Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep ze zdrowym, naturalnym mięsem i wędlinami
Autor Wiadomość
befsztyk.pl

Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 15:04   Sklep ze zdrowym, naturalnym mięsem i wędlinami

Witam,

Przedstawiam Państwu sklep Befsztyk oraz jego internetową wersję pod adresem Befsztyk.pl
Sklep od 16 lat. Sklep znajduje się przy ulicy Puławskiej 176/178 w Warszawie.

Klienci Befsztyka twierdzą, że nasz sklep posiada najbogatszy w Warszawie asortyment świeżego mięsa, wykwintnych wędlin z różnych regionów Polski i Europy oraz garmażu. To co odróżnia Befsztyk.pl od innych sklepów internetowych, to fakt, że sprzedajemy - w zdecydowanej większości - mięso ze świeżego rozbioru w ilości i formie, jaką sobie Państwo zamówią, a wędliny niepaczkowane, na życzenie świeżo krojone. Tradycyjnie już dla naszego sklepu są to produkty najwyższej jakości, naturalne, pochodzące z ekologicznych upraw i hodowli.

Zakupy dowozimy następnego dni roboczego od złożenia zamówienia na terenie Warszawy.

Serdecznie zapraszam na zakupy oraz do wyrażania Waszych opinii na temat sklepu oraz asortymentu. Chcielibyśmy, aby w jak największym stopniu odpowiadał Waszym wymaganiom.

Łukasz Prokopowicz
Befsztyk.pl
 
     
red_chilli

Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 12:37   

świeże mięso i wędliny w Warszawie można też kupić w sklepie internetowym freedelikatesy.pl.
na dodatek wszystkie produkty maja atesty i certyfikaty, ze sa produkowane w ekologicznym rolnictwie.
mysle, ze aby spelniac takie normy musza one byc rzeczywiscie eko. tak samo jak produkty dla dzieci. gdyby nie spalnialy mocno wysrubowanych norm producenci nic by nie sprzedali.
Ostatnio zmieniony przez red_chilli Czw Kwi 08, 2010 12:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pomarańcza

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 17:36   

trzeba też zaktualizować informacje - befsztyk prowadzi też sprzedaż online na swojej stronie befszty.pl :) . Co by nie mówić w przypadku sklepu mięsnego jest to pewne wyraźne novum na rynku;). Oczywiście o jakości produktów sklepu nie ma co mówić, bo wiadomo ze z warszawskich sklepów sa nr 1. Zwyczajnie specjalizuja sie w tym co robić, a robią dobrze:)
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 25, 2012 19:18   

pomarańcza napisał/a:

Oczywiście o jakości produktów sklepu nie ma co mówić, bo wiadomo ze z warszawskich sklepów sa nr 1. Zwyczajnie specjalizuja sie w tym co robić, a robią dobrze:)

ło jojjoj ale sieją kapuste
powiedzcie mnie skąd te ekologiczne naturalnie karmione "zdrowe mięso" pochodzi, skoro wieprzowiny ze świń karmionych jak ongiś, będąc na wsi ze świecą nie można znaleźć a bukatów też jest na pastwiskach jak na lekarstwo, znaczy znikoma ilość
Ostatnio zmieniony przez ali Śro Sty 25, 2012 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 19:23   

ali napisał/a:
a powiedzcie mnie skąd te ekologiczne naturalnie karmione "zdrowe mięso" pochodzi,

a skąd się wzięło wino w Kanie Galilejskiej? ha?
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 20:02   

Maad napisał/a:
a skąd się wzięło wino w Kanie Galilejskiej? ha?

Z winogron. Co wygrałem ? :) :]
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 20:32   

Ekologiczną szynkę :D
_________________
-Pane moderatore, prose ne ubija tematu.

-To se ne da!
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 22:24   

Mariusz_ napisał/a:
Maad napisał/a:
a skąd się wzięło wino w Kanie Galilejskiej? ha?

Z winogron. Co wygrałem ? :) :]

i Z wody/ placebo :P

:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Śro Sty 25, 2012 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 23:37   

To proste: jezus wyczarowal
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 07:34   

Kupowałem tam kilka razy boczek z dzika i karczek z jelenia. Nie wiem jak jest z mięsem hodowlanym ale dzikie mogę z czystym sumieniem polecić.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 08:31   

tzn gdzie?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 16:59   

w Befsztyku przy Puławskiej
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
ekoludek

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 10
Wysłany: Śro Kwi 04, 2012 10:25   

Witam, to mój 1 post. Co sądzicie, czy znacie producenta Eko wędlin WASĄG ? Bo ostatnio natchnąłem się na ich produkty i ciekawy jestem czy da się to zjeść :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved