Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:08
Galeria sukcesow?
Autor Wiadomość
nottymoni 
Nottymoni


Wiek: 49
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Skąd: UK
Wysłany: Śro Gru 22, 2010 22:15   Galeria sukcesow?

Tak sie zastanawiam dlaczego na tym forum akurat nie ma takiej galerii, gdzie uzytkownicy mogliby sie pochwalic rezulatami stosowania diety niskoweglowodanowej. Przed i Po :hah:
Polacy nie lubia sie chwalic? :sad:
Przeciez taka galeria to najlepsza zacheta do stosowania danego sposobu zywienia...
Ja juz zbieram zdjecia:-) i na wiosne na pewno sie pochwale :viva:
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 23, 2010 00:01   Re: Galeria sukcesow?

[...wykasowano]
Panie Ali, nie będę dyskutował z Panem, ma być po prostu grzeczniej!
Rola kaprala coraz bardziej mi się podoba.
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Czw Gru 23, 2010 00:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 00:14   Re: Galeria sukcesow?

nottymoni napisał/a:
Tak sie zastanawiam dlaczego na tym forum akurat nie ma takiej galerii, gdzie uzytkownicy mogliby sie pochwalic rezulatami stosowania diety niskoweglowodanowej. Przed i Po :hah:
Polacy nie lubia sie chwalic? :sad:
Przeciez taka galeria to najlepsza zacheta do stosowania danego sposobu zywienia...
Ja juz zbieram zdjecia:-) i na wiosne na pewno sie pochwale :viva:

Serdecznie zapraszamy
JW
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 06:44   Re: Galeria sukcesow?

nottymoni napisał/a:
Polacy nie lubia sie chwalic? :sad:

Po prostu dla wielu osób pokazanie swoich fot na forum jest czymś niewyobrażalnym. Mam na myśli to forum.
Bo na zagranicznym rawpaleo to żaden problem.
Ale nawet na innych polskich, np. tatrzańskich też starsi, młodsi dają swoje foty z wypraw i jest luz bluz.
Tutaj chyba niektórzy boją się własnego cienia. :hihi:
nottymoni napisał/a:
Przeciez taka galeria to najlepsza zacheta do stosowania danego sposobu zywienia...
Ja juz zbieram zdjecia:-) i na wiosne na pewno sie pochwale :viva:

Fajnie :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 10:30   Re: Galeria sukcesow?

To znaczy o co chodzi? Domyślam się że o zrzucanie wagi. Jeżeli tak to temat jest obrzydliwie tendencyjny. Na przykład jeżeli o mnie chodzi to ja staram się przybrać na wadze, a raczej doprowadzić organizm do stanu używalności. Jeżeli zamieszczę fotkę sprzed 5 a nawet 10 lat to nie będę różnić się wiele, wcale lub prawie wcale. Czemu więc ma służyć takie lansowanie się?

Jeżeli ktoś zrzucił na przykład 20 kg i wrócił dzięki temu do swojej należnej wagi to ma się z czego cieszyć owszem, tylko po co komu pokazywać zdjęcia. Najlepiej od razu zgłosić się do producenta jakiegoś cudownego środka na odchudzanie i z wielkim usmiechem opowiedzieć swoją historię jak to na slimfascie zrzuciłem/am 50 kg. Do tego pokazać zdjęcia. Wtedy to będzie lans i możliwość pokazania się wszystkim.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Lut 03, 2011 10:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 14:56   

Hani napisał/a:
Po prostu dla wielu osób pokazanie swoich fot na forum jest czymś niewyobrażalnym. Mam na myśli to forum.

A nie uważasz że nie jest to po prostu forum od pokazywania własnych fotek? Ja na stronce na której dokumentuje jak się zmieniają moje wymiary pokazuję fotki oraz piszę jak ćwiczę etc. Tutaj jakoś nie widzę potrzeby zamieszczania swoich fotek, tylko co to ma wspólnego z tym co insynuujesz.
 
     
nottymoni 
Nottymoni


Wiek: 49
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Skąd: UK
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 21:26   Re: Galeria sukcesow?

[quote="rakash"]To znaczy o co chodzi? Domyślam się że o zrzucanie wagi.

Nie tylko o zrzucanie wagi. Chodzi o promocje diety niskoweglowodanowej. Na forach zagranicznych zdjecia publikuja nie tylko osoby, ktore stracily kilogramy ale takze i ci, ktorzy np dzieki diecie pozbyli sie tradziku, alergii skornych, a takze osoby, ktore wybraly taki styl zywienia aby nabrac masy.

Cytat:
Na przykład jeżeli o mnie chodzi to ja staram się przybrać na wadzę, a raczej doprowadzić organizm do stanu używalności. Jeżeli zamieszczę fotkę sprzed 5 a nawet 10 lat to nie będę różnić się wiele, wcale lub prawie wcale. Czemu więc ma służyć takie lansowanie się?


No jesli nie masz sukcesow, to fakt "lansowanie" nie jest wskazane :roll:


Cytat:
Jeżeli ktoś zrzucił na przykład 20 kg i wrócił dzięki temu do swojej należnej wagi to ma się z czego cieszyć owszem, tylko po co komu pokazywać zdjęcia. Najlepiej od razu zgłosić się do producenta jakiegoś cudownego środka na odchudzanie i z wielkim usmiechem opowiedzieć swoją historię jak to na slimfascie zrzuciłem/am 50 kg. Do tego pokazać zdjęcia. Wtedy to będzie lans i możliwość pokazania się wszystkim.


No coz, masz podejscie takie a nie inne... :sad: . Ja tam staram sie w wszystkim widziec pozytywne strony :-) i ciesze sie z sukcesow rowniez obcych osob:-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Gru 31, 2010 15:42   

Wobec tego Nottymoni, co robi na Twoim avatarze łuczniczka zamiast własnego wizerunku?
Jak to się ma ogólnie do głoszenia o otwartość? Ponadto, Hannibal ma rację - jak ognia ludzie się dygają, głównie lękają się osądu po wstawieniu foty, ale z rozkoszą zapełniają dane baz CIA podając się na tacy na facebooku.

Tomek
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 21:30   

No masz. Teraz Fejsbuk jest winny, jeszcze lepiej, pewno katolandzki wynalazek i dlatego.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Sty 03, 2011 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 00:09   

http://www.dobradieta.pl/...p=146508#146508
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved