Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Sie 26, 2009 14:42   Seriale

Iga napisał/a:
zenon napisał/a:

Taniec z gwiazdami to ja sam bede ogladal - przynajmniej dopuki Radek Majdan nie odpadnie.

Nie obejrzalam ani jednego "odcinka" ,znam ze slyszenia .

Tez nie ogladalem, ale teraz jest Radek Majdan.

Cytat:
Kiedys chodzila po mieszkaniach dziewczyna z gazowni :D ,kiedy weszla do mojego mieszkania i zobaczyla wylaczony TV,to powiedziala,ze jestem jedyna osoba ze wszystkich osob u ktorych byla,ktora nie oglada akurat Mody na Sukces :D

PS.Zenonie,a Ty ogladasz ten fantastyczny serial?


Nie.
Ogladam "na wspolnej", "brzydule" "w11", "detektywow", "teraz albo nigdy", "39 i pol", "nianie", hele w opalach", "twarza w twarz" i czasem "pierwsza milosc".

Moda na sukces prawdopodobnie koliduje terminem z ktoryms z ww.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Wto Lis 17, 2009 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 16, 2009 22:11   

fink napisał/a:
...Już lepiej pograć w gry komputerowe...

Dokladnie :viva: A w co grywasz, jesli mozna wiedziec? 8-)
.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 22:25   

Ty nie bierz wszystkiego tak na powaznie :hah:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 15:09   

fink for you





http://www.joemonster.org/art/12581/Demotywatory_VII
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:05   

nie mam telewizji u siebie w domu 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:14   

Ja akurat modę na sukces oglądałem i to dość długo; wiem, że fabuła marna, ale jednak gra niektórych aktorów jest naprawdę świetna
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:29   Re: Seriale

zenon napisał/a:


Ogladam "na wspolnej", "brzydule" "w11", "detektywow", "teraz albo nigdy", "39 i pol", "nianie", hele w opalach", "twarza w twarz" i czasem "pierwsza milosc".


nie wiem czy zeniu to wszystko oglada, :what: cos mnie sie zdaje ze sciemnia...
ja ogladam "Brzydule" , fajowy serial a najlepsza w nim jest Viola! :hah: kto nie widział niech załuje....ma takie odjazdowe teksty ze szok... :faint:
cyt. kilka z nich..
"Wyrzucona na zbity mróz!"
"Napaść w mroczny dzień!"
"Beze mnie wiele spraw by się posypało, jak amen w popiele."
"Tylko nie wmawiaj mi dziecka w brzuch!
"Lew - znasz Puszkina? Viola: Nie osobiście."
Violetty Kubasińskiej się nie wystawia chyba, że w teatrze!"
,Rozebrać się do samej zupy."
,,Obiecywać jabłka na wierzbie."
,,Zapuścić korzonki."
,,Cała moja robota jak psem o budę."
,,Myśleć o niebieskich michałach."
"Nieszczęścia chodzą stadami"
"Po moim martwym trupie"
"Jest między nami jakaś fizyka"
"Biednemu to zawsze wiatr w plecy"
Będę cicho jak miś pod miotłą"
"I co się pan tak gapi? Żona biustu nie ma?"
"Violetta Kubasińska z tej strony. Chciałam zamówić model 335. Hmm... Tak i poproszę rozmiar 75D... Wiem, że zawsze było B, ale teraz jestem oświecona."

:hah: :hah: :hah: :viva: :viva:
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:37   

fink napisał/a:
...grizzly, a nie za dużo chciałbyś o mnie wiedzieć ? Ty pierwszy napisz w co grywasz, to może ja wtedy napiszę w jakiego typu gry grywam. Powtarzam - może napiszę...
Zupelnie szczerze napisze, ze intryguje mnie to: "może napiszę"
jak ja pierwszy napisze! :hihi:

BTW
Warto chyba zrobic osobny temat o tym! :viva:
.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:42   Re: Seriale

Molka napisał/a:
ja ogladam "Brzydule" , fajowy serial a najlepsza w nim jest Viola! :hah: kto nie widział niech załuje....ma takie odjazdowe teksty ze szok... :faint:

no to tak samo jak ja
Nie oglądałem jej w zeszłym roku, ale coś mnie ochota naszła i we wrześniu zrobiłem sobie maraton i wszystkie zostały przeze mnie widziane :D
Viola oczywiście wymiata, podobnie jak Przemko.
Violkę gra Małgorzata Socha, aktorka Ateneum, do którego mam z 200 m - byłem na paru spektaklach z jej udziałem i jej gra jest naprawdę fajna
oto ona -
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Wto Lis 17, 2009 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:49   

Słyszałem, że co poniektórzy oglądają "Doktora House"?

Podobno Hugh Laurie robi wrażenie na płci pięknej :P
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:58   Re: Seriale

Hannibal napisał/a:
Molka napisał/a:
ja ogladam "Brzydule" , fajowy serial a najlepsza w nim jest Viola! :hah: kto nie widział niech załuje....ma takie odjazdowe teksty ze szok... :faint:

no to tak samo jak ja
Nie oglądałem jej w zeszłym roku, ale coś mnie ochota naszła i we wrześniu zrobiłem sobie maraton i wszystkie zostały przeze mnie widziane :D
Viola oczywiście wymiata, podobnie jak Przemko.
Violkę gra Małgorzata Socha, aktorka Ateneum, do którego mam z 200 m - byłem na paru spektaklach z jej udziałem i jej gra jest naprawdę fajna
oto ona -
Obrazek

:hug:
o tak Przemko tez jest zajebisty...
" "Niech osoba mnie nie denerwuje" :hah: :hah:

no tak, mieszkasz w stolicy wiec masz możliwosci...co tu duzo gadac Hani... :-D
Ostatnio zmieniony przez Molka Wto Lis 17, 2009 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:59   

Hannibal napisał/a:
Słyszałem, że co poniektórzy oglądają "Doktora House"?
Obrazek
Podobno Hugh Laurie robi wrażenie na płci pięknej :P


kocham dr Hausa, odjazdowy facet, ja tak juz mam, kreca mnie nietuzinkowi faceci.... :viva:
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 23:49   

Socha ma extra biust. A Hugh kojarze tez z filmu Stuart Malutki - moj synek lubi ten filmik o myszce :-)
Molka to tez moj typ :-D dodam jeszcze Jeremiego Ironsa i Macieja Kozlowskiego i mam moje trio aktorskie :faint:
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 07:58   

z seriali oglądałem trochę X-files, Weeds, Miami Ink, Cejrowskiego i Wiedzmina

ten ostatni był totalną porażką, a mimo to z sentymentu... wiem, wstyd panie i panowie

a dawniej jeszcze Fraglesy i Było sobie życie
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
Ostatnio zmieniony przez Waldek B Śro Lis 18, 2009 07:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 08:12   

Waldek B napisał/a:
wiem, wstyd panie i panowie

to żaden wstyd
wstyd byłby raczej wtedy, gdyby się nie przyznać, jak to ma miejsce w przypadku wielu facetów, którzy podobno żadnych to a żadnych seriali nie oglądają :-D
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 13:23   

Termin "serial" stał się synonimem zburaczenia sztuki filmowej, a to za sprawą ostatnich lat, kiedy na ekranach króluje ewidentna breja (sitcomy, tasiemce lub telenowele).
Tylko pobieżne zerknięcie na fragment jakiegokolwiek z obecnie emitowanych srajtaśm wystarczy, by mnie rozdrażnić.

Ale seriale to nie tylko tandetna rozrywka dla "sheeple" i mimo, że szlag trafia, gdy ogląda się polsko-sowiecką kopulację w "Czterech pancernych..", to jednak choćby ten cykl bije na łeb wszystko, z czym mamy do czynienia obecnie na płaskich ekranach.

Moja lista seriali godnych uwagi. Nie wliczam mimo wszystko "4 opancerzonych i kundla".

- "Dziewczyna i chłopak"
- "Szaleństwa Majki Skowron"
- "Stawiam na Tolka Banana"
- "Podróż za jeden uśmiech"
- "Tylko Kaśka"
- "Wakacje z duchami"
- "Alternatywy 4"
- "Zmiennicy"
- "40 latek"
- "Przystanek Alaska" (mój absolutny faworyt)
- "Pod jednym dachem"
- "Pippi Langstrumph"
- "Emil z Loenebergi"
- "X-files"
- "Janosik"
- "Arabela"
- "Muppet Show"
- "Fraglesi"
- "Nikogo nie ma w domu"

Pewnie znalazłbym więcej, ale tyle poszło z kopyta. Powyżej wymienione mogę oglądać w każdym wieku i o każdej porze :)

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Lis 18, 2009 13:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 14:24   

"The Tudors" wymiata.
"The Simpsons" również wymiata
Dawniej "Cudowne lata" ,"Dom" ,"Noce i Dnie".
Dawno temu leciał na dwójce serial opowiadający o życiu Vincenta van Gogha .
Leciał równiez serial pt. "Królewskie sny" z Holoubkiem-uwielbiałam ten serial.
Pamiętam równiez jak przez mgłę serial,o którego kiedyś zapytałam w wątku filmowym,ponieważ nie pamiętałam tytułu,a zapamiętałam jedynie muzykę.Ten serial to "Córka Mistrala" -przypomniał mi pewien Uzytkownik o nicku Sherpa :)
Ostatnio zmieniony przez Iga Śro Lis 18, 2009 16:08, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 16:25   

Angielski Robin Hood z Michaelem Praedem i Jasonem Connerym.

I oczywiście niezapomniana muzyka Clannadu która dodawała serialowi jeszcze wiekszego smaku.

http://www.youtube.com/watch?v=Z8jmZ77-bvw

No a to już w ogóle obłędne: http://www.youtube.com/watch?v=NYD1xy7zKR8

I ta magiczna otoczka. Dla mnie nie do pobicia.

Arabela była kolejnym serialem który wbijał mnie w fotel.

Mam w pamięci szczątki jeszcze jednego dziwnego serialu nowozelandzkiego, nazywał się "Tajemnica wygasłych wulkanów".

A i jeszcze jedna bomba o której bym zapomniał a która zajmuje wysokie miejsce, to "Navstevnicy" czyli Operacja Adam Bernau 84 bo chyba tka to się u nas nazywało. Film z 1984 roku naszych południowych sąsiadów - rewelacja, polecam kto nie widział.

http://www.youtube.com/watch?v=5LPaKiNmc-k

Nie wiem czy już było wymieniane ale jeszcze Rumcajs z Zecholeckiego Lasu oraz Sąsiedzi ("A je to").

No a jeszcze "Létající Čestmír". I jeszcze Majka z kosmosu - http://www.youtube.com/watch?v=kExM7UlEE9E

było tego.

Janosik pewnie już był.
Ostatnio zmieniony przez ashkar Śro Lis 18, 2009 16:42, w całości zmieniany 13 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 17:53   

Ożeszwmordęjężajakbumcykcykzapomniałem :roll:

No jasne, że "Robin Hood" z Preadem !!!!!!!!! Jak mogłem o tym GENIALNYM serialu zapomnieć! Toż stoi na mojej biblioteczce. Aaa...już wiem czemu ... po przeprowadzce będę chyba bardziej pamiętliwy i zorroganizowany :-D

Tomek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 17:57   

A ja w wieku 5 lat, ku wielkiemu zadziwieniu mojej mamy, z ogromnym zaciekawieniem oglądałem "Balladę o Januszku" :]
Potem jak byłem trochę starszy to bardzo lubiłem "Północ Południe" :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 18:15   

Przypomniał mi się właśnie polsko-brytyjski serial "Sherlock Holmes", mało pamiętam ale klimatem wspominam bardzo dobrze.

"Na kłopoty bednarski" mimo że nie przepadam za Stefciem Friedmanem też przypadł mi atmosferą do gustu, całkiem fajnie zrobione. Właściwie tak jak wiele innych filmów z tamtego okresu z lat 80tych, mam do tego wielki sentyment.

Albo "Pogranicze w Ogniu", mimo ze smętne to też w pewien sposób warte odnotowania.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 18:28   

"Star Treka" nikt nie oglądał ?-ja go uwielbiałam :D
No, Robin Hood też wymiatał .

Kto oglądał Isaurę ? Proszę się przyznać :hihi:
Ostatnio zmieniony przez Iga Śro Lis 18, 2009 18:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 18:43   

Iga napisał/a:
Kto oglądał Isaurę ? Proszę się przyznać :hihi:

ja się przyznaję to późniejszych brazylijskich, meksykańskich telenowel, jak np. Manuela ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 18:57   

ashkar napisał/a:
I oczywiście niezapomniana muzyka Clannadu która dodawała serialowi jeszcze wiekszego smaku.

muzyka rzeczywiście bardzo dobra :)
http://www.dailymotion.pl...obin-hood_music
http://www.youtube.com/watch?v=PpiJECA2MCE
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 18:59   

Malcolm , świat wdlg bundych :what:
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 19:02   

mówicie seriale? no oprócz tych które wymieniliście był jeszcze taki jeden zajebisty "różowa landrynka" bardzo szkoląco-energetyzujący... :hah: :hah: :hah: :viva: :x
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 19:13   

pamietam, ze moj wujek psychiatra jak zaczynal kazdy urlop to musial zrobic do niego odpowiedni wstep - mianowicie na dwa dni zamykal sie w domu z dobrym jedzeniem, oblozony odlozonymi lekturami, z programem tv, w ktorym byly pozakreslane wszystkie seriale, pamietam, ze wtedy to byly jakies Esmeraldy, Manuele wlasnie, no wszystko pozaznaczane koleczkami na czerowno :-D tlumaczyl, ze sie tak odstresowuje i dopiero po dwoch dniach nieschodzenia z kanapy i ogladania wszystkich seriali moze jechac gdzies odpoczac.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 20:22   

Kiedyś na te Robinhudy to się specjalnie rezerwowało czas, taki to był cymes. Ale pamiętam że po latach kiedy przestałem oglądać seriale to właśnie Esmeraldę oglądałem w miarę systematycznie. Nie było to wprawdzie taka uczta jak przy Robinhudach ale jednak muszę się przyznać. Fascynowała mnie fabuła, a w zasadzie śmieszyła sympatycznie, trochę też ze względu na ciekawość żywego języka no i chyba też jeśli dobrze pamiętam przyciągała mnie uroda niektórych aktorek.
Ostatnio zmieniony przez ashkar Śro Lis 18, 2009 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 20:29   

Hannibal napisał/a:
ashkar napisał/a:
I oczywiście niezapomniana muzyka Clannadu która dodawała serialowi jeszcze wiekszego smaku.

muzyka rzeczywiście bardzo dobra :)
http://www.dailymotion.pl...obin-hood_music
http://www.youtube.com/watch?v=PpiJECA2MCE


I komentarze ludzi, pozytywne, wszyscy podobnie odczuwają klimat filmu. Wiedźmin miał szansę powtórzyć sukces tego serialu ale niestety drętwota nawet na chwilę nie zbliżyła się do Robin Hooda.
Ostatnio zmieniony przez ashkar Śro Lis 18, 2009 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 20:41   

ashkar napisał/a:
Robin Hooda.

Serial ten bardzo miło wspominam :) Leciał o ile dobrze pamiętam we ferie-z kolegami/koleżankami mieliśmy zrobione świetne łuki i strzelaliśmy do celu,aż w końcu mój ukochany kaktus został "upolowany" ,a tak długo go hodowałam ...
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 21:18   

Fakt, coś mi się jarzy pod czaszką. Było to w ferie. A potem miałem wielki niedosyt, aż do czasu kiedy pojechałem na wakacje do rodziny na wschód i tam leciał Robin Hood po radziecku ( oni tam łapali sygnał jakiejś telewizji białoruskiej czy rosyjskiej). I tez z wielką uwagą śledziłem kolejne odcinki.
Ostatnio zmieniony przez ashkar Śro Lis 18, 2009 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 21:46   

"Przybysze z Matplanety" :viva:

i ta psychodeliczna babka co z takim zaangażowaniem opowiadała zawsze w serii programów ciekawe rzeczy.

http://www.youtube.com/watch?v=RsMefnEwEWk
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 21:53   

M i T napisał/a:

- "Alternatywy 4"
- "Przystanek Alaska" (mój absolutny faworyt)

jak najbardziej
:pada:
M i T napisał/a:

- "X-files"

a ostatnio z Duchovnym - Californication, 1 i 2, nagraly mi dziewczyny, to co bylo robic, obejrzalam :hihi:
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 00:09   Re: Seriale

Hannibal napisał/a:

Violke gra Malgorzata Socha, aktorka Ateneum, do ktorego mam z 200 m - bylem na paru spektaklach z jej udzialem i jej gra jest naprawde fajna
oto ona -
Obrazek


Znajomy mowil, ze widzial ja ze 3 razy na biegu: na biegu powstania warszawskiego, na biegu niepodleglosci i chyba na WOSPowym biegu.

Mnie jakos nie pasuje jej typ urody, taki "grubokoscisty"...
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 00:15   

M i T napisał/a:
Termin "serial" stal sie synonimem zburaczenia sztuki filmowej, a to za sprawa ostatnich lat, kiedy na ekranach kroluje ewidentna breja (sitcomy, tasiemce lub telenowele).
Tylko pobiezne zerkniecie na fragment jakiegokolwiek z obecnie emitowanych srajtasm wystarczy, by mnie rozdraznic.

Ale seriale to nie tylko tandetna rozrywka dla "sheeple" i mimo, ze szlag trafia, gdy oglada sie polsko-sowiecka kopulacje w "Czterech pancernych..", to jednak chocby ten cykl bije na leb wszystko, z czym mamy do czynienia obecnie na plaskich ekranach.

Moja lista seriali godnych uwagi. Nie wliczam mimo wszystko "4 opancerzonych i kundla".

- "Dziewczyna i chlopak"
- "Szalenstwa Majki Skowron"
- "Stawiam na Tolka Banana"
- "Podroz za jeden usmiech"
- "Tylko Kaska"
- "Wakacje z duchami"
- "Alternatywy 4"
- "Zmiennicy"
- "40 latek"
- "Przystanek Alaska" (moj absolutny faworyt)
- "Pod jednym dachem"
- "Pippi Langstrumph"
- "Emil z Loenebergi"
- "X-files"
- "Janosik"
- "Arabela"
- "Muppet Show"
- "Fraglesi"
- "Nikogo nie ma w domu"

Pewnie znalazlbym wiecej, ale tyle poszlo z kopyta. Powyzej wymienione moge ogladac w kazdym wieku i o kazdej porze :)

Tomek


A "Dom", "Jan Serce"?
Mnie sie dobrze kojarza 8)

No i Hans Klos 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 00:16   

_flo napisał/a:

a ostatnio z Duchovnym - Californication, 1 i 2, nagraly mi dziewczyny, to co bylo robic, obejrzalam :hihi:


Jak dla mnie denny na maxa...
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 00:18   

zenon napisał/a:

A "Dom", "Jan Serce"?
Mnie sie dobrze kojarza 8)
No i Hans Klos 8)

No,ja wspomniałam o "Dom" -bardzo lubię ten serial,a "Jan Serce" jakiś był przytłaczający dla mnie,ale piosenka bardzo mi się podoba.
Hans Klos też dobry.
Serial "Noce i Dnie" mogłabym oglądać na okrąglo.Uwielbiam Bogumiła :)
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 19, 2009 00:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 00:33   

zenon napisał/a:
_flo napisał/a:

a ostatnio z Duchovnym - Californication, 1 i 2, nagraly mi dziewczyny, to co bylo robic, obejrzalam :hihi:


Jak dla mnie denny na maxa...

noooo :hihi:
A i jeszcze, co prawda tego nie pamietam, ale ponoc namietnie ogladalam Dynastie, czym moi rodzic troche sie frapowali. I jak przegapilam jakis odcinek, to bieglam konsultowac sie z babcia.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 07:26   Re: Seriale

zenon napisał/a:
Mnie jakos nie pasuje jej typ urody, taki "grubokoscisty"...

dla mnie jest apetyczny, choć oczywiście moje preferencje idą troszkę w innym kierunku ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 09:55   

Iga napisał/a:

No,ja wspomniałam o "Dom" -bardzo lubię ten serial,a "Jan Serce" jakiś był przytłaczający dla mnie,ale piosenka bardzo mi się podoba.
Hans Klos też dobry.
Serial "Noce i Dnie" mogłabym oglądać na okrąglo.Uwielbiam Bogumiła :)


Haha, ja z Nocy i Dni uwielbiałem "Tomaszek, Tomaszek..." ;) Ale fakt miało to swój urok i rozmach. Oglądałem tak jednym okiem, z jednej strony było to takie zbyt prozaiczne a z drugiej ciekawe. Jak się pojawi gdzieś w TV i akurat widzę to lubię popatrzeć.

A Jan Serce też mnie strasznie przytłaczał, i ta piosenka, ale nie ma się co dziwić bo Seweryn wiedział o czym pisze i śpiewa.

Niewolnice "Izaurę" i Leoncia oczywiście że oglądałem, pamiętam że potem był jeszcze jeden brazylijski, już taki bardziej nowoczesny, serial "W rytmie disco" to się chyba nazywało.

Do naprawdę dobrze zrobionych i również w klimacie lat 80tych seriali zaliczam bezsprzecznie jeszcze "Tulipana".
Ostatnio zmieniony przez ashkar Czw Lis 19, 2009 09:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 10:07   

ashkar napisał/a:
"Tulipana".

"Tulipana" ma się rozumieć,że oglądałam :)
Z seriali tych "brazylijskich",to wciągnęły mnie jeszcze dwa ;
"Maria Isabela" -wklejam część ;
http://www.youtube.com/watch?v=gCYYPNOnjXE
Może ktoś oglądał ;p
Bardzo mi się podobał Ricardo ;) tak słodko patrzył :)
No i jeszcze jeden w "starszym klimacie" ;"Luz Maria"
http://www.youtube.com/watch?v=oQ10bSyB0Cw ;p
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 10:20   

Właśnie się doczytałem że po "Izaurze" i "W rytmie disco" leciał też "W kamiennym kręgu". To chyba było z tymi samymi aktorami co w Izaurze.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 10:57   

a kto pamięta Tajemnice Sahary, tam była fajna muza
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 11:49   

A kto oglądał "Merlose Place" ? :)
Beverly Hills 90210?
"Dzień za Dniem" ?
"Powrót do "Edenu"?
Może ktoś pamiętam jaki tytuł miał serial,w ktorym grała aktorka,która miała takie piękne długie, kręcone włosy? -Grała tam uczennicę.
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 19, 2009 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 13:00   

Melrose Place? Jezeli to ten gdzie grała Daphne ZUniga to musiałem widzieć.

No właśnie co by nie mówić to takie seriale jak "Powrót do Edenu" to się oglądało z wielkim za ciekawieniem.

O BH90210 miałem pytać ;) przyznaję że oglądałem perypetie naszych bogatych żydowskich przyjaciół ale ten serial był mi wrogi ideologicznie 8-)
Ostatnio zmieniony przez ashkar Czw Lis 19, 2009 13:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 15:54   

ashkar napisał/a:

O BH90210 miałem pytać ;) przyznaję że oglądałem perypetie naszych bogatych żydowskich przyjaciół ale ten serial był mi wrogi ideologicznie 8-)

:hah:
U Ciebie to brzmi jak oksymoron :-]
ashkar napisał/a:
Melrose Place? Jezeli to ten gdzie grała Daphne ZUniga to musiałem widzieć.

Grała ,a jakże -podbała Ci się,czy jej nie lubiłeś? ;p
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 19, 2009 16:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 16:27   

Na grę nie zwracałem uwagi, tak samo na serial. Natomiast dokładnie przykuwała mnie jej uroda, stąd jakaś szczątkowa pamięć. Samego serialu specjalnie nie śledziłem, po prostu kojarzy mi się ze względu właśnie na Daphne Zuniga.

Iga napisał/a:
ashkar napisał/a:

O BH90210 miałem pytać ;) przyznaję że oglądałem perypetie naszych bogatych żydowskich przyjaciół ale ten serial był mi wrogi ideologicznie 8-)

:hah:
U Ciebie to brzmi jak oksymoron :-]


Pewnie nie bez powodu. Coś sugerujesz ? :-D

Ale w końcu kto z nas nie ulega przemożnej sile misternie uknutych dysonansów. Żyjemy przecież w najlepszej z możliwych rzeczywistości, takich możliwości, techniki nie miały żadne pokolenia przed nami w historii. Coś za coś, nie można mieć wszystkiego. Jak śpiewają chłopaki z makijażem i trwałą na głowie: "We had it all but still we Wanted more"
Ostatnio zmieniony przez ashkar Czw Lis 19, 2009 16:46, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 16:38   

ashkar napisał/a:
Natomiast dokładnie przykuwała mnie jej uroda.

Żebyś wiedział.Ma coś takiego w sobie,co przykuwa wzrok.W tym serialu była najbardziej naturalną osobą wśród swoich koleżanek :]
ashkar napisał/a:

Coś sugerujesz ? :-D

Nieeee.Gdzież bym śmiała :D
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 19, 2009 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 16:44   

Iga napisał/a:
ashkar napisał/a:
Natomiast dokładnie przykuwała mnie jej uroda.

Żebyś wiedział.Ma coś takiego w sobie,co przykuwa wzrok.W tym serialu była najbardziej naturalną osobą wśród swoich koleżanek :]


Nad tym się nie zastanawiałem, po prostu stwierdzam fakty :roll: Ale jak sobie tak teraz myślę to chyba dokładnie tak jak piszesz, w końcu coś błyszczy tylko dlatego że reszta blada. Właśnie przeczytałem na "wykipedi" że po matce ma polskie pochodzenie.

Iga napisał/a:

ashkar napisał/a:

Coś sugerujesz ? :-D

Nieeee.Gdzież bym śmiała :D


A to chyba kolejny dysonans poznawczy mi się trafił :what:
Ostatnio zmieniony przez ashkar Czw Lis 19, 2009 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 17:41   

ashkar napisał/a:

A to chyba kolejny dysonans poznawczy mi się trafił :what:

Pokaż mi człowieka,który tego nie doświadcza :]
PS.Ten,kto twierdzi,że tego nie doświadcza, nie jest świadom siebie samego ,a to już jest nie jest dobre 8-)
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 19, 2009 17:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 18:15   

To zależy na jakim poziomie rozumienia świata znajduje się dusza.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 18:05   

Nowy serial" usta usta" zapowiada sie swietnie, rewelacyjna gra Pawla Wilczaka..... :viva:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lis 30, 2010 20:01   

"Faceci do wzięcia" to najlepszy serial ostatnich lat.... Pazura, Wilczak, rewelacja. Kto nie oglada niech zacznie, lepiej późno niz wcale... :viva:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 19:08   

fink napisał/a:
Taka refleksja mnie naszła o "The Bold and The Beautiful". Jedni z głównych bohaterów to Ridge i Brooke - kto oglądał albo ogląda ten wie o kogo chodzi.

Nie oglądam absolutnie, a wiem o kogo chodzi. Czy to nie jest przerażające?

Tomek
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 19:19   

Tak jest być może wśród par, które wyglądają jak na załączonym obrazku :P :P
Czyli u osób które nie mają do siebie na wzajem szacunku i się nie kochają i próbują wyrównywać swoje deficyty takim zachowaniem. Jednym słowem toxic. Do tego pewnie też nawet nie potrafią nazwać tego, co czują.
Swoją drogą ten facet kogoś mi bardzo przypomina, fuj.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
Ostatnio zmieniony przez _flo Śro Gru 01, 2010 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 19:22   

Fink, niezły shocker z Ciebie ;) Dostajesz order za wytrwałość i cywilną odwagę. Chociaż sam nie wiem, kryjesz się za tym Matriksem. Może to żadna odwaga, tak się przyznać anonimowo? :hihi:

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Gru 01, 2010 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 00:03   

Fink jestes lepszy od mojej ciotki, ta nie przepuscila ani jednego odcinka a oglada od poczatku.

Juz sie skonczyl, ale uwielbialam Usta-Usta, nagrywalam, bo za dnia nie mam szans na tv, a nagrywalam bo b bliska jest mi tam postac Agnieszki, odnajduje pewne podobienstwa do siebie, no i jestem fanka Krzysztofa :-D Perchuc rules :viva:
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 07:22   

Neska napisał/a:
Fink jestes lepszy od mojej ciotki, ta nie przepuscila ani jednego odcinka a oglada od poczatku.

No ja sporą część B&B obejrzałem.
Ale to już historia :D
W Polsce odcinki zaczęły się chyba coś od ok. 700-nego, w 1994 r.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 07:37   

Fink, pamiętasz co pisałeś kiedyś na początku tego tematu? :D
o polskich serialach -
fink napisał/a:
Przecież w tych serialach mamlają takie banały i bzdety, że aż uszy bolą. Gdy ja widzę chociaż urywek z tych seriali to automatycznie muszę zamykać oczy i zatykać uszy, bo nie mogę znieść tej naciąganej, sztucznej, drewnianej atmosfery. Zenon, minimum higieny psychicznej obowiązuje również osoby będące na diecie niskowęglowodanowej. Takie seriale topią i rozmiękczają mózg, nie uważasz ? I nie pisz, że oglądanie bądź nieoglądanie takich seriali jest kwestią gustu - nie w tym przypadku. Już lepiej pograć w gry komputerowe albo poświęcić czas na wymyślenie i napisanie ciekawej wiadomości na forum.


o B&B -
fink napisał/a:
"Modę na sukces" kiedyś oglądałem, i nawet mnie wciągnął. Muszę przyznać, że ten serial nie kłuje w oczy i w uszy prymitywnością, sztucznością, banalnością i brakiem naturalności (...)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 08:37   

Fink napisał/a:
Przecież w tych serialach mamlają takie banały i bzdety, że aż uszy bolą.

Moda na suknie :hihi:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
nottymoni 
Nottymoni


Wiek: 49
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Skąd: UK
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 10:30   

Czy w Polsce leci "Modern Family"? Jesli tak to goraco polecam. Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat:-) Bardzo lubie tez Usta Usta, choc ostatnio za bardzo melodramatyczny sie zrobil.
No i regularnie ogladam "Desperate Housewives". Trzyma poziom od kilku lat.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 11:09   

Nottymoni Zdesperowane ogladalam kiedys, potem wydaje mi sie, ze zaczeli przesadzac z watkami kryminalnymi i film sie przeladowal.
Mam uzbierany caly Sex w wielkim miescie + 2 pelnometrazowki, przepadam za Carrie i jej przytulnym oknem w kawalerce, przy ktorym pisze swoje felietony przy dymku i winku, jezus, ale bym sbie zapalila i napila sie winka :-D
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 11:15   

Neska napisał/a:
ale bym sbie zapalila i napila sie winka :-D

rozumiem, że zapaliła konopie?
no bo low-carbowcy nic innego nie palą 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 17:10   

fink napisał/a:
Hannibal, ale "o so chozi" ? Występuje jakaś sprzeczność między tym co napisałem kiedyś o polskich serialach i B&B, a tym co napisłem wczoraj o Ridge'u i Brooke ? :->

Nie no, skąd.
Tak tylko głośno się zastanawiałem nad tym co napisałeś ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
nottymoni 
Nottymoni


Wiek: 49
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Skąd: UK
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 22:02   

Cytat:
Mam uzbierany caly Sex w wielkim miescie + 2 pelnometrazowki, przepadam za Carrie i jej przytulnym oknem w kawalerce, przy ktorym pisze swoje felietony przy dymku i winku, jezus, ale bym sbie zapalila i napila sie winka :-D


Sex w wielkim miescie jest dla mnie obcy ideologicznie :hihi: , choc pelnometrazowki z przyjemnoscia obejrzalam:-)
Ale winka to bym sie napila zawsze i wszedzie, nawet przy dymku ;-)

A tak jeszcze a propos seriali, wlasnie skonczylam ogladac dwa odcinki "Two and a half men". Uwielbiam.
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 09:33   

nottymoni napisał/a:
[
Sex w wielkim miescie jest dla mnie obcy ideologicznie :hihi: , .


A to ciekawe.Dlaczego ?

PS Mieszkasz w Nottingham? Jak tam Ye Olde?
 
     
nottymoni 
Nottymoni


Wiek: 49
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Skąd: UK
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 11:15   

Bruford napisał/a:
nottymoni napisał/a:
[
Sex w wielkim miescie jest dla mnie obcy ideologicznie :hihi: , .


A to ciekawe.Dlaczego ?

PS Mieszkasz w Nottingham? Jak tam Ye Olde?


Obcy ideologicznie bo ja w zyciu nie wydawalabym tysiecy dolarow na markowe buty czy ubrania, torebki itp, nawet jakbym miala miliardy na koncie:-) Nie mowiac o seksie dla sportu itp:-)

Tak mieszkam w Nottingham a wlasciwie na przedmiesciach miasta:-) Ye Olde jeszcze stoi:-) Byles kiedys w Nottingham? :-)

Pozdr
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 11:27   

nottymoni napisał/a:
[Obcy ideologicznie bo ja w zyciu nie wydawalabym tysiecy dolarow Ye Olde jeszcze stoi:-) Byles kiedys w Nottingham? :-)

Pozdr


A ,z powodu trendu wydawania, :-) , rozumiem ,choć myślałem ,że będzie ciekawiej :-D

Kawałek czasu byłem.Ou, te soboty w Yates's 8-)
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 10:31   

Wracając jeszcze do B&B to podoba mi się głos Bobby Eakes, która grała w tym serialu Macy
tutaj vs. Brooke :D - http://www.youtube.com/wa...=watch_response
http://www.youtube.com/watch?v=Cm2qqAm_1T8
http://www.youtube.com/watch?v=0LzTWMqzReQ

no i już poza serialem -
http://www.youtube.com/watch?v=jHPKUPlX36w
"Loving this way" http://myplay.com/videos/...th-bobbie-eakes
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 08:31   

Aktorzy "Dynastii" po latach - http://zyciegwiazd.onet.p...ews_detail.html :P
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 15:57   

Bardzo dobrze wspominam "Północ Południe". Oglądałem ten serial na początku lat 90-tych.
Teraz powtarzają na jakimś kanale.
http://www.youtube.com/wa...feature=related
XIX-wieczne USA 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 17:20   

U mnie w rankingu:
1. Dexter
2. Mentalist
3. Person of interest
4. Walking Death
5. House
;)
Z komediowych to bezkonkurencyjny australijski Housos :viva:
 
     
italodisco 


Wiek: 50
Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 40
Skąd: podkarpackie
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 18:28   

u mnie w rankingu:

1 Breaking bed
2 Dexter
3 skazany na śmierć
4. zakazane imperium
...
...
...
...
Niewolnica Isaura :pada:
 
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 18:59   

A zapomniałem na 6 miejscu Alcatraz wchodzi nowość :D
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 15:29   



Kto oglądał Wikingów łapka w góre :P
Mnie bardzo wciągnął, czekam na 4 sezon. :P
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 08, 2015 09:18   

Ja wciąż tęsknie za Breaking Bad'em, moim zdaniem top3 w historii seriali
 
     
Karen_80

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 22
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 17:04   

Nie oglądałam Breaking Bad ale znajduje się na liście do obejrzenia. Niestety ta lista jest długa i nie wiem, kiedy znajdę na wszystko czas :)
 
     
wojtecki

Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 14, 2015 14:44   

plej_tssz napisał/a:
Malcolm , świat wdlg bundych :what:


Bundych do teraz namiętnie oglądam :D
_________________
I am BellaBe, wojtecki, Srebrny, Fanka, Pogo
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 16:58   

BellaBe= wojtecki = Pogo
JW
 
     
Karen_80

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 22
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 01:07   

Świat według Bundych... jak ja nie znosiłam tego serialu.
 
     
drewiński

Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 7
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 22:32   

A oglądacie może teraz Westworld? jakie są wasze wrażenia?
 
     
basiq 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Sty 2017
Posty: 8
Wysłany: Czw Sty 19, 2017 11:39   

Polecam Black Mirror, można się zaskoczyć do czego doprowadzają social media
 
     
mitkag

Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 4
Wysłany: Pią Sty 27, 2017 11:03   

Ja polecam Belfra, świetny polski serial
_________________
I am mitkag = joteka = locnar
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved