Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:41
Informacje
Autor Wiadomość
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 19:30   Informacje

Wracamy po krótkiej przerwie na reklamy. Forum zostało zaktualizowane, mamy parę nowych bajerów typu ShoutBox, szybkie odpowiedzi, opcję "Pomógł", trochę drobnych usprawnień. Mam nadzieję, że cała operacja się udała, lecz niewykluczone, że coś mogło zginąć po drodze; na pewno historia nieczytanych postów została utracona bezpowrotnie. Jeżeli komuś czegoś brakuje lub widzi, że coś się sypie, proszę o informację w tym temacie lub na maila.
Ostatnio zmieniony przez m Śro Maj 13, 2009 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 22:28   

W imieniu swoim i innych forumowiczow skladam wyrazy uznania, dziekuje i gratuluje, oraz pozdrawiam.

ps.
ale Liverpoolu to szkoda...
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 22:44   

I ja również, dziękuję takoż i pozdrawiam. A liverpool mnie nie rusza 8-) .
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Kwi 22, 2009 16:50   

Liverpool to moja ulubiony zagraniczny klub.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Kwi 22, 2009 18:21   

Nie interesuję sie właściwie żadnym sportem zawodowym, więc niestety nie pogadam z Tobą na ten temat.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 22, 2009 18:25   

Ja na pierwszy rzut nie lubię nowości,bo przyzwyczajam się bardzo do różnych sytuacji ,miejsc itd. i utrata tychże ukochanych "rzeczy" powoduje ...w sumie nie wiem jakie uczucie....ale jakieś powoduje :)
Ale przyzwyczajam się w miarę szybko do nowego,także za dzień ,dwa wszystko będzie ok :) ))
Fajnie ,że widać kto na jakim systemie pracuje :) )))
Pozdrawiam serdecznie Administratorów i życzę sukcesów :)
 
     
aukuba


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 95
Skąd: Kotlina Kłodzka
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 05:28   

Cieszy nowa, lepsza postać forum. Pozdrawiam tych co napracowali się i czuwają by tak było. :hug:

No to skoro teraz widać jaki sys, to powiem, że to jedyne jabłuszko, które mi towarzyszy - żadnych innych jabłek, szczególnie w diecie :viva:

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 06:30 ]
Eeeee spodziewałam się miniaturki jabłka a nie findera :faint:
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 12:37   

Molar :)
Wysłałam prywatną wiadomość do Użytkowniczki tego Forum i nie ma jej w "wysłane" ,tylko "do wysłania" -głowy nie dam czy doszła.Zapytać też nie zapytam,bo jak? Kiedy wiadomości zostają w "wysłane" .
Bardzo proszę o jakieś wskazówki :)
Z góry dziękuję :)
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 12:55   

Jak dostaniesz odpowiedź, to znaczy, że doszła.

A poważnie to jak się wylogujesz i zalogujesz ponownie, to powinnaś widzieć wiadomość w odpowiedniej skrzynce, czyli w wysłanych. Nie wiem czemu to tak działa, ale nie ma to związku z aktualizacją, bo wcześniej było tak samo.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 13:05   

Acha :) Dzięki :)
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 18:32   

a ja muszę teraz za każdym razem ręcznie się logować
korzystam z firefoxa i w zapamiętanych hasłach mam wszystko cacy... ale tylko na papierze
w rzeczywistości nie uświadczam automatycznego logowania :-?
od razu mówię, że wcześniej było wszystko ok
jakieś rady?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 18:57   

Masz zmienne IP?
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 19:07   

molar napisał/a:
Masz zmienne IP?

no chyba nie, bo nic takiego nie ustawiałem
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 19:19   

Chodziło mi raczej o Twojego dostawcę internetu. Jeżeli masz stałe publiczne IP (czyli inne niż 10.*.*.* i 172.16.*.* i 192.168.*.* i jednocześnie nie jest przypisywane dynamicznie np. przez serwer DHCP ) to nie powinieneś mieć problemów z automatycznym logowaniem. Jeżeli masz stałe IP, ale z puli prywatnej (czyli jedno z powyżej wymienionych ), to nie wiem, czy to uniemożliwi zapamiętanie, ale podejrzewałbym problemy. Jeżeli masz zmienne (dynamicznie przypisywane ) IP, to możesz zapomnieć o automatycznym logowaniu, ponieważ przy ponownym logowaniu sprawdzane jest IP ostatniego logowania i jeżeli jest inne niż bieżące z jakiego się łączysz, musisz wpisać hasło od nowa.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 19:45   

no dobra, uznajmy, że jestem w tej dziedzinie laikiem ;)
przed zmianą forum wszystko było ok, a poza tym na innych forach też jest wszystko ok
tylko tutaj są problemy :-?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 20:43   

Podłączam się mam ten sam problem co Hanni.Wcześniej wszystko było ok, na innych mam też good z zapamietywaniem hasła. :-/
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 13:35   

i jeszcze jedna sprawa - jak jestem zalogowany i nic nie robię na forum przez jakieś 10 minut to następuje automatyczne wylogowanie :-?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 17:15   

@chill Nie powinieneś mieć z tym problemów, ponieważ dla zwykłych użytkowników zgodność IP nie jest sprawdzana. Ja już chyba nie mogę nic przestawić, upewnij się, czy problem nie leży po Twojej stronie.

@Hannibal Zwiększyłem czas trwania sesji z 15 do 20 min, więcej chyba nie ma sensu. Sesja powinna wygasać automatycznie ze względów bezpieczeństwa. Inaczej trzeba by pamiętać o każdorazowym kliknięciu przycisku Wyloguj, co też byłoby uciążliwe. Jak to zwykle bywa - coś za coś.
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 19:42   

molar ok, sprawdzę dla mnie to i tak jest najmniej istotne ;) a avast sie przydał ostatnio ;)
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 20:13   

chill napisał/a:
molar ok, sprawdzę dla mnie to i tak jest najmniej istotne ;) a avast sie przydał ostatnio ;)

Też używam i jestem raczej zadowolony. Jak na darmowe oprogramowanie to jest całkiem niezły. A tak swoją drogą to ten js redirector to jakaś "nowość na rynku", bo jeszcze ze 3 tyg temu avast pozwalał wejść na zaatakowane przez niego strony, czyli go nie rozpoznawał.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 19:57   

Cytat:
Ten adres email jest nieprawidłowy


wyskoczyło mi to dzisiaj przy próbie zmiany foty w awatarze :-?
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 09:14   

Dzięki za informację. Powinno już być dobrze.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 10:05   

Dzięki. Elohim i jaszczury pozdrawiają rozumno-wiedzących modów. 8-)
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 16:36   

Masz Waldek Pomógł w nagrodę :-) . Bedziesz pierwszym w historii tej strony, który komuś pomógł :pada: . Może się przyjmie i jeszcze komuś się będzie chciało kliknąć czasem w przycisk. Dodam, że Pomógł rozdaje autor tematu.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 19:45   

Odblokowałem chat. Jakby ktoś sobie chciał pogadać w czasie bardziej rzeczywistym niż standardowo.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 13:11   

Drodzy użytkownicy, jestem w trakcie "generalnych porządków. Czeka mnie bardzo dużo pracy, wiec nie wiem kiedy skończe, może za 2 tygodnie. Porządkuje tematy, przenoszę tam gdzie ich miejsce, łączę niektóre tematy które traktują o tym samym np. masło było omawiane chyba w 5 tematach, robie kosmetyke tytułów, czyli temat ma się zaczynac z dużej litery i byc w miare czytalny, np. "boli" to korektuje co boli, głowa, ręka żeby inni wchodząc do tego tematu byli w jakimś stopniu ukierunkowali... candidy były i może jeszcze są rozjechane po całym forum, utworzyłam jeden temat i proszę o grzybach pisać w tym jednym wątku. Zanim założycie nowy temat, starajcie się przejrzeć czy aby nie ma o tym co chcecie napisać już na forum, 15 tematów o tym samym robi chaos w głowach... gdy skończe napisze krótkie podsumowanie gdzie przeniosłam główne tematy, żeby Wam było łatwiej. Teraz tego nie bede robic ponieważ musiałabym co rusz pisac co gdzie przeniosłam...
pozdrawiam viola
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 14:04   

Dobra robota 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 14:09   

Hannibal napisał/a:
Dobra robota 8)

Dzieki, mobilizuje mnie do dzialania jeszcze bardziej taki tekscik. :hug:
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 14:21   

very najs :pada:
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 14:30   

Waldek B napisał/a:
very najs :pada:

:hug:
 
     
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 17:18   

Zawsze klikam na ODPOWIEDŹ do tematu , nie wiem dlaczego był problem , ale nie gwarantuje, że byłam zmęczona i coś poknociłam. Przepraszam wszystkich jeżeli zawiniłam i stworzył się bałagan :(
_________________
marzena kiwi
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 17:43   

kiwi4 dokopałam sie do Twoich postów o nowotworach sprzed kilku lat tak jak sie człowiek dokopuje w domu do zgubionego pierscionka czy ulubionej szminki gdy przewraca dom do góry nogami.... wiec jak przerzucę czy skumuluje cos Twojego, nie musisz przepraszac bo tych zmian jest będzie tutaj sporo i beda dotyczyc wszystkich działów po kolei.

Przyznam sie Wam ze szczerze ze najbardziej wkurza mnie dział Przedstaw sie. Jak juz sie ktos przedstawił czasem, to na 20 albo i wiecej stron a my skutecznie pomagalismy mu w tym. I teraz nie wiadomo co z tym zrobic. :mad:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 09:30   

Trolling z tematów dotyczacych stricte zdrowia bede przesuwać do h-p albo w kosz w zależności od mojego widzi mi sie, nie uprzedzając o tym fakcie troli.
Dziękuje za uwage.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 20:08   

Mola
czyżbyś się przymierzała do wywalenia 97.5% mojej tfurczości? ;)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 21:16   

zbiggy napisał/a:
Mola
czyżbyś się przymierzała do wywalenia 97.5% mojej tfurczości? ;)


Kurcze,a moim zdaniem to urok miało i czar...
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 21:40   

zbiggy napisał/a:
Mola
czyżbyś się przymierzała do wywalenia 97.5% mojej tfurczości? ;)

Gavroche napisał/a:
zbiggy napisał/a:
Mola
czyżbyś się przymierzała do wywalenia 97.5% mojej tfurczości? ;)


Kurcze,a moim zdaniem to urok miało i czar...

@zbiggy :keep: nie dorastasz do piet w trollingu supertrolom.. możesz spac spokojnie :P zreszta lubie sobie strzelac malutkiego nieszkodliwego trolka z Toba... :P
@Gavroche :keep: miało i bedzie miec.. :P
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 14:56   

milosz1984 napisał/a:


Co do tej cycatej laski to dzieki za propozycje,ale nie skorzystam bo nie jestem tak zdesperowany:). Poza tym jestem zajety 8)
A propo hanniego i waldka mialem na mysli ze sa obiektywni. To czy kasuja czyjes posty czy nie to nie mam pojecia, ale na pewno nie faworyzuja zyona bo napisal 5 tys postow z czego 90% to nie na temat. Na innych forach sie na to nie pozwala. Przyklad podalem maniek669. Dolaczyl na bioslone i po 4 postach juz dostal ostrzezenie za pisownie bo dal 4 wykrzykniki - !!!! zamiast tradycyjnie !. I to jest dyscyplina! Od najmniejszych detali pilnowanie jakosci dyskusji. I bez odpowiedzi tego typu ogolem prosze - to po co tu jestem, czemu, gdzie indziej nie ide bo to nie ma sensu. Fajnie by bylo zrobic tez tu porzadek. Jakies twarde zasady by sie przydaly bez faworyzowania trolli majacych 10% postow na temat.


No wiec o to chodzi, laske masz, wiec spacerek za raczke mógłby Cie zrelaksowac. :D

Powiem Ci tak, zawsze służyłam Ci pomocą o co tylko poprosiłes na piriva (czemu mnie prosiłes a nie obiektywnych modów? :P )
Gdy żaliłes sie na zyona, poprosiłes molara zeby zareagował, ja zareagowalam nie patrzac na molara. Byłes zadowolony, zyon sie troszke zniesmaczył...wiadomo, kazdy broni swojej racji...
Poprosiłam zyona zeby wrócił, nie widze w tym niczego niestosownego, jest dobrym partnerem do dialogu np. z gavroche czy zbiggy, gadaja sobie na temat siłki i tematy zyją....
Ale Tobie sie to niespodobało, dlatego doszedłes do wniosku, ze Molka jest be...
Waldi i Hani wg Ciebie sa obiektywni dlatego ze nie reaguja, ciekawa jestem co by bylo, gdyby te posty które wg Ciebie i w zasadzie wg mnie rowniez były oftopami, nadal tkwiły w tamtych tematach? Jaka byłaby Twoja reakcja? Nadal twierdzilbys ze Molka jest bee a Waldi i Hani obiektywni? Czy moze napisalbys do nieobiektywnego moda Molki zeby zrobila z tym porzadek?

Moje przemyslenia, nie warto byc aktywnym modem? Nie warto trzymac porzadku na forum? no chyba tak, bo wtedy bede obiektywnym, milutkim modem. Ale czy o to chodzi?

Jeszcze słowo apropos adam319
Jesli kilka postów pod rzad stanowia offtop i jesli jakis użytkownik wtrąca dodatkowo jakas opinie na ten temat, a moderator chce z tymi offtopowymi postami zrobic porządek, to trudno zeby zostawiał ten jeden post tego użytkownika, w tym wypadku adama ... czy tak ciężko to pojąc? Czy trzeba byc geniuszem żeby pojąc, ze taki pozostawiony jeden post, wyrwany z kontekstu bedzie pozbawiony logiki, ni pies ni wydra...
I z takiego powodu "strzelac focha" jest dla mnie niezrozumiałe zupełnie...


posty z wątku "przedstaw sie", nie majace niz wspólnego z yarosh1980 ida w kosz.

dziekuje za uwage.
 
     
milosz1984 

Wiek: 39
Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 168
Wysłany: Sob Cze 30, 2012 01:19   

Molka ja nie mam nic do Ciebie jako moderatora i ogólnie. Wprawdzie nie napisałem tego wprost, ale tak mogłaś to odebrać. Po prostu wydawało mi się, że zyona faworyzujesz i, że jego większość postów off top zostaje a parę moich zostało skasowanych. Napisalem tylko, że mod powinien nie miec swoich pupili wsrod uczestnikow forum a tym bardziej pisac to publicznie, takie odnioslem wrazenie, ze "go" faworyzujesz, moze mylne wrazenie, kazdy ma prawo do pomylki Jesli wyszlo to z mojej strony jako negatywna ocena ciebie jako moderatora to przepraszam, nie mialem zlych intencji A temat zyona i naszej polemiki tez juz mnie znudzil i trzeba zakopac topor wojenny bo sa ciekawsze dyskusje na forum niz polemika moja z zyonem.
 
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 13:13   

Molka napisał/a:
Jeszcze słowo apropos adam319
Jesli kilka postów pod rzad stanowia offtop i jesli jakis użytkownik wtrąca dodatkowo jakas opinie na ten temat, a moderator chce z tymi offtopowymi postami zrobic porządek, to trudno zeby zostawiał ten jeden post tego użytkownika, w tym wypadku adama ... czy tak ciężko to pojąc? Czy trzeba byc geniuszem żeby pojąc, ze taki pozostawiony jeden post, wyrwany z kontekstu bedzie pozbawiony logiki, ni pies ni wydra...
I z takiego powodu "strzelac focha" jest dla mnie niezrozumiałe zupełnie...

A ja wlasnie zrozumialem Molus, ja wlasnie zrozumialem 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 13:35   

Molka napisał/a:
a moderator chce z tymi offtopowymi postami zrobic porządek
Moderator bez pomocy administratora nie ma szans, trzeba by wprowadzić jakieś udziwnienia typu limit 10 postów na dobę, za wywalenie posta do kosza automatyczny ban 24 godziny, może by przybyło nieco nowych userów, ale sytuacja byłaby jakby bardziej w ryzach.
:|
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 19:41   

cyt. Użytkownik: "limit 10 postów na dobę, za wywalenie posta do kosza automatyczny ban 24 godziny".
:D Mój pierwszy post na tym forum o Kobiecie z Wenus, na dzień dobry wylądował w koszu. Poczułam się potraktowana tutaj jak śmieć. Jedynie moje pozytywne podejście do życia i ludzi pozwoliło mi przełamać się i napisać coś więcej, postarać się nie czuć urazy. Jak będzie dalej - czas pokaże.
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 20:15   

To bardzo życiowe forum, wszystko jest popaprykowane, tym większa radość się odnaleźć.
:D
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 22:01   

Użytkownik napisał/a:
... tym większa radość się odnaleźć. :D


To prawda :) , jednak obawa przed ujawnieniem własnej wiedzy, odczuć, własnych przemyśleń w miejscu, gdzie królują ignoranci, miejscu z którego wyśmiewają się na sąsiednim forum - blokuje chęć przekazu. Potrzeba wielkiej odwagi żeby uzewnętrznić swoje myśli, które mogłyby komuś pomóc, gdyby nie było tej powszechnie panującej nienawiści. Chyba trochę zagmatwałam, sorry :/
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 23:29   

Herkimer napisał/a:
Chyba trochę zagmatwałam, sorry

Ale ja skorzystałem bo sobie odświeżyłem słownikowe definicje ignoranta i impertynenta.
Choć może ignorant to osoba ignorująca, tak jak reprezentant to osoba reprezentująca.

Cytat:
ignorant [ˈɪgnərənt]
adj
1. (...) unenlightened
2. (...)
3. (...)

:D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 07:31   

Herkimer napisał/a:
Mój pierwszy post na tym forum o Kobiecie z Wenus, na dzień dobry wylądował w koszu. Poczułam się potraktowana tutaj jak śmieć.

Twoj pierwszy post nie zawieral zadnej tresci, tylko link, wiec nie rozumiem dlaczego sie dziwisz. Forum jest do dyskusji a nie lepienia linkow w pierwszych postach.

Herkimer napisał/a:
Potrzeba wielkiej odwagi żeby uzewnętrznić swoje myśli, które mogłyby komuś pomóc

Fakt, potrzeba rzeczywiscie wielkiej odwagi zeby wkleic link. Jezeli linki z yt uzewnetrzniaja twoje mysli to troche wspolczuje, wiekszosc osob sama stara sie pisac o tym co czuje.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 15:59   

Użytkownik napisał/a:

Ale ja skorzystałem bo sobie odświeżyłem słownikowe definicje ignoranta i impertynenta.
Choć może ignorant to osoba ignorująca, tak jak reprezentant to osoba reprezentująca.
:D


Dobrze sobie coś odświeżać, przynajmniej od czasu do czasu :)

ignorant
(1.1) nieświadomy czegoś (1.2) niedouczony, ciemny, będący ignorantem w jakiejś dziedzinie (1.3) pot. prostacki.

No cóż, idąc dalej tym tropem - Palant, to nie tylko zespołowa gra na punkty z użyciem drewnianego kija i gumowej piłeczki.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 16:12   

zyon napisał/a:

Twoj pierwszy post nie zawieral zadnej tresci, tylko link, wiec nie rozumiem dlaczego sie dziwisz.


Wręcz przeciwnie, ten jeden link zawierał bardzo dużo ciekawej treści, został nawet przekopiowany przez Renię (pozdrawiam) na sąsiednie forum w "ciekawostkach".
"Mądrej głowie dość dwie słowie", myślałam że zrozumiesz, ale co tu się dziwić. Dopiero teraz doczytałam jakim podpisem sygnujesz swoje wypowiedzi: " Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie."
zyon napisał/a:
Jezeli linki z yt uzewnetrzniaja twoje mysli to troche wspolczuje.


Wzajemnie, a nawet bardziej zważając na powyższe. Myślę, że wiedza i umiejętność poszukiwania jej wszędzie, nawet w podkreślonej linijce literek i cyferek, to rzecz bardzo cenna i wręcz niezbędna wśród rozwijających się nieustannie ludzi.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 18:45   

Herkimer napisał/a:
Wręcz przeciwnie, ten jeden link zawierał bardzo dużo ciekawej treści,

Dla kogo ciekawej dla tego ciekawej, pelno sie rejestruje tutaj reklamowych spamerow i botow, ktore tylko lepia linki w pierwszym poscie , wcale sie nie dziwie, ze post wyladowal w koszu. Brawa dla moderacji!

Herkimer napisał/a:
myślałam że zrozumiesz, ale co tu się dziwić.

Co tu rozumiec, kulturalna osoba w pierwszym poscie wita sie ewentualnie cos w stylu ogolnie przyjetych konwenansow typu pare slow od siebie. Wydawanie z siebie niemych odlgosow w postaci linkow nawet bez komentarza cofa nas na drzewu i czasow jezyka migow i pohukiwan.

Herkimer napisał/a:
Wzajemnie, a nawet bardziej zważając na powyższe. Myślę, że wiedza i umiejętność poszukiwania jej wszędzie, nawet w podkreślonej linijce literek i cyferek, to rzecz bardzo cenna i wręcz niezbędna wśród rozwijających się nieustannie ludzi.

Zycie mozna przepuscic klikajac w bezwartosciowe linki lepione przez anonimowe osoby. Czlowiek inteligentny dba o to zeby nie marnotrawic czasu innych. Napisanie chocby 2-3 zdan na temat o ktorym chcialas "podyskutowac" (cudzyslow, bo nie wiem czy to nie naduzycie semantyczne, nie wiadomo na jaka reakcje liczylas) to naprawde nie jest zadanie ponad sily przecietnie rozgarnietego internauty.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Śro Paź 24, 2012 18:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 19:03   

zyon napisał/a:
Czlowiek inteligentny dba o to zeby nie marnotrawic czasu innych.
Na przykład jak Ty wczoraj pisząc 32 wartościowe posty pomiędzy 08:10 a 12:58, można je czytać bez końca, takie przemyślane.
Link do listy:
http://www.dobradieta.pl/...=214136𴑸
:faint:
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 20:25   

Użytkownik napisał/a:
Na przykład jak Ty wczoraj pisząc 32 wartościowe posty pomiędzy 08:10 a 12:58, można je czytać bez końca, takie przemyślane.
był niedawno nawet wątek jak sobie z tym radzić "jak nie czytać gadatliwych postów" czy coś w tym stylu :) no ale kto by tam stosował się do własnych rad i postanowień ;)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 20:29   

A oto ich treść (bo kto by szukał czy otwierał linki).

I Ty piszesz,
że jak Ktoś wyśle linka bez opisu
to marnuje czas osoby czytającej to forum.

:shock:
Zyon wczoraj pomiędzy 08:10 a 12:58 --> 32 posty napisał/a:
Za nisko. Moge sie podpiac do wiaty na zewnatrz ale z kolei to wyklucza poranne treningi. No cos w kazdym razie musze wykminic. Chyba, ze trzepak. Studiowalem z kolesiem z Kurowa, mial lape skubaniec jak bochny chleba. Silowal sie z wszystkimi na roku na lape i nikt go nie polozyl. Wielkie zylaste chlopisko o aparycji amanta i golebim sercu. Fajny byl kumpel do wiadomo czego, zawsze mial ochote. Stare powiedzonko misia na komucho-egalitarystow 8) Oni wiedza kto to jest. Co to ten skremowany zywy blonnik? On dokladnie byl z jakiejs wioszczyny obok kurowa. Miedzy Kurowem a Lublinem jest knajpa "U Bidy" , zagladasz? Lepiej nie ufac Jackowi po calosci 8) Moze ktos zacznie myslec, ze wnioski tez po cos sa i warto z nich korzystac :) Tylko najgorsze jest to slepe ufanie badaniom i metaanalizom zamiast wziac do reki podrecznik. A potem wychodza takie macki10 i plota piate przez dziesiate cytujac pibmend i nic wiecej w glowie. Tak, najgorsze jest to, ze te badania to takie uzaleznienie. Choc rozum podpowiada, ze jest inaczej, to zawsze jest jakies badanie, ktore zreszta w jego przypadku czesto sie nie pokrywalo z teza (np mylil krew z moczem) Koncze teraz tego Moritza i w kwestii farmaceutyki on stawia calkiem sluszne teorie. Wiekszosc badan ma teze do udowodnienia, prawie nikt nie robi typu "zrobimy i zobaczymy co sie stanie" tylko "czy tluscze nasycone wplywaja na choroby serca". Zbyt wiele tam zmiennych, nie wiadomo jaka metodologia, warunki etc. Nie wiem czy czytales macka10 za miedza, to co on odstawial to jak dobry kabaret, mozna sie szczerze usmiac, ze tacy ludzie rzeczywiscie istnieja (choc ostatnio tutaj granice niewiary mocno mi sie zawezyly) ale najgorsze jest to, ze tacy jak on "lecza" ludzi. Hehe no ciekawe to jest, ciekawe. Kogo konkretnie obstawiasz ? :P Kiedys byl, choc sie wyparl jak go tak nazwalem na forku mh. Ale takie slowa jak "mythbuster" i tym podobne wskazuja, ze to mogl byc on. Metodyka dzialania identyko, niewygodnych pytan nie zauwazal, na reszte odpowiadal badaniami i wikipedia i wkolko do znnudzenia 5xwio, blonnik niezbedny i takie tam historie z mchu i paproci. Jak chcesz to moge ci dal liny, bardzo ciekawa lektura :D No jakto? Szorowac trza tak czy siak wiec wybierac trzeba. Te kamyki z alunem to dobry pomysl byl. Kiedys chodzilem na usuwanie kamienia niemal regularnie - 1-2 w roku, teraz wcale i praktycznie go nie mam. Ale pytalem pani dentystki, skadinad dobrej znajomej o przyczyny to cos napomknela o odczynie sliny i w sumie powiedziala, ze niektorzy tak maja. Zero np o diecie. A skad wiesz, ze nie 11? Z obserwacji? Widzisz pioter, celowo to napisalem i bylem pewien, ze zaraz sie zjawisz. Taki typowy "switch", ktory aktywuje okreslona reakcje. To fajna zabawa z punktu widzenia socjologii, ostatnio daje niezla frajde. Hej stdt, jak tam twoje klopoty? Co w koncu ustaliles? Zastanawia mnie czasami dlaczego ludzie nie chca sie rozwijac, czegos dowiadywac tylko tkwia w jakichs idiotycznych dogmatach i dostaja poczucia jakiegos mesjanizmu, powiedz blonnik wyskoczy pioterx, powiedz cebula wyskoczy kto inny. Sam wiem po sobie ile razy korygowalem zakrety i kierunki w poszukiwaniu i nawet ciagle nie wiem czy to juz ten konkretny azymut a okazuje sie, ze sa ludzie, ktorzy umyslowo tkwia w sredniowieczu i dobrze im tam. linki ci wrzuce na pm. Chyba yarosh przekonywal, ze jablka czyszcza zeby czy jakos tak :D Ultradzwiekami nigdy nie czyscilem. To tak jak z Pascalem, ktory powiedzial, ze lepiej wierzyc w boga niz nie wierzyc, bo a nuz okaze sie, ze on rzeczywiscie istnieje i wtedy jest dobre krycie ? :D Cos w tym jest :| Czyli albo wieko opadlo juz prawie do konca albo w ogole nie zyjesz i okaze sie, ze jestes moim drugim kontem :shock: Kto jak kto ale ty nie pownienes mowic co w szkole nauczyli a czego nie, bo masz wyrazne problemy z ortografia. Fluor to chyba jedno z najwiekszych i najstarszych oszustw, typu cholesterol. Albo na Nowej Debacie byl artykul o tym albo na Nowym Ekranie, nie pamietam dokladnie. Ale przynajmniej bede wiecej wyciskal na klate i bral w mc ;D Wiem czytalem 8) Na to wyglada, co drugi to glupszy. Ciekawe do kiedy oplacony jest serwer i jaki jest w ogole cel dzialania tego forum. Eee, ze sie tak zapytam, po co w ogole cwiczysz, jezeli przed chwila napisales tekst, ze na cos trzeba zejsc? :roll: Moze to jakis eksperyment socjologiczny, puszczenie forum samego sobie i obserwowanie w jakim kierunku zdryfuje. Osobiscie uwazam, ze jezeli tak to dosc ciekawy, nigdy nie sadzilem, ze dorosle osoby na forum beda sie zachowywac jak nastoletnia gwniazerka z zespolem downa, ze forum moze zrodzic tyle obsesji, paranoi i nawet doprowadzic do jakiegos typu psychicznych odchylen objawiajacych sie szukaniem wszedzie spiskow, agentow i teorii spiskowych :D Jak chcesz gavro to moge ci rzucic temat, ktory ci naswietli niektore aspekty, ze tutaj od zawsze bylo ciekawie, a podpuszczanie to bylo np ulubione zajecie np takiego jednego co koslawym haiku probowal pisac ;) No ale nie przy tym jego systemie zywienia. To jakis chaos, z ktorego trudno wyciagnac jakies logiczne wnioski. Nie mam pojecia co sie z tego ma urodzic, jezeli codziennie zmienne srodowiskowe sa inne i w takich warunkach ma nastepowac jakis sensowny progres? A do czego sie ono jeszcze nadaje? Przez 2 tygodnie, kiedy nas nie bylo przybylo 168 postow z czego 122 to byl reklamowy spam i belkot oraz pare zdawkowych wymian zdan. Zyje jeszcze jedynie dzial sportowy dzieki temu, ze jest nas 4 czy 5 , ktorzy cwicza i sie dziela jakimis wrazeniami i tyle. A swiroteka bym sie nie przejmowal, nadmiar kwercytyny tak dziala na mozg ;) Wiesz o co chodzi 8) To kiedy ty robisz kettle? zamiast jednego treningu czy pomiedzy? No ja przez ten morderczy weekend ;D opoznilem moj plan, ale od poniedzialku jade 3 razy sztanga i zobacze czy uda mi sie (tzn czy cialo pozwoli) upchnac kettle pomiedzy. Szczerze mowiac nic z tego nie rozumiem. To dwie rozne postawy: cwiczenia (dla zdrowia, piekna i samopoczucia) a z drugiej kompletne nieprzejmowanie sie czyms tam bialym i ogolnie zdrowiem, bo i tak sie umrze na cos a jak trzeba umrzec to po co sie czymkolwiek, a wiec zdrowiem, pieknem i samopoczuciem przejmowac. :roll: Ja wysiadam przy tej logice. Testosteron skoczyl mocno , moze pod odwaznikach? :D A litrazu nie napisze, bo tu sie dzieci i zdziecinniali dorosli loguja i czytaja, po co deprawowac? Jak sie z kims widzisz 1-2 na rok to lipy nie bedziesz odstawial :D Tak tak, ale nielicznym juz coponiektorym to jednak strasznie przeszkadza chociaz to dla nich jak tlen, bez ktorego usychaja :D Ja wlasnie wsunalem wiejski zur z 4 jajkami i kielbasa, i teraz kombinuje jak to wyrownac, zaraz trzasne kawke z maslem i co? czekolady kostki dwie?

:faint:
Ostatnio zmieniony przez Użytkownik Śro Paź 24, 2012 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 20:37   

zbiggy napisał/a:
no ale kto by tam
Wybacz spostrzegawczość, ale są tylko dwa aktywne nicki na tym forum, które mają słowo "troll" jako tytuł, taka zbieżność, rzucająca się w oczy, to dosyć odważne, gdy taka osoba zwraca uwagę, żeby nie zwalczać twórczości trolli i pozwolić im na zalanie forum chyłkiem. To tak gwoli retoryki w temacie "Informacje". Wbrew pozorom narzędzia statystyczne to potęga jest.
:-x
Ostatnio zmieniony przez Użytkownik Śro Paź 24, 2012 20:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 20:45   

zyon napisał/a:
Wydawanie z siebie niemych odlgosow w postaci linkow nawet bez komentarza cofa nas na drzewu i czasow jezyka migow i pohukiwan.

<beka> ;D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 20:56   

dziwię się że Użytkowniku się dziwisz :)
początkowo myślałem że jesteś Adamem ale coraz bardziej nabieram przekonania że skorzystałeś z jego zniknięcia aby stylistycznie go naśladować a merytorycznie kompromitować :)

jest sobie forum jak rozumiem prywatna inicjatywa jakich wiele.
są tu rózne postaci, jak rozumiem admin/właściciel/mod od czasu do czasu reaguje i wywala użytkowników za jakieś przewinienia.

a teraz coś czego nie potrafię zrozumieć - jesteś na forum ze 3 miesiące i bierzesz na siebie krzyż prowadzenia misji policyjnej oczyszczania forum?

ciekawy jest dla mnie Twój stan emocjonalny - zakładasz wątek w którym innym doradzasz jak omijać posty zyona, a dwa dni potem sam je czytasz i komentujesz :) no i cała wiarygodność leży w gruzach bo robisz w jajco tych wszystkich którzy sobie takie filtry ustawili, a oceniam ich liczbę na grube tysiące :)

jako że już jestem 4 lata (już???!!!) na tym forum to pozwól młodszy kolego że wyjawię Ci pewne sekretne obserwacje - to od admina zależy w którym kierunku chce popychać forum, być może Twoje próby alienacji zyona et al są wbrew intencjom molara - i jak wtedy wyglądasz?

poza tym, po tylu latach krańcowy przyrost twardej wiedzy który wnosi lektura forum, nawet specjalistycznego, jest mały - więc siłą rzeczy przekształca się to w kółko różańcowe stałych bywalców, a inni ograniczają aktywność

ja oczywiście jestem dziwny i proszę ze mnie nie brać przykładu - ale wolę już przeczytać zyona "wypiłem 2 flaszki i przerzuciłem 3 tony" niż Twoje utyskiwania (ale przecież z tego powodu nie będę podejmować krucjaty przeciw Tobie i namawiać innych żeby Cię ignorowali - wręcz przeciwnie, z wrodzonej złośliwości będę ich nawet namawiać do czytania Twoich utyskiwań :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:00   

Herkimer
zyon wyręczył mnie w argumentach i napisał dokładnie tak jak jest. Przeciętny nowy użytkownik wchodzi, przedstawia sie, a ponieważ jest to forum dietetyczne, wiec pisze coś na ten temat. A Ty wchodzisz, klejasz jakies brednie z kosmosu, wiec nie dziw sie ze robie z tym porządek. :]
Tyle tu spamów ze ktoś kto "wchodzi bez pukania", niech potem nie płacze gdy "usłyszy" won.
I tak do końca nie jestem do Ciebie przekonana, czas pokaże. Skoro znasz kangura jesteś starym userem pod nowym nikiem... mam racje?
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:09   

zbiggy może dołączysz do naszej bandy podfurkowej ;) ? Przywódcą jest Stefek Burczymucha ;D :]
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:18   

ten Stefek który ładuje 3g B? już mnie "zburczał" za gadanie o leangains :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:34   

Mariusz_ napisał/a:
Burczymucha

Burczy z głodu ;D

Miete pije sobie :D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:39   

zbiggy napisał/a:
ten Stefek który ładuje 3g B? już mnie "zburczał" za gadanie o leangains :)

Ten nam do pięt nie dorasta ;) he he
ważne ,aby www.youtube.com/watch?v=LlviIFaUsSM :P :]
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:44   

zbiggy oj mysle ze nie jest łatwo podszyc sie pod znanego usera z jego stylem pisania, jego mysleniem... choc byc moze istnieja osoby o takich zdolnosciach... poza tym najzwyczajniej nie chciałoby mi sie cos takiego robic, to wymaga czasu, poswiecenia, zaangazowania, musiałabym chyba nie pracowac, nie miec zadnych zainteresowan, zycia towarzyskiego, rodzinnego, znajomych...

zastanawiam sie w jakiej sytuacji byloby to mozliwe, gdyby mnie zamkneli w psychiatryku w pokoju z komputerem, albo we więzieniu, to wtedy moze zaświtałoby mi cos takiego w głowie... :P
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:47   

zbiggy napisał/a:
to od admina zależy w którym kierunku chce popychać forum, być może Twoje próby alienacji Zyona et al są wbrew intencjom Molara - i jak wtedy wyglądasz?
Jak samodzielnie myślący VLC interaktywny badacz - trollolog.

Może porównanie z forum tematycznym "elektroda.pl" prowadzonym twardą ręką:
elektroda.pl is estimated worth $427,051USD.
dobradieta.pl is estimated worth $5,353USD.

ale jest i pocieszenie:
dr-kwasniewski.pl is estimated worth $1,456USD
zeroinginonhealth.com is estimated worth $1,504USD
dieta.com is estimated worth $554USD.

http://www.webstatsdomain....dobradieta.pl/

zbiggy napisał/a:
ja oczywiście jestem dziwny i proszę ze mnie nie brać przykładu

Też tak mam i Twoje analityczne posty zawsze czytam z radością i uwagą.
:D
Ostatnio zmieniony przez Użytkownik Śro Paź 24, 2012 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:51   

Użytkownik napisał/a:
.dieta.com is estimated worth $554USD.

Tyle to ma strona, która istnieje 5 m-cy :] wresz o sto baksów więcej
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Śro Paź 24, 2012 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 21:56   

Wartość to się chyba od jakiś 10'000$ czy 30'000$ zaczyna, wtedy jest jakiś budżet by podjąć działania nie tylko hobbystyczne.
:D
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 22:04   

Użytkownik napisał/a:
www.dieta.com is estimated worth $554USD.Wartość to się chyba od jakiś 10'000$ czy 30'000$ zaczyna, wtedy jest jakiś budżet by podjąć działania nie tylko hobbystyczne.

A już myślałem,że rotacja to po grubości. A tu jak na złość hobby wyszło
Użytkownik napisał/a:
www.dieta.com is estimated worth $554USD.
:) Oby tak zostało Amen ;)
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Śro Paź 24, 2012 22:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 22:07   

WOW
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 22:25   

Marysia ? aa nie ... Tomek :D

tylko krowa nie zmienia pogladów, a jedyne co jest stałe to zmiana . :>
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Śro Paź 24, 2012 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 00:36   

Cytat:
Cóż, nie udało Wam się mnie zatrzymać i skorzystać z mojej wiedzy.
A ja sobie poczytam (oczywiście nie tutaj),
bo ciekawie piszesz, dzięki że wpadłaś.
:hug:
Ostatnio zmieniony przez Użytkownik Czw Paź 25, 2012 00:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 07:47   

zbiggy napisał/a:
ciekawy jest dla mnie Twój stan emocjonalny - zakładasz wątek w którym innym doradzasz jak omijać posty zyona, a dwa dni potem sam je czytasz i komentujesz :) no i cała wiarygodność leży w gruzach bo robisz w jajco tych wszystkich którzy sobie takie filtry ustawili, a oceniam ich liczbę na grube tysiące :)

Wiesz zbiggy to jest z jednej strony bardzo ciekawe, bo przez to paletanie sie za moimi i Gavroche postami troche sam sie wkopal. Jezeli wyswietlisz historie profilu Uzytkownika, to zobaczysz, ze on w ogole nie produkuje zadnej merytorycznej tresci oprocz komentowania, podszczypywania i podpuszczania naszych postow. Takie jak to sie mowi na niektorych forkach "self-sidla", np jakby molar mial przejrzec kto tu jest trollem, to lektura jego postow mowi sama za siebie :D Wiarygodnosci w tym nie szukaj, przeciez jak w ramach eksperymentu wylogowalismy sie z Gavrochem na 2 tygodnie, zeby dac mu pole do popisu, to nasz ceniony i merytoryczny Uzytkownik, wyprodukowal przez ten czas ledwie parenascie postow w postaci linkow i takich tam typowych, glupawych odzywek w powietrze. Widac bylo, ze cierpi i cierpliwie czeka na nasz powrot. No oczywiscie zaraz odzyl jak wrocilismy, ledwo zaczelismy pisac to zaczal utyskiwac, choc przez 2 tygodnie nic sie nie dzialo kompletnie. Tak jakby dobremforum to bylo nic-nie-dzianie-sie na forum Taka natura podpuszczacza :) Jezeli to naprawde Adam, facet w okolicach 40 to wypada naprawde wspolczuc. Widac od cebuli mozdzek sie kuli.

Niedzwiedz juz dawno pisal do niego i mial nosa niedzwiedziego.
grizzly napisał/a:
Adam319 napisał/a:
...Będziesz szybko Misiek guru sekty, wyznawców już masz...

O... O... O... widze, ze i tu was obywatelu "BOLI" :razz:
albo jak tam Sobie kombinujesz "WLADZE TEGO FORUM" powinno "bolec" 8-)

Wiesz Adasiu, troche sie juz znamy i wiem
jak uwielbiasz "podpuszczac"! :razz:

Ale odrobina szacunku dla "WLADZ TEGO FORUM"
to chyba sie od Ciebie rowniez nalezy,
wiec zakoncz te prymitywne "podje.ki"! 8-) OK? :shock:
.


i druga diagnoza:

grizzly napisał/a:
M i T napisał/a:
Zakładka "ignore" nie jest konieczna - jak dla mnie. Po prostu czytam i nie reaguję. A jak czytam, to zdarza się najczęściej potwierdzenie dla mej ignorancji. Mało tego - kompletnie nie obchodzi mnie, kto stosuje wobec mojej osoby tą funkcję.

Tomek

Moim zdaniem stosowanie takich srodkow,
swiadczy o pewnej "slabosci" stosujacego taka opcje. 8-)
Swiadczy to o tym, ze taki ktos ma jakies nierozwiazane problemy. 8-)


Trudno odmowic przenikliwosci niektorym, nie ? 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Paź 25, 2012 07:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 25, 2012 07:52   

A co to za bardaszka parę postów wyżej?
Aaa, już po imprezie...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 07:54   

Typowy jednostrzalowiec z problemami woreczka zolciowego. Liczylo , ze tlumy beda klikac w link do yt wklejony bez zadnego komentarza w pierwszym poscie. I teraz sie zali, ze Molka potraktowala ja jak smiecia. Brawo Molka ! 8) :keep:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Paź 25, 2012 07:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 25, 2012 07:59   

zyon napisał/a:
Typowy jednostrzalowiec z problemami woreczka zolciowego. Liczylo , ze tlumy beda klikac w link do yt wklejony bez zadnego komentarza w pierwszym poscie. I teraz sie zali, ze Molka potraktowala ja jak smiecia. Brawo Molka ! 8) :keep:

Nawet nie otworzyłem, YT mnie drażni ostatnio.
I dobrze, bo poglądy jakieś nie teges, przedwojenne:
Cytat:
Nie mam nic do Twojego życia bez męża, do wielu kochanków

Kurdę, ludzie to mają, płyciznę we łbie i łachy piasku...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 08:04   

Gavroche napisał/a:
zyon napisał/a:
Typowy jednostrzalowiec z problemami woreczka zolciowego. Liczylo , ze tlumy beda klikac w link do yt wklejony bez zadnego komentarza w pierwszym poscie. I teraz sie zali, ze Molka potraktowala ja jak smiecia. Brawo Molka ! 8) :keep:

Nawet nie otworzyłem, YT mnie drażni ostatnio.

Na wielu forach, zwlaszcza opanowanych przez gwniazerie "dyskusje" sprowadzaja sie do lepienia linkow do yt, memow, demotow i emot. Przypomina to troche rozmowe malp, taka mieszanine migow, pochrzakiwan, mowy ciala etc. I teraz ten "yntelygent" sie dziwi, jak mozna bylo nie docenic merytoryki tej jakze glebokiej wypowiedzi.

Gavroche napisał/a:
Cytat:
Nie mam nic do Twojego życia bez męża, do wielu kochanków
Kurdę, ludzie to mają, płyciznę we łbie i łachy piasku...

Dlatego mozesz teraz zrozumiec dlaczego tak wielu zostalo wysiekierowanych zza miedzy. Niektorzy powinni miec pozwolenie od psychiatry zeby zasiasc do komputera. :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 25, 2012 08:06   

Tak, teraz zamiedza jawi się niemieckim ordnungiem ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 08:09   

No wlasnie, dalekowzroczna politytka czesto jest nie do dostrzezenia przez krotkowzrocznych.
Byc moze dlatego wlasciciel wylaczyl sie z tego, uzeranie sie z tabunami doroslych fizycznie oslow o psychice niedoroslych osiolkow moze byc ponad sily kogos, kto oprocz forum ma tez zycie.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 10:42   

Cytat:
Nie mam nic do Twojego życia bez męża, do wielu kochanków


Gavroche napisał/a:

Kurdę, ludzie to mają, płyciznę we łbie i łachy piasku...

To przez dur(trud)ne dzieciństwo.. :)
Dobrze mieć jednego kochanka,męża. Nie ważne,że "słaby" kochanek, ważne że własny ...(ciasny umysł) ;) :oops:
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 25, 2012 11:09   

Cytat:

To przez dur(trud)ne dzieciństwo.. :)
Dobrze mieć jednego kochanka,męża. Nie ważne,że "słaby" kochanek, ważne że własny ...(ciasny umysł) ;) :oops:

Amen.
Żyj i pozwól żyć, do diabła!
Nie ważne kto z kim śpi, byle dzieci ładne były ;D
Ostatnio zmieniony przez Gavroche Czw Paź 25, 2012 11:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 11:43   

Wlasnie w Trojce jest auducja o jezyku polskim, ze warto go jednak uzywac. Moze pani zainteresowana glownie sekretami alkowy innych osob by sobie posluchala? Tam juz sa "autorytety", moze by przekonaly pania przekazujaca tak cenne i gornolotne przekazy, zeby je nieco "rozkondensowala" :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 15:04   

Użytkownik napisał/a:
Jak samodzielnie myślący VLC interaktywny badacz - trollolog.

Może porównanie z forum tematycznym "elektroda.pl" prowadzonym twardą ręką:
elektroda.pl is estimated worth $427,051USD.
dobradieta.pl is estimated worth $5,353USD.

ale jest i pocieszenie:
dr-kwasniewski.pl is estimated worth $1,456USD
zeroinginonhealth.com is estimated worth $1,504USD
dieta.com is estimated worth $554USD.


pochwalam samodzielne myślenie, ale dobrze też jest gdy bywa poprawne logicznie :)

czy z tego porównania mam rozumieć, że gdyby banować użytkowników tak jak chcesz Ty, to znalazłoby to odzwierciedlenie w szacunkach tego serwisu?
do tego się to sprowadza ?

ciekawe 1) czy admin dr-kwasniewski.pl zwróci się teraz do Ciebie z prośbą o konsultacje jak prowadzić forum :)
oraz 2) ile z tych $5353 pochodzi z akcji ignorowania zyona i gavro :)

a drugi aspekt tej sprawy jest rzekłbym psychologiczny - nakręcasz się próbując wejść w formację "trójkąta dramatycznego" - mianujesz się obrońcą, który broni ofiarę-molara przed złym prześladowcą-zyonem. to chyba jest niezdrowy model relacji.
i jest mały drobiazg, że molar wcale nie prosi o obronę, i co teraz?
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 15:54   

Cytat:
aspekt tej sprawy jest rzekłbym psychologiczny

Aspekt praktyczny dobrze widać w wątku:
Dieta bezglutenowa - przepisy, sugestie, porady.
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=15002

Jak zmieniła się na forum forma i treść w ciągu 5 lat.

Kiedyś było o zdrowiu płynącym z właściwego odżywiania,
teraz takie posty są jak najbardziej normalne:

maniek669 napisał/a:
co za czasy - z kolegą próbowali przepisów bezglutenowych :shock:
Wódki lepiej byście się napili, a nie takie gejostwo robicie...
Gavroche napisał/a:
Cytat:
Wódki lepiej byście się napili, a nie takie gejostwo robicie...

Brawo!


Kto po takich postach, których mody nie wywalą, jak i reszty offtopu w tym wątku włączy swoje przepisy, porady, sugestie jak żyć bez chleba. No ale przecież Molar decyduje o co na tym forum naprawdę chodzi i jak to rzeczowo retorycznie wczoraj pytał Zyon "Na to wyglada, co drugi to glupszy. Ciekawe do kiedy oplacony jest serwer i jaki jest w ogole cel dzialania tego forum."
:?

Molar oczywiście zrobi co chce, pewnie ma jakiś plan, przecież logiczny jak najbardziej jest, ścisłego myślenia od niego przecież Jego praca wymaga.
:P
Ostatnio zmieniony przez Użytkownik Czw Paź 25, 2012 16:07, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 17:19   

jak mniemam właściwy biznes to są "wczasy odchudzajce" a forum to skrypt w podkatalogu obsługujący bazę danych. czy ruch tutaj przekłada się jakoś na ruch na wczasach - pewnie nie diametralnie bo po zalogowaniu na forum każdy będzie wolał - zamiast jechać na wczasy - po prostu zjeść smaczny krowi łeb :)

z kontaktami międzyludzkimi podobno jest jak z jedzeniem - każdy potrzebuje pewnej swojej dawki, i jeżeli nie dostanie dobrej jakości to zadowoli się tym co jest, nawet jeśli jest toksyczne. jeżeli ktoś się tutaj loguje tylko po to żeby widzieć w każdym "bananowego trolla" i wdawać się w negatywistyczne pyskówki to ja od razu widzę, że jego potrzeby emocjonalne w prawdziwym świecie nie są zaspokajane i musi suplementować to trochę toksynami z netu :)
ale oczywiście taki ktoś, będąc w środku tej sytuacji najmniej sobie z niej zdaje sprawę i jest święcie przekonany że robi coś dobrego.

przyszło mi to do głowy kiedy patrzę jak się miotasz w ostatnim czasie, chociaż pewnie spełniasz się "społecznie" w realu i nie mam racji, ale przypomina mi się gość który tu pisał dość już dawno, był święcie przekonany o swojej wyjątkowej misji na forum i na świecie, a jak się potem okazało poszedł na TV do jedynych i ostatnich znajomych, wyłączył im telewizor bo chciał coś powiedzieć, a kiedy gospodarze włączyli tv, obraził się i wyszedł od nich - i jedyne miejsce gdzie mógł się "pożywić" emocjonalnie to było forum w internecie :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 25, 2012 17:32   

Cytat:
po prostu zjeść smaczny krowi łeb :)

Doskonałe!
Bo na wczasach nudne, tekturowe żarcie ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 17:41   

zbiggy napisał/a:
ale przypomina mi się gość który tu pisał dość już dawno, był święcie przekonany o swojej wyjątkowej misji na forum i na świecie, a jak się potem okazało poszedł na TV do jedynych i ostatnich znajomych, wyłączył im telewizor bo chciał coś powiedzieć, a kiedy gospodarze włączyli tv, obraził się i wyszedł od nich - i jedyne miejsce gdzie mógł się "pożywić" emocjonalnie to było forum w internecie :)

No tak, mi sie tez przypomina ten gosc. I tak sobie mysle, ze to w pewnym sensie ma realne przelozenie, w sensie real(zycie)-internet. Poziom empatii pozostaje bez zmian moim zdaniem.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Paź 25, 2012 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 17:56   

Pijcie szybciej bo się ściemnia.
:D

Żeby była jasność, motyw nie ma znaczenia, zamysł i działanie tworzą Waszą rzeczywistość.
8)
Ostatnio zmieniony przez Użytkownik Czw Paź 25, 2012 18:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 20:47   

Herkimer napisał/a:
"Nie jest trudno domyśleć się jaki był mój poprzedni nick"

Teraz zaczną się spekulacje, normalnie żal mi, że już nie pomogę i nie dam nagrody zwycięzcy.

No jak smutno, pewnie siedzi i wciska F5 a tu taka porazka, nikogo to nie obhcodzi

Gratsy Molka, ze tak szybko zareagowalas i to male, wredne sobie poszlo, jeszcze raz brawo Molus ;) :viva: :viva: Deplanktonizacja stosowana hehe
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Paź 25, 2012 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 21:05   

zyon napisał/a:
No jak smutno, pewnie siedzi i wciska F5 a tu taka porażka, nikogo to nie obchodzi

Kto ma wiedzieć ten wie, a Pani Molki nie ma.
:|
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 21:14   

zyon napisał/a:
Deplanktonizacja


ZGryzźliwy się robisz.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 21:24   

To jak się tego ignora "zakładało"? 8)
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 23:05   

Mariusz_ napisał/a:
To jak się tego ignora "zakładało"? 8)

To bardzo proste,
zmień sobie w profilu email na jakiś księżycowy,
i masz problem z głowy.



:D
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 01:37   

Użytkownik napisał/a:
ZGryzźliwy się robisz.

No czadzior, taki pendrive, rewelka 16x ;)

:shock: :D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 09:23   

Mariusz_ napisał/a:
To jak się tego ignora "zakładało"? 8)


M i T napisał/a:
Zakładka "ignore" nie jest konieczna - jak dla mnie. Po prostu czytam i nie reaguję. A jak czytam, to zdarza się najczęściej potwierdzenie dla mej ignorancji. Mało tego - kompletnie nie obchodzi mnie, kto stosuje wobec mojej osoby tą funkcję.

Tomek
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 10:20   

Teraz chyba brak zakladki ignoruj? :D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 10:33   

No gdziez brak, masz przycisk "ignoruj" obok przyciskow cytuj. Tylko wnoszac z ostatnich perypetii slabo jakos dziala ;D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 11:05   

fakt,dzieki dziala dobrze :)
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 16:26   

zyon napisał/a:
No gdzież brak, masz przycisk "ignoruj" obok przycisków cytuj.


:roll:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Gru 12, 2012 19:17   

optyprof
Nie wiem jak długo masz zamiar uzywac siły zamiast własnego rozumu, ale ja powiem Ci tak, takim postepowaniem czyli spamowaniem forum DD "doktorem Kwaśniewskim" jest oznaką braku szacunku do jego osoby... Tak to nalezy nazwac, odpowiedz sobie na jedno pytanie, czy dr Kwaśniewski życzył by sobie takiego zachowania... mam nadzieje, ze gdy odpowiesz sobie na to pytanie, zmienisz swoje postepowanie. Zamiast wklejac tasiemcowe cytaty z Jego książek, napisał bys kilka zdan od siebie, chyba ze nie potafisz sklecic kilku zdan...

przemysl to sobie.
_________________
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 23:48   

Kazdy nowo załozony temat będzie blokowany. Zwłaszcza w działach powyżej h-p.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 20:14   

Jak miło widziec merytoryczne dyskusje, forum odżyło jak sawanna po deszczu.. :P
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 21:55   

Odżyło bo trzeba było twardej ręki Admina, jesli pan Witold będzie dalej wykazywał zdecydowane kroki, będzie super forum, troli jak napisałem wyrzucać (nawet nie dyskutowac z nimi), a pozostali niektórzy albo będą dyskutowali z kulturą, albo też powinni dostać strzała i wypad z forum, niech nawet z tego powodu pozostanie tu 10 czy 15 ludzi merytorycznych z kulturą to będzie spoko, z czasem dołączą inni. Na forum liczy się jakość.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 22:42   

brajan30 napisał/a:
Odżyło bo trzeba było twardej ręki Admina

Jeszcze by trzeba było się pochylić nad moderacją dyskusji, cytowaniem całych poprzednich postów, trzymaniem się tematu, rzeczowymi wypowiedziami, w przeciwnym wypadku wszędzie będzie hi hi ha ha i ciężarki, trza by zrobić wątek "bieżące pogaduchy" i tam przenosić wszystko co nie trzyma standardu, oczywiście szybko stanie temat ograniczenia długości postów i ilości postów dziennie na użytkownika do powiedzmy 7 bo inaczej mody nie wyrobią.

Znam fora, gdzie za notoryczne rozcieńczanie i wykolejanie wątków szybko się wylatuje.

Na pogaduchy na chat.

Nie sztuka postawić na nogi, sztuka zapewnić przewagę stabilności.
8)

Jak zwykle rzeczywistość przerasta wyobraźnię.
(polecam uwadze techniczne aspekty, kto i dlaczego to sprawa polityki)
http://www.vismaya-maitre...nternautom.html
:-/
Ostatnio zmieniony przez vvv Pią Sty 04, 2013 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 23:34   

vvv napisał/a:
brajan30 napisał/a:
Odżyło bo trzeba było twardej ręki Admina

Jeszcze by trzeba było się pochylić nad moderacją dyskusji, cytowaniem całych poprzednich postów, trzymaniem się tematu, rzeczowymi wypowiedziami, w przeciwnym wypadku wszędzie będzie hi hi ha ha i ciężarki, trza by zrobić wątek "bieżące pogaduchy" i tam przenosić wszystko co nie trzyma standardu, oczywiście szybko stanie temat ograniczenia długości postów i ilości postów dziennie na użytkownika do powiedzmy 7 bo inaczej mody nie wyrobią.

Znam fora, gdzie za notoryczne rozcieńczanie i wykolejanie wątków szybko się wylatuje.

Na pogaduchy na chat.

Nie sztuka postawić na nogi, sztuka zapewnić przewagę stabilności.
8)

Jak zwykle rzeczywistość przerasta wyobraźnię.
(polecam uwadze techniczne aspekty, kto i dlaczego to sprawa polityki)
http://www.vismaya-maitre...nternautom.html
:-/

To co tu napisałeś jest jak najbardziej potrzebne, ale ja bym to nazwał jako kolejny etap, wszystkiego od razu nie da się wprowadzić i zmienić. W pierwszym etapie trzeba „wyciąć” troli, jeśli będzie trzeba to poblokować numery IP trolom, to ułatwi pracę modom i Adminowi, można wprowadzić tak jak jest na innych forach, ktoś kto się nie loguje parę miesięcy ma automatycznie kasowane konto, to też jest sposób na troli i prowadzi do przejrzystości forum. Dalej tak jak napisałem, pozostali niektórzy albo będą dyskutowali z kulturą, albo też powinni dostać strzała i wypad z forum, i tu pan Witold nie powinien wchodzić z takimi ludźmi w jakąkolwiek polemikę, z głupotą się nie dyskutuje tylko się ją zwalcza możliwymi sposobami. Jeżeli Admin stanowi prawo i regulamin forum, a ktoś się nie zastosuje do niego to strzał i koniec, nikt tu po takim nie będzie płakał. Kolejna rzecz to Moderatorzy, Molka potrafi pokazać Twardą rękę i bardzo dobrze, ale Waldek i Hani też powinni reagować zdecydowanie. Jak to się osiągnie, można wprowadzić to co Ty napisałeś.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 04, 2013 23:40   

He,he,he.
Ale tupiemy, powiedziała mysz do słonia na moście :)
Ostatnio zmieniony przez Gavroche Pią Sty 04, 2013 23:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 23:45   

@brajan30

dobradieta.pl jest na celowniku jeśli chodzi o walkę o dietetyczny rząd dusz, popatrz np. wpisując w google http://www.google.pl/search?q=wolfgang+lutz u mnie DD jest pierwszym trafieniem, WOW szacun, a się mnie kiedyś ktoś tu pytał co się tak uparłem by ochraniać DD.
:D



Powtarzam, olać politykę,
ale wyłuskać techniczne aspekty ochrony:

http://www.vismaya-maitre...nternautom.html
:|
Ostatnio zmieniony przez vvv Pią Sty 04, 2013 23:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 04, 2013 23:48   

vvv napisał/a:
@brajan30

a się mnie kiedyś ktoś tu pytał co się tak uparłem by ochraniać DD.
:D

Toś k..., ochronił...
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:07   

brajan30 napisał/a:
powinni dostać strzała i wypad z forum, i tu pan Witold nie powinien wchodzić z takimi ludźmi w jakąkolwiek polemikę

Użytkownik który pisze 3 posty dziennie i to na temat wątku, nawet jak trochę mu nerwy popuszczają nie stanowi zagrożenia dla przepływu informacji na forum, użytkownik notoryczni cytujący całe poprzednie posty, maksymalnie rozmiękczający dyskusję, wyśmiewający, piszący 30 postów dziennie powinien być bacznie obserwowany.

No i jak jest nowy user niosący linki i www to niechże mody klikną w te linki, może linki przeważają nad zagajoną dyskusją "mam hemoroidy".
IMHO
Ostatnio zmieniony przez vvv Sob Sty 05, 2013 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:08   

Gavroche napisał/a:
vvv napisał/a:
@brajan30

a się mnie kiedyś ktoś tu pytał co się tak uparłem by ochraniać DD.
:D

Toś k..., ochronił...

Taaa :D Wszystkimi 15 kontami ;D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:14   

zyon napisał/a:
niedojrzalymi emocjonalnie frustratami zakladajacymi kolejne konta zeby nabic pare postow i zaraz zalozyc sobie nowe.


Poteoretyzujmy więc:

Dojrzały emocjonalnie, zarabia na pisaniu postów, gdy na koncie jest ich kilka tysięcy to chyba oznacza pozycję na forum i można prosić o podwyżkę, nawet termin "nabijanie postów" jest mi obcy, ale "nabijanie" to albo kieszeni albo w butelkę - nie polecam.
;)
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:18   

vvv napisał/a:
zyon napisał/a:
niedojrzalymi emocjonalnie frustratami zakladajacymi kolejne konta zeby nabic pare postow i zaraz zalozyc sobie nowe.


Poteoretyzujmy więc:

Dojrzały emocjonalnie, zarabia na pisaniu postów, gdy na koncie jest ich kilka tysięcy to chyba oznacza pozycję na forum i można prosić o podwyżkę, nawet termin "nabijanie postów" jest mi obcy, ale "nabijanie" to albo kieszeni albo w butelkę - nie polecam.
;)

Oczywiście wiesz, że póki nie pokażesz odcinka wypłaty Zyona, są to oszczerstwa?
W realu dostałbyś pod oko, a tutaj...no cóż nawet polny kamień by zrozumiał :)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:21   

brajan30 napisał/a:
W pierwszym etapie trzeba „wyciąć” troli, jeśli będzie trzeba to poblokować numery IP trolom, to ułatwi pracę modom i Adminowi,

No widzisz brajan czasami sie zgadzamy w 100% 8) . Jedno ip i jedno konto czyli brak multikont. Co do limitu postow to jakis socjalizm sie komus marzy ale sa userzy, ktorzy produkuja spam w postaci identycznych postow (jak optyprof albo ten drugi ocean) wiec taki tez trzeba tepic i juz zostal wytepiony, choc nie do konca.

Np prosze popatrzec na dzialalnosc tego (nomen omen) uzytkownika: zaspamowanie niemal kazdego tematu forum identycznymi cytatami z innego usera. Widac tu jak na dloni trollowanie osobnika ze screenshota. :)

http://zapodaj.net/images/2009b8c033ebc.jpg
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:26   

Kangur lata za Edytą, Adaś za Zyonem, ja szaleję za Molką, a jak kto tak czyta z zewnątrz to mu zajady pękają ze śmiechu :)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:29   

Gavroche napisał/a:
vvv napisał/a:
zyon napisał/a:
niedojrzalymi emocjonalnie frustratami zakladajacymi kolejne konta zeby nabic pare postow i zaraz zalozyc sobie nowe.


Poteoretyzujmy więc:

Dojrzały emocjonalnie, zarabia na pisaniu postów, gdy na koncie jest ich kilka tysięcy to chyba oznacza pozycję na forum i można prosić o podwyżkę, nawet termin "nabijanie postów" jest mi obcy, ale "nabijanie" to albo kieszeni albo w butelkę - nie polecam.
;)

Oczywiście wiesz, że póki nie pokażesz odcinka wypłaty Zyona, są to oszczerstwa?
W realu dostałbyś pod oko, a tutaj...no cóż nawet polny kamień by zrozumiał :)


Gavro z kim ty rozmawiasz, daj spokoj to ponizej godnosci 8) . Zaraz porozmawiam z Panem Witoldem na ten temat. Posiadam tez jeszcze gdzies screeny z mojego tematu pt "umysl czlowieka" gdzie sie roi od postow "napisanych " z wymyslnych kwadratow budowanych z emotek i innych obrazkow :) Moderatorzy doskonale pamietaja te "merytoryczna tworczosc" bo pare razy ich prosilem o reakcje, to jeszcze jednemu sie dostalo od "zjonizownych moderatorek" :) http://www.dobradieta.pl/...ghlight=#216808
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:31   

Gavroche napisał/a:
Kangur lata za Edytą, Adaś za Zyonem, ja szaleję za Molką, a jak kto tak czyta z zewnątrz to mu zajady pękają ze śmiechu :)

A to adas jest ten nowy? Juz sie gubie, to jego 5 konto czy juz 14? 40 letni ludzie tak sie nie zachowuja, nie wierze, ze to on :shock:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 05, 2013 00:35   

Cholera wie czy to on czy nie on :)
Mam przygruntową godność, nisko się nie muszę schylać.
Po urlopie cierpliwy jestem, poza tym to trochę zabawne :)
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 01:06   

zyon napisał/a:
Jedno ip i jedno konto

A jak ktoś się często przeprowadza i ma jedno konto, choć wiele IP? to co ?? :P
Gavroche napisał/a:
ja szaleję za Molką

Podkreślę, żeby nie umknęło uwadze Molki :)
zyon napisał/a:
Posiadam tez jeszcze gdzies screeny z mojego tematu pt "umysl czlowieka"

dawaj dawaj! tam musi mundrości były

;)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Sob Sty 05, 2013 01:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 09:44   

Jedno IP przy adresach przydzielanych dynamicznie, jak np. w Neostradzie to niemożliwe.
Natomiast tak, jak napisałem, prawdopodobieństwo, że dwóch różnych użytkowników dostało to samo IP, jest 330 razy mniejsze niż 6-ka w totolotku. Taki przypadek nie może się zdarzyć.
JW
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 18:35   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Jedno IP przy adresach przydzielanych dynamicznie, jak np. w Neostradzie to niemożliwe.
Natomiast tak, jak napisałem, prawdopodobieństwo, że dwóch różnych użytkowników dostało to samo IP, jest 330 razy mniejsze niż 6-ka w totolotku. Taki przypadek nie może się zdarzyć.
JW

Panie Witoldzie
Przy korzystaniu z internetu bezprzewodowego w sieci komórkowej, nawet jeśli ktoś ma przydzielany numer IP dynamicznie, to bardzo często taki użytkownik korzysta z powtarzającej się puli numerów IP, warunkiem jest to że taki delikwent musi korzystać ze stałego miejsca, nie przemieszczać się z kompem, i takich użytkowników jest 99%, wiadomo jak ktoś stale podróżuje to wtedy ma większą pule numerów IP gdyż ciągle jest w zasięgu innych nadajników. Być może z neostradą jest podobnie, że mimo numeru przydzielanego dynamicznie określona pula numerów się powtarza ze względu na dany obszar. Więc trolowi od razu blokować IP i tym samym zawęża mu się pole manewru. Drugi sposób to konta które nie są logowane np. przez 3 miesiące, niech system automatycznie kasuje, i ma Pan o połowę roboty mniej.
Ostatnio zmieniony przez brajan30 Sob Sty 05, 2013 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 18:42   

brajan30 napisał/a:
Drugi sposób to konta które nie są logowane np. przez 3 miesiące, niech system automatycznie kasuje, i ma Pan o połowę roboty mniej.
Nie tyle kasuje co dezaktywuje.

"Brajan30" - mało badań przeprowadzacie :hug:

W ostatnich 3 miesiącach logowało się około 250 z ogólnej liczby 13633 użytkowników.
:-)
Ostatnio zmieniony przez vvv Sob Sty 05, 2013 18:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 10:45   

Cytat:
vvv napisał/a:
Dołączył: 04 Sty 2013 Posty: 22
Cytat:
zyon napisał/a:
i zycie stanie sie latwiejsze

Życie nie ma być łatwe,
ma być pouczające,
wynieś się usypiać barany gdzieś indziej. :D

Cytat:
zyon napisał/a:
Pomógł: 66 razy Dołączył: 04 Sie 2009 Posty: 7688
O prosze Panie Witoldzie, taki poziom prezentuja uzytkownicy, ktorzy sie wczoraj zalogowali. Mysle, ze trzeba cos z takimi zrobic, znowu zasmieca forum jakimis rojeniami i personalnymi przytykami oraz stekiem inwektyw. Wczoraj sie zarejestrowal i juz chce rozstawiac po katach.

Do vvv, proszę powściągnąć trochę swój temperament oratorski.
Większość na forum nie wie, że uczestniczy Pan w dyskusjach od dawna.

Do zyon'a, nam wszystkim, którzy teraz pozostaliśmy tutaj po niedawnej anarchii zależy na zachowaniu ładu i porządku. W tamtym zamęcie, z różnych powodów niektóre konta zostały zablokowane, nie zawsze słusznie. Użytkownik vvv to także 亚当 Użytkownik, ***** oraz Adam*319*, obecnie znaki niedozwolone w tych nickach zostały zamienione na podkreślnik. Zresztą vvv uwidocznia w swojej nazwie poprzedni nick adam*319* W sumie napisał 821 postów i być może dowiemy się z jego postów więcej na temat trolowania.

Panowie, na pewien czas podpiszcie taktyczny rozejm.
Strzelaninę bardzo łatwo jest uruchomić, znacznie trudniej powstrzymać. Czasami jedno nietrafnie dobrane słowo, źle zrozumiane, wzbudza odwet. Że zakończę puentą z filmu "Pół żartem, pół serio": Nikt nie jest doskonały.
Pozdrawiam
JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 13:09   

Witam,
Witold Jarmolowicz napisał/a:
dwóch różnych użytkowników dostało to samo IP
Wystarczy, że dwóch różnych użytkowników wybierze to samo proxy.

Witold Jarmolowicz napisał/a:
proszę powściągnąć trochę swój temperament oratorski
Fakt, zwłaszcza wyjęte z kontekstu wygląda blado.

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Zresztą vvv uwidocznia w swojej nazwie poprzedni nick adam*319* W sumie napisał 821 postów
No to w oczach starych użytkowników, ostatecznie pogrzebał Pan wiarę w magiczną moc identyfikacji po IP.

Witold Jarmolowicz napisał/a:
rozejm
Miał Pan okazje przeczytać co miałem do powiedzenia, te dwa moje posty z kosza też, nie będę się powtarzał, przyjemnego gaworzenia***, ja nie znikam, pozostanę w chmurze, nie widzę przeciwwskazań by nadal używać ten sam nick i to samo IP.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

***
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Sty 06, 2013 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 15:58   

Niezupełnie zrozumieliśmy się. Nie oskarżam Pana o trollowanie. Niedawno podał Pan link
http://www.vismaya-maitre...nternautom.html
Jak napisałem, próbował Pan też wspomóc w walce z trollami, podobnie, jak Zyon. Zapraszam do dyskusji wszystkich, którzy poważnie traktują ten temat. Nie ma problemu z opancerzeniem forum, ale problemem jest, jak chronić mądrze, żeby nie wylać dziecka z kąpielą.
Muchomor sromotnikowy jest super zabezpieczony przed zjadaniem. I co mu z tego? W lasach królują grzyby jadalne, przynajmniej w tych lasach, w których nie ma inwazji grzybiarzy.
Pozdrawiam
JW
 
     
_Kangur_

Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 6
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 19:15   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Niezupełnie zrozumieliśmy się. Nie oskarżam Pana o trollowanie. Niedawno podał Pan link
http://www.vismaya-maitre...nternautom.html
Jak napisałem, próbował Pan też wspomóc w walce z trollami, podobnie, jak Zyon. Zapraszam do dyskusji wszystkich, którzy poważnie traktują ten temat. Nie ma problemu z opancerzeniem forum, ale problemem jest, jak chronić mądrze, żeby nie wylać dziecka z kąpielą.
Muchomor sromotnikowy jest super zabezpieczony przed zjadaniem. I co mu z tego? W lasach królują grzyby jadalne, przynajmniej w tych lasach, w których nie ma inwazji grzybiarzy.
Pozdrawiam
JW



Ostatnio archeolodzy wydobyli z piramidy mumie. Amerykanie nowoczesnymi metodami nie mogli okreslic jaka osobistosc byla pochowana w piramidzie. Nie dali rady rowniez ani Niemcy ani Wlosi.
Mumie przekazano Rossji. Przywieziono ja do siedziby NKWD na przesluchanie. Dnia nastepnego Rosjanie oglosili, ze to jest Edyta. Na pytanie skad o tym wiedza odpowiedzieli:
-sama sie przyznala, swołocz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved