Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 10:24
Facefitness
Autor Wiadomość
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 22:04   Facefitness

http://www.youtube.com/wa...feature=related
cwiczenia mięsni twarzy :)

Jest jeszcze książka napisana przez Patrycje Kondracką która przedstawia 12 cwiczen ujedrniajacych miesnie twarzy i wygładzajce zmarszczki. :P
http://www.facefitness.pl/
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 09:59   

Benita Cantieni 20 ćwiczeń zapobiegania zmarszczkom
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 10:25   

Ludziom to juz na dekiel wali dokumentnie. Ciekawe kiedy sie wezma za cwiczenia palcow u nog, w koncu nic tak nie cieszy jak ladne, wyrzezbione, zgrabne palce u nog.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 14:46   

zyon napisał/a:
Ludziom to juz na dekiel wali dokumentnie. Ciekawe kiedy sie wezma za cwiczenia palcow u nog, w koncu nic tak nie cieszy jak ladne, wyrzezbione, zgrabne palce u nog.

Nie zgadzam sie zyon z Toba. Problem tkwi w tym ze kobiety dojrzale cwicza swoje ciala we wszystkie mozliwe strony i efekt jest taki ze z tyłu liceum a z przodu muzeum. Chodzi o to zeby tak nie było,te cwiczenia są skuteczne, wiem bo sama cwicze od lat. :P
Ostatnio zmieniony przez Molka Wto Kwi 03, 2012 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 15:01   

Molka napisał/a:
nie cwiczenia są skuteczne, wiem bo sama cwicze od lat. :P

Eee? Pogubilem sie juz .... ;)

Jak dla mnie to kolejna dziedzina, na ktorej autor tego zestawu czy ksiazki zarobi kase a uczestnicy/czytelnicy straca te kase i przy okazji czas.

Rozumiem, ze dzisiaj takie czasy mamy, czlowieka "wspol/nowo-czesna" medycyna z dietetyka rozebrala na kwalki jak maszyne i tak leczy, dieta dla trzustki, dieta dla jelita. Teraz czas na cwiczenia, fitness dla watroby, fitness dla twarzy. Pomyslec, jak przez tyle lat przetrwaly piekne kobiety nie znajac tych wspanialych cwiczen :D

Oczywiscie ani slowa na temat odzywania, ze jak skora o fakturze papieru sciernego z powodu odzywiania i palenia to i "gembofitness" nie pomoze. Kiedys bylo takie porzekadlo, ze najbardziej zniszczone twarze maja prostytutki i nauczycielki, co ciekawe o bie profesje "cwicza" swoje twarze intensynie... ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Wto Kwi 03, 2012 15:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 15:54   

zyon napisał/a:
Molka napisał/a:
nie cwiczenia są skuteczne, wiem bo sama cwicze od lat. :P

Eee? Pogubilem sie juz .... ;)

miało byc te cwiczenia

zyon, co z tego ze kobieta bedzie miec plaski brzuch, jedrne cycki jak przy tym zjechaną twarz. twarz jest Twoja wizytówka, jest tak naprawde najwazniejsza jesli chodzi o wyglad... ( nie mowie w tym momencie o jakims totalnym zaniebdaniu czyli mega otylosci bo wiadomo ze wtedy i twarz nie pomoze).
te cwiczenia działaja i ten kto je wymyslil jest dla mnie kim wyjatkowym. ja wygladam na 30paro latke, majac ( nie powiem glosno ile). Chyba lepsze to niz botoksy i kwasy hialuronowe , chyba sie zgodzisz ze mna, chyba lepiej dbac o siebie w sposob naturalny, niz przy pomocy chemii. :)
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 17:45   



Gdyby Kayah chciała poswiecic choc 20 minut dziennie na gimnastyke twarzy zamiast rozbijac sie po sklepach za ciuchami wygladałaby o niebo lepiej, ta obwisła skora na podbródku i kurze łapki przestały by istniec, twarz nabralaby młodzienczego owalu. :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved