Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
edit: Czochranie się naganiaczy za kudły.
Autor Wiadomość
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 20:55   edit: Czochranie się naganiaczy za kudły.

http://wiadomosci.wp.pl/k...,komentarz.html
Cytat:
Gen. Sławomir Petelicki, twórca GROM i członek Zespołu Ekspertów Niezależnych zarzuca rządowi zakłamanie ws. katastrofy smoleńskiej. Zdaniem rozmówcy Wirtualnej Polski Donald Tusk i jego otoczenie z rozmysłem wprowadza społeczeństwo w błąd i to już od poranka 10 kwietnia. Petelicki powtarza, że tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy


SMS brzmiał tak: "Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił". Jak zdradza gen. Petelicki, SMS o takiej treści pokazał mu, a następnie przesłał jeden z jego bliskich znajomych z Platformy. Nie poznał go jednak rok temu, ale dopiero w ostatnim czasie. - Mój kolega, który uczestniczył m.in. w powstawaniu expose premiera waha się, czy tego wszystkiego sam nie powinien powiedzieć. Jest rozgoryczony, tym, co się dzieje w Platformie: pozbyto się najlepszych ludzi, teraz robi się wszystko, by usunąć Grzegorza Schetynę, na którym spoczywa ciężar kierowania partią - wyjaśnia. Gen. Petelicki uważa, że ta instrukcja została wysłana "w strachu", a wyszła z trójkąta Donald Tusk-Tomasz Arabski-Paweł Graś.

SMS miał też niejako przewidywać reakcję MAK, który badając wypadki lotnicze w Rosji, zazwyczaj przyjmował wersję o winie pilotów. - Raportu MAK nikt z fachowców nie bierze na serio - mówi gen. Petelicki. Odnosi się także do spóźnionej reakcji premiera ten raport. - Premier, przebywając na nartach dostał informację od wywiadu, że taka konferencja się odbędzie. Wystarczyło dać znać ministrowi Millerowi, by wcześniej zorganizował własną i przedstawił to, co zdobył płk Edmund Klich, który jako jedyny zabrał się za wyjaśnianie katastrofy - komentuje.

Wywiad dla portalu Wprost24.pl, w którym gen. Petelicki po raz pierwszy ujawnił sprawę SMS-ów został usunięty z sieci. - Naciskał na to prawdopodobnie redaktor naczelny "Wprost" Tomasz Lis. Widać poszedł rozkaz, by takie informacje wyciszać, a pan redaktor okazał się dyspozycyjny - mówi.

Petelicki przypomina, że popierał PO w czasie rządów PiS i zaznacza, że ma wielu przyjaciół w tej partii. Uderza go jednak zakłamanie rządzących ws. katastrofy smoleńskiej. - Mówią Polakom: nic się nie stało, a przecież mieliśmy do czynienia z największą tragedią od II wojny światowej. Ta beztroska rządu świetnie wyraża się w słowach gen. Mieczysława Cieniucha, który Smoleńsk nazwał "przykrym incydentem" - mówi. - Obywatele mają prawo wiedzieć, jak było naprawdę. Państwo nie zdało egzaminu, a premier i minister obrony są za to odpowiedzialni - podkreśla.

Innym zarzutem wysuwanym przez gen. Petelickiego jest to, że Polska przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy nie zwróciła się z prośbą o pomoc do NATO. Dopiero teraz, rok po tragedii są podejmowane takie kroki. - Nasz kraj jest członkiem Sojuszu od 12 lat, więc powinniśmy byli zrobić tak, jak potężne USA po 11 września. Przecież nie wiedzieliśmy wtedy, czy to nie był zamach terrorystyczny. Natychmiastową reakcją powinno być zapytane NATO o to, jaką konwencję należy zastosować, czy mogą przysłać ekspertów oraz zabezpieczyć wszystkie zdjęcia satelitarne - wymienia. A tymczasem, jak mówi, "oddaliśmy wszystko Rosjanom, staliśmy się petentem".

Ujawnia, że po katastrofie tylko minister Bogdan Klich zaproponował, by poprosić NATO o pomoc. Udziału Sojuszu nie chciał jednak premier. Z jakich powodów? - Gdyby śledztwo toczyło się pod auspicjami NATO, raport końcowy byłby miażdżący dla rządu i MON-u. Doszłoby do dymisji rządu - chodziło o utrzymanie się na stołkach - uważa gen. Petelicki. Decyzje m.in. ws. wyboru konwencji chicagowskiej, które jego zdaniem były bezprawne, podejmowano także w trójkącie Tusk-Arabski-Graś. - Dlatego pewnie posłowie nie mogą się doprosić od rządu ekspertyz prawnych na ten temat - dodaje.

Zachowanie premiera Tuska tuż po katastrofie, zdaniem gen. Petelickiego spowodowało, że Polska straciła wiarygodność w NATO. - Po katastrofie USA podjęły decyzję o tym, że - wbrew wcześniejszym ustaleniom - nie przekażą nam uzbrojonych zestawów rakietowych Patriot - mówi Wirtualnej Polsce gen. Petelicki.

Gen. Petelickiego oburzają próby obarczania odpowiedzialnością za tragedię śp. Lecha Kaczyńskiego. - Nigdy nie byłem jego zwolennikiem, ani w żaden sposób nie jestem związany z PiS-em, ale nie mogę patrzeć na to, jak się kłamie. Gdyby raport przygotowało NATO nie można by było zwalać winy na Rosjan, gen. Błasika czy zmarłego prezydenta - podkreśla.

Plan jest następujący: będą odwlekać publikację raportu Millera jak długo się da, a wszystko zależy od słupków sondażowych. Jeżeli będzie źle z poparciem, poświęcą ministra obrony Klicha, a minister Miller, mimo groźnej miny, będzie dyspozycyjny, co udowodnił wmawiając Polakom, że samolot był cywilny i że lotniska zapasowe były przygotowane, wbrew stanowi faktycznemuGen. Sławomir Petelicki
Gen. Petelicki powiedział, że nie ulega wątpliwości, że lot 10 kwietnia do Smoleńska miał status wojskowy, a odpowiedzialność za jego przygotowanie ponosi kancelaria premiera. - To żenujące, że próbowano Polaków przekonywać, że lot do Smoleńska miał charakter cywilny na tej podstawie, że samolot nie był uzbrojony. Śmiał się z tych tłumaczeń płk Robert Latkowski, były dowódca w 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego - mówi.

Krytycznie wypowiada się także na temat usuwania zniczy i "atakowania staruszków" na Krakowskim Przedmieściu. - To wstyd i tchórzostwo - ocenia. I zwraca uwagę, że po śmierci księżnej Diany składano znicze pod Pałacem Buckingham, w którym urzędowała przecież nie księżna, ale królowa brytyjska. - Tam nikomu to nie przeszkadzało - zauważa.

Za błędy w szkoleniu pilotów i złą kondycję 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego obwinia wyłącznie ekipę Tuska. Dlaczego? Bo to za jego rządów doszło do katastrofy CASY w Mirosławcu, która ujawniła wszystkie braki polskiej armii. Choć były dwa lata na to, by wyciągnąć wnioski, nie zrobiono tego. - Gdyby nie katastrofa smoleńska, Polacy nigdy by się nie dowiedzieli, jak fatalny jest stan służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa. To, że nie potrafiły zadbać o bezpieczeństwo prezydenta i najważniejszych osób w państwie jest nie do pomyślenia nigdzie na świecie. Mówienie, że państwo zdało egzamin, bo udało się sprowadzić trumny, to tragikomedia. Nie mogę przejść nad czymś takim do porządku dziennego - mówi.

Jak twierdzi gen. Petelicki rząd będzie robił wszystko, żeby raport ministra Millera nie ujrzał światła dziennego. - Plan jest następujący: będą odwlekać publikację jak długo się da, a wszystko zależy od słupków sondażowych. Jeżeli będzie źle z poparciem, poświęcą ministra obrony Klicha, a minister Miller, mimo groźnej miny, będzie dyspozycyjny, co udowodnił wmawiając Polakom, że samolot był cywilny i że lotniska zapasowe były przygotowane, wbrew stanowi faktycznemu - uważa.

Rozmawiała Joanna Stanisławska, Wirtualna Polska


Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Sob Kwi 16, 2011 17:29, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

  Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 21:11   Re: Komosutra,

[quote="M i T"]...SMS brzmiał tak...
Tomek[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Tomek a Ty masz "jeszcze" edycje postow wlaczona? :hah: :hihi:
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 21:22   

No mam. Jest to naturalnie jeden z niewielu warunków niezbędnych, by pisać na tym forum.
Serio uwalili Ci edycję? Jeśli tak, to niezła komosutra.

Tomek
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 21:47   

[quote="M i T"]...
Serio...
Tomek[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Tak powaznie to mysle, ze to jakis zlosliwy kod albo blad w skrypcie. 8)

Musze poprosic Molara aby sprawdzil co to moze byc.
W kazdym razie pisze sie "mnie" strasznie niewygodnie. 8)

Molar ratuj! 8/
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 22:01   

offtop do kosza
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Sob Kwi 16, 2011 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 22:23   

http://www.tygodniksolidarnosc.com/2010/17/7d.htm
 
     
Gutek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 76
Skąd: New Jersey
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 11:10   

grizzly napisał/a:

Musze poprosic Molara aby sprawdzil co to moze byc.


Tak za darmochę?
ZAINWESTUJ w jego wiedzę, której Ty nie posiadasz :P
 
     
manager10
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 12:06   

Adam319 napisał/a:
Chcesz pomocnego avatara w celu przeprowadzenia akcji protestacyjnej?

Obrazek

:-/

Pozwoliłem sobie zacytować,już nawet nie pogrubiam :hihi:
Joke Of The Year :viva: :hihi:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 12:31   

grizzly napisał/a:
M i T napisał/a:
...
Serio...

Tomek

Tak powaznie to mysle, ze to jakis zlosliwy kod albo blad w skrypcie. 8)

Musze poprosic Molara aby sprawdzil co to moze byc.
W kazdym razie pisze sie "mnie" strasznie niewygodnie. 8)

Molar ratuj! 8/
.

Na mojej przegladarce Brufordowi tez nie wychodzi cytowanie.
Pewnie jakis wirus dopadl lekarzy.

P.S.
Fajnie mi sie napisalo poprzednio cycowanie.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 21:28   

Najmniej sympatyczny polityk w Polsce wg. Tomkiewicza:

Wiem, wiem psze pana, ale z tym to do Pajacykowa, if you know what i mean.
A na serio całkiem. W Rzeczpospolitej Komosutrzańskiej nie znajdziecie równie jadowitego politycznego opluwacza posługującego się topowym wręcz werbalnym chamstwem.
Prezes Jarek to przy nim dostojeństwo i splendor.

A teraz czas na najsympatyczniejszą i najbardziej męską twarz polityki polskiej.
Paweł Poncyljusz. Nie wiem, jakim jest człowiekiem, ale miło popatrzeć na taką twarz.
Jest prawdopodobnie jedynym politykiem, którego chciałoby się zapytać: "co ty gościu robisz wśród tylu wieprzy??"

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Kwi 13, 2011 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Kwi 13, 2011 21:43   

M i T napisał/a:
Najmniej sympatyczny polityk w Polsce

He, he , he, nie widziałeś dziś całej "Kropki nad i" :razz:

http://www.tvn24.pl/0,169...,wiadomosc.html

No i pewnie nie słyszałeś jeszcze o tej aferze z cenzurą:

http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html

A propos Poncyljusza, to niestety zgolił bródkę i "zbrzydnął":

http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Kwi 13, 2011 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 00:15   

Tomek zgadzam sie. Tak jak Jarek jest na jednym koncu bieguna przesadzajac juz, tak Niesiolwski jest na drugim jako czlowiek z wieczna piana na ustach. Świrlandia totalna i chamowa.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 10:00   

M i T napisał/a:
Najmniej sympatyczny polityk w Polsce wg. Tomkiewicza:
Obrazek

Bym powiedzial, ze do spolki z tym:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 15:10   

Adam319 napisał/a:

Obrazek


On mi sie nieodparcie kojarzy z nim.

_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Kwi 14, 2011 15:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 19:30   

Kolejny artykuł n/t wyjaśnień Petelickiego. No ciekawe, jak dalej potoczą się sprawy.

Cytat:
"Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił" - takie SMSy zaraz po katastrofie prezydenckiego samolotu otrzymali politycy PO – twierdzi gen. Sławomir Petelicki w rozmowie z „Super Expressem”. - To są kompletne brednie - odpowiada rzecznik rządu Paweł Graś,
- Gdy pokazałem moim znajomym z Platformy - w celu uniknięcia możliwych przekłamań - raport zespołu ekspertów niezależnych, który skonsultowaliśmy z ekspertami amerykańskimi i brytyjskimi, jeden z tych polityków pokazał mi wtedy tego SMS-a. Powiedział mi, że nie podejrzewał wcześniej, iż mógł być tak bardzo manipulowany w sprawie śledztwa przez rząd – stwierdził Petelicki.


Nie chciał jednak powiedzieć, z kim rozmawiał. - Powiem tylko, że to bardzo uczciwy człowiek, któremu od dawna nie podoba się w Platformie wiele rzeczy – uciął.
"Mam wrażenie, że to Klich podyktował raport Rosjanom"
Zdaniem generała SMS został wysłany „z trójkąta Donald Tusk – Paweł Graś – Tomasz Arabski”. - Nie ma co się oburzać i zaprzeczać. Wiadomo, kto się znajdował na lotnisku w Smoleńsku i decydował o tym, co się tam dzieje. Gołym okiem widać było, że o wszystkim decydowała właśnie ta trójka - ocenił.


"Premier spanikował i autentycznie się przestraszył”

Petelicki uważa, że SMS jest dowodem na to, że rząd, nie czekając na żadne ustalenia, prowadził wokół katastrofy grę, a „premier spanikował i autentycznie się przestraszył”, dlatego też nie poprosił NATO o pomoc w śledztwie.

- Raport NATO byłby dla niego miażdżący i mógłby oznaczać dymisję rządu. Ci, co podjęli decyzję o przekazaniu śledztwa Rosjanom, doskonale wiedzieli, że MAK zawsze zwalał winę na pilotów. W ten sposób rządzący mogli uratować dla siebie stołki. Ale raport NATO byłby miażdżący również dla Rosjan i na pewno nie powtarzano by teraz po świecie, że pijany polski generał spowodował katastrofę, że to był lot samobójców. Nie. Mówiono by, że prowadzono ich na śmierć, bo pomimo mgły jakiś nieznany nam decydent z Moskwy kazał sprowadzać maszynę na ziemię – przekonywał generał.

Graś: to brednie

Poproszony przez „SE” o komentarz do słów Petelickiego Paweł Graś stwierdził: - To są kompletne brednie. Nie będę tego komentował. Mogę powiedzieć tylko tyle, że oczywiście nie było żadnego rządowego SMS-a. Ministrowie nie otrzymują SMS-em żadnych "instrukcji" dotyczących tego, jak mają się wypowiadać – zapewnił.
(jasne, to zupełnie oczywiste - jakżeby mogli)

kaw/tr

http://www.tvn24.pl/-1,16...,wiadomosc.html

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Kwi 14, 2011 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 19:54   

Właśnie Wałęsa dorwał się do mikrofonu w TVN. To, co popłynęło obraża nie tylko urząd prezydenta, ale również język polski, inteligencję słuchaczy, logikę, składnię, jakąś etykę czy elementarną prawdomówność. TEN CZŁOWIEK NAPRAWDĘ BYŁ PREZYDENTEM!!!!!! :shock:

Znane są dwa filmy, w których głupek odniósł spektakularny sukces: "Wystarczy być" H.Ashby i "F.Gump" Zemeckisa.

Tomek
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 20:24   

[quote="M i T"]...Kolejny artykuł n/t wyjaśnień Petelickiego. No ciekawe, jak dalej potoczą się sprawy...

Tomek[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Tomek ja pod wplywem "nauk" Adama jestem sklonny przypuszczac,
ze to "som" jakies klamstwa i celowe podburzanie "narodu". :-)

Wszystko byloby dobrze gdyby nie tacy ludzie z takimi tekstami.
Chodzila by "piekarskosc i hydraulicznosc" do "bida-ronki"
i bylby "swinty" spokuj! :-)

Jak mozna widziec oba panstwa koreanskie i nie wiedziec,
ze na polnocy to jest "raj na ziemi"! :-)

Adam zreszta potwierdza to w kazdym swoim poscie. :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 20:38   

[quote="Adam319"][quote="grizzly"]Adam zreszta potwierdza to w kazdym swoim poscie[/quote]
Niby potwierdza co?[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Adam, juz nie bede "puchatkiem" i nie napisze "Adasiu". :-)

Kazdy kto choc przez kilka dni sledzi nasze forumowe wypowiedzi
bezblednie sie zorientuje, ze ja jestem fanem Korei Poludniowej
w przeciwienstwie do Ciebie. :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 20:43   

[quote="M i T"]...dorwał się do mikrofonu w TVN...

Tomek[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Jak to mozna skomentowac aby utrafic w sedno? :-)

Jak sobie pomysle o "p&h" to "Boli" mnie glowa! :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 20:47   

[quote="Adam319"]...To twoja projekcja...[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Adam bylbys teraz szczery i przyznalbys, ze w imie "zgody"
i szczescia "ludu" zjednoczylbys te dwie rozdarte "polowki"? :-)

No, przyznaj "siem". :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 22:23   

Rusofilstwo w pełnym rozkwicie.
Nagle nowa wersja medialna: Katyń to nie ludobójstwo!! Zauważalna zmiana (nie możecie przecież zaprzeczyć) mimo że wiele lat wcześniej, "ludobójstwo w Katyniu" było zwrotem tak oczywistym, jak to, że gdy wstajemy z łóżka, głowa unosi się do góry.
Poniższy cytat z artykułu nie jest jakoś szczególnie reprezentatywny dla opisanej transformacji lingwistycznej (wykorzystywanej w dobijaniu szczątków PiS-u), bo towarzysz Wałęsa nie jest osobą miarodajną i merytoryczną. Być może potrafi wstawić puszkę w ścianę i zamontować gniazdo, tudzież rozprowadzić instalację po M-3, ale w kwestii podtrzymywania obowiązującej w danym czasie nomenklatury, wypada blado.
Cytat:
Lech Wałęsa przyznał rację Rosjanom, którzy zamienili tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej, którą w listopadzie ubiegłego roku umieścili tam członkowie Stowarzyszenia Katyń 2010 z wdową po Januszu Kurtyce na czele. Na tablicy wyjaśniono, że ofiary katastrofy udawały się na uroczystość upamiętnienia ludobójstwa w Katyniu. Na nowej tablicy celu wizyty już nie było.

http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html


Jeśli za jakiś czas usłyszycie, np. w TVN-e, że Putin jest flagowym reprezentantem porozumienia osi Polska-Rosja, nie będzie się czemu dziwić.

Wracając do artykułu:
Cytat:
Kaczyński to anarchista nieszanujący wyborów, ośmieszający ludzi i wyborców. Gdzie są prokuratorzy? Po to ich mamy, że takie rzeczy powinni wyłapywać, ja tu nie widzę niezależności ich i sądów - dodał.

Dodał, rzecz jasna, Wałęsa. Spoko, poprawna politycznie nomenklatura, wszystko w normie. I tak mu daleko do Niesiołowskiego, Palikota i Szkła Kontaktowego (ci zaś obecnie przechodzą samych siebie).

Cytat:
Według byłego prezydenta, to że został zaproszony do takiej misji w Tunezji, to dowód, że jeszcze się o nim pamięta. - W całym świecie mnie jeszcze pamiętają z takiej rewolucji i jak się źle dzieje, to przypominają, że jest taki człek jak ja. Dzisiaj demokracja u nas wręcz szaleje – ale to złe określenie, bo ta demokracja, którą my budujemy, poza prawami, powinna dopisywać obowiązki. Nie zrobiliśmy tego, stąd wolność zmienia się w szaleńczą wolność - powiedział.

Nie ma to jak element narcystyczny ku wzbogaceniu formy. Wciąż jednak utrzymuje się wersję: to Lech Wałęsa doprowadził do upadku komunizmu w Katolandii - skacząc przez płot m.in. Pomagał mu w tym obalaniu JPII (ukrywający Roberto Calviego), więc wszyscy wstają z miejsc i klaszczą. Aberracji nigdy dosyć.

Tomek

ps: A poniżej coś w rodzaju ekhmmm, awangardy słownej. Tylko najściślejsza bohema, elita elit wśród awangardzistów, jest w stanie zrozumieć doniosłość poniższych wersów. Są one bowiem słowami mędrca nieskalanego błędem. Wśród labiryntu znaczeń i pozornych sprzeczności, tylko oświeceni mogą dostrzec blask światłości i rozumności niesłychanej, tkwiący dokładnie tam, gdzie tkwić powinien. Amen.
Cytat:
Wałęsa wypowiedział się też o pomniku ku pamięci Lecha Kaczyńskiego. - Uczcić trzeba wszystkich, Lechowi Kaczyńskiemu należy się pomnik za samą śmierć. Moim zdaniem żadnych efektów dla Polski on nie ma. Ja wiem, że o zmarłych nie mówi się źle, więc nie chciałbym mówić, ale on nie ma żadnych zasług. Za co ma być pomnik? Za skłócenie z Niemcami, z Rosją? Bądźmy poważni - zakończył Wałęsa.
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Kwi 14, 2011 22:46, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 13:09   

W ramach uzupełnienia. Mikrofon, jak i kartka papieru przyjmą wszystko.
Cytat:
Ja na miejscu Komorowskiego przeprosiłbym jeszcze prezydenta Rosji, Dmitrija Miedwiediewa za tablicę w Smoleńsku i powiedział: wybaczy pan, tak, demokracja u nas jest, mamy prawa, ale nie mamy obowiązków, nie mamy odpowiedzialności. W taki sposób posunąłbym sprawy naprzód, zdecydowanie żądałbym pomnika i tablicy, ale w sposób możliwy do zaakceptowania - powiedział Lech Wałęsa w rozmowie z Moniką Olejnik w programie "Gość Radia Zet".

http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html

Powstaje pytanie - czy Wałęsa działa na zasadzie: nie lubię osobiście Kaczyńskich i mało mnie interesuje, że gdyby nie chodziło o nich, losy tablicy widziałbym zgoła odmiennie, czy też wypuścili go w eter, by wspomógł Szkiełko w ryciu?
Zupełnie inaczej funkcjonuje przecież np. Palikot. Ten ryje w sposób dość kontrolowany.
Pytanie tylko: dla kogo????

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Pią Kwi 15, 2011 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 13:24   

ja zostawilam na razie pytania o smierc i jej cel, teraz co rano i kilka razy w ciagu dnia zadaje sobie pytatnie 'w jakim kraju my zyjemy' :razz: :roll: :shoot: co nas jeszcze czeka.

Zuzanna Kurtyka jest the best, bardzo mi sie podoba.


http://youtu.be/b3SkRBYoASI





.
_________________
Pachelbel Canon in D
Ostatnio zmieniony przez Neska Pią Kwi 15, 2011 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 14:11   

[quote="Neska"]...kilka razy w ciagu dnia zadaje sobie pytatnie
'w jakim kraju my zyjemy' ...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Bo ten kraj jest wlasnoscia "piekarskosci i hydraulicznosci". :-)

Np. Adam "podoficer polityczny" tfu... NADOFICER jest w "swoim zywiole". :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 08:44   Re: Komosutra,

M i T napisał/a:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,title,Gen-Petelicki-widzialem-SMS-z-10-kwietnia-2010-r-katastrofe-spowodowali-piloci,wid,13313904,komentarz.html
Cytat:
Gen. Sławomir Petelicki, twórca GROM i członek Zespołu Ekspertów Niezależnych zarzuca rządowi zakłamanie ws. katastrofy smoleńskiej. Zdaniem rozmówcy Wirtualnej Polski Donald Tusk i jego otoczenie z rozmysłem wprowadza społeczeństwo w błąd i to już od poranka 10 kwietnia. Petelicki powtarza, że tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy


Rozmawiała Joanna Stanisławska, Wirtualna Polska


Tomek


Dziadzio Petelicki w ataku.Fachowiec.W oryginalnej wersji tesktu pada " Tu154M był M bo Military" :viva: .Nie , dziadziu.To co innego oznacza.
Kwaty po pałacem Buckingham.No były , za to nie było wiochy wybluzgującej oskarżenia pod adresem Królowej o zamordowanie Diany lub tekstów typu "Królowa ma angielską krew na rękach".Dziadziu , trzymaj się emeryturki
_________________
Those Who Go Beneath the Surface Do So At Their Peril
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
"Amerika - ach, was ist Amerika gegen die Straßenbahnlinie Neun, die nach Brösen fuhr..."
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 13:40   

[quote="Adam319"]...wspólnie tworzymy...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Adam to sa SZCZYTY SZYDERSTWA i BLUZNIERSTWA! :-(

My? Co za "my"?

Hipokryzja "koszarowa" moze? :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 16:06   

[quote="Adam319"]...Skoro wszystko ma być ujawnione wkrótce...[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Wszystko? NIGDY to po pierwsze. Po drugie to wcale nie jest konieczne! :-)

Np w dziedzinie MIAZDZYCY i NOWOTWOROW wiemy dostatecznie duzo
aby indywidualnie ochronic jeszcze "tylek" i zyc np do 120 lat. :-)

Z emerytura to niestety dzieki Twoim idolom jest POZAMIATANE
w kraju "piekarskosci i hydraulicznosci". :-)

No ale na pocieszenie mozemy nauczyc sie jezyka jakim
rozmawiaja na Planecie Ziemia i pracowac tam gdzie ona bedzie. :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 16:14   

Adam319 napisał/a:
W zasadzie to co jeszcze nie zostało opisane
w internecie otwartym tekstem?


Przeczytać
Zrozumieć
Dopasować się

Zyskać uznanie 8)

to prawie takie proste jest

Dar
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 16:42   

[quote="Adam319"]...naganiasz...
:-)[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Adam faktycznie Ty to o "naganianiu" molo wiesz! :-)

Sam naganiasz uporczywie pod jeden adres z pominieciem
dobrych obyczajow! :-)

Wszyscy o Tym wiedza bo przy kazdej okazji bruzdzisz
z ta BEZPLATNA REKLAMA nie dajac jednego grosza np. na koszty tego serwera. :-)

Wiec kto tu jest NAGANIACZEM? :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 16:44   

Adam319 napisał/a:
niefortunne sformułowanie, może zbytnie uproszczenie?


oczywiście uproszczenie , ale nie pozbawione sensu :-)

łatwiej zmienić poglądy niż postępowanie , przyzwyczajenia , charakter ...

świadoma praca nad sobą pozwala dopasować się poprzez zmianę osobowości , "zmusić" do wysiłku , poświęcenia , "zaparcia się siebie" , oddania się w "niewolę" , podporządkowanie swojego życia ...

co nie oznacza , ascezy , biczowania , umartwiania , a nawet braku radości

raczej odnajdywanie radości , szczęścia w czynieniu woli Stwórcy po dogłębnym jej poznaniu i zrozumieniu ... :D

ale dziś króluje HEDONIZM

dAR
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 16:56   

[quote="dario_ronin"]...szczęścia w czynieniu woli
Stwórcy po dogłębnym jej poznaniu i zrozumieniu ...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Darek, ale pomijasz maly szczegol, ze niestety jestesmy skazani
na SPRZECIW wobec tzw. "woli stworcy",
gdyby nie stosowanie SPRZECIWU to to srednia dlugosc zycia
czlowieka bylaby np. 25 lat. :-)

Tzw. Stworca najprawdopodobniej ma to wszystko
w najlepszym przypadku GLEBOKO w ODBYCIE,
albo zwyczajnie, zupelnie niema "swiadomosci" o naszym istnieniu
i np. PROBLEMACH EMERYTALNYCH wygenerowanych
przez "piekarskosc i hydraulicznosc!!!! :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 17:04   

Adam319 napisał/a:
Radość z oddania się w niewolę,


a to już zależy od zrozumienia :-)

ale ... to przychodzi z czasem :D

"patrzenie" sercem pomaga


Dar
Ostatnio zmieniony przez dario_ronin Sob Kwi 16, 2011 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 17:26   

dario_ronin napisał/a:
"patrzenie" sercem pomagaDar

Popatrz lepiej oczami, to może zrozumiesz, że cały ten dialog toczy się w niewłaściwym wątku. Robi się bałagan, a tu piszemy o:
- polskiej rzeczywistości Komosutrzańskiej
- problemami z tym związanymi
- echami tragedii 10.04. związanymi ściśle z rzeczywistością Komosutrzańską.
- oraz stosujemy satyrę na polityków i jesteśmy seksowni, a religia jest mało seksowna.

Nie piszemy tu:
- o bogach
- przepowiedniach, objawieniach
- nie ewangelizujemy
- nie naganiamy
- nie stosujemy kapralskich podjebek

Mówiłem: każdemu forum zaszkodzi gorliwa cenzura treści, ale na każdym forum musi być, kurva, jakiś porządek, bo zrozumcie mnie do w żyć ^*&^^ dręczonej, że jak nowy forumowicz wejdzie w wątek, to potem dostanie oczopląsu na widok zalegających off-topów i straci ochotę na lekturę lub panowanie nad sobą. Forum staje się mętne i mało klarowne.
Pojęcie Hyde Park nie oznacza, że możecie robić kupę w każdym miejscu i w każdym miejscu ewangelizować.
Każdemu zdarza się off-topować, ale trza mieć jakieś hamulce i na czas przystopować, no nie.
Wiem jednak, że moje słowa to jak groch w ścianę, dlatego zmieniam tytuł wątku na Czochranie się naganiaczy za kudły i olewam go, zrzekając się autorstwa.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Sob Kwi 16, 2011 17:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 17:39   

M i T napisał/a:
to możesz zrozumiesz


jeśli możesz zrób porządek

Dar
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 18:05   

słowo jak miecz :D
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 18:09   

[quote="fink"]...To ciekawe, Adam wyedytował wszystkie swoje wiadomości...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
To sa wlasnie stare "sztuczki" Adama. :-)

Najglosniej "krzyczy" .......... ale "naganiania"
to jakos edytowac "siem" nie "kfapi". :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 18:14   

[quote="fink"]...Oj misio, czyżbyś się przestraszył czegoś ?...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Fink Bracie, ja po prostu nie wierze w "gusla" i "czakry-szmakry! :-)

Natomiast wierze w to co rozumiem,
w przeciwienstwie do tych co to "rozumiejom inacy"
i tzw. "wiara" jest dla nich "proteza" OKALECZONEGO "rosumu". :-)

Tak niewiele a znaczy WIELE! :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 18:34   

fink napisał/a:
To ciekawe, Adam wyedytował wszystkie swoje wiadomości w tym wątku, również te na temat.

Nie pisałem niczego na temat:
"Czochrania się naganiaczy za kudły"
:-)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 18:46   

morał:
Nie pisać w Tomkosutrowych wątkach.
:-)
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 18:53   

nie dajmy się zastraszyć :D

:P
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 18:56   

ani oznaczyć.
:-)
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 18:59   

[quote="dario_ronin"]nie dajmy się zastraszyć :D

:P[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

I rozsiewajmy wszedzie "religijna kapuste"
z "guslami i zabobonami" jako "nawozem",
zeby lepiej kielkowolo w srodowisku "piekarskosci i hydraulicznosci". :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:05   

Adam319 napisał/a:
ani oznaczyć.


a wiesz to ciekawe

"Znak na czole" ma ratować życie 8)

odszukaj tam gdzie wszystko jest

lub zapytaj - pomogę :D
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:05   

[quote="Adam319"]W[b]jeże[/b] w szczepienia i kalendarzyk i Misia wszechmogącego może do 120 lat.
:-)[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Adam juz Ciebie widze jak RAKA JELITA leczysz
"kolorkami" i "slipieniem bez lusterko" czyli na "bazyliszka"! :-) :-) :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:07   

grizzly napisał/a:
I rozsiewajmy


gdybyś rozumiał

ale nie rozumiesz , więc ...

:P
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:07   

grizzly napisał/a:
"piekarskosci i hydraulicznosci"

Jest to typowa etykieta służąca szerzeniu guseł i zabobonów,

a że podpierana wielką mądrą księgą,
którą tylko "ja" rozumiem i wam
wyłożę jak zapłacicie, to nic nowego.

Cytat:
Chociazbym chodzil ciemna dolina
"herezji" sie nie ulekne
bo TY Biochemio "Harpera" jesteś ze mna!


:-)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:10   

grizzly napisał/a:
Adam juz Ciebie widze jak RAKA JELITA leczysz

Ciebie już widziałem:

To na ilę państwa stać i jaką macie zdolność kredytową.
(...)
zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy,
pewnie tak mu było pisane,
przynajmniej miał najlepszą możliwą opiekę.
:-/
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:12   

dario_ronin napisał/a:
a wiesz to ciekawe

"Znak na czole" ma ratować życie 8)

"Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je."
:-)
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:16   

Adam319 napisał/a:
Bo kto chce


Eee , za szybko
poszedłeś na łatwiznę :-)

Ezechiela 9:3-6
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:18   

Wiem o co Ci chodzi,
ale zawsze jest
ale, czyli wolna wola.
:-)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:25   

Jeżeli "wolna wola" kreuje ciekawe rozwojowe zależności
to czy z punktu widzenia istnienia
warto pozwolić sobie na brak konkluzji?
:-)
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:27   

[quote="Adam319"]...podpierana wielką mądrą księgą,
którą tylko "ja" rozumiem i wam
wyłożę jak zapłacicie, to nic nowego...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Adam a kto tobie broni zrozumiec?

Czytac na szczescie umiesz w przeciwienstwie
do "parafialnego" :-) nurtu "piekarskosci i hydraulicznosci". :-)

Jeden z naszych kolegow udziela PLATNYCH korepetycji
dla "matolkow" co to sami nie potrafia zrozumiec. :-)

I jest git, wiec o co ten caly szum?
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:34   

[quote="Adam319"]...nie mamy wspólnych kolegów...
:-)[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
A to ciekawe bardzo jest? :-)

A "forumowi" to nie koledzy?
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:44   

Adam319 napisał/a:
Tomek zlituj sięzmień temat wątku na:
"Jeże na prezerwatywach":-)

Mowy nie ma. Idealnie bowiem funkcjonujecie pod szyldem, jaki nadałem temu wątkowi. Genialne zjawisko! Myślałem, że przestaniecie, ale wy naprawdę wiedzeni jakby nazewnictwem, czochracie się za łby. Gdy zmienię na "forumowe flirty", zaczniecie bez ceregieli smolić cholewki? Może nawet do siebie? Kto wie? Mamy takie tolerancyjne czasy. Bawcie się zatem dobrze dzieciątka :hah:

Tomek
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:47   

[quote="Adam319"]...No ja przykładowo bym się za Ciebie pokroić nie dał.
Mojej nerki raczej nie dostaniesz...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
No wiesz, ja nigdy nie mowie nigdy,
wiec kto wie czy Ty zostalbys wykluczony z grona
beneficjentow mojej nerki.

Ale faktycznie to jest malo prawdopodobne. :-)

Calkiem prawdopodobne jest, ze bedzie szansa na "wyhodowanie" wlasnej. :-)
Wiesz "male klonowanko" i te ................ sprawy. :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 19:51   

[quote="M i T"]...Mamy takie tolerancyjne czasy...
Tomek[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Tak BARDZO TOLERANCYJNE. :-)

Ale na szczescie daleko do Chin czy "koreanskiego raju"
ktory tak Adama "krenci". :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 20:19   

[quote="Adam319"][quote="grizzly"] "koreanskiego raju" ktory tak Adama "krenci"[/quote] ...Poproszę o cytat, ...[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
To zabawne, ze "wypierasz" sie swoich "preferencji". :-)

Jakos nie zauwazylem, ze jestes zwolennikiem "SEGREGACJI ROZUMOWEJ". :-)

Te ciagle "ataki" na KASE i "kanonizowanie darmochy" to czym JEST? :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 20:20   

wróciłem :-)

kogo "bytu" poczochrać za kudły ? :D
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 20:23   

grizzly napisał/a:
"koreanskiego raju" ktory tak Adama "krenci". :-)

Poproszę o cytat, albo przepraszam, bo wkładanie w moje usta nie moich słów staje się trochę nudne "kolego" :-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Sob Kwi 16, 2011 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 20:46   

Adam319 napisał/a:
Napisz rozprawkę


wolę jakiś film obejrzeć :-)

do Miśka nic nie mam , on po prostu ... nie rozumie

jakoś przeboleję :D

Dar
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 20:47   

[quote="grizzly"][quote="Adam319"][quote="grizzly"] "koreanskiego raju" ktory tak Adama "krenci"[/quote]
...Poproszę o cytat, ...[/quote]

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
To zabawne, ze "wypierasz" sie swoich "preferencji". :-)

Jakos nie zauwazylem, ze jestes zwolennikiem "SEGREGACJI ROZUMOWEJ". :-)

Te ciagle "ataki" na KASE i "kanonizowanie darmochy" to czym JEST? :-)
.[/quote]
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 20:51   

[quote="dario_ronin"]...do Miśka nic nie mam ,
on po prostu ... nie rozumie... [/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Darek ja rozumiem, juz wiele razy pisalem,
ze sa "lowieczki" i KAPLANI. :-)

I tak to "siem" kreci Darek. :-)

Ja zasadniczo to POPIERAM! :-)

Wiec jest plaszczyzna porozumienia miedzy nami "czochraczami"! :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 08:04   

grizzly napisał/a:
Te ciagle "ataki" na KASE i "kanonizowanie darmochy" to czym JEST? :-)

To chyba taka gra słowna ze strony Adama. ;)
On przecież nie pracuje za darmochę, jeno za grubą kasiorę. Więc jeśli coś kanonizuje to $$$, tylko że nie mówi o tym otwarcie 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 09:20   

A jakie znaczenie ma słowo "naganiacz" w temacie wątku?
czy:
naganiacz - mężczyzna zajmujący się naganianiem zwierzyny na stanowiska myśliwych podczas polowania;
?

Chcę popisać, ale nie chcę robić offtopa :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Nie Kwi 17, 2011 09:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 09:40   

sinsemilla napisał/a:
naganiacz
"Naganiacz" to taka etykieta manifestacji obsesji Świata gdzie gdy cokolwiek ktoś robi dla kogokolwiek to oczekuje wcześniej uzgodnionej zapłaty. W sumie pytałaś w czacie czym nie jest miłość to blisko w tym klimacie. Nie możesz tu zrobić off-topa bo Tomek zaorał swój Komoobsesyjny wątek i zaprosił wszystkich by sadzili co uważają.
:-)

EDIT:
sinsemilla napisał/a:
naganiacz - mężczyzna zajmujący się naganianiem zwierzyny na stanowiska myśliwych podczas polowania;

W szczególności dotyczy to zgodnie z powyższą definicją relacji lekarz-myśliwy pacjent-zwierzyna.
:-/
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Nie Kwi 17, 2011 09:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 09:49   

Adam319 napisał/a:
Tomek zaorał swój Komoobsesyjny wątek i zaprosił wszystkich by sadzili co uważają.
:-)

A no właśnie, też mam takie wrażenie.

M i T napisał/a:
Bawcie się zatem dobrze dzieciątka :hah:
Tomek


Ja nie będę się tu bawić, jakoś tu pochmurno. A i tata nie chce się ze swoimi dziećmi pobawić ;(
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 09:53   

sinsemilla napisał/a:
jakoś tu pochmurno.

Wstawi się strusia i zaraz będzie fajniej.
:-)
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 09:58   

No to już -
gdzie jest Struś ?
Może Jeż ?
ja chcę też ! :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:11   

Nie wiem co to jest,
ale wygląda na szczura,
takiego co żyje pod ziemią,
w kopalni węgla, bez światła
i żywi się kromkami.

ps już wiem co to jest, ale nadal tak wygląda.
:-)
 
     
gravs 


Pomógł: 10 razy
Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 483
Skąd: ze wsi
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:18   

Adam319 napisał/a:
Nie wiem co to jest,
ale wygląda na szczura,
takiego co żyje pod ziemią,
w kopalni węgla, bez światła
i żywi się kromkami.
Obrazek
ps już wiem co to jest, ale nadal tak wygląda.
:-)

toć to mała nutria!
_________________
każda sztuka jest bezużyteczna - oscar wilde
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:18   

:shock: o matko!
to żyje ?

myślałam początkowo, że to okaz muzealny :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Nie Kwi 17, 2011 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:19   

 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:24   

a może zrobimy tu wątek o Misiach?
:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:37   

 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:46   

:hihi:
Ciekawe uszy :)
-------


_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Nie Kwi 17, 2011 10:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:50   

no i zrobiło się zabawnie jednak

:D
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:55   

dario_ronin napisał/a:
no i zrobiło się zabawnie jednak

:D

Równowaga musi być :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:59   

http://mountainsurvival.c...bearattack.html

Cytat:
A VERY BIG BEAR....Read Story First

The following (first two) pictures are of a guy who works for the US Forest Service in Alaska and his trophy bear. He was out deer hunting last week when a large grizzly bear charged him from about 50 yards away. The guy unloaded his 7mm Mag Semi-automatic rifle into the bear and it dropped a few feet from him. The big bear was still alive so he reloaded and shot it several times in the head. The bear was just over one thousand six hundred pounds (1600#)(726kg masy ciała). It stood 12' 6" high at the shoulder, 14' (4m 27cm wzrostu) to the top of his head. It's the largest grizzly bear ever recorded in the world.

Of course, the Alaska Fish and Wildlife Commission did not let him keep it as a trophy, but the bear will be stuffed and mounted, and placed on display at the Anchorage airport (to remind tourist's of the risks involved when in the wild). Based on the contents of the bears stomach, the Fish and Wildlife Commission established the bear had killed at least two humans in the past 72 hours. His last meal was the unlucky nature buff in the third picture below. The US Forest Service, backtracking from where the bear had originated, found the hiker's 38-caliber pistol emptied. Not far from the pistol was the remains of the hiker . The other body has not been found. Although the hiker fired six shots and managed to hit the grizzly with four shots (they ultimately found four 38 caliber slugs along with twelve 7mm slugs inside the bear's dead body) it only wounded the bear - and probably angered it. The bear killed the hiker an estimated two days prior to the bear's own death by the gun of the Forest Service worker.

Think about this - If you are an average size man; You would be level with the bear's belly button when he stood upright, the bear would look you in the eye when it walked on all fours! To give additional perspective, consider that this particular bear, standing on its hind legs, could walk up to an average single story house and look over the roof, or walk up to a two story house and look in the bedroom windows.



Jest i trzecie zdjęcie, ale to kawałek oGr_yzzionego człowieka więc
nie radzę
ludzkie resztki posiłku
:-/
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Nie Kwi 17, 2011 11:23, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 11:03   

Adam319 napisał/a:

Jest i trzecie zdjęcie, ale to kawałek oGr_yzzionego człowieka więc
nie radzę
ludzkie resztki posiłku
:-/


No właśnie, jaka jest różnica pomiędzy zwierzęcymi a ludzkimi "resztkami posiłku" ?
Jedno 'razi' drugie nie ?

My możemy jeść zwierzęta, a one nas nie ?
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Nie Kwi 17, 2011 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 11:07   

sinsemilla napisał/a:
My możemy jeść zwierzęta, a one nas nie ?
Widzę, że nie kumasz segregacji rozumowej,
wróci Misiek z palmą (ze mszy)
to z gracją wyjaśni.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Nie Kwi 17, 2011 11:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 11:13   

Adam319 napisał/a:
sinsemilla napisał/a:
My możemy jeść zwierzęta, a one nas nie ?
Widzę, że nie kumasz segregacji rozumowej,
wróci Misiek z palmą (ze mszy)
to z gracją wyjaśni.
:-)

No nie kumam.
Ale mam nadzieję, że 'twórca" takowej nareszcie mi to prosto objaśni ;D

edit:
Nie kumam, za to kumkam :)


Idę sobie, bo zaraz przyjedzie po mnie karetka
z kaftanem bezpieczeństwa :papa:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Nie Kwi 17, 2011 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved