Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:00
Świadome odżywianie.
Autor Wiadomość
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Mar 31, 2011 18:22   Świadome odżywianie.

http://www.twojepieknoizd..._odzywianie.pdf
polecam zapoznanie się z tekstem, w sposób prosty i zrozumiały dla każdego opisany sposób odżywiania które gwarantuje utrate wagi bez efektu jojo. z tego co zdążyłam się zorientowac jest to żywienie kontrolujące ilosci spożywanych węglowodanów , raczej niskich węgli bez tłuszczofobii, jestem w trakcie czytania, z tego co widze to facet stawia na soje jesli chodzi o białko, zawsze można zmodyfikowac i włączyc bialko które nam odpowiada, nie gani jaj , pisze że jajo to jeden z wartosciowszych produktów ... uważam że fajnie napisane... :-)

chińskie przysłowie
"Jeśli nie znasz ojca choroby,to jej matką jest na pewno zła dieta" :-P

"W każdym ułamku sekundy , w każdej komórce naszego organizmu przebiegają dziesiątki tysięcy reakcji biochemicznych. Biorą w nich udział węglowodany, białka, tłuszczowce dostarczone z pożywienia oraz witaminy, enzymy i związki mineralne, które nasze pożywienie powinno zawierac, a niestety w dużym stopniu jest ich pozbawione."
Ostatnio zmieniony przez Molka Czw Mar 31, 2011 19:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 08:41   

Fajny art, niby nic nowego ale w takiej dosc przystepnej formie abym mogl to wydrukowac i dac paru osobom bez zbednego klapania morda. Dziex Molka :hug:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 10:41   

Witaminy i minerały w aptece są chemiczne, ale my za to mamy cudowne środki naturalne, które trzeba łykać, bo w pożywieniu ich nie ma.
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 19:12   

Mnie sie wydaje -artykuł jakby sponsorowany
,choć duzo cennych i oczywistych informacji
Nie czepiajac sie oliwek czy olejów ale -NUTRILLE-
chyba taka farbe albo szampon miałam ,a może sok z kartonu
Czy suplementy nie są poddawane obróbce chemicznej ,termicznej.
Po za tym -chleb -znowu dylemat ,czy zboze dojrzewa bez oprysków ?
banany, owoce -a tylko 50 g wegli wolno -okropność :shock:
_________________
pozdrawiam
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 12:48   

http://kobieta.wp.pl/kat,...,wiadomosc.html
Cytat:
Jeśli polecisz do Londynu czy Los Angeles i poprosisz na siłowni o pomoc trenera osobistego, tzw. dieta jaskiniowca zostanie ci zaproponowana w pierwszej kolejności. Dlaczego?
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 22:49   Re: Świadome odżywianie.

Molka napisał/a:
http://www.twojepieknoizdrowie.pl/images/page/witaminy/6-e-book_swiadome_odzywianie.pdf

Jak zwykle w artykule żywieniowym zero słowa o lektynach pokarmowych :shock:
Ostatnio zmieniony przez brajan30 Sob Lis 26, 2011 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved