Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ten pierwszy raz może byc trudny.
Autor Wiadomość
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 23:52   Ten pierwszy raz może byc trudny.

http://vod.onet.pl/szkola...-dodatkowy.html
Szkoła prawiczków
Czy ktoś oglądał ? Patrzyłam chwile , mogłoby sie wydawac że na życie seksualne w pewnym wieku przychodzi czas i wydaje sie to oczywiste, jednak nie do końca, nie dla wszystkich.... wg mnie pomysł z taka szkoła nie jest zły, polega to na tym, że uczy sie takiego delikwenta wszystkiego od podstaw etapami, najpierw dotyk, potem oswajanie z nagością, potem poznawanie ciała pod względem anatomicznym, potem delikatne pieszczoty aż w końcu w ostatnim etapie dochodzi do inicjacji. Wszystko fajnie tylko dla mnie te kobiety to jakaś porażka, pierwsza która pokazywała mu swoje narządy płciowe była starawa , w poważnie zaawansowanym wieku, dałabym jej ok 60 tki, troche dziwnie to wyglądało, kojarzyło mi sie to z podłapaniem okazji przez te "nauczycielki" , chłopak niedoświadczony więc nie miał porównania jak atrakcyjne i apetyczne może byc ciało kobiety, powiedzmy, że w ogólnym rozrachunku chłopak skorzystał, ponieważ odzyskał wiare w siebie bo z tego co mówił, nie miałby żadnych szans na zmianę w tej sferze życia z uwagi na wewnętrzne zahamowania, nieśmiałosc itd. Nie wiem czy na jego miejscu nie wolałabym udac sie do renomowanej agencji towarzyskiej ale chyba w jego wypadku było to awykonalne ponieważ był na prawde "zielony jak szczypiorek" .... :)
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 09:46   

I tutaj zaczynają się pytania z serii: Czy pierwszy raz powinien być z kimś wyjątkowym czy ważniejsze jest podłapanie doświadczenia?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 10:24   

iliq musiałbys obejzec ten film, ten chłopak byłby do konca zycia prawiczkiem, bo w jego przypadku nie chodziło o doswiadczenie tylko przełamanie oporów związanych z intymnoscią, gdybys widział jego mine po stosunku z terapeutką, jego twarz promieniała, po pierwsze z powodu tego ze juz nie miał oporów a po drugie że ten blast który ciążył na nim że jest prawczkiem ulutnił sie na zawsze, miałam wrażenie że odetknął z ulgą, powiedział głośno, już nie jestem prawiczkiem cały happy... :P , stwierdził że jest gotowy na znalezienie dziewczyny, swojej upragnionej miłości...
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 14, 2011 10:55   

TVN Style

dzisiaj, g. 23:15
Szkoła prawiczków

(serial dokumentalny)
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 11:38   

Oczywiście jest to wpuszczanie ludzi w maliny a nie żadne dobro.

Podobno są szkoły uwodzenia. Kiedyś widziałem jakiś materiał. Jest to żenada i blokowanie możliwości rozwoju.

Diabelskie sztuczki za które się potem płaci słono.
_________________

 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 14:23   

Odczucia miałam dziwne gdy to ogladałam, te baby które tam pracowały były jakies dziwne, może zboczone :P , chłopak zapewne był tak zdesperowany ze postawił wszystko na jedną karte, gdybym ja miała w młodym wieku z tym problem, na pewno nie skorzystałabym z tego rodzaju "terapii" , nie wiem co bym zrobiła, może starałabym sie pogadac z jakąś przyjaciółką, albo poszłabym do seksuologa...
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 19:16   

Ashkar napisał/a:
Podobno są szkoły uwodzenia. Kiedyś widziałem jakiś materiał. Jest to żenada i blokowanie możliwości rozwoju.

Zależy. Jeżeli po takim szkoleniu facet ma lepsze powodzenie to zyskuje na tym ten facet, zyskują kobiety i zyskuje trener. Fakt faktem trenerzy na tym bardzo dobrze wychodzą, znam takowych trenerów 5, każdy z nich dzięki tej branży ma życie na dobrym poziomie. Żeby operować cyframi, jeden za kurs internetowy w przeciągu 3 dni zarobił 43 tysiące.

Niektórym "szkoła uwodzenia" pomaga, innym nie. Sam siedziałem w "społeczności uwodzicieli " około roku. Ten okres pomógł mi się zmienić. Po roku stwierdziłem, że to pieprzę i idę własną drogą, była to świetna decyzja.

Molka napisał/a:
iliq musiałbys obejzec ten film, ten chłopak byłby do konca zycia prawiczkiem, bo w jego przypadku nie chodziło o doswiadczenie tylko przełamanie oporów związanych z intymnoscią

Zamiast oglądać 60 letnią kobietę uprawiającą seks wolę redtube a co chłopak przeżywał wiem z własnego doświadczenia. Sam zwaliłem 6 sytuacji zanim wreszcie udało mi się sforsować moją blokadę. Nie mam pojęcia jak mi starzy zaprogramowali takie podejście ale chyba wolę nie wiedzieć.

Molko faceci na ogół boją się szczerego wyrażania własnych uczuć. Ja dość intensywnie pracuję na tym od 2 miesięcy. Coraz częściej się przyłapuję, że jak jestem na spacerze z jakąś koleżanką rozmawiam o swoich emocjach. Naprawdę dla wielu facetów nie jest to zbyt łatwe, nie mówiąc już o tym że większość nie chce tego zmieniać. Według mnie Twój pomysł z przyjaciółką by nie wypalił. Kto by mu pomógł w taki sposób...

Jakbym ja miał wybierać pomiędzy taką opcją a dziwką, bez wahania brałbym dziwkę. Młoda, ładna, doświadczona a do tego może jej wszystko powiedzieć. O wiele lepsza opcja.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 19:36   

iliq napisał/a:

Jakbym ja miał wybierać pomiędzy taką opcją a dziwką, bez wahania brałbym dziwkę. Młoda, ładna, doświadczona a do tego może jej wszystko powiedzieć. O wiele lepsza opcja.

Faceci mogą sobie pójsc do burdelu, pisalam o tym w pierwszym poscie, wolalabym atrakcyjna dziwke to fakt ( gdybym byla facetem oczywiscie).

Dziwi mnie troche jedna sprawa, że On niby taki wyhamowany a zgodził się na udział w tym programie gdzie miliony ludzi będą świadkami tego wydarzenia... dziwne dla mnie...
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 19:57   

może uważa, że to dobry wabik na laski ;D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 12:26   

iliq napisał/a:
Molko faceci na ogół boją się szczerego wyrażania własnych uczuć. Ja dość intensywnie pracuję na tym od 2 miesięcy. Coraz częściej się przyłapuję, że jak jestem na spacerze z jakąś koleżanką rozmawiam o swoich emocjach. Naprawdę dla wielu facetów nie jest to zbyt łatwe, nie mówiąc już o tym że większość nie chce tego zmieniać.

Widzę, że nauka nie poszła w las 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 17:26   

Hani napisał/a:
Widzę, że nauka nie poszła w las 8)

W sensie takim, że zaczynam się uzewnętrzniać?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 18:40   

A może macie ochotę opowiedziec o swoich pierwszych razach... trudne były czy łatwe jak "piece of cake"? co jak co ale "to" to na pewno każdy pamięta... :P
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 18:46   

Bo jeśli chodzi o mnie to mam bardzo miłe skojarzenia, nie było to byle gdzie , byle jak i z byle kim a i tak tremka była, dlatego nie pojmuje dziewczyn które potrafią swój pierwsze raz zaliczac np. w klopie z dyskotekowym frajerem... dla mnie niepojęte i obrzydliwe.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 19:03   

Molko nie pojmujesz bo za Twoich czasów nie było takiej presji. Teraz dla dziewczyn, bycie dziewicą w wieku 16 lat to obciach. Żyjemy w czasach w których seks sprzedaje się bardzo dobrze. To do czegoś zobowiązuje. Dziewczyny bardzo dużo gadają o seksie, swój pierwszy raz zawszę mogą upiększyć, nawet jak był beznadziejny. Jakby miały kłamać że już nie są, to powodowałoby u nich jeszcze większą presję.

PS. Ło kurna już 1000 postów przekroczyłem :shock:
Ostatnio zmieniony przez iliq Nie Maj 15, 2011 19:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 19:47   

Wiek dojrzewania niestety to również wiek buntu , rodzice nie rzadko przestają byc autorytetem jeśli w ogóle potrafią nim byc, środowisko w którym obraca się dziewucha jest wówczas najważniejsza jeśli chodzi o wzorce dlatego tak ważne jest z kim w kontakty wchodzi nasze dziecko... na szczęscie przeważnie jest tak że "matołki" trzymają z "matołkami" a "rozgarnięci" z "rozgarniętymi" gdzie dla tych ostatnich liczy się coś więcej oprócz kreowania swojego wizerunku poprzez epatowanie seksualnością.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 20:22   

Molko wiek buntu z tego powodu, że rodzice nie rozumieją potrzeb i wartości dziecka. Dziecko, którego rodzice rozumieją i akceptują jego potrzeby nie ma powodu się buntować. Dzieci najczęściej tracą kontakt z rodzicami przez to, że rodzice bardzo często pieprzą życie towarzyskie dzieci. Zakazy wyjścia na imprezy, jakieś tępe szlabany i totalny brak uwagi na potrzeby dziecka.

Mój ojciec i dziadkowie całkowicie stracili wpływ na moje życie przez to że za bardzo chcieli je kontrolować. Dziadkowie gadali ciągle jakieś typu: "Olej przyjaciół i znajomych, na nich się zawiedziesz polegaj na nas bo jesteśmy rodziną i na nas nigdy się nie zawiedziesz" Ojciec znowu powtarza mantrę: "Jesteś idiotą, jesteś kretynem" od mojego dzieciństwa do zapewne ostatniego dnia kiedy będzie mnie widział na oczy. Większość osób które znam i miała "wiek buntu" miała go z podobnych powodów. Znam też osoby, które nie doświadczały o dziwo żadnego buntu a to dlatego, że rodzice rozumieją potrzeby dzieci i pozwalają im się rozwijać.

Według mnie to co definiujesz jako "rozgarnięci" to grzeczne dzieci. Grzeczne dzieci mają to do siebie, że są nijakie. Nigdy takie dzieci nie cieszyły się powodzeniem i popularnością, nie ma w nic oryginalnego, są identyczne. Ok, może takie imprezówy kierują się "próżnymi" wartościami ale co z tego skoro mają odwagę iść swoją własną drogą? Na studiach jest bardzo dużo hedonistek (wśród ładnych dziewczyn) i to one są bardziej ogarnięte bo te "ogarnięte" na ogół są grube i bez przyjaciół.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved