Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie radzę sobie - prosze o pomoc !
Autor Wiadomość
tomeosx

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Paź 06, 2013 07:41   Nie radzę sobie - prosze o pomoc !

Nie wiedziałem gdzie to napisać, wiec postanowiłem tutaj.
to na prawdę poważna sprawa, ponieważ zauważyłem że sobie sam nie potrafię poradzić, a rozmowy z bliskimi ,,nie robią na mnie wrażenia"

Witam, mam 15 lat i obecnie waże ok.54kg przy wzroście 167cm - jestem chłopakiem.
Od ponad pół roku jestem na diecie, którą ustaliłem sobie sam, jednak tydzień temu byłem u dietetyka.
Zauważyłem, że od 2-3 miesięcy, regularnie co tydzień dwa robię sobie dni obżarstwa.
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że całe to ograniczanie się strasznie mnie męczy psychicznie, cały czas mysle tylko o jedzeniu , licze kalorie. jak jem to cały czas myślę czy aby nie przytyję. Kiedyś byłem może troszkę bardziej grubszy ( 59kg) ale bardzo wesoły, teraz może mam lepszy wygląd ale chodzę zazwyczaj smutny, przygnębiony i rozbity.
Prosze o pomoc ! Chciałbym jeść normalnie jak każdy, a nie cały czas żywić się na granicy i myśleć tylko o tym czy aby,, nie przytyje i nie znkiną mi mięśnie". Chciałbym dodać, że dodatkowo jeszcze ćwiczę ( 4x w tygodniu w-f w szkole, 2x sks w szkole z piłki nożnej, raz w tygodniu mecz piłki nożnej i trening też raz a do tego jeszcze jakieś 3-4 razy treningi tygodniowo z Ewą Chodakowską ). Wiem to dużo, ale nie potrafie przejść spowrotem na normalne żywienie i normalne myslenie - boje się że przytyje, co robic ? To na prawdę dla mnie bardzo ciężkie ! Proszę o pomoc !!
 
     
mateusz

Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 48
Wysłany: Nie Paź 06, 2013 13:12   

pokochać siebie
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Paź 06, 2013 20:04   

tomeosx napisał/a:
boje się że przytyje, co robic......

się nie bać.
przytyjesz i co ?
przy twoim wzroście to waga wychodzi 67 optymalna, więc masz niedowagę 13 kilo chłopie
wejdź tu:
http://dobradieta.pl/forum/viewforum.php?f=12
jedz zdrowe , najmniej przetworzone produkty
strach ma wielkie oczy 8 -
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Paź 06, 2013 21:07   Re: Nie radzę sobie - prosze o pomoc !

tomeosx napisał/a:
Nie wiedziałem gdzie to napisać, wiec postanowiłem tutaj.
to na prawdę poważna sprawa, ponieważ zauważyłem że sobie sam nie potrafię poradzić, a rozmowy z bliskimi ,,nie robią na mnie wrażenia"
Witam, mam 15 lat i obecnie waże ok.54kg przy wzroście 167cm - jestem chłopakiem.
Od ponad pół roku jestem na diecie, którą ustaliłem sobie sam, jednak tydzień temu byłem u dietetyka. ...Proszę o pomoc !!
Proszę zastosować żywienie niskowęglowodanowe oparte na wartościowych produktach zwierzęcych. Trzeba jeść krwiste mięsa, sery, jaja, drób, ryby. Wywalić owoce, soki, otręby. Jeżeli dietetyk zaleca inaczej, wywalić go również
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved