Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 09:22
Dieta wakacyjna
Autor Wiadomość
Fabryka Formy

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: Śro Lip 25, 2012 12:28   Dieta wakacyjna

Szanowni Państwo!

Lato to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych. W tym czasie nasz organizm zgłasza mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Wielu z nas wykorzystuje ten fakt i sięga po różnego rodzaju diety, ograniczając tym samym ilość spożywanych produktów oraz stawiając na sezonowe owoce i warzywa, do czego zachęca ich obfitość i niska cena. Często korzystamy z diet, które polecają nam znajomi lub obcy ludzie w różnego rodzaju publikacjach. Ich zdrowe i smukłe sylwetki zdają się być wystarczającym bodźcem, by tymi samymi metodami rzucić wyzwanie i naszym zbędnym kilogramom. Powinniśmy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na dany zestaw żywieniowy. Mówiąc wprost to, co działa na naszą przyjaciółkę czy przyjaciela niekoniecznie będzie miało taki sam wpływ na nas. Dlatego warto zasięgnąć porady dietetyka, który zaleci nam odpowiednią wakacyjną dietę, która z jednej strony zapewni nam jak najlepsze efekty, a z drugiej jej stosowanie nie będzie stanowiło niebezpieczeństwa dla naszego organizmu.

Zespół poznańskiej Fabryki Formy
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lip 25, 2012 13:12   Re: Dieta wakacyjna

Fabryka Formy napisał/a:
Szanowni Państwo!

Lato to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych. W tym czasie nasz organizm zgłasza mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Wielu z nas wykorzystuje ten fakt i sięga po różnego rodzaju diety, ograniczając tym samym ilość spożywanych produktów oraz stawiając na sezonowe owoce i warzywa, do czego zachęca ich obfitość i niska cena. Często korzystamy z diet, które polecają nam znajomi lub obcy ludzie w różnego rodzaju publikacjach. Ich zdrowe i smukłe sylwetki zdają się być wystarczającym bodźcem, by tymi samymi metodami rzucić wyzwanie i naszym zbędnym kilogramom. Powinniśmy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na dany zestaw żywieniowy. Mówiąc wprost to, co działa na naszą przyjaciółkę czy przyjaciela niekoniecznie będzie miało taki sam wpływ na nas. Dlatego warto zasięgnąć porady dietetyka, który zaleci nam odpowiednią wakacyjną dietę, która z jednej strony zapewni nam jak najlepsze efekty, a z drugiej jej stosowanie nie będzie stanowiło niebezpieczeństwa dla naszego organizmu.



Zespół poznańskiej Fabryki Formy


He,he,he.
Ostatnio zmieniony przez Gavroche Śro Lip 25, 2012 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Śro Lip 25, 2012 13:24   Re: Dieta wakacyjna

Fabryka Formy napisał/a:
Szanowni Państwo!

Lato to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych. W tym czasie nasz organizm zgłasza mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Wielu z nas wykorzystuje ten fakt i sięga po różnego rodzaju diety, ograniczając tym samym ilość spożywanych produktów oraz stawiając na sezonowe owoce i warzywa, do czego zachęca ich obfitość i niska cena. Często korzystamy z diet, które polecają nam znajomi lub obcy ludzie w różnego rodzaju publikacjach. Ich zdrowe i smukłe sylwetki zdają się być wystarczającym bodźcem, by tymi samymi metodami rzucić wyzwanie i naszym zbędnym kilogramom. Powinniśmy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na dany zestaw żywieniowy. Mówiąc wprost to, co działa na naszą przyjaciółkę czy przyjaciela niekoniecznie będzie miało taki sam wpływ na nas. Dlatego warto zasięgnąć porady dietetyka, który zaleci nam odpowiednią wakacyjną dietę, która z jednej strony zapewni nam jak najlepsze efekty, a z drugiej jej stosowanie nie będzie stanowiło niebezpieczeństwa dla naszego organizmu.

Zespół poznańskiej Fabryki Formy


nie wiem jak Wy, ale ja jestem mocno zainteresowany. I jaka cool nawza - FABRYKA FORMY !. Fajnie, i dietetyk dobierze mi to co jest dobre dla mnie cool. Już nie mogę się doczekać jego porad...

ze strony FABRYKI FORMY:

-Zamiast napojów z zawartością cukru, pij świeżo wyciskane soki owocowe. Pamiętaj, że robiąc niewielkie zmiany w swoim menu, dokonasz naprawdę dużych pozytywnych zmian w swoim wyglądzie i samopoczuciu.

fajnie

-Jeżeli jesteś po wyczerpującym treningu , chcesz się zrelaksować przy orzeźwiającym koktajlu bądź zregenerować przy smacznym shake-u proteinowym

shake proteinowy - to brzmi dumnie :D
Ostatnio zmieniony przez maniek669 Śro Lip 25, 2012 13:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Lip 25, 2012 13:27   

Ja jestem zaitneresowany, tylko z racji, ze juz nie miewam wakacji, bardziej by mnie interesowala dieta urlopowo-jesienna albo ewentualnie wiosenna z domieszka zimowej. Poprosze o przeslanie takiego planu na maila wraz z niezbednymi zalacznikami a natychmiast dokonam przelewu.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Śro Lip 25, 2012 13:32   

zyon napisał/a:
Ja jestem zaitneresowany, tylko z racji, ze juz nie miewam wakacji, bardziej by mnie interesowala dieta urlopowo-jesienna albo ewentualnie wiosenna z domieszka zimowej. Poprosze o przeslanie takiego planu na maila wraz z niezbednymi zalacznikami a natychmiast dokonam przelewu.


śniadanie:

musli z mlekiem 0,5%
litr soku z jabłek

obiad
1 kg sałaty polanej śmietaną z olejów roślinnych

kolacja
udko z kurczaka smażone na beztłuszczowym specyfiku
100 gram otrębów owsianych
50 gram kiełków
200 gram soi

No i masz super dieta odchudzająco-zasuszająca, dwie stówki się należy.
POZNAŃSKA FABRYKA TORBY
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved