Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
To forum nie jest miarodajne.
Autor Wiadomość
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 18:30   To forum nie jest miarodajne.

Opinie zaprezentowane na tym forum nie są miarodajne, bo nie można tych opinii sprawdzić.
Każdy pisze co chce i co mu się wydaje a jak się to ma do rzeczywistości to Bóg jedyny raczy wiedzieć. Ten pisze, że należy wg. niego jeść to i to, drugi zupełnie coś odwrotnego. Bajzel.
 
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 18:36   

Jerzyku, z tego co pamiętam to już nie raz wyciągałeś z rękawa te zarzuty.
Czy wg Ciebie powinien być monolit poglądów? Czy to byłoby lepsze?
Jak byś chciał w ogóle to osiągnąć? :roll:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 18:37   Re: To forum nie jest miarodajne.

jerzyk napisał/a:
a jak się to ma do rzeczywistości to Bóg jedyny raczy wiedzieć.

Tak więc, zapytaj o najwłaściwszy sposób żerowania boga. Gdy uzyskasz klarowną odpowiedź, nie omieszkaj powiadomić współforumowiczów.

Tomek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 18:50   Re: To forum nie jest miarodajne.

jerzyk napisał/a:
Każdy pisze co chce


I bardzo dobrze! Każdy (teoretycznie) też ma własny umysł i potrafi (teoretycznie) decydować o tym, co jest dla niego odpowiednie/wartościowe, potrafi (teoretycznie) sprawdzać, analizować, próbować, akceptowa lub odrzucać. Takie są zalety bycia osobą dojrzałą i odpowiedzialną.

Ale rzeczywiście, w przypadku, kiedy pragnie się pozostać bezbronnym, uzależnionym, niesamodzielnym dzieckiem, jakiekolwiek rozbieżności opinii i nadmiar informacji może przerażać. Wówczas chciałoby się uciec pod spódnice do mamusi i mieć jedyne słuszne i nieomylne zdanie narzucone z góry przez opiekuńczego rodzica. Byle nie myśleć samodzielnie, nie podejmować ryzyka, nie popełniać błędów i - przede wszystkim - nie brać odpowiedzialności za swoje życie we własne ręce.

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Sob Paź 16, 2010 18:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 18:53   Re: To forum nie jest miarodajne.

M i T napisał/a:
jerzyk napisał/a:
a jak się to ma do rzeczywistości to Bóg jedyny raczy wiedzieć.

Tak więc, zapytaj o najwłaściwszy sposób żerowania boga. Gdy uzyskasz klarowną odpowiedź, nie omieszkaj powiadomić współforumowiczów.

Tomek

Dobra wycofuje tego Boga. To było niedopatrzenie.MiT ,za Boga wstaw sobie co tylko chcesz.
Szczęście,przeznaczenie,szczęśliwy traf - co tylko chcesz.Tylko nie osobowego Boga.
Ale nie o Bogu jest w temacie.MiT naczytaliście się różnych psychologicznych bredni. Bardzo Was proszę nie dzielcie się z nami waszymi lekturami z psychologi podwórkowej.
Wystarczy, że mój znajomy psycholog domowy taki jak wy częstuje mnie co dzień wiedzą na temat Berta Hellingera, też obrzydliwość,.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Sob Paź 16, 2010 19:02, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 18:58   

Zostawmy boga, ale zerknij na post Marishki, bo to czyste złoto, które należy oprawić w ramki.

Tomek
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:03   

M i T napisał/a:
Zostawmy boga, ale zerknij na post Marishki, bo to czyste złoto, które należy oprawić w ramki.

Tomek

Podaj link
 
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:04   

Post, którym otworzyłeś wątek, jest w zasadzie linkiem.

Tomek
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:17   

fink napisał/a:
jerzyk napisał/a:
MiT naczytaliście się różnych psychologicznych bredni. Bardzo Was proszę nie dzielcie się z nami waszymi lekturami z psychologi podwórkowej.

Studiowałeś psychologię ? Ile książek o psychologii przeczytałeś ? Potrafisz wskazać książki z psychologii, które są według Ciebie warte przeczytania i które podważają zasadność psychologii prezentowanej przez M i T ?

Psychologia to nie nauka to raz.
Książek trochę przeczytałem bo inaczej nie wdawał bym się w polemikę.To dwa.
Psychologia to nie nauka. To trzy.
Jacek Santorski zrezygnował z uprawiania terapii bo powiedział,że to bzdura.Zajął się biznesem. Powtarzam jeszcze raz psychologia to nie nauka.
Najlepszym przykładem to poglądy Berta Hellingera.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Sob Paź 16, 2010 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:19   Re: To forum nie jest miarodajne.

jerzyk napisał/a:
...bo nie można tych opinii sprawdzić...

Jestes w WIELKIM bledzie! 8-)

Mozna bardzo latwo sprawdzic! :viva:
Ale nalezy za to zaplacic! 8-)

Zdrowie to nie uzywany samochod,
co mozna sobie samodzielnie w garazu naprawic! :razz:

To nie "obiadek" co samemu ugotujesz.
Po prostu placisz to zyjesz,
oszczedzasz na zdrowiu - idziesz do GROBU!!! :viva:

Podac przyklady pogrzebow? :hah:
.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:21   Re: To forum nie jest miarodajne.

grizzly napisał/a:
jerzyk napisał/a:
...bo nie można tych opinii sprawdzić...

Jestes w WIELKIM bledzie! 8-)

Mozna bardzo latwo sprawdzic! :viva:
Ale nalezy za to zaplacic! 8-)

Zdrowie to nie uzywany samochod,
co mozna sobie samodzielnie w garazu naprawic! :razz:

To nie "obiadek" co samemu ugotujesz.
Po prostu placisz to zyjesz,
oszczedzasz na zdrowiu - idziesz do GROBU!!! :viva:

Podac przyklady pogrzebow? :hah:
.


To forum nie jest miarodajne właśnie m.in. z powodu Twoich postów.
 
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:26   

Jerzyk, wiedząc (bo zakładam że wiesz), jaki mamy stosunek do Hellingera, napisałeś dziwacznego posta, dlatego: red alert, bo to znaczy, że pijesz do rzeczy, które napisaliśmy, a których nie przeczytałeś. To jedno wytłumaczenie, które nie kasuje dalszych prognoz do rozmowy.
Drugie zaś to standard ostatnich miesięcy, czyli prowokacja. I tu ja kończę wymianę zdań.

Poza tym, powtórz sobie jeszcze ze 100 razy mantrę, że psychologia nie jest nauką, a naprawdę w to uwierzysz.

Póki co - profilaktycznie EOT z mej strony.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Sob Paź 16, 2010 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:31   Re: To forum nie jest miarodajne.

jerzyk napisał/a:
...To forum nie jest miarodajne właśnie m.in. z powodu Twoich postów...

Jerzyk czy to jest moja wina, ze Ty i tobie podobni,
macie zakodowany "planktoniczny" archetyp fenomenu zdrowia i zycia? :hihi:

Wlasnie Zdrowie i Zycie to NAJCENNIEJSZA wartosc,
Ty jednak stawiasz je na poziomie regalow w "markiecie",
czy splukiwania odchodow w ubikacji - samodzielnie i "za darmoche" :razz:

Badz obiektywny i przyznaj racje,
ze tak wlasnie jest! 8-)
.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:34   

M i T napisał/a:
Jerzyk, wiedząc (bo zakładam że wiesz), jaki mamy stosunek do Hellingera, napisałeś dziwacznego posta, dlatego: red alert, bo to znaczy, że pijesz do rzeczy, które napisaliśmy, a których nie przeczytałeś. To jedno wytłumaczenie, które nie kasuje dalszych prognoz do rozmowy.
Drugie zaś to standard ostatnich miesięcy, czyli prowokacja. I tu ja kończę wymianę zdań.

Poza tym, powtórz sobie jeszcze ze 100 razy mantrę, że psychologia nie jest nauką, a naprawdę w to uwierzysz.

Póki co - profilaktycznie EOT z mej strony.

Tomek

przepraszam ale nie znam twojego stosunku do Hlllingera i nigdy o nim nie czytałem a onże Hellinger był przykładem tego, że psychologia to bzdura.
Po drugie masz rację. Ale to mój post jest prowokacją. Dalej uważam, że psychologia to pseudo nauka. A to juz nie prowokacja.
 
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:41   Re: To forum nie jest miarodajne.

grizzly napisał/a:
jerzyk napisał/a:
...To forum nie jest miarodajne właśnie m.in. z powodu Twoich postów...

Jerzyk czy to jest moja wina, ze Ty i tobie podobni,
macie zakodowany "planktoniczny" archetyp fenomenu zdrowia i zycia? :hihi:

Wlasnie Zdrowie i Zycie to NAJCENNIEJSZA wartosc,
Ty jednak stawiasz je na poziomie regalow w "markiecie",
czy splukiwania odchodow w ubikacji - samodzielnie i "za darmoche" :razz:

Badz obiektywny i przyznaj racje,
ze tak wlasnie jest! 8-)
.

Twoje posty są dziwaczne i dlatego nie są rozumiane. To chciałem napisać w poprzednim poście. Jak ja chcę napisać wyraz .".." to piszę . A Ty nie piszesz wprost a używasz jakichś eufemizmów, które człowieka w...ją i musi się domyślać o co ci chodzi.
 
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:50   

jerzyk napisał/a:
przepraszam ale nie znam twojego stosunku do Hlllingera i nigdy o nim nie czytałem a onże Hellinger był przykładem tego, że psychologia to bzdura.


Z tym, że Hellinger nie ma NIC wspólnego z psychologią, i nie jest psychologiem. Żeby to wiedzieć potrzeba kilku minut szukania informacji oraz odrobina samodzielnego krytycznego myślenia. To po pierwsze. Po drugie, nie da się dyskutować merytorycznie, kiedy jedna ze stron wprost deklaruje, że nie wie (i, jak widać, nie chce się dowiedzieć) o czym pisze.

Z mojej strony również EOT, ponieważ cenię merytoryczne dyskusje a nie trollopaplanie o niczym.

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Sob Paź 16, 2010 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:57   Re: To forum nie jest miarodajne.

jerzyk napisał/a:
...A Ty nie piszesz wprost ... człowieka w...ją i musi się domyślać o co ci chodzi...

Jerzyk nie udawaj, ze nie rozumiesz o czym pisze. :keep:

Wiesz przecie co to jest "opadajace wieko trumny",
doskonale wiesz gdzie jest teraz Jurek, Morgano, Prezes
i reszta.... tzw. "optymalnych" . 8-)

Jednak nie wiesz czy rosnie u Ciebie RAK,
lub czy postepuje MIAZDZYCA! :shock:

Czego jeszcze nie wiesz? :viva:

He, he........... chyba wiesz co mam na mysli! :hihi:
.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 20:00   

M i T napisał/a:
...dyskusje a nie trollopaplanie o niczym...
Marishka

:viva: He, he, he :hah: :hihi:
.
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 20:43   

jerzyk napisał/a:
Każdy pisze co chce i co mu się wydaje a jak się to ma do rzeczywistości to Bóg jedyny raczy wiedzieć. Ten pisze, że należy wg. niego jeść to i to, drugi zupełnie coś odwrotnego. Bajzel.

Nie, to jest tzw. burza mózgów :-D
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Sob Paź 16, 2010 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 21:11   

RAW0+ napisał/a:
jerzyk napisał/a:
Każdy pisze co chce i co mu się wydaje a jak się to ma do rzeczywistości to Bóg jedyny raczy wiedzieć. Ten pisze, że należy wg. niego jeść to i to, drugi zupełnie coś odwrotnego. Bajzel.

Nie, to jest tzw. burza mózgów :-D

Rawo:To raczej burza w mózgu.
TiM nie wysilajcie się, wasze poglądy są pseudo intelektualne.
 
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 21:13   Re: To forum nie jest miarodajne.

grizzly napisał/a:
jerzyk napisał/a:
...A Ty nie piszesz wprost ... człowieka w...ją i musi się domyślać o co ci chodzi...

Jerzyk nie udawaj, ze nie rozumiesz o czym pisze. :keep:

Wiesz przecie co to jest "opadajace wieko trumny",
doskonale wiesz gdzie jest teraz Jurek, Morgano, Prezes
i reszta.... tzw. "optymalnych" . 8-)

Jednak nie wiesz czy rosnie u Ciebie RAK,
lub czy postepuje MIAZDZYCA! :shock:

Czego jeszcze nie wiesz? :viva:

He, he........... chyba wiesz co mam na mysli! :hihi:
.

Dalej podtrzymuje moją tezę. To forum ani Ty grizzly nie jesteście miarodajni.
grizzly i vice versa ty też nie wiesz czy u Ciebie postępuje miażdżyca czy rośnie rak.Czyż nie?
Czego jeszcze nie wiesz?
He, he ,he.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Sob Paź 16, 2010 21:22, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 21:45   

puchatek wie wszystko> Kto ma raka, kto ma miażdżycę -wystarczy jeść tłuszcz. Pamietaj, abyś się ruszał wtedy Twoje szanse rosną >Dożyjesz może do 120 tak twierdzi patolog puchatek co niejedną sekcje zwłok oglądał w prosektorium :) lub ewentualnie kolega kolegi mu powiedział :)
puchatek sam może ma z tym problemy dlatego tak mocno o nas dba :) to by wiele tłumaczyło
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 22:12   Re: To forum nie jest miarodajne.

grizzly napisał/a:

Jednak nie wiesz czy rosnie u Ciebie RAK,
lub czy postepuje MIAZDZYCA! :shock:

Czego jeszcze nie wiesz? :viva:

He, he........... chyba wiesz co mam na mysli! :hihi:

.


tak
zgłoś się na badanie włosa łonowego
to tobie powiedzą
i miksturke zapiszą
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 08:50   

"To forum nie jest miarodajne."
A gdzie jest powiedziane, że ma być miarodajne?
Jak ktoś szuka miarodajności, niech się przeniesie na forum dra Kwaśniewskiego, Dziennika Polskiego, na jakieś białoruskie strony albo islamskie.
Tam jest 100% pewności, że posty są w pełni miarodajne.
JW

PS. Miarodajne w kwestii zgodności z jedynie słuszną linią właściciela forum.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:00   

jerzyk napisał/a:
Jacek Santorski zrezygnował z uprawiania terapii bo powiedziałJacek Santorski zrezygnował z uprawiania terapii bo powiedział


jerzyk napisał/a:
Powtarzam jeszcze raz psychologia to nie nauka.
Najlepszym przykładem to poglądy Berta Hellingera.


A ty w ogole masz jakies swoje poglady czy tylko powtarzasz czyjes jak papuga? Wnoszac z twojej gramatyki i sposobu budowania wypowiedzi to w ogole nie jestes miarodajny pod jakimkolwiek wzgledem.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Paź 18, 2010 09:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:12   

Panie Witoldzie.Wg słownika języka polskiego wyraz miarodajny znaczy: 1. dający gwarancję pewności, zasługujący na wiarę, zaufanie; pewny, sprawdzony, wiarygodny
2. kompetentny, właściwy, autorytatywny. Odsyłając mnie do .."jak ktoś szuka miarodajności, niech się przeniesie na forum dra Kwaśniewskiego, Dziennika Polskiego, na jakieś białoruskie strony albo islamskie.
Tam jest 100% pewności, że posty są w pełni miarodajne... stwierdza Pan, że np.forum dra Kwaśniewskiego i inne to fora dające gwarancję, zaufanie,pewne, sprawdzone i wiarygodne w przeciwieństwie do forum DD.Albo Pan nie rozumie co znaczy wyraz.."miarodajnie.." albo działa pan przeciw sobie.
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:18   

zyon ...Wnoszac z twojej gramatyki i sposobu budowania wypowiedzi to w ogole nie jestes miarodajny pod jakimkolwiek wzgledem...to twoje słowa do Ciebie.
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:22   

jerzyk napisał/a:
zyon ...Wnoszac z twojej gramatyki i sposobu budowania wypowiedzi to w ogole nie jestes miarodajny pod jakimkolwiek wzgledem...to twoje słowa do Ciebie.

No nawet tutaj nie potrafisz blysnac swoja mysla tylko papugujesz :lol: Ale czego oczekiwac od kogos, kto wrzuca linki z bloga nwo. Moja gramatyka, logika, skladnia etc jest w porzadku w odroznieniu od twojej.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:27   

zyon napisał/a:
jerzyk napisał/a:
zyon ...Wnoszac z twojej gramatyki i sposobu budowania wypowiedzi to w ogole nie jestes miarodajny pod jakimkolwiek wzgledem...to twoje słowa do Ciebie.

No nawet tutaj nie potrafisz blysnac swoja mysla tylko papugujesz :lol: Ale czego oczekiwac od kogos, kto wrzuca linki z bloga nwo. Moja gramatyka, logika, skladnia etc jest w porzadku w odroznieniu od twojej.

Ależ Ty jesteś mądry i elokwentny.Brawo.
 
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:29   Re: To forum nie jest miarodajne.

jerzyk napisał/a:
grizzly napisał/a:
jerzyk napisał/a:
...To forum nie jest miarodajne właśnie m.in. z powodu Twoich postów...

Jerzyk czy to jest moja wina, ze Ty i tobie podobni,
macie zakodowany "planktoniczny" archetyp fenomenu zdrowia i zycia? :hihi:

Wlasnie Zdrowie i Zycie to NAJCENNIEJSZA wartosc,
Ty jednak stawiasz je na poziomie regalow w "markiecie",
czy splukiwania odchodow w ubikacji - samodzielnie i "za darmoche" :razz:

Badz obiektywny i przyznaj racje,
ze tak wlasnie jest! 8-)
.

Twoje posty są dziwaczne i dlatego nie są rozumiane. To chciałem napisać w poprzednim poście. Jak ja chcę napisać wyraz ."[bluzg].." to piszę [bluzg]. A Ty nie piszesz wprost a używasz jakichś eufemizmów, które człowieka w...ją i musi się domyślać o co ci chodzi.

Sadze, ze wiem dlaczego masz taka a nie inna opinie o postach, grizzly'ego. Po prostu one zmuszaja do myslenia, korzystania z wiedzy i samodzielnego kojarzenia faktow, a z tym najwyrazniej masz problemy. Dla mnie, jak i sporej wiekszosci zapewne sa jak najbardziej zrozumiale.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Paź 18, 2010 09:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:30   

jerzyk napisał/a:
zyon napisał/a:
jerzyk napisał/a:
zyon ...Wnoszac z twojej gramatyki i sposobu budowania wypowiedzi to w ogole nie jestes miarodajny pod jakimkolwiek wzgledem...to twoje słowa do Ciebie.

No nawet tutaj nie potrafisz blysnac swoja mysla tylko papugujesz :lol: Ale czego oczekiwac od kogos, kto wrzuca linki z bloga nwo. Moja gramatyka, logika, skladnia etc jest w porzadku w odroznieniu od twojej.

Ależ Ty jesteś mądry i elokwentny.Brawo.
Zapomniales dodac wielokropka co drugi wyraz.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:32   

zyon napisał/a:
Sadze, ze wiem dlaczego masz taka a nie inna opinie o postach, grizzly'ego.


Nie wiem czy grizzly by sobie życzył byś był JEGO adwokatem (marnym).
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:34   Re: To forum nie jest miarodajne.

zyon napisał/a:
Sadze, ze wiem dlaczego masz taka a nie inna opinie o postach, grizzly'ego. Po prostu one zmuszaja do myslenia, korzystania z wiedzy i samodzielnego kojarzenia faktow, a z tym najwyrazniej masz problemy. Dla mnie, jak i sporej wiekszosci zapewne sa jak najbardziej zrozumiale.

cóż mogę powiedzieć - oprawić to w ramki :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:34   

jerzyk napisał/a:
zyon napisał/a:
Sadze, ze wiem dlaczego masz taka a nie inna opinie o postach, grizzly'ego.


Nie wiem czy grizzly by sobie życzył byś był JEGO adwokatem (marnym).
Alez mnie to ani troche nie interesuje, nie jestem tutaj od spelniania czyichs zyczen. Zapewne nie potrzebuje, bo potrafi sie sam obronic, zreszta przed kim ma sie bronic, przed kims, kto czyjes poglady uwaza za wlasne?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:43   

zyon na razie nie mam czasu aby ci odpowiedzieć bardziej dosadnie.Ale wyprodukuj jeszcze parę postów a ja na nie odpowiem wieczorem albo w najbliższej dającej się przewidzieć przyszłości.Mimo wszystko pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Pon Paź 18, 2010 09:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 09:51   

jerzyk napisał/a:
Panie Witoldzie.Wg słownika języka polskiego wyraz miarodajny znaczy: 1. dający gwarancję pewności, zasługujący na wiarę, zaufanie; pewny, sprawdzony, wiarygodny
2. kompetentny, właściwy, autorytatywny.

Przecież to, co napisałem dokładnie spełnia warunek powyższych definicji:
Cytat:
Tam jest 100% pewności, że posty są w pełni miarodajne.
JW
PS. Miarodajne w kwestii zgodności z jedynie słuszną linią właściciela forum.

Chyba Pan zaczyna stosować erystyczne chwyty.
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Pon Paź 18, 2010 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 10:31   

Jak ktoś szuka miarodajności, niech się przeniesie na forum dra Kwaśniewskiego, Dziennika Polskiego, na jakieś białoruskie strony albo islamskie.
Tam jest 100% pewności, że posty są w pełni miarodajne.

W związku z ww. pańską opinią to przecież forum dra Kwaśniewskiego uważa Pan za miarodajne czyli dające gwarancję pewności, zasługujący na wiarę, zaufanie; pewny, sprawdzony, wiarygodny.Sam Pan to napisał, cytat powyżej.
Miarodajność z punktu widzenia użytkownika forum czy z punktu widzenia właściciela to dwie zupełnie różne sprawy.
Jest jeszcze inna rzecz.Być może opinia o miarodajności forum Kwaśniewskiego, Dziennika Polskiego była z pańskiej strony ironią.
Jeśli tak to zupełnie zmienia rzeczy postać.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Pon Paź 18, 2010 10:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 10:43   

Innymi slowy, Panie Witoldzie, jerzyk sugeruje, ze forum jest zbyt liberalne i rozlalze w pogladach i przydalby sie jakis zamordyzm, no przynajmniej jakis powrot do czasow komuny. Wypowiedzi niezgodne z linia programowa winny byc wycinane, wywrotowcy banowani tudziez ostrzegani a same wypowiedzi odpowiednio cenzurowane i korygowane wedlug aktualnego rozdzielnika miarodajnosci. Na koniec pozostaje kwestia nazwy, domena forum dr kwasniewskiego-2 nie jest zajeta?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 12:55   

Przede wszystkim nie istnieje miarodajność absolutna.
Einstein był miarodajny w zakresie szczególnej teorii względności, ale już np. w obszarze zasady nieoznaczoności Hiesenberga miarodajnym nie był. A przecież to pokrewne dziedziny wiedzy.
Miarodajność może dotyczyć wyłącznie jakiegoś wycinka rzeczywistości. Nie można o kimś powiedzieć, że jest miarodajny. Trzeba określić, o jaką dziedzinę chodzi. Czy jest miarodajny w zakresie prawa pracy, czy może w zakresie kopulacji homoseksualnej młodych czyżyków. Aczkolwiek to drugie brzmi już trochę groteskowo, pomimo, że ktoś poświęcił całe życie na zgłębienie tego wąskiego tematu i jest wybitnej klasy ekspertem w tej dziedzinie.
Forum jest miejscem wymiany poglądów różnych anonimowych osób. Są posty mądrzejsze, głupsze i całkiem durnowate. Dotyczą różnych tematów ujmowanych na sposób mniej lub bardziej poważny.
Bezsprzecznie Pani Monika miarodajnie opisała problemy związane z RZS i z terapią tej ciężkiej choroby. Wszakże nie znaczy to, że wszystkie Jej posty są śmiertelnie miarodajne, bowiem pisała również rzeczy lekkie i żartobliwe. Podobnie, jak wszyscy forumowicze.

Rolą tego forum jest inspiracja do poszukiwań oraz przekazywania informacji bez poważnego zadęcia we własną rolę w uzdrawianiu świata.
Tamte fora wykazują właściwości wiary w jedynie słuszną ideę i w tym zakresie są miarodajne. Jeżeli ktoś szuka prostych jednoznacznych reguł poza fizyką, bezsprzecznie polecam przebywanie w tamtych miejscach. Przynoszą ukojenie i uwalniają skołataną duszyczkę od rozterek. Tutaj rozważania o doskonałości jajcarstwa ogólnoświatowego mamy raczej za sobą. Młócenie po raz kolejny składu żółtek mija się z celem, skoro poszukującej osobie nie chce sie przejrzeć tego, co już od lat tutaj było pisane.
JW
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 18:32   

Panie Witoldzie przemyślałem pański ostatni post.Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić z pańską opinią.W jego świetle to ja się myliłem.Odwołuje moje hasło:to forum jest nie miarodajne.Jeżeli uważa Pan za stosowne to cały temat może wywalić Pan do kosza.
Poza wszystkim ma Pan jedną cechę.Czyli tzw.plus dodatni.Nie jest Pan napastliwy.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Pon Paź 18, 2010 19:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 19:50   

jerzyk a Ty występujesz również na forum dr Kwasniewskiego? jesli tak to pod jakim nikiem?
Ostatnio zmieniony przez Molka Pon Paź 18, 2010 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Nelka 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 253
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro Paź 20, 2010 22:27   

jerzyk,
Jezeli to forum nie jest miarodajne to po kiego czorta tracisz czas?
Nelka
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 20:05   

Nelka napisał/a:
jerzyk,
Jezeli to forum nie jest miarodajne to po kiego czorta tracisz czas?
Nelka

A po co Ty tracisz czas martwiąc się o mój czas?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved