Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 09:46
Ajurweda
Autor Wiadomość
a-ajurweda 

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Kaków
  Wysłany: Śro Mar 28, 2012 11:09   Ajurweda

Witam

Jestem tutaj nowy i mam nadzieje, że moja wiadomość nie zostanie potraktowana jako spam:)
Prowadzę sklep internetowy serwisu a-ajurweda.pl. Jak sama nazwa wskazuje serwis zajmuje się tematyka ajurwedyjską. Prowadzimy sprzedaż ziołowych suplementów, jesteś również wydawnictwem książkowym.
No mniejsza z tym, chciałem tylko napomknąć tutaj o nowej pozycji która ukaże się w kwietniu, a mianowicie "Joga ziół. Ziołolecznictwo ajurwedyjskie" dr Dawida Frawleya i dr Vasant Lad. Być może kogoś to zainteresuje. O książce można poczytać na naszej stronie, znajduje się tam też pełna oferta ("Ajurweda dla kobiet", "Ajurwedyjska książka kucharska", "Joga i ajurweda", "Ajurweda a uroda" oraz "Ajurwedyjski masaż leczniczy"). Zapraszam również do zapoznania się z ofertą suplementów ajurwedyjskich.
Mam nadzieję, że nie odbierzecie mojej wiadomości w zły sposób, może i promuję serwis, ale wiem że to co promuje jest warte poznania. Ajurweda jest najstarszym systemem medycznym. Na wschodzi jest wykładany na uczelniach wyższych. Nie cierpię wciskania kitu gdzie się da tylko dla kasy i ludzi typu "niby piszę posta, a tak naprawdę chce coś upchnąć". Dlatego też nie ukrywam kim jestem i co proponuje:)

Pozdrawiam:)
 
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 13:54   

Lepsza ajurweda niz placebo i zikotarget jakby nie patrzec.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
a-ajurweda 

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Kaków
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 14:23   

Ajurweda to system medyczny zatwierdzony przez Światową Organizację Zdrowia, więc równie dobrze można powiedzieć że medycyna konwencjonalna jest lepsza niż placebo :)
 
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 14:32   

Zatwierdzony ale gdzie, chyba nie w Polsce, bo wiesz, w Polsce to trza badania przedstawic, na slepych probach, placebo inaczej to znachorzy i szamani ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
a-ajurweda 

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Kaków
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 14:56   

A jest coś takiego jak Polska Światowa Organizacja Zdrowia? ;] WHO to WHO.
Ajurweda jest matką medycyny, jest najstarszym systemem medycznym traktującym człowieka holistycznie. Jak już chyba pisałem na Wschodzie funkcjonują ajurwedyjskie uczelnie wyższe kończące się doktoratem, zresztą podobnie jest w Wielkiej Brytanii.
Co do szamanów i znachorów, masz racje, tak naprawdę to każdy może się nim okrzyknąć, ale nie każdy nim jest :)
 
 
     
Kasiula 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 20:20   

Ja uważam, że ziołami można wyleczyć mnóstwo chorób. Trzeba wiedzieć tylko jak je stosować. To znaczy jakie zioła ze sobą łączyć i w jakich ilościach je używać. Ostatnio oglądałam Cejrowskiego, był znów na pustyni w gościnie u jakiegoś plemienia :) i mówił, że oni nie znają własności i uważają, że Bóg wyłożył im na ziemi wszystko co jest niezbędne do przeżycia, trzeba tylko dobrze się rozejrzeć i poszukać. Myślę, że podobnie jest z ziołami.
 
     
a-ajurweda 

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Kaków
Wysłany: Śro Lip 11, 2012 10:30   

Masz całkowitą rację Kasiula. Jeśli nie moglibyśmy leczyć się naturą, jeśli nie moglibyśmy żyć bez chemii, znaczyłoby to że jesteśmy tworami, które tak naprawdę są pomyłką, które nie powinny istnieć na tej planecie, w panujących warunkach;] Nic nie dzieje się przez przypadek, podobnie my nie jesteśmy tutaj przypadkowo. Stanowimy cześć wielkiej maszyny idealnie do niej dopasowanej i jeśli żyjemy z nią w harmonii, ona będzie również żyła w harmonii z nami.
_________________
wszystko o Ajurwedzie - http://a-ajurweda.pl
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved