Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 10:24
Klepsydra - idealna figura.
Autor Wiadomość
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 18:07   Klepsydra - idealna figura.

"Figura w kształcie klepsydry oznaką inteligencji

Kobieca sylwetka w kształcie klepsydry jest nie tylko oznaką klasycznej urody, ale także sygnałem inteligencji, którą potencjalna matka może przekazać swoim dzieciom.

Zdaniem naukowców z Pittsburga i Kalifornii, kobiety z dużą różnicą pomiędzy obwodem w talii i biodrach znacznie lepiej wypadają w testach inteligencji, niż panie o bardziej męskiej figurze.

Badacze ustalili również, że waga kobiety odgrywa znacznie mniejszą rolę, niż proporcja talii do bioder, która w idealnych warunkach powinna wynosić 3:5. Po przebadaniu 16 tysięcy kobiet naukowcy doszli do wniosku, że zależność ta nie jest jedynie wybrykiem natury i ma uzasadnienie biologiczne, bowiem tłuszcz gromadzący się w okolicach bioder i ud zawiera wysokie stężenie kwasów tłuszczowych omega-3, które są niezbędne do rozwoju mózgu w okresie ciąży, natomiast tłuszcz magazynowany w okolicy talii znacznie częściej zawiera szkodliwe kwasy tłuszczowe omega-6, które nie sprzyjają rozwojowi mózgu.

Badacze stwierdzili również, że dzieci kobiet o zaokrąglonych kształtach osiągają znacznie lepsze wyniki w testach poznawczych, podczas gdy dzieci nastoletnich matek, które nie osiągnęły jeszcze pełnej kobiecej sylwetki, bardzo często mają problemy z nauką."

:viva: :viva:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 18:21   

Wg mnie naturalna TALIA kobieca, bardzo wyraźna talia, TO JEST TO!!! :viva:
Choćby nie wiem, jakie inne przymioty fizyczne miała kobieta, to jednak wszystko pikuś przy naturalnej, mocno wciętej talijce. W przeciwnym wypadku można odnieść wrażenie obcowania z facetem, który doprawił sobie piersi, a fujarkę wciągnął między uda ;)

Tomek
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 18:42   

Przynajmniej wiadomo skąd pobierać kwasy Omega-3 tanio, jak przyjdzie wielki kryzys.
Dzięki Molka za informacje, zostaw tylko jeszcze swój adres :hah:
_________________

 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 18:56   

Oto fragment z ogólnie przygłupiastego artykuliku:
Cytat:
Talia, moje miłe panie, umarła. Na przestrzeni jednego pokolenia ta powszechnie szanowana część ciała, wysławiana jako symbol kobiecości, zanikła u większości z nas. Gdyby stało się to z naszym nosem lub sutkami, z pewnością byśmy się tym przejęły. Talia zniknęła zaś, bo przez całe dziesięciolecia koncentrowałyśmy się na biodrach. W 1951 roku przeciętna Brytyjka miała w talii 69,85 centymetra, dziś ma 86,36. Oznacza to wzrost o ponad 2,5 cm w ciągu dekady. Jak pokazują badania naukowe, talię zgubiły nawet modelki „Playboya”. Pod pewnymi względami statystyki te nie są rzecz jasna zaskakujące. W końcu 38 procent brytyjskich kobiet ma nadwagę, a jedna na pięć cierpi na otyłość. Jednak ten zbiorowy przyrost wagi nie oznacza li tylko, że jesteśmy grubsze. Zmienił się po prostu kształt kobiety. Budową coraz bardziej przypominamy mężczyzn.

http://wiadomosci.onet.pl...i,kioskart.html

Tomek

ps: Mimo wszystko szkoda, że tak się uwzięto na iluzoryczną talię, bo temat zatracania kobiecych kształtów widzę nieco inaczej.
Ostatnio zmieniony przez M i T Wto Sie 31, 2010 18:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 18:56   

M i T napisał/a:
Wg mnie naturalna TALIA kobieca, bardzo wyraźna talia, TO JEST TO!!! :viva:
Choćby nie wiem, jakie inne przymioty fizyczne miała kobieta, to jednak wszystko pikuś przy naturalnej, mocno wciętej talijce. W przeciwnym wypadku można odnieść wrażenie obcowania z facetem, który doprawił sobie piersi, a fujarkę wciągnął między uda ;)

Tomek


wcięcie w talii to jeden z elementów "klepsydry".... "gruszka" równiez ma wciętą talie ale całościowo nie jest tak pociągająca jak "klepsydra"...

no i jeszcze jedno, klepsydrą mozna byc ważąc 90 kg, fajne są takie miniaturki klepsydry, czyli bez nadwagi.... :viva:
Ostatnio zmieniony przez Molka Wto Sie 31, 2010 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 18:57   

Oczywiście mam na myśli całość tworzącą klepsydrę.

Tomek
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 19:00   

Mnie natomiast bardziej niż brak talii przeraża brak rozumu . Bycie z facetem o mentalności dupka,to dopiero wyzwanie dla kobiety ,szczególnie dla kobiety z talią
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 19:05   

Molka napisał/a:
"gruszka" równiez ma wciętą talie ale całościowo nie jest tak pociągająca jak "klepsydra"...

ale ma duuuże biodra, na których łatwo osadza się tłuszcz i wąziutkie ramionka
sporo Angielek tak obecnie wygląda
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 19:07   

Molka weź no rzuć jakiś przykład inteligentki z klepsydrą. Najlepiej całą garść. Taka ilustracja może wielu pomóc uświadomić sobie czym jest inteligencja, a innym czym jest klepsydra. No i gruszka.
_________________

 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 19:09   



_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Sie 31, 2010 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 19:18   

rakash napisał/a:
Obrazek

Obrazek

dawniej kobiety gorsetami osiagały takie sylwetki, ale to była katorga dla narzadów wewnetrznych... :razz:
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 19:57   

Jak to dawniej? Przecie dopiero co naukowcy odkryli że to teraz tak się porobiło :foch:
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Sie 31, 2010 20:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Zielony Karzeł 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 282
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:04   

A to motyw...
Myślicie, że jakby zwiększyć podaż NNKT o3 a zmniejszyć o6 to u kobiet by się tak fajnie dupeczka powiększyła?
_________________
Mój nick - Zielony Karzeł Reakcji. Cały niestety się nie mieści.

Blog o permakulturze, produktywnych leśnych ogrodach, hodowli zwierząt i ekologii.
 
 
     
Zielony Karzeł 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 282
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:06   

M i T napisał/a:
Wg mnie naturalna TALIA kobieca, bardzo wyraźna talia, TO JEST TO!!! :viva:
Choćby nie wiem, jakie inne przymioty fizyczne miała kobieta, to jednak wszystko pikuś przy naturalnej, mocno wciętej talijce. W przeciwnym wypadku można odnieść wrażenie obcowania z facetem, który doprawił sobie piersi, a fujarkę wciągnął między uda ;)

Tomek


Amen czyli "zaprawdę tak jest".
Babeczka może mieć sporo tłuszczyku nawet, ale złote proporcje ;) muszą być zachowane.
_________________
Mój nick - Zielony Karzeł Reakcji. Cały niestety się nie mieści.

Blog o permakulturze, produktywnych leśnych ogrodach, hodowli zwierząt i ekologii.
 
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:18   

Zielony Karzeł napisał/a:
Myślicie, że jakby zwiększyć podaż NNKT o3 a zmniejszyć o6 to u kobiet by się tak fajnie dupeczka powiększyła?

chyba to nie jest takie proste :D
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:29   

Zielony Karzeł napisał/a:
A to motyw...
Myślicie, że jakby zwiększyć podaż NNKT o3 a zmniejszyć o6 to u kobiet by się tak fajnie dupeczka powiększyła?


taka? :-D
 
     
Zielony Karzeł 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 282
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:42   

@Hannibal
Będzie trzeba na jakiejś wypróbować 8-)

@Molka
Coś w tym stylu :)
_________________
Mój nick - Zielony Karzeł Reakcji. Cały niestety się nie mieści.

Blog o permakulturze, produktywnych leśnych ogrodach, hodowli zwierząt i ekologii.
Ostatnio zmieniony przez Zielony Karzeł Wto Sie 31, 2010 20:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:47   

Zielony Karzeł napisał/a:


@Molka
Coś w tym stylu :)

To musisz się wybrać do Afryki,będzie Ci znacznie lepiej,powodzenia w zdobywaniu Murzynek
 
     
Zielony Karzeł 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 282
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:49   

W Afryce to chyba wystarczy być białym, żeby mieć powodzenie. Jakby miało już być egzotycznie to preferuję Azjatki nad Murzynki.
_________________
Mój nick - Zielony Karzeł Reakcji. Cały niestety się nie mieści.

Blog o permakulturze, produktywnych leśnych ogrodach, hodowli zwierząt i ekologii.
 
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:51   

Zielony Karzeł napisał/a:
W Afryce to chyba wystarczy być białym, żeby mieć powodzenie. Jakby miało już być egzotycznie to preferuję Azjatki nad Murzynki.

Mieszanki są ponoć bardzo dobre :)
PS.Tylko uważaj żebyś mezaliansu nie popełnił :)
Ostatnio zmieniony przez IgaM Wto Sie 31, 2010 20:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 20:57   

Zielony Karzeł napisał/a:
@Hannibal
Będzie trzeba na jakiejś wypróbować 8-)

ja już mam, więc szukać nie muszę 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 21:11   Re: Klepsydra - idealna figura.

Molka napisał/a:
tłuszcz gromadzący się w okolicach bioder i ud zawiera wysokie stężenie kwasów tłuszczowych omega-3, które są niezbędne do rozwoju mózgu w okresie ciąży, natomiast tłuszcz magazynowany w okolicy talii znacznie częściej zawiera szkodliwe kwasy tłuszczowe omega-6, które nie sprzyjają rozwojowi mózgu.

Dla dziecka Ω-3 jest niezbedny dla rozwoju mozgu, a dla mozgu doroslego "naukowcy" zalecaja dostarczac duzo Ω-6 aby go oglupic.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 21:18   

Obrazek poglądowy:



Tu lekkie urozmaicenie;


A tu inne podejście do tematu:

_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Sie 31, 2010 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 21:30   

Ok.Talia talią,to jak wytłumaczycie taki fakt.Jest u mnie na osiedlu taka....hmmm...Danuta 45-letnia,która nie ma żadnej talii,a faceci uganiają się za nią jak psy za padliną :hah: Dokładnie,tak jest. Czyli talia w sumie nie jest tak ważna dla facetów :-/
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 21:33   

IgaM napisał/a:
faceci uganiają się za nią jak psy za padliną

feromony
Zapewne wszystkie Panie zauważyły gwałtowny wzrost własnej "atrakcyjności" w okresie owulacji.
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 21:36   

EAnna napisał/a:
IgaM napisał/a:
faceci uganiają się za nią jak psy za padliną

feromony
Zapewne wszystkie Panie zauważyły gwałtowny wzrost własnej "atrakcyjności" w okresie owulacji.

Ale to jest jakiś ewenement .Kobieta 4 dzieci ,każde z innym.Jedno dziecko usunięte.
Mówiła mojej znajomej,że może mieć każdego,zupełnie każdego.A taki,który zapewnia,że kocha żonę to dla niej po prostu pikuś :) No,jak to wytłumaczyć? Dla mnie osobiście to niepojęte,po prostu umie kobita czarować i tyle :)
 
     
Zielony Karzeł 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 282
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 21:47   

IgaM napisał/a:

Mieszanki są ponoć bardzo dobre :)
PS.Tylko uważaj żebyś mezaliansu nie popełnił :)


Fachowo to się wybujałość mieszańcowata nazywa :)
_________________
Mój nick - Zielony Karzeł Reakcji. Cały niestety się nie mieści.

Blog o permakulturze, produktywnych leśnych ogrodach, hodowli zwierząt i ekologii.
 
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 21:48   

Może Pani Danuta ma jakąś ukrytą talię czy coś :hihi:

Renault Thalia. Talia kart na ten przykład może być.

Swoją drogą jak ktoś tak zwraca uwagę na tą talię, znaczy się facet, to o czym może myśleć, bo mam wrażenie że o potomku.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Sie 31, 2010 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 21:53   

Trzeba by było się popytać fachowca,czyli Pani Danuty,ale nie jestem z nią blisko związana :what:
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 22:05   

Nie chcę nic mówić ale dla Pani Danuty to się może niezbyt dobrze skończyć.

Tylko kto wtedy będzie o Pani Danucie pamiętał.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Sie 31, 2010 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 22:19   

rakash napisał/a:
Nie chcę nic mówić ale dla Pani Danuty to się może niezbyt dobrze skończyć.

Tylko kto wtedy będzie o Pani Danucie pamiętał.

Właśnie dziś o tym mówiłam swojej znajomej.Ehhh,czas rozwiąże tę zagadkę.Pani Danuta za bardzo szarżuje ,a to źle się kończy,po prostu nie ma bata.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 22:24   

Ale teraz dla Pani Danuty widocznie najważniejsze w życiu, tym czym może się poszczycić jest dorabianie rogów. W sumie to dosyć ciekawa postać musi być ta pani Danuta. Może by ją gdzieś tak wystrzelić na Wiejską albo Puławską ;) Dobry materiał na Agentkę.
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 22:27   

Pani Danuta ma trzyletnie dziecko przy sobie i 14-sto letnią dziewczynę ,która już kilka razy uciekała z domu.
Mąż wiosną zmarł na raka trzustki,no i wreszcie poczuła się kobita wolną,bo była jak księżniczka, uwięziona w wieży.
Są ewenementy na tym świecie trzeba przyznać.
Edit. To znaczy nie mąż tylko facet,który był ojcem tej trzyletniej dziewczynki.
Ostatnio zmieniony przez IgaM Wto Sie 31, 2010 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 22:30   

14-sto letnia córka już płaci za "wolność" uwolnionej księżniczki. Wie dziewczyna co robi, tylko to nie na jej barki.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Sie 31, 2010 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 22:31   

rakash napisał/a:
14-sto letnia córka już płaci za "wolność" uwolnionej księżniczki. Wie dziewczyna co robi, tylko to nie na jej barki.

O to właśnie chodzi. Szkoda,bo bardzo ładna dziewczyna.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 22:35   

No to faktycznie ma się czym Pani Danuta chwalić. Pewno nie może wyjść z podziwu. Chociaż w sumie jak są zdrowe (tylko ta trzustka konkubenta).
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Sie 31, 2010 22:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 22:41   

W sumie trzeba przyznać,że Pani Danuta ma śliczne te swoje dziewczynki.Ta trzyletnia jest po ojcu,który zmarł na raka trzustki,ale pierwotnie miał białaczkę,tylko że się leczył.Ta czternastoletnia jest po kimś innym,nie wnikam po kim.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 07:47   

90-60-90 - Aida Yespica
http://facet.onet.pl/foto...,foto-duze.html
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 19:31   

re: 90-60-90

to takie oficjalne hasłowe wymiary, ale chyba jeszcze by się przydało "zahaczenie" ich do wzrostu (inne proporcje będzie miała panna 160cm a inne 180 przy tych samych wymiarach)

kiedyś liczyłem na podstawie chyba 32 finalistek konkursu miss.
no i wyszło mi że obwód w talii do wzrostu powinien być 0,37
biodra do wzrostu 0,52
biust do wzrostu 0,5
wszystko to miało jakiś tam błąd standardowy, więc proszę nie smućcie się dziewczyny jeżeli jeśli coś poszło nie tak :)

WHR (waist to hips ratio) przy 60/90 to "tylko" 0,67 a wg "moich" wzorów 0,71 a więc lepsza "gitarka" ;-)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 19:35   

Jasne.
Mi tam zresztą średnio podobają się kształty tej kobiety.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 19:42   

Hani napisał/a:
Mi tam zresztą średnio podobają się kształty tej kobiety.
spróbował byś napisać inaczej to już by tam Twoja panna Ci dała naukę neolitycznym wałkiem do ciasta :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 19:56   

zbiggy napisał/a:
spróbował byś napisać inaczej to już by tam Twoja panna Ci dała naukę neolitycznym wałkiem do ciasta :)

Nieprawda. Ja tam szczerze mogę wyrażać swoje zdanie o różnych kobietach - że jedne mi się fizycznie podobają, a inne nie. Nie ma z tym problemu :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 20:49   

Dla mnie ta panna z obrazka którą zapodał Hani jest zbyt płaska, nie ma krągłości. W domysłach widze jej płaski tyłek. ;D A tyłeczek powinien byc bardziej wypukły. Dobrze mówie panowie?

ta kobietka wg mnie ma fajny dół


udka, tyłeczek i wąska talia. :P
Ostatnio zmieniony przez Molka Pon Sty 16, 2012 20:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 20:57   

Krągłości ma Kardashian, tak jak trzeba :]
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:00   

Hannibal napisał/a:

Nieprawda. Ja tam szczerze mogę wyrażać swoje zdanie o różnych kobietach - że jedne mi się fizycznie podobają, a inne nie. Nie ma z tym problemu :)


Hani no co Ty, tylko takie teksty powinienes rzuca swojej ukochanej. ;D
http://www.youtube.com/watch?v=YntsEjQKmCs
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:08   

Molka napisał/a:
Hani no co Ty, tylko takie teksty powinienes rzuca swojej ukochanej.

kompletnie nie w moim stylu
co do Kardashian napisałem tylko o jej krągłościach, że taki rodzaj klepsydry jest fajny
co jednak kompletnie nie odnosi się do tego jaką osobą jest Kim, jaką ma osobowość, charakter, wrażliwość, etykę życiową, itd.
chyba to oczywizna :]
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pon Sty 16, 2012 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:10   

Molka napisał/a:
Hannibal napisał/a:

Nieprawda. Ja tam szczerze mogę wyrażać swoje zdanie o różnych kobietach - że jedne mi się fizycznie podobają, a inne nie. Nie ma z tym problemu :)


Hani no co Ty, tylko takie teksty powinienes rzuca swojej ukochanej. ;D
http://www.youtube.com/watch?v=YntsEjQKmCs


no luzak z naszego Haniego, mi żona nie pozwoliła być pantoflarzem, ale na taką swobodę bym się nie zdobył ;-P
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:15   

zbiggy napisał/a:


no luzak z naszego Haniego, mi żona nie pozwoliła być pantoflarzem, ale na taką swobodę bym się nie zdobył ;-P

fajną masz żone, ale chyba jakis tam komplementy rzucasz od czasu do czasu, my kobiety uwielbiamy takie rzeczy. :P
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:31   

zbiggy napisał/a:
no luzak z naszego Haniego

oboje jesteśmy libertarianami, jeśli o to pytasz 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:32   

Hannibal napisał/a:
Krągłości ma Kardashian, tak jak trzeba :]


no fakt, to jest to.

oto jej wymiary
Wzrost – 157 cm
Waga – 54 kg
Biodra – 99 cm (39)
Talia – 66 cm (26)
Biust – 86 cm (34)
Rozmiar spodni – 27
Nie sądziłam ze jest aż tak niska i ma 99 w biodrach, myślalam ze ma tak z 94. :D Ja jestem wyzsza i szczuplejsza, za to w biuscie mam wiecej dlatego nie sprawiam wrazenia chudej szkapy...
http://www.kimkardashian.pl/wymiary/
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 12:43   

A co za problem powiedziec cos takiego mezowi czy zonie. Przeciez jest milony facetow nawet fajniejszych od mojego meza, i tych, ktorych juz spotkalam i tych, ktorych dopiero spotkam, nie sposob tego uniknac, ale co z tego ma wynikac? Milosc to nie myslenie fiutkiem tylko uczucia i wola bycia z kims.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 12:57   

no ludzie,
jak napisałem coś w stylu że "żona nie pozwala mi być pantoflarzem" to miałem nadzieję że w tym zdaniu jest wystarczająco dużo absurdu żeby dać do zrozumienia że na forum nie opisuję poważnie swoich relacji damsko-męskich.

a tu Hani tłumaczy mi na serio co można powiedzieć drugiej połówce, Molka bierze mnie za miłą osobę, Neska się dziwi - słowem gigantyczne nieporozumienie!
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 12:58   

;D teraz bedziesz dowcip tlumaczyl
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 13:21   

całkiem apetycznie "wyrzeźbiona" klepsydra
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Anita

Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 23
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 01:17   

:)


http://www.youtube.com/watch?v=brXUBHkGexI


:roll:
Ostatnio zmieniony przez Anita Sob Lut 04, 2012 01:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 09:01   

Anita napisał/a:
:)


http://www.youtube.com/watch?v=brXUBHkGexI


:roll:


Jejku jak to koszmarnie wygląda. :faint:
 
     
suanek 

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 59
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 09:06   

Molka napisał/a:
Anita napisał/a:
:)


http://www.youtube.com/watch?v=brXUBHkGexI


:roll:


Jejku jak to koszmarnie wygląda. :faint:


Koszmarne? To jest przede wszystkim przykre jak się patrzy na kobietę, która 24/ 7 myśli jak zrobić, by się innym przypodobać? Totalna klapa... 8/
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 15:15   

:viva: :viva:
Ostatnio zmieniony przez Molka Sob Lut 04, 2012 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 16:39   

nono, niezla
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 20:24   



http://www.pudelek.pl/art...50_centymetrow/
o prosze, jest klepsydra..
jej mąż jest zachwycony... :]
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 21:30   

Okropna.
Dla mnie klepsydra musi mieć ok. 20 bf. 15 to już dla mnie raczej za chuda. A mniej to w ogóle.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 21:39   

No nieciekawa ale jak to mówią każda potwora znajdzie swego amatora. :P
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 22:25   

Wpływ gorsetu na zdrowie
Wg autorów nie miał żadnego wpływu.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 23:18   

A jak żywiła się słynna klepsydra sprzed wielu lat? :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 23:59   

Hannibal napisał/a:
słynna klepsydra

Czyli ACTA za pasem.

:-)
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 23:16   

Widzę, że moda na gorsety powraca :viva: . Migawka z holenderskiej publicznej TV. Na zdjęciach prowadząca 8)

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved