Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezpieczeństwo ochrony i Boski Sąd zbrodniczych jednostek.
Autor Wiadomość
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 13:02   Bezpieczeństwo ochrony i Boski Sąd zbrodniczych jednostek.

Wielu z was sie boi co jest troche niebezpieczne.Jeśli ktos strasznie wierzy że coś mu sie stanie i mysli o tym i tworzy i tworzy to w końcu nastapi punkt kulminacyjny w którym to objawi sie przez jego własną twórczość.

Po pierwsze jesteś twórcą.W twoim świecie nie moze pojawić się nic czego sam nie stworzysz.
IDENTYCZNIOE JEST Z HIPNOZĄ. Hipnotyzer mozę cie zahipnotyzować ,tylko jeśli sam wierzysz że może.Inaczej nie ma żadnej włądzy.Więc samemu mozna otworzyć te drzwi i to trzeba zrozumieć i podjac kroki by wyeliminować fałśzywe wierzenia że istneiej cospoza moją własną twórczością.

Nawet jeśli 99,99% elit to święte aniołki to wierzenie i strach może stworzyć coś złego i przyciągnie ten 0,001% na własne życzenie z powodu włąsnej głupiej twórczości... wiara czyni cuda.Myśli tworzą chcesz czy nie tak Bóg stworzył ten świat.

Ale aby nie dopuszczać pewnych rzeczy i całkowicie kontrolować umysł i jego twórczosć trzeba sie troche napracować i troche to trwa.

Dlatego po pierwsze wypadałoby użyć pare narzędzi dla osób ,którę się boją. Dopóki nie osiągnie sie oświecenia i doskonałej kontroli umysłu.To zapewni bezpieczeństwo.

Oto nastepujące narzędzia:
111---Afirmacja ochronna "Razem z wszechmocnym nieskończonym Bogiem działajacym we mnie i całym moim świecie JESTEM zawsze i wszędzie całkowicie bezpieczny i nic złego nie może mnie spotkać"
mówiona głośno lub po cichu lub w myślach 1-3x/dz przez 3-10 minut.

222---Boski Sąd "JESTEM wykonuje Boski Sąd nad każdym kto chciałby mnie kiedykolwiek skrzywdzić i zawsze i wszędzie jestem całkowicie bezpieczny"
mówiona głośno lub po cichu lub w myślach 1-3x/dz przez 3-10 minut.

Pare słów o Boskim Sądzie:
Takie krótkie wezwanie Boskiego Sądu wystarczy pomimo iż są miocniejsze bardziej zaawansowane wezwania rozpoczynajace ten proces.
Wtedy Bóg w najlepszy sprawiedliwy sposób wykonuje ten sąd nad daną jednostką czy jednostkami uniemozliwia wykonanie zbrodni danej osobie "obezwłądni ją".Jeśli zamiar nadal nie zostanie porzucony i nie zostanie zablokowany w ten sposób to wtedy dana jednostka w ostateczności mozę nawet zostać "usunięta z oktawy materialnej" poprzez swoje zbrodnicze zamiary.

Wywołując technike Boskiego sądu Bóg wtedy decyduje w jaki najlepszy sposób co wykonać na danej jednostce czy jednostkach. W sprawiedliwy sposób.Jeśli ktoś ma czyste sumienie Boski Sąd nic mu nie zrobi :) .
Oczywiscie ta technika może być wywoływana na wiele innych zdarzeń. Gdzieś kiedyś wrzucałem pełną technike wzywającą sąd przy czym krótkie wezwanie powyższe takze zadziała.

NAJLEPIEJ JEST DZIAŁAĆ TAKŻE NA WSZYSTKICH WYRAŻAJACYCH PRAWDE I POMAGAĆ IM.Np.
"Wszechmocnym Bóg działą we wszystkich ujawniajacych prawde sprawiajać że nic złego nie może nas/ich spotkać"
JESTEM wykonuje Boski Sąd nad każdym kto próbuje lub spróbowałby kiedykolwiek skrzywdzić kogokolwiek ujawniajacego prawdę"

Jasnym także jest że samemu się nie zmieni świata wieć należy takzę pomysleć o innych i faktem jest że wiele istot i ludzi już dzisiaj dba bardzo o tych którzy odważyli sie mówić. A nagroda miliard razy przekracza wszystkie ich nieprzyjemności.

Także świetną ochroną pomagajacą wszystkim ludziom i wykonującą doskonały Boski Sąd w najpotezniejszy sposób jest różaniec Archanioła Michałą ,który zamieściłem.

W te proste sposoby macie zapewnioną pełną Boską ochrone tak długo jak jest ona utrzymywana reguralnie. Tak długo żadna ciemność nie będzie mogła wejść bo światło Boga będzie utrzymywane w całym waszym świecie chroniąc was. Oczywiście elity chcą aby wierzyć że coś z zewnątrz może nadejść i aby sie tego bać bo strach powstrzymuje przed mówieniem i działaniem ;) . Ale to kłamstwo. Samemu tylko można otworzyć drzwi .

Kto jeszcze nie kontroluje doskonale umysłu i czegoś sie boi te narzędzia go ochronią.

WAŻNE!! POMIMO WSZYSTKO JEŚLI DZIAŁASZ NA OCHRONE INNYCH OGÓLNIE TO RÓB TEŻ OSOBNO TO TYLKO NA SIEBIE!! Nie napisze dlaczego ale sie do tego zastosuj koniecznie!!
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 21:39   

Amen Bracie. Więcej już nie produkuj tych bzdur.
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved