Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Alex Jones
Autor Wiadomość
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 19:03   Alex Jones

Polazł w niebyt. Powód: nie ja jestem autorem tego wątku.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pią Paź 08, 2010 23:52, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 15:02   Alex Jones

M i T napisał/a:
[ Zaczyna się w domu, bo rodzice przygotowują do bezmyślności i ograniczają żywotność dziecka, a potem taki gotowy produkt toksycznego chowu, resztę swego życia spędza jakby w transie,

pokaźną grupę ludzi uważających się za osoby racjonalne, dla których to słowo oznacza widełki między którymi rozpościera się uśredniony, standaryzowany przez normy zakres percepcji

jedynym bezpiecznym miejscem, w jakim przyszło nam żyć, była macica.

globalizacja, a także stworzenie Rządem Światowym. Wtedy życie obywateli będzie składać się z dwóch umiejętności: ukrywania się na czas i nieujawniania emocji wobec ogromu ZAKAZÓW i obostrzeń prawnych mających na celu permanentną inwigilację każdej osobniczej aktywności, łącznie z seksualną i kulinarną.

.


Ech , ciężka sprawa.Przejrzałem sobie i te prawdy2 i Jonesa , tego od jojczenia o Y2K.Megatony nieweryfikowalnych teoryjek , gdzie każda wątła, marna ,niezweryfikowana przesłanka staje się dowodem i powoli zaciera się różnica znaczeniowa między "podobno" a "z pewnością".Unikam internetowych diagnoz na odległość ale tym razem myślę ,że dałeś sobie zaimplantować starą jak świat , manichejską dychotomiczną teorię świata gdzie jest łatwo odróżnialne centrum zła ze swoim odwiecznym planem i opór dobra , tkwiący jak zawsze w garstce ostatnich sprawiedliwych.Tylko ,że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, prędzej z hollywoodzkimi produkcjami.Nie ma żadnego odwiecznego planu.Jest raczej chaos gdzie instynkty drapieżnej małpy - chciwość , tendencja do przemocy i odwieczne pożądanie łatwego dostępu do samic są kompensowane instynktami człowieczymi - i ta wątła równowaga jest dla niektórych na tyle przerażająca że szukają jakiejś racjonalizacji - dostają od setek lat te same mutacje tej samej racjonalizacji swoich lęków - prostą , dychotomiczną teorię wszystkiego.Sam gdzieś napisałeś ,że masz spory deficyt bezpieczeństwa, stale piszesz o wszechstronnej inwigilacji i popierasz wolny dostęp do broni.Zastanów się chwilę bo jak na razie wygląda ,że należałbyś do ludzi którzy akurat broni do ręki nie powinni dostać.

Wielokrotnie dystansujesz się od różnych fanat.religijnych czy innego oszołomstwa głoszącego nadejście bestii światowej - zaklinasz tylko rzeczywistość bo w sensie modus operandi swojego rozumowania dawno już stanąłeś po ich stronie.Odwiedzający to forum okresowo Zbynower dał link do strony gdzie propaguje się ideę intronizacji.Zonk , tam też jest o rychłym nadejściu Rządu Światowego.

Poza tym myślę ,że to bardzo poprawia samopoczucie jeśli się samego siebie ustawi w pozycji jednego z nielicznych-światłych-wolnościowych w opozycji do "bydła".Czyż nie?
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Śro Wrz 29, 2010 12:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 19:28   

W niebyt. Powód: jak wyżej
Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Pią Paź 08, 2010 16:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 11:46   

M i T napisał/a:
Bruford, ja rozumiem, że raczej nie przyjmiesz do wiadomości, że Jones akurat tym się różni od dezinformujących batów, że kojarzy fakty, zbiera informacje i rzadko kiedy zapuszcza się w przesadę.


Niestety, nie mogę też potwierdzić Twojej opinii o rzekomo manicheistycznym obrazie świata, jaki miałby mi przyświecać.

Ponadto, dzięki za deklarację. To wyjątkowa sytuacja, Tomek


1.To Twoja ocena.Moja ocena Jones'a jest inna

2.Zdziwiłbym się gdybyś potwierdził.To chyba wręcz na tym polega właśnie

3.Nie ma w tym nic wyjątkowego.Różni nas kluczowo sposób pozyskiwania informacji.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 14:14   

Bruford napisał/a:
1.To Twoja ocena.Moja ocena Jones'a jest inna


A od jak dawna słuchasz audycji po 4 godzinny dziennie? Jakie filmy Jonesa oglądnąłeś w całości?

Marishka
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 21:37   

Nie slucham audycji Alexa Jones, i ksiunżek nie przeczytalam, ale spodobala mi sie swego czasu ponizsza historia. Klasyczny scenariusz, dramat w 3ech aktach

Akt I.
Magazyn Wired publikuje artykul (6800 slow) ktory traktuje glownie o toksycznym dzialaniu przedluzajacego sie stresu (ref )
Przedstawia profesora Robert'a Sapolsky, ktory wiele lat spedzil mieszkajac ze stadem pawianów w ich naturalnym srodowisku, obserwowal i odnotowal w jaki sposob pozycja w hierarchi spolecznej wplywa na poziom stresu i tym samym na dlugosc zycia.
Fragment tego artykulu dotyczy eksperymentow Sapolskiego z zastosowaniem u myszy zmodyfikowanego wirusa opryszczki do stymulacji produkcji aktyoxydantow, estrogenu i ogolnie anabolicznych substancji. Wirus ten w charakterystyczny dla wirusa sposob pozostaje nieaktywny w neutralnych warunkach, aktywizuje sie gdy jest duze stezenie hormonow glukokortykoidowych (mysza osłabiona). I przynajmniej w przypadku myszy chroni komorki mozgowe przed eksterminacja w traumie. Oczywiscie nikt nawet nie mysli, zeby podobna terapie przeprowadzac na ludziach poki co.

Akt II
Brukowiec Daily Mail (przedruki czesto na Omlecie) pozycza sobie ten artykul, streszcza sprawe w 400 slowach, dzieki czemu miedzy innymi czytamy tam, ze szczepionka pozwoli wylaczyc uczucie zdenerwowania. Gee, chca nas lobotomizowac. :shock:
ref

Akt III
Oczywiscie..., spisek wyniuchal sam Alex Jones i:
http://www.youtube.com/watch?v=ME9psKOlif0 :what:
BRAIN EATING VACCINES !!!!
Alex Jones - tylko fakty, zero paranoi. :hihi:
Tu jest wiecej:
http://www.prisonplanet.c...g-vaccines.html
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
Ostatnio zmieniony przez _flo Sob Wrz 25, 2010 22:03, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Are.is.back

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 71
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 23:44   

Co do tego Alexa Jonesa...

Widze tu dosc typowe zjawisko w dysusji. Przykład z mojego zycia:

Ja: techno co graja w TV jest żałosne
Kumpel: Tak, ale ja słucham... a to jest wyjątek

Takie przykłady mozna mnorzyc w nieskonczonosc, tylko po co, wiadomo o co
sie rozchodzi.

To samo ma miejsce tu: ktoś przycisniety do muru niedojrzałością teoriospiskowcow
znajduje wyjątek, którego jakoby jest sens słuchac.
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 11:40   

M i T napisał/a:
Bruford napisał/a:
1.To Twoja ocena.Moja ocena Jones'a jest inna


A od jak dawna słuchasz audycji po 4 godzinny dziennie? Jakie filmy Jonesa oglądnąłeś w całości?

Marishka


Ile by nie było , nie będzie wystarczająco , zgadłem ?
Pytanie : ile ton shit'u musi człowiek przerzucić łopatą ,żeby się zorientować , że shit przerzuca? Odpowiedź : jest to parametr zmienny osobniczo.
Obejrzałem i przeczytałem wystarczająco dużo materiału ,żeby wyrobić sobie zdanie i zaoszczędzić sobie czasu.

Tak z innej beczki , mniejsza o zawartość całego linku , trzeci filmik od dołu ilustruje stabilność umysłową Alex'a Jones'a

http://www.godlikeproduct...ssage500921/pg2



[/list]
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 16:55   

Dziękuję, Bruford, nie mam więcej pytań, bo TAKĄ odpowiedzią potwierdziłeś, że nie przesłuchałeś ani jednej audycji i nie oglądnąłeś ani jednego filmu Jonesa, a swoje "zdanie" wyrobiłeś wyłącznie na podstawie takich stronek jak zalinkowałeś.

To tak jak z Twoim brakiem odpowiedzi na moje pytanie o konkretne tytuły przeczytanych przez Ciebie książek (podkreśliłam wówczas - książek, nie linków w necie) w temacie 9/11.

To przecież takie proste, jeśli się faktycznie coś przeczytało/oglądnęło, wówczas nie ma potrzeby pisać w takim stylu, jak Ty to zrobiłeś, tylko można byłoby operować konkretami. Ale jak nie ma konkretów, to pozostają tylko stronki z wyrwanymi z kontekstu filmikami. Tak się właśnie szerzy dezinformację i dyskredytuje niewygodne osoby.

Marishka

P.S. Parę lat temu myślałam, że Jones to taki oszołom na jakiego wyglądał w filmie Linklatera "Waking Life". Potem posłuchałam, oglądnęłam i wyrobiłam własne zdanie na temat gościa. I tego się trzymam. Ale wątek jest jednak o katastrofie smoleńskiej a nie o AJ.
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:07   

M i T napisał/a:
Dziękuję, Bruford, nie mam więcej pytań, bo TAKĄ odpowiedzią potwierdziłeś, że nie przesłuchałeś ani jednej audycji i nie oglądnąłeś ani jednego filmu Jonesa, a swoje "zdanie" wyrobiłeś wyłącznie na podstawie takich stronek jak zalinkowałeś.

. o AJ.


NNiestety są to tylko Twoje wyobrażenia. Niezmiernie znamienne jest to , że podczas gdy Flo bardzo skrupulatnie przedstawiła typową manipulację informacją a la Jones Ty się do tego w żaden sposób nie odniosłaś. A żądasz konkretów. No to był konkret i co?

Rozumiem, że argumenty ilościowe mają Ci pozwolić odtrąbić sukces obrony Alexa Jones'a. I konkretów żadasz - bardzo proszę , w filmie EndGame mamy klasykę histerycznej manipulacji fearmongerowskiej poprzez wyrwanie kompletnie z kontekstu historycznego eugeniki tudzież powtarzanie urban legends w rodzaju rodzin Darwina oraz Galtona, na rzekomy "dowód" NWO-owskich tendencji tuż po wojnie, Jones przytacza powojenną historię Mengelego ( no , jak ktoś jej nie zna to uwierzy Jones'owi) albo , co jeszcze smakowitsze , ogłasza przemianę eugeniki w socjobiologię (uwierzy tylko ten kto nie wie czym się zajmuje socjobiologia)
Ile powyższego shit'u należy znieść? Klasyka paradokumentu , rzekomego dokumentu gdzie zbiera się różne przesłanki i podciąga do tezy bez przeprowadzenia iunctim dowodowego.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 15:11   

Bruford, załóż osobny wątek na temat AJ i nie zaśmiecaj tematu Smoleńska. I może Moderatorzy wreszcie się obudzą i przeniosą ten offtop. EOT z naszej strony w TYM wątku.

M i T
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 12:10   

Prośba do admina czy ew moda.

W miarę możliwości proszę usunąc albo ten wątek do kosza albo zmodyfikować tak bym nie figurował jako jego inicjator.Nie jestem w najmniejszym stopniu zinteresowany wydzielaniem odrębnych wątków na tematy dotyczące fearmongerów tak jak nie można mnie uważać za inicjatora tegoż.

Gwoli elementarnej uczciwości : w wątku Smoleńsk to Tomek wygłosił jako pierwszy inwokację o Rządzie światowym (dziwne , heh, to nie był offtop 8-) , co ja jedynie skomentowałem .Dyskusję pociągnęla swoim pytaniem Marishka (oczywiście jej pytanie i pierwsza odpowiedź to nie był offtop :-D ), offtopiczność wyciągając pod sam koniec - znany i oklepany (tyle ,że dziecinny) chwyt forumowy kiedy chce się interlokutorowi zamknąć twarz.

Nie jestem zainteresowany rozmowami na poziomie przewidującym takie tanie chwyty.
Ostatnio zmieniony przez Bruford Śro Wrz 29, 2010 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 12:55   

Bruford napisał/a:
Prośba do admina czy ew moda.

Zrobione.
Post Tomka jest oczywiście również a propos Smoleńska, no ale jak widać idealnie się tego nie podzieli.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 12:58   

Hannibal napisał/a:
Bruford napisał/a:
Prośba do admina czy ew moda.

Zrobione.
Post Tomka jest oczywiście również a propos Smoleńska, no ale jak widać idealnie się tego nie podzieli.


W sumie mi obojętne , może zostać razem z moim komentarzem.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 19:53   Re: Alex Jones

aaaa...tam, w kubeł.
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Wrz 29, 2010 19:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 20:12   

Alex Jones to ten do tego filmu obaraku bambamie?? Przymierzam sie do niego.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 20:29   

Hannibal, ustawiłeś mnie w roli autora wątku o Jonesie. Dlaczego jest to mocno nie fair? Ponieważ w wątku o Smoleńsku - z mojej klawiatury, w tamtym konkretnym poście, nie wyłoniło się nazwisko Alex Jones, ani jakiekolwiek odwołania do jego stron.
Zrobił to Bruford, bo taki ma już gość JOB na tym forum. Rząd Światowy nie jest wymysłem Alexa Jonesa, tak jak ja nie odkryłem zaimka zwrotnego, którego jednak używam.

Tomek
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 21:36   

Jak dla mnie ten cały A. Jones to kryptosyjonista (bdw jego żona jest żydówką a dzieci z takiego małżeństwa są żydami co jest nobilitujące go w oczach narodu wybranego :-D ), którego zadaniem jest w społeczeństwie ameryk. podtrzymywać poczucie zagrożenia. Przez takie permanentne trwanie w stresie strachu powoduje fixację na punkcie własnego bezpieczeństwa, wzmaga toksyczny egotyzm i nerwicę :papa: . Utwierdza mnie w tym przekonaniu pewien żyd z urodzenia i obrzezania a narodzony z wody i Ducha nawrócony chrześcijanin obrządku prawosławnego niejaki Brother Nathanael Kapner :viva: . Tu jest jego strona (fajnie się ogląda i słucha jego wypowiedzi o jego byłych ziomalach-niestety nie mogą mu zarzucić antysemityzmu :viva: ).
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Śro Wrz 29, 2010 21:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:17   

M i T napisał/a:
Zrobił to Bruford, bo taki ma już gość JOB na tym forum.
Tomek


:-D :-D No teraz to ja nie mam pytań :-D .Ubaw po kokardę :viva:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved