Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC - obnizka abonamentu
Autor Wiadomość
side 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 687
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 08:05   UPC - obnizka abonamentu

W związku z ostatnia zmiana umowy (m.in. wycofanie Futbol, Viasat Explorer, TV1000) każdy abonent ma prawo do jej zerwania bez ponoszenia zadnych kosztow.

Dzieki temu jest możliwość aby wynegocjowac lepsze warunki od obecnych.

Sa dwie opcje:
1. Wypowiadamy umowe UPC listownie, osobiscie lub przez formularz na stronie UPC i dzwonimy do dzialu utrzymania klienta pod nr 324949935, który zaproponuje nam jakas przecietna oferte. Po wysłuchaniu konsultanta zagadujemy, ze słyszeliśmy o promocji Rewelacyjna Układanka Usług powołując się na jakiegos znajomego, który otrzymal taka oferte.
2. Nie zrywjac umowy dzwonimy do dzialu utrzymania klienta i oznajmiamy, ze w związku ze zmiana umowy odstapimy od niej, itd .....
Ja wybrałem bramke nr 2 i w tym samym dniu cieszylem się nizsza cena.

Zgodnie z regulaminem promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych (konsumentów), które na dzień przystąpienia do Promocji spełniają następując
warunki:
- są Abonentami co najmniej jednej usługi i stają się Abonentami Organizatora Promocji co najmniej dwóch usług objętych Promocją,
- nie zalegają względem Organizatora Promocji z płatnościami z jakiegokolwiek tytułu,
- nie są pracownikami Organizatora Promocji.
Zatem jeśli ktos korzysta z usług UPC nie majac juz obowiazku utrzymania umowy moze (?) bez jej wypowiadania "upomnac" się o nowe warunki.

Nowe warunki obowiązują przez okres min 12 miesiecy. Po ich upływie cena usług nie zmienia się
Wyjątkiem jest m.in. (?) pakiet super hd, który po upływie 12m-cy jest naliczany normalnie 26pln/m-c
Należy się spieszyc, bowiem możliwość wypowiedzenie umowy jak i czas trwania promocj Rewelacyjna Układanka Usług konczy się z dniem 30.06.2012

Regulamin promocji Rewelacyjna Układanka Usług
http://www.sendspace.com/file/ufq7f7



Mi udalo się wynegocjowac wariant nr 1 wraz z pakietem super hd za 5pln.
Ostatnio zmieniony przez side Pią Cze 22, 2012 08:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 21:50   

No i jak tam, skorzystales?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
side 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 687
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 22:16   

Jasne.
Mam to samo co mialem ale 50pln/m-c taniej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved