gdyby Grodzka teraz została wicemarszałek, to byłoby przeciwko obowiązującemu stereotypowi Polski za granicą. Wicemarszałek Grodzką zadziwimy świat - oświadczył dziś w RMF FM Roman Kuźniar, doradca prezydenta ds. międzynarodowych.
- Kiedy pani Anna Grodzka została wybrana do parlamentu, już było pierwsze zdziwienie. Gdyby teraz została wicemarszałkiem, to byłoby przeciwko stereotypowi Polski za granicą - mówi Roman Kuźniar, doradca prezydenta ds. międzynarodowych. Według niego "wicemarszałek Grodzką zadziwimy świat".

"Film NG? Nie ma podstaw do interwencji"
Gość Kontrwywiadu RMF FM uważa również, że - wbrew opinii PiS - nie ma podstaw do interwencji MSZ w sprawie filmu National Geographic o katastrofie smoleńskiej.

Do Sejmu trafił projekt ustawy u ustalaniu płci autorstwa Anny Grodzkiej - informuje dzisiejsza "Rzeczpospolita". Nowe prawo dawałoby możliwość szybkiej zmiany płci metrykalnej zapisanej w dokumentach każdemu, kto ukończył 16 lat.
Ustawa dawałaby prawo przyspieszonego uzgodnienia płci metrykalnej i tożsamości płciowej. Wystarczyłby wniosek złożony do sądu okręgowego, z załączonym oświadczeniem o niezgodności płci metrykalnej i tożsamości oraz orzeczeniem dwóch lekarzy specjalizujących się w psychiatrii i seksuologii. Prawo do formalnej zmiany płci miałaby każda osoba po ukończeniu 16. roku życia. Projekt zakłada, że zmiana zapisu w dokumentach nie byłaby uzależniona od przeprowadzonych wcześniej zabiegów medycznych i kuracji hormonalnych. Oznaczałoby to, że osoba pozostająca pod względem fizycznym mężczyzną otrzymywałaby nowy akt urodzenia oraz dokumenty wystawione na kobietę potwierdzające zmianę imienia i nazwiska.


Czadowo będzie można szantażować rodziców - kupcie mi co powiedział(e/a)m, albo zmienię sobie płeć.

Kto jeszcze pamięta, że "koko spoko" było szokujące.
:faint:
Ostatnio zmieniony przez vvv Śro Lut 06, 2013 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 13:16   

Fuj, jaki heteroseksistowski cytat z filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=sO8H3hHpaxw#t=6535s
:shock:
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 13:32   

Gavroche napisał/a:
Panie Witoldzie, 12 lub 13 par homoseksualnych obu płci oraz kilku singli należy do moich bliższych znajomych, niektórych można by zaliczyć do przyjaciół.
Jesteśmy dorosłymi ludźmi, więc rozmawiamy na wszelkie tematy bez zahamowań.
Więc znam sprawy na tyle by się tak wypowiadać.
Jeśli natomiast zakładamy, że homo są szczerzy tylko we własnym gronie, a kłamią heteroseksualnym, wchodzi to na moją błędną ocenę znajomych, a w ten sposób wolałbym o sobie nie myśleć...
Rzecz nie w tym, czy są szczerzy, czy nie. Rzecz w tym, czego naprawdę chcieliby, gdyby to było możliwe i gdyby mogli wybierać przed, a nie post factum. Kłania się bajka poczciwego La Fontaine o lisku i zielonych winogronach.
JW
Na podobnej zasadzie koncerny farmaceutyczne uzasadniają, że rtęć w szczepionkach jest korzystna, bo zwiększa inteligencję. I zaiste, racja to jest, bo dzieci autystyczne często są inteligentne.
Inteligentne inaczej.

PS. To się nazywa dysonans poznawczy. Wszyscy temu podlegamy. Nie da się żyć z permanentnym poczuciem winy i niską samooceną przez pół wieku. Każda osoba musi polubić siebie, "Taką, jaką jest" :)
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Śro Lut 06, 2013 13:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 06, 2013 14:09   

W mechanice kwantowej jest możliwe, aby kot był jednocześnie martwy i żywy.
Mniejszości nie męczą się, dlatego, że się męczą.
My, niskowęglowodanowcy, też jesteśmy mniejszością.
Ciekawe.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 14:35   

Gavroche napisał/a:
W mechanice kwantowej jest możliwe, aby kot był jednocześnie martwy i żywy. Mniejszości nie męczą się, dlatego, że się męczą.
My, niskowęglowodanowcy, też jesteśmy mniejszością.
Ciekawe.
To jest bliższe prawdy, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Świadomość musi być w jakiś sposób powiązana z mechaniką kwantową, bowiem niemożliwym jest powstanie jednolitej, spójnej świadomości z miliardów izolowanych impulsów elektrycznych. Obojętne, czy te impulsy przepływają w neuronach, czy w bramkach logicznych procesora.
To już też dyskutowaliśmy. Najszybszy komputer ma tyle świadomości co noga stołowa.
JW

PS. W psychologii są to uczucia ambiwalentne, u Orwella było to dwójmyślenie.
Może właśnie takie zjawiska mają swój początek w świecie kwantów.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 06, 2013 14:47   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Gavroche napisał/a:
W mechanice kwantowej jest możliwe, aby kot był jednocześnie martwy i żywy. Mniejszości nie męczą się, dlatego, że się męczą.
My, niskowęglowodanowcy, też jesteśmy mniejszością.
Ciekawe.
To jest bliższe prawdy, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Świadomość musi być w jakiś sposób powiązana z mechaniką kwantową, bowiem niemożliwym jest powstanie jednolitej, spójnej świadomości z miliardów izolowanych impulsów elektrycznych. Obojętne, czy te impulsy przepływają w neuronach, czy w bramkach logicznych procesora.
To już też dyskutowaliśmy. Najszybszy komputer ma tyle świadomości co noga stołowa.
JW

PS. W psychologii są to uczucia ambiwalentne, u Orwella było to dwójmyślenie.
Może właśnie takie zjawiska mają swój początek w świecie kwantów.

To ciekawy kierunek myślenia i wiele wyjaśniający w bezsenne noce.
Wracając do meritum, pan zdaje się wiedzieć więcej o homoseksualistach niż oni sami.
A tego, przy naszej dziurze budżetowej nikt nie kupi, panie Witoldzie.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 15:59   

Przecież to nie ja, a Pan arbitralnie stwierdził na początku:
Cytat:
Gavroche napisał/a:
Właśnie dlatego nazywa się homoseksualistą, ponieważ odczuwa pociąg do tej samej płci, będąc w pełni świadomym swojej i nie chcąc jej zmieniać.

Bardzo zgrabnie posługuje się Pan chwytami erystycznymi, tylko, że to nie jest forumowisko polityczne.
JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 16:10   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Świadomość musi być w jakiś sposób powiązana z mechaniką kwantową
Nassim Haramein - napisy PL
http://www.youtube.com/watch?v=ei3plYE7QWU



Ciekawe jaki jest odpowiednik w języku potocznym zwrotu:
"posługiwać się chwytami erystycznymi"

Wersja soft chyba z mydłem,
Wersja hard chyba z lotem.
:oops:
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 06, 2013 16:11   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Przecież to nie ja, a Pan arbitralnie stwierdził na początku:
Cytat:
Gavroche napisał/a:
Właśnie dlatego nazywa się homoseksualistą, ponieważ odczuwa pociąg do tej samej płci, będąc w pełni świadomym swojej i nie chcąc jej zmieniać.

Bardzo zgrabnie posługuje się Pan chwytami erystycznymi, tylko, że to nie jest forumowisko polityczne.
JW


W moim świecie opinia bezpośrednio zainteresowanego jest prawdą do codziennego użytku.
A forum jest zacne, może się pan nim śmiało chwalić, nie przyniesie panu wstydu :)
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 16:30   

Z wyjątkiem pociągu do własnej płci cała reszta dyskusji dotyczy wszystkich ludzi i wszystkich nauk ścisłych. Dysonans poznawczy i świadomość też dotyczą wszystkich, niezależnie od preferencji seksualnych.
Skoro poruszył Pan temat kwantów (też jako pierwszy w tym temacie o oczyszczaniu twarzy :) ) to zastanówmy się, czy jednolita świadomość wynika z fotonów splątanych i np. nadprzewodnictwa cholesterolowych złącz Josephsona, czy może ciągła, jednolita świadomość jest uśrednieniem nanooscylacji, których już nie zauważamy, tak, jak nie zauważamy z daleka kwantyzacji wydmy do ziarenek piasku.
Wrzucił Pan jedno zdanie o kwantach, a jak celna myśl się w nim skryła!
Zauważmy, że funkcje nieciągłe w dziedzinie czasu dają zaskakujące matematyczne efekty. Być może u podstaw interakcji psychicznych, odczytywania cudzych myśli itp. leżą nie tylko wrażenia podprogowe, ale również interferencja nanooscylacji świadomości dwóch współgrających psychicznie osób. W naszym makroświecie interferencja może być obserwowana jako efekt Moiré.
JW
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 06, 2013 17:02   

Mam za krótkie nogi na takie progi...
Opowiedział bym się za nanooscylacjami, bo o reszcie niewiele wiem.
Ja zawsze wyobrażałem sobie świadomość podobnie do opisu ludzkiego chodu, jako serii kontrolowanych upadków.
Ich układ będzie zależał od deformacji danego obiektu, podobnie jak można to odczytać z prążków.
Na tej zasadzie tłumaczę też wymianę myśli i inne zjawiska.
Jak powiedziałem, rzadko zaglądam do tej części umysłu, kiepski więc ze mnie kompan do dysputy :oops:
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 17:07   

No i dodajmy, że funkcje dyskretne w dziedzinie czasu prowadzą do pojęcia częstotliwości ujemnej. Co gorsza harmoniczne częstotliwości ujemnej mogą interferować z harmonicznymi częstotliwości dodatniej tworząc całą gamę oscylacji, których w oryginale nie było. A już zupełny bałagan powstaje, jeżeli taką mieszaninę doprowadzamy do elementu nieliniowego. Dziesiątki lat temu entuzjaści techniki Marconiego nazwali to modulacją skrośną. Dziś ten bałagan unaocznia nam się, czy raczej unausznia, podczas słuchania płyt cyfrowych. Dlatego zapaleni melomani cenią płyty analogowe.
Człowiek też na każdym poziomie jest bytem par excellence nieliniowym, często z charakterystyką sigmoidalną, wartościami progowymi i histerezą. Więc coś musi być na rzeczy z tymi kwantami.
JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 17:37   

Materiał do własnych rozważań, przed oczyszczaniem twarzy, po oczyszczaniu twarzy, a nawet zamiast.

http://www.life-after-lif...tykul.php?id=13 napisał/a:
(...) Dowody na prawdziwość każdego słowa Śanti Dewi były nie do podważenia, przez Kedara Natha Chaubeya została uznana za ponownie narodzoną żonę Ludgi Dewi, zaś przez rodziców tejże, uznana za przywróconą życiu ich zmarłą córkę. (...)
Rozwój życia i świadomości następuje od poziomu do poziomu, od formy do formy.
Życie istnieje nieświadomie nawet w kamieniu, w ziemi.
Kamień nie wie co robi, jest w stanie ulegać tylko pewnym przeobrażeniom – mówi Śanti Dewi – roślina zaczyna bardzo mgliście pojmować, zwierzę pojmuje bez możliwości rozumienia związków. Człowiek rozumie, zdaje sobie sprawę ze związków. Potrafi myśleć.
Wciąż jednak nie rozumie własnej jaźni, istoty swego istnienia.
(...)
http://members.optusnet.com.au/~mpjaworski/P62.htm napisał/a:
(...) Dwoje pierwszych ludzi – bliźniaki – stanowiło wielkie utrapienie dla ich rodziców, naczelnych. Byli tak ciekawscy i ryzykanccy, że wielokrotnie śmierć zaglądała im w oczy w różnych okolicznościach, zanim skończyli osiem lat. Zanim skończyli dwanaście lat byli raczej dość mocno pokryci bliznami.

Bardzo wcześnie nauczyli się porozumiewać przy pomocy słów a przed dziesiątym rokiem życia wypracowali udoskonalony język znaków i słów, obejmujący prawie pół setki pojęć i znacznie usprawnili oraz poszerzyli proste metody porozumiewania się swych przodków. Próbując jednak tak usilnie jak tylko mogli, zdołali nauczyć swoich rodziców zaledwie kilku swoich nowych znaków i symboli. (...)
Witold Jarmolowicz napisał/a:
Więc coś musi być na rzeczy z tymi kwantami.
Ja wiem, że to dużo czasu, ale może się zdarzyć bezsenna noc, można sobie wyszukać wersję bez napisów PL - to prosty angielski jest, wywody Nassima Harameina są precyzyjne i do ogarnięcia, zadziwia spójność i radość z rozkminiania wszystkiego samodzielnie.
http://www.dobradieta.pl/...p=224036#224036
Ostatnio zmieniony przez vvv Śro Lut 06, 2013 17:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 06, 2013 17:47   

Bo młodzi postępowi są, a starzy niereformowalni :)
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 17:57   

vvv napisał/a:
Rozwój życia i świadomości następuje od poziomu do poziomu, od formy do formy. Życie istnieje nieświadomie nawet w kamieniu, w ziemi.
Kamień nie wie co robi, jest w stanie ulegać tylko pewnym przeobrażeniom – mówi Śanti Dewi – roślina zaczyna bardzo mgliście pojmować, zwierzę pojmuje bez możliwości rozumienia związków. Człowiek rozumie, zdaje sobie sprawę ze związków. Potrafi myśleć.
Wciąż jednak nie rozumie własnej jaźni, istoty swego istnienia.
To jakby teoria monad Leibniza, którą rozwinął po pitagorejczykach.
JW
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 06, 2013 18:01   

"...życie istnieje nieświadomie nawet w kamieniu..."
W skałach na ponad metr w głąb spotyka się żywe istoty.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:00   

Gavroche napisał/a:
Panie Witoldzie, 12 lub 13 par homoseksualnych obu płci oraz kilku singli należy do moich bliższych znajomych, niektórych można by zaliczyć do przyjaciół.


To wszystko wyjaśnia skąd u ciebie takie spaczenie poglądów. Gdyby normalny człowiek obracał się w takim towarzystwie też by chyba zgłupiał. Współczuję.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:02   

:faint: :faint: :faint: Ja wspolczuje tobie, naprawde, ze przyszlo ci zyc w cywilizowanym swiecie. Ty sie najzwyczajniej meczysz.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:08   

zyon napisał/a:
:faint: :faint: :faint: Ja wspolczuje tobie, naprawde, ze przyszlo ci zyc w cywilizowanym swiecie. Ty sie najzwyczajniej meczysz.


ostatnio jak czytam wiadomości z sejmu to zastanawiam się rzeczywiście czy żyję w Matrixie, ale wiem że normalni ludzie mają to co oni wyprawiają w d..ie i rozliczą ich niebawem przy urnach.
Ostatnio zmieniony przez Piotrx Czw Lut 07, 2013 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:15   

Nie rozumiem co po ci w ogole telewizor. Powinienes zamieszkac w jakims buszu, zbudowac sobie bungalow na drzewie albo w klasztorze, z dala od cywilizacji, gdzie warunki beda przypominaly sredniowecze albo epoke kamienia lupanego.

Nowe wybory na szczescie nic nie zmienia, a tacy jak ty beda w jeszcze wiekszej mniejsosci z czego sie bardzo uciesze.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:22   

Cytat:
Do demakijazu polecam tonik dla niemowlat Babydream z Rossmana, ktory ma bardzo malo chemii.
Miałam na myśli lotion dla niemowląt, który ma konsystencję mleczka ...
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:47   

Magdalinha napisał/a:
Cytat:
Do demakijazu polecam tonik dla niemowlat Babydream z Rossmana, ktory ma bardzo malo chemii.
Miałam na myśli lotion dla niemowląt, który ma konsystencję mleczka ...

Magda, serio?
Moje dziewczyny używają tych kosmetyków z Rossmana i żona bardzo je chwali.
Troszkę się z niej podśmiewałem...
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 15:49   

Si
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 16:10   

Piotrx napisał/a:
Gavroche napisał/a:
Panie Witoldzie, 12 lub 13 par homoseksualnych obu płci oraz kilku singli należy do moich bliższych znajomych, niektórych można by zaliczyć do przyjaciół.


To wszystko wyjaśnia skąd u ciebie takie spaczenie poglądów. Gdyby normalny człowiek obracał się w takim towarzystwie też by chyba zgłupiał. Współczuję.

Stary, nie uwierzysz, część z "nich" jest CZARNA.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 17:44   

Magdalinha napisał/a:
Miałam na myśli lotion dla niemowląt
Cytat:
Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Simmondsia Chinensis Oil, Persea Gratissma Oil, Parfum, Cetyl Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide
LOL
wiki napisał/a:
Cetyl alcohol was discovered in 1817 by the French chemist Michel Chevreul when he heated spermaceti, a waxy substance obtained from sperm whale oil, with caustic potash (potassium hydroxide). Flakes of cetyl alcohol were left behind on cooling.
LOL
Ostatnio zmieniony przez vvv Czw Lut 07, 2013 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 20:34   

zyon napisał/a:
Nie rozumiem co po ci w ogole telewizor.


A gdzie ja powiedziałem, że potrzebuję telewizor? Nikt normalny tego przecież nie słucha.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 22:57   

Piotrx napisał/a:
zyon napisał/a:
Nie rozumiem co po ci w ogole telewizor.


A gdzie ja powiedziałem, że potrzebuję telewizor? Nikt normalny tego przecież nie słucha.

Jeszcze Neta se skastruj :viva:
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 09:48   

Gavroche napisał/a:
Piotrx napisał/a:
zyon napisał/a:
Nie rozumiem co po ci w ogole telewizor.


A gdzie ja powiedziałem, że potrzebuję telewizor? Nikt normalny tego przecież nie słucha.

Jeszcze Neta se skastruj :viva:


W sieci jest dużo wartościowych informacji. Trzeba tylko umieć szukać, np.:
http://www.kamilbazelak.p...sztof-begowski/
Jesteśmy chyba jedynym państwem na świecie, które zezwala na promowanie transseksualisty i jego chorych poglądów w Sejmie. We władzy ustawodawczej z ramienia Ruchu Palikota mamy człowieka, który jest chory psychicznie. Jest nim Anna Grodzka, były wpływowy i wysoko uprzywilejowany członek komunistycznej i zbrodniczej partii PZPR.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 10:14   

Piotrx napisał/a:

We władzy ustawodawczej z ramienia Ruchu Palikota mamy człowieka, który jest chory psychicznie. Jest nim Anna Grodzka, były wpływowy i wysoko uprzywilejowany członek komunistycznej i zbrodniczej partii PZPR.

Czy on (teraz formalnie ona) sam sie zarejetrowal w sejmie, tak jak niektorzy psychicznie chorzy na tym forum? Kto na niego glosowal? Do kogo te pretensje teraz? Jeszcze jeden dowod, ze trzeba glosowac a nie chowac glowe w piasek.
Struktuty postkomunistyczne sa tak mocne, ze sami siebie wybieraja przy apatycznosci Polakow.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
side 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 687
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 12:33   

Piotrx napisał/a:
We władzy ustawodawczej z ramienia Ruchu Palikota mamy człowieka, który jest chory psychicznie. Jest nim Anna Grodzka, były wpływowy i wysoko uprzywilejowany członek komunistycznej i zbrodniczej partii PZPR.

K.K. napisał/a:
Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. Art. 226 k.k.
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 19:09   

vvv napisał/a:
Magdalinha napisał/a:
Miałam na myśli lotion dla niemowląt
Cytat:
Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Simmondsia Chinensis Oil, Persea Gratissma Oil, Parfum, Cetyl Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide
LOL
wiki napisał/a:
Cetyl alcohol was discovered in 1817 by the French chemist Michel Chevreul when he heated spermaceti, a waxy substance obtained from sperm whale oil, with caustic potash (potassium hydroxide). Flakes of cetyl alcohol were left behind on cooling.
LOL

To jaki zmywacz maskary polecasz? :)
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 08, 2013 19:14   

Oliwę z żurawiną.
Lepsza byłaby cebula, ale szczypie w oczy.
 
     
jasmin.nowak123

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 21:22   

Ja też słyszałam, że oleje dobrze oczyszczają cerę aczkolwiek ostrzegam że nie każdej cerze służą, u mnie efekt był marny. Mam wrażenie, że miałam po olejach jeszcze więcej krost i grudek.
 
     
paulina95429 

Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 3
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 00:00   

Do oczyszczania twarzy najlepszy jest płyn micelarny. Można go stosować w każdym wieku i jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Nie podrażnia i według mnie jest to najlepsza propozycja.
 
     
e-market24_com_

Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 17
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 12:24   

Zgadzam się,płyn micelarny jest bardzo dobry i skuteczny jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy,a do tego nie podrażnia skóry,więc to dodatkowy plus. A słyszałyście o płatkach kosmetycznych proteinowych? Też są bardzo chwalone.
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Czw Mar 05, 2015 13:03   

paulina95429 napisał/a:
Do oczyszczania twarzy najlepszy jest płyn micelarny. Można go stosować w każdym wieku i jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Nie podrażnia i według mnie jest to najlepsza propozycja.


Jeszcze polecam do oczyszczania twarzy i odświeżenia wodę różaną :)
 
     
asap

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 9
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 08:34   

DLa mnie wygrywa płyn micelarny od Garniera - jest skuteczny w demakijażu a przy tym maksymalnie skuteczny, nie zamienię go na żaden inny:)
 
     
Angela79

Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4
Wysłany: Wto Lip 14, 2015 13:44   

Ja polecam olejowe oczyszczanie twarzy, skuteczne i naturalne. Można używać mieszanki oleju rycynowego z innym olejem z zależności od rodzaju cery.

Polecam oleje kosmetyczne z Olvity:

http://www.freshandeco.co...0ML-OLVITA/4693

http://www.freshandeco.co...0ML-OLVITA/4692

:)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Sie 29, 2015 21:34   

http://www.splendore.pl/U...g_01_p2654.html

SYIS Urządzenie DERMO LIF&PEEL SKIN SCRUBBER Złota Szpatuła
URZĄDZENIE DERMO LIFT PEEL SYIS

Skóra jak nowa - czy to możliwe ?
TAK!
Przy pomocy urządzenia Ultrasonic Mini Peeling możesz bezpiecznie oczyścić swoją skórą , pomoże Ci ono osiągnąć efekt liftingu twarzy. Stosując przynajmniej raz w tygodniu zabieg kawitacji Twoja cera może być zawsze piękna i zdrowa .

Urządzenie marki GIOVANNI posiada dwie funkcje przynoszące następujęce EFEKTY:

1. OCZYSZCZANIE - Peeling kawitacyjny
Usuwa martwy naskórek, zaskórniki i wągry
Zamyka rozszerzone pory
Leczy i hamuje trądzik
Spłyca blizny
Oczyszcza skórę
Reguluje i ogranicza wydzielanie sebum

2. UJĘDRNIANIE / LIFT / WTŁACZANIE - Sonoforeza
Ujędrnia i liftinguje skórę
Spłyca zmarszczki
Przyśpiesza powstawanie kolagenu
Stymuluje komórki do naturalnej odnowy

Dane techniczne:
- napięcie 220-240 V / 50-60 Hz
- moc 1,5 W
- szpatuła - od 25KHz
- wymiary urządzenia dł. 48 x szer. 31 x wys. 13 cm
- wymiary opakowania 54 x 40 x 23 cm
- waga z opakowaniem 4,5 kg
- ilość opakowań 1


Polecam, mam to , bardzo dobre efekty. :P
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Wrz 02, 2015 08:52   

Ja polecam peeling z kawy i cukru. Nie dość, że naturalne to nie zapłacimy za niego zbyt wiele. Później wystarczy zastosować zwykły tonik lub krem nawilżający i spłukać zimną wodą.
 
     
Pandora 

Dołączyła: 10 Wrz 2015
Posty: 5
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 09:48   domowy tonik

Ja używam wody z cytryną albo ogórkiem. Fajnie oczyszcza, mało kosztuje no i rozjaśnia przebarwienia :)
 
     
hana334 

Wiek: 33
Dołączyła: 08 Mar 2016
Posty: 7
Wysłany: Wto Mar 08, 2016 20:41   

Ja stosuję tylko coś na usuwanie wąsika i ostatnio kupiłam kwasy. Niestety są drogie, stosuję je od 2 miesięcy, dopiero teraz zaczynam dostrzegać pierwsze efekty :)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 13:54   

A co takiego stosujesz na tego wąsika?
 
     
kamilajo 

Dołączyła: 28 Cze 2016
Posty: 5
Skąd: Borucha
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 12:11   

Ja myję twarz olejkiem myjącym a potem łagodnym żelem naturalnym. Do tego różne maseczki - glinki, peeling enzymatyczny, olejek ze śliwki.
_________________

 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Śro Paź 26, 2016 12:19   

Równiez polecam kupić sobie olejek do oczyszczania twarzy. Nigdy nie sądziłam,że mozna tak skutecznie myć twarz olejkiem ale postanowiłam spróbować i obecnie nie moge się nadziwić jak dobre efekty to daje. Twarz jest nienapięta oraz prezentuje się świetnie,

W dodatku udało mi się podleczyć trądzik z którym użerałam sie od naprawdę długiego czasu. Stosuję serum do twarzy Sevolium. Jestem zadowolona.Efekt naprawdę fajny. Twarz wyglada o wiele lepiej, jest zdrowsza, wygładzona i mam zdecydowanie mniej pryszczy niż wczesniej.
Ostatnio zmieniony przez maslowska Śro Paź 26, 2016 12:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
maja90 

Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 11
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 11:04   

U mnie dobrze sprawdzają się domowe sposoby np. peeling cukrowy. Jest bardzo prosty do przyrządzenia (mieszamy 1 łyżkę cukry i pół łyżeczki oliwy). Lubię też maseczki z ogórka i cytryny, świetnie orzeźwiają :)
 
     
klaraa91 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 31
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 10:09   

U mnie świetnie sprawdziła się glinka do której dodaje się trochę wody i myje. Działa podobnie jak peeling ale jest dużo delikatniejsze, polecam!@
 
     
Majkaaa

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 20:35   Co do oczyszczania twarzy?

Ja do demakijażu używam olejku z Resibo. Bardzo ładnie i skutecznie usuwa makijaż a do tego nie podrażnia i nie wysusza cery. Przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny!;) Dodatkowym plusem jest naturalny skład!
 
     
Herbia_pl 

Dołączyła: 10 Lis 2017
Posty: 29
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 11:36   

Akurat jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy, to ja bazuję na dobrym płynie micelarnym i tutaj nie mam jednego ulubionego, testuje kilka firm.
 
     
krooos7

Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 5
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 16:49   

Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy... Nie będę zatem mógł pomóc...
_________________
Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki.
 
     
kruszynka

Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 6
Wysłany: Pon Lip 09, 2018 21:19   

Przy oczyszczaniu twarzy to radze byc ostroznym zwłaszcza jesli robi sie to na wlasna reke. Wiekszosc kremow czy maseczek oczyszczajacych zawiera silne substancje ktore moga bardzo podraznic cere. Przerabialam to niestety u siebie i wyladowałam tutaj https://www.wbienkowski.p...-carbo-therapy/ z rykiem i blaganiem o pomoc bo raz ze zaczerwienie nie schodzilo po 4 dniach to samo opuchlizna... a dwa ze bardzo pieklo. Okazalo sie, ze maseczka byla za silna a ja nalozylam ja dodatkowo na podrazniona juz i tak cere ;/ Radze korzystac jesli chodzi o takie peelingi wylacznie z pomocy specjalistow
 
     
fibi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 10
Wysłany: Czw Sie 16, 2018 23:54   

Ja do oczyszczania twarzy uzywam https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ - glownie ze wzgledu na fakt, ze mam bardzo sucha i podrazniona skore, a ta emulsja nie uszkadza płaszcza lipidowego – naturalnej bariery ochronnej skóry. Dodatkowo nie zawiera tez barwnikow, parabenow i innych drazniacych substancji, dzieki czemu mam pewnosc, ze nie wystapia u mnie po niej dodatkowe alergie.
 
     
kalarepa150

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 10
Wysłany: Pon Mar 25, 2019 09:21   

a jakieś mleczko dla bardzo wrażliwej skóry ?
 
     
pola9

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 25, 2019 20:18   

Tak, ja ostatnio dość często używam mleczka oczyszczającego od raviny, jest bardzo delikatne i kojące, dość szybko oczyszcza skórę. To mleczko jest organiczne i przecudnie pachnie do tego :)
 
     
ekt

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 69
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 10:02   

Jesli blizny po trądziku są duże to raczej nie da się ich usunać domowymi sposobami. Domowe sposoby są skuteczne jedynie jeśli chodzi o drobne przebarwienia. Jednak poważniejsze blizny można usunać jedynie w gabinetach stosując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Bardzo dobre działanie może mieć przykładowo laser:
https://klinikamagnuccy.pl/usuwanie-blizn/

Sam usuwałem blizny na policzkach ( których nie dało się za bardzo zakryć zarostem) za pomocą zabiegów laserowych. Efekt moim zdaniem bardzo dobry.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved