Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Pon Gru 24, 2012 13:43
Jak nie czytać gadatliwych i agresywnych postów.
Autor Wiadomość
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
  Wysłany: Pon Paź 15, 2012 12:01   Jak nie czytać gadatliwych i agresywnych postów.

Mam nową stopkę:

1. Zaloguj się
2. Szukaj, przeszukaj ostatnie, np. 1 dzień, tematy, szukaj
3. Ignoruj: Zyon, Gavroche
Tak mam za co przepraszam, ale nie czytam wewnętrznych rozmów dwugłowego.

Przykre to ale bez pomocy technologii i odrobiny dyscypliny czytanie postów użytkowników, którzy nie mają czasu obejrzeć 10 minutowego filmu na temat wątku i dopytują się co jest w środku jest bezcelowe.

No szkoda, że nie skomentuje odpowiedzi zaznaczonego dwugłowego w tym temacie, ale ich po prostu nie zobaczę.
:|
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 12:21   

Oto i stopka:
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 14:59   

Cytat:
Za komentarz w zależności od długości płacą od 30 gr do 2 zł. Pieniądz w branży jest tak dobry, że wchodzą do niej zwykli amatorzy, którzy zakładają jednoosobowe firmy i oferują swoje usługi w sieci.

Cytat:
Internetowi trolle, także znani jako "płatni chłopcy do rozlepiania plakatów" lub "płatni bloggerzy" coraz częściej są zatrudniani przez prywatne korporacje, często dla celów marketingowych. Trzeba powiedzieć, ze ta dziedzina rośnie w błyskawicznym tempie.

Trolle posługują się cala gama rożnych strategii, z których część jest właściwa tylko dla internetu. Oto niektóre z nich:

1. Pisanie odrażających komentarzy, których celem jest odwracanie uwagi lub frustrowanie innych.

2. Podawanie się za zwolennika prawdy, tylko po to, by następnie pisać komentarze dyskredytujące ruch: Widzieliśmy ich nawet na naszych forach. To byli trolle udający, ze popierają Ruch Wolności. Zwykli oni później zamieszczać tasiemcowe, niespójne wypowiedzi rasistowskie w wymowie lub wyglądające na pisane przez osoby chore umysłowo.

Kluczem do tej taktyki jest przytaczanie argumentów Ruchu Wolności, a następnie pisanie nonsensów, przez co trafne argumenty wydaja się śmieszne przez skojarzenie z bredniami.

3. Zdominowanie dyskusji: Trolle często wskakują w dobrze rozwijającą się dyskusje w celu skierowania jej na manowce i sfrustrowania ich normalnych uczestnikowi.

4. Napisane wcześniej odpowiedzi: Wielu Trolli jest wyposażanych w listę różnych argumentów tak zaprojektowanych, by zagłuszyć uczciwe argumenty.

5. Fałszywe skojarzenia: Działają one wspólnie z technika nr 2, przez przywoływanie stereotypów. Na przykład nazywanie tych, którzy chcą śledztwa w sprawie Federal Reserve "zwolennikami "teorii konspiracyjnych" lub "lunatykami".

6. Fałszywe moderowanie: Udawanie, ze jest sie "głosem rozsądku" w dyskusji, w której występują dobrze zarysowane strony. Skierowuje się ludzi od tego co jest dobrze zdefiniowane w "szara sferę", gdzie prawda staje się "relatywna".

7. Argumenty Słomianego Człowieka: Bardzo popularna technika. Troll oskarża oponentów o przyjmowanie pewnego punktu widzenia, nawet gdy oni tego nie robią. Następnie atakuje ten wymyślony punkt widzenia. Inaczej mówiąc, troll wkłada słowa w usta oponentów, a następnie je odpiera. Przykładowo: "Zwolennicy poglądu, ze 9/11 był spreparowany, twierdza, ze żaden samolot nie uderzył w wieżowce World Trade Centre i była to tylko animacja komputerowa. Czy oni są szaleni?".

Czasami te strategie są używane przez ludzi, którzy maja problemy psychiczne. Jednakże, jeśli zauważysz, że ktoś używa tych technik często lub używa wiele z nich w tym samym czasie, możesz uznać, ze masz do czynienia z płatnym trollem internetowym".
Ostatnio zmieniony przez Użytkownik Pon Paź 15, 2012 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 18:09   

Tak myślałam że zyon i gavroche wyjechalina wspólny urlop :)

:papa: :>
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 19:09   

Spostrzeżenie dojrzało na podstawie dwóch niezależnych obserwacji zdziś, co najbardziej boli trolli to nowy temat do zagadania, jest to także prawda na forach gdzie są tysiące postów dziennie.

Straszne jest gdy jest nowy temat i pierwszy post na temat, i jeszcze kilka na temat na pierwszej stronie jak troll zaśpi, więc pisanie na temat w utworzonym nowym temacie jak najbardziej ułatwia odszukanie informacji.

Co trolle lubią to ciekawy temat wątku i kilkanaście czy kilkadziesiąt stron wycieczek osobistych i dywagacji przez które trzeba się przedrzeć by znaleźć rodzynki.

Więc nowy temat - zakładamy nowy temat. Kilkudziesiąta strona jest dobra tylko do bieżących przepychanek i nikt kto nie przeczyta posta natychmiast już potem w zatrolleniu go nie odnajdzie.

IMHO.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Użytkownik Pon Paź 15, 2012 19:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 19:39   

Mariusz_ napisał/a:
Możliwe,że cyjanek siadł na synapsy :) a niskie Habc1 niedotlenia mózgu.....? ;) :what: Ostatecznie jakiś Dżihad :keep: w kulturze islamu pojęcie pierwotnie oznaczające dokładanie starań i podejmowanie trudów w celu wzmocnienia wiary i he he
Oto optymalny przykład postu, gdzie wycieczka osobista i forma dyskredytuje przekaz, nawet gdyby gość po czymś takim napisał, że 2 + 2 = 4 to można by się zastanawiać dlaczego i kiedy 2 + 2 może nie równać się 4, kiedyś Misiek tak pisywał by zobrzydzić forum, tylko trochę więcej emotikonów dawał i powiększał tekst.
:-)
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 09:24   

Użytkownik napisał/a:
Mariusz_ napisał/a:
Możliwe,że cyjanek siadł na synapsy :) a niskie Habc1 niedotlenia mózgu.....? ;) :what: Ostatecznie jakiś Dżihad :keep: w kulturze islamu pojęcie pierwotnie oznaczające dokładanie starań i podejmowanie trudów w celu wzmocnienia wiary i he he
Oto optymalny przykład postu, gdzie wycieczka osobista i forma dyskredytuje przekaz, nawet gdyby gość po czymś takim napisał, że 2 + 2 = 4 to można by się zastanawiać dlaczego i kiedy 2 + 2 może nie równać się 4, kiedyś Misiek tak pisywał by zobrzydzić forum, tylko trochę więcej emotikonów dawał i powiększał tekst.
:-)


przekaz nie jest zrozumiały, wkradły się szumy, język zawiły i tajemiczy, jakoby proroka jakiegoś z jednej i drugiej strony! - to co się dziwić?

Obydwaj się nauczcie pisać "po ludzku", a nie po bożemu, to może coś się poprawi - i odbiór będzie znośny dla normalnych ludzi. Bo jak bym Was nie znał to bym pomyślał "banda nawiedzonych świrów" ;) :D
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 09:24   

Użytkownik napisał/a:
Misiek tak pisywał by zobrzydzić forum, tylko trochę więcej emotikonów dawał i powiększał tekst.

Tak piszą byli agenci UB,SB,aby... :oops: :-x
Użytkownik napisał/a:
forma dyskredytuje przekaz


może przejdzie :)
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Śro Paź 17, 2012 09:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 09:48   

sinsemilla napisał/a:
Tak myślałam że zyon i gavroche wyjechalina wspólny urlop

Może gdzieś w połowie drogi między Warszawą a... spotkali się :evil: :evil:
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 10:26   

Poważne zlecenie z poważnego portalu.

Zwłaszcza wali po oczach powstrzymujące zamienione na podstrzymujące
tak to wygląda na targu,
a jak w praktyce to chyba tutaj widać.
:shock:

Administratorzy i mody będą mieli sporo karmy do oczyszczenia.
:/


http://tiny.pl/hncgv napisał/a:
Zlecę założenie 50 kont i wykonanie 250 postów na róznych forach.

Osoba podejmująca się zlecenia zarejestruje 50 kont na różnych forach (listę forów podam wygranej osobie)

Każdy z zarejestrowanych nicków powinien mieć inny avatar.

Każdym z zarejestrowanych nicków należy wykonać po 50 wpisów. Nie chodzi tutaj o reklamowanie czegokolwiek a po prostu o zwykłe wpisy na forach podstrzymujące dyskusje. Wpisy oczywiście muszą mieć sens i muszą być związane z dyskusją.

Więcej szczegułów na priv.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 10:45   

Użytkownik napisał/a:
Poważne zlecenie z poważnego portalu.

załóż własne i moderuj. Obawiam siem,że sam ze swoimi klonami gaworzłbyś...
Tak pozostaje ci


:D :hihi:
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 15:29   

Użytkownik napisał/a:
Poważne zlecenie z poważnego portalu.

No zaciekawiło mnie..dzięki Użytko w niku :)
haha
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 18:43   

Użytkownik napisał/a:
Poważne zlecenie z poważnego portalu.

wygląda na zlecenie dla mnie, zaraz sobie dorobię ....
....
.....

upsss teraz doczytałem jednak jest "kruczek"
Cytat:

Wpisy oczywiście muszą mieć sens i muszą być związane z dyskusją.

czyli niestety nie dla mnie i żadnego z Was :P
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 19:57   

zbiggy napisał/a:
Użytkownik napisał/a:
Poważne zlecenie z poważnego portalu.

wygląda na zlecenie dla mnie, zaraz sobie dorobię ....
....
.....

upsss teraz doczytałem jednak jest "kruczek"
Cytat:

Wpisy oczywiście muszą mieć sens i muszą być związane z dyskusją.

czyli niestety nie dla mnie i żadnego z Was :P

:P
to dobre dla Adasia któremu spostrzezenie dojrzało.. :hihi:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 07:47   

Molka napisał/a:
:P
to dobre dla Adasia któremu spostrzezenie dojrzało.. :hihi:

No co ty Molus. Adasia juz przeciez nie ma przeciez strzelil foszka, po tym jak mu skasowalas posta i napisal pozegnanie:
Adam319 w Pią Cze 22, 2012 22:06 napisał/a:
Chciałbym podziękować za uwagę,
dwa z 5 postów do kosza nieregulaminowo,

więc tracę zainteresowanie losem tego forum,
by coś jeszcze napisać musiałbym prosić

admina o pomoc, raczej nie przewiduję.
Skutecznie zapominam swoje hasło.
BYE.
:-)

http://www.dobradieta.pl/...=quote&p=206622

Chcesz powiedziec, ze jednak po ledwo ponad miesiacu (Uzytkownik Dołączył: 31 Lip 2012.) nasz Adasko znowu zyskal zainteresowanie losem forum ale dopadla go taka demencja i "sklerozja", ze hasla zapomnial? :P To niemozliwe, W koncu to przeciez powazny facet, kolo 40 , z lekka nadwaga, zywiacy sie zdrowo (mikrowele, cebulka) a tutaj takie zabawy? Moim zdaniem to nie Adas, to jakis podszywacz, no Molka nie mow ze sie nabralas na te prowokacje, to na pewno edyta bawi sie w Adasia :P
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 10:17   

zyon napisał/a:
To niemozliwe, W koncu to przeciez powazny facet, kolo 40 , z lekka nadwaga, zywiacy sie zdrowo (mikrowele, cebulka) a tutaj takie zabawy? Moim zdaniem to nie Adas, to jakis podszywacz, no Molka nie mow ze sie nabralas na te prowokacje, to na pewno edyta bawi sie w Adasia

;D
dowcip Ci się zyon wyostrzył :D

ad Asia ;D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 11:13   

glupek napisał/a:
zyon napisał/a:

......... to na pewno edyta bawi sie w Adasia :P


.......i w Sinsemille.

.......i w Głupka :what:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 12:04   

glupek napisał/a:
W glupka ty sie nie musisz bawic. Jestes autentycznym glupkiem.

Pewnie, bo wolę Prawdę , niż jakieś nudne (jak w tym przypadku - a ta już - wybacz- ale dość długo trwa, noooo nuuuuda :zzz: ) gry i zabawy ... :D
Twoją grę już dawno przejrzałam Australijczyku, Marek ? :-x

dla Ciebie głupku :

http://www.youtube.com/wa...feature=related


Najgłupsza ze wszystkich Słońc
~..~
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Czw Paź 18, 2012 12:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 13:59   

Cytat:
Za komentarz w zależności od długości płacą od 30 gr do 2 zł. Pieniądz w branży jest tak dobry, że wchodzą do niej zwykli amatorzy, którzy zakładają jednoosobowe firmy i oferują swoje usługi w sieci.

Cytat:
Internetowi trolle, także znani jako "płatni chłopcy do rozlepiania plakatów" lub "płatni bloggerzy" coraz częściej są zatrudniani przez prywatne korporacje, często dla celów marketingowych. Trzeba powiedzieć, ze ta dziedzina rośnie w błyskawicznym tempie.

Trolle posługują się cala gama rożnych strategii, z których część jest właściwa tylko dla internetu. Oto niektóre z nich:

1. Pisanie odrażających komentarzy, których celem jest odwracanie uwagi lub frustrowanie innych.

2. Podawanie się za zwolennika prawdy, tylko po to, by następnie pisać komentarze dyskredytujące ruch: Widzieliśmy ich nawet na naszych forach. To byli trolle udający, ze popierają Ruch Wolności. Zwykli oni później zamieszczać tasiemcowe, niespójne wypowiedzi rasistowskie w wymowie lub wyglądające na pisane przez osoby chore umysłowo.

Kluczem do tej taktyki jest przytaczanie argumentów Ruchu Wolności, a następnie pisanie nonsensów, przez co trafne argumenty wydaja się śmieszne przez skojarzenie z bredniami.

3. Zdominowanie dyskusji: Trolle często wskakują w dobrze rozwijającą się dyskusje w celu skierowania jej na manowce i sfrustrowania ich normalnych uczestnikowi.

4. Napisane wcześniej odpowiedzi: Wielu Trolli jest wyposażanych w listę różnych argumentów tak zaprojektowanych, by zagłuszyć uczciwe argumenty.

5. Fałszywe skojarzenia: Działają one wspólnie z technika nr 2, przez przywoływanie stereotypów. Na przykład nazywanie tych, którzy chcą śledztwa w sprawie Federal Reserve "zwolennikami "teorii konspiracyjnych" lub "lunatykami".

6. Fałszywe moderowanie: Udawanie, ze jest sie "głosem rozsądku" w dyskusji, w której występują dobrze zarysowane strony. Skierowuje się ludzi od tego co jest dobrze zdefiniowane w "szara sferę", gdzie prawda staje się "relatywna".

7. Argumenty Słomianego Człowieka: Bardzo popularna technika. Troll oskarża oponentów o przyjmowanie pewnego punktu widzenia, nawet gdy oni tego nie robią. Następnie atakuje ten wymyślony punkt widzenia. Inaczej mówiąc, troll wkłada słowa w usta oponentów, a następnie je odpiera. Przykładowo: "Zwolennicy poglądu, ze 9/11 był spreparowany, twierdza, ze żaden samolot nie uderzył w wieżowce World Trade Centre i była to tylko animacja komputerowa. Czy oni są szaleni?".

Czasami te strategie są używane przez ludzi, którzy maja problemy psychiczne. Jednakże, jeśli zauważysz, że ktoś używa tych technik często lub używa wiele z nich w tym samym czasie, możesz uznać, ze masz do czynienia z płatnym trollem internetowym".
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 15:39   

glupek napisał/a:

Poszedl Marek na jarmarek, spotkal tam Edyte

:medit:

brum.
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 18:56   

Zyon
Newbie

wiadomości: 122

Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #353 : Dzisiaj o 11:57:36 »
--------------------------------------------------------------------------------

Ta ksiazka "Bastard na lonie machochy" to warta czytania jest? Jaka to konkretnie tematyka? Czytalem te fragmenty i wyglada to jak dziwna mieszanina antropologii, filozofii i (chyba, tak mi sie zdaje) - biologii/fizjologii/biochemii?

RafałS
Jr. Member

Płeć:
wiadomości: 720

Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #354 : Dzisiaj o 12:10:11 »

-------------------------------------------------------------------------------

Powieść na temat "Skąd się tu na tej Ziemii wzięłem...". Trochę syntezy z faktów biologicznych, archeologicznych... Historycznych? Ciekawe.


Oto wypowiedzi z sąsiedniego forum, które nikogo tam nie dziwią, nie śmieszą, nie prowokują do rozmów. Cyt.: "Bastard na lonie machochy" oraz "Skąd się tu na tej Ziemii wzięłem...".
Szukam tych książek i znaleźć nie mogę. Może ktoś tutaj mi pomoże?
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 19:37   

Herkimer napisał/a:
"Bastard na lonie machochy"
google na to:
:-)
 
     
Herkimer 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 172
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 20:03   

Jednak o łono Macochy chodziło :shock: Zmyliło mnie: "wyglada to jak dziwna mieszanina antropologii, filozofii i (chyba, tak mi sie zdaje) - biologii/fizjologii/biochemii? "
Prędzej bym fizykę kwantową podejrzewała o matactwo względem "Machochy".

Dziękuję za wklejkę z Google :)
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 12:32   

zyon troll.glodyta http://www.dobradieta.pl/...p=213797#213797 napisał/a:
Wysłany: Dzisiaj 13:05
Waldek B napisał/a:
http://www.bulletproofexec.com/

Jest juz o tym w temacie o IF i silowni. Kawelke z maselke to zdecydowanie dla mnie, jego najlepszy wynalazek :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Dzisiaj 13:17, w całości zmieniany 2 razy


Jak ktoś przemierzając internet
zatrzyma wzrok na czymś takim, to czmychnie zygzakiem
i o to autorowi chodzi !!!

8/ :razz:
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 14:19   

Walka Bobra ze złem o tyle dobrze rokuje,
że wody nieuchronnie przybywa,
a zło lubi lać nie pływać.
:-)
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 02:12   

Może Zyon nie czuje zagadnienia czym jest agresja w postach.

Oto więc przykład:

ShinyMoon napisał/a:
Jaka jest dobra maseczka do twarzy do cery naprawdę suchej? Próbowałam kilku i nic :/ ... nadal czuje się jakbym żyła na pustyni ;/
zyon napisał/a:
Pustynia to jest stan twojego umysłu. To dlatego tak czujesz.


wykonajmy tę operację na zaprzyjaźnionym nicku Zyona, może coś poczuje:

Gavroche napisał/a:
A ja dostałem 100 przepiórczych jaj i robiliśmy z córą jajecznicę z 30 :) Mała jakaś wyszła, ale dobiłem ziemniakami.
styl zyona by napisał/a:
Jaja to jest stan twojego umysłu. To dlatego wszystko wydaje ci się małe.


Rozumiem, że starasz się wypełnić treścią forum, jednocześnie odpychając jak się tylko da możliwość by forum zapełniło się bardziej realnymi forumowiczami, jeśli masz takie zadanie to jest to misja bez końca i chyba o to chodzi. Jakbyś pisał nieagresywnie to może i te wasze 50 postów dziennie byłoby jakąś formą wsparcia a nie rżnięcia.

Widzisz, ktoś piszę coś fajnego, choćby i reklamował jaja przepiórcze, czy krem do twarzy, a Ty ni z tego ni z owego walisz chamsko młotkiem w głowę, żeby było ładniej, skąd taka estetyka.

Koniec rozprawki (na dziś czasu EST)
8)
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 07:01   

Użytkownik napisał/a:
Rozumiem, że starasz się wypełnić treścią forum, jednocześnie odpychając jak się tylko da możliwość by forum zapełniło się bardziej realnymi forumowiczami, jeśli masz takie zadanie to jest to misja bez końca i chyba o to chodzi. Jakbyś pisał nieagresywnie to może i te wasze 50 postów dziennie byłoby jakąś formą wsparcia a nie rżnięcia.

Widzisz, ktoś piszę coś fajnego, choćby i reklamował jaja przepiórcze, czy krem do twarzy, a Ty ni z tego ni z owego walisz chamsko młotkiem w głowę, żeby było ładniej, skąd taka estetyka.


nie filozofuj tak bardzo, bo o gustach się nie dyskutuje, nie wszyscy muszą być tacy jak Ty.. Jak dla mnie Zyon, Kangur to konkretni, prosto piszący przyciągający innych "użytkownicy". Zresztą jedni z niewielu na tym forum...

A jak ktoś chce korespondować z idiotami reklamującymi jakiś szajs, to chyba nikt nie broni?
Ostatnio zmieniony przez maniek669 Wto Paź 30, 2012 07:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 10:08   

gdzie raporty? pokolorowalem cale forum swoimi postami! prosze pana donosiciela o jakis raport ;(
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 22, 2012 12:44   

zyon napisał/a:
gdzie raporty? pokolorowalem cale forum swoimi postami! prosze pana donosiciela o jakis raport ;(

Wchodzę, a tu wszędzie ten Żyjon zza miedzy :]
Gdzie jest ten miły pan co podlicza?
Trzeba to zgłosić natychmiast do Admirała!
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 15:19   

Gavroche napisał/a:
Gdzie jest ten miły pan co podlicza?

dostał z bana? ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 18:39   

Malpa dostala banana ? :D

Troche smutno tak bez tego fermentu, tak fajnie, pogodnie, spokojnie, przyjacielsko.......no dziwnie az ;(
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 22, 2012 19:01   

zyon napisał/a:
Malpa dostala banana ? :D

Troche smutno tak bez tego fermentu, tak fajnie, pogodnie, spokojnie, przyjacielsko.......no dziwnie az ;(

Bądź czujny, wróg bezustannie zmienia postać ;D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 19:30   

Ogladam sie za siebie z kazdym postem..........i widze jakies cienie, klony...... :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Lis 22, 2012 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
asi_

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 95
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 00:35   

Gavroche & zyon napisał/a & napisał/a:
Bądź czujny & oglądam się za siebie

Czyż to nie uroczy gif? ;)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 10:16   

Gavroche napisał/a:
zyon napisał/a:
Malpa dostala banana ? :D

Troche smutno tak bez tego fermentu, tak fajnie, pogodnie, spokojnie, przyjacielsko.......no dziwnie az ;(

Bądź czujny, wróg bezustannie zmienia postać ;D

Hehe mowilem ci, ze to bedzie banalne zadanie, sprowokowac do reakcji. Niby nowe konto ale w kolko to samo i tak w kolko bedzie z kazdym kolejnym. Moze to andropauza :(
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 23, 2012 10:48   

zyon napisał/a:
Gavroche napisał/a:
zyon napisał/a:
Malpa dostala banana ? :D

Troche smutno tak bez tego fermentu, tak fajnie, pogodnie, spokojnie, przyjacielsko.......no dziwnie az ;(

Bądź czujny, wróg bezustannie zmienia postać ;D

Hehe mowilem ci, ze to bedzie banalne zadanie, sprowokowac do reakcji. Niby nowe konto ale w kolko to samo i tak w kolko bedzie z kazdym kolejnym. Moze to andropauza :(

Raczej antropopauza :evil:
Przewidzieć było łatwo, przymus ma chłopak, a to frajda być powinna.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 11:04   

Gavroche napisał/a:
Przewidzieć było łatwo, przymus ma chłopak

To sie nazywa wewnetrzny imperatyw, a po polsku to klasyczne "nie chcem ale muszem" ;D

Gavroche napisał/a:
a to frajda być powinna.

Wbrew pozorom do forum tez trzeba dorosnac, najgorzej jak ktos chce byc na sile kims, kim nie jest, zamiast po prostu naturalnie byc soba.

Przez ponad 10 lat "forkowania" i administrowania/moderowania kilkoma widzialem wiele przypadkow, i najbardzziej charakterystyczni ludzie sa pamietani jako ludzie a nie jako "nicki", przewaznie zawsze to byly osoby, ktore mialy charakterystyczny styl a nie probowaly wydumanych poz. Np taki misiek zawsze irytowal adama forma i trescia swoich wypowiedzi, adam na niego wiecznie kablowal, donosil, skarzyl i podpuszczal ale efekt byl taki, ze jak sie porowna pierwsze posty adama a jego ostatnie posty to widac roznice jak na dloni hehe
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pią Lis 23, 2012 11:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 23, 2012 11:51   

Cytat:
Np taki misiek zawsze irytowal adama forma i trescia swoich wypowiedzi, adam na niego wiecznie kablowal, donosil, skarzyl i podpuszczal ale efekt byl taki, ze jak sie porowna pierwsze posty adama a jego ostatnie posty to widac roznice jak na dloni hehe

Mikrofale, mrożone warzywa i post przez większość doby, komu by nie zaszkodziło?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 12:18   

Warzywa z Hortexu to same pestycydy, juz pisalem, ze mam znajomego co brokuly ma u nich zakontraktowane. Dla siebie ma wydzielony i oznaczony kawalek pola na te brokuly.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 13:48   

zyon napisał/a:
charakterystyczni ludzie sa pamietani

...i nawet zmiana niku nie pozwala o nich zapomnieć :)
i dobrze!
;) :hug: ;) - dla wszystkich charakterystycznych.
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Pią Lis 23, 2012 13:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved