Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
nottymoni 
Nottymoni


Wiek: 50
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Skąd: UK
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 10:08   Witam

Mam na imie Monika, podczytuje z zaciekawieniem to forum juz od kilku tygodni. Jestem na zywieniu niskoweglowodanowym od kilku miesiecy, najpierw byl Atkins, kilka dni Kwasniewski :-) zadna z tych diet mi nie sluzyla choc na Atkinsie tracilam wage.
Nadwagi nie mam ale troche kilogramow przydaloby sie zrzucic. Obecnie staram sie jesc po prostu racjonalnie, niskoweglowodanowo - tzn duzo warzyw, zero zboz, tluszcze do smaku i nie przesadzac z bialkiem. Pozdrawiam serdecznie :papa:
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 11:48   

...kilka dni Kwaśniewski ...
i nie pomógł??? Ach Ten Kwaśniewski.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 12:07   

nottymoni napisał/a:
Jestem na zywieniu niskoweglowodanowym od kilku miesiecy, najpierw byl Atkins, kilka dni Kwasniewski :-) zadna z tych diet mi nie sluzyla choc na Atkinsie tracilam wage.
Nadwagi nie mam ale troche kilogramow przydaloby sie zrzucic.


Na czym polegało owo "niesłużenie" diet Atkinsa czy Kwaśniewskiego?Przecież na Atkinsie też je się warzywa, a nikt nie każe ci jeść zbóż ani tłuszczu w nadmiarze.I jak sama piszesz" traciłaś wagę".Spróbuj zastosować dietę niskowęglową "made in Dobra Dieta"
A na czym ona polega tego ci nie wytłumaczę bo tego nikt naprawdę nie wie.
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 14:22   

nottymoni napisał/a:
Obecnie staram sie jesc po prostu racjonalnie, niskoweglowodanowo

I bardzo dobrze, następnym krokiem będzie przystąpienie do któregoś z ugrupowań:
racjonalnych (Lutz), nawiedzonych (optymalnych), znawców biochemii (4eS), LC-surojadów (Hannibal i Ja). Choć Ja to nową drogę poszukuje "surową" ale jednak inną :viva: .
Ach jaki piękny utwór Huntera :
http://www.youtube.com/watch?v=5ALVARTF9Hw
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
nottymoni 
Nottymoni


Wiek: 50
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Skąd: UK
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 14:43   

jerzyk napisał/a:
nottymoni napisał/a:
Jestem na zywieniu niskoweglowodanowym od kilku miesiecy, najpierw byl Atkins, kilka dni Kwasniewski :-) zadna z tych diet mi nie sluzyla choc na Atkinsie tracilam wage.
Nadwagi nie mam ale troche kilogramow przydaloby sie zrzucic.


Na czym polegało owo "niesłużenie" diet Atkinsa czy Kwaśniewskiego?Przecież na Atkinsie też je się warzywa, a nikt nie każe ci jeść zbóż ani tłuszczu w nadmiarze.I jak sama piszesz" traciłaś wagę".Spróbuj zastosować dietę niskowęglową "made in Dobra Dieta"
A na czym ona polega tego ci nie wytłumaczę bo tego nikt naprawdę nie wie.


Na Atkinsie owszem chudlam ale ketoza i ograniczanie wegli do 20g dziennie powodowalo u mnie dosyc nieprzyjemne objawy jak brak snu, brak apetytu (byly dni kiedy jadlam tylko 900 kalorii) no i spadek formy - brak tchu podczas biegania, bardzo szybkie tetno, co mi sie wczesniej nie zdarzalo.
Diete optymalna postanowilam zastowac po przeczytaniu watka na angielskim forum low carb. Ksiazki Dr Kwasniewskiego przeczytalam:-) Niestety dieta ta mi nie sluzy jak napisalam wczesniej ze wzgledu na zalecenia ilosci tluszczu... no chyba, ze uznac, ze to co teraz robie to tez jest DO, bo ilosc tluszczy zmniejszylam i czuje sie lepiej. No i jedzenie skrobii nie bardzo mi pasuje.

Zreszta na tym forum jestem nie tylko po to zeby schudnac - zywienie niskoweglowodanowe to jest po prostu styl zycia, ktory mam zamiar kontynuowac, musze tylko znalezc klucz do odpowiednich proporcji dla siebie:-)
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 14:50   

I wybrałaś dobrą opcję, która gwarantuje sukces :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
sylwiazłodzi 
AutismLowCarbDiet

Pomogła: 13 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 1774
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 17:04   

Paweł-poprostu napisał/a:
nottymoni napisał/a:
Obecnie staram sie jesc po prostu racjonalnie, niskoweglowodanowo

I bardzo dobrze, następnym krokiem będzie przystąpienie do któregoś z ugrupowań:
racjonalnych (Lutz), nawiedzonych (optymalnych), znawców biochemii (4eS), LC-surojadów (Hannibal i Ja). Choć Ja to nową drogę poszukuje "surową" ale jednak inną :viva: .
Ach jaki piękny utwór Huntera :
http://www.youtube.com/watch?v=5ALVARTF9Hw


paweł to do której grupy ja się zaliczam bo fajny ten podział?

witam Cię, notyymoni
_________________
Powołałam "Fundację Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
*w 2012 zostałam dietetykiem*
moja www / my website
Autyzm dieta niskowęglwodanowa - Autism Low Carb Diet

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved